Avon, Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray (Mgiełka do ciała i pomieszczeń `Fiołek i liczi`)

Aromatyczna mgiełka do ciała i pomieszczeń o zapachu fiołka i liczi. Po spryskaniu ciała nadaje skórze pięknie pachnące odświeżenie.

Działanie:
Bardzo dobrze odświeża, skóra wydaje się również gładsza. Przydatna zwłaszcza latem, przynosi ulgę w upalne dni.

Ładny, przyjemny. Nie utrzymuje sie długo, ale to w końcu mgiełka a nie perfumy :P

Dostałam ją na gwaizdkę zeszłego roku. Zimą, wiosną i jesienią nie używałam jej dużo, natomiast latem codziennie. I coś czuję że szybciej skończy się jej "żywotność" (12 miesięcy) niż ja sama zużyje ją do końca :P

Dostępność:
Avon, widziałam też na Allegro

Średni zapach.

Zużyłam jedno całe opakowanie. Zapach nie był zły, ale nie spodobał mi się. Raczej nietrwały. Miło było się nim popryskać i teraz opakowanie służy mi do czegoś innego, więc jest okej.
Chyba słabo dostępny?

Kupiony w: U konsultantki

Mogłoby być lepiej

plusy:
+ przyjemny zapach
+ równomiernie się rozpyla

minusy:
- krótko pachnie
- słabo odświeża

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- zbyt wysoka cena
- niewydajność
- słaba dostępność

Fiołka tam nie widzę

Kompozycja pachnie słodko i przyjemnie.
Jednak poszukiwaczki fiołków będą zawiedzione, bo fiołek jest słabo wyczuwalny w tym bukieciku aromatów.

Ilość zużytych opakowań: 2 mgiełki

Powiew wiosny:)

Pierwszy raz kupiłam tą mgiełkę w okresie przedwiośnia i od tej pory lubię ją stosować właśnie w tym czasie.
Jest bardzo świeża, lubię zapach fiołków w kosmetykach i perfumach- ale to kwestia indywidualna.
Mgiełka jest wydajna i stosowanie jej sprawia mi przyjemność.
Szkoda, że już zniknęła z katalogów, ostatnio upolowałam na allegro za bardzo przystępną cenę (8 zł). Jeśli jeszcze się pojawi na pewno kupię.

Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

W zależności od nastroju.

Lubię testować Avonowe mgiełki do ciała. Niektóre chętnie zamówiłabym podobnie, ale znalazłyby się i takie, którym wolę się wytrzegać. Z tą mgiełką mam problem, bo... Wszystko zależy w tym wypadku od mojego nastroju ;) Czasem zapach mi się podoba, uważam go za świezy i orzeźwiający, a innym razem mnie dusi. Utrzymuje się krótko (około półtorej godziny, ale nie wymagajmy za dużo - to tylko mgiełka), więc w razie czego mogę użyć później innego zapachu. Buteleczka starczyła na dłużej, niż się spodziewałam. Tak to już z tymi mgiełkami mam, że wszystkie kończą się tak samo wolno i zawsze mnie to zaskakuje :D
W promocji mgiełkę można kupić nawet za 8zł, więc w tej cenie warto wypróbować. Nie polecam osobom o suchej skórze, bo zawiera dużo alkoholu. Raczej na ciepłe dni - w chłodniejsze wolę mocniejsze, dłużej utrzymujące się zapachy.
Opakowanie w porządku, jest plastikowe, z całkiem ładną nalejpką (raz mi się zdarzyło, by nalepka się lekko zaczęła odginać - bardzo długo nosiłam mgiełkę w plecaku). Korek dobrze się trzyma. Nie mam zarzutów.
Raczej nie kupię ponownie, będę testowała kolejne zapachy, bo ostatnio firma wprowadza ich całkiem sporo. Mam nadzieję, że nie wycofają ich do wiosny i będę mogła spróbować... ;)

Podsumowując:
+wydajność
+cena w promocji
+opakowanie

+/-dostępność
+/-trwałość
+/-zapach

Ilość zużytych opakowań: Jedna buteleczka (100ml)

Zdecydowanie nie dla mnie

Wiadomo, ze lubienie jakiegos zapachu to specyficzna cecha kazdego czlowieka. Mi niestety on w ogole sie nie podoba, jest duszacy, w ogole nie odswieza, wrecz smierdzi. Jesli chodzi o jakos... jak kazda inna mgielka Avonu, tylko bardzo brzydko pachnie

śmierdzi

O matko! Jeden z najgorszych zakupów w życiu.
Kartka w katalogu pachniała cudownie, więc kupiłam tę mgiełkę. Generalnie produkty Avon naturals UWIELBIAM, ale akurat ten to porażka.
Jak tylko poczułam ten zapach - zrobiło mi się niedobrze. Postanowiłam jednak dać szansę mgiełce i spsiukałam się przed wyjściem do szkoły - tam już po pół godzinie bolała mnie głowa, nie mogłam wytrzymać, mdliło mnie od tego zapachu a pod koniec dnia było w ogóle SŁABO.
Tu akurat trwałośc okazała się minusem.
Plusy?
+ nie czuć spirytusem
+poręczne opakowanie
+cena
+ nie każdemu szkodzi - oddałam flakonik siostrze

idealna na lato ale są lepsze z tej serii ;)

Uwielbiam te mgiełki z avonu ! :D Szczególnie na lato, ale używam ich praktycznie przez cały rok ;) Szybkie i łatwe użycie, ładny zapach, delikatna - coś dla mnie ;)
No i po przecenie kosztuje zaledwie 8 czy tam 7 zł ( już nawet nie pamiętam ), ale jak powiedziałam - są lepsze z tej serii, ale to już kwestia gustu ;)

Ilość zużytych opakowań: sama nie wiem, mam wszystkie mgiełki z tej serii i używam ich na zmianę ;)

Całkiem niezły

Jak nie przepadam za zapachem fiołka, tak to połączenie naprawdę mnie zaskoczyło. Dostałam tę mgiełkę jako konsultantka w ramach prezentu za jakieś zamówienie i stosuję ją tylko jako odświeżacz powietrza w pokoju. Daje wrażenie czystości i porządku, ale nie takiego wymuskanego, uzyskanego przy pomocy mleczka do czyszczenia, tylko takiego prawdziwego, domowego, z nutką elegancji. Zapach jest bardzo świeży, niestety nie unosi się w powietrzu zbyt długo, choć po rozpyleniu zdaje się być dosyć mocno wyczuwalny. Nawet w miarę wydajny, no i zawsze w promocji. Daję "nie wiem", tylko dlatego, że nie wiem czy takim produkt jest mi w ogóle potrzebny - gdybym jeszcze raz go dostała, na pewno bym się ucieszyła, ale czy sama skuszę się kiedykolwiek na zakup...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Gadżecik :)

Przyjemna pod względem zapachu :).
Wydaje mi się, że najładniejsza. W fajnym opakowaniu, tania, łatwo dostępna. Odejmuję gwiazdkę za trwałość.
Jest też lekka, w plastikowej butelce.

Przyjemna :)

Mgiełka jest całkiem trwała, jak na tego typu produkt i w sumie dosyć intensywna jak na tą serię.

Co do zapachu, to jest on bardzo świeży i przyjemny dla nosa, aczkolwiek przy trzeciej już buteleczce trochę mi się znudził. :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3.

fajna

Plusy :

+ cena
+ wydajność
+ ładny, całkiem długo utrzymujący się zapach
+ idealna na lato
+ prawie zawsze dostępna w katalogu Avon ;)

Minusów nie widzę, ciągle do niej wracam ;)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań