Nivea, Visage, Piękno i Perfekcja, Żel oczyszczający do cery tłustej i mieszanej

Żel wzbogacony ekstraktem z trawy cytrynowej i ryżu, zawiera mikrogranulki dokładnie eliminujące i zapobiegające powstawaniu zanieczyszczeń. Skutecznie usuwa nadmiar sebum zapobiegając się błyszczeniu twarzy jednocześnie nie przesuszając skóry twarzy
Skóra jest głęboko oczyszczona i matowa, co sprawia, że wygląda pięknie i czysto.

delikatny, ale nic więcej

+lekko oczyszcza
+przyjemny zapach
+bardzo dobre, praktyczne opakowanie
+nie powoduje podrażnień

-nie zwęża porów
-nie ogranicza wydzielania sebum
-nie zmniejsza niedoskonałości

Żel nie sprawdza się w przypadku mojej tłustej skóry. Może dla innych będzie lepszy.

nie polecam

Nie jestem z niego zadowolona. Ma w składzie parabeny. Nie daje żadnych efektów jeśli chodzi o oczyszczanie skóry i zwężanie porów. Skóra po jego użyciu błyszczy się. Po prostu delikatnie odświeża, nie wysusza i ma ładny zapach -tyle plusów. Z racji tego, że nie spełnia takiej funkcji jak obiecuje producent-nie polecam. Nie kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Miało być pięknie

Równie dobrze mogłabymj kupić szare mydło za 3 złote efekt byłby ten sam. W ogóle nie matuje, nie oczyszcza, po prostu myje.
PLUSY: właściwie brak,
- ładny zapach
- cena
MINUSY:
- nie matuje w ogóle, może nawet jeszcze gorzej się błyszczałam
- niewydajny
NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Nic szczególnego

Plusy:
- delikatyny, aczkolwiek długo utrzymujący się zapach
- wygodne opakowanie, sprawdza się gdy produkt się kończy
- wydajny

Minusy:
- nie oczyszczał zbyt dobrze
- nie zapobiegał błyszczeniu
- zanieczyszczenia i niedoskonałości nie zostały zredukowane

Produkt nie spełnił swojej roli. Chyba żadna obietnica producenta nie została spełniona. Nie polecam do cery tłustych i mieszanych, może co najwyżej do normalnej.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Może być

Mam skórę mieszaną/tłustą. Szukałam delikatnego żelu do twarzy i w takiej roli ten produkt się sprawdził

+delikatny (ale robi swoje)
+ładny zapach
+fajne opakowanie
+tani
+nie wysusza
+wydajny

-nie zapobiega świeceniu twarzy
-nie zauważyłam zmiany ilości pryszczy itp. na twarzy

Cudów nie robi, ot zwykły żel do codziennego mycia twarzy (zresztą jak chyba wszystkie z nivea)

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Nie najgorszy

Kupiłam ten żel ze względu na cenę i dlatego, że lubię markę Nivea. Niestety, ale ja się trochę zawiodłam, ponieważ żel nie spełnił tego, co obiecywał producent. W ogóle nie matujace, skóra wcale nie jest mniej tłusta,słabo się pieni i nie nadaje się jako peeling, drobinki są tak małe, że ich w ogóle nie czuć, chyba jedynymi plusami są: wydajność, oraz to, że dobrze usuwa resztki makijażu.

- Nie matuje
- Nie redukuje przetłuszczania się skóry
- Słabo się pieni
- Nie sprawdza się jako peeling

+ Wydajny
+ Dobrze zmywa resztki makijażu

Nie zrobił krzywdy mojej twarzy, więc najgorszy nie jest, ale mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące

Najgorszy z serii

Kupowałam całą serię dla cery tłustej i mieszanej przez 2 lata. Spośród trzech elementów : tonik, żel i krem, to właśnie żel okazał się najgorszy.

+ opakowanie jest trwałe, nigdy mi się nie zniszczyło
0 zapach neutralny
- co do stosowania... Teraz gdy używam innego żelu widzę niedoskonałość, słabo się rozmasowuje. Zazwyczaj zostawiałam go na 15 sekund aż "zasechł" i wtedy zaczynałam oczyszczać nim skórę.
- matowanie? nigdy nie wierzyłam że żel poprawi coś w tym względzie
- nieprzyjemne uczucie ściągnięcia całej skóry. Cera jest napięta, a nie znoszę takiego efektu
- czy oczyścił cerę? "problemy" pojawiały się tak samo jak dawniej

Ilość zużytych opakowań: jakieś 5

taki zwykły żelik dla nastolatek

Jest to taki zwyczajny zel, poprostu myjący, nie wpływa jakoś zadziwiająco na stan skóry. Do plusów można zlaiczyć jego zapach i to chyba na tyle z plusów.
Oczekiwałam po nim czegos więćej... no cóż..

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Kremowa konsystencja - nie dla mnie

Nie spodobało mi się w nim to, że jest jakby tłusty w dotyku, taki bardzo gęsty, prawie kleisty. Mam bardzo tłustą cerę i nie lubię nakładać na nią tego typu kosmetyków. Ponieważ były 2 wersje, a ja wybrałam tę do cery mieszanej i tłustej, spodziewałam się czegoś innego.

Na + zaliczam to, że buzia jest przyjemnie odświeżona, dobrze też radzi sobie ze zmyciem makijażu, choć to nie jest jego podstawowa funkcja.

Wiem czym to pachnie!

Co obiecuje producent:
1. Oczyszcza - tak, super współdziała z kremem z tej samej serii.

2. Matuje - Nie zwracałam na to uwagi :)

Zapach! - Tak przypomina mi lato, świeżą trawę, wakacje. Specjalnie przeznaczyłam go na poranne oczyszczanie twarzy i opłaciło się! Zapach tego żelu czułam długo na swojej buzi - co było bardzo przyjemne.

Użyjcie kremu! Polecam!

Dobry

Dobry produkt, ale na rynku jest wiele innych, a ja wciąż szukam tego najlepszego dla mnie:)) w każdym razie żel oczyszcza, odświeża twarz, nie uczula, nie podrażnia i nie napina skóy, ma przyjemny zapach i dobrze peelinguje:))

Używam tego produktu od: raz kupiłam

Bywały lepsze.

Kupiony na szybko. Ciut żałuję.

+zapach
+konsystencja
+opakowanie
+fajnie się go używa

-nie zauważyłam oczyszczenia, tym bardziej, że mam cerę tłustą, a ten żel jest do takiej przeznaczony...
-mam wrażenie, że wysusza. bardziej, niż mydło. afe!

Może coś się zmieni, ale wątpię. Używałam tańszych i lepszych kosmetyków, zawiodłam się na firmie.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.