Aussie, 3 Minute Miracle Moist (Odżywka do włosów zniszczonych)

Powiększ Aussie, 3 Minute Miracle  Moist (Odżywka do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez caroline_89

Wspaniała 3 minutowa odżywka do zniszczonych, suchych włosów. Nadaje włosom gładkość i jedwabny połysk nie obciążając ich.
Odbudowuje uszkodzone włosy od wewnątrz i na zewnątrz. Australijska 3 minutowa cudowna głęboka kuracja odżywką obiecuje poprawę stanu włosów. Wzbogacona australijską kelpem, miętą, olejem z ziaren słonecznika, aloesem i olejkiem jojoba jest formułą jedyną w swoim rodzaju.

Skład: Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethicone, Ecklonia Radiata Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glutamic Acid, Fragrance/Parfum, Benzyl Alcohol, Edta, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

/s/

• 3 minuty potrafią zdziałać cuda!
  • Odżywka całkiem przyjemna, choć zapach już nie ten, co przy pozostałych produktach z tej linii.
    Włosy po niej łatwiej się rozczesują, są lśniące, nie są ciężkie ani przesuszone.
    Jedynym minusem jak dla mnie jest opakowanie - jakoś tak mi nie podeszło..

Ogólnie odżywka - dla moich włosów daje radę, na pewno jeszcze będę z niej korzystać

Używam tego produktu od: 4tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić el_anka za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być.
  • Odżywka pięknie pachnie - to chyba jej główna zaleta. Jestem zakochana w tym aromacie gumy balonowej! Konsystencja odżywki jest również dobra, nie spływa ona z włosów. Plus też za fajne opakowanie. Co do działania to odżywka jest całkiem dobra, ale nie rewelacyjna. Trzeba przyznać, że faktycznie wygladza włosy i są one miłe w dotyku. Włosy nie puszą się, z tym że u mnie wyglądają one niestety na lekko obciążone. Gwiazdkę odejmuję za to, że szampon tylko pozornie poprawia wygląd włosów, a nie rekonstruuje, czego spodziewałam się z opisu producenta - a po co wprowadzać w błąd?

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolauke za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilżająca odżywka do suchych włosów
  • po pierwsze kocham cukierkowy zapach tej odżywki i bardzo wygodne opakowania. Po pierwszym użyciu nie byłam do końca zadowolona, jednak po kolejnych nałożeniach jest coraz lepiej i włosy stają się nawilżone i czuję się jakbym miała na nich lekką ochronną warstwę.
    Generalnie włosy są nawilżone i lśniące. Jedyną wadą jest to, że włosy trochę się plączą po umyciu

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić MiszaKisza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Nie oczekiwałam nadzwyczajnych efektów ale zdecydowałam się wypróbować szampon i odżywki z tej serii.
    Już po użyciu zestawu szampon + odżywka 3 minutowa włosy zrobiły się gładsze i bardziej błyszczące. Są przyjemniejsze w dotyku i lepiej wyglądają.

Dodatkowo odżywka ma niesamowicie przyjemny zapach
    Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić CiekawskaBestia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Nabyłam miniaturę tej odżywki wraz z szamponem nawilżającym tej samej serii. O ile szamponowi (po wyliczeniu zastrzeżeń) przyznałam trzy gwiazdki (po szamponie spodziewam się przede wszystkim delikatnego i skutecznego mycia a nie pielęgnacji), o tyle ten 'trzyminutowy cud" to nieporozumienie.

Moje włosy są rude i kręcone z natury- zatem taka struktura sprawia, że moje włosy są suche i trzeba naprzemian je odzywiać i nawilżać.

Ta maska potwornie obciąża włosy. Już drugiego dnia wyglądaja na nieświeże, są klapnięte, brakuje im lekkości i finezji. Sprawia, że wierzchnia warstwa włosów potwornie się elektryzuje. Nie nawilża i nie pielęgnuje lepiej niż inne, tańsze drigeryjne maski i odżywki. Nie nawilża też za porządnie.

Do odżywki podchodziłam dwa razy. Za pierwszym razem zrzuciłm winę na czynniki zewnetrzne. Za drugim doszłam jednak do wniosku, że jeśli dalej będę jej używac to zacznę porażać ludzi prądem.

Wiecej nie mam zamiaru jej uzywać.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: zaczęta i odstawiona jedna

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie zdecydowanie TAK!
  • Marzyłam o tej odżywce, właściwie nie wiem czemu... Od jej kupna odstraszała mnie jedynie cena i nieciekawy skład. W końcu natrafiłam na promocję w drogerii Rossmann - wtedy zaczęła się moja przygoda z Aussie. Muszę podkreślić, że posiadam kręcone włosy ze skłonnością do puszenia się. Bez odżywki są pozbawione blasku. Aussie tchnęła w nie życie Po niej włosy stają się puszyste, lekko proste, łatwo się rozczesują i pięknie pachną! Mam świadomość, że to głównie zasługa "śmieciowego składu", ale jestem zadowolona z takiego efektu. Używam jej raz na tydzień, gdyż uważam, że to odpowiednia dawka silikonów dla mych włosów. Tak jak zapewnia producent, trzymanie jej przez góra 3 minuty w zupełności wystarczają (Większa ilość czasu sprawi, że zaczną się puszyć). Trzeba uważać i nakładać ją od ucha w dół lub na same końce - bardzo lubi obciążać i zamiast ładnego efektu wychodzi nam przyklapnięta fryzura.

Minusy to np. fakt, że może powodować puch, obciążać, dlatego trzeba z nią uważać, nakładać ją na chwilę po myciu. Cena - zbyt wygórowana.

Plusy są takie, iż to ona dodaje blasku, ujarzmia włosy, przyjemnie pachnie gumą balonową. Może pomóc w uzyskaniu efektu "wow" z reklam.

Nie łudźmy się, że odbuduje nasze suche bądź zniszczone włosy, ona tylko przemieni je na jedno mycie. Nie naprawi, nie odbuduje.
    Podsumowując, Aussie to idealny produkt dla włosów o lepszej kondycji lub włosów kręconych.

Ja się w niej zakochałam. Jestem pewna, że jeszcze kiedyś sięgnę po ten produkt!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić fantalaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Opis producenta obiecuje złote góry i garnuszki wypełnione mamoną na końcu tęczy. 3 minuty, a włosy odżywione, zregenerowane, jedwabiście gładkie - słowem: cud, miód i orzeczki. Cóż, niekoniecznie...

Zawsze przymykam oko na obietnice producenta, niemniej za tę cenę (ok. 30zł) liczyłam na jakiekolwiek pozytywne efekty i przeliczyłam się. Przez mniej wiecej 3 miesiące regularnego stosowania (po każdym myciu włosów) nie zobaczyłam żadnych obiecywanych efektów.

Moje włosy nie były po niej ani odrobinę zregenerowane, ani gładsze niż po jakiejkolwiek innej odżywce. Ot, taka sobie odżywka, "zapychacz", przy czym uplasowana na wyższej półce cenowej, niż reszta takich produktów.

Przypuszczam, że ten sam efekt (a raczej jego brak) uzyskałabym przy niemal każdej odżywce do włosów, tyle że za o wiele niższą cenę.

Plusy:
    - opakowanie - łatwo wydobyć odżywkę
    - zapach - przyjemny, ale przy częstym używaniu zaczyna nieco zdrażnić; długo utrzymuje się na włosach
    - nie przetłuszcza włosów, ani ich nie obciąża

Minusy:
    - brak regeneracji
    - brak odżywienia
    - brak wygładzenia
    - cena
    - nieraz zostawia włosy matowe (nie przy każdej aplikacji, ale kilka razy właśnie zareagował u mnie w ten sposób - taki kapryśny!)

Z pewnością nie zgodzę się z wszelkimi peanami producenta na cześć tej odżywki. Na pewno nie nazwałabym jej hitem i nie poleciłabym swoim znajomym. Warto kupić coś tańszego i zdecydowanie bardziej efektywnego.Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić carpediem za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Odżywka jest bardzo przyjemna, nie obciąża włosów. Po wysuszeniu są gładkie, błyszczące i zdesycyplinowane. Cena trochę odstrasza, ale myślę, że wrócę do tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. 75 ml

Chcesz pochwalić ejf za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem
  • co do tej odżywki mam mieszane odczucia
    na pewno był efekt gładkich odżywionych włosów
    niestety pomimo małej ilości obciążała mi włosy nawet jak nakładałam na same końce nie wiem czy to jest spowodowane
    włosy na początku były silne mięsiste jednak szybko były przesuszone co niestety nie odpowiadało mi

minusem jest opakowanie pod koniec cieżko wychodziła z opakowania mam orginalne kupione w UK
    jest twarde ja go nie lubię
    cena średnia za to że nic konkretnego nie robi z włosami prócz chwilowego poślizgu i błysku

Używam tego produktu od: 2 mc
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić inesss20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super Truper!
  • Aussie w Poslce, więc po tylu szałowych opiniach z zagranicy od razu popędziłam do Rossmanna by ją nabyć. Udało się w promocyjnej cenie. Bałam się trochę, że zrobi mi krzywdę, ale grubo się myliłam!

-Cena: jest dośc wysoka, ale warto polować na promocje

+Dostępność: Rossmann, internet

+/-Opakowanie: super butelka, łapie pod prysznicem jedną ręką i wyciskam! Żadnych nakrętek, zbierania się w nich wody. Minusem jest niestety to, że ciężko wydobyć końcówkę produktu, ale można odkręcić ten "wyciskacz" i pokombinować

+Zapach: Bajeczny! Bardzo przyjemny

+Konsystencja: Bardzo gęsta, kremowa, biała maź, dobrze rozprowadza się na włosach, dobrze spłukuje

+Działanie: Włosy są gładkie, miękkie, sypkie, lejące, pachnące, nawilżone po prostu dopieszczone jak obiecuje producent

Naprawdę warto!! Ja kupie ją jeszcze nie raz!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij