Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Powiększ Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Zgłoszony przez brattby

Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru.
Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem.

• świetna aplikacja
  • Sięgnełam po ten lakier po roku i jestem znowu zachwycona kolorem.
    Głeboki turkus (325) jest naprawde oryginalny i intensywny w nietandetny sposób. Chciałam na stronie producenta zobaczyć inne odcienie i byłam w szoku, w ogóle nie wygląda tam tak, jak w rzeczywistości, więc jesli ktoś w ten sposób "podglada" to strzegam- nie jest to wiarygodne

Plusy:
    -genialny pedzelek, dzięki któremu mega szybko nakłada sie lakier
    -gesta konsystencja, wystarczy jedna warstwa
    -szybko schnie
    -bardzo, bardzo ladnie wygląda na paznokciach

Ja osobiście nie widze minusów, niektórzy narzekaja, że sie sciera, faktycznie zaczyna mi się ścierać po 3- 4 dniach, co jest dla mnie i tak lepsze, niż odpryskiwanie, które mi się nie przydarzyło, w przeciwieństwie do doswiadczeń z innymi lakierami
    Na pewno wypróbuje inne kolory

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić vaalezka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybko schnie, szybko się ściera
  • Parę tygodni temu podczas płacenia za zakupy w hebe zaproponowano mi ten lakier. Był w dość sporej promocji, więc wzięłam. Miałam wiele razy 60 sec, więc czemu by nie spróbować 45 sec?
    Mam odcień 343 - jaki to kolor? może ciemny łosoś?, albo brudny róż? - coś w tym stylu.

Zalety:
    - wystarczy jedna warstwa
    - schnie bardzo szybko
    - nie robi smug

Ale ma też wady:
    - pędzelek za szeroki, "wyłazi" za płytkę paznokcia, zwłaszcza przy małych palcach
    - i najgorsze - bardzo szybko się ściera na krawędzi paznokcia, właściwie już na drugi dzień.
    Zrozumiałabym taki efekt np. w sytuacji, gdy po malowaniu bierzemy się za porządki z użyciem różnych detergentów i nie nakładamy rękawiczek, ale on się ściera bez takich atrakcji.
    Wieczorem paznokcie świeżo pomalowane, a po porannej toalecie na krawędzi paznokcia lakier starty
    Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny głęboki kolor ale te smugi out.
  • Posiadam kolor 378 przepiękny \' brudny \' błękit. Zakochałam się w tym kolorze i bez zastanowienia porwałam go z Rossmann - owskiej półki.

Plusy:
    + piękne, głębokie kolory
    + dwie warstwy idealnie pokrywają płytkę paznokcia
    + utrzymywał się na moich paznokciach równe 7 dni
    + nie odpryskuje
    + nie ściera się na końcówkach zbyt szybko

Minusy:
    - jak dla mnie mógłby być tańszy
    - tworzy smugi dlatego trzeba położyć koniecznie top coat aby je zniwelować

Ze względu na te minusy daje 4 gwiazdki za kolory, krycie i dostępność. Mimo wszystko bardzo serdecznie polecam!
    Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić PannaKarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Z początku pomyślałam,że to taki drugi sally hansen salon complete, jednak tamten ma bardziej płynną konsysencję. W tym przypadku konsystencja jest dla mnie nieco zbyt gęsta.
    plusy: ładne kolory, niezła trwałość, cena
    minusy:jedna warstwa to za mało, dwie schną dość długo. trzeba nabierać dość dużo produktu, zeby nie smużył.

Chcesz pochwalić cottonpuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Wybrałam odcien ciemno fioletowy, z daleka wydaję się nawet czarny i to właśnie odcień lakieru skusił mnie do jego zakupu. Ale nie żałuję!
    Dziwią mnie tak słabe opinie, u mnie lakier sprawdził sie bardzo dobrze.
    Plusy :
    - cena
    - piękne kolory
    - wygodne opakowanie i fajny,gruby pędzelek
    - według mnie w miarę długo utrzymuję się na paznokciach (na nogach nawet do 2 tygodni)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić inmemoriaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna warstwa to za mało.
  • Kupuję te lakiery tylko i wyłącznie dlatego, że do tej pory u innych producentów nie znalazłam tego jednego konkretnego koloru który ma Astor. 45 sekund być może wystarcza do wyschniecia jednej warstwy lakieru, tyle tylko, że jedna warstwa to za mało żeby ładnie i bez smug pokryć paznokieć. Przy dwóch warstwach lakier w moim odczuciu schnie niesamowicie długo i jest to ogromna wada. Lakier szybko gumuje się więc albo trzeba go zużywać bardzo szybko, albo należy pogodzić się z tym, że trzeba będzie wyrzucić do kosza połowę jego pojemności. Na plus jest bardzo wygodny, szeroki pędzelek oraz trwałość (około 3 dni bez odprysków). Gdybym jednak znalazła interesujący mnie kolor u innej marki, nie zawahałabym się przed porzuceniem Quick n' Go.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić bar_bro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie jedna warstwa
  • Lakier ma bardzo wygodny pędzelek i rzeczywiście szybko schnie, ale jedna warstwa nie wystarczy. Żeby paznokcie były dobrze pokryte, potrzeba dwóch. Po 3-4 dniach zaczyna się odpryskiwać, ale to i tak dobrze, bo wszystkie lakiery tyle się u mnie trzymają :P

Używam tego produktu od: roku (?)
    Ilość zużytych opakowań: używam dwóch

Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny kolor i nic więcej
  • Lakier kupiłam w chwili kryzysu, bo po 4 tyg pojawiły mi się odpryski na hybrydzie i potrzebowałam czegoś na cito.

Skusił mnie fajny kolor (375), który jest delikatnym nudziakiem w kolorze szaro-beżowym.

No i cóż - mam paznokcie akrylowe, więc lakier teoretycznie powinien trzymać się dłużej. Zazwyczaj nie tylko teoretycznie, ale także praktycznie, a tu wtopa.

- Lakier ma paskudny pędzelek, który zostawia smugi. *** Jego włosie jest nieregularnie przycięte, więc ciężko jest zrobić idealną linię przy skórkach.
    - Do tego lakier przy pierwszej warstwie zostawia prześwity, druga warstwa sobie z nimi nie radzi, a trzecia jakimś cudem trochę wyrównuje.
    - Po dwóch dniach lakier na końcówkach ściera się/odpryskuje.

Jeśli chodzi o plusy, to przede wszystkim kolor idealnie trafił w mój gust. Lakier też szybko zasycha (ale z pewnością nie jest to 60sek).
    No i faktycznie ładnie błyszczy (przez te dwa dni, bo później trzeba go zmyć ze względu na ścieranie)

Uważam, że jest dużo lakierów w podobnej cenie (kupiłam go za 9,99zł w rossmanie w promocji), które są trwalsze i lepsze jakościowo np. essence.

Widzę, że większość recenzji dotyczy lakierów niekryjących i być może te są lepsze. Mój jest całkowicie kryjący i niestety pędzelek sobie z nim nie radzi.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: część pierwszego

Chcesz pochwalić anick88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • dobry!
  • Lakier, który posiadam kupiłam w zestawie razem z tuszem tej samej marki.
    Mam przepiękną, głęboką i seksowną czerwień.
    Pędzelek jest dość krótki i szeroki, dzięki czemu na prawdę łatwo pomalować paznokcie.
    Lakier jest dobrze kryjący, ale dla idealnego efektu lepiej nałożyć 2 warstwy no i jeśli chodzi o schnięcie lakierul 45 sekund to jakaś totalna fikcja- nawet przy 1 warstwie.
    Na wyschnięcie lakieru czekam około 2 godzin i nadal staram się uważać na paznokcie, bo są jeszcze świeże.
    Lakier jest dość trwały - 4 dni wygląda bardzo dobrze, potem zaczyna pękać (jeśli paznokcie pracują) itd.
    Śmiało poleciłabym ten lakier.

Chcesz pochwalić Cdz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, ale..
  • Kolory: 240 (czerwony) i 326 (zielony)
    Jestem bardzo zadowolona z tych lakierów. Właściwie nie mam do nich żadnych zastrzeżeń (nie mogę ocenić trwałości, bo zazwyczaj lakier utrzymuje się na moich paznokciach najwyżej 2 dni, bo potem po prostu mi się nudzi .
    Jak na razie czekam, co się stanie po czasie. Astor, Quick'n Go! 60 sec baardzo zgęstniał, chociaż została jeszcze 1/3 zawartości buteleczki i obawiam się, że z tym stanie się to samo..

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: używam dwóch

Chcesz pochwalić lunarebel za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij