Vichy, Dercos, Aminexil SP94 (Kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet)

Powiększ Vichy, Dercos, Aminexil  SP94 (Kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet)

Zgłoszony przez pinkie_vorie

Wypadanie włosów może mieć różne podłoże. Oprócz zmian hormonalnych, na ich utratę wpływa m.in. stres, złe odżywianie i zmiany pór roku. Czynniki te powodują, że włosy stają się coraz słabsze i cieńsze, aż w końcu zaczynają wypadać. Aby temu zapobiec, zalecane jest stosowanie preparatów przeciw wypadaniu włosów o potwierdzonej skuteczności.
Ampułki dostępne w opakowaniach 12, 18 lub 24 sztuki.
Po 3 tygodniach kuracji:
- spowalnia wypadanie włosów,
- włosy są mocniejsze,
- włosy są jedwabiste w dotyku.
Po 6 tygodniach kuracji:
- hamuje wypadanie włosów,
- włosy odzyskują swoją objętość.

Cena: 64zł / 6x6ml

• uwielbiam!
  • Kupiłam te ampułki ze względu na bardzo wielkie nasilenie wypadania włosów podczas mycia i przejeżdżania pacami po włosach byłam załamana wypadały dosłownie całe garście. Do produktu podeszłam sceptycznie, ale jakie było moje zdziwienie kiedy po 2 ampułkach (DOSŁOWNIE DWÓCH!) przejeżdżałam palcami po włosach przez godzinę, żeby wypadł mi jakiś jeden lub dwa włosy? efekt u mnie był niesamowity niestety nie pamiętam ile trwał ale pomógł w tedy na pewno i już włosy nie wróciły do tak silnego wypadania. Aktualnie używam ampułek z placentą kupiłam ze względu na niższą cenę i zobaczymy co z tego będzie na razie średnio wiec zapewne za jakis czas kupię vichy bo postanowiłam robić sobie tak ze dwa trzy razy do roku taką kurację

Używam tego produktu od: używałam dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania 12+6 gratis

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patuska111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale nie najlepsze
  • Przeszłam 3 kuracje ampułkami (opakowanie zawierało 18 ampułek). Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Oczywiście zauważyłam znaczną poprawę stanu swoich cienkich włosów, jednak są znacznie tańsze i skuteczniejsze produkty tego typu. Odkąd zaczęłam używać wcierki Jantar i robić płukanki ziołowe zrezygnowałam z ampułek. Jantar i zioła znacznie lepiej odżywiły moje włosy. Co nie oznacza, że ampułki nie są warte wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 18 ampułek

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt jak najbardziej dobry
  • Kupiłam ten produkt w listopadzie gdyż zawsze na jesień i wiosnę bardzo wypadają mi włosy (ok. 100/dzień)-mam ich mało wiec ta ilość wypadających włosów jest dla mnie zdecydowanie za duża. Zakupiłam 12 ampułek jak narazie zużyłam 8, uzywałam go co 2 dzień po umyciu głowy i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona. Teraz wypada mi ok. 30-40 włosów na dzień. Jak dla mnie to duzy sukces bo żadne suplementy, odzywki i lotniony nic nie pomagały. Zostawiłam sobie 4 ampułki na zapas w razie gdyby moje włoski znów zaczęły lecieć;(

Plusy:
    + dośc wydajny (jedna ampułka spokojnie starcza na całą głowę)
    + ładny zapach

+ -wstrzymuje wypadanie włosów, ale nie zauwazyłam żeby rosło ich więcej

Minusy:
    - niewygodny aplikator ( albo połowa mi się od razu wylała na głowę albo nic nie leciało)
    - cena

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić danielaa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na jakiś czas pomaga
  • Jak ktoś poniżej napisał - przy wypadaniu włosów czlowiek chwyta się każdej nadziei No więc i ja się chwyciłam, jak mi moje włosy zaczęły masowo "lecieć" z głowy.

Ampułki są bardzo wygodne w stosowaniu. Aplikator praktyczny, dozuje w porządku i nic złego się z nim nie dzieje z czasem. Produktu używa sie bardzo przyjemnie - ma wodnistą konsystencję, która nie skleja i nie obciąża, a nawet działa korzystnie na wygląd i układanie włosów. Nie podrażnia, nie szczypie. Zapach dość specyficzny, ale mnie w ogóle nie przeszkadzał.

Działanie - pomaga, wypadanie zostaje na jakiś czas zahamowane, włosy odrastają ładniejsze i zdrowsze. U mnie niestety po pół roku od zastosowanie aminexilu znowu sie posypały no ale na to chyba nie ma rady i żadne mazidła na to nie pomogą, to raczej indywidualna kwestia organizmy, hormonów itp.

Cena - rzeczywiście odstraszająca, ale chyba warto...

Być może jeszcze do nich wrócę, ale teraz zamieniłam aminexil na neogenic i zobaczymy, czy będzie lepszy

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 18 ampułek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • w moim przypadku - bubel
  • Pięniądze wyrzucone w błoto ;/

- nie zahamował mojego wypadania włosów (wydaje mi się ze nawet nasilił przez problemową aplikacje)
    - jak powyżej - fatalna aplikacja : płyn albo w ogóle nie chce wypływać przez dozownik, albo leje się ciurkiem gdy się go zdejmie,
    - po zastosowaniu włosy momentalnie się przetłuszczały,
    - cena - we rzeczywistości faktycznie wiele wyższa niz ta podana tutaj

Używam tego produktu od: stosowałam ok 3 lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 18 ampułek

Chcesz pochwalić Catacomb_Kitten za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre na poczatku wypadania
  • Gdy uzyłam ich po raz pierwszy byłam zachwycona - sprawdziły się wszystkie zapewnienia producenta. Niestety w przypadku zaawansowanego wypadania włosów przez kilka lat moja ilość włosów zmniejszyła się diametralnie i tutaj ampułki stosowane ponownie ( co jakiś czas do nich wracałam) nic nie dały. Jednak na samym początku pomogły co prawda chwilowo ale jednak.
    Minus to wysoka cena i zdesperowane osoby łapią się wszystkiego, przepłacają a żeby uratować włosy silnie wyoadajace niestety ampułki nie wystarczą. Jeśli kogoś stać może sobie wypróbować nie powinny zaszkodzić.

Używam tego produktu od: pierwszy raz w 2009 roku, później od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić lotosu_kwiat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale...
  • + HAMUJE WYPADANIE WŁOSÓW !
    + ładny zapach

ale niestety:
    - ma niewygodny dozownik, albo się wylewa, albo nic nie leci
    - cena! jest bardzo drogi (znacznie wyższa niż podana na wizażu, około 130zł)
    - u mnie aby zadziałało musiałam zużyć 2 opakowania co wiązało się z ogromnym kosztem
    - największym minusem jest to że po około miesiącu od zakończenia stosowanie PROBLEM POWRACA, a producenci zapewniają o długotrwałym działaniu.

Radze zakupienie jednej paczki jako wstęp do kuracji, bo ten preparat nie zakończy waszych problemów, najlepiej jest walczyć od środka (suplementy diety, polecam vitapil, i herbaty, polecam pokrzywę i herbatę krzemionkową)

Używam tego produktu od: 3 razy przez około 3 miesiące każda paczka
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 18 ampułek

Chcesz pochwalić headlong za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij