Powiększ John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)

Zgłoszony przez mucchina

Spray rozjaśniający włosy to sekretna broń specjalistów marki John Frieda. Zawiera wyjątkowy kompleks rozjaśniający - owoce cytrusowe i rumianek, który stopniowo rozjaśnia i rozświetla włosy, pozwalając uzyskać naturalnie wyglądający, jaśniejszy kolor blond. Spray pozwala utrzymać w dobrej kondycji zarówno naturalne, jak i farbowane włosy blond, wzmacniając ich kolor i kamuflując odrosty. Spray najlepiej działa wzmocniony ciepłem suszarki. Widocznie rozświetla włosy po 3 - 5 zastosowaniach.

Skład: Water, Hydrogen Peroxide, Polysorbate 20, Disodium Phosphoric Acid, Vp/Va Copolymer, Fragrance, Polyquaternium 47, Polyquaternium 55, propylene Glycol, Ext. Violet 2, Vitis Vinifera Juice Extract, Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citrus MEdica Limonum Peel Extract, Glycerin, Helianthus Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Tocopherol, Peg 40 Hydrogenated Casto Oil, Tocopherol, Vitis Vinifera Seed Extract, Butylphenyl, Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

• Uwaga przestroga!
  • Moja przygoda z tym produktem trwa już kilka lat, na początku wszystko było super, włosy faktycznie rozjaśniły się, nie były zniszczone, ale też nie traktowałam ich gorącem przy aplikacji tego sprayu. Wydaje mi się, że musiała zmienić się formuła, bo kiedy ostatnio wróciłam do tego produktu, to włosy zrobiły mi się... rude! Tak, rude. Mam typowy mysi blond włosy, których nigdy nie farbowałam, tylko nieraz używałam tego specyfiku. Jednak po zakupie nowej butelki i aplikacji, wyszedł mi płomiennie rudy kolor. No i do tego włosy mi się zniszczyły, kruszą się, są potworne, musiałam ściąć połowę, ale i tak jeszcze mam więcej do ścięcia. Przestrzegam!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 i trochę

Chcesz pochwalić Piczonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt – dla tych które wiedzą jak go używać
  • Czytam poniższe komentarze i naprawdę zastanawiam się co trzeba mieć w głowie, żeby tak niszczyć sobie włosy: używać spray, suszyć i prostować prawie do spalenia włosów tylko po to, żeby mieć obciachową platynę na głowie. Dziewczyny ogarnijcie się! To nie chodzi tylko o rodzaj włosów….wszystkich sprayów, farb i rozjaśniaczy trzeba używać z głową. Oto jak ja ich używam, żeby to miało jakiś skutek.
    Najpierw zanim cokolwiek położę na całą głowę to próbuję na jednym pasemku włosa schowanym gdzieś najbliżej skóry i sprawdzam co z tego wyjdzie. Później takich rozjaśniaczy nigdy nie używam na całą głowę, nigdy całe włosy, tylko robię sobie gęsto po pasemkach i zawijam w folijke tak jak robią to fryzjerki przy balejażu. Nie suszę i nie prostuję od razu po bo to jest zabójstwo i wychodzi żółty kolor, a głowa świeci się na odległość kilometra. Nie ma sensu tak niszczyć sobie skóry, wszystko da się zrobić delikatnie. Wtedy taki spray nadaje lekko koloru włosom, które nie są takie „Szare” i „mysie” jak piszecie. Jeśli chcecie mieć idealny, równy kolor to proponuję farbę i do fryzjera….

Używam tego produktu od: ponad 7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kwiecista_babka za czytelną i pomocną recenzję?
  • KU PRZESTRODZE
  • Dziewczyny! Troszkę ponarzekam..
    Dałam pół gwiazdki, bo musiałam.
    "To sekretna broń specjalistów marki John Frieda" - chyba do całkowitego zniszczenia Twoich włosów. "Zawiera wyjątkowy kompleks rozjaśniający - owoce cytrusowe i rumianek.." - czy aby na pewno tak wyjątkowy? " Spray pozwala utrzymać w dobrej kondycji zarówno naturalne, jak i farbowane włosy blond, wzmacniając ich kolor i kamuflując odrosty" - W DOBREJ KONDYCJI, SERIO?!

Przeczytałam mnóstwo opinii na temat tego "kultowego" spray'u. Poleciłam go kuzynce, która chciała mieć jaśniejsze włosy. Faktycznie, DZIAŁA I ROZJAŚNIA. Jednak moja kuzynka ma tak grube i gęste włosy, że może dalej to świństwo stosować. Z mysiego blondu uzyskała piękny, naturalny blond kolor. Jednak, żeby nie było za pięknie - włosy zaczęły jej wychodzić garściami, więc musiała dużo obciąć. Jednak mimo tego, dalej, z uporem maniaka stosuje spray, szampon i odżywkę. Żałuję, że poleciłam jej ten zestaw. Myślę, że rozjaśnienie włosów farbą u dobrego* fryzjera byłoby mniej inwazyjne..

Jeśli chodzi o mnie - to bardzo długa historia. Mój naturalny kolor włosów to rudy, taki "złoty", a nie typowa "marchewa" Uparłam się, że chcę mieć ładny blond. Po x wizytach u beznadziejnych fryzjerek, skusiłam się na ten spray (wiedziałam, co robi z włosami i mimo to kupiłam..). Psikałam, psikałam, psikałam i psikałam..Myślę, że po ok. 20 psiknięciach kolor wyszedł PRAWIE taki jak chciałam, jednak był troszkę za jasny. Za każdym razem włosy suszyłam i dodatkowo prostowałam.
    Włosy długo po wysuszeniu były CIEPŁE, a skóra głowy GORĄCA w niektórych miejscach. I wcale nie przesadzam! Chodziłam spać z piekącą skórą głowy, momentami aż parzącą.
    Efekt na moich delikatnych i cienkich włosach? Owszem, nie ma co się sprzeczać, ten spray ROZJAŚNIA, działa. Jednak to, co robi z włosami..Miałam włosy jak GUMA, ciągnące się, wypadające garściami, kruszące się, puszące..Nie powiem, wiele razy płakałam i się poddawałam z pielęgnacją. Rozważałam radykalne cięcie, ale jakoś przetrwałam. Nie warto wydawać 60 zł na coś takiego. Do tej pory nie mogę zapanować nad włosami. Myślę, że jeszcze minie spokojnie rok, aż zapuszczę swoje naturalne włosy. Efekt jest, włosy są rozjaśnione..Jednak trzeba raz na jakiś czas użyć niebieskiego szamponu, bo włosy robią się żółtawe.

Każda z nas ma inne włosy, może to idealny produkt dla osób z bardzo grubymi, gęstymi i podatnymi włosami? Sama nie wiem. Znam dziewczyny, które sobie chwalą ten produkt. Kobiecie nie dogodzisz Na moich cienkich i delikatnych włoskach zrobił istną tragedię. Nigdy więcej nie kupię NIC tej marki. Żadnej odżywki, żadnej maski..NIC.
    Ze swojej strony - nie polecam.
    Żałuję, że na początku polecałam koleżankom, kuzynce i mamie, której też ten magiczny spray bardzo zniszczył włosy.
    Dodatkowo, magiczny kompleks rumianku i owoców cytrusowych..śmierdzi! Śmierdzi jak rozjaśniacz. Trzeba uważać na skórę i OCZY, bo skórę też odbarwia.

Małym plusikiem, jeśli już któraś z Was chce kupić ten magiczny spray jest cena, ale na PRZECENIE, gdzie spray kosztuje ok. 30 zł z 60 zł, a szampon i odżywka po 20 zł za sztukę, chyba z 35 zł.

Dziewczyny, moja mała rada - zainwestujcie w dobrego fryzjera i nie bawcie się tym bublem. Obyście nie żałowały, tak jak ja.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc

Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie działa.
  • Swojego czasu koniecznie uparłam się na efekt ombre, na moich włosach. Nie byłam przekonana o stałej zmianie koloru moich włosów, więc spróbowałam tego produktu.
    Już po pierwszym użyciu włosy są jaśniejsze, a każde kolejne pogłębia efekt.

Minusem jest to, iż konieczne jest użycie suszarki, a następnie prostownicy, ponieważ produkt działa mocniej przy jak największej temperaturze, więc trochę nasze włosy mogą być pozbawione nawilżenia.
    Ale coś za coś )

Jeżeli ktoś chce mieć pasemka, efekt ombre, czy tez rozjaśnić całe włosy, bądź pozbyć się odrostów, jak najbardziej polecam.

efekt utrzymuje się dosyć długo, nie zauważyłam, żeby rozjaśniły mi włosy na totalna platynę, ale na pewno o 1-2 tony są jaśniejsze.
    Używam go raz w tygodniu, żeby utrzymać odcień taki, jaki mam obecnie, jeżeli ktoś chce szybszego i mocniejszego efektu, użyć, 2-3 razy w tygodniu.

Używam tego produktu od: 2m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 butelki 103 ml

Chcesz pochwalić malinowa2693 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Stanowczo odradzam dziewczyną o włosach z natury jasnobrązowych. Wcześniej używałam rozjaśniacz delia, który sprawdzał się znakomicie. Pięknie rozjaśniał, bez żółtawych, rudawych odcieni.
    Na promocji w rossmanie pokusiłam się jednak o ten spray. Po pierwszym użyciu nie było różnicy. Przy późniejszym stosowaniu zauważyłam, że moje włosy stają się rudawe, sztucznie złote- głównie w słońcu. Od razu przestałam tego produktu używać. Mija 5 miesiąc, a ten efekt nadal się utrzymuje. Dodam, że w między czasie farbowałam włosy na ciemno u fryzjera. Problem był z głowy, ale gdy farba się zmyła- refleksy wróciły.
    Odradzam! Nie wiem jak tego się pozbyć, będę próbować dalej.

Używam tego produktu od: kwiecień

Chcesz pochwalić Mickey1011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początek zabawy z koloryzacją
  • Ten spray był moim pierwszym podejściem do próby trwałej zmiany koloru. Teraz zdecydowanie nie wróciłabym do niego - wolę farbować włosy u fryzjera.

+ rzeczywiście rozjaśnia
    + wygodna aplikacja
    + efekt wygląda naturalnie (nawet, kiedy miałam już dużo jaśniejsze włosy od naturalnych, nowi znajomi myśleli, że nigdy nie zmieniałam koloru włosów)
    + dostępność

+/- uzyskuje się dzięki niemu ciepły, złotawy odcień blądu (ale nie żółty)

- cena
    - wysusza włosy (dlatego robiłam przerwy w jego stosowaniu i włosy nie ucierpiały, ale mimo wszystko, trzeba brać pod uwagę działanie niszczące)
    - chemiczny zapach

Na włosy długośći za łopatki (spryskiwałam je w całości) opakowanie starczało na 3 użycia, ale ja potrzebowałam ich aż 8.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić p95magdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • -drogi,

- smierdzi,

- wysusza bardziej niż farba,

- moje naturalnie ciemno blond włosy z słomianym połysiem stały się po 3 razach RUDE z odcieniem miedzi a w słońcu tu już wogóle masakra!!!

.... tyle mojej recenzji.

Używam tego produktu od: 3 użycia
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • Wybrałam ten spray, ponieważ nie chciałam niszczyć moich (i tak już suchych) włosów farbą. Nie zawiodłam się

PLUSY:
    + rozjaśnia, dając ciepły odcień blondu
    + nie podrażnia skóry głowy
    + dość szybko można zobaczyć efekty
    + jest wydajny
    + nie wysusza włosów
    + pomaga w rozjaśnieniu odrostów (w przypadku mojej siostry)

mały MINUS:
    - troszkę odstraszająca cena, ale można czasem kupić w promocji

Ja używałam sprayu raz na tydzień (w ostatnim czasie jedynie sporadycznie), aby stopniowo rozjaśnić włosy. Do recenzji dołączam zdjęcia, abyście same mogły ocenić (efekt na zdjęciu uzyskałam po jednym opakowaniu 100 ml). Teraz zakupiłam również odżywkę z tej serii.Używam tego produktu od: 7-8 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić distanceloving za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny nawet dla szatynek
  • Kupiłam w Rossmanie w promocji za ok 39 zł, regularna cena (ok 59 zł) nieco mnie odstraszała.

Postanowiłam zaryzykować. Jestem szatynką, a moje włosy miały taki myszowaty kolor, pozbawiony blasku po zimie, nie chciałam ich rozjaśniać u fryzjera.

Najpierw spróbowałam na partię mokrych włosów, która jest przy karku. Przechylałam głowę w dół i psikałam na całej długości, odstęp ok 10 cm. W razie gdyby były problemy z wypadaniem, dziwnym kolorem lub łamliwością, to przynajmniej nie byłoby tego widać przy rozpuszczonych włosach

Nic takiego się nie wydarzyło, po 5 razach zaczęłam używać kosmetyku na całą głowę, jak również po rozczesaniu włosów, zaraz przed suszeniem spryskiwałam też wierzch głowy.

Efekt jest super, znajomi i koleżanki z pracy pytają gdzie tak ładnie, naturalnie rozjaśniłam włosy.

Wygląda to jakbym spędziła wakacje nad morzem w pełnym słońcu. Mam teraz piękne złote refleksy i włosy są jaśniejsze o około 2 tony, nabrały ciepłej barwy, niesamowicie mi się to podoba, za taką cenę jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku.

Spray nieco przesusza włosy, ale nie ma tragedii.
    Używam regularnie suszarki i prostownicy, więc wspomagam się szamponami, odżywkami i serum nawilżającym - nie odczuwam wzmożonego wypadania włosów, ani drastycznego przesuszenia.
    Uważam jednak, że bez dodatkowego nawilżenia może być problem z rozdwojonymi końcówkami i ogólnym wysuszeniem włosów, warto na to zwrócić uwagę i zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do pięlęgnacji w trakcie używania JF.

Z pewnością kupię ten kosmetyk jak znowu będzie w promocji. Zużyłam całe opakowanie razem z siostrą, której zareklamowałam spray - również jest szatynką, ale ma gęstsze i proste włosy, u niej również środek się sprawdził.

Pół gwiazdki odjęłam za regularną cenę.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Reshka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiast farby
  • Polecam osobom, które farbują włosy na jasny blond- można znacznie wydłużyć czas między farbowaniem, moim zdaniem ok. 6-7 miesięcy.
    Na pewno niszczy mniej niż farba, nie zauważyłam wysuszenia włosów.
    Plusy- aplikacja, szybki, widoczny efekt, nie niszczy włosów.
    Minusy drażniący zapach.Używam tego produktu od: roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 po 100 ml

Chcesz pochwalić doloresc2 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij