Avon, True Colour Blush (Róż do policzków) (nowa wersja)

Powiększ Avon, True Colour Blush (Róż do policzków) (nowa wersja)

Zgłoszony przez justynkapro1985

Róż to idealny sposób na piękny makijaż. Już jedno muśnięcie tym wyjątkowo kobiecym kosmetykiem sprawia, że skóra nabiera zdrowego wyglądu i urzeka naturalnym blaskiem. Róż, dzięki jedwabiście gładkiej formule, harmonijnie stapia się ze skórą, co zapewnia makijażowi wyjątkową lekkość. Żywy kolor kosmetyku sprawia, że nasza cera będzie pełna świeżości i dziewczęcego wdzięku. Zaletą różu jest również jego trwałość.
Kosmetyk opakowano w eleganckie czarne pudełeczko z lusterkiem. W opakowaniu znajdziesz wygodny aplikator, dzięki któremu perfekcyjnie nałożysz róż.

Cena: 30zł / 6g

• Cudo!
  • mój ulubiony róż, najlepszy jaki miałam.
    plusy:
    ładne opakowanie, bardzo eleganckie
    cena, w promocji kupiłam go za 15 zł
    wydajny
    dobrze napigmentowany
    trwały
    łatwo dostępny

minusów nie widzę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić GaBa13g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Comme ci comme ça
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Róż kupiłam w jakiejś katologowej promocji za ok. 12zł. Wybrałam kolor Russet, gdyż wolę róże wpadające w brzoskwiniowo-ciemny róż niż jasne.

UŻYTKOWANIE

Róż jest zamknięty w ładnej, elgenackiej kasetce. Posiada lustereczko oraz mały pędzelek, bardzo pomysłowo ze strony Avon. Pędzelek jednak nie nadaje się do nakładania różu, ponieważ włosie ma zbyt dużą średnicę i nabiera się więcej różu niż potrzeba, a sam róż jest bardzo pylisty - pojedyńcze pociągnięcie pędzelkiem wydobywa dużo pyłu.
    Kolor okazał się trochę inny niż w katalogu. Zabrakło brzoskwniowego odcienia, za to otrzymałam coś, co nazwałabym brudną intensywną herbacianą różą, wciąż podoba mi się.

OPINIA KOŃCOWA

Sądzę, że produkt wart uwagi, głównie w promocji. Z normalnym pędzlem działa bez zastrzeżeń.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Burjois przy nim wymięka.
  • Używam tego różu o kolorze Peach od bardzo dawna i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Elegancko wtapia się w skórę, pięknie ją rozświetla i nadaje jej blasku.

Efekt jaki można uzyskać zależy od tego ile kosmetyku nałożymy na policzki, w miarę potrzeb może być on bardzo delikatny i naturalny, jak i ostry, wręcz teatralny.

Świetnie sprawdza się też jako rozświetlacz.

Jednym zdaniem wielofunkcyjny, efektowny i wydajny.

Chcesz pochwalić exxxpresja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Kupiłam róż 2 lata temu. Codziennie praktycznie stosuję i zużycie jest niewielkie. Długo się utrzymuje. Cena nie jest wysoka w porównaniu do jakości produktu. Na pewno kupie następny gdy ten zużyję.

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Chcesz pochwalić tabularasaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Jestem bardzo zadowolona z różu. Do zakupy namówiła mnie koleżanka i nie żałuje. Na mojej jasnej buzi wygląda bardzo korzystnie. Nie jest mocno napigmentowany. Pedzelek też niczego sobie.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić fryteczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niespodziewanie rewelacyjny !
  • Podchodziłam sceptycznie do kupna jakiegokolwiek kosmetyku kolorowego z avonu, ale żeby wyświadczyć przyjaciółce, która tam pracuje przysługę : zrobiłam to i nie żałuję.

Róż ma piękny odcień, który dopasowuje się swoim kolorem do skóry
    Wytrzymuje dosłownie cały dzień bez żadnych poprawek
    Przy codziennym używaniu denko pojawiło się dopiero po ROKU
    Nie zawiera drobinek, ale zostawia skórę bardzo ładnie, naturalnie zdrową i rozświetloną

POLECAM

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić MaRutko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Witam, mam ten ciemniejszy róż. Dla mnie jest dobry jeżeli chodzi o produkt.

Plusy:

+ Ładny kolor
    + Bardzo wydajny
    + Świetne opakowanie
    + Łatwa aplikacja
    + Nie uczula
    + Dostępność

Minusy:

- Krótko się trzyma na buzi
    - Cena

W zasadzie to tyle, krótka recenzja ale co tu więcej pisać. Jest to dobry róż

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 (jedno)

Chcesz pochwalić princessa99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faaaaaaajny
  • Róż w odcieniu Peach po otwarciu wyglada raczej na delikatny roz niz brzoskwinie....ale to szczegol - mi bardzo pasuje ....

+ opakowanie solidne z lusterkiem
    + cena w promocji
    + duza ilosc ok. 6 g w opakowaniu to calkiem sporo na róż
    + nie kruszy sie i nie sypie
    + nie mozna przeholować koloru
    + ladny odcien z roswietlajacymi drobinkami

nie zauwazam brakow ....ale szukam ideału dalej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra cena i efekt
  • Różu używam od kilku miesięcy, zdecydowałam się na kolejne zakupy u mojej konsultantki.Wydajny,ma lusterko,poprawiam go w ciągu dnia raz,ale uważam za w miarę trwały.Na razie dodaję go do stałych moich zakupów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić drakurolla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Mój pierwszy róż, jaki kupiłam. Ma 6g pojemności i posiadam kolor soft plum, lecz teraz, o ile się nie mylę, można go znaleźć pod nazwą classic aura.
    Pierwsze, na co zwrócę uwagę to wydajność. Posiadam ponad dwa lata, a nadal nie widać żadnych oznak zużycia. Opakowanie czarne, z lusterkiem, zamykane na zatrzask, klasyczne dla firmy avon – takie same mają na przykład cienie czy podkłady z kompakcie. W zestawie został dołączony pędzelek, lecz nigdy go nie używałam. Jest to odcień bardzo ładnego różu z delikatnymi drobinkami, których i tak nie widać po nałożeniu. Trzeba nauczyć się nakładać ten produkt w odpowiedni sposób, gdyż na samym początku można odnieść wrażenie, że robi plamy, wystarczy jednak go dobrze rozetrzeć. Bez problemu można stopniować sobie upragniony efekt, lecz trzeba uważać. Nałożony w zbyt dużej ilości spowoduje efekt ,,klaunowych” policzków, a jeśli nie przesadzimy to wygląda na buzi bardzo naturalnie. Pozostaje nienaruszony przez cały dzień, co dla mnie jest bardzo ważne, gdyż w ciągu dnia nie mam czasu na poprawki. Wielka szkoda, że gama kolorystyczna jest niewielka, bo z chęcią zakupiłabym inne odcienie. Jak dla mnie perełka z firmy Avon.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

Chcesz pochwalić Mloda9305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • trafiłam z tym różem w 10! kiedyś pojawił się w ofercie avonu za niecałe 10zł, więc pomyślałam, a czemu nie. dotychczas moja przygoda z różami kończyła się przerysowanym makijażem
    z tego co mi wiadomo ma dwie wersje kolorystyczne: różową i taką brzoskwiniową (ja mam pierwszą). róż ma lekko połyskujące drobinki, przez co nie muszę już używać rozświetlacza. nie schodzi z buzi przez cały dzień. nie używam dołączonego pędzelka ponieważ bardzo niewygodnie się nim maluje. pędzelek to chyba jedyny minus, bo i cena jest całkiem przystępna

Chcesz pochwalić arrktyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam odcień Russet
  • Trafiłam z tym różem w 10! Dla mnie najlepszy jaki miałam.
    Dla mnie same plusy, trzyma się ładnie na policzkach, jest delikatny, nie tworzy plam jeżeli się z nim nie przesadzi, w sztucznym oświetleniu lekko migocze ale nie jest to przesadzony efekt, na pewno nie kiczowaty, w świetle dziennym drobinki są wręcz niewidoczne, bardzo delikatne. Myślałam że będzie bardziej brzoskwiniowy jednak jest ładniejszy Połączenie różu z brzoskwinką Do recenzji dodaję zdjęcie (nie używam pędzelka dołączonego do opakowania, (zresztą samo opakowanie jest równie ładne jak sam róż ) natomiast do zdjęcia użyłam pędzelka który był w zestawie iiii... no cóż, dość pozytywnie jestem zaskoczona, choć zdecydowanie wolę swoje pędzle)

Używam tego produktu od: Jakiegoś miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić MilaNoo92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny jak na Avon
  • Avon według mnie ma słabe kosmetyki do makijażu twarzy. Ale ten róż pozytywnie mnie zaskoczył, ma praktycznie same plusy: porządne opakowanie z lusterkiem i pędzelkiem do malowania, dobrze sprasowany, nie zawiera świecących drobinek (nie lubię ich ze względu na moją i tak już świecącą buzie), nie schodzi z buzi, można łatwo stopniować intensywność koloru. Minusem mogą być tylko 2 odcienie - nie każdy znajdzie idealny dla siebie oraz pędzelek - troche mi zajęło zanim nauczyłam się nim nakładać kosmetyk, ale to może reszcie pójdzie lepiej

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić sylwooch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat
  • Nie lubię firmy Avon, wiele razy się na niej zawiodłam. Mają jedynie ładnie pachnące balsamy do ciała i żele pod prysznic oraz dobre kremy do stóp. Zamówiłam sobie ten róż spontanicznie dwa lata temu. Nigdy wcześniej nie miałam różu, bo bałam się, że podkreśli niedoskonałości, a nawet jak ich nie miałam to wmówiłam to sobie
    Podekscytowana zaczęłam czytać instrukcje, jak aplikować róż. Podejść było wiele i ani jedno nie wyszło na dobre. Kolor różu absolutnie nie pasował mojej karnacji, wyglądał jak dwa rumieńce klauna. Widziałam taki efekt u kobiet na ulicy. Miałam kiedyś koleżankę, która malowała róż w niesymetrycznych miejscach na twarzy, więc wiem jak to "pięknie" się prezentuje.
    Oddałam ten produkt, może komuś innemu się spodoba.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie oddane

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ożywia poszarzałą po zimie cerę
  • Na samym początku chciałabym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy róż, dlatego daję 4,5 *

Recenzuję kolor Classic Aura, który wg producenta ma ożywić poszarzałą cerę... i tu muszę się zgodzić. Skóra po zastosowaniu kosmetyku nabiera ładnego, zdrowego koloru. Odcień jest na tyle bezpieczny, że ciężko jest zrobić sobie nim krzywdę- nawet osobie dopiero zaczynającej przygodę z różem.
    Dodatkową zaletą produktu jest estetyczne opakowanie i spore lusterko. Załączony pędzelek na pierwszy rzut oka może wydać się niepozorny i zupełnie nieprzystosowany do nakładania różu, jednak na swój sposób dosyć dobrze radzi sobie z aplikacją kosmetyku.

Od siebie serdecznie polecam, dobry róż w przyjaznej dla portfela cenie

Ilość zużytych opakowań: 1 regularne

Chcesz pochwalić chemica za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Mam problem z kosmetykami z Avonu, ale ten roz mnie pozytywnie zaskoczyl. Mam odcien rozowy. Pudeleczko jest zgrabne, z lusterkiem i fajnym aplikatorem. Kosmetyk dobrze sie rozprowadza, mozna stopniowac efekt. Cena w promocji super, bez promocji tez ok. Kosmetyk dosc wydajny. Przyczepiam sie tylko do trwalosci - nie utrzymuje sie dlugo na policzkach, ale z tak wygodnym opakowaniem i pedzelkiem latwo mozna makijaz poprawic

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno do polowy

Chcesz pochwalić klara78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Róż jest bardzo w porządku, nie daję 5 gwiazdek tylko dlatego, ze wolałam starą wersję. Kolor (Soft plum) to dość jasny róż, taki jak na zdjęciu, trzyma się dobrze i w sumie to tylko raz poprawiam się w ciągu dnia bo trochę bladnie ale nie znika całkowicie za co duży plus. Na zdjęciu ii w opakowaniu róż trochę połyskuje drobinkami jednak po nałożeniu na twarz jakoś tych drobinek nie widać (dzięki Bogu !). Pędzelek bardzo wygodny, całe opakowanie też poręczne i ładne, ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo fajny róż,na twarzy wygląda świeżo i naturalnie jestem bardzo zadowolona z niego.

Jest bardzo wydajny, poręczny dobre lusterko i pedzelek

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 op nieskończone

Chcesz pochwalić NataliaZmc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Jak dla mnie róż idealny. Zbyt dużego doświadczenia z różami nie mam to jest mój może 3 róż ale wiem jedno- jest najlepszy ze wszystkich. Po nałożeniu go na policzki moja cera wygląda idealnie, a uwieżcie jest na prawdę problematyczna.
    Super opakowanie, z lustereczkiem i pędzelkiem
    Jak dla mnie same plusy, minusów nie ma żadnych

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 i praktycznie nie widać śladu użytkowania

Chcesz pochwalić Kataarzyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Kupiony pod wpływem impulsu i zostanie ze mną do końca!
    Ma idealne kolory,długo szukałam różu w odcieniu brzoskwini i w końcu znalazłam! Do tego ogromny plus za lusterko i pędzelek Jest mega wydajny,mam go już kilka miesięcy i wymienię go chyba tylko dlatego,że straci ważność
    Poza tym jest to mój kolejny KWC

Ilość zużytych opakowań: jedno nie pełne

Chcesz pochwalić rudamarysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy róż jaki stosowałam
  • Jestem bardzo zadowolona z tego różu.

Posiadam kolor peach (połyskujący)

Zacznę od tego, że róż w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej niż w katalogu, tzn o wiele lepiej.
    Na fotografiach kolor przedstawiony był jako pomarańczowo-ceglasty, ciemny i ogólnie nieapetyczny... Skusiłam się, bo zobaczyłam go na żywo u koleżanki.
    W rzeczywistości kolor ten określiła bym jako delikatny, pastelowy róż, z delikatną domieszką brzoskwiniowego.
    Jestem osobą o jasnej karnacji i pasują mi raczej chłodne odcienie, a z tym różem na policzkach wyglądam bardzo dobrze... nie jest to więc typowy brzoskwiniowy kolor.

Jeśli chodzi o połysk, to w kosmetyku nie ma żadnych ordynarnych drobinek, róż pod wpływem światła delikatnie opalizuje i rozświetla, a nie nabłyszcza.

Kolejny plus za duże i ekonomiczne opakowanie z lusterkiem. Dołączony pędzelek jest dość gruby i szeroki, więc można go używać nie robiąc sobie krzywdy

Cena według mnie jest niska w odniesieniu do wysokiej jakości kosmetyku. Kupiłam go w promocji za 20 zł.

Generalnie polecam ten róż do wypróbowania. Pół gwiazdki odejmuje za to, że producent nie jest wstanie oddać na zdjęciach w katalogu rzeczywistego koloru.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić rudyrydz86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK i nawet bardziej
  • Posiadam odcień Soft Plum. To bardzo ładny odcień różu z lekkimi drobinkami. Ładnie się rozciera, nie rozmazuje, można stopniować efekt. Przede wszystkim kolor jest świetnie dobrany do mojej karnacji i dlatego do tak lubię. Zgodzę się z jedną z poprzednich recenzentek, że to jedna z perełek Avonu

Używam tego produktu od: ok roku?
    Ilość zużytych opakowań: jedno, odcień Soft Plum

Chcesz pochwalić apoyando za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • cena przystęna,nie rozmazuje się,jest wydajny i co najważniejsze łatwo dostępny u każdej konsultantki..
    w porównaniu do innych róży,które miałam ten jest strzałem w dziesiątkę
    gdybym miała możliwość zamiany na jakiś inny na pewno bym tego nie zrobiła :P
    Będę wierna temu kosmetykowi...

Chcesz pochwalić kruszynka154 za czytelną i pomocną recenzję?
  • +Wydajność
    +Dobry jak na swoją cenę
    +Ładny odcień różu
    +Dobrze rozprowadzjący się
    +Nie rozmazuje się
    -Nie można go nałożyć za dużo na policzek,ponieważ będzie intensywny odcień nadający efekt "Klauna"

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić ewelka021293 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perełka od Avon
  • Posiadam odcień Russet, który bardzo mi się podoba i pasuje do jasnej karnacji. Obawiałam się, że Soft Plum mógłby być trochę za różowy, dlatego mój wybór padł na Russet
    Kupiłam go za 19.90, uważam, że jest wart swojej ceny:
    +ładny odcień
    +łatwo się go nakłada
    +nie ściera się, nie znika
    +wystarczy jedno pociągnięcie, kolor jest wyraźny, ale nie agresywny
    +wydajny
    +świetne opakowanie z lusterkiem i pędzel
    Godny polecenia

Chcesz pochwalić ola_offspring za czytelną i pomocną recenzję?