Vichy, Dercos, Aminexil SP94 (Kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet) (stara wersja)

Powiększ Vichy, Dercos, Aminexil  SP94 (Kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet) (stara wersja)

Zgłoszony przez pinkie_vorie

Wypadanie włosów może mieć różne podłoże. Oprócz zmian hormonalnych, na ich utratę wpływa m.in. stres, złe odżywianie i zmiany pór roku. Czynniki te powodują, że włosy stają się coraz słabsze i cieńsze, aż w końcu zaczynają wypadać. Aby temu zapobiec, zalecane jest stosowanie preparatów przeciw wypadaniu włosów o potwierdzonej skuteczności.
Ampułki dostępne w opakowaniach 12, 18 lub 24 sztuki.
Po 3 tygodniach kuracji:
- spowalnia wypadanie włosów,
- włosy są mocniejsze,
- włosy są jedwabiste w dotyku.
Po 6 tygodniach kuracji:
- hamuje wypadanie włosów,
- włosy odzyskują swoją objętość.

Cena: 64zł / 6x6ml

• naprawdę działa
  • Używałam tych ampułek dłuższy czas temu kiedy zmagałam się ze wzmożonym wypadaniem włosów z powodu leczenia. Zużyłam wtedy z 10 opakowań i dzięki tym ampułkom nie wyłysiałam całkowicie. Potem po zakończonym leczeniu dalej je stosowałam, włosy rosły jak szalone i nie nadążałam ich malować. Obecnie znowu zaczęły wypadać, po użyciu 11 ampułek zauważyłam znaczna poprawę. Mają jedną wadę cenę, zapłaciłam ostatnio 160 zł za 18 sztuk. Postanowiłam kupić na wypróbowanie ampułki z aminexillem z loreala, ich cena na allegro to ok. 205 zł za 42 sztuki, a zawierają w sobie również 1,5 % aminexill-kluczowy skladnik.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić kucia20 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja jak się przygotować

• uwielbiam!
  • Kupiłam te ampułki ze względu na bardzo wielkie nasilenie wypadania włosów podczas mycia i przejeżdżania pacami po włosach byłam załamana wypadały dosłownie całe garście. Do produktu podeszłam sceptycznie, ale jakie było moje zdziwienie kiedy po 2 ampułkach (DOSŁOWNIE DWÓCH!) przejeżdżałam palcami po włosach przez godzinę, żeby wypadł mi jakiś jeden lub dwa włosy? efekt u mnie był niesamowity niestety nie pamiętam ile trwał ale pomógł w tedy na pewno i już włosy nie wróciły do tak silnego wypadania. Aktualnie używam ampułek z placentą kupiłam ze względu na niższą cenę i zobaczymy co z tego będzie na razie średnio wiec zapewne za jakis czas kupię vichy bo postanowiłam robić sobie tak ze dwa trzy razy do roku taką kurację

Używam tego produktu od: używałam dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania 12+6 gratis

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patuska111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale nie najlepsze
  • Przeszłam 3 kuracje ampułkami (opakowanie zawierało 18 ampułek). Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Oczywiście zauważyłam znaczną poprawę stanu swoich cienkich włosów, jednak są znacznie tańsze i skuteczniejsze produkty tego typu. Odkąd zaczęłam używać wcierki Jantar i robić płukanki ziołowe zrezygnowałam z ampułek. Jantar i zioła znacznie lepiej odżywiły moje włosy. Co nie oznacza, że ampułki nie są warte wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 18 ampułek

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt jak najbardziej dobry
  • Kupiłam ten produkt w listopadzie gdyż zawsze na jesień i wiosnę bardzo wypadają mi włosy (ok. 100/dzień)-mam ich mało wiec ta ilość wypadających włosów jest dla mnie zdecydowanie za duża. Zakupiłam 12 ampułek jak narazie zużyłam 8, uzywałam go co 2 dzień po umyciu głowy i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona. Teraz wypada mi ok. 30-40 włosów na dzień. Jak dla mnie to duzy sukces bo żadne suplementy, odzywki i lotniony nic nie pomagały. Zostawiłam sobie 4 ampułki na zapas w razie gdyby moje włoski znów zaczęły lecieć;(

Plusy:
    + dośc wydajny (jedna ampułka spokojnie starcza na całą głowę)
    + ładny zapach

+ -wstrzymuje wypadanie włosów, ale nie zauwazyłam żeby rosło ich więcej

Minusy:
    - niewygodny aplikator ( albo połowa mi się od razu wylała na głowę albo nic nie leciało)
    - cena

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić danielaa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na jakiś czas pomaga
  • Jak ktoś poniżej napisał - przy wypadaniu włosów czlowiek chwyta się każdej nadziei No więc i ja się chwyciłam, jak mi moje włosy zaczęły masowo "lecieć" z głowy.

Ampułki są bardzo wygodne w stosowaniu. Aplikator praktyczny, dozuje w porządku i nic złego się z nim nie dzieje z czasem. Produktu używa sie bardzo przyjemnie - ma wodnistą konsystencję, która nie skleja i nie obciąża, a nawet działa korzystnie na wygląd i układanie włosów. Nie podrażnia, nie szczypie. Zapach dość specyficzny, ale mnie w ogóle nie przeszkadzał.

Działanie - pomaga, wypadanie zostaje na jakiś czas zahamowane, włosy odrastają ładniejsze i zdrowsze. U mnie niestety po pół roku od zastosowanie aminexilu znowu sie posypały no ale na to chyba nie ma rady i żadne mazidła na to nie pomogą, to raczej indywidualna kwestia organizmy, hormonów itp.

Cena - rzeczywiście odstraszająca, ale chyba warto...

Być może jeszcze do nich wrócę, ale teraz zamieniłam aminexil na neogenic i zobaczymy, czy będzie lepszy

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 18 ampułek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • w moim przypadku - bubel
  • Pięniądze wyrzucone w błoto ;/

- nie zahamował mojego wypadania włosów (wydaje mi się ze nawet nasilił przez problemową aplikacje)
    - jak powyżej - fatalna aplikacja : płyn albo w ogóle nie chce wypływać przez dozownik, albo leje się ciurkiem gdy się go zdejmie,
    - po zastosowaniu włosy momentalnie się przetłuszczały,
    - cena - we rzeczywistości faktycznie wiele wyższa niz ta podana tutaj

Używam tego produktu od: stosowałam ok 3 lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 18 ampułek

Chcesz pochwalić Catacomb_Kitten za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre na poczatku wypadania
  • Gdy uzyłam ich po raz pierwszy byłam zachwycona - sprawdziły się wszystkie zapewnienia producenta. Niestety w przypadku zaawansowanego wypadania włosów przez kilka lat moja ilość włosów zmniejszyła się diametralnie i tutaj ampułki stosowane ponownie ( co jakiś czas do nich wracałam) nic nie dały. Jednak na samym początku pomogły co prawda chwilowo ale jednak.
    Minus to wysoka cena i zdesperowane osoby łapią się wszystkiego, przepłacają a żeby uratować włosy silnie wyoadajace niestety ampułki nie wystarczą. Jeśli kogoś stać może sobie wypróbować nie powinny zaszkodzić.

Używam tego produktu od: pierwszy raz w 2009 roku, później od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić lotosu_kwiat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale...
  • + HAMUJE WYPADANIE WŁOSÓW !
    + ładny zapach

ale niestety:
    - ma niewygodny dozownik, albo się wylewa, albo nic nie leci
    - cena! jest bardzo drogi (znacznie wyższa niż podana na wizażu, około 130zł)
    - u mnie aby zadziałało musiałam zużyć 2 opakowania co wiązało się z ogromnym kosztem
    - największym minusem jest to że po około miesiącu od zakończenia stosowanie PROBLEM POWRACA, a producenci zapewniają o długotrwałym działaniu.

Radze zakupienie jednej paczki jako wstęp do kuracji, bo ten preparat nie zakończy waszych problemów, najlepiej jest walczyć od środka (suplementy diety, polecam vitapil, i herbaty, polecam pokrzywę i herbatę krzemionkową)

Używam tego produktu od: 3 razy przez około 3 miesiące każda paczka
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 18 ampułek

Chcesz pochwalić headlong za czytelną i pomocną recenzję?