For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

Szczotka do masażu idealnie relaksuje całe ciało. Drewniana, posiada oprócz włosia gumowe wypustki które dodatkowo masują skórę. Nadaje się idealnie do masażu antycellulitowego.
Już po kilku minutach masażu pobudzone zostaje ukrwienie oraz znika napięcie mięśni.

inne
Wykonanie
naturalne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobra szczotka

Kupiłam szczotkę jakiś czas temu. Używam jej co 2-3 dni z peelingiem do ciała. Szczotka dla mnie jest idealnym rozwiązaniem. Tam gdzie walczę z cellulitem mogę bardziej poszorować ciało a inne partie ciała mogą być mniej intensywne potraktowane. Szczotkę można też dokładnie wypłukać z pozostałości po peelingu. Jeśli przyjdzie na nią kres to na pewno zdecyduje się na ponowny zakup. Polecam szczególnie dla osób, które chcą poprawić również krążenie.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Rewelka

Staram się kilka razy w tygodniu szczotkować ciało. Uzywam tej jedynej, niezastąpionej szczotki. Jest mega. Cialko gładkie jak u niemowlaka, do tego robie peeling i efekty są zadowalające

Rewelacja!

Szczotki używałam (i używam) jedynie do masażu ciała na sucho i przyznam szczerze, że sprawdza się idealnie.
Początkowo nie mogłam się przyzwyczaić do drapiącego uczucia, aczkolwiek teraz uważam to za wyjątkowo przyjemny masaż i chwilę relaksu.
Skusiłam się na zakup takiego cudeńka, gdyż borykam się z problemem wrastających włosków na ciele, a przeczytałam sporo pozytywnych opinii, jak szczotka wpływa na ten problem. Muszę powiedzieć, że takie masaże na sucho naprawdę dają radę. Oczywiście, efekty nie są spektakularne, potrzeba cierpliwości; aczkolwiek zjawisko wrastających włosków dotyczy mnie coraz mniej.
Ponad to masaż ową szczotką ujędrnia skórę, usuwa martwy naskórek i świetnie przygotowuje ciało na kosmetyki pielęgnacyjne, które mają okazję zadziałać lepiej.
Polecam każdemu, choć nie wiem jak zareaguje ktoś z bardzo wrażliwą skórą, aczkolwiek zawsze można dostosować nacisk szczotki na skórę oraz ją zmoczyć, jeśli „tarcie” jest zbyt ostre. Szczotka jest w przystępnej cenie, często też można ją „wyrwać” na promocji, ale warta jest każdej złotówki.

Mini spa

Kupiony w trakcie szalu- biorę się za siebie, wiecie takie - nowa ja itp. Używałam często i lubiłam to bo skóra fajnie ożywała po szcotkawaniu. Najlepiej używa się mi jej na suche ciało, jednak pod pryszcznicem zawsze nie miałam czasu albo zapominałam. Szczotka przy pierwszym kontakcie wydaje się szorstka i tępa ale to kwestia indywidualnego przyzwyczajenia. Po jakimś czasie moja skóra bardzo polubiła szczotkowanie wieczorne przy np jakimś dobrym serialu netflixa. Bardziej przemawia do mnie włosie niż wypustki, które dodatkowo są tu wrzucone. Używalam w czasie wakacji, gdy skóra nóg jest odsłonięta i dostęp bezproblemowy. Teraz w zimnym okresie jak uda schowane pod dresem to przyznaje, że sięgam rzadziej (tak wiem, ależ że mnie leniwiec)
#szczotką masowałam najczęściej uda i nogi a czasem i wpadł brzuch. Skóra na początku była lekko czerwona ale z czasem reagowała tylko pozytywnie.
Fajny produkt, namiastka takiego mini spa w domu... Chociaż jak się świece odpali, muzyczke puści i kieliszek wina postawi obok to i spa ciekawsze

• Trwałość / wykonanie: 4

Przydatna

For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała przydatna na obrzęki. Po konsultacji z lekarzem kupiłam i delikatnie masuje ciało. Pomaga na lekkie obrzęki i z czasem widzę redukcje cellulitu. Wygodna w użyciu. Łatwo się czyści.

• Design produktu: 3

Pomoc w ujedrnieniu ciała.

Szczotke kupiłam jakiś czas temu do masażu ciała i do ujędrnia go i w obu przypadkach sprawdza się znakomicie
Nie jest zbyt ostra ale działa tak jak powinna. Na początku ciężko przyzwyczaić się do białych wypustek ale po kilku użyciach można się z nimi polubić. Włosie nie wypada i to duży plus tej szczotki.

• Trwałość / wykonanie: 4

Złe dobrego początki

Do zakupu tego produktu zachęciła mnie koleżanka. Niestety na początku źe zabrałam się do masażu i mocno atakowałam newralgiczne miejsca - uda i pośladki - żeby szybciej pozbyć się celulitu. A to nie o to chodzi. Ważna jest systematyczność i konsekwencja. Teraz po pół roku stosowania jestem bardzo zadowolona z efektów. Sama szczotka na początku wydaje się dość ostra, jednak kiedy nasze ciało już się przyzwyczai nie wydaje się już tak twarda. Oprócz tego, że ma włoski, które świetnie ściągają suchy naskórek, posiada jeszcze gumowe wypustki, które rewelacyjnie masują ciało i poprawiają krążenie krwi - jest idealna do walki z cellulitem.

Stosuję ją codziennie na uda i zawsze przed depilacją na całe nogi, dzięki czemu po depilacji moja skóra jest niesamowicie gładka i nie mam żadnych wrastających włosków.

Warto mieć

Szczotka dobrze masuje ciało, używając jej regularnie zauważyłam, że mój cellulit się zmniejszył. Do tego dzięki pobudzonym naczynkom balsamy lepiej wnikają w skórę i jest ona lepiej odzywiona

Must have

W ostatnim czasie pokochałam szczotkowanie ciała na sucho i godnie zastępuje mi ono wszelkie peelingi. Regularne stosowanie pomogło mi pozbyć się szorstkości skóry (jak to peeling) oraz ograniczyłam wrastające włoski, z którymi walczę.
Do szorstkości szczotki należy się przyzwyczaić, ale taka jest specyfika szczotkowania na sucho. Produkt dobrze leży w dłoni, a masaż nim jest naprawdę przyjemny. Szczotka jest stosunkowo niedroga, ale jakość wykonania wcale nie odbiega od droższej konkurencji, ponieważ lakierowana powłoka skutecznie chroni produkt przed wilgocią, a włoski nie wypadają (no może poza pierwszym użyciem, kilka faktycznie odpadło).
Podsumowując: szczotka jest przecudowna i uzależniłam się od niej. Jest bardzo skuteczna, a jakość wykonania naprawdę świetna. W dodatku cena na duży plus (często na promocji).

• Design produktu: 5

Odkryłam z nią szczotkowanie na sucho

Do jej szorstkości trzeba się przyzwyczaić. Tak samo jak do gumowych wypustek, które posiada. Dla wielu pewnie będzie to za dużo na raz, ale masaż nią z czasem staje się bardzo przyjemny.

Masaż

Szczotkę kupiłam do szczotkowania skóry na sucho. Sprawdza się w tej roli super - dobrze masuje skórę, szczotkuje, wygładza. Skóra jest niesamowicie miła, delikatna i miękka w dotyku, chłonie kosmetyk, nie jest podrażniona. Jedynym minusem jest to, że masaż może boleć w miejscach, gdzie są bardziej wystające kości, te kulki masujące trochę "obijają" jakby kości ale jest to do ogarnięcia. Masaż ogólnie jest przyjemny, nawet przy mocniejszym nacisku nie powoduje bólu. Szczotka jest niedroga, dostępna w Rossmannie. Polecam zakup.

Drogeryjny sukces!!!

Mam wrażenie, że yo przez zawarte w szczotce plastikowe wypustki działa ona lepiej na moją skórkę pomarańczową, a dzięki temu efekt solidnego wygładzenia ciała jest wyczuwalny i zauważalny już po pierwszym zabiegu. Włoski po depilacji nie wrastają już tak bardzo, a to ogromny plus, który otrzymujemy w bonusie.
Bardzo urzekło mnie również wykonanie szczotki oraz bawełniany pasek do jej trzymania, który jest naprawdę praktyczny, zarówno przy działaniach "na sucho", jak i "na mokro. Dodam także, że ewentualny "brud" schodzi z tego "uchwytu" bez najmniejszych problemów.
Cena i dostępność są dodatkowym atutem dla wszystkich tych, które wahają się przed zabiegami "szczotkowania".