Pędzel do rozświetlacza H13, Hakuro

Pędzel Hakuro H13:
- włosie: naturalne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,5cm.
Pędzel idealny do nakładania rozświetlaczy na szczyty kości policzkowych. Może być stosowany do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Cena: 26zł

• Przestrzegam - nie kupujcie!
  • Był to mój pierwszy pędzel do konturowania twarzy. Jego kształt jest o tyle dobry, że idealnie rozprowadza bronzer i róż na policzkach, do rozświetlacza zupełnie się nie nadaje, jest zbyt miękki. Zatem dlaczego oceniam go tak kiepsko? Przejdę do wad.
    - Potwornie gubi włosie, które wypada szczególnie podczas mycia. Włoski łamią się, zostają na twarzy podczas wykonywania makijażu. Pędzel bardzo zmniejszył przez to swoją objętość.
    - Włosie puszcza także kolor, podczas płukania woda robi się czarna, coś takiego nie powinno mieć miejsca.
    - Napisy się wycierają, musiałam wyszukać zamówienie z drogerii internetowej, w której go kupiłam, by dowiedzieć się jaki numer ma pędzel.
    - Szybko się zużył i zniszczył. Swoje pędzle bardzo szanuje, bo są to produkty, które kupujemy z myślą o długim użytkowaniu, ja zakładam, że dobry pędzel posłuży mi nawet kilka lat, a z produktów Hakuro zawsze byłam zadowolona. Niestety ten model kompletnie im się nie udał.
    Z plusów mogę wymienić to, że na początku (zanim pędzel nie zgubił połowy włosia) bardzo ładnie rozprowadzał produkty na twarzy, można było nim uzyskać idealną chmurkę koloru. Był miękki i używało się go przyjemnie. Ceniłam w nim to, że jest produktem, który spełnia dwie funkcje - za jego pomocą konturowałam twarz bronzerem i nakładałam róż.
    Obecnie do tego celu używam innego pędzla, H13 się pozbywam i nie polecam inwestować w niego pieniędzy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • do precyzyjnego konturowania twarzy
  • To jajeczko ma bardzo fajny kształt i rozmiar, super nadaje się do konturowania twarzy, robi to bardzo precyzyjnie.

Dobrze się pierze, ale ze względu na włosie naturalne, koniecznie musi się suszyć w osłonkach, przez to trwa to dłużej.

Jest miękki i milusi. Cena okej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony!
  • PLUSY:
    - estetycznie wykonany
    - włosie jest miękkie, nie wypada, nie zmienia kształtu
    - idealnie rozprowadza zarówno róż jak i rozświetlacz
    - sprawdza się przy konturowaniu oraz precyzyjnym nakładaniu bronzera ; dzięki niemu można uzyskać naprawdę piękny efekt, delikatny lub wyrazisty, zawsze bez smug

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielka szkoda
  • Rozczarowałam się tym pędzlem niestety samą markę Hakuro uwielbiam ale niestety ten pędzel to " czarna owca" dokładnie mówiąc.. Gubi włosie i to poważnie i puszcza kolor.. Bardzo mnie to zmartwiło ale myślałam że tylko przez pierwsze mycia tak będzie niestety mam go już ponad rok i tak jest w dalszym ciągu.. nie licze już na poprawę..

Używam tego produktu od: około roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić angi192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MA-SA-KRA!
  • Nigdy więcej pędzli z Hakuro..

H13 jest beznadziejny, gubi włosie, przy praniu puszcza czarną farbę, aplikacja katastrofalna.. To ostatni pędzel, jaki kupiłam z Hakuro.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić hernameispaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelka
  • Pędzel jest rewelacyjny, świetny do nakładania bronzera i rozświetlacza. Pomimo że jestem wizażystką i często myje pędzle to Hakuro nie gubi włosia nadal ma ładną formę a napisy z rączki się nie wycierają. Cena jest przystępna a jakość bombowa!

Ilość zużytych opakowań: 1 pedzel

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gubi włos
  • Na początku było mi z nim cudownie. Milusi, fajnie nakłada się nim bronzer, róż, rozświetlacz, praca z tym pędzlem była przyjemnością. Później nakładałam nim puder sypki i dalej był świetny. Jednak po pół roku użytkowania zauważyłam, że gubi włosie. Na początku nie było to tak zauważalne - ot jeden włosek co jakiś czas to przecież nie tragedia. Jednak później włoski gubił coraz częściej. Podczas mycia, nakładania pudru, nawet jak leży sobie niewinnie w pudełeczku to straci dwa lub trzy.

PODSUMOWANIE:
    + miękki
    + łatwo się go myje
    + fajna cena

- gubi włosie

Polecałabym poszukać czegoś innego. Ja swój pomęczę jeszcze trochę, dopóki nie "schudnie" całkowicie.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić xlilyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gubi włosie
  • Kupiłam 4 pędzle Hakuro i tylko ten uważam za bubel. Pędzel ma jedną wielką wadę - gubi włosie. Nie tylko podczas mycia, bo to bym darowała. Włosie łamie się przy kontakcie ze skórą i na niej osiada. Każdy makijaż kończy się zbieraniem czarnych niteczek z policzków. Uważam, że nie ma sensu go używać.

2 gwiazdki, bo jest miękki i miły dla twarzy.

Używam tego produktu od: rok?Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić orzech_w_karmelu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Niestety jak dla mnie ten pędzel to jakaś pomyłka.
    Każdy inny pędzel jaki posiadam z Hakuro (w sumie mam ich 5) w pełni mnie satysfakcjonuje.

- Pędzel ma tępe włosie, nic miłego, w porównaniu do innych jego kolegów
    - Drażni buzię podczas aplikacji,
    - ciężko się nim pracuje,
    - włosie podczas mycia się łamie,
    - gubi włosie,
    - barwi wodę na czarno (z czasem chyba coraz to bardziej).

Niestety chyba nie jestem w stanie znaleźć jakiegokolwiek plusa dla tego pędzla. A szkoda.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić aliszia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo duże rozczarowanie!
  • jeszcze nigdy nie byłam tak rozczarowana żadnym pędzlem.
    hakuro przyzwyczaiło mnie do tego, że włosie w niemal każdym pędzlu jest mięciutkie i przyjemne w dotyku a tutaj jakaś totalna katastrofa!
    włosie drapie, wypada i łamie się.
    na początku byłam zachwycona, pierwsze użycie jak najbardziej na plus ale z każdym kolejnym myciem pędzel wyglądał coraz gorzej i mam wrażenie, że był coraz bardziej szorstki.
    podczas mycia włosie strasznie się łamie. na mydle jest mnóstwo jego krótkich kawałeczków. Poza tym odkształca się i z równego jajka stał się rozlazłą kulką.
    Mam też wrażenie, że farbuje. Używałam go do konturowania a przy myciu po dokładnym wypłukaniu bronzera na mydle pojawiał się czarny kolor.

Zdecydowanie odradzam. Są pędzle do konturowania, które sprawdzają się zdecydowanie lepiej.

Ilość zużytych opakowań: o jeden za dużo

Chcesz pochwalić donnaLaurita za czytelną i pomocną recenzję?