Avon, True Colour, Blush (nowa wersja) (Róż do policzków)

Avon, True Colour, Blush (nowa wersja) (Róż do policzków)

Róż, dzięki gładkiej formule, stapia się ze skórą, co zapewnia makijażowi lekkość. Żywy kolor kosmetyku sprawia, że cera będzie pełna świeżości i dziewczęcego wdzięku. Kosmetyk jest zapakowany w czarne pudełeczko z lusterkiem. W opakowaniu znajdziesz aplikator.

prasowane
Efekt
matowe, rozświetlające, z drobinkami

Idealny!

Kupiony pod wpływem impulsu i zostanie ze mną do końca!
Ma idealne kolory,długo szukałam różu w odcieniu brzoskwini i w końcu znalazłam! Do tego ogromny plus za lusterko i pędzelek:) Jest mega wydajny,mam go już kilka miesięcy i wymienię go chyba tylko dlatego,że straci ważność:)
Poza tym jest to mój kolejny KWC :)

Ilość zużytych opakowań: jedno nie pełne

Wspaniały.

Różu używam praktycznie podczas każdego makijażu.Jest bardzo wydajny i pozwała podkreślić kości policzkowe.oraz precyzyjnie wyeksponować owal twarzy. Nie obsypuje się.jest bardzo trwały.wtapia się w skórę, nie tworzy sztucznego efektu.

RÓŻ DO POLICZKÓW OD LAT

Używam tego różu do policzków od kilku lat . Zaznaczę że jest to jedno opakowanie - tak jest wydajne. Mój ulubiony kolor to jasny/neutralny róż . Pasuje do dziennego makijażu jak i do wieczorowego . Daje efekt naturalnego rumieńca . Opakowanie małe, poręczne z lusterkiem , zawsze się zmieści do kosmetyczki. Jedynym minusem jest pędzelek , który jak dla mnie jest za mały. Ale nie jest to powód aby nie używać różu. Z czystym sumieniem polecam.

Taki ooo …

Uważam ze na rynku za ta cenę można kupić znacznie lepszy róż do policzków. Róż generalnie ładny ale bardzo mały pędzlem o normalnym gabarycie ciężko jest go nałożyć. Ma dodatkowy pędzelek w zestawie ale uważam go za bardzo nie udany bo jest tak mały ze znika w ręku dodatkowo słabo nabiera produkt a sam pędzel jest wykonany z bardzo słabej jakości komponentów. Sam kolor różu całkiem ok ale nic szczególnego

Lubię

Róż mam w kolorze brudnego, pięknego różu (starła mi się nazwa). Róż jest bardzo trwały, spokojnie wytrzymuje na twarzy cały dzień. Nie jest przepigmentowany, efekt można budować bez strachu, że zrobi się sobie plamę na twarzy. Łatwo się rozciera. Opakowanie jest ładne, porządne, z dobrym lusterkiem i kiepskim pędzelkiem, który do niczego się nie nadaje. Ogólnie dobry kosmetyk, lubię go używać.

Brak pasujących odcieni

Jest bardzo mały wybór kolorów i ja niestety nie trafiłam z odcieniem. Wybrałam odcień bardziej różowy i nie pasował do mojej jasnej cery, nawet jak nakładałam odrobinkę to nie wyglądałam korzystnie. Nie są więc to kolory uniwersalne. Opakowanie kwadratowe jest wygodne do tego z lusterkiem i to jest na plus. Za to pędzelek dołączony tam to porażka, źle się nim aplikuje róż. Dołączyli go chyba tylko po to, żeby mieć opakowanie w odpowiednim rozmiarze, które pasuje do reszty kosmetyków Avon. Róż był z drobinkami, ale nie był to chamski brokat tylko delikatne rozświetlenie. Co ciekawe, pomimo tych drobinek stwarzał wrażenie matowego. Bardzo wydajny i trwały. Myślę, że jak się trafi z odcieniem to będzie to całkiem przyzwoity produkt. Kolory z katalogu a na żywo niestety nie oddają realistyczności. Raczej nie polecam...

jeden z lepszych

róże z Avon są dla mnie świetne! Akurat ten ma bardzo wygodny i łatwy w użyciu pędzelek, którym się świetnie nakłada róż na policzki. Kolor jest mocny i co najważniejsze długotrwały. Cena dość przystępna bo nie przekracza 20 złotych.

Wow!

Róż jest piękny, bardzo ładnie wygląda na policzku. Jest bardzo dziewczęcy i dodaje uroku. Minusem jest pędzel, który jest dosyć nie przyjemny. Opakowanie jest duże zawiera lusterko, które ułatwia aplikację. Jego cena nie jest zbyt wysoka co do jakości. Miło się z nim pracuje i długo jest widoczny na twarzy.

Bardzo fajny

Dla mnie ten róż jest bardzo naturalny, daje delikatny, subtelny efekt, wygląda bardzo ładnie. Łatwo się go nakłada, nawet tym pędzelkiem, który jest w kompakcie. Dodatkowy plus za lustereczko. Cena bardzo przystępna, około 20 zł. Jak najbardziej kupię ponownie, jestem bardzo zadowolona.

Spoko

Bezpieczny róż o umiarkowanej pigmentacji.
Nieco suchy, ale nie jest to kłopotliwe w przypadku różu. Raczej nie zrobimy sobie krzywdy. Kolory delikatne, twarzowe.

Dołączony pędzelek jest zupełnie zbędny. Będzie przeszkadzał w makijażu. Opakowanie solidne, nie rozpada się w rękach, jak to czasami bywa.

Nie kupię ponownie, bo lubię nowości, a i mam lepsze.

Polecam ten roz z Avonu

Kupilam go od konstultantki i jestem z niego naprawde zadowolona. Ma bardzo ladny kolor na skorze, opakowanie jest male i praktyczne. Jedyna wada, to ten aplikator jest naprawde niskiej jakosci i trzeba uzywac innego pedzelka.

Może być

Jak na tą cenę jest ok. Oceniam na 4 z małym minusem. Kolory ok, nie zapycha, nie uczula dość trwały. Można spokojnie kupić. Nie zapycha, rozpromienia cerę.

Fajny, ale...

Używam go nadal. Kolor ma ładny, ale pędzelek dołączony do niego to porażka według mnie. Niedobrze się nim nabiera i rozprowadza produkt. Ja biorę inny większy i wtedy jest ok. Opakowanie szału nie robi. Jeśli znajdę coś lepszego to ten zostanie jako baaaardzo awaryjny.