Soraya, Colour Care, Anti Aging Make Up Sceniczny SPF 10

Soraya, Colour Care, Anti Aging Make Up Sceniczny SPF 10

Przełomowy produkt stworzony specjalnie z myślą o artystach. Gwarantuje perfekcyjny makijaż w najbardziej ekstremalnych warunkach. Perfekcyjnie kryje niedoskonałości i tuszuje zmarszczki, idealnie dopasowuje się do karnacji i wyrównuje koloryt skóry. Zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek oraz wygładza istniejące. Nawilża, odżywia oraz chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Polecany do każdego typu cery.
Receptura Make Upu została oparta na innowacyjnych składnikach, które pozwalają osiągnąć długotrwały efekt nieskazitelnej i gładkiej cery oraz opóźniają procesy starzenia się skóry, gwarantując jej zdrowy i młody wygląd.
Fioletowy ryż – swój fioletowy kolor zawdzięcza wysokiej zawartości antocyjanów, których właściwości antyoksydacyjne sprawiają, że skóra jest elastyczna i sprężysta.
Liftiline (hydrolizowane proteiny ze zboża)– substancja liftingująca o potrójnym działaniu: poprawia elastyczność, wygładza istniejące zmarszczki, gwarantuje błyskawiczny efekt napięcia skóry.
Witamina E pochodzenia roślinnego – zwana `witaminą młodości`– unieszkodliwia wolne rodniki, a tym samym opóźnia efekty starzenia. Chroni skórę przed działaniem niekorzystnych czynników. Aktywizuje i działa odżywczo na skórę, poprawia jej ukrwienie oraz zwiększa elastyczność tkanki łącznej. Wygładza, ujędrnia, natłuszcza
i nawilża.
D - Pantenol – prowitamina witaminy B5– łagodzi i nawilża skórę, dzięki czemu staje się ona miękka i gładka.
Filtry UVA/UVB, SPF 10. Nie zawiera parabenów.
Rezultat: perfekcyjny wygląd przez wiele godzin.
Dostępny jest w 4 odcieniach: 01 piaskowy, 02 beżowy, 03 naturalny, 04 orzechowy.

Cena: 24zł / 33ml
/s/

Nie lubię go

Zalety:
- ładne opakowanie
- kosmetyk zmiękcza skórę

Wady:
- kosmetyk jest rzadki, bardzo mały stopień krycia zapewnia
- ma odcienie dość sztucznie wyglądające
- ściera sie bardzo szybko od aplikacji
- zamiast maskować to co miał maskować jeszcze bardziej podkreśla zaczerwienienia i niedoskonałości
- pozostawia po sobie tłusty film
- ma męski zapach, trochę podrażniający skórę

Nie dla mnie

Kupiłam go w Naturze,promocja 19.99, myślę sobie a co mi tam spróbuję.. Ale niestety...
Kupiłam kolor o2 beż. Po nałożeniu wydawał się być pomarańczowy. Nie jest wart swojej ceny.
Minusy:
-nie kryje
-drażniący zapach
-robi się pomarańczowy po jakiś 15 min
-robi plamy
-krótko się trzyma
PLUSY:
-wydajny
-matuje
-ładne opakowanie
-aplikator z pompką-idealny
-lekki
-nie wysusza
-wygładza

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Idealny!

Make\'up sceniczny od Soraya to dla mnie i-de-al-ne rozwiązanie, jeśli chodzi o podkłady. Wcześniej stosowałam ich poprzednika, w czarnym opakowaniu, niestety zaprzestali produkcji. Teraz cały czas stosuję ten (chociaz do wyraźnego ageing jeszcze mi trochę brakuje, jestem przed trzydziestką...).

Przetestowałam wiele podkładów, wiele mnie rozczarowało. Produkt idealny w tej kategorii musi dla mnie spełniac poniższe cechy:

- nie być ciężki,
- nie podrażniać,
- nie uwidaczniać porów, włosków na twarzy (których większość podkładów dramatycznie potęguje...),
- dobrze matowić,
- dobrze kryć,
- być trwały!!!
- nie świecić się nawet po paru godzinach.

Dodam, że z racji braku zaufania do innych podkładów, nie dałam się nikomu malować na własny ślub. Wystarczyły mi moje znane i sprawdzone kosmetyki.

Szczerze polecam. Aktualnie piszę do firmy z zapytaniem, dlaczego coraz rzadziej można spotkać odcień nr 01 - piaskowy. Czyli mój:)
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Nic ciekawego. 1,5 gwiazdki za wygładzenie

Podkład nic nie kryje i właściwie to nie wiem jakie jest jego zadanie. Nie rozświetla, bardzo wygładza skórę czyli działa bardziej jak baza. Nie zapycha. Jeśli ktoś ma ładną zdrową skórę bez jakichkolwiek krostek albo właśnie problematyczną to w obu przypadkach z tym produktem czy bez niego nie zauważy różnicy. Nie polecam, bo tani też nie jest. Kosztuje około 25 zł. Ja na szczęście kupiłam go w promocji za 20 zł, ale i tak żałuję pieniędzy wyrzuconych w błoto.

Używam tego produktu od: jakieś 3 miesiące go męczyłam

niestety nie dla mnie

Podkładu używałam około 2 lat.Na początku byłam bardzo zadowolona,ale wraz z kupnem następnej buteleczki moje przekonanie słabło.
Miałam wrażenie że podkład poprostu się "popsuł" chodzi mi o to że poprostu producent coś poknocił i nie był to już ten sam podklad który zakupiłam jako pierwszy.

Początkowo zakrywał niedoskonałości mojej cery,nie mam problematycznej cery,raczej kilka przebarwień ale później już nawet z tym sobie nie radził.
Po godzinie moja twarz świeciła się a podkład poprostu spływał.

Być może po długim użytkowaniu,moja cera przyzwyczaiła się do niego.Ale niestety nie sięgnę po niego więcej.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 6

nie dla mnie

Kupiłam go zachęcona ceną(był wtedy w promocji). Po nałożeniu na twarz daje naprawdę dobry efekt czym byłam pozytywnie zdziwiona :) Kolor był idealny cera wygladała na zdrową lekko zmatowiną ale przy tym promienna. Niestety po 2 godzinanch nie ma absolutnie sladu po tym fluidzie

Dla mnie bez wad!

Podkład ten dostałam kiedyś, i jak dla mnie za tę cenę jest to jeden z lepszych.
*Konsystencja jest w miarę gęsta, kryjąca, przyjemna w rozprowadzaniu, nie tworzy smug.
*Krycie jest średnie do dużego, można je budować.
*Efekt jaki daje, jest fantastyczny. Jedwabisty, półmat, cera od razu jest mniej zmęczona, promienna.
Nie zapychał mnie, nie powodował uczuleń.
*Zachowanie w ciągu dnia- podkład zostaje na twarzy, nie ściera się, nie jest to typowo matujący podkład, ale dzięki dawki nawilżenia moja skóra się dłużej nie świeci.
Tani, dobry, ogólnodostępny podkład. Najjaśniejszy odcień jest na tyle blady że pasuje takiej jasnej karnacji jak moja.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Całkiem dobry

Jak dla mnie ten podkład może być, nie zachwyca, nie kryje za dobrze niedoskonałości, ale ma lekką i przyjemną konsystencje.
Nie należy do drogich podkładów. Myślę, że byłby dobry na lato, żeby skóra mogła oddychać i nie było na niej "maski".

Używam tego produktu od: Niedawna
Ilość zużytych opakowań: Nie zużyłam jednego

Słaby

Podkładu używam sporadycznie, w sytuacjach większej widoczności naczynek, ale niestety oceniany przeze mnie nie sprawdza się. Mam odcień neutralny 03.
Do plusów zaliczam:
+ładny zapach kosmetyku
+wygodne w użyciu opakowanie
+konsystencja podkładu, która sprawia, że dobrze się on rozprowadza
+brak parabenów w składzie
+filtr-mały, ale jest

-podkład nie kryje odpowiednio, właściwie to u mnie prawie wcale. Może nałożony w ilości znacznej da efekt sceniczny, ale nie o to chodzi, aby wyglądać jak sztuczna lala
-kolor w miarę stapia się z cerą, ale też nie idealnie
-skóra po jakimś czasie zaczyna się świecić (mimo wykończenia makijażu pudrem)
-roluje się w zmarszczkach mimicznych wokół ust. Choć widoczne są u mnie minimalnie, podkład sprawia, że rzucają się w oczy.
Pieniądze wyrzucone w błoto.

średnio kryjący

Moja skóra: tradzikowa, z przebarwieniami, tendencja do przesuszania

ZALETY:
+ świetnie sie dopasowuje
+ ujednolica koloryt
+ zapach
+ niewidoczny z bliska
+ nieroluje sie

WADY:
- mizernie kryje niedoskonałości
- szybko sie wysusza

Pomimo wad stosuje go bo mam suchą skóre i nie wyszusza mi oraz nie roluje sie

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 33ml

Krem do twarzy nazwany podkładem. Katastrofa.

Nie jestem zwolenniczką podkładów, ponieważ nie mam na twarzy ani krostek ani pryszczy. Jedynym problemem są zaczerwienienia i cienie pod oczami. Chciałam kupić fajny podkład, który wyrówna koloryt skóry. Zachęcona reklamą i niską ceną kupiłam go.

Jest to najgorszy podkład jakiego kiedykolwiek używałam.

Minusy:
- Brak jakiegokolwiek krycia;
- Skóra jest po nim tłusta;
- Nie widać go na skórze, równie dobrze mogłabym posmarować się kremem;
- niewydajny;
- tłusta konsystencja

Plusy:
- niska cena, która w tym przypadku jest nieistotna;

Używam tego produktu od: Używałam kilka miesięcy temu.
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

bubel

Bubel jak ich mało,

plus:
* znośny zapach

minusy:
*nie kryje dobrze
*podkreśla suche skórki
*ciemnieje na skórze
* po paru godzinach twarz jest jak choinka.. świeci się
* ciężko się go rozprowadza
* cena :O smieszna jesli chodzi o jego działanie jest wart może 10zł

nie kupie go już nigdy, wielkie nieporozumienie