Powiększ John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy)

Zgłoszony przez mucchina

Spray rozjaśniający włosy to sekretna broń specjalistów marki John Frieda. Zawiera wyjątkowy kompleks rozjaśniający - owoce cytrusowe i rumianek, który stopniowo rozjaśnia i rozświetla włosy, pozwalając uzyskać naturalnie wyglądający, jaśniejszy kolor blond. Spray pozwala utrzymać w dobrej kondycji zarówno naturalne, jak i farbowane włosy blond, wzmacniając ich kolor i kamuflując odrosty. Spray najlepiej działa wzmocniony ciepłem suszarki. Widocznie rozświetla włosy po 3 - 5 zastosowaniach.

Skład: Water, Hydrogen Peroxide, Polysorbate 20, Disodium Phosphoric Acid, Vp/Va Copolymer, Fragrance, Polyquaternium 47, Polyquaternium 55, propylene Glycol, Ext. Violet 2, Vitis Vinifera Juice Extract, Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citrus MEdica Limonum Peel Extract, Glycerin, Helianthus Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Tocopherol, Peg 40 Hydrogenated Casto Oil, Tocopherol, Vitis Vinifera Seed Extract, Butylphenyl, Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

• Nigdy więcej!
  • Stanowczo odradzam dziewczyną o włosach z natury jasnobrązowych. Wcześniej używałam rozjaśniacz delia, który sprawdzał się znakomicie. Pięknie rozjaśniał, bez żółtawych, rudawych odcieni.
    Na promocji w rossmanie pokusiłam się jednak o ten spray. Po pierwszym użyciu nie było różnicy. Przy późniejszym stosowaniu zauważyłam, że moje włosy stają się rudawe, sztucznie złote- głównie w słońcu. Od razu przestałam tego produktu używać. Mija 5 miesiąc, a ten efekt nadal się utrzymuje. Dodam, że w między czasie farbowałam włosy na ciemno u fryzjera. Problem był z głowy, ale gdy farba się zmyła- refleksy wróciły.
    Odradzam! Nie wiem jak tego się pozbyć, będę próbować dalej.

Używam tego produktu od: kwiecień

Chcesz pochwalić Mickey1011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początek zabawy z koloryzacją
  • Ten spray był moim pierwszym podejściem do próby trwałej zmiany koloru. Teraz zdecydowanie nie wróciłabym do niego - wolę farbować włosy u fryzjera.

+ rzeczywiście rozjaśnia
    + wygodna aplikacja
    + efekt wygląda naturalnie (nawet, kiedy miałam już dużo jaśniejsze włosy od naturalnych, nowi znajomi myśleli, że nigdy nie zmieniałam koloru włosów)
    + dostępność

+/- uzyskuje się dzięki niemu ciepły, złotawy odcień blądu (ale nie żółty)

- cena
    - wysusza włosy (dlatego robiłam przerwy w jego stosowaniu i włosy nie ucierpiały, ale mimo wszystko, trzeba brać pod uwagę działanie niszczące)
    - chemiczny zapach

Na włosy długośći za łopatki (spryskiwałam je w całości) opakowanie starczało na 3 użycia, ale ja potrzebowałam ich aż 8.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić p95magdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • -drogi,

- smierdzi,

- wysusza bardziej niż farba,

- moje naturalnie ciemno blond włosy z słomianym połysiem stały się po 3 razach RUDE z odcieniem miedzi a w słońcu tu już wogóle masakra!!!

.... tyle mojej recenzji.

Używam tego produktu od: 3 użycia
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • Wybrałam ten spray, ponieważ nie chciałam niszczyć moich (i tak już suchych) włosów farbą. Nie zawiodłam się

PLUSY:
    + rozjaśnia, dając ciepły odcień blondu
    + nie podrażnia skóry głowy
    + dość szybko można zobaczyć efekty
    + jest wydajny
    + nie wysusza włosów
    + pomaga w rozjaśnieniu odrostów (w przypadku mojej siostry)

mały MINUS:
    - troszkę odstraszająca cena, ale można czasem kupić w promocji

Ja używałam sprayu raz na tydzień (w ostatnim czasie jedynie sporadycznie), aby stopniowo rozjaśnić włosy. Do recenzji dołączam zdjęcia, abyście same mogły ocenić (efekt na zdjęciu uzyskałam po jednym opakowaniu 100 ml). Teraz zakupiłam również odżywkę z tej serii.Używam tego produktu od: 7-8 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić distanceloving za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny nawet dla szatynek
  • Kupiłam w Rossmanie w promocji za ok 39 zł, regularna cena (ok 59 zł) nieco mnie odstraszała.

Postanowiłam zaryzykować. Jestem szatynką, a moje włosy miały taki myszowaty kolor, pozbawiony blasku po zimie, nie chciałam ich rozjaśniać u fryzjera.

Najpierw spróbowałam na partię mokrych włosów, która jest przy karku. Przechylałam głowę w dół i psikałam na całej długości, odstęp ok 10 cm. W razie gdyby były problemy z wypadaniem, dziwnym kolorem lub łamliwością, to przynajmniej nie byłoby tego widać przy rozpuszczonych włosach

Nic takiego się nie wydarzyło, po 5 razach zaczęłam używać kosmetyku na całą głowę, jak również po rozczesaniu włosów, zaraz przed suszeniem spryskiwałam też wierzch głowy.

Efekt jest super, znajomi i koleżanki z pracy pytają gdzie tak ładnie, naturalnie rozjaśniłam włosy.

Wygląda to jakbym spędziła wakacje nad morzem w pełnym słońcu. Mam teraz piękne złote refleksy i włosy są jaśniejsze o około 2 tony, nabrały ciepłej barwy, niesamowicie mi się to podoba, za taką cenę jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku.

Spray nieco przesusza włosy, ale nie ma tragedii.
    Używam regularnie suszarki i prostownicy, więc wspomagam się szamponami, odżywkami i serum nawilżającym - nie odczuwam wzmożonego wypadania włosów, ani drastycznego przesuszenia.
    Uważam jednak, że bez dodatkowego nawilżenia może być problem z rozdwojonymi końcówkami i ogólnym wysuszeniem włosów, warto na to zwrócić uwagę i zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do pięlęgnacji w trakcie używania JF.

Z pewnością kupię ten kosmetyk jak znowu będzie w promocji. Zużyłam całe opakowanie razem z siostrą, której zareklamowałam spray - również jest szatynką, ale ma gęstsze i proste włosy, u niej również środek się sprawdził.

Pół gwiazdki odjęłam za regularną cenę.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Reshka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiast farby
  • Polecam osobom, które farbują włosy na jasny blond- można znacznie wydłużyć czas między farbowaniem, moim zdaniem ok. 6-7 miesięcy.
    Na pewno niszczy mniej niż farba, nie zauważyłam wysuszenia włosów.
    Plusy- aplikacja, szybki, widoczny efekt, nie niszczy włosów.
    Minusy drażniący zapach.Używam tego produktu od: roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 po 100 ml

Chcesz pochwalić doloresc2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Rozjaśnia ale niszczy czyli coś za coś
  • Kupię ponownie, i bardzo lubię bo rzeczywiście działa.
    Stosuje raz dziennie od ponad miesiąca, zurzyłam 3/4 opakowania i widzę znaczną różnice - naturalnie włosy mam w kolorze ciemnego blondu z rudymi refleksami i o dziwio spray "wyprowadził" mi kolor do delikatnego (dosyć jasnego) blondu na końcówkach (oczywiście z rudymi refleksami, tu nie ma mocnych).
    Opakowanie poręczne i dobry atomizer (tworzy mgiełkę, łatwo rozprowadzić preparat równo po całości włosów).
    Ale oczywiście ma też swoje minusy a razczej jeden minus który nazywa się woda utleniona i ktory zwyczajnie niszczy włosy. Dla mnie to oznacza, ze muszę włosy częściej podcinać i lepiej nawilżać.
    Sam jednak efekt podoba mi się i będę zapewne dalej stosować

Używam tego produktu od: Od ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Zaspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, najlepszy rozjaśniacz!
  • Kupiłam w trochę innej wersji, nowszej. Zauważyłam tylko 2 minusy: cena (zapłaciłam 40 zł) i lekko wysusza.
    Poza tym: widocznie rozjaśnił włosy(koleżanki myślały, że farbowałam), nabrały połysku, pięknie pachniały i w końcu mogłam je ułożyć, a moje włosy są bardzo niesforne. Nawet za taką cenę warto go kupić, bo to nie jest byle jaki rozjaśniacz z litrami wody utlenionej, który strasznie niszczy włosy Niestety nadaje się tylko dla blondynek. Siostra po jego użyciu ma jajecznicę na głowie i wygląda to okropnie, poza tym kolor jest nierównomierny. Wcześniej była szatynką. Jeszcze dodam, że jest bardzo wydajny, używałam go wiele razy, moja siostra również i wystarczył na bardzo długi czas.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

Chcesz pochwalić xjustynkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Jestem naturalną blondynką, ale niestety z czasem od głowy rosną mi coraz ciemniejsze włosy. Tego sprayu używam do wyrównania tych "odrostów", a czasami na całej długości włosów dla delikatnego rozjaśnienia. Już po kilku użyciach można zauważyć duży efekt, a spray potrafi rozjaśnić włosy o kilka dobrych tonów. Po aplikacji na mokre włosy zwykle suszę je suszarką, a dla większego efektu używam jeszcze prostownicy.
    Wielkim plusem jest to że nie niszczy włosów tak jak farba. Delikatnie może przesuszać włosy, ale po użyciu dobrej maski kondycja włosów szybko się poprawia.

Polecam, ten spray naprawdę potrafi zdziałać cuda!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Princeska92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie tylko dla blondynek
  • Kosmetyk naprawdę potrafi zdziałać cuda. Wspaniale nadaje się dla osób mający problem z wyrównywaniem koloru po zabiegu dekoloryzacji. Bardzo długo farbowałam włosy na mocno czekoladowy brąz. Nie dosyć, że zdejmowanie koloru kosztowało mnie majątek, nie uzyskałam pożądanego efektu. Ciemne plamy na końcówkach były bardzo widoczne. Go Blonder Lightening Spray nie sprawił, że plamy te zniknęły, ale bardzo skutecznie zakamuflował je wśród mojego obecnego ocienia. Po nałożeniu Spray'u na brązowe włosy uzyskujemy lekko miedziane refleksy, które zauważalne są już po 2 użyciu. Nie polecam jednak używania prostownicy/lokówki po spryskaniu włosów. Rzeczywiście efekt jest bardziej widoczny, kiedy Spray będzie znajdował się na włosach w wyższej temperaturze, ale włosy po tym zabiegu będą przesuszone i nieprzyjemne w dotyku.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wild__Strawberry za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij