Hakuro, Pędzel do rozświetlacza H13

Pędzel Hakuro H13:
- włosie: naturalne,
- całkowita długość pędzla: 18cm,
- długość włosia: 3,5cm.
Pędzel idealny do nakładania rozświetlaczy na szczyty kości policzkowych. Może być stosowany do nakładania różu lub kosmetyków brązujących (umożliwia precyzyjne konturowanie). Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna.

pędzle
do pudru brązującego, do różu, do twarzy
Wykonanie
naturalne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

extra

Pędzel jest świetny. Super miękki, włosie się nieodkształca, nie wypada. Prałam go już wiele razy i nic się z nim nie dzieje. Cena jest ok w stosunku do jakości. Polska dobra firma. Nakładanie nim metoryty Guerlain oraz róż, brązer.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

solidny pędzel

jestem z niego naprawdę zadowolona! Przyznam szczerze, że nie używam go do aplikacji rozświetlacza, a do konturowania twarzy z pomocą bronzera i różu. Jest to dość smukły pędzel o kształcie jajka, który precyzyjnie nakłada poszczególne produkty, ale też bardzo dobrze sobie radzi z ich roztarciem. Włos jest miękki i nie ulega odkształceniu po jego umyciu i wysuszeniu.

Niezły

Używam pędzla od kilku dobrych lat głównie do konturowania twarzy- w tej funkcji sprawdza się bardzo dobrze. Włosie jest średnio miękkie, zbite ale bardzo dobrze się z nim pracuje. Jakość pędzla dobra, jedyne zastrzeżenia jakie mam to to, że podczas mycia czasem jakiś pojedynczy włosek wypada.

• Design produktu: 3

Ciekawy pędzel ;)

Według producenta jest to pędzel do rozświetlacza. Przyznam, że nie stosowałam go w tej funkcji :) Używam tego pędzla do nakładania bronzera, w tej funkcji moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze ;)
Włosie niestety troszkę drapie, ale nie jest to duży dyskomfort.

Sam pędzel jest bardzo dobrze wykonany. Napisy nie ścierają się. Po myciu pędzel nie odkształca się, włosie nie rozczapierza się.

Mogę polecić to jajeczko każdemu :)

Nijaki

Przy zakupie byłam bardzo podjarana tym pędzlem, niestety trochę mnie zawiódł. Sądziłam, że z racji małej kulki będzie idealny do subtelnego nakładania i rozcierania bronzera pod kością policzkową. Niestety do tego ma nieco zbyt sztywne i zbite włosie. Rozświetlacz z kolei nakłada trochę zbyt agresywnie (a wg producenta do tego został stworzony). Za to lubię go do nakładania różu, ale rozetrzeć go lepiej już jakiś miększym pędzlem...

• Trwałość / wykonanie: 2

Zawód

Pierwszy pędzel Hakuro, który zawiódł mnie aż tak mocno. Ładnie nakłada kosmetyk, dobrze się nim pracuje, jest piękny i w dobrej cenie. Jednak... pomimo delikatnego mycia traci bardzo dużo włosia! Poza tym po dłuższym czasie jakby się odkształciło? Niestety, tego pędzla nie mogę polecić.

Ciekawy pędzel

Zamówiłam go ,gdyż byłam go bardzo ciekawa ponieważ nie miałam jeszcze pędzla w takim kształcie.
Na początku używałam go do bronzera,aby wydobyć ostrą linie i rzeczywiście świetnie się sprawdza.Natomiast mam bardzo dużo pędzli do bronzera,więc postanowiłam go używać do czegoś innego,więc postawiłam na nakładanie pudru pod oczami.
Spisał się dobrze,do momentu kiedy kupiłam drobniejszy pędzel z Real Techniques.
Więc postawiłam na rozświetlacz,zauważyłam,że inne youtuberki także stosują go w tym celu,więc przeznaczyłam go do tego.Co prawda daje mniejszą tafle,niż pędzle wachlarzykowe wg mnie,ale na co dzień stanowczo mi wystarczy.
Cena ok.30 zł.
Mam go prawie rok i odpukać włosie mi nie wychodzi.

• Design produktu: 5

Jest OK, ale trochę się sypie...

Mam pędzel od roku i używam go do bronzera.
Uwielbiam jego kształt i miękkość, wygląda też bardzo ładnie. Dobrze rozprowadza produkt, trzyma kształt. Mam z nim jednak jeden problem: mimo delikatnego mycia ciągle widzę, że wypadają z niego włoski...

Niezły

Lubię ten pędzel, dobrze rozprowadza produkt, nie nabiera go zbyt dużo. W porównaniu do innych pędzli Hakuro, nie zauważyłam żeby gubił on włosie. Pędzel jest mięciutki i przyjemny w użyciu

Czarna owca w rodzinie

Mam kilka pędzi Hakuro, dużych, małych, do twarzy, do oczu - i ten jeden jedyny odbiega od reszty jakością. Nie wykonania, bo jest solidnie zrobiony jak reszta, ale włosie pozostawia sporo do życzenia.
O wszystkie pędzle dbam tak samo, tak samo je myję i suszę. Tylko w tym pędzlu włosie po czasie zrobiło się kujące i odkształciło się. Próbowałam go później odratować jakimiś odżywkami do włosów czy olejkami ale bez efektu.
Początki użytkowania były bardzo przyjemne - fajny kształt, wygodna rączka, włosie nie wypadało. Obecnie już go nie używam, bo jest to po prostu nieprzyjemne na twarzy - drapie strasznie.

Mistrz precyzji

Używałam go do pudru do konturowania, różu, rozświetlacza, nawet jako pudru pod oczy i w każdej roli sprawdzał się dobrze. Polecam zwłaszcza do konturowania, ładnie się wpasowuje pod kość policzkową, łatwo jest nim rozetrzeć kosmetyk "do góry".

Używam go od roku, niestety kondycja włosia jest coraz gorsza. Trochę zaniedbałam pielęgnację, przez długi czas nie używałam odżywek ani olejków, przez co włoski zesztywniały i używanie nie jest już tak przyjemne (kłuje). Z drugiej strony pozostałe pędzle z włosia naturalnego myję tak samo i trzymają się dużo lepiej... W każdym razie polecam, ALE pamiętajcie o szczególnej pielęgnacji!

bardzo dobry

Zalety:
+ jest bardzo miękki
+ bardzo dobrze sprawdza się przy konturowaniu twarzy
+ świetnie rozciera kosmetyki
+ zaciera granice
+ jest bardzo konkretny i sprawnie się go używa

• Trwałość / wykonanie: 3

Dobry

Pędzle hakuro testuję już od ponad roku.
Co mogę powiedzieć pozytywnego o H13?

+ jest wielofunkcyjny, nadaje się do bronzera, różu jak i rozświetlacza
+ ładnie ścięty
+ wygodnie się z nim pracuje
+ włosie ładnie się domywa
+ nie tworzy smug, ani nieestetycznych plam koloru
+ po myciu powraca do formy
+ jest bardzo delikatny, nie drapie

To teraz ciemne strony tego pędzla...

- z rączki bardzo szybko starły się napisy
- włoski łamią się i wypadają

Podsumowując:
Kilka włosów wypadło, ale po roku czasu nadal mogę go spokojnie używać.