Powiększ John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)

Zgłoszony przez mucchina

Spray rozjaśniający włosy to sekretna broń specjalistów marki John Frieda. Zawiera wyjątkowy kompleks rozjaśniający - owoce cytrusowe i rumianek, który stopniowo rozjaśnia i rozświetla włosy, pozwalając uzyskać naturalnie wyglądający, jaśniejszy kolor blond. Spray pozwala utrzymać w dobrej kondycji zarówno naturalne, jak i farbowane włosy blond, wzmacniając ich kolor i kamuflując odrosty. Spray najlepiej działa wzmocniony ciepłem suszarki. Widocznie rozświetla włosy po 3 - 5 zastosowaniach.

Skład: Water, Hydrogen Peroxide, Polysorbate 20, Disodium Phosphoric Acid, Vp/Va Copolymer, Fragrance, Polyquaternium 47, Polyquaternium 55, propylene Glycol, Ext. Violet 2, Vitis Vinifera Juice Extract, Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citrus MEdica Limonum Peel Extract, Glycerin, Helianthus Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Tocopherol, Peg 40 Hydrogenated Casto Oil, Tocopherol, Vitis Vinifera Seed Extract, Butylphenyl, Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

• Świetny nawet dla szatynek
  • Kupiłam w Rossmanie w promocji za ok 39 zł, regularna cena (ok 59 zł) nieco mnie odstraszała.

Postanowiłam zaryzykować. Jestem szatynką, a moje włosy miały taki myszowaty kolor, pozbawiony blasku po zimie, nie chciałam ich rozjaśniać u fryzjera.

Najpierw spróbowałam na partię mokrych włosów, która jest przy karku. Przechylałam głowę w dół i psikałam na całej długości, odstęp ok 10 cm. W razie gdyby były problemy z wypadaniem, dziwnym kolorem lub łamliwością, to przynajmniej nie byłoby tego widać przy rozpuszczonych włosach

Nic takiego się nie wydarzyło, po 5 razach zaczęłam używać kosmetyku na całą głowę, jak również po rozczesaniu włosów, zaraz przed suszeniem spryskiwałam też wierzch głowy.

Efekt jest super, znajomi i koleżanki z pracy pytają gdzie tak ładnie, naturalnie rozjaśniłam włosy.

Wygląda to jakbym spędziła wakacje nad morzem w pełnym słońcu. Mam teraz piękne złote refleksy i włosy są jaśniejsze o około 2 tony, nabrały ciepłej barwy, niesamowicie mi się to podoba, za taką cenę jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku.

Spray nieco przesusza włosy, ale nie ma tragedii.
    Używam regularnie suszarki i prostownicy, więc wspomagam się szamponami, odżywkami i serum nawilżającym - nie odczuwam wzmożonego wypadania włosów, ani drastycznego przesuszenia.
    Uważam jednak, że bez dodatkowego nawilżenia może być problem z rozdwojonymi końcówkami i ogólnym wysuszeniem włosów, warto na to zwrócić uwagę i zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do pięlęgnacji w trakcie używania JF.

Z pewnością kupię ten kosmetyk jak znowu będzie w promocji. Zużyłam całe opakowanie razem z siostrą, której zareklamowałam spray - również jest szatynką, ale ma gęstsze i proste włosy, u niej również środek się sprawdził.

Pół gwiazdki odjęłam za regularną cenę.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Reshka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiast farby
  • Polecam osobom, które farbują włosy na jasny blond- można znacznie wydłużyć czas między farbowaniem, moim zdaniem ok. 6-7 miesięcy.
    Na pewno niszczy mniej niż farba, nie zauważyłam wysuszenia włosów.
    Plusy- aplikacja, szybki, widoczny efekt, nie niszczy włosów.
    Minusy drażniący zapach.Używam tego produktu od: roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 po 100 ml

Chcesz pochwalić doloresc2 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Rozjaśnia ale niszczy czyli coś za coś
  • Kupię ponownie, i bardzo lubię bo rzeczywiście działa.
    Stosuje raz dziennie od ponad miesiąca, zurzyłam 3/4 opakowania i widzę znaczną różnice - naturalnie włosy mam w kolorze ciemnego blondu z rudymi refleksami i o dziwio spray "wyprowadził" mi kolor do delikatnego (dosyć jasnego) blondu na końcówkach (oczywiście z rudymi refleksami, tu nie ma mocnych).
    Opakowanie poręczne i dobry atomizer (tworzy mgiełkę, łatwo rozprowadzić preparat równo po całości włosów).
    Ale oczywiście ma też swoje minusy a razczej jeden minus który nazywa się woda utleniona i ktory zwyczajnie niszczy włosy. Dla mnie to oznacza, ze muszę włosy częściej podcinać i lepiej nawilżać.
    Sam jednak efekt podoba mi się i będę zapewne dalej stosować

Używam tego produktu od: Od ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Zaspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, najlepszy rozjaśniacz!
  • Kupiłam w trochę innej wersji, nowszej. Zauważyłam tylko 2 minusy: cena (zapłaciłam 40 zł) i lekko wysusza.
    Poza tym: widocznie rozjaśnił włosy(koleżanki myślały, że farbowałam), nabrały połysku, pięknie pachniały i w końcu mogłam je ułożyć, a moje włosy są bardzo niesforne. Nawet za taką cenę warto go kupić, bo to nie jest byle jaki rozjaśniacz z litrami wody utlenionej, który strasznie niszczy włosy Niestety nadaje się tylko dla blondynek. Siostra po jego użyciu ma jajecznicę na głowie i wygląda to okropnie, poza tym kolor jest nierównomierny. Wcześniej była szatynką. Jeszcze dodam, że jest bardzo wydajny, używałam go wiele razy, moja siostra również i wystarczył na bardzo długi czas.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

Chcesz pochwalić xjustynkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Jestem naturalną blondynką, ale niestety z czasem od głowy rosną mi coraz ciemniejsze włosy. Tego sprayu używam do wyrównania tych "odrostów", a czasami na całej długości włosów dla delikatnego rozjaśnienia. Już po kilku użyciach można zauważyć duży efekt, a spray potrafi rozjaśnić włosy o kilka dobrych tonów. Po aplikacji na mokre włosy zwykle suszę je suszarką, a dla większego efektu używam jeszcze prostownicy.
    Wielkim plusem jest to że nie niszczy włosów tak jak farba. Delikatnie może przesuszać włosy, ale po użyciu dobrej maski kondycja włosów szybko się poprawia.

Polecam, ten spray naprawdę potrafi zdziałać cuda!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Princeska92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie tylko dla blondynek
  • Kosmetyk naprawdę potrafi zdziałać cuda. Wspaniale nadaje się dla osób mający problem z wyrównywaniem koloru po zabiegu dekoloryzacji. Bardzo długo farbowałam włosy na mocno czekoladowy brąz. Nie dosyć, że zdejmowanie koloru kosztowało mnie majątek, nie uzyskałam pożądanego efektu. Ciemne plamy na końcówkach były bardzo widoczne. Go Blonder Lightening Spray nie sprawił, że plamy te zniknęły, ale bardzo skutecznie zakamuflował je wśród mojego obecnego ocienia. Po nałożeniu Spray'u na brązowe włosy uzyskujemy lekko miedziane refleksy, które zauważalne są już po 2 użyciu. Nie polecam jednak używania prostownicy/lokówki po spryskaniu włosów. Rzeczywiście efekt jest bardziej widoczny, kiedy Spray będzie znajdował się na włosach w wyższej temperaturze, ale włosy po tym zabiegu będą przesuszone i nieprzyjemne w dotyku.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wild__Strawberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, i to nawet dla ciemnych włosów
  • Moja recenzja powinna być pomocna dla dziewczyn z ciemniejszymi włosami. Producent pisze na opakowaniu, iż rozjaśniacz jest do włosów blond, ale pomyślałam, że tak czy tak nawet brąz powinienien rozjaśnić się do jasnej miedzi.
    Mój kolor startowy to miedziany brąz- tu jaśniejszy, tam ciemniejszy, uzyskany po dekoloryzacji z czarnego. Używałam codziennie zgodnie z zaleceniem: na mokre włosy i suszymy. Im bliżej skóry głowy, tym jaśniejsze mam włosy po 4 zabiegach. Końcówki łapie słabo, ale nie oczekiwałam cudu z uwagi na kolor wyjściowy. Super zapach. Ale nie oszukujmy się, sporo trzeba wydać, aby ciemne włosy mocno nim rozjaśnić, dlatego opłacalny finansowo będzie bardziej jednak dla blondynek. Przy ciemnych włosach trzeba ok. 4 zastosowań dla pierwszych efektów Cena dość wysoka, a nie każda z nas chce czekać do czasami pojawiającej się promocji;/ Jednakże zgodnie z opisem- produkt dla blondynek

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić m_a_j_a85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie jest idelany.
  • Zacznę od tego, że mam włosy ( nigdy w życiu nie farbowane ) koloru naturalnego ciemnego blondu. Ostatnio zauważyłam że moje włosy zaczynają stopniowo ciemnieć i zblizać się do jasnego brązu. Szukałam sposobu aby rozjaśnić je delikatnie bez używania farby. Szampony z rumiankiem nie dawały zbytnio efektu. Natknęłam się w rossmanie na ten spray i kupiłam go za około 30 zł w promocji ( bez raczej bym nie kupiła bo jest o wiele droższy) Po przeczytaniu recenczji na wizażu przyznam że bałam się go użyć.

Produktu używam już od ok 3 tygodni. Używam go po każdym myciu włosów ( co 1 - 2 dni ) Po każdym myciu nakładam odżywkę do włosów a sprayem pryskam włosy około 3-4 razy z dalekiej odległości . Następnie suszę włosy. Jest to dosyc długi etap rozjaśniania ponieważ efekty nie są spektakuralne, lecz delikatne. Dzięki temu uzyskałam bardzo naturalny efekt delikatnego rozjaśnienia z pięknymi refleksami. A co najważniejsze - włosy do tej pory w ogóle nie zniszczyły mi się ! Może to zasługa odżywek, lecz jeżeli produkt stosuje się naprawdę z głowową a nie wylewa od razu połowy na włosy to można osiągnąć swój cel.

Zalety :
    -obiecany efekt u mnie w 100 % się sprawdził
    - warty swojej ceny ( kupiłam za 30 zł )
    - wygodna aplikacja
    -wydajny
    -ładny zapach

Do tej pory nie zauwżyłam żadnych wad.

Gorąco polecam produkt jeżeli będzie się go używać rozsądnie. KIlka psiknięć po myciu wystarczy alby po czasie zobaczyć efekty a do tego utrzymać włosy w dobrej kondycji. Ja nie rezygnuję z dalszego rozjasniania Używam tego produktu od: 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Nancy_01 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie spełnia oczekiwań, jeśli nie jest wspomagany farbą
  • Mam typ urody, do którego pasują chłodne blondy, więc jeśli do rozjaśniania miałabym używać tylko i wyłącznie tego sprayu nie byłabym zadowolona, ponieważ jak można się domyślić, rozjaśnia na ciepłe kolory.
    I nie są to piękne, miodowe/złote blondy, ale po prostu żółtawy, płaski blond. Mam włosy w kolorze ciemnego/średniego i ciepłego blondu, nie wiem jak ten produkt sprawdzałby się na jaśniejszych włosach.
    Sprawdzi się, jeśli ktoś nie ma wprawy albo po prostu nie chce farbować włosów, jednak według mnie farba daje o wiele lepszy efekt. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że kupując farbę wiemy mniej więcej jaki będzie uzyskany przez nas kolor, a tutaj wszystko zależy od naturalnego odcienia i częstotliwości użytkowania. Jeśli chodzi o zniszczenie włosów, to jest to oczywiste jak przy każdym produkcie rozjaśniającym

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Zahia za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy do walki z odrostami
  • Jest niezastąpiony do walki z odrostami. Stosuje co 1-2 tygodnie. Dzięki niemu nie chodzę tak często do fryziera co pozwala mi oszczedzić na budżecie, ale również nie muszę chodzić z ciemnymi odrostami- co estetycznie nie wygląda.
    Przy takim stosowaniu produkt jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić kamilla1989 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij