Eucerin, Krem do rąk dla suchej i spierzchniętej skóry pH5

Powiększ Eucerin, Krem do rąk dla suchej i spierzchniętej skóry pH5

Zgłoszony przez czternastka

Unikalna formuła Eucerin pH5 EnzymeProtection sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Niepowtarzalne połączenie kwasu cytrynowego, d - pantenolu oraz gliceryny działa nie tylko na zewnętrzną powłokę ochronną skóry, ale wnikając wewnątrz, uruchamia działanie naturalnych enzymów, które od środka wzmacniają barierę ochronną oraz regulują poziom nawilżenia skóry:
- zapewnia długotrwałą ochronę rąk przed wysuszeniem,
- doskonale regeneruje i wygładza skórę,
- szybko się wchłania,
- sprawia, że skóra pozostaje aksamitnie gładka,
- odpowiedni do codziennej pielęgnacji,
- do wrażliwej skóry rąk,
- minimalizuje ryzyko alergii,
- pH neutralne dla skóry.

Skład: Aqua, Glycerin, Panthenol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Tocopherol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate, Methylparaben, Carbomer, Trisodium EDTA, Sodium Citrate, Propylparaben, Citric Acid, Glucosylrutin, Isoquercitrin, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional (03.06.2012)

Cena: ok. 20zł / 75ml

• OK
  • Dość dobry krem do rąk. Łagodzi podrażnienia i ładnie nawilża. Jest lekko tłustawy co mi się podoba bo zimą moja skóra potrzebuje odżywienia. Szybko się wchłania. Ma przyjemną konsystencję i niską cenę. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: o opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Moim odwiecznym problemem były suche, popękane i spiechrznięte dłonie. Kupiła mi go kiedyś chrzestna, zachwalając jaki jest dobry do suchej skóry, jaką pozostawia przyjemną powłokę itp. Gdy pierwszy raz posmarowałam nim dłonie, byłam wniebowzięta. Długotrwała powłoka na dłoniach i widoczne efekty. Po stosowaniu go przed parę miesięcy, mogę stwierdzić, że jest na prawdę dobry. Po dłuższym czasie stosowania go, dłonie są nawilżone, delikatne. Nie są już suche kompletnie, a o krwawiących dłoniach przez suchość nie ma już mowy. Dłonie są odżywione. Dość przyjemny zapach, znośny, ale na pewno nie chemiczny. Cena trochę odstrasza, ponieważ na początku kupiłam go za 25 zł, ale dziś udało mi się go kupić w jednej z aptek na 9.99!
    Polecam go z czystym sumieniem, ponieważ miałam kiedyś okropne problemy z suchymi dłońmi i przetestowałam dość sporo kremów, a z tego jestem najbardziej zadowolona. Używam go zawsze na noc, a następnego dnia mam cudownie gładkie dłonie..

Używam tego produktu od: września 2010
    Ilość zużytych opakowań: będzie 2 opakowanie

Chcesz pochwalić ajmanjs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koi i łagodzi podrażnienia
  • Krem ma treściwą, dosyć gęstą konsystencję. Pachnie prawie niewyczuwalnie, podobnie jak balsam nawilżający z tej samej serii. Wchłania się średnio, używałam go głównie na noc. Wydajny. Jest przyjemny w aplikacji, rozsmarowuje się dobrze. Koi podrażnioną skórę, nakładałam go zimą warstwa po warstwie na spierzchnięte ręce, łagodził i nie powodował pieczenia. Na dłuższą metę nie poradził sobie jednak z moimi "zimowymi" dłońmi. Inna sprawa, że jeszcze nie znalazłam swojego kremu idealnego.
    Krem jest zapakowany w praktyczną tubę, aplikacja jest wygodna, nakrętka bezawaryjna. Cena przystępna, to chyba jeden z najtańszych aptecznych kremów do rąk. Warto spróbować. Ja osobiście nie wiem, czy do niego jeszcze wrócę, będę szukać swojego ideału.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące zimą 2010-2011
    Ilość zużytych opakowań: jedna tuba 75 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czternastka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij