Pędzel do rozświetlacza H13, Hakuro

Pędzel Hakuro H13:
- włosie: naturalne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,5cm.
Pędzel idealny do nakładania rozświetlaczy na szczyty kości policzkowych. Może być stosowany do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Cena: 26zł

• Bubel
  • Niestety jak dla mnie ten pędzel to jakaś pomyłka.
    Każdy inny pędzel jaki posiadam z Hakuro (w sumie mam ich 5) w pełni mnie satysfakcjonuje.

- Pędzel ma tępe włosie, nic miłego, w porównaniu do innych jego kolegów
    - Drażni buzię podczas aplikacji,
    - ciężko się nim pracuje,
    - włosie podczas mycia się łamie,
    - gubi włosie,
    - barwi wodę na czarno (z czasem chyba coraz to bardziej).

Niestety chyba nie jestem w stanie znaleźć jakiegokolwiek plusa dla tego pędzla. A szkoda.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić aliszia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo duże rozczarowanie!
  • jeszcze nigdy nie byłam tak rozczarowana żadnym pędzlem.
    hakuro przyzwyczaiło mnie do tego, że włosie w niemal każdym pędzlu jest mięciutkie i przyjemne w dotyku a tutaj jakaś totalna katastrofa!
    włosie drapie, wypada i łamie się.
    na początku byłam zachwycona, pierwsze użycie jak najbardziej na plus ale z każdym kolejnym myciem pędzel wyglądał coraz gorzej i mam wrażenie, że był coraz bardziej szorstki.
    podczas mycia włosie strasznie się łamie. na mydle jest mnóstwo jego krótkich kawałeczków. Poza tym odkształca się i z równego jajka stał się rozlazłą kulką.
    Mam też wrażenie, że farbuje. Używałam go do konturowania a przy myciu po dokładnym wypłukaniu bronzera na mydle pojawiał się czarny kolor.

Zdecydowanie odradzam. Są pędzle do konturowania, które sprawdzają się zdecydowanie lepiej.

Ilość zużytych opakowań: o jeden za dużo

Chcesz pochwalić donnaLaurita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny średniak od Hakuro
  • Swego czasu wpadłam w szał kupowania pędzli Hakuro- bo polskie, bo wględnie tanie, w sumie łatwo dostępne. Z częśći z nich jestem naprawdę bardzo zadowolona, ale część to typow przęciętniaki, nie różniące się niczym od tanich pędzli z drogerii. H13 zdecydowanie zależy do średniaczków.

Plusy:
    - dobrze rozprowadza roświetlacz i bronzer, bo fajnie wschodzi pod i nad kość policzkową ; )(do różu nie nadaje się kompletnie, jest za mały i robi plamy)
    - poręczny
    - porządnie wykonany, mimo codziennego użytkowania z rączką nie stało się nic, nie pościerały się nawet napisy

Minusy:
    - włosie! Od początku było kłujące, aczkolwiek po kilku myciach aplikacja nim kosmetyku stała się po prostu nieprzyjemna
    - Włoski już po pierwym myciu po bokach pędzla zaczęły odstawać, a po jakimś czasie- wypadać
    - Przy aplikacji bronzera trzeba bardzo uważać, żeby nie nałożyć go tylko na czubek, ponieważ kiedy produkt dostanie się również i na boki pędzla, plamy mamy gwarantowane

Podsumowując, trójeczka do chyba spraweidliwa ocena Gdyby trzymać go z dala od wody, podejrzewam, że sprawdzałby się lepiej, ale jednak jakoś trzeba pozbywać się z niego bakterii... Gdyby kosztował 10 zł, wady te byłyby usprawiedliwione, ale prawie 30 to moim zdaniem już lekka przesada.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ejms_bond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak!
  • Jak każdy pędzel hakuro jest cudowny! Rzeczywiście czsem gubi włoski i za to odejmuje pół gwiazdki, ale poza tym jest mięciutki. Ja nakładam nim brązer, róż i rozświetlacz, a nawet czasem puder. Bardzo dobrze się nim blenduje. Nie pozostawiam smug ani plam.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić dunana za czytelną i pomocną recenzję?
  • JAK NAJBARDZIEJ NA TAK
  • PEDZEL JEST BARDZO FAJNY I TAKI MILUSI W DOTYK. NIE DRAPIE TWARZY TYLKO DELIKATNIE JA MUSKA. BARDZO FAJANIE SIE NIM APLIKUJE RÓŻ, ROZŚWIETLACZ ALE TEZ ZWYKLY SYPKI PUDER. JEDYNY MINUS JAK DLA MNIE TO FAKT ZE TROCHE GUBI OD CZASU DO CZASU WŁOSIE. ALE OGOLNIE NIC ZŁEGO SIE Z NIM NIE DZIEJE.

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny był,ale...się zmył?
  • Stosuję do bronzera.
    Fajny był na początku.
    Z każdym użyciem,z każdym myciem jest go coraz mniej!
    Zostaje na twarzy podczas modelowania.
    Zostaje na mydle podczas mycia.
    Dziś zostawił również czarny kolor na mydle
    Zmyły się też napisy z rączki.
    Miałam pecha i trafił mi się jakiś felerny egzemplarz?

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsz

Chcesz pochwalić _Effa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Kupiłam pędzel z polecenia i strasznie się rozczarowałam... Jest okropny, na szczęście kosztował niedużo.

-gubi włosie w dużych ilościach
    -jest nieprzyjemny w dotyku, włosie niby miękkie, ale drapie

+przyznaję jedną gwiazdkę bo muszę przyznać, że poniekąd spełnia swoje zadanie, pięknie rozprowadzając brązer, nie ma smug, wszystko jest jak powinno

niestety minusy są jak dla mnie niewybaczalne, szukam dalej

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić MatkaWariatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szcczegolnego
  • Ładnie się nim nakłada nie tylko rozświetlacz, sprawdza sie też do tego, co sugeruje producent, czyli do bronzera i rożu, ale nie jestem z niego zadowolona, bo masakrycznie gubi włosie. I to gubi je na mojej twarzy. Musze po wykonaniu makijazu sciagac malutkie włoski z twarzy, co nie rzadko powoduje, ze za moment musze poprawiac makijaz. Moze nowa seria pędzli Hakuro jest lepsza, ja teo nie kupiłabym ponownie, bo nawet jesli sprawdza sie w przeznaczonych do jego uzywania celach to ma wielki minus za gubienie wlosków.

Chcesz pochwalić amyot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten Włos ;/ NIE !
  • Recenzja początkowa:

Pędzel H13 nie mogę napisać o nim czego złego kształ okej dobrze nanosi się nim rozświetlacz na szczęście włoski z niego "jeszcze" mi nie wychodzą więc za to PLUS
    fajnie konturuje się nim buzie polecam rozświetlacz z REVLONA

czy zakupiłabym go ponownie pewnie już nie ponieważ pędzle jak to pędzel jest to zakup na kilka lat a po drugie na rynku jest tak wieloraki wybór poszczególnych pędzli że każda z nas chciałaby na pewno wypróbować już czegoś innego

Ale Polecam dziewczynom które dopiero zaczynają szukać swojego pędzla..;-)

No i nadeszła zmiana. ! ! !

Niestety to prawda pędzel H13 głubi włos,i trzeba potem zbierać włoski z całej twarzy. Dopóki używałam go wyyłacznie do rozświetlacza na kości policzkowe było okej,ale kiedy zaczełam używać go do bronzera i konturowania twarzy wówczas ujawinił swoją mroczną stronę.:/szkoda bo sam w sobie jest fajny.Ale te włosie ! !

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzl

Chcesz pochwalić AleSsa_xD za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Pędzel zakupiłam z myślą z jaką został on "stworzony" czyli do konturowania, ogólnie jestem drobna i jak dla mnie ten pędzel nie zachwyca pod względem konturowania twarzy, lepiej się sprawdza maestro seria 150. Pędzel ma ergonomiczną, wygodną rączkę, długość w sam raz, również nie jest ciężki. Natomiast włosie - już można się przyczepić...pędzel go po prostu gubi albo się łamie, na szczęście nie odstaje po umyciu go. Świetnie się u mnie sprawdza przy nakładaniu wypiekanych róży/ rozświetlaczy, nie robi plam i bardzo ładnie je rozciera.
    Ogólnie pędzel starannie wykonany, napisy się nie ścierają, łatwo go utrzymać w czystości, cena też przystępna.

Używam tego produktu od: prawie roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kotka_76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Urzekł mnie
  • Kupiłam ten pędzel w zestawie z innymi tej samej marki. Akurat na ten pędzle nie mam co narzekac.

+ idealny kształt, który po każdym myciu pozostaje i jest łatwy do utzrymania
    + bardzo dobre nakładanie kosmetyków na twarz
    + konturowanie z nim to czysta przyjemność
    + cena nie jest wygórowana

Ale nie obejdzie się bez wad:
    - gubi włosie, lecz pojedyncze włoski co jakiś czas
    - po myciu zaczął drapać, ale załatwiłam to odżywką z jedwabiem.

Jak dla mnie najlepszy pędzel.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić kasienka9040 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • Nie wiem
  • Lubię pędzle Hakuro, ale ten mnie jakoś nie urzekł.
    Mimo wielu zalet, o których już wspomniano, więc powtarzać nie będę, ma swoje wady, dla mnie jest to włosie, nie jest tak miękkie jak być powinno i przypomnina tanie pędzle z osiedlowego sklepiku za kilka złotych. Poza tym pędzel gubi włosie.
    Póki co używam, bo nie mam alternatywny, ale nie jestem zachwycona.
    Kształt do konturowania - OK. Pędzel spełnia swoją rolę.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić jut za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Bardzo fajny pędzel do konturowania idealny kształt i wielkość. Świetnie nakłada produkty takie jak bronzery, róże i rozświetlacz. Niestety używam go głównie do nanoszenia rozświetlacza, ponieważ przy aplikacji bronzera czy różu masakrycznie gubi włoski. Ale jeżeli ktoś ma czas na skubanie policzków po zastosowaniu to polecam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SofeQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety rozczarował mnie.
  • Miałam spore oczekiwania w stosunku do tego pędzla, lecz niestety nie był to trafiony zakup. Na wstępie wspomnę, że kupiłam go z myślą aplikowania nim bronzera.
    Po pierwsze: jego kształt jest jakiś dziwny, być może mi się trafił felerny egzemplarz, ale nie ma wogóle tego szpica na końcu tylko jest zaokrąglony, przez co nie sprawdza się do konturowania twarzy. Ewentualnie można nim przypudrować okolice nosa bądź koło oczu.
    Po drugie: Nie dość, że włosie wypada to jeszcze łamie się. I na twarzy zostają krótkie, kłujące włoski tak jak po wizycie u fryzjera.
    Po trzecie: Pędzel po paru myciach zmienił swoją strukturę i jego kształ jest jeszcze gorszy niż był na początku.

Także mój egzemplarz okazał się niestety małą wtąpą. Może skuszę sie na pędzel Maestro, ale boje się kolejnej wpadki.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Aduchowa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 244 raz(y)
  • Bez zastrzeżeń
  • Mam chyba jakieś niebywałe szczęście do pędzli ponieważ mój H13 nie zgubił ani jednego włoska.Nie wydziela też nieprzyjemnego zapachu.

Kupiłam ten pędzel głównie z myslą o nakładaniu rozświetlacza i tylko pod tym kątem go oceniam.

Całośc wykonana jest bardzo dobrze, robi przyjemne wrażenie.Trzonek jest emaliowany i ma oznaczenie.
    Włosie jest mięciutkie, nie drapie i nie wypada.Jest przycięte w kształt ostro zakończonego jajka.Pozwala to na precyzyjne nałożenie kosmetyku na szczyty kości policzkowych, grzbiet nosa czy okolice ust.
    Główka jest niewielka, dla mnie chyba zbyt mała do nakłądania rózu lub bronzera.

Wlosie sprawuje się calkiem nieźle, co prawda trochę się napuszyło, pędzel zwiększył objętośc i nie jest tak smukły jak był ale nie wpływa to na jakość użytkowania.

Jego gęstośc i spręzystośc jest w sam raz.Pędzel nie jest zbyt zbity co pozwala delikatnie nałozyć kosmetyk ale też nie jest zbyt luźny.

Ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak narazie mieszane uczucia
  • Byłam pełna nadzieji co do tego pędzla a niestety jakość mnie rozczarowała ponieważ gubi włosie. Może tylko przez pierwsze użytkowanie potem ustąpi bo jak tak dalej pójdzie to wyłysieje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pokrzywa899 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pół na pół
  • Pędzel budził moje głębokie nadzieje, że nie bede musiała kupować 109 z MAC. Niestety musiałam... Nie jest to żaden jego 'zamiennik' . Liga conajmniej stopień niższa, jesli mówimy o jakości. Nie spełnia się przy wszystkich zadaniach. Rozświetlacz nakłada całkiem spoko. Jednak jesli chodzi o róż albo konturowanie gubi tak dużo włosów, że nie zwracam uwagi na to jak aplikuje produkt (de facto calkiem nieźle).
    Na pewno nie nada się do profesjonalnego użytku na klientkach, (skubanie po policzkach gwarantowane). W domu można sobie poużywać jak się nie ma budżetu na coś lepszego. Używam tego produktu od: ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Marquisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • extra
  • Pędzel jest świetny. Super miękki, włosie się nieodkształca, nie wypada. Prałam go już wiele razy i nic się z nim nie dzieje. Cena jest ok w stosunku do jakości. Polska dobra firma. Nakładanie nim metoryty Guerlain oraz róż, brązer.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić prawniczka86 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • do konturowania idealny!
  • To małe jajeczko idealnie nadaje się do konturowania twarzy, jest bardzo precyzyjny, twardość włosia odpowiednia do rozcierania bronzera. Nie zostawia włosków, po kilku praniach zachowuje swój kształt. Dodatkowy plus to cena.Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: mam 1 pędzel

Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Mam kilka pędzli Hakuro i wydaje mi się, że akurat ten wypada z nich najsłabiej.
    Mimo użytkowania go nie na co dzień stracił dość dużo pojedynczych włosków- zostawiał je na twarzy i dekolcie podczas robienia nim makijażu.
    Jest dość mały, ale jako pędzel do rozświetlacza ten rozmiar może być, natomiast ja czasami używam go do bronzera i do tej roli nadaje się już gorzej, bo trzeba się nim trochę namachać.
    Ogólnie to nie polecam.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić ANETA87NIE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Mój drugi pędzel HAKURO i także się nie zawiodłam jak na razie na nim )
    +idealny do nakładania rozświetlacza

+dla mnie sprawdza się świetnie także do brązera (
    rewelacyjnie umożliwia konturowanie twarzy )

+Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug
    Cudo ))

Chcesz pochwalić kudlata31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem z niego zadowolona
  • Uzywam go juz pare miesiecy i nie stacil swojego ksztaltu, jest miekki, nie drapie. Niestety czasami podczas mycia i makijazu wypadaja z niego takie krotkie 0.5 cm wloski, nie wiem czy poprostu sie lamia czy wypadaja ze srodka.

Na poczatku uzywalam do rozswietlacza i sprawdzal sie swietnie, teraz uzywam do brozera i tez jestem zadowolona, ale jest do tego celu ciut za mały chyba, ale to zwieksza jesgo precyzje.

Jednym slowem, polecam za niska cene, jest on napewno udanym zakupem.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić orion_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Uważam, że to bardzo dobry pędzel, w 100% warty polecenia.
    Ma świetny, stożkowaty kształt- dość nietypowy w stosunku do innych pędzli, ale absolutnie na korzyść. Ten kształt i nieduży rozmiar sprawiają, że pędzel jest bardzo precyzyjny. Rewelacyjnie się nim nakłada kosmetyki, nie obsypują się.
    H13 jest pędzlem bardzo uniwersalnym, ale mi najlepiej nakłada się nim rozświetlacz i róż, do bronzera ciut bardziej polecam H24, bo jest nieco większy. Ale jeśli ktoś nie lubi używać zbyt wielu przyborów, to niech śmiało bierze H13.
    Ponadto pędzel nie linieje i dobrze się myje. Jest świetnie wykonany, a stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny. Nic tylko brać!

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Kokosowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Świetny jakościowo pędzel. Jest bardzo delikatny i miękki w dotyku. Nie gubi włosów i nie odkształca się.
    Dzięki małemu rozmiarowi bardzo dobrze się nim manewruje i nakłada produkt. Ma bardzo fajny kształt, dzięki któremu aplikacja i roztarcie kosmetyku nie stanowią najmniejszego problemu.
    Cena w porównaniu do jakości jest dla mnie śmieszna i symboliczna.
    Porównując do pędzli firmy Inglot - Hakuro są o wiele lepsze jakościowo i dużo tańsze.
    Nie zamienię na żaden inny!

+ miękkość i delikatność włosa
    + mały rozmiar
    + kształt
    + jakość/cena

- brak

Używam tego produktu od: miesiąca i nie zamienię już na żaden inny
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić wolfkate za czytelną i pomocną recenzję?