Joanna, Blond Naturia, Rozjaśniacz do całych włosów 4 - 5 tonów

Powiększ Joanna, Blond Naturia, Rozjaśniacz do całych włosów 4 - 5 tonów

Zgłoszony przez angela_01

Wyrazisty efekt rozjaśnienia całych włosów nawet o 5 tonów. Receptura rozjaśniacza zawiera naturalne składniki naturalne: proteiny mleczne i ekstrakt z brzoskwini. Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działających na włosy pielęgnująco. Po pełnym zabiegu rozjaśnienia włosy są lśniące i miękkie. Mają jasny kolor, piękny połysk i zmysłowy wygląd.
Zawartość:
- 1x saszetka z utleniaczem w kremie 70 g,
- 1x saszetka z proszkiem rozjaśniającym 25 g,
- 1x para rękawiczek ochronnych,
- 1x instrukcja użycia.

Cena: 7zł / 70g+25g

• jestem zadowolona
  • Podobnie jak innych rozjaśniaczy używałam go do kąpieli rozjaśniającej i byłam zadowolona. Jak dla mnie konsystencja ok, zapach znośny, działanie w porządku, szkody na włosach przeciętne ogólnie produkt bardzo w porządku, szczególnie za tę cenę, ale nie ma jakiegoś dzikiego szału. Po prostu ok.

Używam tego produktu od: raz, ok miesiąca temu

Chcesz pochwalić chudelatte za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • rozjaśniacz to rozjaśniacz.
  • Nie użyłabym- bo moja przygoda z blondem definitywnie się zakończyła.

Pamiętajcie, że rozjaśniacz to rozjaśniacz. Nie ma opcji, ze nie zniszczy Wam włosów, ze nie stracą na kondycji i od razu wyjdzie Wam piękny, subtelny blond.

Kupując rozjaśniacz od razu sięgnijcie po farbę, która zgasi te pomarańczowo-zółto-nieokreślone coś, co zostanie Wam na głowie po zmyciu rozjaśniacza.
    Uczcie się na moich błędach ja z samego rana, o 8 leciałam na złamanie karku do drogerii po COKOLWIEK z popielem i szampon niebieski

Rozjaśniacz- nakłada się ok, łapie włosy równomiernie, niszczy- ale nie jakos strasznie, strasznie. ALE NISZCZY.
    Swoją rolę spełnił. Rozjaśniałam z ciemnego brązu, używanego latami- rozjaśnił mi do poziomu mniej więcej 9. Opakowanie wystarczyło spokojnie na włosy do łopatek, cieniowane.

Chcesz pochwalić S_ol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił oczekiwania
  • Użyłam tego rozjaśniacza do uzyskania ombre. Mam ciemne włosy, więc dla lepszego efektu rozjaśniacza użyłam dwa razy. Po dwóch próbach osiągnęłam wymarzony efekt Włosy były trochę przesuszone, ale należało się tego spodziewać (szczególnie po dwóch rozjaśnianiach). Ogólnie jestem bardzo zadowolona z produktu- świetna jakość za przystępną cenę. Gdybym znów zdecydowała się na rozjaśnianie włosów pewnie ponownie sięgnęłabym po ten rozjaśniacz.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sweet :) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Moje pierwsze farbowanie było właśnie tym rozjaśniaczem. Rodzice nie pozwolili mi niczego robić z włosami, bo byłam jeszcze wtedy w drugiej gimnazjum, więc poszłam do koleżanki i ona mi tym rozjaśniała włosy. Wiążą mi się miłe z tym wspomnienia. Pomimo braku doświadczenia u 14-latek wcale nie wyszło najgorzej. Bazą był mój ciemny blond/jasny brąz. Moje włosy miały równomierny blondo-rudy, który na tamtą chwilę bardzo mi się podobał. Patrząc teraz na to z perspektywy czasu, to musiałam pewnie wyglądać strasznie. Na chwilę obecną pozostaję przy brązach. Powracając do tematu, nie wiem jak nam się to udało, ale na moje wtedy długie włosy do pasa starczyło jedno opakowanie. Nie były one też jakoś mega zniszczone. Jak wiadomo - podczas rozjaśniania się bez tego nie obejdzie, ale były gładkie, nie spalone, po jakimś czasie zaczęło mi może wypadać trochę więcej włosów, ale po rozjaśnianiu nie używałam żadnej maski, a to rozjaśniacz po 7 zł, więc... Jeśli nie zmienili składu, to wszystkim gorąco polecam ten rozjaśniacz.

Używam tego produktu od: kilka lat temu go użyłam

Chcesz pochwalić nieogarniamzycia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny.
  • Postanowiłam użyć tego rozjaśniacza, ponieważ miałam włosy w odcieniu rudym po rozjaśnianiu u fryzjera i po pewnym czasie żadna farba nie chwytała na włosy. Ten był w należytej cenie. Trzymałam pół godziny. Blond wyszedł ładny, choć lekko żółtawy, ale w każdym razie jestem zadowolona. Włosy fakt, trochę się wysuszyły, ale przy rozjaśnianiu jest to nieuniknione, efekt był podobny nawet, gdy byłam u fryzjera. Z czystym sumieniem polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: użyłam tylko raz.
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić MoniS223 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieźle.
  • Nie ukrywajmy, że domowe rozjaśniacze zawsze niszczą włosy. Z resztą, chyba żadne rozjaśnianie, nawet to u fryzjera, nie pozostawi naszych włosów w idealnym stanie. Niemniej biorąc pod uwagę cenę tego produktu - jest całkiem nieźle. Miałam z nim do czynienia kilka razy i włosy nie wypadły, a i nie spaliły się jakoś strasznie (jak to było w przypadku kremu z firmy Delia - katastrofa!). Powiedziałabym nawet, że wyglądały dość dobrze. Jeśli chodzi o efekt rozjaśniania - od lat farbuję się na ciemno, więc blondu nigdy się nie spodziewałam. Przy jednym opakowaniu przyznaję, że nie rozjaśniły się prawie w ogóle, zwłaszcza na końcach. Przy dwóch było dużo lepiej. Po powtórzeniu zabiegu doszłam do całkiem niezłego brązu z prześwitami rudego, co moim zdaniem po latach nakładania ciemnej farby jest mistrzostwem w domowych warunkach. Nie był to kolor nadający się do zostawienia go bez poprawek, ale za tę cenę - polecam. Szczególnie w przypadku jaśniejszych włosów niż moje. (palona kawa)

Używam tego produktu od: używałam
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Wziiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry produkt
  • Chcialam zrobić sobie domowe ombre, wybrałam joanne, bo słyszałam same dobre rzeczy.

+rozjaśnił włosy (zdarzylo mi się używać rozjaśniaczy, ktore tego nie zrobiły!)
    +zapach byl ładny
    +nie zniszczyl włosów, wg mnie dla rozjaśniacza to duży plus!

-mało substancji w jednym opakowaniu
    -niewygodna aplikacja
    -niefajna konsystencja

Do końcówek jest idealny, ale na całe włosy niestety raczej nie dla mnie, efekt na calych wlosach byl nierównomierny, musialam 2razy poprawiac farba.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muumineek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny efekt, ale trochę niszczy włosy
  • Wymarzyłam sobie ombre. Mam naturalne, jasnoblond włosy, chciałam rozjaśnić końcówki do bardzo jasnego, prawie białego blondu. Wybór padł na rozjaśniacz Joanny.
    Produkt nakłada się dość łatwo i wygodnie. Trochę minus że nie ma dołączonej szpatułki ani żadnego innego aplikatora; ale w zasadzie krem nakładałam ręcznie (przez foliowe rękawiczki), więc nie było tak źle... ale myslę, że przy koloryzacji całych włosów niezbędny byłby bardziej profesjonalny aplikator
    Czas trzymania kremu na włosach, w moim przypadku odbiegał od zalecanego na opakowaniu... po 30 minutach nie było prawie żadnego efektu; musiałam potrzymać rozjaśniacz na włosach prawie godzinę!
    Zapach jest faktycznie nieznośny... trochę jak żwirek dla kota (tak mi się skojarzył), a im dłużej trzyma się krem na włosach, tym bardziej staje się on duszący i intensywny.
    Ale na szczęście da się przeżyć. A efekt, przynajmniej u mnie, wyszedł bardzo zadowalający. Końcówki są bardzo jasne, z ciepłym, złotym odcieniem.
    Niestety, rozjaśniacz trochę wysuszył mi włosy.
    Nie jest to znaczne i bardzo widoczne wysuszenie, ale różnica pomiędzy stanem końcówek sprzed, a po rozjaśnianiu, jest wyczuwalna.
    Mam jednak nadzieję, że podratuję suche końcówki odżywkami.

Nie wiem sama, czy polecać ten krem, czy nie. U mnie się sprawdził, uzyskałam ładny, jaśniutki, złocisty efekt. Ale nie wiem, jak wyszłoby to na włosach ciemniejszych, i włosach o chłodnym odcieniu.

Używam tego produktu od: 1 dzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić plague za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nein, no, ne..
  • Chciałam rozjaśnić sobie włosy wyszły siwe z zielonkawą poświatą masakra odradzam!! Jeszcze w dodatku niszczy włosy. Końcówki są przesuszone i łamliwe, nie wiem czym ściągnąć tę barwę.... Na szczęście tylko końcówki rojaśniałam a nie kładłam na całe włosy tego świństwa
    - ujdzie
    Rada: Lepiej trzymać krócej, wtedy może koler będzie ładniejszy i tak nie zniszczy włosów

Używam tego produktu od: już nie używam, skończyłam z tym
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie , pół na końcówki

Chcesz pochwalić Busia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Nie śmierdzi aż tak. Zużyłam jedno opakowanie bo chciałam kontrolować efekt (z dużą ilością nie zdążyłabym zareagować a już bym miała nie wiadomo co na głowie) a mam włosy do łopatek.
    Trzymałam ok 40 min.
    Spodziewałam się żótłka i siana zamiast włosów ale wyszło całkiem nieźle:
    + - trochę sztuczny ale jednak złocisty blond (nie żółty)
    + całkiem miękkie włosy (nałożyłam oczywiście swoją odżywkę ale jeszcze przed nią włosy nie były sianowate)

- kolor jest trochę nierównomierny ale nie widać tego tak bardzo

+ - Nie ma załączonej odżywki - ale mnie to nie przeszkadza

*Nałożyłam go na kolor (farbowany) bardzo ciemny pomarańczowawy blond
    *Nie nakładałam go na odrosty

Używam tego produktu od: parę dni temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić QQnia za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij