Biała Perła, Pasta wybielająca do zębów

Powiększ Biała Perła, Pasta wybielająca do zębów

Zgłoszony przez Robaczywka

Pasta Biała Perła dedykowana jest wszystkim osobom pragnącym dbać o biel zębów. Przeznaczona jest do codziennego i długotrwałego stosowania. Dla osób, które skorzystały uprzednio z pełnej kuracji Biała Perła System jest to odpowiedni sposób na jak najdłuższe utrzymanie efektów przeprowadzonej kuracji. Osoby stosujące szybką kurację Simple mogą stosować pastę Biała Perła jako wsparcie skuteczności działania kuracji Simple. Osoby posiadające naturalne i zadbane białe zęby powinny stosować PASTĘ Biała Perła w celu utrzymania bieli, a nawet jej poprawienia. Skuteczność wybielania PASTY Biała Perła jest związana ze trybem konsumpcji użytkownika (palenie papierosów, spożywanie kawy, herbaty, produktów barwiących zęby).
Większość past, zwłaszcza wybielających, dostępnych na rynku oparte jest na zasadzie mechanicznego ścierania nalotu i substancji zawartych w szkliwie. Taki mechanizm wybielania naraża zęby i dziąsła na podrażnienia. Pasta Biała Perła oparta jest na wybielaniu enzymatycznym, które nie działa poprzez ścieranie. Enzym – oksydaza glukozy –rozkłada substancje organiczne znajdujące się w postaci nalotu na zębach oraz w postaci przebarwień zawartych w szkliwie. Systematyczne, codzienne stosowanie PASTY Biała Perła pozwala usunąć istniejące przebarwienia organiczne oraz nie dopuszcza do tworzenia się nowych nalotów. Z racji na enzymatyczne, a nie ścierne, działanie wybielające - pasta może być stosowana stale i długotrwale. Osoby, które oczekują w krótkim czasie uzyskać radykalny efekt wybielający powinny zastosować pełna kurację wybielającą Biała Perła System.
Specjalnie dobrana receptura pasty zapewnia standardową i kompleksową higienę zębów i dziąseł. Pasta pozwala na przywrócenie i zachowanie naturalnej bieli zębów oraz wspomaga remineralizację szkliwa. Działa bakteriostatycznie i ogranicza nadwrażliwość zębów i dziąseł.

• ok
  • Pasta ma swoje plusy i minusy. Bardzo dobrze czyści, zęby są po niej gładziutkie. Na początku stosowania smak jest bardzo nieprzyjemny ale po paru dniach się do niego przyzwyczaja i już go nie czuje. Ja używam jej po odkamienianiu żeby utrzymać efekt, bo chroni przed ponownym osadzaniem kamienia ale nie sprawia, że zęby są bielsze niż były. Duży minus za to, że podczas stosowania dziąsła stają się bardziej wrażliwe. Co prawda ustępuje to po odstawieniu, ale podczas stosowania musialam wybrać się do stomatologa i uwierzcie, że zwykłe borowanie bolało tak jakby wyrywał mi zęby bez znieczulenia a ja nigdy wcześniej nie miałam problemu z nadwrażliwością dziąseł więc to napewno po tej paście.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Paulaa0212 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• dobra wybielająca pasta
  • stosuję ją od ok. 2-3 tygodni, ale szczotkuję nią zęby tylko rano, na wieczór używam zwykłej (nie wybielającej) pasty blend-a-med.

Zęby faktycznie są wybielone i to o wiele bardziej niż po innych pastach wybielających i muszę przyznać, że w zupełności ten efekt mi wystarcza

+naprawdę wybiela
    +bardzo mocno odświeża oddech
    +fajnie czyści i pozostawia mega gładkie ząbki

-cena (choć w promocji można trafić dużo taniej)
    -wydajność

Używam tego produktu od: około 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yooyooanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • chwilowy efekt wielkim kosztem
  • Po wycofaniu mojej ulubionej pasty blend a med 3D white with pearl szukałam czegoś, co mogłoby ją zastąpić. O tej paście słyszałam wiele dobrego. Stosowałam ją przez jakieś dwa tygodnie. Zauważyłam nieznaczne wybielenie zębów, jednak przede wszystkim moje zęby stały się nadwrażliwe. Nie miałam wcześniej takich problemów i wiem, że jest to "zasługa" tej właśnie pasty. Po zaprzestaniu jej używania kolor wrócił do poprzedniego, a nie piję kawy, nie palę ani nic z tych rzeczy... Nie polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić truuskaawka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Mimo, że na rynku istnieje niezliczona ilość past wybielających, to znaczna ich część jest tylko pustymi obietnicami producentów. Biała Perła mile mnie zaskoczyła, bo prócz tego, że naprawdę działa, to jej smak nie wykrzywia twarzy jak w przypadku innych tego typu produktów.
    Efekt wybielenia nie jest oczywiście jakiś spektakularny, ale widoczny. Z pewnością będzie idealna dla osób, które wybieliły zęby u dentysty i pragną utrzymać efekt.
    Jest bardzo delikatna, doskonale się pieni, dzięki czemu 100 ml w opakowaniu wystarczyło mi na całe 2 miesiące.
    Pasta nie należy do najtańszych, na promocji w Super-Pharm dałam za nią 16 zł. Jednak biorąc pod uwagę efekty, przyjemny smak i wydajność uważam, że jest warta swojej ceny.

Chcesz pochwalić Yulenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • czyści dobrze, ale nie wybiela
  • bardzo dobra pasta, ale czy wybielająca? sama nie wiem.

+ dobrze czyści zęby, po każdym szczotkowaniu są mega "gładkie".
    + faktycznie, jest smaczna. nie ma drążniącego, szczypiącego smaku.

wiele osób pisało o podrażnieniu dziąseł- u mnie takie coś nie występowało, powiem szczerze, że jest to jedna z nielicznych past które właśnie nie podrażniają moich dziąseł. zwykłe colgate potrafił to zrobić, więc trochę się bałam zanim pierwszy raz umyłam Perłą zęby. niepotrzebnie.

no i to by było na tyle. zęby nie są bielsze, może odrobińkę, chociaż mogę to sobie wmawiać przez ciągłe patrzenie na nie i oczekiwaniu efektu.
    cóż, szkoda. u mnie się nie sprawdziła, a na pewno nie pod kątem pasty wybielającej.

Ilość zużytych opakowań: cała tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laadyaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pyszna;-)
  • Zalety
    -dobrze smakuje
    -nie podrażnia dziąseł
    - rzeczywiście lekko wybiela

Wady
    -pasta wystarcza mi na ok miesiąc
    -cena

Podsumowując; zauważyłam lekie wybielenie, ale pasta moim zdaniem nie jest warta 16 zł.

Używam tego produktu od: używałam go miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Skuszona reklamami w gazetkach zakupiłam pastę z serii Biała Perła. Zawsze stosowałam Colgate oraz Blend-a-med. Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem. Dobra konsystencja, szczotkuje ząbki dobrze, odświeża oddech. Nie podrażnia dziąseł.

Cena produktu przystępna jak na pasty z cyklu "wybielanie".

Reasumując mam mieszane uczucia i raczej nie sięgnę po nią ponownie.

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

Używam tego produktu od: 3 miesięsy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocna czwórka
  • Posiadam już drugie opakowanie i jestem nadal z niej zadowolona. Dobrze czyści zęby. Po jej zastosowaniu są gładkie i bez osadu. Delikatnie wybiela szkliwo. Przy dłuższym stosowaniu efekt jest zauważalny, czego nie mogę powiedzieć w przypadku stosowania innych past typu whitening.

Minusem jest potęgowanie mojej nadwrażliwości. Nie mogę zjeść niczego zimnego, bo ból jest okropny. Gdy rezygnuję z niej na rzecz elmexu moje zęby odczuwają ulgę ale nie są tak doczyszczone i białe.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Kupiłam pastę na promocji. Mam wrażliwe dziąsła, używam jej raz dziennie zawsze rano i jedynie przy tak rzadkim stosowaniu nie podrażnia. Czy wybiela trwale-ciężko stwierdzić, raczej nie. Wspaniale radzi sobie z przebarwieniami (gł. po herbacie). Już kupiłam następne opakowanie.
    Jest to jedyna tak delikatna pasta wybielająca na jaką trafiłam.

(+)
    wydajna
    delikatna
    kupiona w promocji dość tania
    usuwa przebarwienia
    "smaczna" nie paląca jak np. Colgate Max White One

(-)
    przy częstym stosowaniu podrażnia dziąsła
    brak trwałego efektu?

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić evvek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani tak, ani nie
  • Pasta jest gęsta, smakuje lekko eukaliptusem, ale czuć to jedy nie na początku. Skusiła się na nią , gdyż lubię tego typu produkty. Nie różni się ona od innych past wybielających niczym szczególnym. Uważam, ze jest to produkt uzupełniający wybielanie, ale sama sobie nie poradzi ze znacznymi przebarwieniami po kawie czy innych używkach.

PLUSY:
    - jest wydajna,
    - dobrze smakuje,
    -pozotawia świeży oddech,
    - delikatnie wybiela,

MINUSY:

- przez pierwsze kilka dni pojawiło się podrażnienie , zęby przez kilka dni ,,bolały"
    - efekt nawet ok, ale nie spodziewajmy się cudów,
    - cena jak dla mnie wysoka jeśli chodzi o zwykłą pastę.

Takie produkty na każdego będą działały inaczej, więc uważam , ze warto spróbować, bo efekt jest, ale moje zęby i tak były już dość białe.

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elektrownia atomowa za czytelną i pomocną recenzję?