Pharmaceris T, Sebostatic Matt, Intensywnie matujący krem do twarzy SPF 10

Powiększ Pharmaceris T, Sebostatic Matt, Intensywnie matujący krem do twarzy SPF 10

Zgłoszony przez paulo_91

Wskazania: codzienna pielęgnacja skóry trądzikowej z już istniejącymi zmianami, ze skłonnością do powstawania nowych zmian i zaskórników, przetłuszczającej się. Krem rekomendowany do stosowania na dzień.
Dzięki zawartości wyciągu z łopianu o właściwościach przeciwtrądzikowych, krem skutecznie normalizuje wydzielanie sebum i łagodzi zaburzenia czynności skóry trądzikowej, pozostawiając skórę matową w ciągu dnia. Biotyna utrzymuje prawidłowy stan skóry, zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Specjalistyczne połączenie Glucamu i kolagenu roślinnego pozostawia skórę nawilżoną i gładką.
Efekt: matowa i nawilżona skóra twarzy.

Cena: ok. 40zł / 50ml

• Mi odpowiada i to bardzo!
  • Krem kupiłam, że tak napiszę "w ciemno" bo poprosiłam aptekarkę, by wybrała mi jakiś krem, po którym skóra się nie świeci, szybko się wchłania i nie jest tłusty. Poleciła mi właśnie Pharmaceris. Kupiłam go i użyłam pierwszy raz wieczorem. Skóra dobrze na niego zareagowała, "wieczne" zaczerwienienie na policzkach zniknęło, szybko się wchłonął i wszystko było cacy

+konsystencja (gęsta, nie spływa z rąk)
    +zapach (piękny, winogronowy?)
    +szybko się wchłania
    +nie pozostawia tłustego filmu na twarzy
    +łagodzi podrażnienia
    +trochę matuje
    +wygodny i higieniczny dozownik

-cena (ok. 38zł)
    -mała pojemność

Używam tego produktu od: ok. tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić Nivata za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Żałosny kawał, nie krem.
  • Kompletna porażka producenta. Poza wygodnym i higienicznym opakowaniem nie ma żadnych plusów. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do wysypu niespodzianek, a na ten krem zdecydowałam się zachęcona dobrym działaniem innych produktów z tej serii. Krem ma intensywnie nawilżać i matować - matował mi cerę na 20 minut, a potem skóra dostała takiego świra, że zaczęła produkować wprost niebywałą ilość sebum, czułam się jakbym wsadziła twarz do miski z wodą, a pod koniec dnia buch! wysyp pryszczy. Temu koledze dziękujemy. Nie wiem co to miało być. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: Nie używam
    Ilość zużytych opakowań: Troszkę i bum do kosza.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Finn_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno.
  • Zaleciła mi ten produkt pani dermatolog w związku z moimi problemami z cerą. Kupiłam, bo wierzyłam że pomoże...

+ pompeczka, co sprawia, że produkt jest bardzo wydajny
    + opakowanie
    + dostępność

- cena!
    - brak działania!

Moja skóra staje się po tym kremie lekko zaróżowiona i błyszcząca. Zatrzymuje produkcję sebum ze strefy T, ale nie o to przecież chodzi, kiedy mam się błyszczeć. To świecenie się nie jest spowodowane sebum (które ten krem jak już mówiłam faktycznie zatrzymuje) ale samą konsystencją produktu. Co mi z tego? Chyba nic.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić M0rgul za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Nie dla mieszanych/tłustych cer...
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami dałam się skusić i kupiłam ten krem w aptece- dałam niecałe 37zł- myślałam również o zakupie almond peel 5 lub 10- wstrzymałam się do czasu wypróbowania tego kremu i nadal nie jestem przekonana czy ich spróbuję...
    Tak więc, poza sympatyczną aplikacją i miłym zapachem nie widzę innych pozytywów, niestety... Mam cerę mieszaną/tłustą (strfa T) i szukam dobrego kremu matującego a najlepiej zwężającego pory, i z przykrością muszę przyznać że na moją cerę nie działa- nie matuje, nie wspomnę już o intensywnym macie- dla mnie nie jest to nawet półmat... Po wchłonięciu kremu błyszczę, niezbędne jest użycie matującego podkładu i pudru, przykro mi, zawiodłam się na kolejnym kremie, który miał dać radę...

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić im.13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka
  • po pierwsze nie jest to krem matujący!
    wcale nie matuje, nawet zaraz po nałożeniu ,
    po drugie co dla mnie jest bardzo istotne- uczula!
    sama aplikacja jest miła i łatwa, ale jego stosowanie kończy się wysypem zmian trądzikowych na całej twarzy,
    niestety nie polecam,
    alergikom wręcz odradzam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • lipa, pic na wodę
  • Na szczęście nie wydałam pieniędzy na ten krem. Dostałam sporo próbek. I tak jak generalnie lubię kosmetyki Pharmaceris, tak ten akurat jest strasznym niewypałem dla mnie.

Mam cerę mieszaną, latem od gorąca dosłownie wysypuje mi strefę T, no i świecę się jak psu ... Nie oczekiwałam spektakularnego matu ale choć troszeczkę. Zawiodłam się straszliwie.

-nie tylko nie wspomaga leczenia wyprysków ale po nim pojawiło się ich więcej
    -mat? a co to takiego? chciałoby się zapytać bo nie świecę się po użyciu kremu tyle ile normalnie po umyciu twarzy tzn jakieś 30min
    -zapach niefajny, nijaki w kierunku do aptecznego
    -rozprowadza się jak większość kremów czyli zwyczajnie, nie ma się tu czego czepić akurat
    -ale to co jest po rozsmarowaniu na buzi woła o pomstę... za nic nie chce się wchłonąć, ciągle jest tłustawy film na twarzy i w rezultacie ścieram go chusteczką zanim zrobię makijaż, a chyba to nie ma większego sensu prawda? nie tego oczekujemy od kremu, tym bardziej matującego
    -w nielicznych przypadkach gdy nie nakładałam na niego makijażu wyraźnie widziałam jak wszystkie wypryski nabierają intensywniejszego kolorku i silniej są przez to widoczne

Cena regularna jest stanowczo zbyt wysoka jak na tak słaby produkt. Używałam go w zeszłym roku i odstawiłam. Tłumaczyłam sobie, że może akurat jest z moją twarzą gorzej i ten krem sobie nie radzi? Ja naiwna... w tym roku już od wiosny dokładnie to samo mam więc pewna jestem iż to marny krem po prostu. Opinie tu utwierdziły mnie w przekonaniu, że to nie z moją buzią jest tak beznadziejnie.
    Nie polecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Hiacynta74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Krem bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod makijaż. Szybko się wchłania, po 3 minutach śmiało już można nakładać podkład na twarz. Pytanie zasadnicze czy dobrze matowi? Moim zdaniem lepiej niż wcześniej używane przeze mnie kremy, lecz nie jest idealny! Skóra świeci się po nim lecz po 6 godzinach dopiero od nałożenia pełnego makijażu. Trądziku nie powstrzymuje przed dalszym rozwojem według mnie. Duży plus za opakowanie z pompką. Minus za małą ochronę SPF. Generalnie jestem za. Ale dalej szukam kremu idealnego.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Używam go, bo nie znalazłam nic lepszego. Matowienie na pewno nie jest intensywnie. Cenię go jednak za to, ze:

-jest lekki
    -może nie matuje idealnie, ale też nie powoduje świecenia
    -delikatnie nawilża
    -chroni skórę
    -dobry jako baza pod podkład

Nie widzę wad. Ale spektakulranych efektów też nie Leciutki kremik na dzień, chroni przed przesuszeniem- to wszystkoUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić paintedblack7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa..
  • Mam cerę tłustą i skłonną do wyprysków. Najczęściej na czole i brodzie. Co jakiś czas pojawiają mi się pojedyncze i bolące krosty. Praktycznie ciągle się błyszcze. Kupiłam ten krem, aby w końcu zapanować nad tym wszystkim. Na trądzik w ogóle nie działa. Długo się wchłania i muszę czekać jeśli chce nałożyć podkład, jednak nadaję się pod makijaż i nie roluję się. Jak dla mnie matuję tylko na chwilę i nie ma mowy o "intensywnym" efekcie matującym. Jednak jest dość wydajny, ma spf i fajne opakowanie z pompką. Cena to 40 zł. Jak dla mnie to za drogo, ponieważ u mnie w ogóle się nie sprawdził. Ten krem nic nie robi... Jak pryszcze miałam tak dalej mam i ciągle wyskakują a twarz ciągle się błyszczy.. Nie polecam...

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 00Nana00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i bezpieczny na codzień.
  • Rozpocznę od tego, że mam dość"skomplikowaną" cerę, przetłuszcza się w strefie T, reszta twarzy jest normalna z tendencją do przesuszania, zaczerwienień, nie mam typowego trądziku- masakry, ale mam rozszerzone pory, skłonność do zapychania, powstawania zaskórników i pojedyńczych krost. Potrzebuję nawilżenia i zarazem matowienia oraz pielęgnacji nastawionej na przeciwdziałanie niedoskonałościom. Ten krem zadowolił mnie, ciężko mi już znaleźć krem który POLEPSZY stan mojej cery, zadowalam się często tymi, które po prostu go nie pogorszą...
    PLUSY:
    + nawilża skórę na optymalnym poziomie, bez pozostawienia tłustej wartswy na niej, bez mega błysku, skóra dzięki niemu jest miękka, gładka, elastyczna, niweluje uczucie ściągnięcia twarzy po umyciu;
    + jest delikatny, łagodzi podrażnienia, nie uczulił;
    + NIE ZAPCHAŁ MNIE;
    + EFEKT MATUJĄCY- jest średni, nie osiągniemy dzięki temu kremowi idealnego matu na wiele godzin, ale mi efekt, jaki daje wystarcza- ogranicza świecenie się skóry do minimu, coś tam sie świeci, ale można to zaakceptować, wygląda się estetycznie;
    + dobry pod makijaż, podkład dobrze się na nim rozprowadza;
    + lekko ujednolica koloryt skóry, łagodzi zaczerwienienia;
    + lekko rozjaśnia i wygłądza blizny po dawniej rozdrapanych czy wyciśniętych krostach- podkreślam, że lekko, niech się nikt nie spodziewa, że usunie mu blizny potrądzikowe...;
    + podczas jego używania rzadziej wyskawiwały mi niespodzianki, te które sie pojawiały były mniej paskudne niż zwykle...
    + ma ładny, przyjemny zapach, nietypowy dla aptecznego kosmetyku
    + lekka konsystencja, łatwo się rozsmarowywuje i szybko wchłania;
    + świetne opakowanie, pompka dozuje odpowiednią ilość kremu; opakowanie jest próżniowe, dzięki czemu bakterie i powietrze nie dostają się do środka!;
    + bardzo wydajny- mi starczył na ponad 2 miesiące ze spokojem, używałam go codziennie rano i nie żałowałam go sobie;
    + filtr przeciwsłoneczny SPF 10, dzieki niemu nie miałam przypieczonej twarzy w lecie( w ogóle krem dobry na lato);
    + produkt polski;
    Minusy:
    - cena mogłaby być niższa- zapłaciłam za niego około 38 złotych, uważam że mogłaby być to mniejsza kwota, zwłaszcza, że krem jest owszem w miarę dobry, ale cudów na twarzy nie robi;

Podsumowując- dobry, bezpieczny krem na codzień, który utrzyma niesforną cerę taka jak moja w akceptowalnym stanie, tak, że można się ludziom pokazywać ;p Ja mam mu do zarzucenia jedynie to, że nic praktycznie nie robi z rozszerzonymi porami, efekt matu też mógłby być lepszy, ale ogólnie jest ok, moja twarz dobrze wyglądała dzieki temu kremikowi(dobrze, nie idealnie ). Jeżeli ktoś ma bardzo"zaawansowany" trądzik czy silny łojotok, nie ma po co tracić pieniędzy na ten krem, bo i tak tych przypadłości nie zwalczy. Polecam osbom z cerą jak moja, które szukają bezpiecznego kremu na codzień
    Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nursii za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij