Powiększ Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Szampon `Intensywne nawilżanie kiełki pszenicy`

Zgłoszony przez Asia19x

Nowoczesny szampon oparty na roślinnej formule dostosowanej do potrzeb włosów normalnych i suchych.
Działanie:
- nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wilgoci,
- wyraźnie wygładza, odżywia i wzmacnia włókna włosów,
- zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych,
- specjalna substancja aktywna zwiększa optycznie objętość włosów.
Efekt: włosy nawilżone, gładkie, lśniące.
Szampon nanieść na włosy i masować do uzyskania piany. Dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Polecamy stosowanie odżywki z pszenicą jako intensywną pielęgnację nawilżającą.

Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate*, Disodium Laureth Sulfosuccinate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide DEA, Panthenol, Propylene Glycol, Tricitum Vulgare (Wheat) Germ Extract*, Polyquaternium-10, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Sodium Chloride*, Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Citric Acid.* (24.08.2012)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 6zł / 400ml

• Mam włosy przetłuszczające się więc od początku wiedziałam, że dla mnie ten szampon się do codziennego mycia nie nada. Kiedyś jednak kosmetyczka poradziła mi używać szamponu nawilżającego co któreś mycie i tak też postanowiłam zrobić. Włosy myję co drugi dzień, a Ziajką raz w tygodniu i muszę przyznać, że stan włosów znacznie mi się poprawił. Co przez to rozumiem? Przetłuszczają się jakby mniej, są lśniące i znacznie mniej wypadają. Według mnie bardzo dobry efekt.
    Szampon ma średnio gęstą konsystencję, dobrze się pieni i bez problemu spłukuje. Włosy po umyciu są miękkie, delikatne i bardzo przyjemne w dotyku. Rozczesują się bez problemów i są łatwe w ułożeniu.
    Jedna buteleczka starcza na bardzo długo (nawet gdy używamy często), a przy tym cena jest bardzo atrakcyjna.
    Zapach szamponu jest bardzo delikatny, na włosach prawie niewyczuwalny.
    Opakowanie to plastikowa butelka w kolorze biało- pomarańczowym. Dość dobrze się z niej korzysta, nie ślizga się w dłoniach. Zamknięcie można bez problemów otworzyć jedną ręką.
    W tym celu w jakim używałam szamponu sprawdził się w 100%. Szczerze mogę go polecić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anka8661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki tam Średniak...
  • Szampon ma dobrą konsystencję (gęstą) łatwo i szybko rozprowadza się go na włosach... rewelacyjnie się pieni ale szczypie w oczy i to dośc mocno, więc trzeba uważac przy myciu. Włosy po umyciu bywały szorstkie, dobrze mył głowę lecz marnie nawilżał włoski. Szampon nie był wcale taki zły jeżeli by się używało do niego dobrą i dośc mocno nawilżającą odżywkę.

Plusy:

+ Konsystencja
    + Aplikacja
    + Pienienie się
    + Cena
    + Łatwo się spłukuje

Minusy:

- Szczypie w oczy
    - Szorstkie włosy
    - Kiepsko nawilża

Używam tego produktu od: Używałam przez ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie 400ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka...
  • Uwielbiam Ziaję, ale ten produkt to jakies nieporozumienie. Wysuszył na wiór moje i tak suche i zniszczone włosy. Strasznie je poplątał. Po jego zastosowaniu miałam szorstkie, trudne do rozczesania siano na głowie. Nawet odzywka nie pomogła. Stwierdzam z przykroscią, ze recenzowany szampon był najgorszym jakie stosowałam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu...
    Ilość zużytych opakowań: jedno...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon " NAWILŻAJĄCY "
  • Moje włosy-suche, znisczone. Potrzebowałam nawilżenia, skusiła mnie niska cena szamponu. Dobrze, ze to tylko te 6 zł, że nie straciłam dużo kasy.. PORAŻKA

- jeszcze bardziej wysusza włosy
    - w ogóle się nie pieni
    - obciąża straszliwie
    - plącze włosy
    - strasznie ciężko rozczesać włosy

masakra.... nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić roxi19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Szampon dla włosów suchych, wymagających regeneracji, zawierający nawilżające składniki -według założeń producenta się kwalifikuję. A jednak między nami nie zaiskrzyło.

Przede wszystkim przeokropnie plącze włosy. Próbowałam to obejść odżywkami, maseczkami, maskami używanymi przy każdym myciu, rozczesywaniem po nałożeniu maski, żeby łatwiej było doprowadzić je do ładu rano. Jednak rozczesywanie spotęgowalo tylko efekt przetłuszczenia u nasady włosów, który pojawił się na samym początku. Teraz co prawda skóra głowy jakby lekko się do niego przyzwyczaiła, jednak włosy nadal przetłuszczają się szybciej niż zwykle. Poza tym:
    - nie nawilża, wręcz przesuszył włosy;
    - końcówki w stanie jeszcze gorszym niż były;
    - nieznośnie puszy kosmyki;
    - włosy są szorstkie, nieprzyjemne z wyglądu i w dotyku;
    - po użyciu pozostawia uczucie niedomycia;
    - konsystencja prawie że wody, spływa przez palce, trzeba go sporo użyć, przez to mało wydajny.

Pieni się dobrze, zapach mi się podoba, cena zadowalająca. To jednak za mało, aby zrównoważyć wady, trzeba się nauczyć używania go w sposób, który robi jak najmniej szkód - a nie na tym to ma polegać.
    Czuję, że wrócę do kremowych, gęstszych szamponów - choć chciałam dać szansę tańszym kosmetykom do włosów, jako że chociażby kakaowa maska z Ziajki jest świetna.
    Niezbyt przyjemne odczucia, nie polecam osobom potrzebującym obiecanych przez producenta efektów.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić malinowa_krowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do normalnych włosów - super, ale nie do suchych
  • Na szamponie jest napisane dużymi literami, że nadaje się do suchych włosów. Na odwrocie już jest informacja, że do normalnych i suchych. No i niestety, okazał się być bardziej do normalnych...
    Mam suche włosy, ale przed używaniem tego szamponu były w niezłej kondycji. Teraz borykam się z bardzo przesuszonymi końcówkami mocno utrudniającymi czesanie. Straszna szkoda, bo szampon ma wszystkie cechy, którę lubię w tego typu produktach:
    * pachnie bardzo delikatnie (trochę "dzieckowo",
    * jest gęsty i niewielka ilość wystarcza do umycia włosów o długości za ramiona,
    * jest łagodny dla skóry głowy, nie podrażnia, nie powoduje swędzenia,
    * nie przyspiesza przetłuszczania włosów
    *dobrze się pieni i łatwo spłukuje,
    * nie wymywa totalnie wszystkiego z włosa - po umyciu jeszcze mokre są przyjemnie gładkie, a nie szorstkie i haczące,
    * włosy (dopóki są w niezłej kondycji) dobrze się rozczesują,
    *jest tani i polski.
    Szkoda... Gdyby tak nie przesuszał końcówek chętnie bym po niego dalej sięgała. Nie skończyłam jeszcze całego opakowania, ale po włosach widzę, że czas na zmianę...

Używam tego produktu od: 6-7 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jakieś 80% butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Szukałam w aptece nawilżającego szamponu. Padło na ten. Pomyślałam- " 8 złotych to nie dużo, nawet jeśli mi się nie spodoba".

Kupiłam już drugie opakowanie, bo jestem zachwycona.
    + nawilża włosy
    + dobrze się pieni
    + oczyszcza skórę głowy i włosy

+/- słabo wydajny, ale jak za tak niską cenę to nie ma problemu ( a należy wziąć pod uwagę że mam długie kręcone wlosy) Używam tego produktu od: paru miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie używania

Chcesz pochwalić iloveshop za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • + stosunek cena/opakowanie
    + nie bardzo skomplikowany skład
    +dobre opakowanie

DZIAŁANIE:
    Z początku uznałam go za beznadziejny szampon ze względu na to, że niesamowicie trudno zmyć nim naftę z włosów, stwierdziłam też, że je plącze, bo za wszelką cenę chcę zmyć oleje z włosów a szampon kompletnie ze mną nie współpracuje!
    Po tym zdarzeniu zmieniłam na inny "sztuczny" szampon, który NIESAMOWICIE przesuszył mi skórę głowy, sypało się i sypało.
    I wtedy wróciłam do tej ziaji i co najlepsze łupież, sucha skóra głowy i swędzenie zniknęło i to już znacznie po pierwszym myciu
    Jestem bardzo zadowolona bo to oznacza, że pomaga coś jednak w tej pielęgnacji włosów, w dodatku włosy mniej się rozdwajają, chociaż nie jestem przekonana czy to zasługa tego szamponu.
    Włosy po umyciu trudno rozczesać to fakt, ale po wykonaniu tej czynności są miękkie i błyszczące.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Chcesz pochwalić metalowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla bardzo suchych włosów TAK, przetłuszcza włosy.
  • Kupiłam szampon bo przeczytałam w internecie, że te z Ziaji nie posiadają silikonów i uważałam, że moje włosy są suche. Nie prostuje włosów i dopiero teraz doceniłam, ich poprzedni stan. Po używaniu szamponu od jakiegoś miesiąca (dodam, że myje włosy co 2-3 dni) włosy niestety już po pierwszym dniu są oklapnięte i szybko się przetłuszczają. Nie mówię, że szampon nie jest dobry, ale polecam tylko dla mocno suchych włosów. W połączeniu z odżywką naprawdę mocne nawilżenie, ale pachnie bardzo przyjemnie!

Używam tego produktu od: 1 miesięca
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić nik1a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak oczekiwanych efektów.
  • Mam włosy bardzo długie, farbowane, skłonne do plątania. Po sezonie letnim potrzebowały porządnego nawilżenia, postanowiłam więc zafundować im kurację szampon+odżywka nawilżająca z Ziai. Zachęciła mnie cena, ilość oraz doświadczenie - Ziaja u mnie zawsze miała bardzo dobre opinie. Niestety, tym razem nie jestem zadowolona z efektów.

Zalety:
    *oczyszcza włosy
    *niska cena
    *ładny, niedrażniący zapach
    *prosta, niebrzydka butelka
    *w składzie ekstrakt z aloesu

Wady:
    *niesamowicie plącze włosy, baaardzo ciężko jest je potem rozczesać
    *zamiast nawilżać - przesusza włosy, co jest niedopuszczalne, ponieważ jeszcze pogorszył stan moich włosów zamiast zgodnie z obietnicą producenta nawilżyć je
    *słabo się pieni, przez co jest mało wydajny
    *w składzie SLS

Szampon nie jest dobry dla mnie, mam wrażenie, że zamiast pomóc moim włosom jeszcze pogorszył ich kondycje. Nie spełnia obietnic producenta. Tym razem Ziaja nie stanęła na wysokości zadania, niestety nie kupię więcej tego szamponu i nie polecam go. Stosowany razem z pomarańczową odżywką tej samej serii efekty są jeszcze gorsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij