Powiększ Pharmaceris H, H - Sensigin (Odbudowywująca odżywka do włosów cienkich i delikatnych)

Zgłoszony przez Zahiraa

Wskazania: codzienna pielęgnacja włosów cienkich i delikatnych oraz wrażliwej skóry głowy. Wzmacnia i przedłuża efekt działania szamponu Pharmaceris H - Sensitonin.
Specjalistyczna formuła odżywki H - Sensigin oparta na wyjątkowym połączeniu wyciągu z nasion lnu Sensiline i oleju Canola intensywnie wspomaga pielęgnację włosów cienkich i delikatnych. Zastosowanie odżywki wyraźnie je regeneruje i wzmocnia. Dzięki zawartości głęboko nawilżającego żelu z czerwonych alg, włosy odzyskują naturalny połysk i gładkość (wg 81% badanych*). Łatwiej się rozczesują i lepiej układają (wg 94% badanych**).
Efekt: włosy wzmocnione i puszyste o naturalnym blasku.
Odżywkę stosować na umyte włosy, najlepiej szamponem Pharmaceris H - Sensitonin. Po delikatnym osuszeniu, nałożyć odżywkę na całą długość włosów i pozostawić na 2 - 3 minuty i spłukać. W przypadku kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą.
*Badania in vivo Centrum Naukowo - Badawczego Dr Irena Eris bezpośrednio po użyciu.
**Badania in vivo Centrum Naukowo - Badawczego Dr Irena Eris po 2 tygodniach stosowania.

Skład: Aqua, Ceteraryl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Poliquaternium-37, Butyrospermum Parkii, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Dicocoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Hydrolyzed Linseed Extract, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, PPG-26-Buteth-26, Ethylhexyl Salicylate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Canola Oil, Sodium Hydroxide, Phenethyl Alcohol, Parfum.

• jak dla mnie- rewelacja!
  • Mam dość osłabione włosy po rozjaśnieniu (ombre) poszukuję kosmetyków, które pomogą mi chociaż troszkę poprawić ich wygląd. Nie chcę jeszcze obcinać z nadzieją że może coś uda się zrobić i tu o dziwo, niepozorna odżywka zdziałała cuda! (nie no może przesada, że cuda ale zaskoczyła mnie pozytywnie mimo wszystko)

+piękny zapach!
    + włosy dużo łatwiej rozczesują się
    + puszyste
    +wzmocnione (efekt)
    +delikatna, nie obciąża (mam dość cienkie włosy)

Na moich włosach sprawdza się rewelacyjnie! Ale...
    są też minusy:

-jest droga jak na swoją wydajność, niestety. 22 zł
    moje włosy staram się myć co 3 dni. Nie nakładam tej odżywki dużo a po 16 dniach mam mniej niż pół opakowania...
    ale jestem w stanie wybaczyć ten minusik ponieważ nie jest to zwykła drogeryjna odżywka, która nic nie działa tylko naprawdę po pierwszym zastosowaniu widziałam rezultat taki-jakiego oczekiwałam.
    Może już przywykłam do tych dużych, łądnie pachnących, tanich drogeryjnych odżywek i masek
    i dlatego biadolę na wydajność.

Pewnie oszczędzę i wyeliminuję inne kosmetyki do pielęgnacji włosów a zakupię sobie następne opakowanie

Używam tego produktu od: 16 dni
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić TwilightVanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • OBCIĄŻENIU WŁOSÓW MÓWIĘ STANOWCZO NIE
  • Zakupiłam ją z nadzieją że zapewni większą objętośc moim długim włosom, które mimo że są gęste to dosc cienkie.
    Zacznijmy od początku - odżywka do tanich nie należy, w opakowaniu jest jej mało. Nakładanie jest średnio przyjemne, jak już któraś z moich poprzedniczek zauważyła, odżywkę można nakładac i nakładac a i tak się wydaje że nałożyłyśmy jej za mało.. Ale wiadomo - przesadzac nie nalezy. Następna rzecz - spłukiwanie - KOSZMAR!!! Chocbym nie wiem ile razy spłukała włosy to i tak czuje że nie są dobrze spłukane
    Po wysuszeniu włosów niestety nie jest lepiej. Moje włosy, do tej pory śliskie i w miarę zdrowe stały się sztywne, matowe i jakby.. lepkie..? Nie dosłownie - ale czuc bylo ze są obciążone. Zdecydowanie nie tego oczekiwałam.
    Na Plus mogę zaliczyc zapach, który jest delikatny ale bardzo ładny i przyjemnie utrzymuje się na włosach oraz to że faktycznie włosy zyskują trochę na objętości - szkoda że kosztem niemiłosiernego obciązenia.
    Reasumując - naprawdę nie polecam, kupcie lepiej tańsze odżywki innych firm, bo tutaj to strata czasu i pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić moniasze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna!!!!
  • Jest to bardzo dobra odżywka, której od dawna używam. Mam cienkie i delikatne włosy, ta odżywka nie obciąża ich, wzmacnia włosy, po jej użyciu ma się wrażenia jakby włosy stały się grubsze i bardziej wytrzymałe. Włosy dobrze się po niej rozczesują, ładnie pachnie.

Nie zgadzam się z komentarzami, że ciężko ją spłukać, otóż zostawiam ona pewnego rodzaju ochornny "fluid" na włosach, ale po wysuszeniu włosy nie wydają się być tłuste.

Wystarczy nałożenie małej ilości odżywki by osiągnąc efekt obiecany przez producenta. Jest bardzo wydajna i warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: około roku

Chcesz pochwalić lady_minnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!
  • Jestem posiadaczką bardzo długich włosów, cienkich,ale wypilęgnowanych.
    Bardzo lubię serię Pharmaceris,ale ta odżywka to kompletny niewypał, żeby nie powiedzieć drogi bubel, którego miejsce jest głęboko w koszu na odpadki.
    zalety:
    -hmmm, nie ma!
    Wady:
    -droga, a i tak w efekcie niezużyta do końca wylądowala w koszu. Jak na odżywkę do wlosów o tak małej pojemności, to cena jest powalająca. Niestety jakość nie idzie w parze z ceną.
    -bardzo, bardzo, bardzo obciąża włosy. Dla mnie to jest dyskwalifikacja odżywki do włosów. Odżywka przeznaczona dla cienkich (sic!!!) włosów, sprawia,że są one ciężkie,płaskie i po paru godzinach od mycia wyglądają jak nie myte od tygodnia. Jak można zrobić odżywkę, dla włosów cienkich,która jest tak ciężka??
    -bardzo trudno ją spłukać
    -po jej użyciu i spłukaniu, włosy są okropnie splątane i szorstkie. Rozczesanie moich długich włosów było katorgą, po jej użyciu.
    Podsumowując:nie polecam nikomu! odżywka ta nie nadaje się do włosów cienkich, bo je niemiłosiernie obciąża i plącze. A fe!

Używam tego produktu od: użyta kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: 1. niecałe

Chcesz pochwalić Yesyesyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę niezła
  • Używałam jej regularnie przez kilka miesięcy jakiś czas temu... i zastanawiam się - jak to się stało, że przestałam?! W zestawie z szamponem z tej samej serii działała rewelacyjnie!
    Moje cienkie włosy były bardziej zdyscyplinowane, wyglądały zdrowo i ładnie... po całym dniu nie miałam przy twarzy nieestetycznych "strąków" jak to czasami bywa przy cienkich włosach - tylko fajne, trzymające się kupy zdrowo wyglądające włosy (może sam opis brzmi zabawnie, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi )

+ Zapach jest neutralny więc nie plącze się z zapachem np. perfum - dla mnie to plus. (również dlatego, że dzięki swojej bezzapachowości nie ma w nim zbędnych chemikaliów)

+Cena jest przystępna - co prawda produkt można dostać jedynie w aptekach, ale w porównaniu z efektami, warto się pofatygować i wydać na odżywkę 20 zł zamiast np. 7

+Opakowanie jest bardzo praktyczne - dzięki formie tubki można do końca zużyć kosmetyk bez żadnych problemów, a aplikowanie jest łatwe

...z tego wszystkiego dzisiaj sobie ją kupię

polecam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Aphrodisyack za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • Odżywka posiada zarówno plusy jak i minusy:

+ nawilża, poprawia kondycję włosów
    + neutralnie pachnie

- nieprzyjemnie się ją nakłada
    - okropnie ciężko spłukać (Mimo naprawdę długiego spłukiwania rano budzę się z włosami sztywnymi i wyglądającymi tak, jakby przez ostatni tydzień nie widziały wody)
    - stosunek ceny do jakości

Podsumowując: jak ktoś chce się męczyć ze spłukiwaniem - proszę bardzo. Odżywka naprawdę działa, jednak mnie trudności związane z jej stosowaniem skutecznie do niej zniechęciły. Mimo to za skuteczność daję trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: stycznia 2012

Chcesz pochwalić Aernax za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajna
  • Dodam, że mam włosy przetłuszczające się i strasznie po umyciu się plączą. Szukałam odżywki, która nie będzie przeciążała włosów, pomagała je rozczesać i nie podrażni mojej wrażliwej skóry głowy.

Plusy:
    -wydajna,
    -dostępna w każdej aptece,
    -ładnie pachnie,
    -nie podrażnia skóry głowy,
    -nie wysusza, nie przetłuszcza, nie obciąża włosów,
    -cienkie włosy są gładkie, miękkie, nie elektryzują się
    -po zastosowaniu włosy ładnie się rozczesują

Minusy:
    -trochę ciężko się ją rozprowadza, nakłada się mało ale wygląda to jakby nie starczało na całe włosy
    -cena

Szkoda, że jest taka droga ( teraz kupiłam ją w SP za 27 zł ), ale warto od czasu do czasu zastosować.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?
  • w użyciu tragedia, efekty niezłe
  • Odżywka igrała z moją cierpliwością. Jej stosowanie to była katorga. Nakłada się tępo, cały czas miałam wrażenie że jest jej za mało i nie pokryła włosów (choć rozsądek podpowiadał, że to nieprawda).
    Potem zmywanie to droga przez mękę, specyfik oblepia włosy, cały czas podczas zmywania, które trwało chyba 15 minut za każdym razem, czułam że włosy są brudne, tłuste, obciążone do granic, że absolutnie nie da się tego spłukać. Ile litrów wody wylanej na marne! Ale o dziwo włosy po tej całej akcji nie były nigdy ani tłuste, ani obciążone. Powiedziałabym nawet dość długo trzymają się świeże, dłużej niż po
    innych odżywkach.
    Odżywka ma ładny zapach.
    Jest średnio wydajna a nie jest jakaś bardzo tania.
    Z całą pewnością nie szkodzi włosom.
    Sama nie wiem jak ją ocenić.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Zahiraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Maseczka odrobinę wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie, ale efekt nie jest jakiś powalający.
    Na rynku można z pewnością dostać produkty dużo bardziej skuteczne.
    Sama aplikacja, zapach, konsystencja są w porządku.

Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij