Garnier, Nutrisse Krem (Odżywcza farba do włosów)

Powiększ Garnier, Nutrisse Krem (Odżywcza farba do włosów)

Zgłaszająca osoba: Ewelina Naskręt

Garnier Nutrisse Krem dostępny jest w wielu odcieniach - od po jasnego blondu aż po głęboką czerń. Do wyboru 24 odcienie, w tym 3 odcienie intensywnie rozjaśniające. Nutrisse to połączenie koloryzacji i pielęgnacji.

Skład:
/odcień nr 43 - Złoty Szatyn/
Odżywczy krem koloryzujący: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Deceth-3, Laureth-12, Ammonium Hydroxide, Oleth-30, Lauric Acid, Hexadimethrine Chloride, Glycol Distearate, p-Aminophenol, Polyquaternium-22, Ethanolamine, Silica Dimethyl Silylate, CI 77891 / Titanium Dioxide, m-Aminophenol, Ascorbic Acid,
2-Methylresorcinol, Ammonium Thiolactate, 2-Methyl-5-Hydroxyethylaminophenol, p-Methylaminophenol Sulfate, Dimethicone, Pentasodium Pentetate, p-Phenylenediamine, Alpha-Isomethyl Ionone, Carbomer, Resorcinol, Vitis Vinifera / Grape Seed Oil, Parfum / Fragrance.
Mleczko utleniające: Aqua / Water, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Stannate, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Pentasodium Pentetate, Ceteareth-30, Tetrasodium Pyrophosphate, Glycerin
Balsam pielęgnacyjny: Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Limonene, Linalool, Amodimethicone, Persea Gratissima / Avocado Oil, Methylparaben, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance (15.11.2008)

Cena: ok. 15zł

• miłe zaskoczenie
  • Oceniam kolor 90 bardzo jasny naturalny blond

Malowałam włosy innej osobie, koloru ciemno brązowego, dosyć cienkie. W 100% zamieniły się w ładny blond, pomimo iż na pudełku piszą, że tylko 4 tony rusza. Osoba, której farbowałam trzymała dłużej niż zalecają, ale mniej niż godzinę.

Używam tego produktu od: 1 dnia

Chcesz pochwalić MysticsEmily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezła!
  • Mam kolor 43 złoty szatyn. Po raz pierwszy zdecydowałam się na trwałą farbę drogeryjną. Mam włosy cienkie, delikatne ale obecnie dzięki przemyślanej pielęgnacji w dość dobrej kondycji. Wcześniej farbowałam tylko delikatnymi w dużym stopniu zmywalnymi farbami u fryzjera, ewentualnie szamponetkami ale tego już dłuuuugo nie praktykowałam Na włosach jakaś pozostałość jednak była. Kolor wyszedł o wiele ciemniejszy jednak zdecydowanie nie czarny i po tygodniu wpada już w ten ideał do którego dążyłam, ciemny brąz ze złotymi refleksami. Refleksy są chociaż zastanawiam się czy to nie moj własny blond odcień się spod tej farby przebija... Generalnie jednak oceniam pozytywnie i na pewno kupię ponownie, dodatkowo wielki plus bo mega delikatna, skóra głowy nie swędziała ani nie piekła, brak wzmożonego wypadania a włosy w całkiem niezłej kondycji, chociaż odżywka dołączona do farby szału nie robi.

Chcesz pochwalić daisy_blush za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farby Garnier to najlepszy produkt na rynku polskim!
  • Farby Garniera bez wątpienia są najbardziej przyjazne dla włosów ! Po farbowaniu garnierem ,włosy są elastyczne , miękkie, dobrze się układają .
    Kolor nie spłukuje się w włosów .
    Siwe zawsze wpełni pokryte.
    Nawet przy najbardziej nieudolnym farbowaniu zawsze farba pokrywa równo .
    Dla mnie jedyną wadą garniera jest to,że wszystkie kolory czy to blond czy odcienie czarnego lub czerwieni ZAWSZE SĄ BRĄZOWE.
    Kolorystyka albo za jasna albo za ciemna !
    Garnier musi popracować nad kolorami !

Ilość zużytych opakowań: o o o albo i więcej !

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • oceniam kolor 80
  • Moim zdaniem ta farba jest super. Zawsze farbowałam włosy u fryzjera, ale mało kiedy byłam zadowolona. Zazwyczaj miałam robione pasemka jasne ze średnim blondem. Po ok.3 tyg kolor się wypłukiwał , jasne pasemka robiły się miodowe.Akurat mi taki kolor odpowiadał, ale po co wydawać ok 200 zł jeśli robił się jednolity kolor? Do tego zniszczone włosy rozjaśniaczem...
    Pierwszy raz farbowałam włosy farbą na całe włosy i nie żałuję. Kolorek oczywiście nie wyszedł taki jak na opakowaniu, to raczej średni blond niż jasny, ale mimo to jest bardzo ładny.Nie jest ziemisty, chłodny, nie wpada też w rudości-miedzie itp. Jest ...taki naturalny, ładny. Pomimo moich jasnych pasemek nie wyszedł mi zielony .Farba pokryła ładnie moje 4 cm odrosty ciemnego blondu, włosy na całej długości są jednolite. Nie zauważyłam pogorszenia kondycji za co daję wieeeelki +, bo po ost wizycie u fryzjera i "cudownym "ombre- brrrr , "leczę" włosy już ok 3 miesiące. Moim zdaniem farba warta uwagi. Polecam.

Edit: Po ok 2 tyg farba się trochę wypłukała i niestety zaczęła wpadać w kolor karmelowy :/. Nie bardzo mi to odpowiada ....

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Temida84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo mnie zadowala
  • Poszłam do rossmana którego nie znoszę -farba kosztowała 20zł albo i więcej.
    W Hebe ta sama 15zł, a ku mojemu zdziwieniu w Biedronce pokazała się za 6,70 szok a myslę sobie wezmę.
    Przyznam się że poleciałam jeszcze do Biedry i szukałam na osiedlach jeszcze jednego na zapas i kupiłam.
    Jestem bardzo zadowolona. Co prawda odzywkę użyłam raz po farbowaniu i tak delikatnie, oszczędnie się z nią obchodzę bo jak każda przetłuszcza mi włosy i są bardzo cieżkie. Moje włosy ogólnie są dość grube i mam ich sporo a po odzywce ja bym miala ich pół.
    Farbę wybrałam kasztanową z nadzieją na pokrycie 20 odcieni różnych czerwieni ,rudosci. Różnie sobie z tym poradziła przyznam, co mnie nie dziwi bo taka ilosc eksperymentow na glowie -dobrze ze w ogole sobie poradzila. Włosy mi nie wypadają, pięknie się swiecą, wyglądają na zdrowe. Pokryła siwe bez problemu. Nie uczula i przyznam że jest bardzo wydajna. Posiada aplikator ktory sobie umyłam na kiedys tam
    Lepsza niż OLIA czy Casting ktory w ogole nie pokrył moich włosow nawet tych siwych.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super Blond numer 90
  • Chyba zostanę z tą farbą na dłużej po wizycie u fryzjerki zamiast jasnego blondu miałam blond na poziomie 7. Bałam się, że żadna farba nie da rady, tymbardziej, że odrost był trochę ciemniejszy... Jednak ta farba dała radę! Kupiłam odcień 90. Bałam się, że wyjdzie ciemniejszy, albo rudy. Fakt, farba ściemniała na włosach... Ale po zmyciu okazało się, że odrost i reszta włosów są równo pokryte, nawet końcówki, które były bardzo zniszczone. Co do odżywki to jest świetna. Warto dodać, że do mieszanki dodałam troche odżywki. Jestem bardzo zadowolona, bo włosy są miękkie. Mam nadzieję, że kolor jeszcze trochę się wypłuka i będzie jaśniejszy. Jestem jak najbardziej na tak! Oby kolorek nie zszedł

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić kociaak18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wreszcie idealny blond
  • Oceniam kolor 111.
    Wreszcie po wielu zmaganiach związanych z zejściem z brązu na blond znalazłam swój ideał.
    Rozjaśniam tą farbą swoją naturę na poziomie 7, realny poziom rozjaśnienia to 2 tony (wychodzi coś koło poziomu 9).
    Najważniejsze że odrost jest chłodny, popielaty, a nie żółty czy rudy. Na początku wychodzi niebiesko szary ale zmywa się ładnie do popielatego/beżowego blondu.

Minusy to cena - 24zł, ale w promocji w Biedronce bywają po 14zł.Używam tego produktu od: 2 mieś Ilość zużytych opakowań: dwa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić MorganLeFay za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejna
  • Skuszona ciekawą gamą kolorów kupiłam ciemny naturalny szatyn spodziewałam się bardzo chłodnego odcienia jednak ta farba w ogóle nie farbuje włosów, trzymałam zgodnie z instrukcją, do tego strasznie je przesuszyla, szkoda kasy. plus taki, ze włosy nie wypadały i nie piekła skóra głowy.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić rasta gal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dba o kondycje włosów!
  • Stosowałam kolor 6.46.
    Włosy po tej farbie są mięciutkie na długo, mam wrażenie, że je odżywiła lepiej niż moje maski. Zaraz po farbowaniu kolor lśniący i intensywny. Jak to bywa z czerwieniami spłukuje się z czasem, ale nie barwi wody już przy drugim myciu. Więc kolor utrzymuje się dużo dłużej niż w przypadku wellatonu w piance, który barwił wodę przez miesiąc. Kolor intensywny, włosy zdrowe - czego chcieć więcej. Farba dodatkowo nie śmierdzi przy aplikacji, jest gęsta i dobrze się rozprowadza.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić olivka196 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Miałam tą farbe w kolorze delikatna czerń. Ogólnie mam włosy naturalnie czarne, lecz kiedyć próbowałam różnych kolorów farb i u nasady stały się jaśniejsze, kolor był nieładny i postanowiłam, że wróce do swojego czarnego koloru. Zdecydowałam się na tą farbe i nie żałuje, kolor wyszedł naturalnie, a największym plusem jest to, że włosy nie są zniszczone. Jest bardzo łatwa w użyciu, a w dodatku dostajemy także małe opakowanie odżywki, którą chetnie kupiłabym, świetnie nawilża włosy, są miekkie, sypkie, pięknie pachną. Jest to najlepsza farba jaką miałam.

Używam tego produktu od: użyłam pare miesięcy temu

Chcesz pochwalić mininibi za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij