Powiększ Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Szampon `Intensywne nawilżanie kiełki pszenicy`

Zgłoszony przez Asia19x

Nowoczesny szampon oparty na roślinnej formule dostosowanej do potrzeb włosów normalnych i suchych.
Działanie:
- nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wilgoci,
- wyraźnie wygładza, odżywia i wzmacnia włókna włosów,
- zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych,
- specjalna substancja aktywna zwiększa optycznie objętość włosów.
Efekt: włosy nawilżone, gładkie, lśniące.
Szampon nanieść na włosy i masować do uzyskania piany. Dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Polecamy stosowanie odżywki z pszenicą jako intensywną pielęgnację nawilżającą.

Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate*, Disodium Laureth Sulfosuccinate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide DEA, Panthenol, Propylene Glycol, Tricitum Vulgare (Wheat) Germ Extract*, Polyquaternium-10, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Sodium Chloride*, Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Citric Acid.* (24.08.2012)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 6zł / 400ml

• Mam włosy przetłuszczające się więc od początku wiedziałam, że dla mnie ten szampon się do codziennego mycia nie nada. Kiedyś jednak kosmetyczka poradziła mi używać szamponu nawilżającego co któreś mycie i tak też postanowiłam zrobić. Włosy myję co drugi dzień, a Ziajką raz w tygodniu i muszę przyznać, że stan włosów znacznie mi się poprawił. Co przez to rozumiem? Przetłuszczają się jakby mniej, są lśniące i znacznie mniej wypadają. Według mnie bardzo dobry efekt.
    Szampon ma średnio gęstą konsystencję, dobrze się pieni i bez problemu spłukuje. Włosy po umyciu są miękkie, delikatne i bardzo przyjemne w dotyku. Rozczesują się bez problemów i są łatwe w ułożeniu.
    Jedna buteleczka starcza na bardzo długo (nawet gdy używamy często), a przy tym cena jest bardzo atrakcyjna.
    Zapach szamponu jest bardzo delikatny, na włosach prawie niewyczuwalny.
    Opakowanie to plastikowa butelka w kolorze biało- pomarańczowym. Dość dobrze się z niej korzysta, nie ślizga się w dłoniach. Zamknięcie można bez problemów otworzyć jedną ręką.
    W tym celu w jakim używałam szamponu sprawdził się w 100%. Szczerze mogę go polecić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić anka8661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki tam Średniak...
  • Szampon ma dobrą konsystencję (gęstą) łatwo i szybko rozprowadza się go na włosach... rewelacyjnie się pieni ale szczypie w oczy i to dośc mocno, więc trzeba uważac przy myciu. Włosy po umyciu bywały szorstkie, dobrze mył głowę lecz marnie nawilżał włoski. Szampon nie był wcale taki zły jeżeli by się używało do niego dobrą i dośc mocno nawilżającą odżywkę.

Plusy:

+ Konsystencja
    + Aplikacja
    + Pienienie się
    + Cena
    + Łatwo się spłukuje

Minusy:

- Szczypie w oczy
    - Szorstkie włosy
    - Kiepsko nawilża

Używam tego produktu od: Używałam przez ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie 400ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka...
  • Uwielbiam Ziaję, ale ten produkt to jakies nieporozumienie. Wysuszył na wiór moje i tak suche i zniszczone włosy. Strasznie je poplątał. Po jego zastosowaniu miałam szorstkie, trudne do rozczesania siano na głowie. Nawet odzywka nie pomogła. Stwierdzam z przykroscią, ze recenzowany szampon był najgorszym jakie stosowałam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu...
    Ilość zużytych opakowań: jedno...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon " NAWILŻAJĄCY "
  • Moje włosy-suche, znisczone. Potrzebowałam nawilżenia, skusiła mnie niska cena szamponu. Dobrze, ze to tylko te 6 zł, że nie straciłam dużo kasy.. PORAŻKA

- jeszcze bardziej wysusza włosy
    - w ogóle się nie pieni
    - obciąża straszliwie
    - plącze włosy
    - strasznie ciężko rozczesać włosy

masakra.... nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić roxi19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Szampon dla włosów suchych, wymagających regeneracji, zawierający nawilżające składniki -według założeń producenta się kwalifikuję. A jednak między nami nie zaiskrzyło.

Przede wszystkim przeokropnie plącze włosy. Próbowałam to obejść odżywkami, maseczkami, maskami używanymi przy każdym myciu, rozczesywaniem po nałożeniu maski, żeby łatwiej było doprowadzić je do ładu rano. Jednak rozczesywanie spotęgowalo tylko efekt przetłuszczenia u nasady włosów, który pojawił się na samym początku. Teraz co prawda skóra głowy jakby lekko się do niego przyzwyczaiła, jednak włosy nadal przetłuszczają się szybciej niż zwykle. Poza tym:
    - nie nawilża, wręcz przesuszył włosy;
    - końcówki w stanie jeszcze gorszym niż były;
    - nieznośnie puszy kosmyki;
    - włosy są szorstkie, nieprzyjemne z wyglądu i w dotyku;
    - po użyciu pozostawia uczucie niedomycia;
    - konsystencja prawie że wody, spływa przez palce, trzeba go sporo użyć, przez to mało wydajny.

Pieni się dobrze, zapach mi się podoba, cena zadowalająca. To jednak za mało, aby zrównoważyć wady, trzeba się nauczyć używania go w sposób, który robi jak najmniej szkód - a nie na tym to ma polegać.
    Czuję, że wrócę do kremowych, gęstszych szamponów - choć chciałam dać szansę tańszym kosmetykom do włosów, jako że chociażby kakaowa maska z Ziajki jest świetna.
    Niezbyt przyjemne odczucia, nie polecam osobom potrzebującym obiecanych przez producenta efektów.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić malinowa_krowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do normalnych włosów - super, ale nie do suchych
  • Na szamponie jest napisane dużymi literami, że nadaje się do suchych włosów. Na odwrocie już jest informacja, że do normalnych i suchych. No i niestety, okazał się być bardziej do normalnych...
    Mam suche włosy, ale przed używaniem tego szamponu były w niezłej kondycji. Teraz borykam się z bardzo przesuszonymi końcówkami mocno utrudniającymi czesanie. Straszna szkoda, bo szampon ma wszystkie cechy, którę lubię w tego typu produktach:
    * pachnie bardzo delikatnie (trochę "dzieckowo",
    * jest gęsty i niewielka ilość wystarcza do umycia włosów o długości za ramiona,
    * jest łagodny dla skóry głowy, nie podrażnia, nie powoduje swędzenia,
    * nie przyspiesza przetłuszczania włosów
    *dobrze się pieni i łatwo spłukuje,
    * nie wymywa totalnie wszystkiego z włosa - po umyciu jeszcze mokre są przyjemnie gładkie, a nie szorstkie i haczące,
    * włosy (dopóki są w niezłej kondycji) dobrze się rozczesują,
    *jest tani i polski.
    Szkoda... Gdyby tak nie przesuszał końcówek chętnie bym po niego dalej sięgała. Nie skończyłam jeszcze całego opakowania, ale po włosach widzę, że czas na zmianę...

Używam tego produktu od: 6-7 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jakieś 80% butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Szukałam w aptece nawilżającego szamponu. Padło na ten. Pomyślałam- " 8 złotych to nie dużo, nawet jeśli mi się nie spodoba".

Kupiłam już drugie opakowanie, bo jestem zachwycona.
    + nawilża włosy
    + dobrze się pieni
    + oczyszcza skórę głowy i włosy

+/- słabo wydajny, ale jak za tak niską cenę to nie ma problemu ( a należy wziąć pod uwagę że mam długie kręcone wlosy) Używam tego produktu od: paru miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie używania

Chcesz pochwalić iloveshop za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • + stosunek cena/opakowanie
    + nie bardzo skomplikowany skład
    +dobre opakowanie

DZIAŁANIE:
    Z początku uznałam go za beznadziejny szampon ze względu na to, że niesamowicie trudno zmyć nim naftę z włosów, stwierdziłam też, że je plącze, bo za wszelką cenę chcę zmyć oleje z włosów a szampon kompletnie ze mną nie współpracuje!
    Po tym zdarzeniu zmieniłam na inny "sztuczny" szampon, który NIESAMOWICIE przesuszył mi skórę głowy, sypało się i sypało.
    I wtedy wróciłam do tej ziaji i co najlepsze łupież, sucha skóra głowy i swędzenie zniknęło i to już znacznie po pierwszym myciu
    Jestem bardzo zadowolona bo to oznacza, że pomaga coś jednak w tej pielęgnacji włosów, w dodatku włosy mniej się rozdwajają, chociaż nie jestem przekonana czy to zasługa tego szamponu.
    Włosy po umyciu trudno rozczesać to fakt, ale po wykonaniu tej czynności są miękkie i błyszczące.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Chcesz pochwalić metalowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla bardzo suchych włosów TAK, przetłuszcza włosy.
  • Kupiłam szampon bo przeczytałam w internecie, że te z Ziaji nie posiadają silikonów i uważałam, że moje włosy są suche. Nie prostuje włosów i dopiero teraz doceniłam, ich poprzedni stan. Po używaniu szamponu od jakiegoś miesiąca (dodam, że myje włosy co 2-3 dni) włosy niestety już po pierwszym dniu są oklapnięte i szybko się przetłuszczają. Nie mówię, że szampon nie jest dobry, ale polecam tylko dla mocno suchych włosów. W połączeniu z odżywką naprawdę mocne nawilżenie, ale pachnie bardzo przyjemnie!

Używam tego produktu od: 1 miesięca
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić nik1a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak oczekiwanych efektów.
  • Mam włosy bardzo długie, farbowane, skłonne do plątania. Po sezonie letnim potrzebowały porządnego nawilżenia, postanowiłam więc zafundować im kurację szampon+odżywka nawilżająca z Ziai. Zachęciła mnie cena, ilość oraz doświadczenie - Ziaja u mnie zawsze miała bardzo dobre opinie. Niestety, tym razem nie jestem zadowolona z efektów.

Zalety:
    *oczyszcza włosy
    *niska cena
    *ładny, niedrażniący zapach
    *prosta, niebrzydka butelka
    *w składzie ekstrakt z aloesu

Wady:
    *niesamowicie plącze włosy, baaardzo ciężko jest je potem rozczesać
    *zamiast nawilżać - przesusza włosy, co jest niedopuszczalne, ponieważ jeszcze pogorszył stan moich włosów zamiast zgodnie z obietnicą producenta nawilżyć je
    *słabo się pieni, przez co jest mało wydajny
    *w składzie SLS

Szampon nie jest dobry dla mnie, mam wrażenie, że zamiast pomóc moim włosom jeszcze pogorszył ich kondycje. Nie spełnia obietnic producenta. Tym razem Ziaja nie stanęła na wysokości zadania, niestety nie kupię więcej tego szamponu i nie polecam go. Stosowany razem z pomarańczową odżywką tej samej serii efekty są jeszcze gorsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły!
  • Ciekawy produkt, bo pomimo SLES (a używałam go codziennie), to poprawił kondycję moich włosów (a głupia używałam go codziennie...)
    Szybko mi się skończył, ale ogólnie byłam zadowolona.

+ Poprawił kondycję moich włosów
    + Zapach nie jest zły
    + Zmywa dobrze oleje
    + lekka konsystencja
    + po wyschnięciu włosy bardziej nawilżone
    + TANI!!!! Kupiony za 6 zł

- Włosy zaraz po umyciu (jeszcze mokre) były trochę za... "suche"? w dotyku, ale po wyschnięciu było OK.
    - Szybko się kończy, chociaż myłam włosy codziennie, to nie używałam specjalnie przesadnej ilości
    - Lepiej jednak po umyciu nim włosów, zastosować jakąś w miarę dobrą odżywkę

Może do niego wrócę, jeśli nie znajdę jakiegoś swojego KWC do oczyszczania co jakiś czas włosów, na pewno o nim nie zapomnę... Dobrze, że dodali SLES zamiast SLS, wiadomo, i to złe i to złe, ale jak już to lepiej lżejsza wersja!

Używam tego produktu od: sierpnia do września
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 - wszyscy mi go podbierali, więc może nawet mniej zużyłam z dwóch butelek...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Qaviera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku
  • Szampon kosztuje 5,8 zł za 400 ml, wiec myślę, że cena konkurencyjna. Zawsze uzywałam elseve do włosów suchych i zniszczonych, jednak kiedy podrożał do 18 zł powiedziałam STOP! I znalazłam ten szampon, oprócz świetnej ceny:

* dobrze zmywa oleje, których ostatnio namiętnie uzywam,
    *jest wydajny
    *przyjemnie pachnie
    *nie powoduje łupiezu na mojej wrażliwej skórze
    *włosy są miękkie, błyszczące
    (przy stos. z odżywką, i olej min 2x w tyg)

Podsumowując: razem z przyzwoita odzywka, maskami i olejami daje naprawde dobre efekty, myślę ze za taką cenę warto wypróbować
    (teraz zastanawiam się nad aloesowym)Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 4 opakowania po 400 ml

Chcesz pochwalić agu216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratuje zniszczone włosy
  • Używałam tego szamponu prawie rok temu, bo pamiętnej wizycie u fryzjera, który zagroził, że jak o nie nie zadbam, to przy następnej okazji zetnie mi na krótko. Wraz z odżywką (z innej serii) kiełki pszenicy zdziałały cuda

KOSMETYK: Używałam go już dawno, dlatego nie pamiętam szczegółów dotyczących aplikacji i zapachu, jednak skoro nie mam złych wspomnień oznacza, że były one co najmniej neutralne. Pamiętam za to efekt - włosy były nawilżone, mniej wypadały, powoli zaczynały odżywać po wielkim zaniedbaniu, jakie im zafundowałam przez kilka miesięcy nie stosując odżywek (mea culpa). Gdy po trzech miesiącach poszłam do fryzjera, był zupełnie zdziwiony, że tak mi się udało. Szampon jest wydajny, niestety, bardzo trudno go dostać - raz kupiłam w aptece, potem już go nigdy nie widziałam.
    Co prawda w tej chwili jestem zwolenniczką trochę innej pielęgnacji, ale z drugiej strony Ziaja nie jest przeładowana silikonami i jakąś straszliwą chemią, więc gdybym na niego trafiła, chętnie kupię jeszcze raz Zwłaszcza, że kosztuje naprawdę mało jak za takie efekty.

OPAKOWANIE: Typowo ziajowe. Wg mnie trochę nie pasuje do szamponu, ale z drugiej strony nie sprawia wielu kłopotów.

JAKOŚĆ/CENA: Dla mnie rewelacja!

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - niech da znać, gdzie można go dostać

Używam tego produktu od: rok temu przez miesiąc

Chcesz pochwalić deszczowypies za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilżył
  • Moje włosy to jedna wielka kupa siana
    Kupiłam ten szampon ze względu na niską cenę i jestem zadowolona, bo już po pierwszym użyciu włosy stały się bardziej miękkie i mniej suche
    Do tego wydajność, szampon starcza na długo
    Po zuzyciu pierwszego opakowania kupiłam inny szampon, i jak szybko go kupiłam tak szybko znowu kupiłam ten

Używam tego produktu od: kilka miesięcy lecz z przerwą na inny szampon
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kasia_321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • + niska cena
    + duże opakowanie
    + wydajny, starczył mi na 2 miesiące
    + lekka i przejrzysta konsystencja
    + ładnie się pieni i łatwo spłukuje
    + nawilża i nie obciąża, włosy są miękkie w dotyku, spokojnie przez 3, a nawet 4 dni nie wymagają ponownego mycia

Daje 5 gwiazdek bo, po każdym myciu prostuje włosy, a dzięki prostownicy szybciej się niszczą. Z wizytą u fryzjera zwlekałam pół roku, i byłam przygotowana na dość spore cięcie... Jakie miło było zaskoczenie gdy wystarczyło podciąc tylko odrobinkę To dowód, że ten szampon nie pozwala na powstanie siana na tak katowanych włosach jak moje Do tego nie obciąża, tak jak inne regenerujące, włosy nie tłuszczą się od głowy.
    Jak narazie NAJLEPSZY!Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 - 400 ml

Chcesz pochwalić Lapcunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak i nie.
  • Lubię produkty Ziaji, więc się skusiłam.
    Uczucia są jednak mieszane, chyba więcej go nie kupię.

Plusy:
    -taniutki
    -duże opakowanie
    -ładnie pachnie
    -nawet nawilża (stosowałam razem z odżywką, więc nie wiem, które dało efekty)
    -włosy są świeże i sypkie
    -nie obciąża

Minusy:
    -mało wydajny, nie można sobie żałować przy dozowaniu
    -plącze włosy- bez odżywki ani rusz, bo inaczej włosy są tępe i aż słychać jak wzywają litości :p

Reasumujac: polecam, ale wspólnie z odżywką tej serii.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić schanise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy nawilżył
  • Nie mam bardzo przesuszonych włosów, ale mimio wszytko potrzebowałym delikatnego nawilżenia.
    Ten szampon spełnił swoje zadanie, być może macie włosy bardziej suche, ale wtedy stosujcie czyste olejki tłoczone na zimno bez silikonów.
    Jeśli chcecie coś na problematyczne włosy z Ziaji to wybierzcie szampon z białego łubinu, zrobi lepszą robotę niż ten.
    Z resztą... suche włosy potrzebują bardziej NATŁUSZCZENIA niż nawilżenie, dlatego efekty w waszym wypadku nie były cudowne.
    Myślicie, że jeden szampon jak za dotknięciem magicznej różdżki rozwiąże wszytkie wasze problemy z suchymi włosami. Tak łatwo nie ma! O włosy trzeba dbać i pielęgnować je sumiennie i regularnie, jeśli szkoda wam czasu to też nie spodziewajcie się cudów od jednego szamponu czy odżywki.

Ten szampon ma przystępny skład.
    To jest dziwne myślenie, że jak szampon jest tani to pewnie beznadziejny. A jak jest polski to już napewno nie spełni swojej roli. Kochane, szampon z pokrzywy kosztuje grosze, a jest lepszy niż nie jeden Schwarzkopf!!! Który to notabene jest przeładowany chemią i silikonami.
    Wyznacznikiem wyboru szamponu powinien być przede wszytkim skład a nie cena...
    Mówicie, że nie nawilża, ale dobrze spłukuje odżywki. To dowód na to, że spłukuje wam z włosów cały syf jaki naładowałyście sobie innymi szamponami.
    Szampon z silikonem pokrywa włos bezbarwną powloczką tak że wydaje się on odzywiony i nawilżony, a w efekcie w środku wysycha. Ten silikony posiada, ale te rozpuszczalne w wodzie mało szkodliwe, stąd macie bardziej rzeczywisty efekt a nie iluzję odżywienia.
    Postosujcie go dłużej niż 2 tygodnie a zobaczycie efekty.
    Ponadto... wyraźnie napisane jest do włosów NORMALNYCH i suchych, zatem jeśli macie suche stosujcie mocniejsze środki nawilżające.

A wogóle najlepsze są kosmetyki robione samemu, przynajmniej wiemy co w nich jest.

Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić Victorian za czytelną i pomocną recenzję?
  • taniutki i fajny
  • Szamponik poradził sobie z moim sianem.Zapach to delikatne jabłuszko.Bardzo ucieszyła mnie zawartość aloesu.Bardzo taniuśki i łatwo dostępny.Opakowanie jest delikatne, więc trzeba uważać przy otwieraniu.Jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: paru dni

Chcesz pochwalić irciawampircia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla zniszczonych włosów!
  • Kupiłam go tylko dlatego że w drogerii nie było mojej ulubionej joanny i... gorzko się zawiodłam. Nigdy nie oczekiwałam od Ziaji rewelacji, ale szampon przeznaczony dla suchych włosów, który dodatkowo je wysusza to przesada. Moje włosy są po nim poplątane, szorstkie i niemiłe w dotyku - przypominają sierść jakiegoś dzikiego zwierza. Tak więc produkt ma same minusy, nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić penny_aldaya za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 39 raz(y)
  • Tylko dla zdrowych włosów
  • Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Na początku szampon przypadł mi do gustu, ale potem przesuszył i ocena poleciała w dół.

Plusy:
    + dobrze oczyszcza włosy z pozostałości wszelkich kosmetyków, odżywek itp.,
    + niedrogi i wydajny.

Minusy:
    - po ok. miesiącu używania zauważyłam, że niektóre partie moich włosów są suche choć nic szczególnego nie robiłam, co by im mogło zaszkodzić (zero suszarki czy rozjaśniania włosów).

Nie polecam osobom z włosami ze skłonnością do przesuszania się.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Isi za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny
  • jak dla mnie szampon sprawdza sie znakomicie byc moze dlatego ze mam gladkie i zdrowe wlosy a od szamponu oczekuje oczyszczenia uwielbiam zapach swiezo umytych wlosow dlatego myje codziennie wlosy sa nawilzone gladkie nie ma problemu z rozczesaniem nie potrzeba odzywki cena tez smieszna za taka ilosc dla mnie super odejmuje pol gwiazdki bo ciagle szukam czegos lepszego Używam tego produktu od: 2 miesiecyIlość zużytych opakowań: 2 i to nie bedzie koniec chetnie wroce

Chcesz pochwalić ewelx7 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 53 raz(y)
  • tragedia
  • niestety bardzo się zawiodłam na tym produkcie. mam włosy zniszczone rozjasnianiem... po szamponie nie spodziewam się cudów, bo przecież nie ma nawilżać tak jak odżywka... ale to co robi z włosami to masakra... butelka jest dość duża, ale to tylko złudzenie- szampon prawie w ogóle się nie pieni, trzeba go zużyć baaaaaaaaaardzo dużo, więc starczy maks na 2 tygodnie! poza tym przesusza włosy!! dziewczyny o suchych włosach i tak przewaznie mają problemy z rozczesaniem włosów, a po tym szamponie nawet nie można włożyć grzebienia we włosy!! nie polecam!

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?