Joanna, Blond Naturia, Rozjaśniacz do całych włosów 4 - 5 tonów

Powiększ Joanna, Blond Naturia, Rozjaśniacz do całych włosów 4 - 5 tonów

Zgłoszony przez angela_01

Wyrazisty efekt rozjaśnienia całych włosów nawet o 5 tonów. Receptura rozjaśniacza zawiera naturalne składniki naturalne: proteiny mleczne i ekstrakt z brzoskwini. Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działających na włosy pielęgnująco. Po pełnym zabiegu rozjaśnienia włosy są lśniące i miękkie. Mają jasny kolor, piękny połysk i zmysłowy wygląd.
Zawartość:
- 1x saszetka z utleniaczem w kremie 70 g,
- 1x saszetka z proszkiem rozjaśniającym 25 g,
- 1x para rękawiczek ochronnych,
- 1x instrukcja użycia.

Cena: 7zł / 70g+25g

• jestem zadowolona
  • Podobnie jak innych rozjaśniaczy używałam go do kąpieli rozjaśniającej i byłam zadowolona. Jak dla mnie konsystencja ok, zapach znośny, działanie w porządku, szkody na włosach przeciętne ogólnie produkt bardzo w porządku, szczególnie za tę cenę, ale nie ma jakiegoś dzikiego szału. Po prostu ok.

Używam tego produktu od: raz, ok miesiąca temu

Chcesz pochwalić chudelatte za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • rozjaśniacz to rozjaśniacz.
  • Nie użyłabym- bo moja przygoda z blondem definitywnie się zakończyła.

Pamiętajcie, że rozjaśniacz to rozjaśniacz. Nie ma opcji, ze nie zniszczy Wam włosów, ze nie stracą na kondycji i od razu wyjdzie Wam piękny, subtelny blond.

Kupując rozjaśniacz od razu sięgnijcie po farbę, która zgasi te pomarańczowo-zółto-nieokreślone coś, co zostanie Wam na głowie po zmyciu rozjaśniacza.
    Uczcie się na moich błędach ja z samego rana, o 8 leciałam na złamanie karku do drogerii po COKOLWIEK z popielem i szampon niebieski

Rozjaśniacz- nakłada się ok, łapie włosy równomiernie, niszczy- ale nie jakos strasznie, strasznie. ALE NISZCZY.
    Swoją rolę spełnił. Rozjaśniałam z ciemnego brązu, używanego latami- rozjaśnił mi do poziomu mniej więcej 9. Opakowanie wystarczyło spokojnie na włosy do łopatek, cieniowane.

Chcesz pochwalić S_ol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił oczekiwania
  • Użyłam tego rozjaśniacza do uzyskania ombre. Mam ciemne włosy, więc dla lepszego efektu rozjaśniacza użyłam dwa razy. Po dwóch próbach osiągnęłam wymarzony efekt Włosy były trochę przesuszone, ale należało się tego spodziewać (szczególnie po dwóch rozjaśnianiach). Ogólnie jestem bardzo zadowolona z produktu- świetna jakość za przystępną cenę. Gdybym znów zdecydowała się na rozjaśnianie włosów pewnie ponownie sięgnęłabym po ten rozjaśniacz.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sweet :) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Moje pierwsze farbowanie było właśnie tym rozjaśniaczem. Rodzice nie pozwolili mi niczego robić z włosami, bo byłam jeszcze wtedy w drugiej gimnazjum, więc poszłam do koleżanki i ona mi tym rozjaśniała włosy. Wiążą mi się miłe z tym wspomnienia. Pomimo braku doświadczenia u 14-latek wcale nie wyszło najgorzej. Bazą był mój ciemny blond/jasny brąz. Moje włosy miały równomierny blondo-rudy, który na tamtą chwilę bardzo mi się podobał. Patrząc teraz na to z perspektywy czasu, to musiałam pewnie wyglądać strasznie. Na chwilę obecną pozostaję przy brązach. Powracając do tematu, nie wiem jak nam się to udało, ale na moje wtedy długie włosy do pasa starczyło jedno opakowanie. Nie były one też jakoś mega zniszczone. Jak wiadomo - podczas rozjaśniania się bez tego nie obejdzie, ale były gładkie, nie spalone, po jakimś czasie zaczęło mi może wypadać trochę więcej włosów, ale po rozjaśnianiu nie używałam żadnej maski, a to rozjaśniacz po 7 zł, więc... Jeśli nie zmienili składu, to wszystkim gorąco polecam ten rozjaśniacz.

Używam tego produktu od: kilka lat temu go użyłam

Chcesz pochwalić nieogarniamzycia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny.
  • Postanowiłam użyć tego rozjaśniacza, ponieważ miałam włosy w odcieniu rudym po rozjaśnianiu u fryzjera i po pewnym czasie żadna farba nie chwytała na włosy. Ten był w należytej cenie. Trzymałam pół godziny. Blond wyszedł ładny, choć lekko żółtawy, ale w każdym razie jestem zadowolona. Włosy fakt, trochę się wysuszyły, ale przy rozjaśnianiu jest to nieuniknione, efekt był podobny nawet, gdy byłam u fryzjera. Z czystym sumieniem polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: użyłam tylko raz.
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić MoniS223 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieźle.
  • Nie ukrywajmy, że domowe rozjaśniacze zawsze niszczą włosy. Z resztą, chyba żadne rozjaśnianie, nawet to u fryzjera, nie pozostawi naszych włosów w idealnym stanie. Niemniej biorąc pod uwagę cenę tego produktu - jest całkiem nieźle. Miałam z nim do czynienia kilka razy i włosy nie wypadły, a i nie spaliły się jakoś strasznie (jak to było w przypadku kremu z firmy Delia - katastrofa!). Powiedziałabym nawet, że wyglądały dość dobrze. Jeśli chodzi o efekt rozjaśniania - od lat farbuję się na ciemno, więc blondu nigdy się nie spodziewałam. Przy jednym opakowaniu przyznaję, że nie rozjaśniły się prawie w ogóle, zwłaszcza na końcach. Przy dwóch było dużo lepiej. Po powtórzeniu zabiegu doszłam do całkiem niezłego brązu z prześwitami rudego, co moim zdaniem po latach nakładania ciemnej farby jest mistrzostwem w domowych warunkach. Nie był to kolor nadający się do zostawienia go bez poprawek, ale za tę cenę - polecam. Szczególnie w przypadku jaśniejszych włosów niż moje. (palona kawa)

Używam tego produktu od: używałam
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Wziiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry produkt
  • Chcialam zrobić sobie domowe ombre, wybrałam joanne, bo słyszałam same dobre rzeczy.

+rozjaśnił włosy (zdarzylo mi się używać rozjaśniaczy, ktore tego nie zrobiły!)
    +zapach byl ładny
    +nie zniszczyl włosów, wg mnie dla rozjaśniacza to duży plus!

-mało substancji w jednym opakowaniu
    -niewygodna aplikacja
    -niefajna konsystencja

Do końcówek jest idealny, ale na całe włosy niestety raczej nie dla mnie, efekt na calych wlosach byl nierównomierny, musialam 2razy poprawiac farba.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muumineek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny efekt, ale trochę niszczy włosy
  • Wymarzyłam sobie ombre. Mam naturalne, jasnoblond włosy, chciałam rozjaśnić końcówki do bardzo jasnego, prawie białego blondu. Wybór padł na rozjaśniacz Joanny.
    Produkt nakłada się dość łatwo i wygodnie. Trochę minus że nie ma dołączonej szpatułki ani żadnego innego aplikatora; ale w zasadzie krem nakładałam ręcznie (przez foliowe rękawiczki), więc nie było tak źle... ale myslę, że przy koloryzacji całych włosów niezbędny byłby bardziej profesjonalny aplikator
    Czas trzymania kremu na włosach, w moim przypadku odbiegał od zalecanego na opakowaniu... po 30 minutach nie było prawie żadnego efektu; musiałam potrzymać rozjaśniacz na włosach prawie godzinę!
    Zapach jest faktycznie nieznośny... trochę jak żwirek dla kota (tak mi się skojarzył), a im dłużej trzyma się krem na włosach, tym bardziej staje się on duszący i intensywny.
    Ale na szczęście da się przeżyć. A efekt, przynajmniej u mnie, wyszedł bardzo zadowalający. Końcówki są bardzo jasne, z ciepłym, złotym odcieniem.
    Niestety, rozjaśniacz trochę wysuszył mi włosy.
    Nie jest to znaczne i bardzo widoczne wysuszenie, ale różnica pomiędzy stanem końcówek sprzed, a po rozjaśnianiu, jest wyczuwalna.
    Mam jednak nadzieję, że podratuję suche końcówki odżywkami.

Nie wiem sama, czy polecać ten krem, czy nie. U mnie się sprawdził, uzyskałam ładny, jaśniutki, złocisty efekt. Ale nie wiem, jak wyszłoby to na włosach ciemniejszych, i włosach o chłodnym odcieniu.

Używam tego produktu od: 1 dzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić plague za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nein, no, ne..
  • Chciałam rozjaśnić sobie włosy wyszły siwe z zielonkawą poświatą masakra odradzam!! Jeszcze w dodatku niszczy włosy. Końcówki są przesuszone i łamliwe, nie wiem czym ściągnąć tę barwę.... Na szczęście tylko końcówki rojaśniałam a nie kładłam na całe włosy tego świństwa
    - ujdzie
    Rada: Lepiej trzymać krócej, wtedy może koler będzie ładniejszy i tak nie zniszczy włosów

Używam tego produktu od: już nie używam, skończyłam z tym
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie , pół na końcówki

Chcesz pochwalić Busia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Nie śmierdzi aż tak. Zużyłam jedno opakowanie bo chciałam kontrolować efekt (z dużą ilością nie zdążyłabym zareagować a już bym miała nie wiadomo co na głowie) a mam włosy do łopatek.
    Trzymałam ok 40 min.
    Spodziewałam się żótłka i siana zamiast włosów ale wyszło całkiem nieźle:
    + - trochę sztuczny ale jednak złocisty blond (nie żółty)
    + całkiem miękkie włosy (nałożyłam oczywiście swoją odżywkę ale jeszcze przed nią włosy nie były sianowate)

- kolor jest trochę nierównomierny ale nie widać tego tak bardzo

+ - Nie ma załączonej odżywki - ale mnie to nie przeszkadza

*Nałożyłam go na kolor (farbowany) bardzo ciemny pomarańczowawy blond
    *Nie nakładałam go na odrosty

Używam tego produktu od: parę dni temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić QQnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie odważyłabym się rozjaśnić ponownie
  • Rozjaśniacz rzeczywiście rozjaśnił włosy tak jak chciałam, jednak mają teraz taki nienaturalny odcień i są bardzo suche. Kiedyś miałam grube, piękne włosy. Teraz są o wiele gorsze.

Plusy:
    - cena
    - dobre rozjaśnienie
    - łatwość w użyciu
    Minusy:
    - zapach
    - włosy "tracą życie" po używaniu, są cieńsze, suche i łamliwe

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dulka1706 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Chciałam zrobić sobie ombre, po wielu nie udanych przygodach z blond farbami (a mam wlosy jasno brązowe z pasemkami od słońca blond), postanowilam delikanie rozjaśnić końcówki. Produkt ten śmierdzi nie miłosiernie, zastyga na wlosach jak jakiś tynk, bałam się przzez te 15 min ktore mialam na wlosach ze mi wypali moje wlosy, zmyłam i otrzymałam efekt taki jaki chciałam, odjełam gwiazdki za to że mam teraz sianowate końcówki, ale bede starać sie je jak najbardziej odżywić. Ja mam długie (do dupska) grube włosy i mi wysuszyło, dlatego nie polecam dla osób które maja zniszczone, cienkie włosy

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TooMuchPressure za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt !
  • Jeśli chodzi o moją opinię to będzie ona pozytywna jestem zadowolona z koloryzacji dokonanej tym produktem za niewielkie pieniądze można rozjaśnić włosy ponad pół roku kupowałam farby blond, chciałam mieć mocno rozjaśnione włoski, niestety z każdą farbą efekty były marne ;/ zawsze nie to o co mi chodziło. postanowiłam rozjaśnić włosy. zdecydowałam się na ten produkt, ryzykując bardzo bałam się efektu .. jednak wyszło to o co mi chodziło ! śliczny platynowy blond

Zalety:
    +daje pożądany efekt
    +łatwo dostępny
    +za niewielkie pieniążki
    +odżywka która jest zawarta w zestawie jest dość dobra

Wady:
    -nieprzyjemny zapach
    -troszkę wysusza włosy

PS. z wysuszeniem włosów można sobie poradzić, trzeba o nie dbać

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić platynowaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 197 raz(y)
  • Nie jest taki zły
  • Nie powiem, zeby mi nie osłabiał włosów, ale czego można sie spodziewać po produkcie za kilka złotych? Jak dla mnie moze być, spłenia swoje zadanie i po jednym użyciu rozjaśnia odrosty bardzo ciemnych włosów do jasnego blondu. Nie sa do przesady żólte, a potem jeszcze nakładam farbę, która tę żółć zakrywa w 100%, poza tym stosuję intensywną pielęgnację i odżywianie, włosy mam zadbane, a rozjaśniacz nie niszczy mi włosów. przynajmniej nie na tyle, żebym sobie z tym nie poradziła. Nie radze rozjaśniać tym produktem włosów farbowanych. Spali je. Daję 4, bo jednak okropnie śmierdzi i na pewno sa lepsze rozjaśniacze, lecz nie w tak niskiej cenie.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3, zużywam jedno opakowanie na odrosty

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Zdecydowanie najlepszy rozjaśniacz jaki miałam przyjemność przetestować.
    Miałam ciemno brązowe włosy i chciałam rozjaśnić je 2 tony. Po 10 minutach miałam ładny jasny brąz i co najważniejsze jednolity kolor. Włosy lekko suche ale po dobrej odżywce szybko wróciły do formy.
    Wydaje mi się, że jeśli chce się uzyskać blond dzięki rozjaśniaczowi za 6zł trzeba się przygotować na zniszczone i żółte włosy, chyba lepiej zainwestować we fryzjera i obyć się bez przykrych niespodzianek, ale do lekkiego rozjaśnienia zdecydowanie najlepszy rozjaśniacz na rynku

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić NecroKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny!
  • Zużyłam 3 opakowania na moje długie włosy farbowane do tej pory na ciemny brąz. Po nałożeniu i odczekaniu określonego czasu miałam na głowie wszystkie kolory naraz! Odrosty białe, od dołu gdzie nałożyłam rozjaśniacz na początku, włosy były złote w innych miejscach jeszcze rude i jasnobrązowe :/ Bardzo zniszczył mi włosy - stały się cienkie, końcówki rozdwojone i ten okropny chemiczny zapach utrzymywał się na włosach bardzo długo.
    Odradzam kupno tego produktu! Ja nigdy już nie popełnię tego błędu i następnym razem na pewno pójdę do fryzjera..

Używam tego produktu od: użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Sandisme za czytelną i pomocną recenzję?
  • farba mi pasuje
  • Od 2 lat farbuje włosy na czarny-ciemny czekoladowy brąz, ostatnio mam wybryk żeby wrócić do swojego starego blond koloru a może nawet do nieco jaśniejszego, niejednokrotnie używałam rozjaśniaczy więc kurzy kolor i plamy nie są mi obce. Zrezygnowana zafarbowałam włosy od spodu żeby sprawdzić efekt- super!
    Włosy mi się rozjaśniły! najciemniejszy odcień to ciemny rudyna końcówkach, włosy nie są jakoś tragicznie zniszczone, myśle że odżywka sobie poradzi, w najbliższym czasie kupuje dwa opakkowania i robie resztę włosów! Polecam bo naprawde zadowolił mnie efekt!!!!

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić yourownpet za czytelną i pomocną recenzję?
  • i po co ten strach...
  • Po kilkunastu miesiącach farbowania włosów na ciemny brąz doszłam do wniosku, że czas na zmiany. Samą farbą nie było na to szans, bo jak tylko kupiłam odcień jaśniejszą to łapała same odrosty. Jak zaczęłam czytać opinie o rozjaśniaczach to zaczęłam się zastanawiać czy warto. Już widziałam się w najlepszy wypadku z żółtym sianem na głowie, w najgorszym bez włosów Ale uznałam, że raz się żyje i kupiłam ten rozjaśniacz (za całe 5 zł). Czas trzymania go na włosach dłużył mi się niemiłosiernie, strasznie się bałam efektu. Okazało się, ze niesłusznie. Włosy co prawda były żółte (tego się spodziewałam) ale wszystkie w tym samym odcieniu, nie było żadnych plam. Były trochę suche ale po nałożeniu na nie farby dzień później (Schwarzkopf w piance) są wręcz w lepszym stanie niż przed farbowaniem - miękkie w dotyku, pełne blasku. No i mam teraz ciemny blond na głowie Ale że mi mało to za jakiś czas tę kurację przeprowadzę ponownie. Naprawdę nie ma się czego bać.
    Jedyny minus - rozjaśniacza jest mało. Na moje krótkie (aczkolwiek gęste) włosy jedno opakowanie ledwo starczyło, na przyszłość kupię dwa.
    Aha - jeszcze jedna sprawa. śmierdzi tylko na początku nakładania. Później spokojnie idzie wytrzymać.

Używam tego produktu od: kilka tygodni temu
    Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

Chcesz pochwalić Paulinka_S za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Ok
  • Powiem szczerze, że po tym rozjaśniaczu spodziewałam się większej tragedii z moimi włosami Schodziłam z jasnego rudego do jasnego blondu, więc rozjaśniałam nim włosy przed farbowaniem. Wyszło żółtko, ale tego się przecież można było spodziewać Ogólnie nie widać, żeby mi zniszczył włosy i pokrył dość równomiernie.Niestety jest bardzo mało wydajny, 3 op. na włosy do łopatek.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 3 na raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MiD29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Sama go dodałam , więc nie omieszkam go ocenić. Używałam tego rozjaśniacza dwa razy. Pierwszym razem się nie spisał, ale postanowiłam mu dać drugą szansę po pół roku.

Wnioski:
    - robi idealnie żółte włosy, w żuciu nie widziałam tak żółtej żółci, że tak powiem
    - strasznie niszczy
    - co ciekawe robi plamy, dwa razy mi się to zdarzyło, otóż zawsze na grzywkę nakładam dużo i dokładnie, żeby chociaż z przodu wyglądać dobrze i co się dziej mam na grzywce plamy średnicy 1,5 cm i wyglądam jak dalmatyńczyk, żenada jakaś
    - bardzo szybko zastyga na głowie tworząc tynk
    - żadna farba nie chce po nim chwycić, nawet bardzo droga, oprócz mojej ulubionej Wellatone, która ratuje mnie z opresji

Nigdy więcej go nie kupię i nikomu nie polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić angela_01 za czytelną i pomocną recenzję?