Dimenzia, Biała Perła, Pasta do zębów (Pasta wybielająca do zębów)

Powiększ Dimenzia, Biała Perła, Pasta do zębów (Pasta wybielająca do zębów)

Zgłoszony przez Robaczywka

Pasta Biała Perła dedykowana jest wszystkim osobom pragnącym dbać o biel zębów. Przeznaczona jest do codziennego i długotrwałego stosowania. Dla osób, które skorzystały uprzednio z pełnej kuracji Biała Perła System jest to odpowiedni sposób na jak najdłuższe utrzymanie efektów przeprowadzonej kuracji. Osoby stosujące szybką kurację Simple mogą stosować pastę Biała Perła jako wsparcie skuteczności działania kuracji Simple. Osoby posiadające naturalne i zadbane białe zęby powinny stosować PASTĘ Biała Perła w celu utrzymania bieli, a nawet jej poprawienia. Skuteczność wybielania PASTY Biała Perła jest związana ze trybem konsumpcji użytkownika (palenie papierosów, spożywanie kawy, herbaty, produktów barwiących zęby).
Większość past, zwłaszcza wybielających, dostępnych na rynku oparte jest na zasadzie mechanicznego ścierania nalotu i substancji zawartych w szkliwie. Taki mechanizm wybielania naraża zęby i dziąsła na podrażnienia. Pasta Biała Perła oparta jest na wybielaniu enzymatycznym, które nie działa poprzez ścieranie. Enzym – oksydaza glukozy –rozkłada substancje organiczne znajdujące się w postaci nalotu na zębach oraz w postaci przebarwień zawartych w szkliwie. Systematyczne, codzienne stosowanie PASTY Biała Perła pozwala usunąć istniejące przebarwienia organiczne oraz nie dopuszcza do tworzenia się nowych nalotów. Z racji na enzymatyczne, a nie ścierne, działanie wybielające - pasta może być stosowana stale i długotrwale. Osoby, które oczekują w krótkim czasie uzyskać radykalny efekt wybielający powinny zastosować pełna kurację wybielającą Biała Perła System.
Specjalnie dobrana receptura pasty zapewnia standardową i kompleksową higienę zębów i dziąseł. Pasta pozwala na przywrócenie i zachowanie naturalnej bieli zębów oraz wspomaga remineralizację szkliwa. Działa bakteriostatycznie i ogranicza nadwrażliwość zębów i dziąseł.

• czyści dobrze, ale nie wybiela
  • bardzo dobra pasta, ale czy wybielająca? sama nie wiem.

+ dobrze czyści zęby, po każdym szczotkowaniu są mega "gładkie".
    + faktycznie, jest smaczna. nie ma drążniącego, szczypiącego smaku.

wiele osób pisało o podrażnieniu dziąseł- u mnie takie coś nie występowało, powiem szczerze, że jest to jedna z nielicznych past które właśnie nie podrażniają moich dziąseł. zwykłe colgate potrafił to zrobić, więc trochę się bałam zanim pierwszy raz umyłam Perłą zęby. niepotrzebnie.

no i to by było na tyle. zęby nie są bielsze, może odrobińkę, chociaż mogę to sobie wmawiać przez ciągłe patrzenie na nie i oczekiwaniu efektu.
    cóż, szkoda. u mnie się nie sprawdziła, a na pewno nie pod kątem pasty wybielającej.

Ilość zużytych opakowań: cała tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laadyaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pyszna;-)
  • Zalety
    -dobrze smakuje
    -nie podrażnia dziąseł
    - rzeczywiście lekko wybiela

Wady
    -pasta wystarcza mi na ok miesiąc
    -cena

Podsumowując; zauważyłam lekie wybielenie, ale pasta moim zdaniem nie jest warta 16 zł.

Używam tego produktu od: używałam go miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Skuszona reklamami w gazetkach zakupiłam pastę z serii Biała Perła. Zawsze stosowałam Colgate oraz Blend-a-med. Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem. Dobra konsystencja, szczotkuje ząbki dobrze, odświeża oddech. Nie podrażnia dziąseł.

Cena produktu przystępna jak na pasty z cyklu "wybielanie".

Reasumując mam mieszane uczucia i raczej nie sięgnę po nią ponownie.

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocna czwórka
  • Posiadam już drugie opakowanie i jestem nadal z niej zadowolona. Dobrze czyści zęby. Po jej zastosowaniu są gładkie i bez osadu. Delikatnie wybiela szkliwo. Przy dłuższym stosowaniu efekt jest zauważalny, czego nie mogę powiedzieć w przypadku stosowania innych past typu whitening.

Minusem jest potęgowanie mojej nadwrażliwości. Nie mogę zjeść niczego zimnego, bo ból jest okropny. Gdy rezygnuję z niej na rzecz elmexu moje zęby odczuwają ulgę ale nie są tak doczyszczone i białe.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Kupiłam pastę na promocji. Mam wrażliwe dziąsła, używam jej raz dziennie zawsze rano i jedynie przy tak rzadkim stosowaniu nie podrażnia. Czy wybiela trwale-ciężko stwierdzić, raczej nie. Wspaniale radzi sobie z przebarwieniami (gł. po herbacie). Już kupiłam następne opakowanie.
    Jest to jedyna tak delikatna pasta wybielająca na jaką trafiłam.

(+)
    wydajna
    delikatna
    kupiona w promocji dość tania
    usuwa przebarwienia
    "smaczna" nie paląca jak np. Colgate Max White One

(-)
    przy częstym stosowaniu podrażnia dziąsła
    brak trwałego efektu?

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić evvek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani tak, ani nie
  • Pasta jest gęsta, smakuje lekko eukaliptusem, ale czuć to jedy nie na początku. Skusiła się na nią , gdyż lubię tego typu produkty. Nie różni się ona od innych past wybielających niczym szczególnym. Uważam, ze jest to produkt uzupełniający wybielanie, ale sama sobie nie poradzi ze znacznymi przebarwieniami po kawie czy innych używkach.

PLUSY:
    - jest wydajna,
    - dobrze smakuje,
    -pozotawia świeży oddech,
    - delikatnie wybiela,

MINUSY:

- przez pierwsze kilka dni pojawiło się podrażnienie , zęby przez kilka dni ,,bolały"
    - efekt nawet ok, ale nie spodziewajmy się cudów,
    - cena jak dla mnie wysoka jeśli chodzi o zwykłą pastę.

Takie produkty na każdego będą działały inaczej, więc uważam , ze warto spróbować, bo efekt jest, ale moje zęby i tak były już dość białe.

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elektrownia atomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe złego początki
  • Na wstępie zaznaczę, że jestem osobą, która nie dość, że pije kawę i herbatę to jeszcze zdarza się jej coś popalić.
    Na początku byłam tą pastą zachwycona - delikatna, nie podrażniała dziąseł, nie odczuwałam nadwrażliwości, zęby były takie hm... gładkie? i jakby z każdym dniem coraz bielsze. Skrupulatnie stosowałam wyłącznie Białą Perłę odstawiając inne pasty na bok. Po pewnym czasie zauważyłam, że na jedynkach pojawił mi się jakiś nalot. Stwierdziłam, że być może był on od zawsze a pasta wybieliła mi zęby do tego stopnia, że w końcu zaczęłam ten defekt zauważać. Podobnie rzecz się miała z przestrzeniami między zębowymi. Byłam cierpliwa i czekałam na efekt wybielenia i w tych miejscach. Nie była to wina szczoteczki, bo jednocześnie używam ich cztery i każda jest inna. Przełom nastąpił dziś - kiedy jestem już pod koniec tubki. Po umyciu zębów ( a myję je parę razy w ciągu dnia) stwierdziłam, że są po prostu brązowe! Wtedy sięgnęłam po inną - drogeryjną pastę i cud - zęby są takie jak dawniej, zniknęły rzekome przebarwienia na zębach, szok.

Podsumowując: Nie twierdzę, że ta pasta nie wybiela, ale na dłuższą metę chyba trzeba od czasu do czasu użyć czegoś mocniejszego, bo w gruncie rzeczy Biała Perła jest bardzo delikatną pastą. Jedna gwiazdka za to, że nie podrażniała dziąseł.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: Jedna tubka

Chcesz pochwalić tempting za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Działa powiem szczerze jak inna zwykła, wybielająca pasta do zębów. Kawę piję raz na rok, herbatę- litrami, wino- tylko na imprezach. I ja bynajmniej jakiś wielkich efektów nie widzę, chociaż moja mama twierdzi, że ząbki mam bardziej białe.
    Fajny aloesowy posmak zostawia i takie jakby zmatowienie. Za to cena- dosyć wysoka jak na taką objętość i takie marne efekty. Nie wiem, może trzeba zużyć pół palety, żeby zęby się wybieliły do upragnionej bieli, bo przez pół roku stosowania jest tylko minimalne wybielenie. Opinia chyba trochę zawyżona...

Ilość zużytych opakowań: nawet nie liczyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aneidra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragiczna pasta!
  • Mam fioła na punkcie moich zębów i chcę, żeby zawsze były białe. Myję je dwa-trzy razy dziennie.
    Kupiłam tę pastę, myśląc, że staną się jaśniejsze, okazało się wręcz odwrotnie!
    Zęby miały z dnia na dzień tylko więcej brązowych przebarwień. Nie piję kawy, jedną herbatę dziennie, odstawiłam lekarstwa- bo nie wiedziałam jaka jest przyczyna coraz ogromniejszych przebarwień.
    Użyłam przed chwilą inne pasty- colodentu, bardzo taniej i...? Przebarwienia znikły na większości zębów!
    Ta biała perła jest naprawdę beznadziejna i najtańsza pasta bije ją na głowę!
    Nie polecam!

Chcesz pochwalić aniaaniaaniaKWL1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez fajerwerków
  • W przeciwieństwie do żeluwybielającego z tej samej serii, pasta nie zasługuje moim zdaniem na uwagę. Niczym nie różni się od zwykłych past "wybielających" (dodam, że nie uznaję tego terminu, bo wg mnie pasta nie wybiela, jedynie usuwa osad i nic poza tym) które kupimy w sklepie, no moze poza cena...

Plusy:
    -jak dla mnie brak, myje zęby jak każda inna pasta

Minusy:
    -cena (jak za pastę do zębów zdecydowanie za wysoka)
    -działanie (poza zwykłym myciem-zero działania)

więcej chyba nie trzeba dodawać?...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić onlyhope55555 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Przeciętna
  • Miałąm okazję wypróbować tej pasty podczas promocji w jednym z supermarketów kosmetycznych (kosztowała wówczas jakoś 10zł) i to dwukrotnie. Początkowo byłam nastawiona do tej pasty bardzo entuzjastycznie, ale nie okazała się sper hiper ekstra produktem, po prostu przeciętna pasta dobrze czyszcząca zęby, o przyjemnym smaku i konsystencji. Warta 10zł, ale na pewno nie więcej.

Używam tego produktu od: Przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, u mnie nie widać efektów
  • Zacznijmy od początku: kawę piję bardzo rzadko, herbatę codziennie, wino również bardzo sporadycznie. Moje zęby miały kolor żółtawy odkąd pamiętam. Nigdy nie wybielałam ich u stomatologa, jak również nie stosowałam tego żelu wybielającego z Białej Perły, ani żadnego innego.
    Stosowanie tej pasty nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Odcień moich zębów nie zmienił się ani o ton. Jakie były takie są.
    Jeśli chodzi o użytkowanie pasty, to na początku dziwny wydawał mi się jej smak, ale szybko się przyzwyczaiłam, i z czasem zaczął mi się podobać. Chociaż nie wiem zupełnie jak go opisać... Taki... Mroźny? Jednak nie utrzymuje sie w ustach długo.
    Pasta dobrze się pieni i dobrze czyści zęby. Efekt czystosci utrzymuje sie dość długo.
    Wydajność pasty-wysoka. 75ml wystarczyło na 2,5 miesiąca przy codziennym używaniu.
    Zęby nie stały się po tej paście nadwrażliwe.
    Ogólnie rzecz ujmując - jeśli chodzi o uzytkowanie tej pasty-należało ono do przyjemnych, po prostu polubiłam ten efekt, inny niż po innych pastach.
    Ocenę daję niską ze względu na brak spełnienia obietnic producenta o wybieleniu zębów.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie podtrzymuje biel zębów!
  • Pastę kupiłam w promocji - 2 tubki za jakieś 20zł. Kiedyś stosowałam Białą Perłę System która świetnie wybieliła zęby, postanowiłam także spróbować pasty.

+ faktycznie wybiela, "nabłyszcza" zęby (świetny efekt)
    + delikatna
    + wydajna
    + jak dla mnie ma przyjemny zapach i smak

- nie do końca pozostawia uczucie świeżości, dlatego często stosuję ją nakładając na szczotkeczkę trochę innej pasty / wcześniej myję zęby inną pastą

Jest to jedna z niewielu wybielających past, a w zasadzie jedyna, która naprawdę nieco wybieliła mi zęby. Jest delikatna, nie zawiera drobinek ścierających szkliwa - wybiela enzymatycznie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić PrawdziweUHT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych. Prawdziwa perła.
  • Z natury mam dość jasne uzębienie. Nie palę, rzadko piję czerwone wino. Jednak zamiłowanie do kawy i mocnej herbaty, zrobiło swoje.
    Zależało mi na nieinwazyjnej metodzie, aby uchronić szkliwo i dziąsła przed niepożądanym działaniem środków wybielających.

W końcu zdecydowałam się na Białą Perłę.
    Niestety lub "stety" w domu okazało się, że w pośpiechu wrzuciłam do koszyka wersję tej pasty dla palaczy.

Smak: wiele z Was narzeka na smak tej pasty, jednak mnie on nie drażni. Owszem przez pierwsze dni stosowania, można poczuć w ustach posmak jak po fluorkowaniu, co może wywołać dyskomfort, jednak uczucie to szybko mija. W dalszym etapie użytkowania smak nie jest żadną przeszkodą.

Konsystencja: pasta ma formę niebieskiego żelu, który nie ścieka ze szczoteczki

Wydajność: wysoka, 100 ml tej pasty starcza na kilka tygodni dłużej niż 100 ml standardowej pasty drogeryjnej

Działanie:
    Pastę stosuję regularnie od 3 miesięcy.
    Już po kilku dniach stosowania moje zęby widocznie pojaśniały.Zrobiły się niesamowicie gładkie. Jeśli przejechałam palcem po ich powierzchni, mogłam usłyszeć charakterystyczny "pisk czystości". Czułam, że są dobrze wyczyszczone, chronione przed szkodliwymi czynnikami.
    Pasta nie zawiera w sobie ścierających drobinek, posiada natomiast enzymy delikatnie wybielające zęby.
    Nie podrażnia jamy ustnej, dziąseł.
    Mimo, iż wybiela, jest naprawdę "łagodna".

Zawiera w sobie niewiele środków odświeżających, dlatego nie mamy odczucia świeżości jak po pastach z mentolem.
    Jednak, to dla mnie nie jest problemem, gdyż zazwyczaj po myciu uzywam płynów do płukania jamy ustnej.

A jak radzi sobie z wybielaniem?
    Nadzwyczaj dobrze.
    Podczas 3 miesięcznej kuracji, zauważyłam wybielenie zębów o dwa tony.
    Myślę, że na więcej nie mogę już liczyć.

Prawda jest taka, że żele stomatologiczne wybielają o wiele szybciej i skuteczniej, jednak ze względu na swoją inwazyjność, nie są dla mnie.

Mimo wszystko uważam, że jest to jedna z lepszych past wybielających na polskim rynku.

Jeśli ktoś z Was miał już wybielone zęby, warto stosować tą pastę dla podtrzymania efektu.

Chcesz pochwalić AnulaQa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajnie nabłyszcza i nie podrażnia
  • To jest moja ulubiona pasta do zębów i będę jej używać chyba do końca życia,jeśli nie znalazłabym czegoś jeszcze lepszego.Po pierwsze wszystkie drogeryjne pasty wybielające wysuszają mi usta i potem chodziłam z popękanymi i na szczęście ten koszmar się skończył odkąd używam białej perły. Mam kolor zębów -kość słoniowa,więc moich zębów nic nie wybieli.Byłam nawet na wybielaniu lampą,ale niestety prócz ładnego błyszczenia,nic innego nie dało się zauważyć.Tak samo przy białej perle ząbki są ładne błyszczące i przez to wyglądają na jaśniejsze,ale mi nie wybiela,bo niestety nie mam jasnego szkliwa. Polecam gorąco ta pastę,bo jest delikatna,myję dokładnie i jest wydajna. Nie podrażnia stosuję ją po każdym posiłku od 3 miesięcy i nie powoduję nadwrażliwości. To mój numer jeden.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić aganieznajoma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wybiela
  • Nie jestem wymagająca co do past- wymagam tylko by wybielała Niestety nie moge tego powiedzieć o tej paście. Mi nie pomogła. Jedyne co mogę o niej napisac, to, że wygładziła mi zęby(dziwnie to brzmi ale nie wiem jak inaczej to opisać). Ale efektów wybielenia niestety nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić sarkastiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Pasta jest rewelacyjna! I naprawdę wybiela ząbki! Jednak muszę zaznaczyć, że naturalnie mam raczej jasny kolor uzębienia. Ale nadmierne spożywanie kawy ostatnio zrobiło swoje... Kiedyś stosowałam Białą Perłę z żelu, jednak stosowanie tych gumowych aplikatorów było dla mnie zbyt nieprzyjemne i uciążliwe, choć muszę przyznać, że efekty były imponujące. Jednak tym razem skusiłam się na pastę, ze względu na łatwiejsze stosowanie. Nie spodziewałam się spektakularnych efektów, ale już po kilku dniach bardzo miło się zaskoczyłam, bo zęby naprawdę były bielsze. Po miesiącu stosowania mam piękne białe ząbki!

Plusy:
    - bardzo ładnie i szybko wybiela zęby przy ich regularnym szczotkowaniu
    - likwiduje osad nazębny
    - przyjemny zapach
    - fajnie się pieni (mało pasty = duża wydajność)

Minusy:
    - po pierwszych 2 dniach stosowania lekko podrażniła mi dziąsła, ale wtedy podratowałam się DentoSept'em, który szybciutko zaleczył stan zapalny; już później nie miałam żadnych problemów z dziąsłami

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SickAtHeart za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam przed i po wybielaniu
  • Pastę dostałam w komplecie z Białą Perłą System, zaczęłam od pasty.
    Pasta ma średni smak - kojarzy mi się ze wszystkimi pasami typu HERBAL, których raczej nie preferuję - smak mi nie pasuje.
    Dobrze oczyszcza, niestety przez smak nie czuć miętowej świeżości, po jej użyciu musiałam płukać Listerine'm , żeby czuć miętowy posmak.
    Po tej paście wybielanie BP jest łatwiejsze, bo żel też nie ma za cudownego smaku :P
    Ogólnie polecam, przed i po wybielaniu, dla utrzymania efektu.
    Jedną gwiazdkę odejmuję za smak i wydajność - pasta jest strasznie wodnista...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

Chcesz pochwalić dalmacija za czytelną i pomocną recenzję?
  • piąteczka
  • wypróbowałam już wiele past wybielających i zadowoleniem mogę stwierdzić że w koncu znalazłam to czego szukałam.

Z jednej strony troszkę cieżko mi ocenic jej działanie gdyż ok 2 lata temu wybieliłam sobie zęby... nie chciałam znowu tak agresywnie ingerowac w moje szkliwo dlatego postawiłam tym razem na pastę.
    stosuje ją ok 2x w tyg i to wieczorem. i zęby powracają do śnieznej bieli którą uzyskałam po wybielaniu (tez biała perła)

po myciu zęby sa gładkie co oznacza że rozpuszcza nagromadzony sie osad
    na pewno wybiela gdyz zniknęły u mnie pewne przebarwienia
    w porównaniu do inny past czuję jakby była troszkę delikatniejsza co jest na plus

jestem z niej bardzo zadowolona i kupię ja ponownie może za rok bo przy takim stosowaniu na długo mi starczy

Używam tego produktu od: ok 2 mieś

Chcesz pochwalić Ania09121983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna pasta
  • Poleciła mi ją moja dentystka. Używałam białej perły dla palących tak jak doradziła mi dentystka twierdząc że pasty dla palaczy, ścierają mocniej osad i lepiej wybielają, pozostawiają intensywniejszy zapach. Miała rację. Co prawda miałam problem z dostaniem tej pasty, bardziej popularne są żele wybielające. Szukałam w aptekach i drogeriach w końcu trafiłam na nią w SuperPharm'ie i to jeszcze w promocji. Efekt wybielenia jest naprawdę zauważalny.
    Tak więc:
    PLUSY:
    - wydajna ( jedno opakowanie przy myciu zębów 3/4 razy dziennie starcza na ponad miesiąc)
    - ma przyjemny "smak"
    - zawiera fluor - chociaż wcale go nie czuć, działa ochronnie na szkliwo
    - przede wszystkim naprawdę wybiela zęby ( zwiększona dawka enzymu wybielającego - oksydaza glukozy
    - idealnie nie za mocno się pieni
    - świeży zapach (zawiera olejek eteryczny)

MINUSY:
    - wysoka cena: ponad 20 zł w SuperPharm w promocji; normalna cena ok 30 zł
    - dostępność

Mimo wysokiej ceny warto ją zakupić ponieważ jest bardzo wydajna i skuteczna.

Używam tego produktu od: listopad 2011
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Amarene za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona.
  • Raczej nigdy nie przywiązywałam szczególnej wagi do tego, czym myje zęby. Zazwyczaj w koszyku lądowała pasta Colgate Whitening, ale to raczej z przyzwyczajenia, niż z zachwytu nad nią. Nigdy nie miałam jakichś szczególnych wymagań wobec produktów służących higienie jamy ustnej, bo nigdy nie widziałam większych efektów ich działania. Dopóki zawartość tubki dobrze myła i nie śmierdziała nieprzeciętnie, dopóty było w porządku.
    Jakiś czas temu, podczas zakupów w aptece internetowej natknęłam się na promocję Białej Perły. Zapłaciłam 12,50zł za tubkę, co jak za 75ml i tak było dość wysoką ceną. Spróbowałam i... przepadłam.
    To, co w tej paście uwielbiam najbardziej, to sposób, w jaki odświeża oddech. Żadna tam wypalająca śluzówki mięta- mamy tu cudowny zapach olejku eukaliptusowego, który po prostu uwielbiam.
    Druga sprawa to kwestia wybielenia. Z początku uważałam to za sprawę wątpliwą, a i efektów nie było widać. Ale jak teraz- to znaczy po dwóch miesiącach- patrzę w lustro, i kiedy tak rzucę okiem na piątki, to widzę gołym okiem, że plomby mam o ton ciemniejsze od reszty. Ha, czyli jednak się da! Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość. U mnie pasta miała pole do popisu bo codziennie piję hektolitry herbaty, więc przebarwienia są u mnie sprawą oczywistą. Wydaje mi się, że jeśli ktoś ma po prostu żółte zęby bo taki ma kolor kości, to ta pasta niewiele nie zdziała. Jednak warto spróbować.

Nigdy nie sądziłam, że w paście do zębów można się zakochać. Pędzę robić zapasy.
    Uwielbiam tą eukaliptusową świeżość, uwielbiam uwielbiam uwielbiam.

PS. Aktualnie jest w promocji w Superpharm.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 skończone i z pewnością będą kolejne

Chcesz pochwalić scandalistka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Niestety nie działa
  • Zużyłam całe opakowanie i nie zauważyłam żadnej różnicy. Moje odczucie jest takie, że wcale nie wybiela. Nie wiem, może zapobiega powstawaniu nowych przebarwień, ale przekonana nie jestem.
    Plus za to, że nie ściera szkliwa, tylko "wybiela" enzymatycznie. Wg mnie dobrze odświeża i ma przyjemny smak (eukaliptus).
    Ponownie nie kupię jej.

Chcesz pochwalić azzis za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra rzecz
  • Przede wszystkim delikatna i nie podrażnia dziąseł ani szyjek zębowych jak inne pasty wybielające.
    Przyjemny smak.
    Stosowałam mniej więcej pół roku po wybielaniu Białą Perłą żelem, aby przedłużyć efekt.
    Minus - małe opakowanie, cena jak dla mnie za wysoka, ale w dwupaku wychodzi taniej

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić whiteladyforever za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobrze oczyszcza - wrrrr
  • Dla mnie ta pasta jest naprawdę rewelacyjna. Używam jej od niedawna, ale już widzę pierwsze efekty jej działania. Moje zęby stały się jaśniejsze. Poza tym czuje, że mam je niesamowicie oczyszczone - gdy dotykam językiem zębów, to czuję jak są gładkie i czyste. Rewelacyjne uczucie, poza tym ten stan utrzymuje się dość długo.
    Fakt, smak jest dość specyficzny, mi kojarzy się ze specyfikami stosowanymi w gabinecie u dentysty, ale nie jest to jakiś obrzydliwy i nie wiadomo jaki smak, po prrostu jest specyficzny. Można się przyzwyczaić.

Co mnie głupią podkusiło, żeby do niej wrócić, no i co no i umyłam sobie nią zęby ze 3 razy (po dłuższej przerwie) i potem przez 4 dni miałam poważny problem z nadwrażliwością dziąseł. Do tego stopnia, że miałam ochotę wyrwać sobie wszystkie zęby i się wydrapać po nich. myślałam, że oszaleję. Dlatego tak sobie myślę, że przez bardzo, ale to bardzo długi okres czasu do niej nie wrócę.

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto
  • zachęcona po wypróbowaniu żelu postanowiłam kupić i pastę by dłużej utrzymać efekt wybielenia i ładnych zębów, niestety bardzoi się zawiodłam.
    pasta ma okropny smak według mnie i zawsze zdarzy się tak ze trafi mi na język. poza tym nie odświeża, więc kiedy umyjemy zęby nie mamy uczucia zdrowego i świeżego oddechu co bardzo mnie irytuje, bo nie czuję żebym miała w ogóle czyste zęby i swieży oddech!
    po wykorzystaniu ponad poły tubki okazało się że zaczęły mi się robić zapalenia dziąseł i z boku języka! nie stosowałam w tym czasie niczego innego do jamy ustnej prócz tej pasty.

bardzo się zawiodłam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić em_ka90 za czytelną i pomocną recenzję?