BingoSpa, Hair Masc with Ghassoul Clay (Maska do włosów słabych i zniszczonych z glinką ghassoul)

Glinka Ghassoul bogata jest w unikatowe pierwiastki: magnez, krzem i wapń. Posiada właściwości detoksykujące, dotleniające, kojące i wygładzające. Chroni przed zanikiem powłokę lipidową, będącą tarczą ochronną skóry głowy.
Sposób użycia: maskę nanieść na umyte, wilgotne włosy, dokładnie rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy, pozostawić na około 15 minut, następnie dokładnie spłukać. Stosować po każdym umyciu włosów.

Świetna

Mam włosy blond, dosyć cienkie i wymagające zdyscyplinowania. To już moje drugie opakowanie tej maski. I pewnie nie ostatnie.

Maska ma w zasadzie same zalety:
+świetnie rozprowadza się po włosach
+wygładza i dodaje połysku
+lekko dodaje objętości
+włosy się super po niej rozczesują
+jest wydajna
+niska cena

Uwielbiam ją szczególnie za to, że włosy są po niej wyraźnie wygładzone i odżywione, a przy tym nie przyklapnięte. Mało jest takich produktów.
Raz w tygodniu nakładam ją na 30 minut i wtedy w ogóle włosy są WOW;). Ale nakładana na 3-5 min też się sprawdza.
Polecam również osobom z bardzo suchymi, farbowanymi włosami - moja mama ma takie i jest to jej ulubiona maska.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Bardzo lubię

Maskę nabyłam w tesco za 16zł więc cena jak na 500 ml bardzo dobra. Maska ma przyjemną lekka konsystencje. nadaje moim włosom blask i miekkość, ułatwia rozczesywanie i co dla mnie najwazniejsze nie straczkuję ani nie obciaża moich cienkich włosiat. nawet trzymana kilka minut radzi sobie świetnie. Jedyny minus jak dla mnie to paskudny zapach - coś miedzy chemicznym grejfrutem a odświeżaczem do kibelka ;)

Mila w stosowaniu

Maska moze i mnie nie zachwycila ale dobrze spelnila swoje pielegnacyjne funkcje na wlosach.Maska nie splywa z wlosow i ma ladny cytrusowy zapach.
Wlosy po jej uzyciu sa miekkie ,lekkie,delikatne i blyszczace .Cena produktu i jego wydajnosc jest bardzo dobra

Używam tego produktu od: miesiaca

wielkie nadzieje, jeszcze większe rozczarowanie

Na pewno nie kupię jej ponownie. Miałam ogromne nadzieje co do jej działania, bo o maskach bingospa czytałam dużo dobrych opinii.

Ta na moich włosach się nie sprawdza.
Nie zauważyłam nawilżenia, wygładzenia, ułatwienia w rozczesaniu włosów.
Może będzie się nadawać do mniej zrujnowanych włosów niż moje.

Czasem jej używam, głównie po to żeby ją jakoś zużyć, ale zawsze po zastosowaniu jej z pokorą wracam do mojej ulubionej maski.

Plusem jest cena, zapach, konsystencja i wydajność, niestety to za mało.

Używam tego produktu od: ok. 5 m-cy

Bardzo dobra maska

Maska ładnie pachnie – nie jest ciężka dla nosków :]
Idealna konsystencja – nie spływa ale pozwala na swobodne roztarcie jej na włosach.
Idealnie oczyszcza skórę głowy i włosy
Włosy są pełne blasku, i taka świeżość na głowie jest wyczuwalna.
Używam tej maseczki już troszkę czasu – nie zauważyłam efektów po pierwszym jej zastosowaniu, jak nas zapewnia producent. Ale odczułam je już po 3 zastosowaniach na moich włosach.
Sprężystość jaką dostały włosy jest fenomenalna – zakochałam się w tej masce bez dwóch zdań.

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Moja ulubiona maska

Po dość długiej przerwie od olejów i masek, zastosowałam właśnie tą. Uwielbiam ją!

Po umyciu włosów, zostawiłam ją na 30 minut pod czepkiem. Efekty super, włosy są po pierwsze bardziej lśniące, po drugie nie są takie sztywne, ładnie się układają. Wyglądają na zdrowsze. Do tego bardzo podoba mi się zapach. Konstystencję również oceniam na plus.

Średnia ;)

-gęsta łatwo się aplikuje na włosy, wystarczy mała ilość, zapach natomiast ma lekko mydlany, kojarzy mi się z proszkiem do prania, jednak nie jest mocny, ulatnia się po spłukaniu
-nie sprawdza się na skórę głowy ponieważ znacznie obciąża włosy, niezależnie czy nakładam ją przed myciem czy po, jeśli chodzi o włosy na długości to nawilża ale nie szczególnie mocno, włosy są lekkie i puszyste, jednak lekko matowe .

Bardzo dobra, lekka maseczka do włosów

Maski BingoSpa do tej pory w testach wypadały u mnie dość średnio. Do maski z glinką Ghassoul podchodziłam jednak dość entuzjastycznie, ponieważ spotkałam się z kilkoma bardzo pozytywnymi opiniami na jej temat.

+włosy są miękkie
+brak obciążenia
+włosy nie puszą się, są sypkie, gładkie
+na włosach długo utrzymuje się jej zapach, który jest zupełnie inny i o wiele przyjemniejszy niż u innych masek BingoSpa
+stosunek ceny do pojemności i wydajności

Dlaczego nie wystawiam maksymalnej oceny? Maska nie daje na moich włosach efektu "wow", jakiego doświadczyłam w przypadku kilku innych produktów. Jest jednak bardzo dobra i godna uwagi, zwłaszcza wśród osób mających tendencję do przyklapniętych włosów.

Maseczkę stosuję na 10-15 minut pod foliowy czepek i ręcznik po myciu włosów.

Używam tego produktu od: Czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

Świetna do mycia

Tej maski używam tylko do mycia i w tej roli spisuje się genialnie. Po niewypalonym eksperymencie mycia odżywką Mrs. Potters stwierdziłam, że moim cienkim, rzadkim kłaczkom ta metoda nie służy.
Dałam jednak szansę tej masce i nie zawiodłam się :D
Myję metodą kubeczkową i masuję dokładnie skórę głowy. Póki co to moje ulubione myjadło przy moich falo-lokach :)

+zapach jakby cytrynowy bardzo mi odpowiada
+fajny skład
+włosy są lśniące (bardzo!)
+dokładnie oczyszcza
+nie zbija włosów w strąki
+nadaje się również w zestawie z odrobinę cięższymi odżywkami d/s
+nie przyspiesza przetłuszczania skóry głowy
+włosy wyglądają zdrowiej i lepiej się układają
+mam wrażenie, że skręt jest lepszy

+/- delikatnie zabiera odrobinę objętości

- jako maska cena jest ok, ale jak na myjadło mogłaby być niższa.

Stały bywalec w mojej łazience.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego

Niezła, ale nic szczególnego

O produkcie:
-Maska ma stosunkowo gęstą konsystencję, nie przelewa się przez palce, łatwo nakłada się ją na włosy
-Ma ciekawy zapach, trudno mi go jednak zdefiniować. Przypomina trochę egzotyczne owoce zmieszane z gumą do żucia (??). Średnio mi się podoba, ale też nie drażni specjalnie
-Fajnie nawilża włosy, nawet jeśli używamy jej bardziej jako odżywki, na 2 minuty
-Niestety nie bardzo ratuje skórę głowy, moja jest bardzo wrażliwa i ma tendencję do łuszczenia się. Niektóre z masek potrafią podczas jednej aplikacji ją ukoić, ta jednak nie podołała zadaniu mimo iż trzymam ją w takich sytuacjach przynajmniej godzinę
-Włosy po jej użyciu są nawilżone, mięsiste, skręt jest dobrze wyrażony
-Następnego dnia nie grzeszą jednak ani blaskiem, ani miękkością. Właściwie w połowie dnia stają się sianem.
-Jest bardzo wydajna

-Duży słoik, solidnie zakęcany, łatwo z niego wydobyć nawet resztki produktu
-Posiada dodatkowe plastikowe, zabezpieczające wieczko, którego dobrze się nie pozbywać.
-Etykieta nie odkleja się, dlatego opakowanie wygląda estetycznie

Cena i dostępność:
-Jak na taką pojemność cena 12zł nie jest wygórowana
-Dostępność kiepska najłatwiej dorwać ją przez internet, ja kupiłam ją na stronie producenta.

uwielbiam

Zacznę od tego, że zupełnie nie rozumiem słabej oceny tej maski. Jak dla mni jest super!
Po pierwsze pięknie pachnie <3 uwielbiam ten zapach i tęsknie za nim jka tylko zdradze ją z inną maską.
Po drugie moje włosy sa po niej mięciutkie, takie leciutkie, lśniące, wydaje się że jest ich więcej, łądnie się kręcą...
Po trzecie jest tania jak barszcz jak za pojemność 500 ml!

Dodatkowo świetnie nadaje się do mycia włosów - nie obciazone włosy, olej domyty, sypkosc lekkość blask.
Jest genialna!

Używam tego produktu od: 2 miesiący

Cytrusowy średniak

Zapach - jak dla mnie maska pachniała intensywnie cytrusami - cudownie, przy każdym powiewie wiatru czuć tę zachwycającą nutkę ;)
Konsystencja - umiarkowanie gęsta, potrafi z włosów spadać
Cena i dostępność - 7.50 w L\\\'eclercu (tylko tam :/)

Działanie: bardzo średnie, niebardzo nawilża, włosy są nijakie po niej - ni to matowe, ni to błyszczące, ni to miękkie, ni to szorstkie; nie poprawia ich kondycji zdecydowanie ;)
po ok. 10 użyciach zirytowałam się i zaczęłam zużywać jako pierwsze O w metodzie mycia OMO
(A! i włosy po niej mi zawsze wyłażą garściami, niby norma, ale po maskach Bingo jest to intensywniejsze niż zazwyczaj [śmiem tak twierdzić, gdyż jest to moja trzecia tejże firmy - miałam jeszcze &quot;masło shea i pięć alg&quot; oraz &quot;spirulinę i keratynę&quot; - tyle, że tamte były jeszcze gorsze od tej])

Jeśli kupię ponownie, to chyba tylko z braku laku i dla zapachu albo jeśli akurat mi się zachce bawić z półproduktami - gdyż do tego się nada znakomicie ;)