Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów słabych ze skłonnością do wypadania

Zgłoszony przez fantar

Intensywnie regenerujący szampon Biovax opracowany został przez specjalistów w celu zagwarantowania Twoim słabym i skłonnym do wypadania włosom jak najlepszej kondycji.
Szampony Biovax to unikatowe produkty stworzone na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących, które nie podrażniają skóry głowy oraz nie wysuszają włosów. Dodatkowo wzbogacone zostały o nawilżające emolienty - substancje szczególnie polecane w pielęgnacji skóry i włosów, które łatwo tracą nawilżenie.
Unikalną cechą intensywnie regenerującego szamponu Biovax jest bogata w substancje odżywcze receptura oraz kremowa konsystencja.
Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Biovax to jedyne w swoim rodzaju, oryginalne połączenie zdrowia, bezpieczeństwa i profesjonalnej pielęgnacji w jednym preparacie.

• dobry, ale mało wydajny
  • Mam cienkie włosy i dla mnie ten szampon jest mega fajny

Zalety:
    * dosyć dobrze nawilża moje spragnione włosy
    * bez SLSów!
    * dobry skład
    * dobrze się pieni
    * przy używaniu go w połączeniu z żelem lnianym jako odżywką i łykaniem biotyny miałam odbite włosy u nasady przy moich cienkich włosach to cud i za to go uwielbiam!

Wady:
    * mało wydajny i za to odejmuję pół gwiazdki
    * cena, dla mnie nie jest niska, za to odejmuję kolejne pół gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: dużo!

Chcesz pochwalić ladyevie za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Totalna klapa
  • Tym szamponem myłam włosy dosłownie może z 3 razy i wiem , że już nigdy go nie użyję. Totalna porażka, spłukiwałam go chyba z 10 minut a na drugi dzień rano włosy miałam jak wysmarowane olejem. Żeby tego było mało to nawet gdy następnego dnia wieczorem uzyłam już innego sprawdzonego szamponu włosy i tak rano były tłuste !
    Plusów brak gdyby była możliwość nie dałabym żadnej gwiazdki.

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić ineedyouu za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Odkąd dowiedziałam się, że mam uczulenie na SLi szukam kosmetyków bez slsu w składzie. Najpierw używałam szamponów do dzieci, później trafiłam na te szampony z biovaxu,
    Jak dla mnie super - nie uczula, nie podrażnia skóry głowy, nie zawiera parabenow i tego okropnego sls.
    Włosy po nich są zdrowe, błyszczące, dobrze się układają - nawet bez użycia odżywki. Myje głowę, masuje do uzyskania piany i zostawiam chwile ta pianę na głowie.
    Jedyny minus to zapach - nie jest jakiś tragiczny, ale nie jest też taki fajny jak normalnych szamponów - jest bardziej 'apteczny'

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić partycjapy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej minusów niż plusów
  • Zachwycona maseczką tej wersji skusiłam się na szampon. Niestety nie jest już tak dobry jak odżywka. Szampon daje ładne efekty na włosach - są miękkie, odbite od nasady, puszyste (ale bez szopy) i zdrowe. Nie wysusza. Niestety szapon ma słabą wydajność. Jest za gęsty przez co trudno nim umyć włosy i trzeba rozcieńczać wodą. Opakowanie trochę niewygodne a cena za wysoka. Nie ograniczył wypadania włosów. Raczej nie kupię go ponownie przez przewagę minusów, ale włosy po nim miałam ładne więc nie było katastrofy i żalu.

Używam tego produktu od: kiedyś miałam i skończyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lewese4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie rewelacja, pół gwiazdki odejmuje jedynie za cenę
  • Mam włosy cienkie i ze skłonnością do puszenia. Szampon fajnie się pieni i jest bardzo wydajny. Po umyciu nie mam szopy na głwie a włosy są lekkie i przyjemne w dotyku. Jedyny minus to jego cena

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić ewelewel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mnie odpowiada.
  • Od szamponu wymagam, by miał naturalny skład, nie podrażniał i mył.

+ spełnia nadmienione wyżej wymagania
    + jak dla mnie zapach jest całkiem fajny
    + przyjemny, naturalny skład!
    + bardzo wydajny, od ponad 2 miesięcy mam 250ml, jeszcze trochę mi zostało a włosy myję codziennie!
    +coś tam zdziałał na to wypadanie

- cena, 17 zł

O tym, jak włosy wyglądały po umyciu nie wypowiem się, ponieważ zawsze stosuję odżywkę.
    Używam tego produktu od: około 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 niecałe 250ml

Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • do 3 razy sztuka.
  • Ten szampon w ilości 400ml dostałam od mamy - namiętnej włosomaniaczki
    Mam włosy dość zdrowe farbowane henna - co jest b. ważne i oczywiście z nadmiernym wypadaniem

Podejście pierwsze : masakra, źle domywał włosy , plątał i ogólne wrażenie było nieprzyjemne . odstawiłam w kąt, mała ilość piany

2 podejście : " no wkońcu trzeba go zużyć więc dawaj 5 pompek i na włosy, znów klapa włosy nieświeże , "brudne " i nieprzyjemne w dotyku.

3 podejście: pod prysznicem , jakoś tak rzucił mi się w oczy , spróbowałam umyć nim metoda " kubeczkową" czyli nakładam na włosy , potem nakładam go na dłonie + woda i znów na włosy ( eureka!!) niby banalny sposób a fajnie daje się nim umyć włosy , choć trzymałam potem odzywkę około 3 min na włosach pod prysznicem w gorących oparach

efekt? Włosy świeże umyte , delikatnie uniesione i optycznie gęstsze ( choć na efekty w nie wypadaniu muszę trochę poczekać)

daje mu 3 gwiazdki za zapach, opakowanie z pompką i
    jak na mój sposób dość dobrze umyte włosy.

zaznaczyłam opcje " nie , nie kupie ponownie" ponieważ pomimo zdrowych włosów nie służy mi ten szampon ( choć maskę z tej serii miałam i sobie chwalę )

Ilość zużytych opakowań: połówa

Chcesz pochwalić freshcotton za czytelną i pomocną recenzję?
  • myślę, że jeszcze przez jakiś czas będę go stosować
  • Szampon daje spektakularne efekty dopiero z maską, sam plącze włosy. Byłam ostatnio u fryzjera, który powiedział mi, że pod moimi włosami jest pełno babyhair.ów (sama tego nie dostrzegłam), maski używam bardzo sporadycznie, dlatego sądzę, że to zasługa szamponu. Niestety słabo się pieni i jest mało wydajny, ale znalazłam w pewnej aptece 400ml po promocyjnej cenie.
    \n
    \nminusy:
    \n-ciężko rozczesać włosy
    \n-cena
    \n-konsystencja

Chcesz pochwalić schizofredkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nauczka, aby pomyśleć
  • Bo szale uniesień, jakie spowodowała maska (wtedy jeszcze dla włosów blond) podsyconym szałem na ładniutkie składy wydałam jedyne 18 zł w ślepo, bo przecież będzie cudownie.

Dochodzi więc do pierwszego użycia, drugiego, piątego, dziesiątego... i rozczarowanie! Brak efektów, problemowe użytkowanie... po czym nagle mnie olśniło: jak coś, co mam na włosach może z minutę ma je intensywnie odbudować i zregenerować? I to włosy, które były dość mocno zniszczone. Kolor włosów jak widać do czegoś zobowiązuje...

Plusów innych oprócz dostępności i przyjemnego zapachu niestety dopatrzyć się nie umiem, a chciałabym.

Najmniej przyjemną częścią jest samo mycie włosów tym szamponem. Ma dość lepką konsystencję, więc jak nakłada się go na włosy ze skłonnością do wypadania (a takim jest dedykowany kosmetyk) to mamy całą rękę oblepioną włoskami. Mało tego, produktu trzeba nałożyć więcej niż przeciętny szampon (mam włosy sięgające za biust), a skłonny do piany to on nie jest. Zatem, maziamy nasze włosy w gęstym, lepkim płynie, który dodatkowo ciężko się spłukuje. W efekcie moje włosy były przeciążone, bez życia i nadal słabe. I rachunek za wodę idzie w górę! ;P
    Butelka także nie zachwyca- wykonana z dość twardego materiału, niezbyt ochoczo wydaje nam produkt. Moim zdaniem- za chuda.

Krótko mówiąc- dałam się złapać w pułapkę "na producenta". Cóż, jak się okazuję- swojego ulubieńca znalazłam w markecie, za mniejszą cenę, większą ilość i z pozytywnymi efektami.

Używam tego produktu od: przez półtorej miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

Chcesz pochwalić To_tylko_Megilena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za taką cenę
  • Produkt absolutnie nie wart swojej ceny. Bardzo gęsty, tępy przy rozprowadzaniu po włosach, nałożony w małych ilościach bardzo słabo się pienił, nałożony w większych ilościach - bardzo trudno się wpłukiwał. Obciążał włosy i stosowany codziennie przez kilka dni pod rząd nasilał przetłuszczanie się skóry głowy i włosów.
    Nie ograniczył wypadania włosów, nie był też dla słabych włosów przyjazny - mam wrażenie, że końcówki włosów stały się bardziej suche w wyniku stosowania tego szamponu.
    Jedna gwiazdka za to, że nie zrobił mi większej krzywdy.

Używam tego produktu od: używałam ponad miesiąc temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?