Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Powiększ Astor, Quick `n Go! 45 Sec. (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Zgłoszony przez brattby

Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru.
Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem.

• Piękny głęboki kolor ale te smugi out.
  • Posiadam kolor 378 przepiękny \' brudny \' błękit. Zakochałam się w tym kolorze i bez zastanowienia porwałam go z Rossmann - owskiej półki.

Plusy:
    + piękne, głębokie kolory
    + dwie warstwy idealnie pokrywają płytkę paznokcia
    + utrzymywał się na moich paznokciach równe 7 dni
    + nie odpryskuje
    + nie ściera się na końcówkach zbyt szybko

Minusy:
    - jak dla mnie mógłby być tańszy
    - tworzy smugi dlatego trzeba położyć koniecznie top coat aby je zniwelować

Ze względu na te minusy daje 4 gwiazdki za kolory, krycie i dostępność. Mimo wszystko bardzo serdecznie polecam!
    Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić PannaKarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Z początku pomyślałam,że to taki drugi sally hansen salon complete, jednak tamten ma bardziej płynną konsysencję. W tym przypadku konsystencja jest dla mnie nieco zbyt gęsta.
    plusy: ładne kolory, niezła trwałość, cena
    minusy:jedna warstwa to za mało, dwie schną dość długo. trzeba nabierać dość dużo produktu, zeby nie smużył.

Chcesz pochwalić cottonpuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Wybrałam odcien ciemno fioletowy, z daleka wydaję się nawet czarny i to właśnie odcień lakieru skusił mnie do jego zakupu. Ale nie żałuję!
    Dziwią mnie tak słabe opinie, u mnie lakier sprawdził sie bardzo dobrze.
    Plusy :
    - cena
    - piękne kolory
    - wygodne opakowanie i fajny,gruby pędzelek
    - według mnie w miarę długo utrzymuję się na paznokciach (na nogach nawet do 2 tygodni)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić inmemoriaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna warstwa to za mało.
  • Kupuję te lakiery tylko i wyłącznie dlatego, że do tej pory u innych producentów nie znalazłam tego jednego konkretnego koloru który ma Astor. 45 sekund być może wystarcza do wyschniecia jednej warstwy lakieru, tyle tylko, że jedna warstwa to za mało żeby ładnie i bez smug pokryć paznokieć. Przy dwóch warstwach lakier w moim odczuciu schnie niesamowicie długo i jest to ogromna wada. Lakier szybko gumuje się więc albo trzeba go zużywać bardzo szybko, albo należy pogodzić się z tym, że trzeba będzie wyrzucić do kosza połowę jego pojemności. Na plus jest bardzo wygodny, szeroki pędzelek oraz trwałość (około 3 dni bez odprysków). Gdybym jednak znalazła interesujący mnie kolor u innej marki, nie zawahałabym się przed porzuceniem Quick n' Go.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić bar_bro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie jedna warstwa
  • Lakier ma bardzo wygodny pędzelek i rzeczywiście szybko schnie, ale jedna warstwa nie wystarczy. Żeby paznokcie były dobrze pokryte, potrzeba dwóch. Po 3-4 dniach zaczyna się odpryskiwać, ale to i tak dobrze, bo wszystkie lakiery tyle się u mnie trzymają :P

Używam tego produktu od: roku (?)
    Ilość zużytych opakowań: używam dwóch

Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny kolor i nic więcej
  • Lakier kupiłam w chwili kryzysu, bo po 4 tyg pojawiły mi się odpryski na hybrydzie i potrzebowałam czegoś na cito.

Skusił mnie fajny kolor (375), który jest delikatnym nudziakiem w kolorze szaro-beżowym.

No i cóż - mam paznokcie akrylowe, więc lakier teoretycznie powinien trzymać się dłużej. Zazwyczaj nie tylko teoretycznie, ale także praktycznie, a tu wtopa.

- Lakier ma paskudny pędzelek, który zostawia smugi. *** Jego włosie jest nieregularnie przycięte, więc ciężko jest zrobić idealną linię przy skórkach.
    - Do tego lakier przy pierwszej warstwie zostawia prześwity, druga warstwa sobie z nimi nie radzi, a trzecia jakimś cudem trochę wyrównuje.
    - Po dwóch dniach lakier na końcówkach ściera się/odpryskuje.

Jeśli chodzi o plusy, to przede wszystkim kolor idealnie trafił w mój gust. Lakier też szybko zasycha (ale z pewnością nie jest to 60sek).
    No i faktycznie ładnie błyszczy (przez te dwa dni, bo później trzeba go zmyć ze względu na ścieranie)

Uważam, że jest dużo lakierów w podobnej cenie (kupiłam go za 9,99zł w rossmanie w promocji), które są trwalsze i lepsze jakościowo np. essence.

Widzę, że większość recenzji dotyczy lakierów niekryjących i być może te są lepsze. Mój jest całkowicie kryjący i niestety pędzelek sobie z nim nie radzi.

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: część pierwszego

Chcesz pochwalić anick88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • dobry!
  • Lakier, który posiadam kupiłam w zestawie razem z tuszem tej samej marki.
    Mam przepiękną, głęboką i seksowną czerwień.
    Pędzelek jest dość krótki i szeroki, dzięki czemu na prawdę łatwo pomalować paznokcie.
    Lakier jest dobrze kryjący, ale dla idealnego efektu lepiej nałożyć 2 warstwy no i jeśli chodzi o schnięcie lakierul 45 sekund to jakaś totalna fikcja- nawet przy 1 warstwie.
    Na wyschnięcie lakieru czekam około 2 godzin i nadal staram się uważać na paznokcie, bo są jeszcze świeże.
    Lakier jest dość trwały - 4 dni wygląda bardzo dobrze, potem zaczyna pękać (jeśli paznokcie pracują) itd.
    Śmiało poleciłabym ten lakier.

Chcesz pochwalić Cdz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, ale..
  • Kolory: 240 (czerwony) i 326 (zielony)
    Jestem bardzo zadowolona z tych lakierów. Właściwie nie mam do nich żadnych zastrzeżeń (nie mogę ocenić trwałości, bo zazwyczaj lakier utrzymuje się na moich paznokciach najwyżej 2 dni, bo potem po prostu mi się nudzi .
    Jak na razie czekam, co się stanie po czasie. Astor, Quick'n Go! 60 sec baardzo zgęstniał, chociaż została jeszcze 1/3 zawartości buteleczki i obawiam się, że z tym stanie się to samo..

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: używam dwóch

Chcesz pochwalić lunarebel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny uwagi.
  • Lakiery zakupione wraz z tuszem Big&Beautifull w zestawie świątecznym za 17,99 zł. Głównie skusił mnie tusz, a że zestaw zawierał czerwony i szary lakier? Dla mnie bomba.

Tusz - porażka... Lakiery za to okazały się miłym zaskoczeniem.

+szeroki pędzelek naprawdę ułatwia malowanie
    +lakier szybko schnie, zaryzykowałam poranne malowanie przed pracą i wszystko skończyło się dobrze
    +kolory bardzo przyjemne, błyszczące, 2 cienkie warstwy są wystarczające, nie widać mazów ani prześwitów itp.
    +zadowalająco trwałe

Co do trwałości właśnie. Nie używam utwardzaczy więc lakier na paznokciach jest saute. Pracuję w laboratorium, więc non stop w rękawiczkach, myję ręce kilkanaście razy w ciągu zmiany. Lakier utrzymuje się ok. 3 dni z czego jestem zadowolona, ze względu na ekstremalne dla niego warunki ;D

Minusy? Chyba brak, spokojnie zapłacę za niego regularną cenę.

Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Guernicaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest najgorzej
  • Posiadam lakier w kolorze krwistej czerwieni

+super pędzelek
    +równomierny kolor
    +naprawdę szybko schnie

-na moich paznokciach utrzymuje się bez pęknięć i odprysków maksymalnie 3 dni
    -cena

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kucaak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie dość dobry
  • Posiadam kilka lakierów z tej serii : niebieski, krwista czerwień, szary oraz pudrowy róż.

+Ładnie pokrywa płytkę paznokcia
    + na moich paznokciach nie zostawia przebarwień
    + u mnie lakier trzyma się ok.5 dni bez odprysków
    + duża gama kolorystyczna
    - uderzający zapach (za to ujmuję pół gwiazdki)

Chcesz pochwalić plakota za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • posiadam lakier bezbawny

plusy:
    +zgodnie z obietnicą lakier schnie w mngnieniu oka

+długo utrzymuje się na paznokciu

+równomiernie się rozprowadza

+fantastyczny duży płaski pędzelek

+opakowanie

+paznokcie mają ładny błysk

minusy:
    jak na razie nie zauważyłam

Cena nie jest niska, ale myślę że produkt jest wart tej ceny. Już myślę nad zakupem koloru

Chcesz pochwalić Annastazja_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Lakier doskonale trzyma się płytki paznokcia, pięknie lśni, jest bardzo trwały - przy wszystkich pracach domowych utrzymuje się 5 dni. Nie odpryskuje oraz nie ściera się, cierpliwe czeka aż potraktuję go zmywaczem Kupię znów na pewno.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Puellaaeternam za czytelną i pomocną recenzję?
  • na pewno nie jest szybkoschnący, poza tym OK
  • + cudowne lśnienie lakier ma bardzo gładkie wykończenie, przez co tworzy idealną taflę koloru.
    + pędzelek - szeroki i dobrze wyprofilowany

+/- krycie średnie, ciemne kolory wymagają warstw
    +/- trwałość - przeciętna, jak każdy lakier wymaga po
    dniach poprawek, szczególnie ciemny.

- szybkoschnący?!?! z której strony... Osoba, która nazwała ten lakier szybkoschnącym, chyba nie widziała nigdy lakieru szybkoschnącego.
    - stosunek jakości do ceny. Wolę kupić tańszy lakier, na serio szybkoschnący, z większą pojemnością, bo trwałość będzie taka sama, np. Avon

Ilość zużytych opakowań: 1 lakier, kolor 355 (bordowo-śliwkowy, bardzo ciemny)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić apoyando za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Nie mam szczęścia do lakierów, albo moje paznokcie są wyjątkowo trudne. Kupiła ten lakier przez przypadek i .... kupię z pewnością następny.
    Nie jestem osobą, która często maluje paznokcie, ale jesli już maluję, chciałabym aby lakier się utrzymywał na paznokciach.

Mam kolor czerwony i ciemny fiolet.

+ doskonałe krycie już za pierwszych razem
    + bardzo ładne kolory zarówno po jednym, jak i po dwóch kryciach
    + bardzo szybko schnie
    + pędzelek ułatwia równomierne nakładanie
    + długo się utrzymuje!
    + nie pęka!

- delikatnie pęka w moim przypadku po długotrwałych porządkach w domu, po moczeniu dłoni w wodzie z detergentami.

Jak najbardziej polecam ten lakier!

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Iv_Ona77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski i nie warty swojej ceny
  • Posiadam kolor 343 - czerwień połączona z różem.

Kupiłam ten lakier na promocji za 10 zł, w normalnej cenie można go kupić za około 15-16 zł. Nie jest warty swojej ceny, można kupić o wiele lepsze lakiery w podobnej lub mniejszej cenie.

Plusy:
    - już jedna warstwa idealnie kryje paznokieć, nie zostają smugi i prześwity
    - szybko schnie, może nie jest to 45 sekund, ale po kilkunastu minutach można uznać, że lakier jest już suchy
    - wygodny, gruby pędzelek

Minusy:
    - już pierwszego dnia zciera się z końcówek nawet jesli w tym czasie nie wykonuje się żadnych prac domowych!! To go totalnie dyskfalifikuje. Ściera się nawet z bardzo krótkich paznokci, które nie wystają za opuszki palców. Producent zaleca stosowanie bazy i top coatu. Ja używałam zarówno bazy jak i top coatu, innym razem pomalowałam paznokcie tylko samym lakierem i efekt był ten sam... po kilku godzinkach końcówki były starte
    - cena nie adekwatna do jakości

Plusy/Minusy:
    - jest trwały. Długo się trzyma, niestety tak już pisałam wyżej już po kilku godzinach od pomalowania paznokci ścierają się końcówki. Jak dla kogoś nie są one dużym problemem, to może mieć ten lakier na paznokciach przez około 5 dni.

Nie polecam, już lepsze są lakiery z Wibo, Bell czy Eveline

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie i ostatnie, bo już więcej go nie kupie

Chcesz pochwalić duchess93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety
  • No cóż, o ile podobają mi się lakiery z serii Lacque DeLuxe, tak ta seria jest wręcz okropna. W hebe z karta zapłaciłam za lakier coś w granicach 10 zł. Moje spostrzeżenia:
    + kolor( mam odcień takiego ciemnego wina, numeru nie pamiętam)
    +pędzelek

- krycie- żeby pokryć płytkę paznokcia, potrzebowałam 3 warstw
    - nie schnie 45 sekund, tylko kilkanaście minut a i tak po tym czasie końcówki mi się pościerały
    - jest rzadki, a co za tym idzie potrzeba kilku warstw
    - lakier nie wygląda estetycznie, ponieważ potworzyły się na purchle i bąble

nie wiem jak z trwałością, bo mam go 1,5 dnia dopiero, ale widzę,że końcówki już zaczynają straszyć

Ogólnie ten kolor to bubel, nie wiem jak inne z tej serii

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić behemotkot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Super lakier. JA wiedzę same plusy:

+dobrze kryje
    +szybko schnie
    +duży wybór kolorów
    + długo sie trzyma

Cena też jest przystępna. Za taką jakość warto.

Minusów: brak

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki zwykłe

Chcesz pochwalić wikizjawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny lakier
  • Naprawdę super lakier! Oszalałam na punkcie pędzelka i wiem że nawet gdy lakier się skończy pędzelek zachowam. Nie jest ani za gęsty ani za rzadki idealnie się nakłada. Jest bardzo dobrze kryjący i faktycznie wystarczy tylko jedna warstwa, drugą nakładam by nasycić kolor i nadać mu mocy.

Minusem jest czas wysychania, niestety 'szybkoschnący' jest tylko z nazwy. Po nałożeniu lakieru muszę bardzo uważać bo nawet po 3 minutach gdy np poprawię włosy odznaczają się one na lakierze

Chcesz pochwalić pajeja88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • można nim rysować
  • Pożyczyłam go od mamy i już nie oddałam jej
    +cena( naprawdę mała)
    +śliczne kolory
    +kryje za 1 pociągnięciem
    +wygodny pędzelek
    +naprawdę schnie w minutę
    +wydajny

-szybko scierają się końce przy pracach domowych

zauważyłam też że jak się przejedzie nim (mając go na paznokciach) po kartce to można go używać zamiast kredek )))

Ilość zużytych opakowań: kończę drugię

Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 82 raz(y)
  • ulubiony lakier z tzw. niższej półki
  • Naprawdę świetny lakier! Zdecydowanie mój ulubiony z tych tańszych. Ma znakomity pędzelek, którym niesamowicie łatwo rozprowadza się lakier. Lepszego nie znalazłam. Sam lakier ma odpowiednią konsystencję i nie jest ani za gęsty, ani za rzadki. Krycie jest dosłownie świetne – właściwie wystarczyłaby jedna warstwa lakieru i tylko "z przyzwoitości" dokładam drugą ;-)

Schnie rzeczywiście szybko, wytrzymuje na paznokciach 4-5 dni bez żadnych niemiłych niespodzianek.

Cena bardzo przyjemna, jak na tę jakość wręcz śmieszna.

Wybór kolorów mały, ale wystarczający – ja wybrałam m.in. piękną szarość (ładniejszego odcienia szarości nie znalazłam nigdzie indziej), śliczny kolor różowo-czerwony, bordo i miętę.

Naprawdę z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić vine za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwały
  • Bardzo trwały. Zawsze poluje na promocje. Niestety jest mały wybór kolorów ale ja nie narzekam. Po pomalownaiu 2 razy kolor jest idealny. Mam zawsze problem z malowaniem paznokci a ten duży pędzelek jest dla mnie wybawieniem, gdyż nie muszę po pomalowaniu używać zmywacza do usunięcia go ze skórek.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie używania 2 opakowań

Chcesz pochwalić waffelek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart zakupu
  • Bardzo dobry lakier do paznokci. Uważam, że jeden z lepszych.
    - utrzymuje się przez tydzień
    - bardzo wygodny, szeroki pędzelek
    - konsystecja lakieru nie zmieniła się mimo, że mam go już ponad rok
    - wystarczy jedna aplikacja, po której uzyskujemy intensywny kolor
    - nie odbarwił mi płytki
    - odporny i wydajny
    - przez około 5 dni nie ma mowy o żadnych odpryskach
    - zasycha wolniej niż obiecuje producent na opakowaniu (około 2 minut), co według mnie lepiej, gdyż mam więcej czasu na rozprowadzenie lakieru na paznokciu.

Godny polecenia. Nie wiem jak jest z gamą kolorów, ponieważ kupiłam tylko jeden z tej serii (numer 351 - łososiowy) i nie zwracałam uwagi na inne odcienie.

Używam tego produktu od: około 1,5 roku

Chcesz pochwalić aroundtheworld za czytelną i pomocną recenzję?
  • jakość!!!
  • Używam koloru 356 - bardzo ciemnego jeżynowego z ledwo widocznym ciemnofioletowym shimmerem, oraz 343, który określiłabym jako ciemny arbuzowy o kremowym wykończeniu.

Zalety:
    + schną szybko - nie tak szybko jak obiecuje producent, ale po 2 minutach można działać normalnie
    + trzymają się do 6 dni (!)
    + nie odpryskują, tylko ścierają się na końcówkach
    + nie matowieją, nie blakną, nie rysują się
    + łatwo się je zmywa
    + nie przebarwiają płytki
    + są dość wydajne

Jedyny minus: wąska paleta kolorów.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • żeby wszystkie lakiery były właśnie takie
  • Świetny lakier!

+szybko zasycha
    +krycie po jednej warstwie
    +szeroki, wygodny pędzelek (najlepszy z jakim się spotkałam)
    +nie zostawia smug/zacieków
    +świetna konsystencja
    +paleta odcieni ((ja mam odcień 325 turkusowy)
    +cena
    +długo trzyma się na paznokciu (nie odpryskuje i nie ściera się szybko)
    +nie gęstnieje (mam go od ponad roku i nadal jest taki sam)
    +nie barwi płytki paznokcia i skórek
    +dobrze się zmywa

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: ponad roku

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?