Pharmacy Laboratories, Lips, Maść na zajady i problemy skóry

Powiększ Pharmacy Laboratories, Lips, Maść na zajady i problemy skóry

Zgłoszony przez Sylwia1900r

Działanie: tworzy na ustach ochronny, antybakteryjny film. Zawarte w maści składniki aktywne hamują wzrost lub całkowicie zwalczają wiele rodzajów bakterii odpowiedzialnych za zmiany skórne ust, działają ściągająco i przyspieszają zanikanie zmian. Regularna aplikacja eliminuje najczęstsze przyczyny problemów skóry ust.
Maść jest antyseptycznym dermokosmetykiem wspomagającym zwalczanie problemów skóry ust:
- pękających kącików ust (tzw. zajady),
- wykwitów tzw. `zimna”` na ustach,
- otarcia, łuszczenia, pierzchnięcie skóry ust.

• Doskonały na zajady
  • Zdecydowanie polecam tę maść
    +Szybkie działanie (skuteczność)
    + Dostępność
    +Cena
    Wadą jest kolor, ale czego nie robi się dla zdrowych pięknych ust
    POLECAM w 100%

Używam tego produktu od: do 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowań

Chcesz pochwalić wiola2512 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• Ideał
  • Od kilku tygodni borykam się zajadami.
    Kilkanaście sztyftów, słoiczkowych (w tym mój ulubiony reve de miel) mazideł radził osobie tylko na kilka chwil. W końcu wylądowałam w aptece.
    Wróciłam do domu z tą maścią (11,60 zł) i z tabletkami Zajatek. Jedna tabletka + trzy posmarowania ust = pobudka bez zajadów.

Na stałe zagoszczą w mojej apteczce.

Używam tego produktu od: dwóch dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić KujawiankA za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • mężowi robią się potworne zajady, kupiłam ta maść w aptece cena 9,90. fajna konsystencja, nic nie spływa, opakowanie poręczne, jednak mam wrażenie, że dodatkowo trzeba łykać w tabletkach witaminę b2.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić matkaWariatka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam, uratowała mnie nie raz.
  • Świetna maść. Miewam okresowo występujące zajady, zazwyczaj wraz ze spadkiem odporności. I wtedy zawsze sięgam po tą maść. Nigdy nie zawiodła. Działa szybko i skutecznie. Troszkę wolniej radziła sobie z zajadami w ciąży, które były okropne i wielotygodniowe. Ale w końcu zestaw: maść Lips + kompleks witamin B+ pomadka Lips (jako ostatni etap leczenia), pozbawił mnie zajadów zupełnie i do tej pory nie wróciły.

Sama maść ma zgrabną tubkę z cienkim dziubkiem, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i wygodna. Zapach jest fajny, typowo ziołowy zgodnie z jej składem.
    Po zaaplikowaniu na pęknięte usta czuć wyraźną ulgę. Ból jest mniejszy, skóra mniej ciągnie, od razu można szerzej otworzyć buzię. A po kilku dniach zajady zazwyczaj znikają i nie ma po nich śladu.

Dodam, że wg mnie najlepiej jest obsuszyć zajad tą maścią, a następnie przerzucić się na pomadkę Lips, która dokona procesu gojenia do końca. W ten sposób unikniemy nadmiernego przesuszenia skóry, pomadka doskonale ją nawilży. I taki właśnie zestaw polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Mam skłonności do zajadów, które pojawiają się co jakiś czas. Grubą warstwę nakładam na kąciki ust na noc lub jak mam możliwość to w ciągu dnia również. Jeżeli od razu, gdy się pojawią zajady (ok.1-2dni) preparat zadziała niemal, ze od razu, a na pewno zmniejszy pęknięcie. Mi po tej maści przechodzi na drugi dzień lub na następny to zależy od pęknięcia. Niestety mały minus daje za to, że jest napisane, że nadaje się również na opryszczkę (zimno) lecz gdy mi się pojawi opryszczka to tak nie działa rewelacyjnie jak na zajady albo w ogóle lecz na opryszczkę jak widziała jest drugi preparat w niebieskim opakowaniu, którego nigdy nie próbowałam. Na zajady bardzo dobry. Polecam

Używam tego produktu od: 2-3lat
    Ilość zużytych opakowań: 10 lub więcej

Chcesz pochwalić 20Nati15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Od jakiegoś czasu męczyłam się z problemem nawracających zajadów, więc w końcu postanowiłam kupić coś na to. Pani w aptece poleciła mi maść Lips.

+ po 3 dniach zajady przestały być widoczne
    + przystępna cena
    + poręczne i higieniczne opakowanie
    + prawie bezzapachowa

- zostawia biały nalot, nawet po wchłonięciu się

Ogólnie jestem zadowolona - problem szybko minął i jak tylko widzę, że zajady zaczynają wracać, smaruję je tą maścią i się nie pogłębiają. Jednym słowem - polecam!

Chcesz pochwalić kasia2209 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety niewiele pomogła
  • Ja stosowałam tą maść na zajady w kąciku ust uparcie przez tydzień, smarując kilka razy dziennie. Trochę poprawiła wygląd skóry, ale niestety nie zlikwidowała problemu. Na inne problemy skóry ust jej nie stosowałam. Po niezadowalającej kuracji udałam się ponownie do apteki i poprosiłam o coś innego. Farmaceuta polecił nakładać na zajady mocno rozgniecioną witaminę B połączoną z jakimkolwiek kremem do twarzy. Zadziałało w przeciągu 2 dni! polecam tę metodę wszystkim, którym ta maść nie pomogła

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić J_uma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba podziękuję
  • Co jakiś czas lubi pojawić mi się zajad, więc przy którymś razie z kolei wybrałam się do apteki i farmaceutka poleciła mi tą maść, zapłaciłam koło 15 zł. Początkowo miałam wrażenie, że maść działa jak powinna, ale przynajmniej u mnie efekt ulgi jest bardzo krótkotrwały potem jest gorzej, bo skóra wysycha jest ściągnięta i nie czuję poprawy, niestety. Sam kolor i konsystencja maści sprawia, że można wybić sobie z głowy jakiekolwiek posmarowanie zajadu przed wyjściem z domu, bo maść jest żółta, gęsta i nieprzezroczysta i ma konsystencję mąki z wodą, więc nawet po wchłonięciu w kąciku ust zostaje biały nalot. No i cena też nie zachęca, przynajmniej mnie. Daję plus za to, że jest minimalna poprawa i przy jakiś mniejszych zmianach skórnych ust trochę pomaga. Ja na pewno nie wrócę do tej maści, ale warto było spróbować

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić paniklucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maść wprost nieoceniona!
  • - super szybkie działanie kojące
    - kremowa konsystencja, przyjemny, nieintensywny zapach
    - długo utrzymuje się na ustach, przez co ma dłuższe działanie
    - cena niska
    - szałwia, vitamina B i cynk - połączenie idealne
    - na prawdę działa
    - bardzo wydajna, starcza na dług0
    - polecam po wyleczeniu zajadów w celach ochronnych sztyftu http://pharmacylaboratories.com/pl/produkty/lista-produktow/8-produkty/32-lips-sztyft

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań 5 ml

Chcesz pochwalić OlaRozycka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny produkt
  • Stosuję zawsze, gdy nękają mnie zajady w kącikach ust. W połączeniu z tabletkami z tej seri zwalcza paskudztwa w szybkim tempie. Produkt jest bardzo tani, mega wydajny, prosty w aplikacji. Nie przyczepię się do niczego, bo nie ma do czego! Działa, i tak ma być!
    Nie stosowałam jeszcze jako produkt ielęgnacyjny na skórę ust, ale też nie zamierzam. Dla mnie jest to produkt do walki wyłącznie z zajadami i polecam każdemu w takiej sytuacji!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa z pewnościa, może więcej

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?