Pharmaceris T, Sebostatic Matt (Intensywnie matujący krem do twarzy SPF 10)

Powiększ Pharmaceris T, Sebostatic Matt (Intensywnie matujący krem do twarzy SPF 10)

Zgłoszony przez paulo_91

Wskazania: codzienna pielęgnacja skóry trądzikowej z już istniejącymi zmianami, ze skłonnością do powstawania nowych zmian i zaskórników, przetłuszczającej się. Krem rekomendowany do stosowania na dzień.
Dzięki zawartości wyciągu z łopianu o właściwościach przeciwtrądzikowych, krem skutecznie normalizuje wydzielanie sebum i łagodzi zaburzenia czynności skóry trądzikowej, pozostawiając skórę matową w ciągu dnia. Biotyna utrzymuje prawidłowy stan skóry, zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Specjalistyczne połączenie Glucamu i kolagenu roślinnego pozostawia skórę nawilżoną i gładką.
Efekt: matowa i nawilżona skóra twarzy.

Cena: ok. 40zł / 50ml

• Mi odpowiada i to bardzo!
  • Krem kupiłam, że tak napiszę "w ciemno" bo poprosiłam aptekarkę, by wybrała mi jakiś krem, po którym skóra się nie świeci, szybko się wchłania i nie jest tłusty. Poleciła mi właśnie Pharmaceris. Kupiłam go i użyłam pierwszy raz wieczorem. Skóra dobrze na niego zareagowała, "wieczne" zaczerwienienie na policzkach zniknęło, szybko się wchłonął i wszystko było cacy

+konsystencja (gęsta, nie spływa z rąk)
    +zapach (piękny, winogronowy?)
    +szybko się wchłania
    +nie pozostawia tłustego filmu na twarzy
    +łagodzi podrażnienia
    +trochę matuje
    +wygodny i higieniczny dozownik

-cena (ok. 38zł)
    -mała pojemność

Używam tego produktu od: ok. tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić Nivata za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Żałosny kawał, nie krem.
  • Kompletna porażka producenta. Poza wygodnym i higienicznym opakowaniem nie ma żadnych plusów. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do wysypu niespodzianek, a na ten krem zdecydowałam się zachęcona dobrym działaniem innych produktów z tej serii. Krem ma intensywnie nawilżać i matować - matował mi cerę na 20 minut, a potem skóra dostała takiego świra, że zaczęła produkować wprost niebywałą ilość sebum, czułam się jakbym wsadziła twarz do miski z wodą, a pod koniec dnia buch! wysyp pryszczy. Temu koledze dziękujemy. Nie wiem co to miało być. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: Nie używam
    Ilość zużytych opakowań: Troszkę i bum do kosza.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Finn_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno.
  • Zaleciła mi ten produkt pani dermatolog w związku z moimi problemami z cerą. Kupiłam, bo wierzyłam że pomoże...

+ pompeczka, co sprawia, że produkt jest bardzo wydajny
    + opakowanie
    + dostępność

- cena!
    - brak działania!

Moja skóra staje się po tym kremie lekko zaróżowiona i błyszcząca. Zatrzymuje produkcję sebum ze strefy T, ale nie o to przecież chodzi, kiedy mam się błyszczeć. To świecenie się nie jest spowodowane sebum (które ten krem jak już mówiłam faktycznie zatrzymuje) ale samą konsystencją produktu. Co mi z tego? Chyba nic.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić M0rgul za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie dla mieszanych/tłustych cer...
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami dałam się skusić i kupiłam ten krem w aptece- dałam niecałe 37zł- myślałam również o zakupie almond peel 5 lub 10- wstrzymałam się do czasu wypróbowania tego kremu i nadal nie jestem przekonana czy ich spróbuję...
    Tak więc, poza sympatyczną aplikacją i miłym zapachem nie widzę innych pozytywów, niestety... Mam cerę mieszaną/tłustą (strfa T) i szukam dobrego kremu matującego a najlepiej zwężającego pory, i z przykrością muszę przyznać że na moją cerę nie działa- nie matuje, nie wspomnę już o intensywnym macie- dla mnie nie jest to nawet półmat... Po wchłonięciu kremu błyszczę, niezbędne jest użycie matującego podkładu i pudru, przykro mi, zawiodłam się na kolejnym kremie, który miał dać radę...

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić im.13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka
  • po pierwsze nie jest to krem matujący!
    wcale nie matuje, nawet zaraz po nałożeniu ,
    po drugie co dla mnie jest bardzo istotne- uczula!
    sama aplikacja jest miła i łatwa, ale jego stosowanie kończy się wysypem zmian trądzikowych na całej twarzy,
    niestety nie polecam,
    alergikom wręcz odradzam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • lipa, pic na wodę
  • Na szczęście nie wydałam pieniędzy na ten krem. Dostałam sporo próbek. I tak jak generalnie lubię kosmetyki Pharmaceris, tak ten akurat jest strasznym niewypałem dla mnie.

Mam cerę mieszaną, latem od gorąca dosłownie wysypuje mi strefę T, no i świecę się jak psu ... Nie oczekiwałam spektakularnego matu ale choć troszeczkę. Zawiodłam się straszliwie.

-nie tylko nie wspomaga leczenia wyprysków ale po nim pojawiło się ich więcej
    -mat? a co to takiego? chciałoby się zapytać bo nie świecę się po użyciu kremu tyle ile normalnie po umyciu twarzy tzn jakieś 30min
    -zapach niefajny, nijaki w kierunku do aptecznego
    -rozprowadza się jak większość kremów czyli zwyczajnie, nie ma się tu czego czepić akurat
    -ale to co jest po rozsmarowaniu na buzi woła o pomstę... za nic nie chce się wchłonąć, ciągle jest tłustawy film na twarzy i w rezultacie ścieram go chusteczką zanim zrobię makijaż, a chyba to nie ma większego sensu prawda? nie tego oczekujemy od kremu, tym bardziej matującego
    -w nielicznych przypadkach gdy nie nakładałam na niego makijażu wyraźnie widziałam jak wszystkie wypryski nabierają intensywniejszego kolorku i silniej są przez to widoczne

Cena regularna jest stanowczo zbyt wysoka jak na tak słaby produkt. Używałam go w zeszłym roku i odstawiłam. Tłumaczyłam sobie, że może akurat jest z moją twarzą gorzej i ten krem sobie nie radzi? Ja naiwna... w tym roku już od wiosny dokładnie to samo mam więc pewna jestem iż to marny krem po prostu. Opinie tu utwierdziły mnie w przekonaniu, że to nie z moją buzią jest tak beznadziejnie.
    Nie polecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Hiacynta74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Krem bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod makijaż. Szybko się wchłania, po 3 minutach śmiało już można nakładać podkład na twarz. Pytanie zasadnicze czy dobrze matowi? Moim zdaniem lepiej niż wcześniej używane przeze mnie kremy, lecz nie jest idealny! Skóra świeci się po nim lecz po 6 godzinach dopiero od nałożenia pełnego makijażu. Trądziku nie powstrzymuje przed dalszym rozwojem według mnie. Duży plus za opakowanie z pompką. Minus za małą ochronę SPF. Generalnie jestem za. Ale dalej szukam kremu idealnego.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Używam go, bo nie znalazłam nic lepszego. Matowienie na pewno nie jest intensywnie. Cenię go jednak za to, ze:

-jest lekki
    -może nie matuje idealnie, ale też nie powoduje świecenia
    -delikatnie nawilża
    -chroni skórę
    -dobry jako baza pod podkład

Nie widzę wad. Ale spektakulranych efektów też nie Leciutki kremik na dzień, chroni przed przesuszeniem- to wszystkoUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić paintedblack7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa..
  • Mam cerę tłustą i skłonną do wyprysków. Najczęściej na czole i brodzie. Co jakiś czas pojawiają mi się pojedyncze i bolące krosty. Praktycznie ciągle się błyszcze. Kupiłam ten krem, aby w końcu zapanować nad tym wszystkim. Na trądzik w ogóle nie działa. Długo się wchłania i muszę czekać jeśli chce nałożyć podkład, jednak nadaję się pod makijaż i nie roluję się. Jak dla mnie matuję tylko na chwilę i nie ma mowy o "intensywnym" efekcie matującym. Jednak jest dość wydajny, ma spf i fajne opakowanie z pompką. Cena to 40 zł. Jak dla mnie to za drogo, ponieważ u mnie w ogóle się nie sprawdził. Ten krem nic nie robi... Jak pryszcze miałam tak dalej mam i ciągle wyskakują a twarz ciągle się błyszczy.. Nie polecam...

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 00Nana00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i bezpieczny na codzień.
  • Rozpocznę od tego, że mam dość"skomplikowaną" cerę, przetłuszcza się w strefie T, reszta twarzy jest normalna z tendencją do przesuszania, zaczerwienień, nie mam typowego trądziku- masakry, ale mam rozszerzone pory, skłonność do zapychania, powstawania zaskórników i pojedyńczych krost. Potrzebuję nawilżenia i zarazem matowienia oraz pielęgnacji nastawionej na przeciwdziałanie niedoskonałościom. Ten krem zadowolił mnie, ciężko mi już znaleźć krem który POLEPSZY stan mojej cery, zadowalam się często tymi, które po prostu go nie pogorszą...
    PLUSY:
    + nawilża skórę na optymalnym poziomie, bez pozostawienia tłustej wartswy na niej, bez mega błysku, skóra dzięki niemu jest miękka, gładka, elastyczna, niweluje uczucie ściągnięcia twarzy po umyciu;
    + jest delikatny, łagodzi podrażnienia, nie uczulił;
    + NIE ZAPCHAŁ MNIE;
    + EFEKT MATUJĄCY- jest średni, nie osiągniemy dzięki temu kremowi idealnego matu na wiele godzin, ale mi efekt, jaki daje wystarcza- ogranicza świecenie się skóry do minimu, coś tam sie świeci, ale można to zaakceptować, wygląda się estetycznie;
    + dobry pod makijaż, podkład dobrze się na nim rozprowadza;
    + lekko ujednolica koloryt skóry, łagodzi zaczerwienienia;
    + lekko rozjaśnia i wygłądza blizny po dawniej rozdrapanych czy wyciśniętych krostach- podkreślam, że lekko, niech się nikt nie spodziewa, że usunie mu blizny potrądzikowe...;
    + podczas jego używania rzadziej wyskawiwały mi niespodzianki, te które sie pojawiały były mniej paskudne niż zwykle...
    + ma ładny, przyjemny zapach, nietypowy dla aptecznego kosmetyku
    + lekka konsystencja, łatwo się rozsmarowywuje i szybko wchłania;
    + świetne opakowanie, pompka dozuje odpowiednią ilość kremu; opakowanie jest próżniowe, dzięki czemu bakterie i powietrze nie dostają się do środka!;
    + bardzo wydajny- mi starczył na ponad 2 miesiące ze spokojem, używałam go codziennie rano i nie żałowałam go sobie;
    + filtr przeciwsłoneczny SPF 10, dzieki niemu nie miałam przypieczonej twarzy w lecie( w ogóle krem dobry na lato);
    + produkt polski;
    Minusy:
    - cena mogłaby być niższa- zapłaciłam za niego około 38 złotych, uważam że mogłaby być to mniejsza kwota, zwłaszcza, że krem jest owszem w miarę dobry, ale cudów na twarzy nie robi;

Podsumowując- dobry, bezpieczny krem na codzień, który utrzyma niesforną cerę taka jak moja w akceptowalnym stanie, tak, że można się ludziom pokazywać ;p Ja mam mu do zarzucenia jedynie to, że nic praktycznie nie robi z rozszerzonymi porami, efekt matu też mógłby być lepszy, ale ogólnie jest ok, moja twarz dobrze wyglądała dzieki temu kremikowi(dobrze, nie idealnie ). Jeżeli ktoś ma bardzo"zaawansowany" trądzik czy silny łojotok, nie ma po co tracić pieniędzy na ten krem, bo i tak tych przypadłości nie zwalczy. Polecam osbom z cerą jak moja, które szukają bezpiecznego kremu na codzień
    Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nursii za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Szukalam dobrego kremu matujacego na lato. Ten na pewno nie jest matujacy. Gliceryna na pierwszym miejscu w skladzie. tragedia. Strasznie zapycha, mnostwo wagrow i zaskornikow pojawia sie juz po jednorazowym uzyciu. Po nalozeniu mam wrazenie nieprzyjemnego zaklejenia kazdego pojedynczego pora na twarzy, jakbym sie klejem wysmarowala. skora zaczyna sie swiecic juz po 30 sekundach od nalozenia i zadnego triki nie pomagaja zeby sie tego blyszczenia pozbyc. Nie warto sie nawet zastanawiac nad kupnem tego produktu.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 do polowy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SzukajacaSzczescia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Totalna pomyłka
  • To chyba najgorszy produkt z całej serii Pharmaceris. Największym problemem nie jest to, że krem nie matuje (chociaż wg producentów jest "intensywnie matujący", ale to, że spływa z twarzy jeśli temp. na dworze przekracza 20C. po nałożeniu mam wrażenie, że moja skóra nie może oddychać i zwykle wtedy go zmywam. Dlatego nie mogę ocenić efektów dłuższego stosowania kremu. Zalety to higieniczne i praktyczne opakowanie z pompką i SPF (chociaż troszkę za niski).

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić ck88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 876 raz(y)
  • DLA CER SUCHYCH i NORMALNYCH, NIE TŁUSTYCH!!!
  • Puchata parafinowa konsystencja i łatwo przewidywalne efekty na mojej tłustej cerze - przetłuszczenie, błyszczenie jak patelnia z olejem, spływanie z twarzy przy temperaturach powyżej 20 stopni (czyli wcale nie upały). Filtr minimalny, chemiczny, niestabilny, czyli tak jakby go nie było wcale. Zwłaszcza, jeśli położymy jakikolwiek kosmetyk kolorowy na ten krem.
    Mocna gwiazdka za opakowanie z mechanizmem próżniowym uniemożliwiającym dostęp powietrza do produktu. Takim rozwiązaniem Pharmaceris bije na głowę wszystkie pozostałe apteczne firmy pakujące kremy w zwykłe tubki lub niepróżniowe pompki.
    Druga wielka zaleta całej serii Sebostatic to ultra łagodność. Ale może właśnie aż za bardzo? Cera tłusta potrzebuje mocniejszych kosmetyków niż ten akurat krem - nadaje się on poprostu do cery normalnej, to wszystko. Może nawet i do suchej. Nawet nie wiem czy cera mieszana miałaby z niego jakiś wymierny pożytek. Cenię markę Pharmaceris ale ten krem, w przypadku mojej cery, nie spełnia żadnej roli. O matowaniu to już wogóle nie wspomnę bo poprostu nie ma o czym.

Używam tego produktu od: miałam w 2011
    Ilość zużytych opakowań: jedno, z wielkim trudem i niekoniecznie na twarz

Chcesz pochwalić BBRAT za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jak do tej pory
  • od lat zmagam się z uporczywą, wciąż powracającą "młodzieńczą kaszą". poza tym moja skóra, choć świeciła się niemiłosiernie, jednocześnie wciąż była przesuszona.. a przy tym nie mogę zbyt wiele z nią eksperymentować, bo gwałtownie wyraża swój protest przez obrzydliwą czerwoną wysypkę. poszukiwania kremu idealnego zaniosły mnie do apteki, gdzie natrafiłam na krem pharmaceris... i jak na razie jest to najlepszy krem, którego używałam.

PLUSY:
    +"uspokoił" moją skórę
    +dobrze matuje. fakt, oprócz tego kremu używam ciężkiego podkładu i pudru, ale jak zaobserwowalam, to krem jest najważniejszy. jeżeli on nie zadba o skórę, makijaż w niczym nie pomoże
    +sprzymierzeniec w walce z trądzikiem
    +optymalnie nawilża
    +wygładza
    +ma filtr
    +dobry pod makijaż
    +ładnie pachnie
    +lekka konsystencja
    +estetyczne i higieniczne opakowanie

MINUSY:
    -owszem, matuje, ale na niezbyt długo
    -dlugo się wchłania
    -niezbyt wydajny, niestety. starcza na max 2 miesiące
    -trochę drogi
    -filtr jest słaby, na duże słońce będę musiała znaleźć coś innego

kosmetyk nie jest ideałem, prawda, ale bardzo ciężko takowy znaleźć, gdy mam taką cerę, jaką mam..
    nie wiem, czy kupię go ponownie - wciąż mam nadzieję, że mój idealny krem gdzieś tam jest i na mnie czeka

Ilość zużytych opakowań: w połowie 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ddanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic
  • Kupiłam go, bo pomyślałam, że farmaceuta w aptece doradzi mi coś dobrego do cery mieszanej ze skłonnością do trądziku. Wyszłam z tym i to był błąd, bo krem w stosuku do tego jak działa jest o wiele za drogi. A jak działa? No w zasadzie to nie robi nic. Wsmarowywałam go codziennie w skóre i nie zauważyłam żadnej porawy ani na lepsze ani na gorsze. Po miesiącu kupiłam inny krem a ten oddałam matce i ona też nie była nim zachwycona. Krem nie warty nawet 5 zł a co dopiero 40...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: ok połowy jedego opakowania

Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • No szału nie ma
  • własnie dziś je wykończyłam i co mogę o nim powiedzieć:

+ przyjemnie pachnie
    + w miate stała konsystencja
    + szybko wchłania
    + matowi

- strasznie mnie wysuszał ( mam cere mieszana )
    - cena za wysoka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Magdooocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna 4
  • krem jest dobry, ale nie najlepszy.

+konsystencja, lekka
    +matuje, ale na jkaies ok.3h
    +nie pogorszył stanu mojej cery, która ostatnio dużo preszła
    +dobrze komponuje się z podkładem
    +dobrze się wchłania
    +ładnie pachnie
    +dobzre nawilża
    +ma w sobie filtr

-cena, jest zbyt wysoka, więc narazie go ponownie nie kupię Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: połowa pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nikola5123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic
  • Zalety:
    - wydajny
    - ma filtr
    - lekki
    - nawilżający
    - dobrze się wchłania

Wady:
    - nie matuje wcale
    - nie zmniejsza wydzielania sebum nawet po długim czasie stosowania
    - jak na zwykły krem nawilżający to drogi
    - po dłuższym używaniu zwiększa SEBUM !
    Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić agamalinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam! Na pewno kupię jeszcze raz o ile nie wypróbuje kremu Pharmaceris T z filtrem SPF20
  • Bardzo go lubię, bo..
    * super matuje
    *nawilża
    *zapach ok
    *ogromny plus za opakowanie!
    * filtr SPF10
    *delikatnie zmniejszył ilość zaskórników
    *na pewno nie pogorszył stanu mojej cery

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić ilusia02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewart takiej ceny
  • Mając cerą tłusta nie zauważyłam żadnego działania, może delikatne zmatowienie na godzinę...

Plusami są
    +lekka konsystencja
    +ładny zapach
    +opakowanie

..i nic poza tym. Jak za tę cenę sama przyjemność stosowania to zdecydowanie zbyt mało! Używam tego produktu od: 2 lata temuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić menka_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic o nim nie myślę
  • Sama nie wiem, co sądzić o tym kremie. W moim wypadku krem zadziałał (wow, choć raz) tzn. rzeczywiście mnie zmatowił, jednak czy było to intensywne zmatowienie? to raczej nie. Krem był generalnie ok, dobry pod makijaż, ładnie się rozprowadzał. Działanie kremu trwało ok 4-5 h, po tym czasie skóra zaczynała na nowo się świecić.
    Zdecydowanym minusem jest cena, moim zdaniem nie idzie za nią jakość tego kremu.

Stosowałam go również niedawno, przy cerze suchej i w sumie muszę stwierdzić, że nie zrobił nic. Bałam się takiego " naciągnięcia" skóry, ale nic takiego się nie wydarzyło. Nie przesuszył, nie zmatowił, nie nawilżył. Ot takie kremidło.

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • BEZNADZIEJNY
  • Szczególnie zasugerowałam sie tym opisem "intensywnie matujący", a w rzeczywistosci okazał sie kompletną klapą!!

minusy:
    -NIC nie matuje!
    -ściera sie i wałkuje
    -nie nawilża co wiecej WYSUSZA!
    -pompka mi nie odpowiada, bo zawsze za mi sie wyciska
    - cena też nie jest niska.

Plusów nie dostrzegam zadnych.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić xana666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Lubię tę serię Pharmacerisu bo moja cera lubi się z tymi kremami. Konsystencja dość lekka ale niestety przyduszająca po paru godzinach. Świeży zapach, próżniowe opakowanie, przystępna cena, filtr, wprawdzie mały, ale jednak. Używałabym go może nadal, ale pojawił się jego młodszy brat, który ma dwa razy wyższy filtr i jest bardziej pudrowy, o niebo lepszy.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
    Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Chcesz pochwalić kirjekuorta za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 56 raz(y)
  • A ja uważam że jest bardzo dobry.
  • Kremu używam sporadycznie- w zasadzie to podkradam siostrze

Moim zdaniem jest bardzo dobry.

Plusy:
    +faktycznie matuje i u mnie nawet bardzo
    +nie powoduje wysypu wyprysków, a ja mam do tego tendencję
    +szybko się wchłania
    +idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż- mam jeden podkład do twarzy, po którym twarz mi się świeci już po godzinie. Gdy nałożę pod niego ten krem, to twarz mi się nie świecie, podkład nie wymaga poprawek w ciągu dnia

Minusy: jak dla mnie za wysoka cena.

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni
    Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1- wraz ze siostrą xD

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • No i dalej szukam...
  • Najpierw kupiłam krem Octopirox tej samej firmy, który podsunęła mi dermatolog. Zobaczyłam, że pharmaceris ma też krem matujący w swej ofercie, więc go kupiłam. I to moja ocena:
    Plusy:
    *rzeczywiście matuje, ale u mnie na krótko, bo mam zawsze z tym problem, ciężko zmatowić moją skórę czymkolwiek
    *wygodna pompka
    *baaardzo wydajny, używam go głównie na nos, więc pozostaje go b.dużo
    *filtr SPF 10
    *nie zapycha
    Minusy:
    *matuje na 2-3h, ale ja mam cerę tłustą, więc ciężko ją zmatowić
    *cena, ale jest b. wydajny
    Myślę, że nie każdemu może pasować ten krem. Dla mnie jest ok, ale szukam dalej, bo to nie ideał.
    Używam tego produktu od: 1 mca
    Ilość zużytych opakowań: 0,1 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beatkacakala za czytelną i pomocną recenzję?