Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Powiększ Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Zgłoszony przez brattby

Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru.
Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem.

• SUPER KOLORY
  • Kupiłam ten lakier bez przekonania. Kiedyś miałam już lakiery tej firmy i z tego co pamiętam nie byłam zadowolona. Jednak tym razem kolor urzekł mnie na tyle, że nie mogłam się oprzeć. Cieszę się z tego zakupu, bo lakier spisuje się dobrze a kolor tak ładny, że dziewczyny dopytują co to za lakier. Przy tym wszystkim jeszcze dodatkowo bardzo dobrze się maluje, ładnie pokrywa płytkę, zwyczajowo maluję dwa razy i jest super, żadnych smug. Dość szybko schnie. Mam nadzieję, że szybko nie zgęstnieje bo chciałabym go wykorzystać do ostatniej kropli
    Na pewno kupię ponownie. Zastanawiam się, żeby spróbować inne kolory z tej serii ... ciekawi mi czy też będą tak dobre.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić nasnas za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Rewelacyjny!
  • Dobry lakier w przystępnej cenie, ale niestety, jak to bywa w większości przypadków lakierów szybkoschnących, 45 sekund to spora przesada. Mam beżowy odcień i tak się składa, że co jak co, ale dopiero po pół godziny wysycha tak na amen. Spokojnie można sobie pomóc jeszcze jakimś "wysuszaczem", np. w sprayu. Jeśli porównać go do innych lakierów popularnych marek, trzyma się dosyć długo, nie odpryskuje, ale czasem ściera się na końcach, co nie wygląda estetycznie. Mimo wszystko jestem zadowolona, bo kiedy nie ma się zbyt wiele czasu, każda jego oszczędność jest wskazana. Kolory ładne, na paznokciach wyglądają estetycznie, pazurki są zadbane. Lakieru jest dużo, ma świetny pędzelek, łatwo się nim maluje.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Baardzoo fajny!
  • Mam nr 240. Piękna, klasyczna czerwień. Lakier ma same zalety:
    Szeroki pędzelek
    Faktycznie szybko schnie
    Już jedna warstwa dobrze pokrywa, bez smug
    Ładnie błyszczy
    Naprawdę polecam ten lakier

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!!
  • Cenię sobie to,gdy lakier dokładnie pokrywa nawet 1 warstwą lakieru moją płytkę paznokcia, szybko schnie,jest długotrwały, ma piękny wyrazisty kolor i pędzelek, który ułatwia nakładanie:jest rozlozysty i zaokrąglony. Tak więc ten lakier ma wszystko to czego wymagam! Strzał w dziesiątkę!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić haness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoity
  • + faktycznie schnie błyskawicznie;
    + ma bardzo wygodny płaski pędzelek- wystarczy praktycznie jeden ruch na każdy paznokieć;
    + ładne kolory;

-już pierwszego dnia pojawiają się odpryski- lakier schodzi jednak na tyle równomiernie, że nie rzuca się to w oczy- poza tym jest dosyć trwały;
    -nierówno kryje paznokieć- przy sztucznym świetle widać smugi;
    -każdy paznokieć jest w innym stopniu pokryty po malowaniu;

-/+ cena- regularna nie jest powalająca, ale często są na niego promocje w Rossmanie- wtedy jest już całkiem przyzwoita- jeden kupiłam za 11, drugi za 7.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania dwóch kolorów

Chcesz pochwalić Valaquenta96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny lakier, aczykolwiek mógłby się trzymać na paznokciach dłużej
  • Plusy:
    -wiele fajnych odcieni
    -cena jest dość przyzwoita
    -dobrze się nakłada
    -wygodny aplikator
    -czas wyschnięcia to rzeczywiście 45 sekund
    -niegęstnieje, nie traci swojej konsystencji

Minusy:
    - krótko się trzyma na paznokciach ( u mnie 2 dni)
    -cięzko sie go zmywa
    - po zmyciu koloru, paznokcie są troszeczke "zafarbowane"

Ilość zużytych opakowań: 1 małe, w trakcie

Chcesz pochwalić liberateme06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne krycie
  • Lakier ma fajne krycie i kilka fajnych kolorów.
    Mam 3 różne i najbardziej lubię błękit 378. Wystarczy jedna warstwa. Całkiem długo trzyma się też na paznokciach.
    Cena natomiast jest zdecydowanie za wysoka.

Ilość zużytych opakowań: 3 lakiery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić domaaas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Kupiłam na wyprzedaży. I bardzo dobrze.
    +nieźle kryje
    + ładne kolory
    + szybko schnie

- trwałość zerowa. Jeszcze tego samego dnia były odpryski.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z chęcią kupię ten lakier w innych kolorach
  • Bardzo zaskoczyły mnie niektóre negatywne opinie. Lakier jest na prawdę super! Posiadam dwa kolory, 376 (jasny/cielisty róż) i 365 (ciemny fiolet)

+ pędzelek, jest idealnie wycięty i dobrze się nim nakłada lakier
    +/- w miarę dobre krycie (jestem wariatką i czasami potrafię nakładać 5 warstw lakieru od innych producentów)
    + nie jest ani za gęsty ani zbyt lejący
    + schnięcie, to zależy jak grubą warstwę lakieru się nałoży, nie jest to obiecane 45sek. ale schnie w miarę szybko
    + nie robi smug, ani nie gęstnieje przy nakładaniu
    + spory wybór kolorów

- cena, ok. 17 zł w rossmannie
    - trwałość, u mnie utrzymuje się do 4 dni (nakładam go na odżywkę)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić empeczworka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • Nie chce tego więcej widzieć na oczy ....
  • Jestem tak rozczarowana tym produktem, że aż ciężko mi się wypowiedzieć...

Za lakier zapłaciłam ponad 20 zł, chciałam kupić sobie ładny mleczny kolor o fajnej trwałości.

Za pierwszym razem nałożyłam dwie cienkie warstwy i po wyschnięciu wsykoczyła mi masa bąbelków. Zmyłam i dawałam mu kilkakrotnie szansę, ale za każdym razem było to samo, mimo stosowania kilku metod i kombinowania z ilością. Za każdym razem bąbelki. Jednak kilka dni temu stwierdziłąm że musi się go dać jakos ujarzmić. Starannie nałożyłam dwie warstwy mając nadzieję, że będzie ok. Babelki oczywiście po chwili zaczęło wybijać. Myślałam, że gorzej w niedziele o 23:00 być nie może ale jak wstałam rano to okazało się że lakier...napuchł? Bąble były wielkie i wystające i byłoo ich MILIONY ;/ Myślałam, że zemdleje jak to zobaczyłam.. Cos okropnego. Nie wiem na ile to wina Astora a na ile wina Rossmanna który być może źle przechowywał lakiery ale więcej nie skuszę się na to cudo.

Bubel roku 2015, nie wiem czy jakikolwiek kosmetyk w moim życiu pobije ten rekord.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: żadne

Chcesz pochwalić Ulixx za czytelną i pomocną recenzję?