Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Powiększ Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Zgłoszony przez brattby

Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem.

• Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • Bardzo dobry lakier
  • Mam doświadczenie używania wielu rozmaitych lakierów i różnych firm. I tych droższych i tych tańszych.
    Jest to jedyny lakier, który na moich paznokciach trzyma się cały tydzień. Bardzo delikatnie i niewidocznie ściera się na końcach paznokci. Na upartego mogłabym mieć go dłużej, ale zwyczajnie mi się nudzi. Wygląda pięknie i estetycznie.
    No i jestem pewna, że nie przestanę go kupować. Chyba, że coś się zmieni.
    Dla mnie na prawdę super lakier godny polecenia.
    Nie wiem dlaczego ma takie kiepskie opinie.
    Dziwi mnie to bardzo.
    Ale może chodzi tu o rodzaj paznokci.
    Lakier jest bardzo wytrzymały.
    Dla mnie bomba!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić eve40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoity lakierek
  • Mam kolor 321 bardzo ladny brudny roz i zamierzam kupic nastepne kolory. Jestem zadowolona z tego lakieru, jedna warstwa w przypadku tego koloru jaki mam wystarcza, nie trzeba packac 3razy zeby pokryc bo ladnie kryje juz za pierwszym, nie robi smug, nie ma przeswitow, czego nienawidze tak jak obiecuja szybko schnie nie gniecie sie po dotknieciu do czegostam, wygodny pedzelek, minus bo schodzi z brzegow. Dobry lakier podsumowujac jeden z moich ulubionych a mam setki.

Używam tego produktu od: 2tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1duze

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Nie jestem mistrzynią w malowaniu paznokci, ale ten lakier naprawdę pomaga w malowaniu. Bardzo dobry pędzelek-nie tworzy smug, maluje się szybko i łatwo. Lakier ma odpowiednią konsystencję, szybko schnie, jest trwały, nie niszczy paznokci.
    Minus-mam jasne kolory, niestety trzeba użyć dwóch warstw,bo jedna jest bardzo delikatna, niemal niewidoczna. Druga warstwa już tak szybko nie schnie, ale nie jest to wielka wada.
    Dobra cena, spory wybór odcieni-duże plusy.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obłędny, ale trzeba umieć się nim posługiwać
  • Lakier ten kupiłam na wypróbowanie. Nie jestem fanką marki Astor, ale w blogowo-youtube'owym świecie sporo się naczytałam i nasłuchałam o tych lakierach i postanowiłam wreszcie sama po nie sięgnąć. Zaopatrzyłam się w kolor 326.

Obietnica producenta:
    "Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru.
    Wysycha i lśni w mniej niż 1 minutę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem."

Szklana buteleczka o pojemności 8 ml. "Trzon" pędzelka dość długi, dzięki czemu wygodnie trzyma się go w ręce i wygodnie nim maluje. Niewielki pędzelek, ale dość gruby.

Moje doświadczenia:
    Czy ten lakier wysycha w mniej niż jedną minutę? No, nie do końca. Czy temu lakierowi wystarcza jedna warstwa? Również nie. Ja nakładam dwie warstwy, w odstępie okołu sześciu minut, po czym czekam jeszcze dziesięć minut zanim zacznę cokolwiek robić rękoma. Poza tym maluję paznokcie zawsze rano, bowiem wyschnąć lakier to sobie może w dziesięć minut, ale jego takie zastyganie może trwać nawet i osiem godzin, więc zawsze po malowaniu warto bardzo na paznokcie uważać; jeżeli pomalujemy paznokcie na noc i pójdziemy spać, to możemy się narazić na takie nieładne odbicia od poduszki lub kołdry. No, ale wracając już do naszego lakieru.
    Po nałożeniu dwóch warstw, lakier prezentuje się na paznokciach naprawdę bardzo ładnie. Jest to żywy odcień zielonego, bardzo ładnie współgrający zarówno z pastelami, jak i trochę ciemniejszymi odcieniami, jak na przykład granatem, szarością, czy klasyczną czernią. Umiejętnie pomalowane paznokcie obejdą się bez nieestetycznych bąbelków powietrza i zacieków.
    Lakier na tych paznokciach trzyma się bardzo długo i jest wręcz nie do zdarcia. U mnie wytrzymuje nawet do tygodnia i zmywam go wówczas, gdy rosnący paznokieć zaczyna się już odznaczać przy samej skórze.
    Nie barwi płytki paznokcia, można go łatwo zmyć.
    Ja używałam go bez jakiejkolwiek bazy, top coatu, czegokolwiek.
    Ten lakier wymaga od malującego trochę czasu, cierpliwości. Niemniej jednak - jak mówię - dobrze, umiejętnie pomalowane tym lakierem paznokciem wyglądają cudownie, a efekt utrzymuje się przez długi czas.

Cena i dostępność:
    Do kupienia w drogeriach stacjonarnych i internetowych. Cena: 12-15 zł.

Podsumowanie:
    Z wielką przyjemnością wypróbuję jeszcze inne kolory. Muszę jednak odjąć półtorej gwiazdki, bo oczekiwania producenta nie do końca spełnione zostały.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletny badziew!
  • Skusiłam się tylko na kolor. Wybrałam numer 355. Wygląda nieziemsko! Ale tylko świeżo po pomalowaniu.
    Malowałam go chyba na wszelkie sposoby. Na czyste paznokcie - dwie warstwy, potem jedna, potem znów na bazę ale niestety ... za każdym razem następnego dnia na paznokciach jest odciśnięty wzorek i są odpryski. Nawet pomalowane z samego rana, następnego dnia wszystko się powtarza.

Chcesz pochwalić ladyblackrose za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna aplikacja
  • Sięgnełam po ten lakier po roku i jestem znowu zachwycona kolorem.
    Głeboki turkus (325) jest naprawde oryginalny i intensywny w nietandetny sposób. Chciałam na stronie producenta zobaczyć inne odcienie i byłam w szoku, w ogóle nie wygląda tam tak, jak w rzeczywistości, więc jesli ktoś w ten sposób "podglada" to strzegam- nie jest to wiarygodne

Plusy:
    -genialny pedzelek, dzięki któremu mega szybko nakłada sie lakier
    -gesta konsystencja, wystarczy jedna warstwa
    -szybko schnie
    -bardzo, bardzo ladnie wygląda na paznokciach

Ja osobiście nie widze minusów, niektórzy narzekaja, że sie sciera, faktycznie zaczyna mi się ścierać po 3- 4 dniach, co jest dla mnie i tak lepsze, niż odpryskiwanie, które mi się nie przydarzyło, w przeciwieństwie do doswiadczeń z innymi lakierami
    Na pewno wypróbuje inne kolory

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić vaalezka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybko schnie, szybko się ściera
  • Parę tygodni temu podczas płacenia za zakupy w hebe zaproponowano mi ten lakier. Był w dość sporej promocji, więc wzięłam. Miałam wiele razy 60 sec, więc czemu by nie spróbować 45 sec?
    Mam odcień 343 - jaki to kolor? może ciemny łosoś?, albo brudny róż? - coś w tym stylu.

Zalety:
    - wystarczy jedna warstwa
    - schnie bardzo szybko
    - nie robi smug

Ale ma też wady:
    - pędzelek za szeroki, "wyłazi" za płytkę paznokcia, zwłaszcza przy małych palcach
    - i najgorsze - bardzo szybko się ściera na krawędzi paznokcia, właściwie już na drugi dzień.
    Zrozumiałabym taki efekt np. w sytuacji, gdy po malowaniu bierzemy się za porządki z użyciem różnych detergentów i nie nakładamy rękawiczek, ale on się ściera bez takich atrakcji.
    Wieczorem paznokcie świeżo pomalowane, a po porannej toalecie na krawędzi paznokcia lakier starty
    Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny głęboki kolor ale te smugi out.
  • Posiadam kolor 378 przepiękny \' brudny \' błękit. Zakochałam się w tym kolorze i bez zastanowienia porwałam go z Rossmann - owskiej półki.

Plusy:
    + piękne, głębokie kolory
    + dwie warstwy idealnie pokrywają płytkę paznokcia
    + utrzymywał się na moich paznokciach równe 7 dni
    + nie odpryskuje
    + nie ściera się na końcówkach zbyt szybko

Minusy:
    - jak dla mnie mógłby być tańszy
    - tworzy smugi dlatego trzeba położyć koniecznie top coat aby je zniwelować

Ze względu na te minusy daje 4 gwiazdki za kolory, krycie i dostępność. Mimo wszystko bardzo serdecznie polecam!
    Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić PannaKarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Z początku pomyślałam,że to taki drugi sally hansen salon complete, jednak tamten ma bardziej płynną konsysencję. W tym przypadku konsystencja jest dla mnie nieco zbyt gęsta.
    plusy: ładne kolory, niezła trwałość, cena
    minusy:jedna warstwa to za mało, dwie schną dość długo. trzeba nabierać dość dużo produktu, zeby nie smużył.

Chcesz pochwalić cottonpuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Wybrałam odcien ciemno fioletowy, z daleka wydaję się nawet czarny i to właśnie odcień lakieru skusił mnie do jego zakupu. Ale nie żałuję!
    Dziwią mnie tak słabe opinie, u mnie lakier sprawdził sie bardzo dobrze.
    Plusy :
    - cena
    - piękne kolory
    - wygodne opakowanie i fajny,gruby pędzelek
    - według mnie w miarę długo utrzymuję się na paznokciach (na nogach nawet do 2 tygodni)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić inmemoriaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij