Szczotka do masażu ciała For Your Beauty, Rossmann

Powiększ Szczotka do masażu ciała For Your Beauty, Rossmann

Zgłoszony przez czikicziki

Szczotka do masażu idealnie relaksuje całe ciało. Drewniana, posiada oprócz włosia gumowe wypustki które dodatkowo masują skórę. Nadaje się idealnie do masażu antycellulitowego.
Już po kilku minutach masażu pobudzone zostaje ukrwienie oraz znika napięcie mięśni.

Cena: 10zł

• Przyjemniaczka
  • Mój egzemplarz ma już kilka lat zakupiłam ją na początku studiów, użytkowałam może rok i potem rzuciłam w kąt, by przypomnieć sobie o niej całkiem niedawno ale do rzeczy...

Szczotka wykonana jest raczej solidnie, choć wyczytałam, że innym niszczy się po kilku użyciach - jestem skłonna w to uwierzyć, bo miałam również podobny rodzaj masażera tej marki, który niestety popękał. W mojej szczotce jedyne co się popsuło, to pasek pod który wsuwa się dłoń. Z jednej strony urwał się i musiałam improwizować, bo bez niego ciężko utrzymać szczotkę w małej ręce.

W przechowywaniu szczotka jest nieinwazyjna. Trzeba odkładać ją jednak w suche miejsce, żeby nie złapała pleśni czy innego paskudztwa, a drewno lubi pękać jeżeli zbyt długo jest namaczane. Włosie nie powinno wypadać, tak samo jak gumowe kołki. Szczotkę łatwo wymyć, dość szybko schnie.

Najważniejszym aspektem jest jednak jej działanie. U mnie może nie usuwa cellulitu, ale świetnie pobudza krążenie w skórze i natychmiast ją ujędrnia. Lepiej wchłaniają się wszelkie preparaty antycellulitowe. Na mój cellulit działa w zasadzie tylko porządny masaż bańką chińską, z którą żaden masażer się nie równa, co nie znaczy, że komuś innemu nie pomoże. W użytkowaniu początkowo może być szorstka i brutalna, ponieważ skóra musi się przyzwyczaić, ale jest to tylko chwilowe wrażenie, które rekompensuje jej działanie.

Bardzo polecam tę szczotkę w zastępstwie za jakikolwiek peeling do ciała. Ładnie wygładza skórę, śmiem twierdzić, że żaden peeling czy scrub nie daje takiego efektu, a oszczędność jest niewspółmierna do korzyści

Zdecydowanie zakupię ponownie, kiedy moja ostatecznie dokona swojego żywota.

Używam tego produktu od: kilka lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: Jedna

Chcesz pochwalić miechowianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wróg cellulitu !
  • To moja pierwsza styczność z tą szczotką . I powiem szczerze , że jestem bardzo z niej zadowolona . Jest bardzo wydajna , bo mam ją już od pół roku a wygląda , jakbym ją kupiła dopiero wczoraj . Jest bardzo poręczna , bo wręcz układa się w dłoni . Działanie tej szczotki zaskoczyło mnie pozytywnie , skóra po niej jest bardzo napięta i jędrna . Jest świetnym sposobem na relaks , relaksuje i masowanie ciała tą szczotką potrafi działać naprawdę odprężająco . Co więcej jest łatwa do utrzymania jej w czystości , wystarczy co jakiś czas przemyć ją wodą zwykłą lub wodą z mydłem . Minusów jak narazie żadnych nie zauważyłam .

Chcesz pochwalić bbajecznaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • relaks pod prysznicem
  • Skuszona pozytywnymi opiniami zakupiłam tę szczotkę i nie zawiodłam się.
    Masaż nią daje niesamowite uczucie relaksu, naprawdę rozluźnia mięśnie! To dzięki gumowym wypustką. Włosie natomiast bardzo dobrze radzi sobie z odświeżeniem skóry i pozbyciu się martwego naskórka. Kilka miesięcy temu całkiem zrezygnowałam z pilingów do ciała. Wystarczy mi szczotka. Skóra jest gładka i miękka.
    Szczotka jest bardzo wytrzymała, mam ją od roku i używam prawie codziennie, a zniszczeń nie widać. I to wszystko za ponad 10 zł!!!!!!
    Żel pod prysznic nałożony na włosie dobrze się pieni.
    Jeśli mogę wymienić jakiś minus, to wielkość. Dla mnie jest o jakiś centymetr za duża. Czasem niezgrabnie wypada mi z moich małych łapci.
    Co do celulitu - nie wiem, nie zwracam uwagi, ale skóra jest sprężysta, dzięki masażom tym wynalazkiem.

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne z pożytecznym
  • Przyznam, że jeśli chodzi o pielęgnację ciała nie jestem zbyt systematyczna. Nie lubię spędzać długich godzin w łazience poświęcając czas na kolejne zabiegi. Na co dzień preferuję raczej szybki prysznic i lekki balsam. W pewnym momencie zaczęłam mieć problemy ze skórą: rogowace mieszkowe, wrastanie włosków, sucha i swędząca skóra o nierównym kolorycie. Postanowiłam więc włączyć peelingi do swojej codziennej pielęgnacji, zwłaszcza że moja skóra ma tendencję do nadmiernej keratynizacji (rogowacenia). Nie chciałam kupować gotowych peelingów, zamiast tego postanowiłam sama przygotowywać peeling z kawy. Na dłuższą metę okazało się to jednak zbyt czasochłonne i mało ekonomiczne (uwielbiam pić kawę, a niekoniecznie wykorzystywać ją do innych celów. Przełom nastąpił kiedy przeczytałam o szczotkowaniu ciała. Nie wiedziałam jednak czy taka forma będzie mi odpowiadać, więc zakupiłam najtańszą szczotkę, jaką udało mi się znaleźć w Rossmannie i z entuzjazmem zabrałam się do testowania. Tyle tytułem wstępu, teraz konkrety.

Za co kocham tę szczotkę?

* ładny design - przywodzi na myśl coś naturalnego i ekologicznego, doskonale wpisuje się w trend minimalistycznej pielęgnacji

* cena - 8 - 10 zł w R., to naprawdę oszczędność, ponieważ nie muszę kupować gotowych peelingów ani przygotowywać ich samodzielnie (oszczędzam kawę

* wydajność - zakupiłam ją jakiś rok temu a wciąż jest jak nowa, nie gubi włosków, nie odkształca się itp, dziwią mnie opinie, że wystarcza raptem na kilka użyc, być może trafiłam na wyjątkowo dobry egzemplarz

* szczotkę bardzo łatwo utrzymać w czystości - wystarczy regularnie umyć ją wodą z mydłem

* wygoda użytkowania - głównie dlatego przekonałam się do szczotkowania, nie muszę już czekać aż pójdę pod prysznic, aby zrobić peeling, przygotowywać go, póżniej myć wannę... mogę użyc szczotki o dowolnej porze dnia i nocy, wystarczy kilka minut, żadnych specjalnych przygotowań, dla mnie to niesamowita oszczędność czasu i wygoda

* działanie - chyba najważniejsze; chciałam, aby moja skóra była gładsza i odzyskała ładny zdrowy koloryt, ale zyskałam coś znacznie więcej. Problem wrastających włosków i szorstkiej skóry praktycznie przestał dla mnie istnieć, moja skóra stała się miękka, bardziej zwarta, jędrniejsza, idealnie gładka, czuje, że wreszcie oddycha niepokryta warstwą martwego naskórka (biały pyłek unoszący się w powietrzu, który towarzyszył pierwszym zabiegom) - peeling kawowy mimo swoich niezaprzeczalnych zalet nie zdołał mi tego wszystkiego zapewnić.
    Rzeczywiście pierwsze masaże były dość bolesne, a skóra po nich mocno zaczerwieniona, to jednak zależy od indywidualnych uwarunkowań, u mnie zniknęło po kilka zabiegach.

* Relaks - oprócz tego, że szczotkowanie zapewnia doskonały peeling, to jeszcze jest fantastyczną formą relaksu, na mnie działa naprawdę odprężająco i rozluźniająco, warto więc wśród codziennych obowiązków wygospodarować te kilka minut tylko dla siebie. Peeling przestał kojarzyć mi się z przykrym obowiązkiem a stał się prawdziwą przyjemnością.

Nie dostrzegam żadnych wad zarówno szczotki jak i samej metody. Polecam!

Używam tego produktu od: ok. roku

Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwała, skuteczna, tania, czego chcieć więcej?
  • Kupiłam ją gdy zaciekawił mnie temat szczotkowania ciała na sucho i opis jego spektakularnych efektów. Postanowiłam spróbować i nie zawiodłam się ani na szczotce, ani na szczotkowaniu ciała.
    Co do samej szczotki,
    plusy:
    + Poręczna, dobrze leży w dłoni.
    + Trwała, mam ją 5 miesięcy i prócz lekkiego starcia plastikowych wypustek nic się z nią nie dzieje.
    + Nie traci włosów.
    + Łatwa w czyszczeniu.
    + Tania- za swoją zapłaciłam 8-9 zł w promocji.
    + Łatwo dostępna.

Minusów brak

Co zaś tyczy się samej skóry, zauważyłam następujące efekty:
    + Poprawa ukrwienia.
    + Lepszy koloryt.
    + Ładnie napięta skóra.
    + Zmniejszenie cellulitu, choć na ten efekt czekałam około 3 miesięcy.
    + Skóra lepiej przyjmuje balsamy.
    Podsumowując, gładka, jędrna i zdrowo wyglądająca skóra. Ciało szczotkuję codziennie rano i wieczorem przed prysznicem, choć przyznam się że czasem zdarza mi się poranne lub wieczorne szczotkowanie pominąć. Jednak raz dziennie musi zostać ono wykonane.

Niestety szczotkowanie nie do końca się uporało z wrastającymi włoskami po depilacji, ale zdarza się to dość rzadko, więc nie ma na co narzekać.

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić Aaniol_apokalipsy za czytelną i pomocną recenzję?
  • pogromca pomaranczowej skorki
  • Plusy:
    - napisana skórę
    - pięknie ją ujedrnia
    - skuteczny w walce z pomaranczowa skórka
    - zmniejsza widoczność rozstepow
    - dzięki niej kremy się szybciej wchlaniaja
    - peelinguje skórę
    - zapobiega wrastaniu się włoskow na nogach
    - pobudza układ krążenia

Minusy:
    - trzeba być przy niej regularnym

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Chcesz pochwalić sony1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Szczotka doskonale masuje i wygładza skórę! Ujędrnia! Działa lepiej niż peeling. Mam suchą skórę. Dzięki szczotce nigdy nie była t a k gładka (na dodatek, aktualnie jest zima). Stosuję na mokro, pod prysznicem, z oliwkowym żelem z rossmanna. Zużywa się przy intensywnym masowaniu, ale to niewielka wada, jest niedroga i można ją często wymieniać. Mam wersję ze zdejmowanym trzonkiem i tę polecam. Warto! Same plusy i wykrzykniki

Chcesz pochwalić korzonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogromczyni cellulitu
  • Do zakupu szczotki przystąpiłam tuż po przeczytaniu artykułu o zbawiennych skutkach codziennego masażu ciała, a ponieważ budżet był ograniczony, wybór padł na ww. produkt (zapłaciłam za nią około 10 zł w drogerii Rossmann).
    Po kilku tygodniach codziennego stosowania zauważam zdecydowaną poprawę napięcia skóry, redukcję cellulitu i innych niedoskonałości, a także dużo bardziej efektywne przyjmowanie przez skórę produktów pielęgnacyjnych.
    Chociaż początkowo masaż nie sprawiał mi przyjemności (gdyż delikatna skóra na brzuchu oraz wewnętrznej stronie ud reagowała zaczerwienieniem) dobrze było nad sobą popracować, bo rezultaty są naprawdę zdumiewające.
    Szczotki używam za każdym razem na sucho (rano, by pobudzić skórę, wieczorem zaś, aby sie odprężyć i przygotować skórę na wieczorną porcję odżywczych kosmetyków).
    Mimo intensywnego użytkowania oprócz lekkiego starcia gumowych wypustków nie zauważam większego jej zużycia.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze cały czas w użyciu

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię ją pomimo....
  • To moja druga szczotka.
    Lubię ją bardzo, bo po masażu na sucho, przed prysznicem-moja skóra jest napięta, gładka, ładnie ukrwiona i po prysznicu wchłania balsam czy masełko do ciała w fantastyczny sposób.
    Wielki minus za trwałość.
    Po kilku tygodniach stosowania zaczęła gubić całe kępki włosów. No trwała to ona nie jest....
    Ale mam już drugą i niedługo szykuje się zakup trzeciej....bo zaczyna gubić włosie.....
    Jak znajdę trwalszy odpowiednik to zamienię bez mrugnięcia okiem.

Używam tego produktu od: 3 mcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania drugiej szczotki

Chcesz pochwalić cekinowy motylek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Szczotkę kupiłam w Rossmannie za ok 12zł. Miała choć trochę wygładzić moją skórę ud, pośladków i brzucha, zniwelować tę 'galaretowatość' Masażer stosuję 4-5 razy w tygodniu, po kąpieli smaruję hojnie ww miejsca oliwką Babydream i działam szczotą przez jakieś 10min. Po tym czasie skóra jest czerwona, lekko napięta a ja czuję się błogo, niemamowicie zrelaksowana, kocham to uczucie. Już po kilku takich masażach skóra jest sporo gładsza, a po mniej więcej miesiącu stosowania widzę, że cellulitu mam mniej o jakieś 60-70%, uda i pośladki wreszcie zaczynają mi się podobać a brzuszek jest gładszy. Naprawdę warto, zwłaszcza, że koszt jest niewielki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsza szczotka

Chcesz pochwalić confused women za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNA!
  • Kupiłam szczotkę zupelnie przypadkowo w Rossmanie za około 11 zł.
    Najpierw nie moglam się do niej przekonać- na sucho masaż był troche bolesny.. A teraz? Nie ma dnia bez masażu - po całym dniu pracy daje ukojenie i rozluźnienie.
    Skóra jest napięta i gładka..
    A co do niszczenia się szczotki to nie zauważyłam niczego takiego

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić moooniiikaaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 24 raz(y)
  • z tą szczotką plamy po samoopalaczu przeszły do historii
  • pół gwiazdki odejmuję za to, że po dwóch zastosowaniach wyadło mi jedno skupisko tego włosia kurde ale może dlatego, że szczotkę puściłam na szerokie wody bo masowałam nią siebie zwłaszcza uda a później plecy męża, który jak ją zobaczył powiedział-chcę codziennie seans wieczory z uzyciem tego cudeńka...
    to jak ona złuszczyła naskórek na udach to nie da się opisać. peelingi do ciała to niech się schowają-przynajmniej na nich zaoszczędzę...
    dobry żel do mycia ciała, ta szczota i ciałko jest gładziutkie jak pupcia niemowlaczka.
    uzywam jej na mokro, bo na sucho jest dla mnie za ostra i bardzo podrażnia moją skórę. na mokro sprawdza się idealnie.
    i jeszcze ma jedno dla mnie bardzo ważne zastosowanie.
    ze względu na to, że jestem alergikiem na wszystko w zasadzie więc na słońce również stosuję samoopalacze, ale smug i plam po nich nienawidzę...:/ więc żel szczotka, masaż i po plamach ani śladu... rewelacyjnie się do tego nadaje.
    więc szczotka pozostanie ze mną oj na długie lata. jak mi się mocno zużyje-co jest pewne skoro mąż zażyczył sobie wieczorne nią masaże to napewno zakupię drugą. poza tym kosztuje mało pieniądze więc ok.
    normalnie żal jej nie mieć w swojej kosmetyczce

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNA
  • Szukałam czegoś do szczotkowania ciała na sucho (usuwanie toksyn ujędrnienie skóry, WRASTAJĄCE WŁOSKI i szorstka skóra na nogach, początki cellulitu). Musze przyznać, że szczotka sprawuje się idealnie ale wymaga systematycznego masowania - ja używam jej na sucho i dla mnie nie jest ona za ostra. Nawet zauważyłam relaksujące działanie . Bardzo mi się podoba ten produkt ale trochę żałuję że nie jest elektryczna bo trochę od tego masowania całego ciała boli ręka Jeśli nie znajdę dobrego masażera elektronicznego to z pewnością do niej wrócę

Używam tego produktu od: prawie rok ale nie regularnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dokładnie tego potrzebowałam
  • super sprawa.
    Moje nogi są gładkie jak nigdy! Wszelkie balsamy i kremy wchłaniają się szybciej i lepiej.
    szczotka jest cudowna
    Po dwóch miesiącach regularnego stosowania (rano i wieczór) nie zauważyłam żeby sypało się włosie albo żeby się psuła )
    Do tego kupiłam ją za około 8 zł na promocji.

Jeśli skończy się jej żywot to od razu pobiegnę po następną.
    SUPER SPRAWA! Polecam wszystkim

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsza

Chcesz pochwalić pesciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealnie wygładza
  • Udało mi się dorwać szczotkę masującą w promocji i to głównie cena zadecydowała o tym, że ją kupiłam (ok. 8 zł), ale... już po pierwszym użyciu byłam nią zachwycona i zakochałam się w niej. Szczotka jest REWELACYJNA! W trakcie masowania czuć, że szczotka działa - skóra ładnie się zaczerwienia i lekko, przyjemnie pulsuje.

Od dwóch miesięcy zazwyczaj dwa razy dziennie używam szczotki w połączeniu z kremem antycelluitowym i muszę przyznać, że NIGDY nie miałam tak gładkiej skóry, a celluit został wyraźnie zredukowany.

Pierwszy raz używam szczotki do masażu regularnie i na pewno będę to robiła systematycznie, bo efekty (gładkość moich ud) powalają na kolana (nawet mój chłopak zwrócił na to uwagę!)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ka_siulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mi się podoba
  • Zacznę od tego, że kupiłam jako przyrząd konkretnie do masażu nóg, ud, pupy wiadomo w celu pozbycia się cellulitu ale przede wszystkim ujędrnienia tych części ciała. Niedługo wiosna, potem lato, trzeba będzie ubrać sukienkę (czego nie mogę się już doczekać, kocham nosić letnie, zwiewne sukienki ) Moim zdaniem najważniejszy jest wtedy stan skóry nóg, tzn. najlepiej by była jędrna, aby wyglądała zdrowo ( bo przecież na długość samych kończyn nic nie poradzimy )

Drugim powodem da którego ją kupiłam były masaże pleców. Tak, tak, mam to szczęście, że często wzajemnie z mym ukochanym robimy sobie masaż. Kryterium wyboru kto robi masaż a na kim masaż jest wykonywany jest proste. Osoba bardziej zmęczona i zestresowana danego dnia musi odpocząć! A to nie moja przecież wina że kobiety zwyczajowo mają więcej obowiązków i cały świat jest na naszej głowie ! ......

Tak więc przechodząc do rzeczy muszę powiedzieć,że wycięłam ze szczotki wszystkie włosy, co do jednego i to jak najbliżej dna.
    Powiem tak: wiem, że szczotka w całości, w sensie z włoskami super nadawałaby się do masażu ( też peelingującego, bo złuszczającego spokojnie cały martwy naskórek) np. pod prysznicem. Do tego celu polecam z czystym sumieniem.

Dla mnie jednak największym problemem było to, że włoski bardzo mnie drapały. Sam początek masowania był fajny i skuteczny. Po chwili nie mogłam już wytrzymać masując to samo miejsce, bo skórę miałam już podrażnioną (a dodam, że daleko mi do osoby bardzo wrażliwej i nieodpornej na ból, nawet depilację laserową przetrwałam bez okładów z lodu, a podobno jest to nie lada wyczyn ). Tak czy inaczej nie mogłam stosować tej szczotki do głównych celów dla których ją kupiłam.

Pierwszo wycięłam zewnętrzny okrąg włosów, pomasowałam ciało ale dalej nie było zbyt miło dlatego wycięłam następny, potem tak samo dalej, dalej, dalej aż szczotka została łysa !
    Teraz jestem zachwycona !
    Ja i mój chłopak ! Uwielbiamy robić sobie nią masaże, ja na prawdę lubię masować sobie nią nogi, czasem nawet siedzę sobie przed tv i robię masaż. To wcale nie musi być przykry codzienny obowiązek !

Szczotki używam od 2 miesięcy, staram się 1- 2 razy dziennie, rano i wieczorem na nogi + czasem masaż pleców
    Efekty widzę na prawdę. Nie powiem żeby cellulit znikł na dobre. Nie był on nigdy u mnie jakiś duży, mam 28 lat i jestem normalnej budowy, ani za dużo, ani za mało jednak jak to kobieta widzę niedoskonałości ..... Efekt jest widoczny gołym okiem bo skóra jest jędrniejsza, nabrała zdrowego kolorytu (co mnie bardzo zaskoczyło) nawet nie zdawałam sobie sprawy, że przedtem miałam bardziej szarawą skórę, bez życia, teraz nabrała kolorku, może przez dobre ukrwienie?!

Bardzo mnie to cieszy, chociaż wiadomo, czasem mijam pojedyncze masaże, staram się jednak nigdy nie minąć obu masaży jednego dnia. Nie są one też jakoś szczególnie długie. Po prostu po prysznicu smaruję skórę w wybranym miejscu olejkiem ( ach zapomniałam wspomnieć,że kupiłam też olejek Alterra z Rossmanna Brzoza + Pomarańcza na Cellulit (jednak z brzozy i pomarańczy jest tam tylko zapach) niemniej olejek świetny, dobry do całego ciała + olejowania włosów !) i masuję okrężnymi ruchami w górę! Nie wiem czy dobrze robię ale kiedyś oglądałam film o profesjonalnym masażu i tak kazano robić, bo stymulujemy wtedy przepływ limfy w danym miejscu ?!? Nie pytajcie ...
    Jako olejku można używać każdej innej oliwki, tak samo pewnie sobie dobrze poradzi,grunt to masaż.

Edytuję: kupiłam już drugą szczotkę i teraz masaz trwa 2 razy krócej i znalazłam super sposób na szybkie pozbycie się z niej włosów( tak, z tej też je wyrwałam )
    No właśnie wystarczy wziąć obcęgi i powyrywać kępki włosów, bardzo łatwo wychodzą, dlatego kobietki prędzej tak na to narzekały, bo rzeczywiście nie trzymają się najlepiej...

Poza tym nic mi się do tej pory w nich nie rozpadło, kupiłam za 11 zł, mam małe ręce ale dobrze się ją trzyma, nie wyślizguje się nawet z naoliwionych rąk

Bardzo Wam polecam, cena niska więc nic nie stracicie ale zyskać można dużo zadowolenia
    Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 cały

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na kilka użyć
  • Masuję się nią codziennie pod prysznicem.

+ działanie
    + dobrze leży w dłoni
    + przyjemne uczucie "po"

- rozsypuje się po kilku użyciach

W zwiazku z podstawową wadą więcej jej nie kupię. Zastąpiłam ją sylikonową łapką. Trzyma się : )

Używam tego produktu od: półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Maartys za czytelną i pomocną recenzję?
  • To mój typ!
  • Idealnie dopasowuje się do dłoni.
    Stosując ją regularnie skóra staje się wyraźnie gładka, sprężysta.
    Cena korzystna.
    Pod wpływem czasu nie gubi włosia.
    Dla mnie dodatkowym plusem jest także to, że jej dość twarde włosie porafi zdziałać cuda na moich udach.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić monia2911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super nietrwała
  • Po przeczytaniu recenzji na KWC postanowiłam kupić tę szczotkę, bo akurat czegoś takiego potrzebowałam.

Szczotka fajnie peelinguje i masuje, po prysznicu z jej użyciem skóra jest gładka i ożywiona

Ale ma jeden dyskwalifikujący minus - z każdym użyciem dosłownie się rozsypuje! Po pierwszym razie wypadła cała kępka włosków, przy drugim kolejna, po kilku użyciach szczotka pogubiła też te plastikowe kołki do masażu i popękała! Dosłownie się rozsypała. Używałam jej jeszcze sporadycznie przez jakiś czas, ale przy przeprowadzce po prostu poleciała do kosza, aż żal było na nią patrzeć.
    Nie polecam!

Chcesz pochwalić momoxxl za czytelną i pomocną recenzję?
  • W masażu NIEZBĘDNA, po prostu the beściak!!!
  • Szczotkę kupiłam przez zupełny przypadek, akurat była na nią promocja w Rossmanie szukałam czegoś do masażu antycellulitowego, czegoś co dobrze "zdrenuje" mi skórę

szczotka już od pierwszego użycia okazała się GENIALNA!
    stosuję ją na brzuch, uda , pośladki

- świetnie masuje, przygotowując skórę do dalszych zabiegów (aplikacji kremu/serum), można spokojnie dozować "efekt" masażu - mocniej/słabiej masować :P
    zależy kto co lubi.. osobiście czuję jak skóra pod nią szybciej pulsuje
    - pomaga w ujędrnianiu skóry
    - do użycia na mokro i sucho
    - poręczna
    - trwała (mam prawie rok i nic się z nią nie dzieje, a używam codziennie!)
    - cena super (szczególnie w promocji)

POLECAM serdecznie Wszystkim - każdy powinien jej spróbować, to jest mój must have w łazience

Używam tego produktu od: niecały rok

Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • TAAAAK ! świetna , wspaniała !
  • Kupuję tą szczotkę od lat - naprawdę ma same plusy .
    - dzięki ostremu masażowi , wygładza skórę
    -ujędrnia
    -złuszcza naskórek
    -bardzo,bardzo trwała
    -ładny design
    POLECAM !!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: od wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 chyba

Chcesz pochwalić aivil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masażer&peeling
  • Wspaniała rzecz! Jestem tym zachwycona, ponieważ:
    + zastępuje peeling - używam raz w tygodniu: skóra gładka, a balsamy się ładnie wchłaniają,
    + świetny masażer - skóra na udach stała się bardziej jędrna (choć może to tylko placebo )
    + wygodnie się trzyma
    + ładny design
    + tania, mam już swoją około 1,5 roku i jest jak nowa - włoski nie wypadają i nic się nie rozwala (zatem bardzo zdziwiły mnie komentarze, że się rozpada)

- malutki minus - włosie mogłoby być minimalnie bardziej miękkie, bo stosowanie tego na dekolcie to już hardcore aczkolwiek to ma być do masażu, a nie do peelingu

Używam tego produktu od: około 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: cały czas ten sam sprzęt

Chcesz pochwalić Vegusia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • o to chodziło
  • Dawno chciałam mieć dokładnie w takiej formie szczotkę z włosia, miałam kiedyś taką na długim kiju która w końcu się zużyła i jakoś nie wpadło mi w oko nic w tej formie od tamtego czasu. No może nie rozglądałam się aż tak intensywnie aż przypadkiem natknęłam się na nią w Rossmanie.

Nie zawsze mogę używać tak mocnego masażu, po prostu czasem ciało robi się nadwrażliwe i mam wrażenie 'złażenia skóry ' choć zazwyczaj używam szorstkich gąbek do mycia.

Ale teraz akurat jest ok i mogę tak intensywny masaż stosować - jest doskonała. Bardzo podoba mi się, że mogę ją tak trzymać choć ja zawsze tego typu sprzęt trzymam za krawędzie, a nie za uchwyt, ale jest na tyle mała że jest to możliwe.

Jeśli ktoś lubi takie 'szczotkowe' porządne masaże,
    myślę że będzie zachwycony.

Wypustki są zbędne i oszukane trochę, bo nie mają szans na dotarcie do skóry - trzeba by mocno naciskać, a to bez sensu, ale ponieważ na wypustkach mi nie zależało, wybaczam.

Cena genialna, nawet jeśli rozwali się za jakiś czas można wymienić i nie będzie problemu, chociaż wydaje mi się że będzie bardzo trwała i jeśli wymienię to raczej ze względów higienicznych.

Tak sobie doczytałam jeszcze w innej recenzji, że ktoś wspomniał o rękawicy Kessa - ja wolę stanowczo bardziej tę szczotkę, choć Kessę na pewno warto wypróbować.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

lość zużytych opakowań: pierwsza

Chcesz pochwalić Aires za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie opłaca się kupywać co jakiś czas tej szczotki na nowo.
  • + Swietnie masuje skóre
    + zniknely mi krostki na udach
    + skóra po kąpieli była napięta i wygladała zdrowo

Używam tej szczotki jakoś od wakacji i juz mam w swoim posiadaniu drugą.Pierwsza sie rozwaliła i po jakimś czasie pobiegłam po drugą ale juz włoski z drugiej wypadaja i to w sporej ilosci wiec nie mam zamiaru juz biec po trzecia

Używam tego produktu od: ok.7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 szczotki

Chcesz pochwalić solhate za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo szybko się zepsuła
  • Tak, jak w tytule - nie miałam zbyt długiej okazji do sprawdzenia jej działania na cellulit, bo zwyczajnie po niecałym miesiącu stosowania zaczęła pękąć i tracić włoski. Jeszcze ją mam i jej używam, bo chcę ją "wykończyć", ale tak jak mówię, to wręcz niemożliwie żeby po miesiącu stosowania po prostu się rozleciała, dodam, że nie używałam jej codziennie, bo mam też inne akcesoria takie jak choćby sławna syrenka. Ogólnie chyba za krótko żeby mówić o jakichś efektach na cellulit, ale oceniam tutaj głównie wykonanie

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić Soda za czytelną i pomocną recenzję?