Estee Lauder, Signature Silky Eyeshadow Duo (Podwójne cienie do powiek)

Powiększ Estee Lauder, Signature Silky Eyeshadow Duo (Podwójne cienie do powiek)

Zgłoszony przez TerraMare

Perfekcyjnie dopasowane do siebie podwójne cienie w klasycznych kombinacjach kolorystycznych zapewniają maksimum efektu. Jedwabista, delikatna struktura, łatwe i równomierne rozprowadzanie sprawia, że oczy nabierają blasku i kształtu. Otrzymują się cały dzień, nie zmieniają kolorów i nie rozmazują się. Nie są typem cieni, których w trakcie nakładanie jest więcej na policzkach, aniżeli na powiekach. Każdy z zestawów umożliwia zrobienie dziennego makijażu. Pastelowa kolorystyka jest idealnie dobrana - 1 cień jaśniejszy, satynowy drugi ciemniejszy. Opakowanie z lusterkiem plus dołączona do niego pacynka (1 strona z pędzelkiem druga z gąbeczką) pozwalają na korektę makijażu w ciągu dnia poza domem).

Cena: 125zł / 4,5g

• Fantastyczne
  • Doskonałe jakościowo cienie, najlepsze jakich dotychczas używałam pod każdym względem ( a było ich wiele ).
    Doskonale dopasowane dwa kolory, świetnie ze sobą współgrające. Ja mam cienie w kolorze Pink Dusk = jasny róż z mieniącymi się drobinkami i piękny znacznie ciemniejszy popiel.
    Cienie są jedwabiste, drobniutko zmielone, dobrze się rozprowadzają na powiece, nie potrzebna żadna baza. Bardzo trwałe, nie rozmazują się, nie osypują, nie zbierają w załamaniu powieki. W estetycznym, eleganckim pudełku z lusterkiem, z aplikatorem na tyle dobrym, że można go z powodzeniem używać zamiast profesjonalnego pędzelka.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Rosewood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdopodobnie najlepsze na rynku
  • Makijaż oka przy użyciu cieni wykonuję każdego dnia, jednak prawie wszystkie, jakie do tej pory miałam, wymagały zastosowania bazy. W przeciwnym razie bardzo szybko gromadziły się w załamaniu powieki, w zasadzie bez względu na to, czy są to cienie z górnej półki, czy tańsze. Moje zdziwienie było więc ogromne, gdy użyłam tych cieni na całonocną imprezę, w dodatku bez bazy, a ona utrzymały się nienaruszone do rana! Po niemalże 12h makijaż był w stanie idealnym. Jeśli więc chodzi o trwałość, to zdecydowanie nie mają sobie równych. Ani Dior ani Chanel ani żadna inna marka nie ma w swojej ofercie kosmetyku, który mógłby z nimi konkurować w tej kategorii.

Inna sprawa to kolor. Ja posiadam zestaw nr 7 Sugar Plum, w którego skład wchodzą 2 kolory: jasny- liliowy i ciemny - śliwkowy. Są one wspaniale dobrane, pozwalają tworzyć efekt delikatnego "przejścia" na powiece, nadają się zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Cienie posiadają świecące drobinki, które sprawiają, że pozornie matowe nabierają odrobiny blasku.

Ogromnym plusem jest także konsystencja. Są idealnie jedwabiste, nie osypują się ani trochę, bardzo łatwo rozprowadza się je na powiece.

Opakowanie jest dość solidne, dołączony aplikator także nienajgorszy. Zazwyczaj wykonuję makijaż pędzelkami, jednak tym aplikatorem także można uzyskać niezłe efekty.

Podsumowanie - to są po prostu najlepsze cienie, jakie można sobie wymarzyć. Jedyna ich wada, w dodatku dość poważna, to.... cena. Mimo wszystko uważam,że taka jakość jest jej warta.

Chcesz pochwalić saloua za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko ceny zal ...
  • mojej mamie ktos zprezentowal kobalt i fiolet ona oddala je mi -laiczce kosmetycznej i zwariowalam zrozumialam wreszcie ctz.drogi cien do powiek , byly to najpiekniejsze i najbardziej wielowymiarowe cienie jakie w zyciu widzialam teraz tez ich uzywam na bazie ,drobinki zniknely ,cienie nie mienia sie juz ,staly sie satynowe ale i tak bardzo dlugo sie trzymaja w por. do nowszych
    jak gdzies znajde to kupie ale tylko po promocyjnej cenie
    Używam tego produktu od: 7lat
    Ilość zużytych opakowań: niestety tylko jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 159 raz(y)
  • Chyba najlepsze cienie ever.
  • Skusiła mnie tylko cena na wyprzedaży w Sephorze, bo jednak dwa cienie powyżej 100 zł to przesada - jakkolwiek świetne by nie były.
    A te cienie naprawde SĄ świetne Paleta kolorów tych "duetów" jest bardzo dobrze dobrana, klasyczne neutralniaki na codzień. Miałam poważny problem, czy chcę złoto z brązem, czy pudrowy róż ze śliwką, czy jasnoszarozielony z przetrawionym zgniłym zielono-szarym. Wzięłam 04, czyli Sage - ostatnią, zielonkawą parę cieni. Brązową paletę mam z Clinique, też świeży nabytek i przyznaję, że Estee Lauder ma za trwałość makijażu najwyższą ocenę. Cień na powiece wytrzymuje do wieczora, nawet w lecie (a dziś było parno, burzowo przy 30 stopniach w słońcu), nawet przy poceniu twarzy i przebywaniu na powietrzu. Znika może w max. 5% w stosunku do tego, co widziałam w lustrze rano przy nakładaniu cienia. Po prostu cuda! Nawet z bazą pod cieniami żadna inna marka nie wytrzymuje tak długo, a próbowałam i Chanel, i Givenchy i ukochanego Clinique\'a.

Kolory są tak dobrane, że idealnie się dopełniają, ładnie mieszają na powiece, można wyprofilować łuk brwiowy i rzeźbić oko. Konstystencja w sam raz, jedwabista ale nie za miękka, nie osypuje się (alleluja!), a używam pędzelków, które czasem przy np. Chanel lubią zrobić na policzkach posypkę z cieni... Właściwie mogę jedynie mówić ochami-achami, tylko cena - powinno to być nawet 90zł, ale nie powyżej 100. No i palety kolorów - bardzo codzienne, klasyczne, brak mi w nich odrobiny wyjątkowości. Wiecie, że można spojrzeć na cień pod światło i nagle kolor się odrobinę zmienia, połyskuje inaczej, ma wyjątkową konsystencję...
    Opakowanie bardzo w porządku, solidne, jak to EL. Pędzelek w zestawie też na poprawki ujdzie, choć raczej nie używam, poza tym przy tym kosmetyku poprawek robić nie trzeba.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z przekonaniem TAK
  • Skoro je zgłosiłam, to wypada mi teraz coś w ich temacie napisać, aczkolwiek to co chciałam podkreślić, zawarłam w głównym opisie W opakowaniu znajdziemy dwa, idealnie dopasowane do siebie cienie w klasycznych kombinacjach kolorystycznych. Moim zdaniem dostępna kolorystyka jest rewelacyjna do wykonania makijaży dziennych. Jedwabista, delikatna struktura, łatwe rozprowadzanie na powiekach to ewidentne plusy . Otrzymują się cały dzień, nie zmieniają kolorów i nie rozmazują się. Nie są typem cieni, których w trakcie nakładanie jest więcej na policzkach, aniżeli na powiekach. Pastelowa kolorystyka jest idealnie dobrana - 1 cień jaśniejszy, satynowy drugi ciemniejszy. Opakowanie z lusterkiem plus dołączona do niego pacynka (1 strona z pędzelkiem druga z gąbeczką) pozwalają na korektę makijażu w ciągu dnia poza domem).

Chcesz pochwalić TerraMare za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij