Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Powiększ Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Zgłoszony przez brattby

Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru.
Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem.

• Fajny lakier, aczykolwiek mógłby się trzymać na paznokciach dłużej
  • Plusy:
    -wiele fajnych odcieni
    -cena jest dość przyzwoita
    -dobrze się nakłada
    -wygodny aplikator
    -czas wyschnięcia to rzeczywiście 45 sekund
    -niegęstnieje, nie traci swojej konsystencji

Minusy:
    - krótko się trzyma na paznokciach ( u mnie 2 dni)
    -cięzko sie go zmywa
    - po zmyciu koloru, paznokcie są troszeczke "zafarbowane"

Ilość zużytych opakowań: 1 małe, w trakcie

Chcesz pochwalić liberateme06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne krycie
  • Lakier ma fajne krycie i kilka fajnych kolorów.
    Mam 3 różne i najbardziej lubię błękit 378. Wystarczy jedna warstwa. Całkiem długo trzyma się też na paznokciach.
    Cena natomiast jest zdecydowanie za wysoka.

Ilość zużytych opakowań: 3 lakiery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić domaaas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Kupiłam na wyprzedaży. I bardzo dobrze.
    +nieźle kryje
    + ładne kolory
    + szybko schnie

- trwałość zerowa. Jeszcze tego samego dnia były odpryski.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z chęcią kupię ten lakier w innych kolorach
  • Bardzo zaskoczyły mnie niektóre negatywne opinie. Lakier jest na prawdę super! Posiadam dwa kolory, 376 (jasny/cielisty róż) i 365 (ciemny fiolet)

+ pędzelek, jest idealnie wycięty i dobrze się nim nakłada lakier
    +/- w miarę dobre krycie (jestem wariatką i czasami potrafię nakładać 5 warstw lakieru od innych producentów)
    + nie jest ani za gęsty ani zbyt lejący
    + schnięcie, to zależy jak grubą warstwę lakieru się nałoży, nie jest to obiecane 45sek. ale schnie w miarę szybko
    + nie robi smug, ani nie gęstnieje przy nakładaniu
    + spory wybór kolorów

- cena, ok. 17 zł w rossmannie
    - trwałość, u mnie utrzymuje się do 4 dni (nakładam go na odżywkę)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić empeczworka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • Nie chce tego więcej widzieć na oczy ....
  • Jestem tak rozczarowana tym produktem, że aż ciężko mi się wypowiedzieć...

Za lakier zapłaciłam ponad 20 zł, chciałam kupić sobie ładny mleczny kolor o fajnej trwałości.

Za pierwszym razem nałożyłam dwie cienkie warstwy i po wyschnięciu wsykoczyła mi masa bąbelków. Zmyłam i dawałam mu kilkakrotnie szansę, ale za każdym razem było to samo, mimo stosowania kilku metod i kombinowania z ilością. Za każdym razem bąbelki. Jednak kilka dni temu stwierdziłąm że musi się go dać jakos ujarzmić. Starannie nałożyłam dwie warstwy mając nadzieję, że będzie ok. Babelki oczywiście po chwili zaczęło wybijać. Myślałam, że gorzej w niedziele o 23:00 być nie może ale jak wstałam rano to okazało się że lakier...napuchł? Bąble były wielkie i wystające i byłoo ich MILIONY ;/ Myślałam, że zemdleje jak to zobaczyłam.. Cos okropnego. Nie wiem na ile to wina Astora a na ile wina Rossmanna który być może źle przechowywał lakiery ale więcej nie skuszę się na to cudo.

Bubel roku 2015, nie wiem czy jakikolwiek kosmetyk w moim życiu pobije ten rekord.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: żadne

Chcesz pochwalić Ulixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten lakier jest okropny!
  • Kupiłam dwa takie lakiery bo była promocja. Jestem strasznie zawiedziona....
    - krycie fatalne! Trzeba nałożyć trzy warstwy, żeby uzyskać ładny pudrowy kolor..
    - konsystencja tragiczna.... strasznie gęsty... szybko robią się grudki
    - schnie mega długo ( na pewno nie 45 sek xd)
    - efekt końcowy jest naprawdę bardzo słaby... nawet nie wygląda dobrze ... na paznokciach
    - trzyma się bardzo krótko...

Jestem bardzo nie zadowolona... lakiery z bazaru są o niebo lepsze od tego...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kubusiowy_miod za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutko
  • Z plusow dośc dobre krycie, moze wystarczyć jedna warstwa i szeroki pędzelek ułatwiajacy szybką aplikację, ładne kolory i szybkie wysychanie

Niestety trwałość bardzo słaba u mnie po 1 dniu do zmycia, dlatego więcej go nie kupię

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kaczma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedy zobaczyłam te recenzje musiałam napisać swoją!
  • Kiedy zobaczyłam tyle negatywnych bądź średnich recenzji musiałam się wypowiedzieć!
    Posiadam w domu 2 takie lakiery. Jeden (starszy) w kolorze takiej mega ciemnego bordo, takiego śliwkowego i drugi w kolorze mlecznego różu.

Plusy:
    +bardzo fajny, duży pędzelek, którym wystarczy dwa razy przejechać po paznokciu
    +schną szybko, może nie w 45 s, ale mimo to szybko
    +ładnie się u mnie utrzymują, kiedy nałożę na nie jeszcze dobry lakier bezbarwny, albo jak w przypadku tego jasnego lakier do zdobienia SH to od poniedziałku do piątku wytrzyma
    +starszy lakier nawet nie zaczął mi gęstnieć, a mam go długo

Minusy:
    -przy ciemnym wystarczą dwie warstwy i mam mega dobry efekt, ale przy jasnym pierwsza to tragedia, druga taka sobie, po trzech jest już dobrze, ale jak mówiłam lakier schnie bardzo szybko więc nie przeszkadza mi to
    -cena bez żadnych promocji nie zachęca, ale nawet na Rossmannowych promocjach -40% jest już znośna

Serdecznie polecam korzystać z promocji na nie!

Ilość zużytych opakowań: dwa w użyciu

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Posiadam numer 376 - jasnoróżowy i niestety jestem bardzo zawiedziona. Krycie bardzo słabe (nałożyłam 3 warstwy zeby uzyskać pożądany efekt), schnie o wiele dłużej niż obiecuje producent. Zapewne ciemniejsze kolory mają lepsze krycie i być może kiedyś zakupię inny kolor, gdy lakier ten będzie w promocji. Póki co preferuję tańsze lakiery o lepszym kryciu.

Chcesz pochwalić 749asia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry lakier w dobrej cenie
  • Jako człowiek leniwy paznokcie maluję bardzo rzadko dlatego ważne dla mnie jest żeby lakier był naprawdę wytrzymały. I jak dotąd trwalszego nie znalazłam. Kolor utrzymuje się nienaruszony aż do czasu kiedy mi się znudzi i zmyję go sama.
    Podoba mi się też jego krycie. Wystarczy raz pociągnąć pędzelkiem i nie trzeba już żadnych poprawek, czy drugiej warstwy.
    Sam lakier schnie bardzo szybko. Wydaje mi się, że nie jest to 45sec jak jest na opakowaniu, ale porównując do innych lakierów czas schnięcia jest króciutki.
    Wydajność również na plus, w zasadzie nie udało mi się jeszcze skończyć żadnego koloru. Lakier zresztą nie zasycha mimo swojego wieku, więc może jeszcze dam radę.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
    Ilość zużytych opakowań: całego żadnego, kilka w trakcie

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?