Pędzel do rozświetlacza H13, Hakuro

Pędzel Hakuro H13:
- włosie: naturalne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,5cm.
Pędzel idealny do nakładania rozświetlaczy na szczyty kości policzkowych. Może być stosowany do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

Cena: 26zł

• Rewelka
  • Pędzel jest rewelacyjny, świetny do nakładania bronzera i rozświetlacza. Pomimo że jestem wizażystką i często myje pędzle to Hakuro nie gubi włosia nadal ma ładną formę a napisy z rączki się nie wycierają. Cena jest przystępna a jakość bombowa!

Ilość zużytych opakowań: 1 pedzel

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gubi włos
  • Na początku było mi z nim cudownie. Milusi, fajnie nakłada się nim bronzer, róż, rozświetlacz, praca z tym pędzlem była przyjemnością. Później nakładałam nim puder sypki i dalej był świetny. Jednak po pół roku użytkowania zauważyłam, że gubi włosie. Na początku nie było to tak zauważalne - ot jeden włosek co jakiś czas to przecież nie tragedia. Jednak później włoski gubił coraz częściej. Podczas mycia, nakładania pudru, nawet jak leży sobie niewinnie w pudełeczku to straci dwa lub trzy.

PODSUMOWANIE:
    + miękki
    + łatwo się go myje
    + fajna cena

- gubi włosie

Polecałabym poszukać czegoś innego. Ja swój pomęczę jeszcze trochę, dopóki nie "schudnie" całkowicie.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić xlilyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gubi włosie
  • Kupiłam 4 pędzle Hakuro i tylko ten uważam za bubel. Pędzel ma jedną wielką wadę - gubi włosie. Nie tylko podczas mycia, bo to bym darowała. Włosie łamie się przy kontakcie ze skórą i na niej osiada. Każdy makijaż kończy się zbieraniem czarnych niteczek z policzków. Uważam, że nie ma sensu go używać.

2 gwiazdki, bo jest miękki i miły dla twarzy.

Używam tego produktu od: rok?Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić orzech_w_karmelu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Niestety jak dla mnie ten pędzel to jakaś pomyłka.
    Każdy inny pędzel jaki posiadam z Hakuro (w sumie mam ich 5) w pełni mnie satysfakcjonuje.

- Pędzel ma tępe włosie, nic miłego, w porównaniu do innych jego kolegów
    - Drażni buzię podczas aplikacji,
    - ciężko się nim pracuje,
    - włosie podczas mycia się łamie,
    - gubi włosie,
    - barwi wodę na czarno (z czasem chyba coraz to bardziej).

Niestety chyba nie jestem w stanie znaleźć jakiegokolwiek plusa dla tego pędzla. A szkoda.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić aliszia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo duże rozczarowanie!
  • jeszcze nigdy nie byłam tak rozczarowana żadnym pędzlem.
    hakuro przyzwyczaiło mnie do tego, że włosie w niemal każdym pędzlu jest mięciutkie i przyjemne w dotyku a tutaj jakaś totalna katastrofa!
    włosie drapie, wypada i łamie się.
    na początku byłam zachwycona, pierwsze użycie jak najbardziej na plus ale z każdym kolejnym myciem pędzel wyglądał coraz gorzej i mam wrażenie, że był coraz bardziej szorstki.
    podczas mycia włosie strasznie się łamie. na mydle jest mnóstwo jego krótkich kawałeczków. Poza tym odkształca się i z równego jajka stał się rozlazłą kulką.
    Mam też wrażenie, że farbuje. Używałam go do konturowania a przy myciu po dokładnym wypłukaniu bronzera na mydle pojawiał się czarny kolor.

Zdecydowanie odradzam. Są pędzle do konturowania, które sprawdzają się zdecydowanie lepiej.

Ilość zużytych opakowań: o jeden za dużo

Chcesz pochwalić donnaLaurita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny średniak od Hakuro
  • Swego czasu wpadłam w szał kupowania pędzli Hakuro- bo polskie, bo wględnie tanie, w sumie łatwo dostępne. Z częśći z nich jestem naprawdę bardzo zadowolona, ale część to typow przęciętniaki, nie różniące się niczym od tanich pędzli z drogerii. H13 zdecydowanie zależy do średniaczków.

Plusy:
    - dobrze rozprowadza roświetlacz i bronzer, bo fajnie wschodzi pod i nad kość policzkową ; )(do różu nie nadaje się kompletnie, jest za mały i robi plamy)
    - poręczny
    - porządnie wykonany, mimo codziennego użytkowania z rączką nie stało się nic, nie pościerały się nawet napisy

Minusy:
    - włosie! Od początku było kłujące, aczkolwiek po kilku myciach aplikacja nim kosmetyku stała się po prostu nieprzyjemna
    - Włoski już po pierwym myciu po bokach pędzla zaczęły odstawać, a po jakimś czasie- wypadać
    - Przy aplikacji bronzera trzeba bardzo uważać, żeby nie nałożyć go tylko na czubek, ponieważ kiedy produkt dostanie się również i na boki pędzla, plamy mamy gwarantowane

Podsumowując, trójeczka do chyba spraweidliwa ocena Gdyby trzymać go z dala od wody, podejrzewam, że sprawdzałby się lepiej, ale jednak jakoś trzeba pozbywać się z niego bakterii... Gdyby kosztował 10 zł, wady te byłyby usprawiedliwione, ale prawie 30 to moim zdaniem już lekka przesada.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ejms_bond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak!
  • Jak każdy pędzel hakuro jest cudowny! Rzeczywiście czsem gubi włoski i za to odejmuje pół gwiazdki, ale poza tym jest mięciutki. Ja nakładam nim brązer, róż i rozświetlacz, a nawet czasem puder. Bardzo dobrze się nim blenduje. Nie pozostawiam smug ani plam.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić dunana za czytelną i pomocną recenzję?
  • JAK NAJBARDZIEJ NA TAK
  • PEDZEL JEST BARDZO FAJNY I TAKI MILUSI W DOTYK. NIE DRAPIE TWARZY TYLKO DELIKATNIE JA MUSKA. BARDZO FAJANIE SIE NIM APLIKUJE RÓŻ, ROZŚWIETLACZ ALE TEZ ZWYKLY SYPKI PUDER. JEDYNY MINUS JAK DLA MNIE TO FAKT ZE TROCHE GUBI OD CZASU DO CZASU WŁOSIE. ALE OGOLNIE NIC ZŁEGO SIE Z NIM NIE DZIEJE.

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny był,ale...się zmył?
  • Stosuję do bronzera.
    Fajny był na początku.
    Z każdym użyciem,z każdym myciem jest go coraz mniej!
    Zostaje na twarzy podczas modelowania.
    Zostaje na mydle podczas mycia.
    Dziś zostawił również czarny kolor na mydle
    Zmyły się też napisy z rączki.
    Miałam pecha i trafił mi się jakiś felerny egzemplarz?

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsz

Chcesz pochwalić _Effa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Kupiłam pędzel z polecenia i strasznie się rozczarowałam... Jest okropny, na szczęście kosztował niedużo.

-gubi włosie w dużych ilościach
    -jest nieprzyjemny w dotyku, włosie niby miękkie, ale drapie

+przyznaję jedną gwiazdkę bo muszę przyznać, że poniekąd spełnia swoje zadanie, pięknie rozprowadzając brązer, nie ma smug, wszystko jest jak powinno

niestety minusy są jak dla mnie niewybaczalne, szukam dalej

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić MatkaWariatkaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij