Aussie, 3 Minute Miracle Moist (Odżywka do włosów zniszczonych)

Powiększ Aussie, 3 Minute Miracle  Moist (Odżywka do włosów zniszczonych)

Zgłoszony przez caroline_89

Wspaniała 3 minutowa odżywka do zniszczonych, suchych włosów. Nadaje włosom gładkość i jedwabny połysk nie obciążając ich.
Odbudowuje uszkodzone włosy od wewnątrz i na zewnątrz. Australijska 3 minutowa cudowna głęboka kuracja odżywką obiecuje poprawę stanu włosów. Wzbogacona australijską kelpem, miętą, olejem z ziaren słonecznika, aloesem i olejkiem jojoba jest formułą jedyną w swoim rodzaju.

Skład: Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Dimethicone, Ecklonia Radiata Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glutamic Acid, Fragrance/Parfum, Benzyl Alcohol, Edta, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

/s/

• 3 minuty potrafią zdziałać cuda!
  • Odżywka całkiem przyjemna, choć zapach już nie ten, co przy pozostałych produktach z tej linii.
    Włosy po niej łatwiej się rozczesują, są lśniące, nie są ciężkie ani przesuszone.
    Jedynym minusem jak dla mnie jest opakowanie - jakoś tak mi nie podeszło..

Ogólnie odżywka - dla moich włosów daje radę, na pewno jeszcze będę z niej korzystać

Używam tego produktu od: 4tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić el_anka za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być.
  • Odżywka pięknie pachnie - to chyba jej główna zaleta. Jestem zakochana w tym aromacie gumy balonowej! Konsystencja odżywki jest również dobra, nie spływa ona z włosów. Plus też za fajne opakowanie. Co do działania to odżywka jest całkiem dobra, ale nie rewelacyjna. Trzeba przyznać, że faktycznie wygladza włosy i są one miłe w dotyku. Włosy nie puszą się, z tym że u mnie wyglądają one niestety na lekko obciążone. Gwiazdkę odejmuję za to, że szampon tylko pozornie poprawia wygląd włosów, a nie rekonstruuje, czego spodziewałam się z opisu producenta - a po co wprowadzać w błąd?

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolauke za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilżająca odżywka do suchych włosów
  • po pierwsze kocham cukierkowy zapach tej odżywki i bardzo wygodne opakowania. Po pierwszym użyciu nie byłam do końca zadowolona, jednak po kolejnych nałożeniach jest coraz lepiej i włosy stają się nawilżone i czuję się jakbym miała na nich lekką ochronną warstwę.
    Generalnie włosy są nawilżone i lśniące. Jedyną wadą jest to, że włosy trochę się plączą po umyciu

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić MiszaKisza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Nie oczekiwałam nadzwyczajnych efektów ale zdecydowałam się wypróbować szampon i odżywki z tej serii.
    Już po użyciu zestawu szampon + odżywka 3 minutowa włosy zrobiły się gładsze i bardziej błyszczące. Są przyjemniejsze w dotyku i lepiej wyglądają.

Dodatkowo odżywka ma niesamowicie przyjemny zapach
    Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić CiekawskaBestia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Nabyłam miniaturę tej odżywki wraz z szamponem nawilżającym tej samej serii. O ile szamponowi (po wyliczeniu zastrzeżeń) przyznałam trzy gwiazdki (po szamponie spodziewam się przede wszystkim delikatnego i skutecznego mycia a nie pielęgnacji), o tyle ten 'trzyminutowy cud" to nieporozumienie.

Moje włosy są rude i kręcone z natury- zatem taka struktura sprawia, że moje włosy są suche i trzeba naprzemian je odzywiać i nawilżać.

Ta maska potwornie obciąża włosy. Już drugiego dnia wyglądaja na nieświeże, są klapnięte, brakuje im lekkości i finezji. Sprawia, że wierzchnia warstwa włosów potwornie się elektryzuje. Nie nawilża i nie pielęgnuje lepiej niż inne, tańsze drigeryjne maski i odżywki. Nie nawilża też za porządnie.

Do odżywki podchodziłam dwa razy. Za pierwszym razem zrzuciłm winę na czynniki zewnetrzne. Za drugim doszłam jednak do wniosku, że jeśli dalej będę jej używac to zacznę porażać ludzi prądem.

Wiecej nie mam zamiaru jej uzywać.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: zaczęta i odstawiona jedna

Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie zdecydowanie TAK!
  • Marzyłam o tej odżywce, właściwie nie wiem czemu... Od jej kupna odstraszała mnie jedynie cena i nieciekawy skład. W końcu natrafiłam na promocję w drogerii Rossmann - wtedy zaczęła się moja przygoda z Aussie. Muszę podkreślić, że posiadam kręcone włosy ze skłonnością do puszenia się. Bez odżywki są pozbawione blasku. Aussie tchnęła w nie życie Po niej włosy stają się puszyste, lekko proste, łatwo się rozczesują i pięknie pachną! Mam świadomość, że to głównie zasługa "śmieciowego składu", ale jestem zadowolona z takiego efektu. Używam jej raz na tydzień, gdyż uważam, że to odpowiednia dawka silikonów dla mych włosów. Tak jak zapewnia producent, trzymanie jej przez góra 3 minuty w zupełności wystarczają (Większa ilość czasu sprawi, że zaczną się puszyć). Trzeba uważać i nakładać ją od ucha w dół lub na same końce - bardzo lubi obciążać i zamiast ładnego efektu wychodzi nam przyklapnięta fryzura.

Minusy to np. fakt, że może powodować puch, obciążać, dlatego trzeba z nią uważać, nakładać ją na chwilę po myciu. Cena - zbyt wygórowana.

Plusy są takie, iż to ona dodaje blasku, ujarzmia włosy, przyjemnie pachnie gumą balonową. Może pomóc w uzyskaniu efektu "wow" z reklam.

Nie łudźmy się, że odbuduje nasze suche bądź zniszczone włosy, ona tylko przemieni je na jedno mycie. Nie naprawi, nie odbuduje.
    Podsumowując, Aussie to idealny produkt dla włosów o lepszej kondycji lub włosów kręconych.

Ja się w niej zakochałam. Jestem pewna, że jeszcze kiedyś sięgnę po ten produkt!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić fantalaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Opis producenta obiecuje złote góry i garnuszki wypełnione mamoną na końcu tęczy. 3 minuty, a włosy odżywione, zregenerowane, jedwabiście gładkie - słowem: cud, miód i orzeczki. Cóż, niekoniecznie...

Zawsze przymykam oko na obietnice producenta, niemniej za tę cenę (ok. 30zł) liczyłam na jakiekolwiek pozytywne efekty i przeliczyłam się. Przez mniej wiecej 3 miesiące regularnego stosowania (po każdym myciu włosów) nie zobaczyłam żadnych obiecywanych efektów.

Moje włosy nie były po niej ani odrobinę zregenerowane, ani gładsze niż po jakiejkolwiek innej odżywce. Ot, taka sobie odżywka, "zapychacz", przy czym uplasowana na wyższej półce cenowej, niż reszta takich produktów.

Przypuszczam, że ten sam efekt (a raczej jego brak) uzyskałabym przy niemal każdej odżywce do włosów, tyle że za o wiele niższą cenę.

Plusy:
    - opakowanie - łatwo wydobyć odżywkę
    - zapach - przyjemny, ale przy częstym używaniu zaczyna nieco zdrażnić; długo utrzymuje się na włosach
    - nie przetłuszcza włosów, ani ich nie obciąża

Minusy:
    - brak regeneracji
    - brak odżywienia
    - brak wygładzenia
    - cena
    - nieraz zostawia włosy matowe (nie przy każdej aplikacji, ale kilka razy właśnie zareagował u mnie w ten sposób - taki kapryśny!)

Z pewnością nie zgodzę się z wszelkimi peanami producenta na cześć tej odżywki. Na pewno nie nazwałabym jej hitem i nie poleciłabym swoim znajomym. Warto kupić coś tańszego i zdecydowanie bardziej efektywnego.Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić carpediem za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Odżywka jest bardzo przyjemna, nie obciąża włosów. Po wysuszeniu są gładkie, błyszczące i zdesycyplinowane. Cena trochę odstrasza, ale myślę, że wrócę do tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. 75 ml

Chcesz pochwalić ejf za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem
  • co do tej odżywki mam mieszane odczucia
    na pewno był efekt gładkich odżywionych włosów
    niestety pomimo małej ilości obciążała mi włosy nawet jak nakładałam na same końce nie wiem czy to jest spowodowane
    włosy na początku były silne mięsiste jednak szybko były przesuszone co niestety nie odpowiadało mi

minusem jest opakowanie pod koniec cieżko wychodziła z opakowania mam orginalne kupione w UK
    jest twarde ja go nie lubię
    cena średnia za to że nic konkretnego nie robi z włosami prócz chwilowego poślizgu i błysku

Używam tego produktu od: 2 mc
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić inesss20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super Truper!
  • Aussie w Poslce, więc po tylu szałowych opiniach z zagranicy od razu popędziłam do Rossmanna by ją nabyć. Udało się w promocyjnej cenie. Bałam się trochę, że zrobi mi krzywdę, ale grubo się myliłam!

-Cena: jest dośc wysoka, ale warto polować na promocje

+Dostępność: Rossmann, internet

+/-Opakowanie: super butelka, łapie pod prysznicem jedną ręką i wyciskam! Żadnych nakrętek, zbierania się w nich wody. Minusem jest niestety to, że ciężko wydobyć końcówkę produktu, ale można odkręcić ten "wyciskacz" i pokombinować

+Zapach: Bajeczny! Bardzo przyjemny

+Konsystencja: Bardzo gęsta, kremowa, biała maź, dobrze rozprowadza się na włosach, dobrze spłukuje

+Działanie: Włosy są gładkie, miękkie, sypkie, lejące, pachnące, nawilżone po prostu dopieszczone jak obiecuje producent

Naprawdę warto!! Ja kupie ją jeszcze nie raz!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna, ale
  • Nigdy nie miałam jakoś bardzo zniszczonych włosów, ostatnio zrobiłam ombre rozjaśniaczem na ciemnych kłakach. Norma-przesuszone końcówki. Jak to po rozjaśniaczu. Szczerze? Odżywka jak odżywka. Nie pomaga w rozdwajających się końcówkach. Jest ok, bo zmiękcza, włosy są lśniące, pięknie pachnie, wygodna w użyciu, ale odejmuję gwiazdkę za cenę, bo według mnie nie działa tak dobrze, aby być tak droga. : ). Nie wiem czy kupiłabym ją ponownie, może dla zapachu i wygładzenia. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 małe, całe, 1 duże, połowa.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kosmyczek16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od czasu do czasu
  • Jako odżywka zwyczajny przeciętniak, ale lubię ją stosować od czasu do czasu bo uwielbiam jej zapach

Plusy:
    - jak wyżej czyli zapach, który utrzymuje się długo, długo po umyciu - niestety wiem że to trochę za mało jak na tego typu produkt, ale mam do niego słabość
    - włosy po umyciu są miękkie i gładkie, wręcz śliskie dzięki czemu ułatwione jest ich rozczesywanie (oczywiście zaraz po umyciu, bo potem tu już jest inna bajka)
    - fajna konsystencja
    - opakowanie - bardzo fajny patent, do tej pory nie obaczaiłam dlaczego nic się z tej butelki nie wylewa
    - wydajność

Miunusy:
    - skład - to istna bomba silikonowa
    - po umyciu i wysuszenia efekt "wygładzenia" i "nawilżenia (oczywiście oba całkiem złudne) kompletnia zanika i włosy stają się po jakimś czasie zupełnie matowe i pozbawione blasku
    - dostępność, a właściwie jej brak (oczywiście mam na myśli Polskę)
    - cena (jak wyżej, ponieważ za granicą to dość niska półka cenowa)

Jak dla mnie to taki kosmetyk do użycia raz na jakiś czas na poprawę humoru

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić safira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzyminutowy cud
  • Tę odżywkę kupiłam pod wpływem dobrych recenzji w internecie.

Plusy

* świetnie wygładzała włosy, po kąpieli rozzczesywały się bez problemu, były miękkie w dotyku
    * przyjemny kokosowy zapach
    * czas przytrzymania na włosach - tylko 3 minuty, więc świetna na szybko przed jakimś wyjściem
    * wygodna butelka sprzyjająca komfortowi użytkowania
    * jest wydajna, naprawdę niewielka ilość wystarczy na długie włosy
    * fajnym efektem jest też to, że "czuć" gładkość już przy nakładaniu jej na włosy, choć to zasługa silikonów

Minusy

właściwie to jest ich niewiele
    * dostępność tylko w internecie
    * cena oscylująca wokół 30zł
    *sporo silikonów w skałdzie, ale to właśnie dzięki nim uzyskujemy taką gładkość
    * tłuste włosy może obciążać, ale wtedy wystarczy nie używać jej od nasady

Moim zdaniem ma podobne działanie do odżywki z Garniera z olejkiem awokado, myślę też, że warto jej spróbować choćby dlatego, że jest o niej tak głośno ( nie ma dymu bez ognia :P).

Używam tego produktu od: przez ok. 3/4 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wrola1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre produkty
  • produkty firmy aussie mimo swojego skladu dzialaja bardzo dobrze. ja uzywam wiekszosci produktow tej firmy juz od 3 lat i jestem zadowolona z efektow. oczywiscie stosuje olejki i robie maski.
    jako ze myje glowe raz w tygodniu rozpieszczam moje wlosy w postaci odzywkia potem 3 minute miracle. natomiast myjac glowe czesciej zastepuje odzywke 3minute miracle. wlosy sa miekkie i blyszczace. produkt bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: 3opakowania-300ml

Chcesz pochwalić MonikaSophia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • mimo wszystko lubię
  • Zdaję sobie sprawę, że skład może kogoś odstraszać, jednak uważam, że stosowana sporadycznie daje dobre efekty.
    Ja używam maksymalnie raz w tygodniu, wtedy, gdy nie mam czasu na siedzenie z maską na głowie (zwykle taką o naturalnym składzie), bo jest np. piąta rano...
    Aussie pięknie pachnie, ma wygodny dozownik, ślicznie wygładza włosy. tak, wiem, silikony, no ale zawsze wierzyłam, że można wszystko, jednak z umiarem i ta zasada sprawdza się także w kosmetykach.
    Stosuję ją także na włosach mojej pięcioletniej córki (bardzo gęste, bardzo kręcone, splątane, trudne do rozczesania).
    Wydajna.

Chcesz pochwalić jut za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzielek jak z apteki
  • Nie kupię ponownie, bo:
    -śmierdzi jak apteczne syropy albo inne paskudztwa
    -lekko obciąża włosy
    -po wysuszeniu włosy są matowe
    -nie ułatwia rozczesywania

Wolę jego Trzyminutową siostrę do włosów farbowanych

P.S. kupiłam odżywkę w innej, białej, jubileuszowej szacie graficznej.

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: wciąż męczę, zostało ok 1/2

Chcesz pochwalić Kasza Manna za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem przeciętna odżywka, ale o cudownym zapachu
  • Używałam już kilku produktów Aussie i niestety daleko im do profesjonalnych produktów. Ja dziele odżywki na takie po każdym myciu włosów i na regenerujące, których używam raz w tygodniu. To jest zdecydowanie odżywka "codzienna". Nie naprawi zniszczonych włosów i nie poprawi ich stanu za to dobrze się po niej rozczesuje włosy i przepięknie pachnie. Zapach,który utrzymuje się długo na włosach to chyba główny powód ,dla którego wracam do produktów Aussie Polecam, głównie ze względu na zapach i wygodny dozownik, ale cudów nie zdziała

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić shoegal07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • generalnie nie przepadam za odżywkami ale skuszona pochlebnymi recenzjami kupiłam i teraz troszkę żałuję.

minimalny efekt poprawy nie jest jednak wart takiej ceny i nie wiem jak się to stało, że nie doczytałam, że zawiera silikon czego nie cierpię.

jedyny plus bez żadnego ale to słodki zapach tejże odżywki.

dobrnę do końca opakowania i to by było na tyle jeżeli chodzi o 3 minutowe cuda na moich włosach.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego opakowania

Chcesz pochwalić Hamada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak narazie najlepsza
  • Wlasnie-odzywka,a nie maska jak wiele osob twierdzi.
    Ma obledny lekko kokosowy zapach,ktory przez jakis czas utrzymuje sie na wlosach.
    Opakowanie higieniczne,ale niezbyt poreczne,gdy produkt sie konczy.
    Zawartosc ma same zalety-ladnie nawilza,odzywia, wlosy sie nie placza, dobrze rozczesuja. Uzywalam wszystkiego z tej firmy,ale tylko ten mnie zachwycil, polecam!!
    Odejmuje 1 gwiazdke,bo produkt testowany na zwierzaczkach

Ilość zużytych opakowań: 3 duze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewicek83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Jak na drogeryjną odżywkę , to muszę przyznać ,że jest naprawdę fajna .
    Ma ładny zapach , nie obciąża , włosy są miłe w dotyku takie mięciutkie .Kolejnym dużym plusem jest łatwość stylizacji włosów. O wiele łatwiej jest mi je wyprostować czy ułożyć na szczotce.
    Jednym słowem jest naprawdę dobra i gdyby była dostępna w naszych sklepach , po takich cenach jak jest sprzedawana w innych krajach to pewnie bym ją bardzo często kupowała................
    Ja niestety Aussie kupiłam na allegro z przesyłką zapłaciłam 34zł i jest to stanowczo za dużo biorąc pod uwagę cenę faktyczną - rozbój w biały dzień.
    Podsumowując : jestem na duże TAK gdyby odżywka kosztowała 10 -14 zł
    Jeżeli uda mi się upolować Aussie na ebay w przystepnej cenie to z całą pewnością kupie na zapas .Jestem z tej odżywki o wiele bardziej zadowolona niż np maski Kerastase
    Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić lukrecja1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje wlosy ja lubia
  • Przyznaje bez bicia,ze mam slabosc to tej 3 minutowej odzywki i moje wlosy ja lubia.Przy promocji kupuje ja za $2,99 co jest smieszna cena za ta jakosc.Odzywka miesci sie w fajnym opakowaniu-nie ma korka jest zabezpieczona dziurka i przy nacisnieciu butelki mamy na rece odpowiednia ilosc produtku.Brawo za pomysl!
    Sama odzywka jest dosc gesta,slicznie pachnie guma balonowa.Ja nakladam ja na wlosy doslownie na chwilke i zmywam.Wlosy swietnie sie rozczesuja pieknie pachna.Sa bardzo miekkie i puszyste.Fajna odzywka za przystepna cene.Lubie ja i kupuje od czasu do czasu.Polecam.

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Candy Supcio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie pachnie !
  • Zakupiłam tą odżywkę, ponieważ moje włosy potrzebowały nawilżenia i strasznie zaczęły rozdwajać mi się końcówki. Po przetestowaniu wielu odżywek przyznaję, że ta okazała się być całkiem dobra.
    Minusów nie posiada. Natomiast nie można trzymać jej na włosach dłużej niż zalecane 3 minuty, ponieważ włosy będą obciążone i da to efekt przetłuszczonych włosów.
    Plusy odżywki:

+ładny zapach, który utrzymuje się na włosach przez cały dzień
    + funkcjonalne opakowanie
    + konsystencja
    +nawilża włosy
    +chroni końcówki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Martaw91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Przechodząc od razu do sedna:

- jest nasilikonowana
    - nie regeneruje włosów tylko je oblepia
    - obciąża

+ ładnie pachnie
    + ciekawe opakowanie
    + trochę nawilża włosy
    + zabezpiecza końcówki
    + konsystencja

Podsumowując, moim zdaniem nie jest na tyle dobra żeby dać się naciągać przez sprzedawców na allegro , gdyby była w normalnej cenie (3$ czyli ok 10 zł) dostępna u nas w sklepach może bym ją kupiła od czasu do czasu ale w obecnej sytuacji raczej sobie podaruję...

Używam tego produktu od: ok.1-2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić viki1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wporządku, ale bez rewelacji
  • odzywka super, slicznie pachnie, nie placze wlosow, ba rozczesuja sie po niej jak ta lala! są wygladzone i ogolnie wygladaja zdrowo, jednak jedna rzecz ktora mi w niej przeszkadza, to to ze przetluszcza wlosy

Chcesz pochwalić rouze za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudeńko
  • Nie znałam produktów Aussie, będąc w USA kupiłam przypadkowo żel do włosów, który był świetny, najlepszy jaki miałam do tej pory. Poczytałam trochę o tej firmie i znalazłam mnóstwo pozytywnych opini na temat tej odżywki. Zakupiłam jedną i się zakochałam. Odżywka ma same plusy:
    - pięknie pachnie,
    -świetnie nawilża włosy,
    - nie obciąża,
    - po dłuższym i regularnym stosowaniu znacznie poprawia kondycje włosów.
    Jak wracałam do PL, kupiłam sobie na zapas 4 opakowania,+ 2 żele + lakier do włosów + spray ochronny do prostowania. Jak potestuje, dodam opinie na temat lakieru i sprayu ochronnego.
    Cena w USA śmieszna 2,50 $.
    POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania, kolejne 4 czekają

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Cwaniara1983 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij