Garnier, Nutrisse Krem (Odżywcza farba do włosów)

Powiększ Garnier, Nutrisse Krem (Odżywcza farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: Ewelina Naskręt

Garnier Nutrisse Krem dostępny jest w wielu odcieniach - od po jasnego blondu aż po głęboką czerń. Do wyboru 24 odcienie, w tym 3 odcienie intensywnie rozjaśniające. Nutrisse to połączenie koloryzacji i pielęgnacji.

Skład:
/odcień nr 43 - Złoty Szatyn/
Odżywczy krem koloryzujący: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Deceth-3, Laureth-12, Ammonium Hydroxide, Oleth-30, Lauric Acid, Hexadimethrine Chloride, Glycol Distearate, p-Aminophenol, Polyquaternium-22, Ethanolamine, Silica Dimethyl Silylate, CI 77891 / Titanium Dioxide, m-Aminophenol, Ascorbic Acid,
2-Methylresorcinol, Ammonium Thiolactate, 2-Methyl-5-Hydroxyethylaminophenol, p-Methylaminophenol Sulfate, Dimethicone, Pentasodium Pentetate, p-Phenylenediamine, Alpha-Isomethyl Ionone, Carbomer, Resorcinol, Vitis Vinifera / Grape Seed Oil, Parfum / Fragrance.
Mleczko utleniające: Aqua / Water, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Stannate, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Pentasodium Pentetate, Ceteareth-30, Tetrasodium Pyrophosphate, Glycerin
Balsam pielęgnacyjny: Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Limonene, Linalool, Amodimethicone, Persea Gratissima / Avocado Oil, Methylparaben, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance (15.11.2008)

Cena: ok. 15zł

• bardzo mnie zadowala
  • Poszłam do rossmana którego nie znoszę -farba kosztowała 20zł albo i więcej.
    W Hebe ta sama 15zł, a ku mojemu zdziwieniu w Biedronce pokazała się za 6,70 szok a myslę sobie wezmę.
    Przyznam się że poleciałam jeszcze do Biedry i szukałam na osiedlach jeszcze jednego na zapas i kupiłam.
    Jestem bardzo zadowolona. Co prawda odzywkę użyłam raz po farbowaniu i tak delikatnie, oszczędnie się z nią obchodzę bo jak każda przetłuszcza mi włosy i są bardzo cieżkie. Moje włosy ogólnie są dość grube i mam ich sporo a po odzywce ja bym miala ich pół.
    Farbę wybrałam kasztanową z nadzieją na pokrycie 20 odcieni różnych czerwieni ,rudosci. Różnie sobie z tym poradziła przyznam, co mnie nie dziwi bo taka ilosc eksperymentow na glowie -dobrze ze w ogole sobie poradzila. Włosy mi nie wypadają, pięknie się swiecą, wyglądają na zdrowe. Pokryła siwe bez problemu. Nie uczula i przyznam że jest bardzo wydajna. Posiada aplikator ktory sobie umyłam na kiedys tam
    Lepsza niż OLIA czy Casting ktory w ogole nie pokrył moich włosow nawet tych siwych.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super Blond numer 90
  • Chyba zostanę z tą farbą na dłużej po wizycie u fryzjerki zamiast jasnego blondu miałam blond na poziomie 7. Bałam się, że żadna farba nie da rady, tymbardziej, że odrost był trochę ciemniejszy... Jednak ta farba dała radę! Kupiłam odcień 90. Bałam się, że wyjdzie ciemniejszy, albo rudy. Fakt, farba ściemniała na włosach... Ale po zmyciu okazało się, że odrost i reszta włosów są równo pokryte, nawet końcówki, które były bardzo zniszczone. Co do odżywki to jest świetna. Warto dodać, że do mieszanki dodałam troche odżywki. Jestem bardzo zadowolona, bo włosy są miękkie. Mam nadzieję, że kolor jeszcze trochę się wypłuka i będzie jaśniejszy. Jestem jak najbardziej na tak! Oby kolorek nie zszedł

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić kociaak18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wreszcie idealny blond
  • Oceniam kolor 111.
    Wreszcie po wielu zmaganiach związanych z zejściem z brązu na blond znalazłam swój ideał.
    Rozjaśniam tą farbą swoją naturę na poziomie 7, realny poziom rozjaśnienia to 2 tony (wychodzi coś koło poziomu 9).
    Najważniejsze że odrost jest chłodny, popielaty, a nie żółty czy rudy. Na początku wychodzi niebiesko szary ale zmywa się ładnie do popielatego/beżowego blondu.

Minusy to cena - 24zł, ale w promocji w Biedronce bywają po 14zł.Używam tego produktu od: 2 mieś Ilość zużytych opakowań: dwa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić MorganLeFay za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejna
  • Skuszona ciekawą gamą kolorów kupiłam ciemny naturalny szatyn spodziewałam się bardzo chłodnego odcienia jednak ta farba w ogóle nie farbuje włosów, trzymałam zgodnie z instrukcją, do tego strasznie je przesuszyla, szkoda kasy. plus taki, ze włosy nie wypadały i nie piekła skóra głowy.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić rasta gal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dba o kondycje włosów!
  • Stosowałam kolor 6.46.
    Włosy po tej farbie są mięciutkie na długo, mam wrażenie, że je odżywiła lepiej niż moje maski. Zaraz po farbowaniu kolor lśniący i intensywny. Jak to bywa z czerwieniami spłukuje się z czasem, ale nie barwi wody już przy drugim myciu. Więc kolor utrzymuje się dużo dłużej niż w przypadku wellatonu w piance, który barwił wodę przez miesiąc. Kolor intensywny, włosy zdrowe - czego chcieć więcej. Farba dodatkowo nie śmierdzi przy aplikacji, jest gęsta i dobrze się rozprowadza.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić olivka196 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Miałam tą farbe w kolorze delikatna czerń. Ogólnie mam włosy naturalnie czarne, lecz kiedyć próbowałam różnych kolorów farb i u nasady stały się jaśniejsze, kolor był nieładny i postanowiłam, że wróce do swojego czarnego koloru. Zdecydowałam się na tą farbe i nie żałuje, kolor wyszedł naturalnie, a największym plusem jest to, że włosy nie są zniszczone. Jest bardzo łatwa w użyciu, a w dodatku dostajemy także małe opakowanie odżywki, którą chetnie kupiłabym, świetnie nawilża włosy, są miekkie, sypkie, pięknie pachną. Jest to najlepsza farba jaką miałam.

Używam tego produktu od: użyłam pare miesięcy temu

Chcesz pochwalić mininibi za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Używałam tej farby wiele razy kolor jasny brąz lecz zawsze wychodziły bardzo ciemne prawie czarne. Odpowiadał mi ten kolor. Po jakimś czasie zrezygnowałam z tego koloru i wróciłam do naturalnego blondu. Zachwycona reklamą Garniera przez Anne Przybylską skusiłam sie na jasny blond. Po koloryzacji byłam przerażona... Miał być jasny blond a wyszedł ciemny blond.

Zalety:
    +cena
    +dostępność
    +nie niszczy włosów

Wady:
    -efekt ( kolor ciemniejszy o wiele tonów )
    -zapach
    -konsystencja ( lejąca )

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Koteku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam do cienkich włosow
  • Pofarbowałam włosy farbą Garnier Nutrisse 111. Włosy musiałam poarbować, gdyż miałam odrosty, a moja fryzjerka jest na urlopie, więc zaryzykowałam. To co zrobiła z moimi włosami to jest jedna wielka tragedia. Mam włosy cienkie i długie - do połowy pleców- odbudowywałam je bardzo długo, gdyż kiedyś je namiętnie prostowałam, po tej farbie moje roczne odbudowywanie włosow szlak trafił! Do tego kolor wyszedł, nie wiem nawet jak go określic... wpada w siwy ? Teraz muszę tak chodzić przez jakiś czas... Dziewczyny uważajcie na tą farbę zwlaszcza jeśli macie cienkie włosy !

Niby odżywkę dołączają do tej farby.... mhm, ta odżywaka że to ujmę delikatnie... gowno daje.

Używam tego produktu od: wczorajIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Duuuskaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla Pań mających możliwość farbowania włosów często moim zdaniem nadaje się idealnie
  • Farbuję włosy odcieniem 40 kakao szatynowy brąz od ok 1,5 roku. Od razu po farbowaniu włosy są ładne - wyglądają zdrowo, w dotyku są miękkie, dosłownie jak po użyciu wielu odżywek . Kolor wychodzi za ciemny, jednak nie przeszkadza mi to. Wadą jest fakt, że kolor zmywa się w miarę szybko, później wygląda nienaturalnie. Cena też jest spora, ok 20-22 zł/opak.

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamawwo za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia, nie polecam, szkoda włosów
  • Podczas wizyty w supermarkecie E.Leclerc zobaczyłam tę farbę w odcieniu 7,64 i wiedziona chęcią odmiany (zazwyczaj używam Allwaves 7,4 na przemian z Joanną Jesienny liść) kupiłam pudełeczko. Co prawda, dwa dni później próbowałam ją oddać i dowiedziałam się, że sklep nie przyjmuje zwrotów. Co było robić, postanowiłam zużyć farbę. I to był ogromny błąd - mój naturalny kolor włosów to ciemny, mysi blond i na nich kolor wyszedł po prostu jaskrawo czerwony (jakby porzeczkowy), zupełnie nie podobny w jakikolwiek sposób do miedzianego jaki był na zdjęciu. Miałam w domu jeszcze opakowanie Joanny i po wysuszeniu fryzury nałożyłam od razu na Joaśkę która niestety nie stonowała koloru. Ogólnie włosy mam grube, raczej w dobrej kondycji, ale boję się, że takie eksperymenty zdecydowanie pogorszą ich stan. Na plus mogę zaliczyć wygodny aplikator którym łatwo pofarbować sobie własnoręcznie włosy, względnie nie drażniącej woni, dobre rękawiczki i odżywkę o miłym zapachu. Wszystko to przekreśla efekt końcowy. Nie wiem co będzie dalej, oby się wypłukała. Szkoda włosów, nerwów, pieniędzy i czasu.
    edit: 05.01.2014 Kolor nie wypłukał się, aby się go pozbyć zmuszona zostałam użyć dekoloryzatora. Zdecydowanie odradzam tę farbę!
    Używam tego produktu od: użyłam farby dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i na pewno ostatnie

Chcesz pochwalić Doris Day za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij