Inglot, Puder sypki brązujący rozświetlający

Powiększ Inglot, Puder sypki brązujący rozświetlający

Zgłaszająca osoba: lejka

Doskonały na lato puder sypki. Dostępny w czterech odcieniach, ze złotymi lub srebrnymi drobinkami. Delikatnie brązuje i rozświetla, pięknie płyskuje w słońcu, można go używać także na dekolt.

Skład: Talc, Mica, Zinc Stearate, Polydimethylsiloxane, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Lauroyl Lysine, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Vitamin E, Fragrance, [+/-]CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Cena: 23 zł

• polecam
  • Zachecona opiniami , zakupiłam i nie zawiodłam się.
    Bardzo fajny a przede wszystkim baaardzo wydajny , mam wrażenie , że wcale mi go nie ubywa . Posiadam ten ze złotymi drobinkami , idealny jako zwieńczenie makijażu , uzywam tez na dekolt . Polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: początek 1

Chcesz pochwalić Ewelindz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Uzywam od ponad 2 lat i nadal jestem w trakcie 1 opakowania.
    Stosuje na podklad jako jego utrwalenie lub latem jako bronzer zeby wymodelowac twarz.
    Sprawdza sie wkazdych warukacvh pogodowych. Zaznaczam, ze mam cere normalna z tendencja do suchej wiec nie ma mowy o swieceniu.
    Nie wiem o jakich drobinkach bardzo widocznych i wulgarncyh mowa w niektorych recenzjach...
    Drobinki sa, subtelnie widoczne w sloncu.
    Zdecydowanie gabeczka nie nadaje sie do nakladania, moze byc uzywana tylko zeby zapobiec wysypywaniu sie podru przez dziurki z pudeleczka
    Polecam porzadny, duzy pedzel- wtedy efekt jest jest idealny.

Zadnych reakcji alergicznych nie zauwazylam.
    Nie wymaga poprawek w ciagu dnia.

Używam tego produktu od: 3 lat - wczesniej podbieralam od siostry az w koncu dostalam swoj w prezencie

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Posiadam jeden z jaśniejszych odcieni, ze złotymi drobinkami.
    Po nałożeniu pędzlem do pudru bardzo ciekawy efekt. Po nałożeniu załączoną gąbeczką twarz wygląda, jakby została obsypana znaczną ilością brokatu, do tego nakłada się nierównomiernie. Kosmetyku należy używać naprawdę oszczędnie.
    Niestety puder nawet w najmniejszym stopniu nie matuję (a nie mam jakoś strasznie świecącej skóry - mieszaną z tendencją do wysuszania). Na szczęście jednak również nie przesusza ani nie uczula. Trzyma się tak sobie- po kilku godzinach znika.
    Z powodu opisanych przeze mnie właściwości używam jako rozświetlacz, ale po uprzednim nałożeniiu zwykłego pudru.
    Opakowanie poręczne, choć gąbeczka jest raczej kiepska. Wydajny, tani.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ninaad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny!
  • Bardzo dobry,nawet mozna powiedzieć rewelacyjny.Pięknie rozświetla,pala"nie pozostawia efektu maski ani plam.Bardzo łatwy w aplikacji,posiada bardzo poręczne opakowanie.Według mnie może konkurować z kosmetykami z najwyższej półki.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Chcesz pochwalić MartaKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham to cudeńko!
  • Uwielbiam wszystko,co rozświetla twarz.Ten puder jest jednym z moich faworytów. Mam najciemniejszy odcień z srebrnymi drobinkami. Pięknie rozświetla buźkę i nadaje jej ładny koloryt a do tego bardzo długo się trzyma. Być może dlatego,że mam suchą cerę, ale mam go na twarzy do końca dnia.
    Mam miły, delikatny zapach. Nakładam go duzym pędzlem,wtedy równomiernie i dokładnie sie rozprowadza.

Zaznaczyłam,że nie wiem czy kupię, bo mam go od 1,5 roku i nie zużyłam nawet 3/4 opakowania! jest niezwykle wydajny! a chciałabym potem wypróbować coś nowego. Z tego powodu radzę brać mniejszy wariant - 15 g (za ok.16 zł) a nie 30 g (za ok.32 zł).

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto
  • Miałam pudre brązujący ze złotymi drobinkami.Puder matowi cerę i ładnie wygląda na twarzy,ale nie nadaje się dla cery tłustej gdyż złote drobinki podkreślają wypryski.Zaletą jest matowienie,rozświetlenie oraz ładny zapach.Nie zatyka porów,nie uczula.Świetny na imprezę,efekt jest naprawdę niesamowity.Myślę,że go jeszcze kupię jak trochę poprawi mi się cera.Polecam dla cey normalnej,suchej,mieszanej.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić Karuki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamienię na inny!!!
  • Jest to mój zdecydowany faworyt w kategorii pudrów brązująco-rozświetlajacych.Pięknie wygląda na twarzy, doskonale współgra i dopasowuje sie do podkładu.Nadaje twarzy aksamitny wygląd i wg mnie jest naprawde trwały.A poza tym cena jest w sam raz na moją kieszeń. Polecam z czystym sercem

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić klaudia79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i polecam
  • fajny rozświetlajacy i brązujacy puder, trwały i wydajny . polecam gorąco na wieczór w sam raz. co by tu wiecej napisac dobrze matuje i nie jest wcale taki drogi jest dostepny w dwóch wielkosciach: 15 gram i 30 gram

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić igusia2812 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • bardzo wydajny
    mam najjasniejszy kolor choc cere mam sniada i ladnie wyglada ale drobinki duze wiec troszeczke efekt jest brokatowy

na wieczor moze byc
    ladnie pachnie
    puszkiem ciezko nalozyz precyzyjnie

Używam tego produktu od:3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:1/10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hocloco za czytelną i pomocną recenzję?
  • a mi się podoba
  • dla mnie ten puder jest świetny ładny kolorek który dopasowuje sie do mojego podkladu , lekko połysukące drobinki które wygładają naturalne o ile sie nie przesadzi, trwałeee.

Używam tego produktu odawna
    Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Chcesz pochwalić eweelina111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Puder nadaje sie raczej na wyjście wieczorne, niż na codzień. Posiadam ten ze złotymi drobinkami, które moim zdaniem sa za duże i zbyt bardzo widoczne, na słoncu wyglada jak bym cala wysmarowala sie brokatem i twarz swieci sie jakby była tłusta, ja nakładam odrobine na policzki i czasami na dekold wtedy jest okej, puder jest bardzo wydajny nie wiem kiedy go zdaże zurzyc w całosci

Używam tego produktu od:pół roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić princess4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za duże drobinki, dziwne kolor
  • Kupiłam puder dawno dawno temu, do dzisiaj nie mogę go zużyć.Kiedyś byłam zachwycona,jeszcze w tedy na rynku ciężko było dostać puder z drobinkami.Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjno-kosmetyczne nie mam zastrzeżen, natomiast jeśli chodzi o efekt wizualny:
    -za duże drobinki sprawiają, że twarz nie wygląda na rozświetlona a lekko tandetną
    -dziwne kolorki właściwie żadnego nie moglam dla siebie dobrać, ciemne ceglaste jasne różowo-prosiakowate, inne w ogóle nie z tej bajki.

Używam tego produktu od:w trakcie 1
    Ilość zużytych opakowań:więcej nie kupię gdyż obecnie na rynku jest ogrom lepszych pudrów,chociażby podwojne brązujące bell

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry polski kosmetyk
  • Recenzja: ...mam odcien SXL4 czyli najciemniejszy ze zlotymi drobinkami.daje mocne 3 gwiazdki.dobry kosmetyk,ale duzo brakuje mu do idealu.kolorek ladny,drobinki troche tandetne,szybko schodzi z twarzy,zapach bardzo ladny.szalenie wydajny,opakowanie proste,ale dosc ladne.ja uzywam go na podklad teint idole utra lancome'a i wtedy jest ok.moglby byc troche drobniej zmielony i przez to bardziej delikatny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moniczkaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pasuje
  • Recenzja: Używam go raczej od wielkiego święta, w miarę potrzeby także na szyję i dekolt ze względu na drobinki. Do trwałych nienależy, szybko się osypuje. Ale kolorek jaki mam jest idealny, bardzo wydajny, mam go 1,5 roku i zostało jeszcze pół opakowania. Dołączony puszek dla mnie się nienadaje, używam do pudru grubego pędzla. Jest niezły ale jak dla mnie to od wielkiego dzwonu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić acaderek za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Recenzja: Kupiłam ze względu na dobre recenzje na KWC i spodziewałam sie dobrych efektów a tu rozczarowanie. Puder trzyma sie na twarzy bardzo krótko, po przetarciu ręką schodzi z twarzy,no i za to odejmuje mu gwiazdkę,no i jeszcze te drobinki jakieś takie dziwne niby jest ich dużo ale po nałożeniu wyglądają tak sobie i za to druga gwiazdka odejmuje.Na plus mogę uznać ładny zapach i wygodny puszek.

Używam tego kosmetyku od miesiąca / ilość zużytych opakowań:1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemny kolorek odpada
  • Recenzja: Mam wersję ze złotymi drobinkami. W sklepie byłam przekonana co do wyboru koloru, ale w domu okazał się zdecydowanie za ciemny! Dałam mu jednak szansę i delikatnie podkreśliłam nim policzki, niestety na twarzy zamienił się w pomarańczowe chamskie place! I do tego ten niby-puszek dodany do opakowania - twardy i jakiś takiś nieprzydatny! Tym sposobem puder wylądował na dnie szuflady. Daję jedynie 2 gwiazdki, może gdybym wybrała jaśniejszy odcień byłby zupełnie inaczej... Ale za ten ciemny pomarańcz nie zasługuje na większą ilość.

Chcesz pochwalić Shazney za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pokochałam
  • Recenzja: ...Cudowny jest ten puder. Ja wybrałam najjaśniejszy odcień ze złotymi drobinkami. Wspaniale się nakłada zarówno dużym pedzlem, jak i puszkiem dołączonym do niego przez firmę. Prześlicznie, delikatnie pachnie. Trwa na skórze w nienaruszonym stanie kilka godzin, nie osypuje się, wspaniale rozświetla i rozpromienia twarz, która wygląda na wypoczętą i zdrową. Może także posłużyć jako nabłyszczacz do dekoltu lub ramion, jest naprawdę wyrazisty, a jednocześnie subtelny. po prostu idealny. Pokochałam Jak dla mnie KWC

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Kasiulka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podoba mi się
  • Recenzja: podoba mi się dużym plusem są malutkie rozświetlające drobinki, które ładnie wyglądają nawet nałożone na całą twarz. puder dobrze matuje, i długo utrzymuje się na twarzy. można uzywać go także do ciała. wydajny
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić monyczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!

• Recenzja: ...Jestem z niego bardzo zadowolona, nadaje skórze aksamitny i lekko brązowy odcień, drobinki są delikatne i świetnie ożywiają cere!Bardzo polecam do lekko opalonej buzi
    Posiada w komplecie fajny puszek i wcale nie bublowaty, opakowanie moim zdaniem tez poręczne, Warto wydać kase- ja zapłaciłam za niego 25 złotych

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić Gabi2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Recenzja: ...Świetny, wydajny a do tego niedrogi. Używam najciemniejszej wersji juz 2 lata. Latem nakładam na całą bużke, dekolt ramiona. Puszek do nakładania bardzo fajny. Bardzo go lubie i pewnie lada dzień mi się skończy... ale na pewno kupie go ponownie

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1.

Chcesz pochwalić edytka250 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Dobry
  • Recenzja: ...Kosmetyk jest przede wszystkim bardzo wydajny. Uzywam go codziennie jako różu na kości policzkowe i od 2 lat jeszcze mi sie nie skończył.Delikatnie błyszczy, ma ładny brązowy odcień. Naprawde dobry polski kosmetyk za niską cenę.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić Julia-84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Recenzja:
    Zakupiony w wakacje,w celu olsnienia mezczyzny i wzbudzenia zazdrosci u kolezanek
    Nie zauwazylam efektu brazujacego,moze dlatego,ze mialam dosc opalona buzie.Drobinki migocza delikatnie w sloncu,dajac efekt boskiej poswiaty.
    Ma ladny zapach i rewelacyjnie sie rozprowadza,ale tylko grubym pedzlem (niezbedny do pudrow sypkich).
    Uzywam rowniez czasem w zime,kiedy chce nadac zmeczonej sesja skorze,wypoczety wyglad.
    Zapewne jeszcze kupie,o ile nie pojawi sie cos lepszego

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 przez cale wakacje a jeszcze mi zostalo

Chcesz pochwalić Czarna_Inez za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHANY
  • Cudowny! ukochany! najlepszy!!
    tak mogę go określić
    baaardzo wydajny,używam codziennie i jeszcze mam go bardzo dużo. używam go na kości policzkowe,czasami na szyje i dekold,ale bardzo rzadko.
    Jest super rozświetlaczem ! jest aksamitny,nadaje twarzy promienny,śliczny wygląd.
    Nigdy się z nim nie rozstane

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić namietne_usta za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio na jeża
  • hmm...jeśli chodzi o jakieś inne walory pudru poza złotymi drobinkami to stwierdzam brak takowych... nie matuje, dość szybko się sciera, aha i nierównomiernie rozprowadza, jeśli używa się do tego celu załączonego puszka...

Używam tego kosmetyku od: miesiąca
    ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Marzencia za czytelną i pomocną recenzję?
  • cool*
  • Recenzja: Rewelacyjna sprawa, nie daję 5* , bo nie spotkałam na swej drodze podobnego produktu innej firmy, a zawsze dobrze jest zostawić tę lukę(a nóż się trafi coś jeszcze fajniejszego). Puder nadaje ładny koloryt cerze, choć ja go stosuję dla tych drobinek, które według mnie widać najlepiej w sztucznym , zimnym świetle. Naprawdę ślicznie połyskują, jak dla mnie fajniejszy jest ten ze złotymi drobinkami- są bardziej widoczne, poza tym odp. mi jego kolor.(mam te 2 jaśniejsze odcienie).Troszkę się osypuje, ale to chyba cecha sypkich pudrów - można go stosować na całe ciało- na ramiona , szyję, ręce, śliiicznie wygląda...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić oluśka za czytelną i pomocną recenzję?