Powiększ John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)

Zgłoszony przez mucchina

Spray rozjaśniający włosy to sekretna broń specjalistów marki John Frieda. Zawiera wyjątkowy kompleks rozjaśniający - owoce cytrusowe i rumianek, który stopniowo rozjaśnia i rozświetla włosy, pozwalając uzyskać naturalnie wyglądający, jaśniejszy kolor blond. Spray pozwala utrzymać w dobrej kondycji zarówno naturalne, jak i farbowane włosy blond, wzmacniając ich kolor i kamuflując odrosty. Spray najlepiej działa wzmocniony ciepłem suszarki. Widocznie rozświetla włosy po 3 - 5 zastosowaniach.

Skład: Water, Hydrogen Peroxide, Polysorbate 20, Disodium Phosphoric Acid, Vp/Va Copolymer, Fragrance, Polyquaternium 47, Polyquaternium 55, propylene Glycol, Ext. Violet 2, Vitis Vinifera Juice Extract, Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citrus MEdica Limonum Peel Extract, Glycerin, Helianthus Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Tocopherol, Peg 40 Hydrogenated Casto Oil, Tocopherol, Vitis Vinifera Seed Extract, Butylphenyl, Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

• działa, ale....
  • Kupiłam ten produkt w promocji w rossmanie aby troszke zakamuflowac ciemne odrosty i rozswietlić kolor między wizytami u fryzjera. Faktycznie rozjaśnia właosy, ale tez mega niszczy, wysusza...dla mnie nieodpowiedni bo bardzoi zniszczył mi włosy. może dla kogoś kto ma włosy zdrowe mocne i nie farbowane na blond ok.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić kasiunia1808 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• JESTEM NA TAK
  • Produkt świetny dla BLONDYNEK, żeby nadać wlosom lekkie refleksy, włosy wyglądają na muśniete słońcem. Prodkukt nlezy stosowac z głową, przy zbyt częstym użytku może powodować szorstkość włosow. Jedynym minusem jest cena, ale i tak polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić loveshoes18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się sprawdził
  • Kupiłam ten produkt, chcąc uzyskać efekt włosów rozjaśnionych od słońca (mam jasne blond włosy, które latem są jaśniejsze na końcach). Stosowałam go po myciu i porządnym odżywieniu włosów (nie bojąc się stosować także odżywek bez spłukiwania i olejków i zabezpieczania końcówek) na pół wilgotne włosy, BEZ SUSZENIA po aplikacji (bałam się żółtego efektu i nadmiernego zniszczenia włosów).

+ Widoczne efekty pojawiły się już po 3. aplikacji.
    + Spray jest wygodny w użyciu - przynajmniej do takiego rozjaśniania końców włosów i uzyskania efektu ombre jak po słońcu.
    + Jest wydajny. Spray rozpyla delikatną mgiełkę, więc łatwiej jest pokryć większe partie włosów, niż gdyby niechlujnie pluł w jedno miejsce.
    + Efekt, jaki uzyskałam na swoich jasnych blond włosach jest naprawdę naturalny. Żadnych żółtych refleksów.

+/- Zdecydowanie lepiej jest polować na promocje niż kupować w regularnej cenie. Zwłaszcza, że te pojawiają się dość często i wtedy możemy kupić opakowanie za niewiele ponad 25 złotych, a nie za ponad 50.
    +/- Musimy się liczyć z trochę zniszczonymi włosami, ale jeżeli wcześniej odżywimy włosy i nie będziemy katować nim całych włosów co każde mycie, można te zniszczenia zminimalizować.

- Zapach. Skoro i tak taki spray to sama chemia, może dałoby się wykorzystać jakieś substancje zapachowe? Bo niestety pachnie jak woda utleniona...

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • do użytku z głową
  • Najpierw napiszę o plusach, spray jest skuteczny, daje naturalny efekt (przynajmniej jeśli chodzi o ciemny blond) który można samemu kontrolować - po prostu przestać używać jeśli jest za jasno, cena porównując do profesjonalnego zabiegu jest bardzo przystępna - często jest on w promocji ale...
    Niestety od niecałego roku staram się doprowadzić moje włosy do ładu. Kiedyś były one idealne, wszyscy fryzjerzy się zachwycali a teraz? Włosy się łamią są gumowate (zwłaszcza te z przodu) potrzebują baaardzo dużo cierpliwości i niestety nożyczek fryzjera bo tych najgorszych partii nie da się odratować.

Czy polecam? Ani tak ani nie. Wydaje mi się że do sporadycznego używania ten spray się nadaje natomiast odradzam używania go tak jak ja to robiłam - raz na 3 dni. Radze potraktować ten spray jako sposób na lekkie refleksy a nie na rozjaśnianie wszystkich włosów!

Czy kupiłabym ponownie? Tak, nawet mam jedną buteleczkę w zapasie ale tak jak wcześniej wspomniałam będę używać tylko i wyłącznie żeby w zimę nadać lekkich, słonecznych refleksów. Oczywiście najpierw muszę doprowadzić włoski do ładu

PODSUMOWUJĄC

+ naturalny efekt
    + samemu można kontrolować kolor
    + łatwość aplikacji
    + cena w porównaniu do profesjonalnego zabiegu jest przystępna
    + dobrze sprawdza się na odrosty

- niszczy włosy,
    - włosy stają się wysuszone,
    - włosy stają się gumowate,
    - włosy łamią się
    - zapach nie jest przyjemny

!Nie polecam ale też nie odradzam. Zniszczyło mi włosy, ale wciąż mam na swojej półce!

Używam tego produktu od: używałam niecały rok, teraz rok je odżywiam
    Ilość zużytych opakowań: trudno mi powiedzieć używałam na spółkę z mamą powiedzmy że ok 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić dumle za czytelną i pomocną recenzję?
  • spalił mi włosy
  • rozjasniam włosy od kilunastu lat ,czasem u fryzjera,czasem w domu rozjasniaczem z Joanny.Włosy zawsze miałam w bardzo dobrej kondycji do czasu jak użyłam tego rozjasniacza w sprayu.Spray po prostu spalił mi włosy.Nigdy nie miałam tak beznadziejnego kosmetyku i tak zniszczonych włosów,popalonych,pokruszonych i sianowatych.Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić delfix10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak !
  • Jestem posiadaczką blond włosów od zawsze. W czasach gimnazjum były one bardzo jasne i kręcone, jednak w liceum niestety ściemniały. Nie był to nadal ciemny blond, ale też nie tak jasny jak kiedyś. Chciałam zmiany, która będzie subtelna, a zarazem nie zniszczy mi włosów - nigdy wcześniej ich nie farbowałam. Koleżanka poleciła mi ten spray. Osobiście mój "zabieg" wyglądał tak: kładłam na włosy maskę, myłam głowę, pryskałam sprayem i podsuszałam - nie całkiem do sucha, bo moje włosy nie tolerują suszenia suszarką, ale tak, aby ciepło uwolniło kolor. Efekt był jak dla mnie idealny po trzech spryskaniach, a płynu zostało mi na jeszcze dwa razy. Warto tutaj zaznaczyć, że mam włosy kręcone, za łopatki. Moje włosy nie ucierpiały na tym ani trochę, kolor jest idealny. Minusem jest cena, ale UWAGA, tylko ta w drogeriach. Ja kupiłam swój na allegro. Jest o połowę tańszy. Jeśli chodzi o rozjaśnienie ciemniejszych włosów, to wiem od koleżanek, że również się sprawdza. Nie jest to efekt farby i takiego nie należy się spodziewać, ale na pewno delikatnie i stopniowo rozjaśnia włosy. Jak najbardziej polecam

Ilość zużytych opakowań: 3/4 tego opakowania

Chcesz pochwalić meduzka13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie nie polecam osobom, które lubią chłodne kolory
  • Kupiłam go, ponieważ denerwowało mnie, że czasem zimą moje blond włosy były szare. Zaczęłam go stosować razem z szamponem z tej serii. Na początku wydawało się, że jest ok, ale po jakim czasie moje włosy zrobiły się... żółto rude! Wyglądało to nienaturalnie i po prostu tanio. Dlatego przerwałam stosowanie i resztkę dałam kuzynce, której pasuje i podoba się efekt tego spreju. Poza tym nie pasują mi takie ciepłe kolory. Cale szczęście uratowałam kolor dzięki szamponom z fioletowym pigmentem.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić ereminka za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Przestrzegam przed stosowaniem tego produktu, szczególnie rozjaśnianym blondynkom z bardzo uwrażliwionymi osobami. Postanowiłam kupić ten produkt w wakacje, żeby odpoczęły od farbowania i dla wygody. Psiknęłam dosłownie może z cztery razy i nie po całości tylko na lekki odrost. Momentalnie z jasnego blondu słonecznego zrobił się prawie biały, odrost żółtawy. Rozumiem jak ktoś piszę, że trzeba używać z rozwagą tego produktu, ale po co reklamuje się jako nieszkodliwy dla włosów preparat. Ktoś tu pisał wcześniej, że wiadomo jak ktoś podgrzewa suszarką i używa prostownicy to na pewno włosy sie niszczą, ale produkt przecież działa pod wpływem ciepła...tak pisze sam producent. Ogólnie całe opakowanie wylądowało w koszu, od pół roku walczę z włosami i teraz jako tako wyglądają,ale musiałam farbować z cztery razy zanim jakikolwiek kolor się na nich przyjął. Mogę tylko podziekować temu produktowi za to, że zdecydowałam się dzieki niemu w końcu na przyciemnienie fryzury i wygląda to zdecydowanie lepiej, ale to jedyna zaleta (wada) Nie jest to tylko moja opinia. Może jak ktoś ma grube włosy ten produkt się nadaje, ale lepiej naprawdę iść do fryzjera, bo każdy włos można zniszczyć

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Chcesz pochwalić Oliszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa ale trzeba z nim uważać.
  • Był to 2 produkt którego używałam do zmiany koloru włosów (zaraz po Sunkiss z Loreala). Włosy naturalnie mam takie...sama nie wiem jak to opisać, szary mysi ciemny blond. Może jasny brąz, ciężko stwierdzić. Zacznę od ceny - wg mnie faktycznie zbyt wysoka, ale zważając na to że kosmetyk jest baardzo wydajny nie jest to już taką tragedią. Kolor - przeszłam przez 'rudości' do fajnego blondu, ale uwaga CIEPŁEGO. nie jest to żółć, po prostu ciepły blond mi się taki kolor podoba. Dziewczyny które oburzają się, że wyszła im na głowie rudość - włosy muszą przejść z brązu przez rudy aby przejść do blondu, inaczej się nie da!

Jeśli chodzi o kondycję - nie najgorsza, spray stosowany z umiarem a do tego odpowiednia pielęgnacja nie wyrządzą włosom dużej krzywdy.

Podsumowując - produkt na plus.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mintdesire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwaga przestroga!
  • Moja przygoda z tym produktem trwa już kilka lat, na początku wszystko było super, włosy faktycznie rozjaśniły się, nie były zniszczone, ale też nie traktowałam ich gorącem przy aplikacji tego sprayu. Wydaje mi się, że musiała zmienić się formuła, bo kiedy ostatnio wróciłam do tego produktu, to włosy zrobiły mi się... rude! Tak, rude. Mam typowy mysi blond włosy, których nigdy nie farbowałam, tylko nieraz używałam tego specyfiku. Jednak po zakupie nowej butelki i aplikacji, wyszedł mi płomiennie rudy kolor. No i do tego włosy mi się zniszczyły, kruszą się, są potworne, musiałam ściąć połowę, ale i tak jeszcze mam więcej do ścięcia. Przestrzegam!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 i trochę

Chcesz pochwalić Piczonek za czytelną i pomocną recenzję?