Schwarzkopf Got2b, Powder'ful, Volumizing Styling Powder (Puder unoszący włosy u nasady)

Puder dodaje włosom objętości i sprawia, że stają się `artystycznie` szorstkie. Zaprojektowano go specjalnie z myślą o kobietach - zwłaszcza tych, które lubią szokować wielkością fryzury i cenią natychmiastowe efekty.
Nowy stylizujący puder dla pań zawiera mikro - cząsteczki, które `strosząc` powierzchnię włosa, nadają fryzurze maksimum objętości, poczynając już od nasady włosów. Wystarczy nasypać nieco pudru na dłoń, rozetrzeć i delikatnie wmasować we włosy. Inny sposób to nałożenie odrobiny pudru bezpośrednio na włosy i wmasowanie jak każdego innego kosmetyku. Dowolna objętość fryzury, odpowiednia do okazji, jest możliwa do wykreowania w kilka sekund.

lekkie
pudry do włosów
utrwalające, nadające objętość
z aplikatorem, w butelce
Utrwalenie
mocne

słaby produkt

kupiłam bo potrzebowałam zrobić fajną fryzurę na wesele. Cena nie była przerażająca. Opakowanie ładne i wygodne. Niestety nie jest wydajny mi wystarczył zaledwie na kilka użyć. Zapach delikatny. Niestety po jego uzyciu włosy sa szorstkie i matowe. Po imprezie od razu musiałam umyć włosy bo zaczęłam odczuwać świąd skóry. Niestety u mnie się nie sprawdził - ja już po niego więcej nie sięgnę.

Dobry na chwilę, potem włosy dramat..

Puder do włosów Schwarzkopf got2b Powder'full volumizing styling Powder. Dodaje objętości włosom od nasady i ten efekt utrzymuje się do kilku godzin. Natomiast potem moje włosy stają się matowe, szorstkie i w ten sam dzień muszę je umyć. Na moje włosy ten specyfik się nie nadaje, dodatkowo jest mało wydajny, przy moich gęstych włosach wystarcza na kilka aplikacji. Więcej tego produktu nie zakupię.

Brak efektów

Kupiłam ten puder jakiś czas temu bo ktoś mi go polecił ale się zawiodłam. Z moimi długimi i gęstymi włosami nie poradził sobie wcale. Bez względu na to jaką ilość pudru nałożyłabym na włosy i jaką techniką bym to zrobiła efektu prawie nie ma. Puder jest biały ale po nałożeniu nie widać go. Włosy przy głowie robią się sztywne i twarde ale nawet natapirowane szybko stają się oklapłe. Po użyciu tego pudru trzeba je od razu myć bo nawet dokładne wyczesanie nie jest w stanie usunąć pudru. Włosy są szorstkie a chwile później tłuste. Dałam temu pudrowi trzy szanse ale za każdym razem się zawiodłam więc niewykorzystany wyrzuciłam. Nigdy więcej go nie kupię i nie polecam.

Lubię go!

Nie polecam przesadzać z jego ilością...

Ale od początku :)

Przychodzi do nas w małym, plastikowym, fioletowo- szarym opakowaniu z zakręcaym wieczkiem a pod spodem dziurawym (celowo) opakowaniem przez które wydobywa się biały proszek- puder.

I o ile puder kojarzył mi się do tej pory z czymś sypkimi, miałkim ale wybitnie suchym, o tyle tutaj było zaskoczenie.
Ręce się po nim delikatnie kleją, jest jakby nieco wilgotny.

Stosuję po wyprostowaniu włosów, żeby odbić je od nasady- ten efekt wygląda naprawdę dobrze :D zwłaszcza na imprezy.

Pojemniczek wydajny, cena niezatrważająca

Warty uwagi i łatwo dostępny (Rossmann)

Niezbędnik na większe okazje

Jak dla mnie super produkt. Używam go przed imprezą, wyjściem, czyli głownie kiedy chce, aby włosy długo utrzymywały objętość oraz efekt wow na włosach ???? Moje cienkie w miarę włosy posypuję puder u nasady i rozcieram palcami tym samym przeczesując włosy. Kiedy włosy lekko opadają ponownie rozcieram palcami włosy u nasady i efekt uniesienia wraca.

Tak jak obiecuje producent produkt unosi włosy od nasady i nadaje objętość włosom tym samym utrwalając fryzurę.

Opakowanie jest poręczne i wygodne - otwory są niedużo co pozwala na odpowiednie dawkowanie pudru.

Szukam czegoś lepszego

Zużyłam już wiele opakowań tego pudru ze względu na to że jest słabo wydajny i jednocześnie nia ma na rynku wielu jego zamienników. Puder używam głównie na czubek głowy do odbicia włosów u nasady. Niestety jest to specyfik trudny w użyciu. Gdy tylko delikatnie przesadzi się z ilością, robi się gniazdo, wielki ulep który wygląda jak hełm i wręcz powoduje większy przyklap. Kosmetyk ma potencjał, ale przydałoby mu się odświeżenie składu. Dodatkowo opakowanie starcza na mało użyć a jest dośc drogie.

Mimo wad czasem używam

W połączeniu z suchym szamponem to całkiem niezły patent, bo nie tworzy aż tak dużego nieprzyjemnego uczucia na głowie. Ogólnie w miarę spełnia swoją role, choć fryzurę trzeba często poprawiać rękami żeby podtrzymać efekt. Ogólnie jest bardzo tępy na włosach i nie potrzeba go dużo. Na plus na pewni wydajność. Myśle, ze zdecydowanie lepiej sprawdza sie na krótkich włosach. Po nałożeniu na długie sprawia, ze włosy są trochę ciężkie. Działa 3/5 w połączeniu z suchym szamponem.

Świetny puder

Zużyłam przez lata sporo opakowań.
Unosi włosy u nasady tak jak obiecuje producent. Efekt ten utrzymuje się dość długo. W ciągu dnia można go poprawić wkładając rękę we włosy bez dokładania produktu.
Wydajność jest średnia. Wiele go nie potrzeba by odbić włosy u nasady, ale pojemność 10g sama w sobie nie jest duża. Łatwo go dostać w Rossmanie i Hebe, często bywa w promocjach.
Nie skleja włosów. Nie stają się ciężkie, a odrobinę matowe i lekkie - tak bym to najtrafniej określiła. Porównywalnie do zmatowienia twarzy.
Nie zawiera alkoholu ani talku, więc myślę, że nadaje się do codziennego stosowania, oczywiście wieczorem go zmywam ze skóry głowy.
Opakowanie jest wygodne, kiedyś dziurki były większe, teraz jest ich mniej przez co wylatuje mniej produktu bez marnowania go.

Nie wiem co sądzić

Byłam bardzo ciekawa tego typu produktu, ponieważ nigdy nie miałam styczności z pudrami dodającymi objętości. Wyobrażałam sobie naprawdę dużo i być może z tego powodu czuję się nieco zawiedziona. Volume może jakiś tam jest, ale mam wrażenie, że w rzeczywistości jest więcej tarcia włosów niż samego efektu. Włosy wyglądają bardziej na turbo rozczochrane niż pełne objętości a do tego ten efekt szybko maleje. Niby można co jakiś czas włożyć ręce w to "gniazdko" i znowu potrzepać, jednak ponownie... rezultat jest ten sam. Do tego dochodzi oczywiście matowy wygląd włosów i uczucie hełmu. Przy nakładaniu proszku najpierw na dłoń, daje tak okropne uczucie, że za każdym razem przechodzą ciarki. Zakładam, że sporadycznie będę sobie używać tego produktu na pojedyncze okazje, ale nie wyobrażam sobie stosowania tego na codzień.

Dramat

Puder kupiłam i tu uwaga z polecenia fryzjerki. Ja naprawdę się dziwię, że ktoś teoretycznie kompetenty może polecać taki shit, tym bardziej, że na pewno pracuje na produktach firm, które mają w swojej ofercie takiego typu kosmetyki do włosów i mogła polecić coś ekstra.
Produkt znajduje się w plastikowej "solniczce" o pojemności 10g. Opakowanie samo w sobie jest ok, szata graficzna ok. Biały proszek bez jakiegoś wyczuwalnego zapachu. Jak wysypałam na dłoń żeby sprawdzić o co chodzi, że taki koszmar robi na włosach, to miałam takie dziwne odczucie wilgoci i chłodzenia w jednym. Produkt, dla mnie katastrofa. To co ten puder zrobił z moimi włosami... W najgorszych snach się nie spodziewałam. Włosy w dotyku były takie okropne, szorstkie, posklejane, jakbym użyła lakieru do włosów najgorszego sortu, kisielu i użyła suszarki dla poprawienia efektu zlepienia.. Efektu volume oczywiście nie było, nazwałabym to zbitym hełmem niż włosami o dużej objętości, odbitymi od nasady. Nie wiem czy ja go źle stosuje, robię wszystko zgodnie z instrukcja, ale ewidentnie coś jest z nim nie tak. Dziwię się tym wszystkim pozytywnymi opiniom. Jak on u Was działa, że jesteście zadowolone/zadowoleni? Co ja robię nie tak? Jak poszłam do fryzjerki, która mi go poleciła i jej pokazałam jak wygląda na moich włosach to była w ciężkim szoku. Może on jest przeznaczony dla jakiegoś konkretnego typu włosów a nie ma o tym żadnej informacji.. Nie mam pojęcia o co chodzi z tym produktem. Jedyne co mogę ocenić na plus to chyba tylko, to że wygląda na wydajny.

Mega objętość od nasady

Unosi włosy od nasady na długo. Podniesie każdą fryzurę i daje trwały efekt. Włosy po użyciu są trochę jakby tępe, ale w końcu to produkt do stylizacji, a nie pielęgnacji. Produkt jest w małym opakowaniu z wbudowanym sitkiem na zakrętkę, bardzo wydajny. Używam go tylko na większe wyjścia, ale zawsze mam go w swoim magazynie kosmetycznym, gdyby coś poszło nie tak, a ja bym się spieszyła (np. zbyt oklapnięte włosy po odżywce). Uważam, że trzeba go zmyć przed spaniem lub od razu po obudzeniu, bo może skołtunić włosy, nie jest łatwo rozczesać coś takiego. Dla objętości włosów z produktów stylizacyjnych jeden z lepszych. Polecam!

Spełnia swoje zadanie

Mam włosy cienkie o długości do ramion. Bardzo ciężko poddają się stylizacji. Puder u mnie bardzo dobrze się sprawdził, ładnie unosi włosy u nasady dzięki czemu fryzura bardzo ładnie wygląda a włosy dobrze się układają.
Nie miałam problemu z ich późniejszych rozczesywaniem. Efektu utrzymuje się cały dzień. Trzeba się trochę nauczyć jak aplikować produkt, ponieważ postać (pudru) może być problematyczna do nakładania, szczególnie na początku. Zapach kosmetyku jest przyjemny.
Jedyny minus to mała ilość produktu w opakowaniu.