Dimenzia, Biała Perła, Pasta do zębów (Pasta wybielająca do zębów)

Powiększ Dimenzia, Biała Perła, Pasta do zębów (Pasta wybielająca do zębów)

Zgłoszony przez Robaczywka

Pasta Biała Perła dedykowana jest wszystkim osobom pragnącym dbać o biel zębów. Przeznaczona jest do codziennego i długotrwałego stosowania. Dla osób, które skorzystały uprzednio z pełnej kuracji Biała Perła System jest to odpowiedni sposób na jak najdłuższe utrzymanie efektów przeprowadzonej kuracji. Osoby stosujące szybką kurację Simple mogą stosować pastę Biała Perła jako wsparcie skuteczności działania kuracji Simple. Osoby posiadające naturalne i zadbane białe zęby powinny stosować PASTĘ Biała Perła w celu utrzymania bieli, a nawet jej poprawienia. Skuteczność wybielania PASTY Biała Perła jest związana ze trybem konsumpcji użytkownika (palenie papierosów, spożywanie kawy, herbaty, produktów barwiących zęby).
Większość past, zwłaszcza wybielających, dostępnych na rynku oparte jest na zasadzie mechanicznego ścierania nalotu i substancji zawartych w szkliwie. Taki mechanizm wybielania naraża zęby i dziąsła na podrażnienia. Pasta Biała Perła oparta jest na wybielaniu enzymatycznym, które nie działa poprzez ścieranie. Enzym – oksydaza glukozy –rozkłada substancje organiczne znajdujące się w postaci nalotu na zębach oraz w postaci przebarwień zawartych w szkliwie. Systematyczne, codzienne stosowanie PASTY Biała Perła pozwala usunąć istniejące przebarwienia organiczne oraz nie dopuszcza do tworzenia się nowych nalotów. Z racji na enzymatyczne, a nie ścierne, działanie wybielające - pasta może być stosowana stale i długotrwale. Osoby, które oczekują w krótkim czasie uzyskać radykalny efekt wybielający powinny zastosować pełna kurację wybielającą Biała Perła System.
Specjalnie dobrana receptura pasty zapewnia standardową i kompleksową higienę zębów i dziąseł. Pasta pozwala na przywrócenie i zachowanie naturalnej bieli zębów oraz wspomaga remineralizację szkliwa. Działa bakteriostatycznie i ogranicza nadwrażliwość zębów i dziąseł.

• czyści dobrze, ale nie wybiela
  • bardzo dobra pasta, ale czy wybielająca? sama nie wiem.

+ dobrze czyści zęby, po każdym szczotkowaniu są mega "gładkie".
    + faktycznie, jest smaczna. nie ma drążniącego, szczypiącego smaku.

wiele osób pisało o podrażnieniu dziąseł- u mnie takie coś nie występowało, powiem szczerze, że jest to jedna z nielicznych past które właśnie nie podrażniają moich dziąseł. zwykłe colgate potrafił to zrobić, więc trochę się bałam zanim pierwszy raz umyłam Perłą zęby. niepotrzebnie.

no i to by było na tyle. zęby nie są bielsze, może odrobińkę, chociaż mogę to sobie wmawiać przez ciągłe patrzenie na nie i oczekiwaniu efektu.
    cóż, szkoda. u mnie się nie sprawdziła, a na pewno nie pod kątem pasty wybielającej.

Ilość zużytych opakowań: cała tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laadyaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pyszna;-)
  • Zalety
    -dobrze smakuje
    -nie podrażnia dziąseł
    - rzeczywiście lekko wybiela

Wady
    -pasta wystarcza mi na ok miesiąc
    -cena

Podsumowując; zauważyłam lekie wybielenie, ale pasta moim zdaniem nie jest warta 16 zł.

Używam tego produktu od: używałam go miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Skuszona reklamami w gazetkach zakupiłam pastę z serii Biała Perła. Zawsze stosowałam Colgate oraz Blend-a-med. Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem. Dobra konsystencja, szczotkuje ząbki dobrze, odświeża oddech. Nie podrażnia dziąseł.

Cena produktu przystępna jak na pasty z cyklu "wybielanie".

Reasumując mam mieszane uczucia i raczej nie sięgnę po nią ponownie.

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocna czwórka
  • Posiadam już drugie opakowanie i jestem nadal z niej zadowolona. Dobrze czyści zęby. Po jej zastosowaniu są gładkie i bez osadu. Delikatnie wybiela szkliwo. Przy dłuższym stosowaniu efekt jest zauważalny, czego nie mogę powiedzieć w przypadku stosowania innych past typu whitening.

Minusem jest potęgowanie mojej nadwrażliwości. Nie mogę zjeść niczego zimnego, bo ból jest okropny. Gdy rezygnuję z niej na rzecz elmexu moje zęby odczuwają ulgę ale nie są tak doczyszczone i białe.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Kupiłam pastę na promocji. Mam wrażliwe dziąsła, używam jej raz dziennie zawsze rano i jedynie przy tak rzadkim stosowaniu nie podrażnia. Czy wybiela trwale-ciężko stwierdzić, raczej nie. Wspaniale radzi sobie z przebarwieniami (gł. po herbacie). Już kupiłam następne opakowanie.
    Jest to jedyna tak delikatna pasta wybielająca na jaką trafiłam.

(+)
    wydajna
    delikatna
    kupiona w promocji dość tania
    usuwa przebarwienia
    "smaczna" nie paląca jak np. Colgate Max White One

(-)
    przy częstym stosowaniu podrażnia dziąsła
    brak trwałego efektu?

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić evvek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani tak, ani nie
  • Pasta jest gęsta, smakuje lekko eukaliptusem, ale czuć to jedy nie na początku. Skusiła się na nią , gdyż lubię tego typu produkty. Nie różni się ona od innych past wybielających niczym szczególnym. Uważam, ze jest to produkt uzupełniający wybielanie, ale sama sobie nie poradzi ze znacznymi przebarwieniami po kawie czy innych używkach.

PLUSY:
    - jest wydajna,
    - dobrze smakuje,
    -pozotawia świeży oddech,
    - delikatnie wybiela,

MINUSY:

- przez pierwsze kilka dni pojawiło się podrażnienie , zęby przez kilka dni ,,bolały"
    - efekt nawet ok, ale nie spodziewajmy się cudów,
    - cena jak dla mnie wysoka jeśli chodzi o zwykłą pastę.

Takie produkty na każdego będą działały inaczej, więc uważam , ze warto spróbować, bo efekt jest, ale moje zęby i tak były już dość białe.

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elektrownia atomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe złego początki
  • Na wstępie zaznaczę, że jestem osobą, która nie dość, że pije kawę i herbatę to jeszcze zdarza się jej coś popalić.
    Na początku byłam tą pastą zachwycona - delikatna, nie podrażniała dziąseł, nie odczuwałam nadwrażliwości, zęby były takie hm... gładkie? i jakby z każdym dniem coraz bielsze. Skrupulatnie stosowałam wyłącznie Białą Perłę odstawiając inne pasty na bok. Po pewnym czasie zauważyłam, że na jedynkach pojawił mi się jakiś nalot. Stwierdziłam, że być może był on od zawsze a pasta wybieliła mi zęby do tego stopnia, że w końcu zaczęłam ten defekt zauważać. Podobnie rzecz się miała z przestrzeniami między zębowymi. Byłam cierpliwa i czekałam na efekt wybielenia i w tych miejscach. Nie była to wina szczoteczki, bo jednocześnie używam ich cztery i każda jest inna. Przełom nastąpił dziś - kiedy jestem już pod koniec tubki. Po umyciu zębów ( a myję je parę razy w ciągu dnia) stwierdziłam, że są po prostu brązowe! Wtedy sięgnęłam po inną - drogeryjną pastę i cud - zęby są takie jak dawniej, zniknęły rzekome przebarwienia na zębach, szok.

Podsumowując: Nie twierdzę, że ta pasta nie wybiela, ale na dłuższą metę chyba trzeba od czasu do czasu użyć czegoś mocniejszego, bo w gruncie rzeczy Biała Perła jest bardzo delikatną pastą. Jedna gwiazdka za to, że nie podrażniała dziąseł.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: Jedna tubka

Chcesz pochwalić tempting za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Działa powiem szczerze jak inna zwykła, wybielająca pasta do zębów. Kawę piję raz na rok, herbatę- litrami, wino- tylko na imprezach. I ja bynajmniej jakiś wielkich efektów nie widzę, chociaż moja mama twierdzi, że ząbki mam bardziej białe.
    Fajny aloesowy posmak zostawia i takie jakby zmatowienie. Za to cena- dosyć wysoka jak na taką objętość i takie marne efekty. Nie wiem, może trzeba zużyć pół palety, żeby zęby się wybieliły do upragnionej bieli, bo przez pół roku stosowania jest tylko minimalne wybielenie. Opinia chyba trochę zawyżona...

Ilość zużytych opakowań: nawet nie liczyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aneidra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragiczna pasta!
  • Mam fioła na punkcie moich zębów i chcę, żeby zawsze były białe. Myję je dwa-trzy razy dziennie.
    Kupiłam tę pastę, myśląc, że staną się jaśniejsze, okazało się wręcz odwrotnie!
    Zęby miały z dnia na dzień tylko więcej brązowych przebarwień. Nie piję kawy, jedną herbatę dziennie, odstawiłam lekarstwa- bo nie wiedziałam jaka jest przyczyna coraz ogromniejszych przebarwień.
    Użyłam przed chwilą inne pasty- colodentu, bardzo taniej i...? Przebarwienia znikły na większości zębów!
    Ta biała perła jest naprawdę beznadziejna i najtańsza pasta bije ją na głowę!
    Nie polecam!

Chcesz pochwalić aniaaniaaniaKWL1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez fajerwerków
  • W przeciwieństwie do żeluwybielającego z tej samej serii, pasta nie zasługuje moim zdaniem na uwagę. Niczym nie różni się od zwykłych past "wybielających" (dodam, że nie uznaję tego terminu, bo wg mnie pasta nie wybiela, jedynie usuwa osad i nic poza tym) które kupimy w sklepie, no moze poza cena...

Plusy:
    -jak dla mnie brak, myje zęby jak każda inna pasta

Minusy:
    -cena (jak za pastę do zębów zdecydowanie za wysoka)
    -działanie (poza zwykłym myciem-zero działania)

więcej chyba nie trzeba dodawać?...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić onlyhope55555 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij