Szczotka do masażu ciała For Your Beauty, Rossmann

Powiększ Szczotka do masażu ciała For Your Beauty, Rossmann

Zgłoszony przez czikicziki

Szczotka do masażu idealnie relaksuje całe ciało. Drewniana, posiada oprócz włosia gumowe wypustki które dodatkowo masują skórę. Nadaje się idealnie do masażu antycellulitowego.
Już po kilku minutach masażu pobudzone zostaje ukrwienie oraz znika napięcie mięśni.

Cena: 10zł

• Do czasu
  • Bardzo lubiłam te szczotke. Pasowała do dłoni, dobrze masowala, ujedrniala, ścierała naskórek. Niestety, nasza przyjaźń szybko sie skończyła, gdy pękł plastik, na którym osadzone jest włosie i zaczęło wypadac pęczkami.
    Więc plus za działanie i ogromny minus za trwałość.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedna szczotka

Chcesz pochwalić Mortycja72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłyśmy się
  • PLUSY:
    - dobrze ujędrnia
    - cena nie jest wygórowana
    - dobra dostępność

MINUSY:
    - kiepska jakość ; po krótkim używaniu włosie zaczyna wypadać, a szczotka się rozpada
    - dyskomfort podczas używania (nieco bolesne drapanie)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • tandeta
  • Na początku cudo. Niestety rozwaliła się po jakiś 2 tygodniach stosowania. Od samego początku włoski wypadaływ ogromnej ilości i zatykaly odpływ, aż do czasu kiedy pozostało ich tyle, że nie nadawała się do użytku, więc wylądowała w koszu! Bubel nie polecam!

Używam tego produktu od: jedna żywotność

Chcesz pochwalić Gwizdi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna do szczotkowania ciała na sucho! Peelingi poszły w odstawkę.
  • Naczytałam się artykułów pełnych zachwytów na temat szczotkowania ciała na sucho. Nie chciałam inwestować jakiś większych sum w szczotkę przeznaczoną do tego celu więc kupiłam tą w Rossmann'ie za 11 zł.

Szczotka pod względem jakości rewelacyjna nie jest- wypadła mi jedna kępka włosia, a plastikowe wypustki od samego początku ruszają się przez co są bezużyteczne podczas masażu, ale za taką cenę nie będę narzekać. Ta nieszczęsna kępka wypadła mi na samym początku, a reszta jak na razie trzyma się świetnie. Włosie się nie odkształca.
    Szczotkę łatwo się myje, schnie całkiem szybko. Co jakiś czas dezynfekuję ją alkoholem izopropylowym.

Najważniejsze- działanie.
    Jest to moja pierwsza tego typu szczotka i nie widzę powodu żeby kupować inną, droższą. Nawet jeśli ta by mi się popsuła to bez wahania sprawiłabym sobie drugą taką szczotkę.
    Odkąd ją mam przestałam używać peelingów (dodatkowa oszczędność ). Świetnie usuwa martwy naskórek, wygładza i ujędrnia. Dzięki niej kosmetyki lepiej się wchłaniają. Trochę pomaga w redukcji cellulitu, ale oczywiście sama szczotka go nie zlikwiduje. Odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, kosmetyki (i ewentualne bańki chińskie) też są potrzebne.

Na początku odczuwałam dyskomfort podczas jej używania. Miałam wrażenie, że drapie i rysuje moją skórę, ale po kilku użyciach to minęło. Teraz jest to raczej przyjemny, intensywny masaż.

Jeśli będziemy używać jej regularnie nie będziemy musieli czekać długo na efekty. Naprawdę polecam. Według mnie nie warto inwestować w droższe szczotki (potrafią kosztować naprawdę sporo...).

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: używam pierwszej szczotki

Chcesz pochwalić Lady_Mosquito za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczka
  • Mój egzemplarz ma już kilka lat zakupiłam ją na początku studiów, użytkowałam może rok i potem rzuciłam w kąt, by przypomnieć sobie o niej całkiem niedawno ale do rzeczy...

Szczotka wykonana jest raczej solidnie, choć wyczytałam, że innym niszczy się po kilku użyciach - jestem skłonna w to uwierzyć, bo miałam również podobny rodzaj masażera tej marki, który niestety popękał. W mojej szczotce jedyne co się popsuło, to pasek pod który wsuwa się dłoń. Z jednej strony urwał się i musiałam improwizować, bo bez niego ciężko utrzymać szczotkę w małej ręce.

W przechowywaniu szczotka jest nieinwazyjna. Trzeba odkładać ją jednak w suche miejsce, żeby nie złapała pleśni czy innego paskudztwa, a drewno lubi pękać jeżeli zbyt długo jest namaczane. Włosie nie powinno wypadać, tak samo jak gumowe kołki. Szczotkę łatwo wymyć, dość szybko schnie.

Najważniejszym aspektem jest jednak jej działanie. U mnie może nie usuwa cellulitu, ale świetnie pobudza krążenie w skórze i natychmiast ją ujędrnia. Lepiej wchłaniają się wszelkie preparaty antycellulitowe. Na mój cellulit działa w zasadzie tylko porządny masaż bańką chińską, z którą żaden masażer się nie równa, co nie znaczy, że komuś innemu nie pomoże. W użytkowaniu początkowo może być szorstka i brutalna, ponieważ skóra musi się przyzwyczaić, ale jest to tylko chwilowe wrażenie, które rekompensuje jej działanie.

Bardzo polecam tę szczotkę w zastępstwie za jakikolwiek peeling do ciała. Ładnie wygładza skórę, śmiem twierdzić, że żaden peeling czy scrub nie daje takiego efektu, a oszczędność jest niewspółmierna do korzyści

Zdecydowanie zakupię ponownie, kiedy moja ostatecznie dokona swojego żywota.

Używam tego produktu od: kilka lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: Jedna

Chcesz pochwalić miechowianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wróg cellulitu !
  • To moja pierwsza styczność z tą szczotką . I powiem szczerze , że jestem bardzo z niej zadowolona . Jest bardzo wydajna , bo mam ją już od pół roku a wygląda , jakbym ją kupiła dopiero wczoraj . Jest bardzo poręczna , bo wręcz układa się w dłoni . Działanie tej szczotki zaskoczyło mnie pozytywnie , skóra po niej jest bardzo napięta i jędrna . Jest świetnym sposobem na relaks , relaksuje i masowanie ciała tą szczotką potrafi działać naprawdę odprężająco . Co więcej jest łatwa do utrzymania jej w czystości , wystarczy co jakiś czas przemyć ją wodą zwykłą lub wodą z mydłem . Minusów jak narazie żadnych nie zauważyłam .

Chcesz pochwalić bbajecznaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • relaks pod prysznicem
  • Skuszona pozytywnymi opiniami zakupiłam tę szczotkę i nie zawiodłam się.
    Masaż nią daje niesamowite uczucie relaksu, naprawdę rozluźnia mięśnie! To dzięki gumowym wypustką. Włosie natomiast bardzo dobrze radzi sobie z odświeżeniem skóry i pozbyciu się martwego naskórka. Kilka miesięcy temu całkiem zrezygnowałam z pilingów do ciała. Wystarczy mi szczotka. Skóra jest gładka i miękka.
    Szczotka jest bardzo wytrzymała, mam ją od roku i używam prawie codziennie, a zniszczeń nie widać. I to wszystko za ponad 10 zł!!!!!!
    Żel pod prysznic nałożony na włosie dobrze się pieni.
    Jeśli mogę wymienić jakiś minus, to wielkość. Dla mnie jest o jakiś centymetr za duża. Czasem niezgrabnie wypada mi z moich małych łapci.
    Co do celulitu - nie wiem, nie zwracam uwagi, ale skóra jest sprężysta, dzięki masażom tym wynalazkiem.

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne z pożytecznym
  • Przyznam, że jeśli chodzi o pielęgnację ciała nie jestem zbyt systematyczna. Nie lubię spędzać długich godzin w łazience poświęcając czas na kolejne zabiegi. Na co dzień preferuję raczej szybki prysznic i lekki balsam. W pewnym momencie zaczęłam mieć problemy ze skórą: rogowace mieszkowe, wrastanie włosków, sucha i swędząca skóra o nierównym kolorycie. Postanowiłam więc włączyć peelingi do swojej codziennej pielęgnacji, zwłaszcza że moja skóra ma tendencję do nadmiernej keratynizacji (rogowacenia). Nie chciałam kupować gotowych peelingów, zamiast tego postanowiłam sama przygotowywać peeling z kawy. Na dłuższą metę okazało się to jednak zbyt czasochłonne i mało ekonomiczne (uwielbiam pić kawę, a niekoniecznie wykorzystywać ją do innych celów. Przełom nastąpił kiedy przeczytałam o szczotkowaniu ciała. Nie wiedziałam jednak czy taka forma będzie mi odpowiadać, więc zakupiłam najtańszą szczotkę, jaką udało mi się znaleźć w Rossmannie i z entuzjazmem zabrałam się do testowania. Tyle tytułem wstępu, teraz konkrety.

Za co kocham tę szczotkę?

* ładny design - przywodzi na myśl coś naturalnego i ekologicznego, doskonale wpisuje się w trend minimalistycznej pielęgnacji

* cena - 8 - 10 zł w R., to naprawdę oszczędność, ponieważ nie muszę kupować gotowych peelingów ani przygotowywać ich samodzielnie (oszczędzam kawę

* wydajność - zakupiłam ją jakiś rok temu a wciąż jest jak nowa, nie gubi włosków, nie odkształca się itp, dziwią mnie opinie, że wystarcza raptem na kilka użyc, być może trafiłam na wyjątkowo dobry egzemplarz

* szczotkę bardzo łatwo utrzymać w czystości - wystarczy regularnie umyć ją wodą z mydłem

* wygoda użytkowania - głównie dlatego przekonałam się do szczotkowania, nie muszę już czekać aż pójdę pod prysznic, aby zrobić peeling, przygotowywać go, póżniej myć wannę... mogę użyc szczotki o dowolnej porze dnia i nocy, wystarczy kilka minut, żadnych specjalnych przygotowań, dla mnie to niesamowita oszczędność czasu i wygoda

* działanie - chyba najważniejsze; chciałam, aby moja skóra była gładsza i odzyskała ładny zdrowy koloryt, ale zyskałam coś znacznie więcej. Problem wrastających włosków i szorstkiej skóry praktycznie przestał dla mnie istnieć, moja skóra stała się miękka, bardziej zwarta, jędrniejsza, idealnie gładka, czuje, że wreszcie oddycha niepokryta warstwą martwego naskórka (biały pyłek unoszący się w powietrzu, który towarzyszył pierwszym zabiegom) - peeling kawowy mimo swoich niezaprzeczalnych zalet nie zdołał mi tego wszystkiego zapewnić.
    Rzeczywiście pierwsze masaże były dość bolesne, a skóra po nich mocno zaczerwieniona, to jednak zależy od indywidualnych uwarunkowań, u mnie zniknęło po kilka zabiegach.

* Relaks - oprócz tego, że szczotkowanie zapewnia doskonały peeling, to jeszcze jest fantastyczną formą relaksu, na mnie działa naprawdę odprężająco i rozluźniająco, warto więc wśród codziennych obowiązków wygospodarować te kilka minut tylko dla siebie. Peeling przestał kojarzyć mi się z przykrym obowiązkiem a stał się prawdziwą przyjemnością.

Nie dostrzegam żadnych wad zarówno szczotki jak i samej metody. Polecam!

Używam tego produktu od: ok. roku

Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwała, skuteczna, tania, czego chcieć więcej?
  • Kupiłam ją gdy zaciekawił mnie temat szczotkowania ciała na sucho i opis jego spektakularnych efektów. Postanowiłam spróbować i nie zawiodłam się ani na szczotce, ani na szczotkowaniu ciała.
    Co do samej szczotki,
    plusy:
    + Poręczna, dobrze leży w dłoni.
    + Trwała, mam ją 5 miesięcy i prócz lekkiego starcia plastikowych wypustek nic się z nią nie dzieje.
    + Nie traci włosów.
    + Łatwa w czyszczeniu.
    + Tania- za swoją zapłaciłam 8-9 zł w promocji.
    + Łatwo dostępna.

Minusów brak

Co zaś tyczy się samej skóry, zauważyłam następujące efekty:
    + Poprawa ukrwienia.
    + Lepszy koloryt.
    + Ładnie napięta skóra.
    + Zmniejszenie cellulitu, choć na ten efekt czekałam około 3 miesięcy.
    + Skóra lepiej przyjmuje balsamy.
    Podsumowując, gładka, jędrna i zdrowo wyglądająca skóra. Ciało szczotkuję codziennie rano i wieczorem przed prysznicem, choć przyznam się że czasem zdarza mi się poranne lub wieczorne szczotkowanie pominąć. Jednak raz dziennie musi zostać ono wykonane.

Niestety szczotkowanie nie do końca się uporało z wrastającymi włoskami po depilacji, ale zdarza się to dość rzadko, więc nie ma na co narzekać.

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić Aaniol_apokalipsy za czytelną i pomocną recenzję?
  • pogromca pomaranczowej skorki
  • Plusy:
    - napisana skórę
    - pięknie ją ujedrnia
    - skuteczny w walce z pomaranczowa skórka
    - zmniejsza widoczność rozstepow
    - dzięki niej kremy się szybciej wchlaniaja
    - peelinguje skórę
    - zapobiega wrastaniu się włoskow na nogach
    - pobudza układ krążenia

Minusy:
    - trzeba być przy niej regularnym

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Chcesz pochwalić sony1607 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij