Pędzel do rozświetlacza H13, Hakuro

Pędzel Hakuro H13:
- włosie: naturalne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,5cm.
Pędzel idealny do nakładania rozświetlaczy na szczyty kości policzkowych. Może być stosowany do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Cena: 26zł

• Fajny, aczkolwiek nie ideał
  • Fajny do rozświetlacza. Szukałam czegoś nie dużego, w kształcie jajeczka. Hakuro h13 jest naprawdę bardzo fajny, ładny, mięciutkie włosie. Mam tylko jedno zastrzeżenie - muszę nabrać sporą ilość produktu, żeby było cokolwiek widać. Za to odejmuję jedną gwiadkę.

Polecam także do różu, delikatnie muska kości policzkowe. Co do bronzera - dla mnie za mały. Wolę większe pędzle, którymi można ładnie zorblendować kosmetyk.

Cena, jak na Hakuro przystało, bardzo niska. Swój pędzelek kupiłam za ok. 20 zł.

Ogólnie pędzelek bardzo fajny, po praniu nie odkształca się. Czy kupiłabym go ponownie? Myślę, że następnym razem skuszę się na jego braciszka - Hakuro h14

Chcesz pochwalić cukierkowa_panna za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Szczota zamiast pędzla...
  • Produkt ładnie wygląda i jest tani i tu jego zalety się kończą.Jakoś można nim nałożyć róż lub rozświetlacz ale nie ma szału.Za tą cenę można kupić coś lepszego..
    MINUSY:
    -odkształca się
    -gubi włosie
    -czasami gdy się maluje zostawia czarne włoski na twarzy
    -zmienił się trochę w szczotę
    Ogólnie nadaje się do użytku ale nie polecam , szkoda pieniędzy ...

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Sevveruss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przestrzegam - nie kupujcie!
  • Był to mój pierwszy pędzel do konturowania twarzy. Jego kształt jest o tyle dobry, że idealnie rozprowadza bronzer i róż na policzkach, do rozświetlacza zupełnie się nie nadaje, jest zbyt miękki. Zatem dlaczego oceniam go tak kiepsko? Przejdę do wad.
    - Potwornie gubi włosie, które wypada szczególnie podczas mycia. Włoski łamią się, zostają na twarzy podczas wykonywania makijażu. Pędzel bardzo zmniejszył przez to swoją objętość.
    - Włosie puszcza także kolor, podczas płukania woda robi się czarna, coś takiego nie powinno mieć miejsca.
    - Napisy się wycierają, musiałam wyszukać zamówienie z drogerii internetowej, w której go kupiłam, by dowiedzieć się jaki numer ma pędzel.
    - Szybko się zużył i zniszczył. Swoje pędzle bardzo szanuje, bo są to produkty, które kupujemy z myślą o długim użytkowaniu, ja zakładam, że dobry pędzel posłuży mi nawet kilka lat, a z produktów Hakuro zawsze byłam zadowolona. Niestety ten model kompletnie im się nie udał.
    Z plusów mogę wymienić to, że na początku (zanim pędzel nie zgubił połowy włosia) bardzo ładnie rozprowadzał produkty na twarzy, można było nim uzyskać idealną chmurkę koloru. Był miękki i używało się go przyjemnie. Ceniłam w nim to, że jest produktem, który spełnia dwie funkcje - za jego pomocą konturowałam twarz bronzerem i nakładałam róż.
    Obecnie do tego celu używam innego pędzla, H13 się pozbywam i nie polecam inwestować w niego pieniędzy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • do precyzyjnego konturowania twarzy
  • To jajeczko ma bardzo fajny kształt i rozmiar, super nadaje się do konturowania twarzy, robi to bardzo precyzyjnie.

Dobrze się pierze, ale ze względu na włosie naturalne, koniecznie musi się suszyć w osłonkach, przez to trwa to dłużej.

Jest miękki i milusi. Cena okej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony!
  • PLUSY:
    - estetycznie wykonany
    - włosie jest miękkie, nie wypada, nie zmienia kształtu
    - idealnie rozprowadza zarówno róż jak i rozświetlacz
    - sprawdza się przy konturowaniu oraz precyzyjnym nakładaniu bronzera ; dzięki niemu można uzyskać naprawdę piękny efekt, delikatny lub wyrazisty, zawsze bez smug

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielka szkoda
  • Rozczarowałam się tym pędzlem niestety samą markę Hakuro uwielbiam ale niestety ten pędzel to " czarna owca" dokładnie mówiąc.. Gubi włosie i to poważnie i puszcza kolor.. Bardzo mnie to zmartwiło ale myślałam że tylko przez pierwsze mycia tak będzie niestety mam go już ponad rok i tak jest w dalszym ciągu.. nie licze już na poprawę..

Używam tego produktu od: około roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić angi192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MA-SA-KRA!
  • Nigdy więcej pędzli z Hakuro..

H13 jest beznadziejny, gubi włosie, przy praniu puszcza czarną farbę, aplikacja katastrofalna.. To ostatni pędzel, jaki kupiłam z Hakuro.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić hernameispaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelka
  • Pędzel jest rewelacyjny, świetny do nakładania bronzera i rozświetlacza. Pomimo że jestem wizażystką i często myje pędzle to Hakuro nie gubi włosia nadal ma ładną formę a napisy z rączki się nie wycierają. Cena jest przystępna a jakość bombowa!

Ilość zużytych opakowań: 1 pedzel

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gubi włos
  • Na początku było mi z nim cudownie. Milusi, fajnie nakłada się nim bronzer, róż, rozświetlacz, praca z tym pędzlem była przyjemnością. Później nakładałam nim puder sypki i dalej był świetny. Jednak po pół roku użytkowania zauważyłam, że gubi włosie. Na początku nie było to tak zauważalne - ot jeden włosek co jakiś czas to przecież nie tragedia. Jednak później włoski gubił coraz częściej. Podczas mycia, nakładania pudru, nawet jak leży sobie niewinnie w pudełeczku to straci dwa lub trzy.

PODSUMOWANIE:
    + miękki
    + łatwo się go myje
    + fajna cena

- gubi włosie

Polecałabym poszukać czegoś innego. Ja swój pomęczę jeszcze trochę, dopóki nie "schudnie" całkowicie.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić xlilyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gubi włosie
  • Kupiłam 4 pędzle Hakuro i tylko ten uważam za bubel. Pędzel ma jedną wielką wadę - gubi włosie. Nie tylko podczas mycia, bo to bym darowała. Włosie łamie się przy kontakcie ze skórą i na niej osiada. Każdy makijaż kończy się zbieraniem czarnych niteczek z policzków. Uważam, że nie ma sensu go używać.

2 gwiazdki, bo jest miękki i miły dla twarzy.

Używam tego produktu od: rok?Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić orzech_w_karmelu za czytelną i pomocną recenzję?