Dr. Hauschka, Gesichtscreme Melisse (Krem do twarzy z melisy)

Powiększ Dr. Hauschka, Gesichtscreme Melisse (Krem do twarzy z melisy)

Zgłoszony przez mentha

Krem do twarzy z melisy Dr. Hauschka został specjalnie stworzony po to, aby sprostać potrzebom skóry mieszanej i wrażliwej.
Aby przywrócić równowagę pomiędzy tłustymi, suchymi i wrażliwymi partiami skóry mieszanej potrzebny jest mediator. Melisa, podstawowy składnik Kremu do twarzy z melisy Dr. Hauschka, jest znana od średniowiecza, jako środek łączący sprzeczności. Jest ona w stanie przywrócić harmonię pomiędzy nawzajem blokującymi się siłami. W połączeniu z wyciągami z innych roślin leczniczych, takich jak przelot pospolity i marchewka łagodzi podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Tłuste strefy są jaśniejsze i zmatowione, a jednocześnie w suchych partiach skóry wilgoć jest zatrzymana. Wyciągi z liści, kwiatów i korzenia melisy lekarskiej mają działanie ściągające, kojące oraz regenerujące. Liście melisy bogate w olejki lotne emitują silny, cytrynowy zapach, który uspakaja system nerwowy. Przywracający równowagę Krem z melisy z dodatkiem wzmacniającego naczynia krwionośne oczaru wirginijskiego i rewitalizującej stokrotki wygładza skórę i czyni cerę bardziej aksamitną, a jej koloryt ujednolicony.

Skład: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Alcohol, Glycerin, Manihot Utilissima Starch, Cocos Nucifera Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract, Arachis Hypogaea Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Anthyllis Vulneraria Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Cetearyl Alcohol, Triticum Vulgare Bran Extract, Daucus Carota Sativa roqt Extract, Parfum, Citral*, Limonene*, Geraniol*, Citronellol*, Linalool*, Hectorite, Lysolecithin, Xanthan Gum, Coco-Glucoside, CI 77947.
*składnik naturalnego olejku eterycznego.

Cena: ok. 70zł / 30ml

• Doskonaly
  • Mam 25 lat, cere mieszana, bez sklonnosci do wypryskow i nie jestem alergiczka. Krem z melisy uzywam od 3 miesiecy i jestem nim absolutnie zachwycona. Doskonale nawilza, nie przetluszcza, cudownie pachnie i moge go uzywac zarowno na dzien, jak i na noc. Na pewno kupie go ponownie. Polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić mademoiselleJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. fajny
  • Od jesieni 2013 testowalam rozne kremy Hauschki. Niektore mialam pare lat temu i zmienil sie im troche sklad, niektore przybyly do progranu, jak wlasnie krem melisowy. Gdy na wiosne zmienili design twarzowych kosmetykow i stary design mozna bylo dostac nawet 30% taniej, zdecydowalam ze w pelnym wymiarze zakupie sobie ten krem. Mam cere mieszana, jest wrazliwa( chodz od kiedy nie skacze jak szalona, nie probuje co chwilke nowych rzeczy, sama tez co nie co krece i ogolem przeszlam calkiem na nature, cera sie uspokoila), czasami cos wyskoczy. Podoba mi sie tez jego zapach, typowa melisa jak za czasow mojej mlodosci. Babcia miala krzaczki melisy i co potarlam liscie to tak pieknie cytrynowo-ziolowo pachnialy. Pamietam ze w liceum tez na oknie stala melisa i czasami sobie ja wachalam ;o) Krem lekki, dla mnie idealny, nie za ciezki, nie za lekki. nakladam go na wilgotna cere albo mieszam z moim serum z HA. Jak jeszcze slonecznie nie bylo zdarzylo sie ze uzylam na dzien, tak jak zaleca Hauschka, ale od kiedy uzywam znow filtrow na dzien, krem laduje w nocnej pielegnacji. Pewnie na lato nie bede go uzywac, bo wtedy moja cera dobrze wyglada bez tluszczowej pielegnacji. Wystarczy jej serum z HA, albo nawet sam hydrolat/tonik ( na to lato zakupilam w promocji Hautkur od Hauschki, dawno nie mialam, a lubilam, a ze obnizka spora to skorzystalam), ale w inne pory roku jesli posiadam Hauschke to lubie uzyc, inaczej uzywam oleju i bym przy nim pozostala, gdyby wlasnie nie Hauschka. Ta marka byla moja pierwsza naturalna marka jaka poznalam i odrazu skora ja lubila. Probowalam szukac zastepnikow w tanszych markach i jak udalo mi sie cos znalesc co nie podraznialo, to firma zmienila formule i bylo po ptokach. Tanie kremy zaklejaly mi twarz jak bym sie folia spozywcza obkrecila, jedynie Hauschka nie daje takie efektu, cera ja lubi, nie mam rumienia, nic mnie nie szczypie, wiec czasami sobie pozwalam na troche pieszczoty ;o)

Używam tego produktu od: z przerwami od jesieni 2013
    Ilość zużytych opakowań: ze 2 albo 3 mini kremy i w trakcie pierwszego pelnowymiarowego

Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Krem jest naprawde bardzo dobry,mam 38 lat cere mieszana i sprawdza sie swietnie,super pod makijaz,no i ten cudny zapach,uwielbiam!Swietnie odzywia skore ale tez dobrze sie wchlania.No i bez chemii,dla mnie to teraz podstawa bo spodziewam sie dziecka i czytam sklady kosmetykow.Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Chcesz pochwalić patka118 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pasuje do mojej mieszanej, kapryśnej cery
  • Testuję różne kremy do mojej mieszanej, skłonnej do wyprysków i zaczerwienienia i na dodatek wrażliwej skóry po czterdziestce. I nie jest łatwo...
    Ale ten krem spisuje się całkiem dobrze. Nie jestem fanką jego zapachu lecz prócz tego jak na razie spisuje się bez zarzutu. Brak nowych niespodzianek, skóra nawilżona, nie świecę się, podkład dobrze się trzyma. Pobędę z nim dłużej.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 30ml

Chcesz pochwalić ulaoeh za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpowiedni krem dla skór problematycznych skłonnych do podrażnień oraz mieszanych
  • Od pół roku korzystam z produktów do pielęgnacji twarzy, jak również ciała Dr. Hauschka. Pomimo, że mojej skórze daleko jest do ideału, produkty w/w firmy zdecydowanie poprawiły jej stan. Używam kremu do twarzy z melisą od 2 miesięcy wraz z olejkiem do twarzy, oraz tonikiem (który nota bene jest moim kosmetycznym hitem). Efekty są bardzo zadowalające. Moja skóra jest typowym przykładem skóry mieszanej, problematycznej, skłonnej do podrażnień oraz sporadycznie również wyprysków. Krem wraz z pozostałymi dwoma produktami znacznie poprawił koloryt mojej skóry, jak również ją nawilżył. Mam wrażenie, ze zmniejszyła się ilość "niespodzianek", co zdecydowanie cieszy mnie najbardziej.
    Krem stosuję z olejkiem na noc (pomimo, że producent zaleca stosowanie olejku na dzień - dla mnie jest to kombinacja kompletnie nie zdająca egzaminu, w przypadku gdy nakładam makijaż), natomiast na dzień nakładam jedynie krem, nie mając najmniejszego problemu z trwałością makijażu jak również z samym nałożeniem podkładu.

Z problemami skórnymi zmagam się od lat, używałam wielu produktów licznych marek kosmetycznych, profesjonalnych, aptecznych oraz regularnych drogeryjnych. Z czystym sumieniem mogę polecić krem z melisą Dr.Hauschka.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić milkamm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tłusty
  • Krem z melisy Dr Hauschka kupiłam w tym samym czasie co krem do mycia twarzy z migdałami i tonik z tej samej firmy - wszystkie po uprzednim wypróbowaniu w małych opakowaniach. Próbka była ok, ale pełnowymiarowe opakowanie obnażyło wszystkie wady tego kosmetyku.

Zacznę od minusów:
    - nie nadaje się wg mnie do cery mieszanej i tłustej, bo sam jest dość tłusty;
    - pod podkładem bardzo się świeci;
    - jak dla mnie trochę zbyt intensywny zapach;
    - cena też odstrasza;

Na plus:
    - dość wydajny, bo nie potrzeba go dużo;
    - fajnie się rozprowadza;
    - nawilża;

Przede wszystkim jednak nie spełnia obietnic producenta - nie nadaje się do cery mieszanej.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić pruimpje za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie!
  • To mój pierwszy kosmetyk tej firmy i od razu taka porażka! Krem powoduje u mnie wysyp okropnych, głębokich pryszczy. Robiłam do niego kilka podejść, zawsze z tym samym skutkiem Poza tym niedostatecznie nawilżał moją skórę i śmierdzi jak Fervex albo inny Febrisan.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5-10 ml

Chcesz pochwalić unda za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij