Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów słabych ze skłonnością do wypadania
Produkt dostępny w 17 sklepach. Cena już od 19,89 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez fantar

Intensywnie regenerujący szampon Biovax opracowany został przez specjalistów w celu zagwarantowania Twoim słabym i skłonnym do wypadania włosom jak najlepszej kondycji.
Szampony Biovax to unikatowe produkty stworzone na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących, które nie podrażniają skóry głowy oraz nie wysuszają włosów. Dodatkowo wzbogacone zostały o nawilżające emolienty - substancje szczególnie polecane w pielęgnacji skóry i włosów, które łatwo tracą nawilżenie.
Unikalną cechą intensywnie regenerującego szamponu Biovax jest bogata w substancje odżywcze receptura oraz kremowa konsystencja.
Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Biovax to jedyne w swoim rodzaju, oryginalne połączenie zdrowia, bezpieczeństwa i profesjonalnej pielęgnacji w jednym preparacie.

• W końcu odnalazłam coś co działa !
  • Udało mi się odnaleźć szampon, który na prawdę pomaga na wypadające włosy !
    Po szamponie który kosztował mnie 60 zł i nic nie zdziałał, myślałam , że nic już nie poradzę na moje wypadające włosy, a jednak wpadł mi w ręce ten oto szampon !

Plusy:
    +Mniej wypadających włosów
    +Baby hair - pełno ich !
    +Wydaje mi się , że włosy ciut szybciej rosną
    +Cena nie najgorsza, porównując z szamponami ponad 3 x droższymi, które nic nie działają

Minusy:
    -Mało się pieni, trzeba koniecznie myć na 2 razy
    -Mało wydajny(nieco ponad miesiąc a tu już resztkI..)

Ten szampon rzeczywiście działa, mimo złego pierwszego wrażenia- mało piany, a więc ciężkie mycie- włosy odrastają !

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 200 ml

Chcesz pochwalić 11ala21 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

• gdybym miała psa umyła bym nim psa...
  • Absolutne rozczarowanie tym szamponem. Po tak świetnych odżywkach Lbiotiki spodziewałam się, że i szampon będzie co najmniej zadowalający, natomiast jest to jeden z większych bubli jakie miałam...

Zacznę od małego opakowania (choc w moim przypadku jest to na plus, meczę go pół roku i bardzo chcę żeby już się skończył...), za cenę blisko 20PLN to straszne zdzierstwo.
    Dodam, że trzeba użyć sporą porcję szamponu (to normalne przy szamponach z naturalnym skłądem, ale w tym wypadku producent powinien zapewnić większe opakowanie...)

Pachnie całkiem ładnie (i to jego jedyny PLUS).

Włosy po umyciu są ciężkie (nie dociążone ale obciązone, oblepione), mam wrażenie, że skóra głowy nie jest dokładnie oczyszczona, bo swędzi.
    Jeszcze w ten sam dzień po umyciu włosy wyglądają na tłuste i nieumyte, straszne...

Niestety nie stosowałam go na tyle długo żeby ocenić wpływ na zmniejszenie wypadania włosów. Szkoda mi go wyrzucić, więc stosuję go pół na pół ze swoim ulubionym szamponem z Natury Siberiki raz na jakiś czas, żebv go wreszcie zdenkować i nigdy więcej nie kupić. Gdybym miałą psa umyła bym nim psa. Pozostaje mi domęczyć go do końca...

Chcesz pochwalić blotowlosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • jak dla mnie super
  • Od pewnego czasu zmagam się z wypadającymi włosami. Skusiłam się na ten szampon czytając obietnice producenta oraz skład. Szczególnie zachęcił mnie brakiem mocnych detergentów (od oczyszczania mam inny szampon).

Zawsze myję włosy dwukrotnie. Przy tym szamponie za pierwszym razem piany jest niewiele, ale za drugim dosyć sporo
    Głównie myję szamponem sam skalp, ale nawet przy myciu włosów na długości nie plącze ich (ale zawsze używam odżywki)

Zapach jest typowo apteczny, ale to kwestia gustu, mi nie przeszkadza.

Wydajność jest przyzwoita

Ale co najważniejsze: włosy przestały mi wypadać!

Cóż, przymierzam się do kupienia dużej butelki

Myślę, że istotną rzeczą jest też to, że przy tym szamponie nie muszę już myć włosów codziennie

Zaznaczę, że moje włosy są niefarbowane, przetłuszczające u nasady, suche na końcach, a długość sięga końca łopatek. Są bardzo cienkie i delikatne.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 200ml

Chcesz pochwalić dagur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny raz rozczarowanie...
  • ...L\'bioticą. Kolejny raz daję się namówić na kupno kosmetyku od L\'bioticy i kolejny raz się mocno rozczarowuję. Kiedyś skusilam sie na serum na porost rzęs tej firmy-nie widziałam efektów po roku stosowania,dopiero serum Long 4Lashes przyniosło oczekiwane rezultaty. Pózniej kupiłam zachwalaną maskę Biovax z drobinkami złota-zmatowiła i wysuszyla mi włosy. Ostatnim produktem od niej miał byc wlasnie ten szampon-i jest naprawde ostatni. Nie dość,ze szampon splątał mi włosy,to jeszcze je obciążył,a jego konsystencja przeszkadza w nakładaniu-mam wrazenie,ze powyrywa mi i poskleja włosy. Nie pomógł zahamowac problemu wypadających wlosow.Jedynym plusem jest ładny zapach i wydajność oraz cena,lecz skuteczność mierna...

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Vulpie za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO dobry szampon!
  • biovax znam z dobrych masek, wiec postanowilam sprobowac z szamponem. zachecil mnie brak silikonu, ktory jak wiecie nie dziala zbyt dobrze na wlosy.
    - delikatny sklad
    - zapach
    - konsystencja, jest fajna i gęsta
    - naprawde dziala
    jeden maly minus: nie pieni sie

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: piec

Chcesz pochwalić soundlesswind za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale mało wydajny
  • Mam cienkie włosy i dla mnie ten szampon jest mega fajny

Zalety:
    * dosyć dobrze nawilża moje spragnione włosy
    * bez SLSów!
    * dobry skład
    * dobrze się pieni
    * przy używaniu go w połączeniu z żelem lnianym jako odżywką i łykaniem biotyny miałam odbite włosy u nasady przy moich cienkich włosach to cud i za to go uwielbiam!

Wady:
    * mało wydajny i za to odejmuję pół gwiazdki
    * cena, dla mnie nie jest niska, za to odejmuję kolejne pół gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: dużo!

Chcesz pochwalić ladyevie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna klapa
  • Tym szamponem myłam włosy dosłownie może z 3 razy i wiem , że już nigdy go nie użyję. Totalna porażka, spłukiwałam go chyba z 10 minut a na drugi dzień rano włosy miałam jak wysmarowane olejem. Żeby tego było mało to nawet gdy następnego dnia wieczorem uzyłam już innego sprawdzonego szamponu włosy i tak rano były tłuste !
    Plusów brak gdyby była możliwość nie dałabym żadnej gwiazdki.

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ineedyouu za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Odkąd dowiedziałam się, że mam uczulenie na SLi szukam kosmetyków bez slsu w składzie. Najpierw używałam szamponów do dzieci, później trafiłam na te szampony z biovaxu,
    Jak dla mnie super - nie uczula, nie podrażnia skóry głowy, nie zawiera parabenow i tego okropnego sls.
    Włosy po nich są zdrowe, błyszczące, dobrze się układają - nawet bez użycia odżywki. Myje głowę, masuje do uzyskania piany i zostawiam chwile ta pianę na głowie.
    Jedyny minus to zapach - nie jest jakiś tragiczny, ale nie jest też taki fajny jak normalnych szamponów - jest bardziej 'apteczny'

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić partycjapy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej minusów niż plusów
  • Zachwycona maseczką tej wersji skusiłam się na szampon. Niestety nie jest już tak dobry jak odżywka. Szampon daje ładne efekty na włosach - są miękkie, odbite od nasady, puszyste (ale bez szopy) i zdrowe. Nie wysusza. Niestety szapon ma słabą wydajność. Jest za gęsty przez co trudno nim umyć włosy i trzeba rozcieńczać wodą. Opakowanie trochę niewygodne a cena za wysoka. Nie ograniczył wypadania włosów. Raczej nie kupię go ponownie przez przewagę minusów, ale włosy po nim miałam ładne więc nie było katastrofy i żalu.

Używam tego produktu od: kiedyś miałam i skończyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lewese4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie rewelacja, pół gwiazdki odejmuje jedynie za cenę
  • Mam włosy cienkie i ze skłonnością do puszenia. Szampon fajnie się pieni i jest bardzo wydajny. Po umyciu nie mam szopy na głwie a włosy są lekkie i przyjemne w dotyku. Jedyny minus to jego cena

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić ewelewel za czytelną i pomocną recenzję?