Ziaja, Yego, Żel do higieny intymnej dla mężczyzn

Powiększ Ziaja, Yego, Żel do higieny intymnej dla mężczyzn

Zgłoszony przez transalpinum

Żel myjący do codziennej higieny intymnej dla mężczyzn o działaniu nawilżającym i łagodzącym.
Działanie:
- intensywnie nawilża oraz skutecznie łagodzi podrażnienia,
- utrzymuje bezpieczne pH skóry okolic intymnych,
- delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.
Efekt: prawidłowa higiena i nawilżająco - łagodząca pielęgnacja.
Preparat wydozować na czystą dłoń, do mycia stosować niewielką ilość, następnie dokładnie spłukać. Przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku.

Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin*, Cocamide DEA, Allantoin*, Panthenol, Sodium Chloride*, C 12-13 Alkyl Lactate, Sodium Benzoate*, Parfum (Fragrance), Lactic Acid*, Cl 42090 (FD&C Blue No. 1). (24.08.2012)

* surowiec zaprobowany przez ECOCERT

Cena: 6,20zł / 300ml

• Za te pieniadze warto kupic ten zel
  • Zel ma przyjemna pienista konsystencje.Bardzo ladny mietowy zapach.Nie wysusza i nie sciaga skory okolic intymnych.Jest rowniez wydajny.Polecam

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 300ml

Chcesz pochwalić PANwizazysta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak.
  • Kwestia pielęgnacji okolic intymnych jest dla mnie bardzo ważna i wiem, że nie wolno jej zaniedbać.
    Jestem przeciwniczką mydeł, wiadomo, że mają inne pH i po prostu nie nadają się do tego typu higieny.
    Mój Ukochany natomiast, do mycia "tych okolic" używał właśnie zwyczajnego, szarego mydła albo żelu pod prysznic i twierdził, że w zupełności mu to wystarcza. Jednak kiedy po prostu przyniosłam do domu recenzowany żel mówiąc, że od dzisiaj będzie go używał, o dziwo, nie protestował i z zaciekawieniem przystał na moją prośbę

Przez długi czas był bardzo zadowolony a ja i sama czasem podbierałam mu ten specyfik (choć może nie powinnam), przyznam, z czystej ciekawości.
    Żel pięknie się pieni, ma odpowiednią konsystencję. Przyjemnie orzeźwia, daje długotrwałe uczucie odświeżenia, pozostawia śliczny, męski zapach (dla mnie bomba )

Jest wydajny, niedrogi, irytował mnie jedynie brak pompki i to, że kawałek plastikowej końcówki ukruszył się przez dotknięcie z podłogą No ale to w końcu przecież kosmetyk nie dla mnie.

Jednak, po zużyciu prawie połowy opakowania, mój Ukochany stwierdził, że nie będzie go używał i mam go natychmiast wyrzucić, bo ma uczulenie. Przynajmniej tak twierdził, że to od Ziajki właśnie.
    Piekło, swędziło, pojawiły się drobne krostki.
    Miewał już podobne objawy po użyciu byle jakiego żelu pod prysznic czy mydła wyjętego nie wiadomo skąd, nawet takiego, które przeznaczone było przeze mnie np. do zaprania skarpetek przed włożeniem do pralki, no ale przecież "mydło to mydło, co za różnica " Nie wiem więc, czy tutaj ewidentnie zawiniła Ziaja, czy problem leży po stronie mojego upartego Lubego. W każdym razie ja u siebie nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów.

Kwestia, zapewne, indywidualna.

Zostało połowę opakowania - zużyłam sama, gdy nieoczekiwanie skończył się mój żel,

Nie kupię jednak ponownie, bo Ukochany zraził się, więc i tak nie będzie tego używał

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno do połowy

Chcesz pochwalić Dekadencja za czytelną i pomocną recenzję?

• W przeciągu ostatnich 60 dni nikt nie dodał recenzji produktu.

• W wybranej kategorii żaden z produktów nie spełnia wymogów dla najlepszych produktów (min. 4 gwiazdki i min. 10 recenzji).

Zamknij