Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Powiększ Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Zgłoszony przez brattby

Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem.

• Słabiutko
  • Z plusow dośc dobre krycie, moze wystarczyć jedna warstwa i szeroki pędzelek ułatwiajacy szybką aplikację, ładne kolory i szybkie wysychanie

Niestety trwałość bardzo słaba u mnie po 1 dniu do zmycia, dlatego więcej go nie kupię

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kaczma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedy zobaczyłam te recenzje musiałam napisać swoją!
  • Kiedy zobaczyłam tyle negatywnych bądź średnich recenzji musiałam się wypowiedzieć!
    Posiadam w domu 2 takie lakiery. Jeden (starszy) w kolorze takiej mega ciemnego bordo, takiego śliwkowego i drugi w kolorze mlecznego różu.

Plusy:
    +bardzo fajny, duży pędzelek, którym wystarczy dwa razy przejechać po paznokciu
    +schną szybko, może nie w 45 s, ale mimo to szybko
    +ładnie się u mnie utrzymują, kiedy nałożę na nie jeszcze dobry lakier bezbarwny, albo jak w przypadku tego jasnego lakier do zdobienia SH to od poniedziałku do piątku wytrzyma
    +starszy lakier nawet nie zaczął mi gęstnieć, a mam go długo

Minusy:
    -przy ciemnym wystarczą dwie warstwy i mam mega dobry efekt, ale przy jasnym pierwsza to tragedia, druga taka sobie, po trzech jest już dobrze, ale jak mówiłam lakier schnie bardzo szybko więc nie przeszkadza mi to
    -cena bez żadnych promocji nie zachęca, ale nawet na Rossmannowych promocjach -40% jest już znośna

Serdecznie polecam korzystać z promocji na nie!

Ilość zużytych opakowań: dwa w użyciu

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Posiadam numer 376 - jasnoróżowy i niestety jestem bardzo zawiedziona. Krycie bardzo słabe (nałożyłam 3 warstwy zeby uzyskać pożądany efekt), schnie o wiele dłużej niż obiecuje producent. Zapewne ciemniejsze kolory mają lepsze krycie i być może kiedyś zakupię inny kolor, gdy lakier ten będzie w promocji. Póki co preferuję tańsze lakiery o lepszym kryciu.

Chcesz pochwalić 749asia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry lakier w dobrej cenie
  • Jako człowiek leniwy paznokcie maluję bardzo rzadko dlatego ważne dla mnie jest żeby lakier był naprawdę wytrzymały. I jak dotąd trwalszego nie znalazłam. Kolor utrzymuje się nienaruszony aż do czasu kiedy mi się znudzi i zmyję go sama.
    Podoba mi się też jego krycie. Wystarczy raz pociągnąć pędzelkiem i nie trzeba już żadnych poprawek, czy drugiej warstwy.
    Sam lakier schnie bardzo szybko. Wydaje mi się, że nie jest to 45sec jak jest na opakowaniu, ale porównując do innych lakierów czas schnięcia jest króciutki.
    Wydajność również na plus, w zasadzie nie udało mi się jeszcze skończyć żadnego koloru. Lakier zresztą nie zasycha mimo swojego wieku, więc może jeszcze dam radę.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
    Ilość zużytych opakowań: całego żadnego, kilka w trakcie

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • Bardzo dobry lakier
  • Mam doświadczenie używania wielu rozmaitych lakierów i różnych firm. I tych droższych i tych tańszych.
    Jest to jedyny lakier, który na moich paznokciach trzyma się cały tydzień. Bardzo delikatnie i niewidocznie ściera się na końcach paznokci. Na upartego mogłabym mieć go dłużej, ale zwyczajnie mi się nudzi. Wygląda pięknie i estetycznie.
    No i jestem pewna, że nie przestanę go kupować. Chyba, że coś się zmieni.
    Dla mnie na prawdę super lakier godny polecenia.
    Nie wiem dlaczego ma takie kiepskie opinie.
    Dziwi mnie to bardzo.
    Ale może chodzi tu o rodzaj paznokci.
    Lakier jest bardzo wytrzymały.
    Dla mnie bomba!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić eve40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoity lakierek
  • Mam kolor 321 bardzo ladny brudny roz i zamierzam kupic nastepne kolory. Jestem zadowolona z tego lakieru, jedna warstwa w przypadku tego koloru jaki mam wystarcza, nie trzeba packac 3razy zeby pokryc bo ladnie kryje juz za pierwszym, nie robi smug, nie ma przeswitow, czego nienawidze tak jak obiecuja szybko schnie nie gniecie sie po dotknieciu do czegostam, wygodny pedzelek, minus bo schodzi z brzegow. Dobry lakier podsumowujac jeden z moich ulubionych a mam setki.

Używam tego produktu od: 2tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1duze

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Nie jestem mistrzynią w malowaniu paznokci, ale ten lakier naprawdę pomaga w malowaniu. Bardzo dobry pędzelek-nie tworzy smug, maluje się szybko i łatwo. Lakier ma odpowiednią konsystencję, szybko schnie, jest trwały, nie niszczy paznokci.
    Minus-mam jasne kolory, niestety trzeba użyć dwóch warstw,bo jedna jest bardzo delikatna, niemal niewidoczna. Druga warstwa już tak szybko nie schnie, ale nie jest to wielka wada.
    Dobra cena, spory wybór odcieni-duże plusy.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obłędny, ale trzeba umieć się nim posługiwać
  • Lakier ten kupiłam na wypróbowanie. Nie jestem fanką marki Astor, ale w blogowo-youtube'owym świecie sporo się naczytałam i nasłuchałam o tych lakierach i postanowiłam wreszcie sama po nie sięgnąć. Zaopatrzyłam się w kolor 326.

Obietnica producenta:
    "Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru.
    Wysycha i lśni w mniej niż 1 minutę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem."

Szklana buteleczka o pojemności 8 ml. "Trzon" pędzelka dość długi, dzięki czemu wygodnie trzyma się go w ręce i wygodnie nim maluje. Niewielki pędzelek, ale dość gruby.

Moje doświadczenia:
    Czy ten lakier wysycha w mniej niż jedną minutę? No, nie do końca. Czy temu lakierowi wystarcza jedna warstwa? Również nie. Ja nakładam dwie warstwy, w odstępie okołu sześciu minut, po czym czekam jeszcze dziesięć minut zanim zacznę cokolwiek robić rękoma. Poza tym maluję paznokcie zawsze rano, bowiem wyschnąć lakier to sobie może w dziesięć minut, ale jego takie zastyganie może trwać nawet i osiem godzin, więc zawsze po malowaniu warto bardzo na paznokcie uważać; jeżeli pomalujemy paznokcie na noc i pójdziemy spać, to możemy się narazić na takie nieładne odbicia od poduszki lub kołdry. No, ale wracając już do naszego lakieru.
    Po nałożeniu dwóch warstw, lakier prezentuje się na paznokciach naprawdę bardzo ładnie. Jest to żywy odcień zielonego, bardzo ładnie współgrający zarówno z pastelami, jak i trochę ciemniejszymi odcieniami, jak na przykład granatem, szarością, czy klasyczną czernią. Umiejętnie pomalowane paznokcie obejdą się bez nieestetycznych bąbelków powietrza i zacieków.
    Lakier na tych paznokciach trzyma się bardzo długo i jest wręcz nie do zdarcia. U mnie wytrzymuje nawet do tygodnia i zmywam go wówczas, gdy rosnący paznokieć zaczyna się już odznaczać przy samej skórze.
    Nie barwi płytki paznokcia, można go łatwo zmyć.
    Ja używałam go bez jakiejkolwiek bazy, top coatu, czegokolwiek.
    Ten lakier wymaga od malującego trochę czasu, cierpliwości. Niemniej jednak - jak mówię - dobrze, umiejętnie pomalowane tym lakierem paznokciem wyglądają cudownie, a efekt utrzymuje się przez długi czas.

Cena i dostępność:
    Do kupienia w drogeriach stacjonarnych i internetowych. Cena: 12-15 zł.

Podsumowanie:
    Z wielką przyjemnością wypróbuję jeszcze inne kolory. Muszę jednak odjąć półtorej gwiazdki, bo oczekiwania producenta nie do końca spełnione zostały.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletny badziew!
  • Skusiłam się tylko na kolor. Wybrałam numer 355. Wygląda nieziemsko! Ale tylko świeżo po pomalowaniu.
    Malowałam go chyba na wszelkie sposoby. Na czyste paznokcie - dwie warstwy, potem jedna, potem znów na bazę ale niestety ... za każdym razem następnego dnia na paznokciach jest odciśnięty wzorek i są odpryski. Nawet pomalowane z samego rana, następnego dnia wszystko się powtarza.

Chcesz pochwalić ladyblackrose za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna aplikacja
  • Sięgnełam po ten lakier po roku i jestem znowu zachwycona kolorem.
    Głeboki turkus (325) jest naprawde oryginalny i intensywny w nietandetny sposób. Chciałam na stronie producenta zobaczyć inne odcienie i byłam w szoku, w ogóle nie wygląda tam tak, jak w rzeczywistości, więc jesli ktoś w ten sposób "podglada" to strzegam- nie jest to wiarygodne

Plusy:
    -genialny pedzelek, dzięki któremu mega szybko nakłada sie lakier
    -gesta konsystencja, wystarczy jedna warstwa
    -szybko schnie
    -bardzo, bardzo ladnie wygląda na paznokciach

Ja osobiście nie widze minusów, niektórzy narzekaja, że sie sciera, faktycznie zaczyna mi się ścierać po 3- 4 dniach, co jest dla mnie i tak lepsze, niż odpryskiwanie, które mi się nie przydarzyło, w przeciwieństwie do doswiadczeń z innymi lakierami
    Na pewno wypróbuje inne kolory

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić vaalezka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij