Powiększ SKIN79, The Oriental BB, Line Cover BB Cream Plus (Kryjący korektor przeciwzmarszczkowy)

Zgłoszony przez negri

Korektor z serii The Oriental BB posiada właściwości przeciwzmarszczkowe (Adenosin i Peptatox Complex) i w sposób naturalny, doskonale zakrywa wszelkie niedoskonałości skóry. Opatentowane składniki (olej z nasion Morninga, Oriental Tea Newplex) chronią skórę przez czynnikami środowiskowymi, a ekstrakty z alg i z kawioru nawilżają ją i odżywiają. Dzięki pudrowi kontrolującemu sebum, skóra jest czysta i nie wymaga poprawek przez długi czas.

Cena: 13USD / 10g

• Cudo pod oczy!
  • Absolutnie kocham ten korektor!
    Pełna recenzja ze zdjęciami tu: http://dreamyface.kkubicka.com/2014/06/09/skin79-the-oriental-line-cover-bb-cream-plus-recenzja/

Plusy:
    - Wspaniała konsystencja: nie za rzadka, nie za gęsta. Super łatwo się rozprowadza, a gąbeczką to już bajka
    - Bardzo ładnie pachnie.
    - Pięknie rozjaśnia. Na palcu wydaje się ciemny, a na twarzy idealnie łączy się ze skórą i rozjaśnia. Dla mnie idealny pod oczy.
    - Trzyma się cały dzień.
    - Nie świeci się. Nie wymaga pudrowania.
    - Bardzo wydajny.
    - Po roku nadal tak samo idealnie działa.

Minusy:
    - Nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 1 roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić caryca84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem... Lecz nie dla mnie.
  • Zakupiłam nie tak dawno ten produkt, tak go sobie od dwóch tygodni testuję i myślę, że mogę już się podzielić moimi wnioskami. Ogólnie to zaczynam odczuwać na plecach śmierdzący oddech starości i od jakiegoś czasu obsesyjnie wpatruję się w moje dwie zmarszczki, zwane uroczo z angielska nasolabial folds:P Intensywnie poszukuję produktów, które zaprowadzą z tym porządek i Line Cover miał być jednym z nich. Jestem jednak z efektów połowicznie tylko zadowolona. Czy ten krem tuszuje zmarszczki? O tak! Muszę powiedzieć, ze bardzo ładnie je wypełnia, nawet te przeklęte, mimiczne. Wygląda się od razu młodziej i ten efekt u mnie utrzymuje się spokojnie przez kilka godzin. Mam jednak do tego kremu jeden konkretny zarzut, mianowicie kolor. Jest niestety tylko jedna wersja, dosyc jasny, taki ciepły, żółto łososiowy odcień, który niestety nie bardzo współgra z moim dziennym BB (obecnie to The Face Shop Power Perfection BB Cream #1) i w miejscu tych moich znienawidzonych folds mam dwie żółtawe smugi Nie mogę jednak powiedzieć, że kolor jest całkiem do kitu, bo sprawdzałam go z kremami Skin79 (Vip, Pink i Oriental Gold) i prezentował się o wiele bardziej naturalnie. Jednak ponieważ na razie mam fazę na Power Perfection, Oriental Line Cover sprowadziłam do roli korektora pod oczy. W tym temacie działa o wiele lepiej, jego kolor jest wręcz stworzony do tuszowania sińców, a przy tym maskuje zmarszczki, dzięki czemu zyskuję oczka młodsze o jakieś o pięć lat Wielokrotnie w moich recenzjach rozwodziłam się też nad moimi pękniętymi naczyńkami, więc nie omieszkam wspomnieć o nich i teraz. Cóż... Niestety na moje konkretne, duże, czerwone i wstrętne naczyńko to trochę za mało. Kolor jest z resztą bardziej odpowiedni do tuszowania fioletów niż czerwieni więc nie dał rady, ale do tego się właściwie przyzwyczaiłam, że prawie nic nie daje rady. Na koniec muszę powiedzieć, że mogła bym bez bólu obejść się bez tego produktu, ponieważ mój obecny BB w połączeniu z pudrem i korektorem spełnia te same funkcje korekcji zmarszczek i sińców, a wdodatku jest lzejszy, bo Line Cover ma również tę wadę, że ja go czuję na twarzy, a jestem na tym punkcie ostatnio bardzo wrażliwa. Dodam, że jest to pierwszy kolorowy wypełniacz zmarszczek jakiego używam i nie do końca mnie zachwycił, bo miałam po prostu lepsze. Zdecydowanie wolę kosmetyki z Syn Ake, te to dopiero robią cuda.

Wyliczę w punktach...

Plusy:
    - Jako korektor pod oczy - po prostu rewelacja
    - wypełnia zmarszczki, za równo w okół oczu jak mimiczne, tak, że stają się niewidoczne, co daje super efekt odmłodzenia
    - kolor jest kompatybilny z kremami Skin79 (Vip Gold, Hot Pink i Oriental Gold, być moż także z inymi, ale tego nie sprawdzałam)
    - jest także kompatybilny z Innisfree Eco Natural Green Tea BB #2 mojej siostryczki, dlatego ciągle mi go podbiera
    - ładnie wygładza skórę pod oczami
    - ma ciekawy skład, myślę, ze jest ogólnie dobry jako pielęgnacja przeciw zmarszczkowa
    - łatwy w użyciu
    - dość dobrze nawilża i zabezpiecza skórę w okół oczu przed przesuszeniem
    - baaardzo wydajny, mi wystarcza 1,5 mm2 pod oczy
    - dobra cena, kupiłam porzez Allegro, zapłaciłąm nie całe 30 zł, a pewnie wystarczy mi na dwa lata

Minusy:
    - kolor niestety nie jest najlepszy dla mnie, pod oczy jest super, ale już na zmarszkach mimicznych w okół ust jest zbyt żółty i nie wygląda naturalnie, nie pasuje do mojego kremu BB, myślę że ja jestem po prostu ciut za blada
    - jest mi właściwie zbędny, ponieważ mam inne kosmetyki, które spełniają te same funkcje i lubię je bardziej
    - jest dosyć ciężki, czuję, że mam go na twarzy
    - nie zamaskuje duzych pękniętych naczynek, ale nie po to go kupiłam więc nie płaczę

Używam tego produktu od: Od dwóch tygodni

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Wong Fei Hung za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Warto przetestować
  • Testuję korektor SKin79 dłuższy czas i domyślam się, czemu ma tak pozytywne opinie - za cenę, pojemność, krycie i wykończenie "glow".

KONSYSTENCJA
    + średnio gęsta, trochę jak mleczko,
    + dobrze się rozprowadza,
    + podobna do kremów BB w sensie pozostawiania mokrego wykończenia.

WRAŻENIA
    + bardzo dobre krycie, na poziomie Magic Concealer Heleny Rubinstein, ale różni się od niej konsystencją i zachowaniem; jest bardziej tłusty i mniej wytrzymały, gorzej się nosi,
    - w porównaniu do np. Lasting Finish Collection 2000 jest bardziej tłusty, ma inne wykończenie,
    - niestety w czasie dnia zaczyna mi się rolować i nieładnie zachowywać,
    - jest zdecydowanie widoczny na twarzy,
    +/- nadaje się tylko pod oczy, na moich niedsokonałościach się nie sprawdza.

KOLOR
    - jeden, ciepły, ma trochę pomarańczowych/brzoskwiniowych tonów,
    - sprawdzi się na cerach jasnych (ale nie papierowo białych) i średnich.

ZAPACH
    - niestety jest, trudny do określenia, ale czasami mi przeszkadza.

CENA
    + na plus, około 40 zł za tubkę korektora to prawdziwa okazja!

Jeżeli ktoś próbował kremów BB np. The Oriental, to ten krem jest do niego bardzo podobny, więc jeżeli BB nie przypadł nam do gustu, mała szansa, że z tym korektorem będzie inaczej.

Dlaczego 3 gwiazdki? Bo mała szansa, że kupię ten korektor ponowie z powodu tego, jak wygląda po kilku godzinach a wygląda po prostu nieestetycznie. Szczypią mnie po nim oczy i dlatego nie chcę ryzykować.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu jestem zakochana
  • Cóż, sama nie wiem co napisać, najlepiej jakąś pieśń dziękczynną ))
    Ale zacznę od faktów.
    Jako właścicielka typowo "pandzich oczu" przez około 15 lat szukałam korektora idealnego pod oczy. Wypróbowałam już setki korektorów w różnych cenach, od tych za kilka złotych do tych za kilkaset złotych i powiem szczerze, że jedne były lepsze, inne gorsze, ale jakoś nie mogłam trafić, zawsze coś było nie tak. Albo cena, albo konsystencja, zapach, złe krycie, brylowanie itd. Aż w końcu trafiłam na SKIN79 i korektor z serii Oriental )) Według mnie nie ma wad. Jest idealny:
    + ma świetną konsystencję,
    + bardzo dobrze się rozprowadza,
    + nie bryluje, ani nie pozostaje w zagłębieniach,
    + nie podkreśla zmarszczek (a że mam 30 lat, to już kilka się nabawiłam),
    + ma bardzo miły, delikatny zapach (zapach jest specyficzny, więc albo się go polubi albo znienawidzi, ja na szczęście bardzo go polubiłam),
    + jest bardzo wydajny, starcza mi na około 3 miesiące,
    + cena jest rewelacyjna (ja na ebay-u zamawiam go za około 30 zł, za taką jakoś to prawie jak za darmo ),
    + kolor jest jeden, ale idealnie dopasował się do mojej karnacji,
    + utrzymuje się pod oczami bez żadnych poprawek około 10 h, to naprawdę długo w porównaniu do innych korektorów jakie miałam.
    Po prostu mój KWC. Teraz jestem w trakcie 3 opakowania i planuję niedługo zamówić kolejne Na razie nie mam zamiaru go zamienić na nic innego

Używam tego produktu od: czerwiec 2012

Chcesz pochwalić Aneta198333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocno kryjący korektor bez efektu maski
  • Zdecydowanie mój KWC!

Masa plusów:
    +mocno kryje
    +łatwo się rozprowadza
    +nie jest tłusty
    +jest baaaaaaaardzo wydajny
    +niedrogi

Tworzy bardzo naturalny efekt i nie zatyka porów.

Jedynym minusem jest to ze po jakimś czasie trochę zbiera się w załamaniach skóry, ale wystarczy wtedy lekko go rozetrzeć i jest ok.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Rude wredne za czytelną i pomocną recenzję?
  • No nie bałdzo
  • Korektor kupiłam z myślą o moich upartych cieniach pod oczami, ale niestety nie dał sobie z nimi rady. Dużo lepiej sprawdza się na drobne przebarwienia czy wypryski, dlatego daję mu tak wysoką ocenę. Jest rzadki i trochę zbyt żółty, ale po dokładnym wklepaniu/roztarciu nie widać tego. Kupiłam go na eBayu za jakieś 33 zł, więc cena jest ok.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić Rainberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry ale napwno nie mocno kryjacy
  • Korektor na mojej skórze spisuje sie rewelacyjnie.
    Nie zbiera sie w załamaniach (pod warunkiem ze nie naładuje sie go szpachelka tylko odrobine wplepie paluszkiem).
    Pieknie rozświetla skóre pod oczami, wydaje sie zdrowa i świerza. Nie ma mocnego krycia ale jak dla mnie wystarczające.

.Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: 1/100 opakowania jest bardzo wydajny

Chcesz pochwalić iskierka115 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Korektor niestety nie spelnil moich oczekiwan , krycie slabe z moimi sincami pod oczami sobie nie poroadzil nawet nalozony podwoje . Walkuje sie w zalamaniach dolnej powieki . Ma miły zapach lekka plynna konsystencje . Kupalam go na ebay dostalam do niego 3 probki kremow BB dwie z nich juz wyprobowalam i kremom bb rowniez mowie stanowczo nie . Nie dosc ze nie kryja praktycznie wcale to na buzi wygladaja bardzo sztucznie kolory bardzo jasne i dla opalonej lub nawet srednio opalonej budzi sie nie nadaja . Po wykonaniu makijazu czulam sie jakbym na buzi miala jakas bialawa maz... Zostala mi jeszcze jedna probka rozowego bb ktorej nie wyprobowalam . Ale co do podkladow zdecydowanie wole revlon a swogo nr 1 wsrod korektorow dalej poszukuje

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1, 10g

Chcesz pochwalić aqgatta58 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Idealny pod oczy
  • Jest to pierwszy tak dobry korektor pod oczy, z jakim się zetknęłam!
    Po pierwsze - idealnie kryje sińce, żyłki i inne przebarwienia i jednocześnie lekko rozświetla skórę
    Po drugie - nie zbiera się w załamaniach skóry i jest prawie niewidoczny (jedynie z bardzo bliska - i to nieco)
    Po trzecie - bardzo łatwy w aplikacji
    Słowem - rewelacja.
    Korektor jest bardzo nasycony, więc wygląda na to, że będzie bardzo wydajny, a że jest w tubce, więc mogę go długo używać w sposób higieniczny.
    Czasem stosuję go także na inne partie twarzy (okolice nosa), ale tutaj już nie sprawdza się tak rewelacyjnie, jak pod oczami. Jest zbyt jasny i świetlisty - używam ostatnio samoopalacza, więc moja skóra nie jest aż tak jasna. Być może sprawdzi się, gdy moja skóra będzie jaśniejsza.

Kolor - jasny beż, dostosowuje się do odcienia skóry
    Konsystencja - dość gęsta, ale łatwo się wklepuje

Jest to mój pierwszy i bardzo udany kontakt z BB kremami

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić negri za czytelną i pomocną recenzję?
  • do tej pory najlepszy
  • Moja przygoda z tym korektorem zaczęła się przez przypadek ale kocham takie przypadki.
    Korektor jest rewelacyjny. Mam spory problem z cieniami pod oczami i do tej pory nie mogłam znaleźć korektora, który by sobie z nimi przyzwoicie poradził,
    Ten spisał się bardzo dobrze.
    Kryje znakomicie, dzięki dobrej pigmentacji wystarczy nałożyć go odrobinę przez co nie wchodzi w zmarszczki i nie waży się. Idealnie stapia się ze skórą. Nie swieci się ale doskonale nawilża okolice oczu i mam wrażenie, ze rozjaśnia te sińce z dnia na dzień.
    Polecam. Jak dla mnie nr jeden wśród korektorów.

Chcesz pochwalić niezapomnijkaa09 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij