Pharmacy Laboratories, Lips, Maść na zajady i problemy skóry

Powiększ Pharmacy Laboratories, Lips, Maść na zajady i problemy skóry

Zgłoszony przez Sylwia1900r

Działanie: tworzy na ustach ochronny, antybakteryjny film. Zawarte w maści składniki aktywne hamują wzrost lub całkowicie zwalczają wiele rodzajów bakterii odpowiedzialnych za zmiany skórne ust, działają ściągająco i przyspieszają zanikanie zmian. Regularna aplikacja eliminuje najczęstsze przyczyny problemów skóry ust.
Maść jest antyseptycznym dermokosmetykiem wspomagającym zwalczanie problemów skóry ust:
- pękających kącików ust (tzw. zajady),
- wykwitów tzw. `zimna”` na ustach,
- otarcia, łuszczenia, pierzchnięcie skóry ust.

• skuteczny produkt
  • Stosuję zawsze, gdy nękają mnie zajady w kącikach ust. W połączeniu z tabletkami z tej seri zwalcza paskudztwa w szybkim tempie. Produkt jest bardzo tani, mega wydajny, prosty w aplikacji. Nie przyczepię się do niczego, bo nie ma do czego! Działa, i tak ma być!
    Nie stosowałam jeszcze jako produkt ielęgnacyjny na skórę ust, ale też nie zamierzam. Dla mnie jest to produkt do walki wyłącznie z zajadami i polecam każdemu w takiej sytuacji!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa z pewnościa, może więcej

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt!
  • +niska cena
    +spełnia swoje zadanie w 100%
    +malutkie opakowanie, nieodstraszające wyglądem, można zawsze wrzucić do torebki

nie widzę minusów, produkt godny polecenia

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ashley00133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Zakupiłam, gdy miałam poważny problem z ustami. No stan zapalny ciągnący się jakieś 3-4 tygodnie. Tysiące maści, kremów i nic dopóki nie poleciła mi tej maści pani w aptece. No i to był strzał w 10!

Plusy:
    - Skuteczność na 5+, kilka dni i problem zniknął, a człowiek się męczył tyle tygodni. Stosuję ją teraz na drobne zmiany na ustach i naprawdę po nocy problem znika
    - Zapach
    - Fajne uczucie chłodzenia, co daje momentami ulgę
    - Wydajny
    - Opakowanie

Cudo samo w sobie. Na minus jest jedynie chyba cena, ale mimo wszystko i tak warto!

Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić _mascarpone_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Na mnie wogóle ta maśc nie zadziałała!
    Dla mnie same minusy:

-kolor!!!
    -cena
    -brak działania
    -krótki termin ważności.

Maśc wysuszała moje zajady co powodowało jeszcze wiecej pękniec...porażka!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: nie całą jedną sztuke

Chcesz pochwalić czarodziejka3101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko się nie przytulać!
  • Z powodu zażywania Izoteku, moja skóra dostaje lekkiego koto - pojawiają się rzeczy, z którymi nigdy wcześniej nie miałam doczynienia np. zajady. Brrr....

W aptece polecono mi Lips i jak na razie - jestem ustatysfakcjonowana. Po dwóch dniach duży, zaogniony problem stał się niemal niewidoczny.
    Ogólnie:
    + opakowanie robi miłe pierwsze wrażenie
    + aplikator jest bardzo poręczny i dokładny
    + maść nie ma zapachu ani smaku, które dałoby się wyczuć przy normalnym aplikowaniu na zajady
    + działa

Jedyne minusy, to kolor, który sprawia, że każdy, kto nas zobaczy, nie ma wątpliwości z czym walczymy i... maść niestety brudzi. Więc przytulanie się do męskiej piersi po aplikacji raczej odpada.

Używam tego produktu od: 4dni
    Ilość zużytych opakowań: na początku pięrwszego

Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK, TAK, TAK!
  • Od jakiegoś czasu przynajmniej 2 razy w roku pojawiają mi się zajady. Najczęściej w obu kącikach ust jednocześnie. W końcu wybrałam się do apteki i pani poleciła tę oto masc.
    Wystarczyły zaledwie 3 dni aby zajady zniknęły!

Ostatnio znowu pojawiły mi się zajady, parę dni później nie zostało po nich ani śladu!
    Ten produkt jest niezastąpiony!
    Wystarczy kilka razy dziennie nałożyc obficie maśc na zmienione miejsca.

Nie polecam jednak stosowac masci zapobiegawczo przed nowymi zajadami lub nakładac jej na usta, ponieważ może wysuszyc.

GORĄCO POLECAM

Chcesz pochwalić Agumek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Nigdy wcześniej nie miałam większych problemów z zajadami. Tej zimy nie mogłam sobie z nimi poradzić,a ta maść wyleczyła je w ciągu dwóch dni!

Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić live89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła, niezła
  • Bardzo dobry produkt.
    Na wstępie zaznaczę, iż używam tej maści tylko w przypadkach problemowych, nie stosuję profilaktycznie na całe usta, ponieważ nie ma takich właściwości nawilżających, jak dobry balsam do ust.
    Za to świetnie działa na różne niespodzianki. Szybko likwiduje zajady, lepiej niż typowa maść na opryszczkę (np Zovirax czy Hascovir), która tylko wysusza i zostawia często bardzo suchy i podrażniony fragment ust. Używam jej również w przypadkach, gdy opryszczka dopiero zaczyna się "wychylać", tj. pojawia się czerwony punkcik i zaczyna swędzieć i szczypać. Miejsce szybko potraktowane tą maścią goi się, a opryszczka nawet się nie rozwija. Skóra natomiast zostaje gładka i miękka (co, jak wspomniałam wyżej nie zdarza się przy silniejszych maściach typowo oprychowych - po nich kończę z łuszczącym się placuszkiem).
    Każdy kij jednak ma dwa końce - to, że maść jest łagodniejsza sprawia, że nie poradzi sobie szybko i bezwzględnie z mocno rozwiniętym oprychem. W takich przypadkach uciekam się już do silniejszej maści lub plasterka.
    Odejmuję Lipsowi za to tylko pół gwiazdki, nie żądam od niego cudów, ma po prostu nieco inne działanie niż maść przeciw opryszczce. Na zajady i początkowe stany awaryjne nadaje się idealnie.
    Dodatkowe atuty to niska cena, dość duże opakowanie jak na tego typu produkty i konsystencja, która nie spływa z ust. Jak już wykończę obecnie posiadaną tubkę z pewnością sięgnę po następną, dobrze mieć takie coś w łazience, przezorny zawsze ubezpieczony

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wow!
  • Rewelacja!\\nMiałam ogromnego zajada, ropiejącego - po prostu koszmar.. nie mogłam jeść i otwierać ust (pierwszy raz mam takiego, zawsze był maleńkie, brałam wit. b i było ok, a tu od paru dni: wit. b, drozdze, tribiotic i nic.)\\nWięc wyslalam siostrę do apteki i pani farmaceutka polecila to cudenko Uzywam od 3 dni i jest o wiele lepiej, zostal malenki slad po tym \\\\\\\'potworze\\\\\\\'

[edit: niedawno wyskoczyła mi po nocy ogromna opryszczka, a raczej parę małych, były okropne i ropiejące, od razu pomyślałam o lipsie, ale że ma datę ważności do 3msc po otwarciu postanowiłam kupić nowego i kupiłam tym razem niebieską wersję (właśnie na opryszczkę), na wizażu nie mogłam jej znależć, dlatego recenzję piszę tutaj
    REWELACJA po raz kolejny nakładałam grubą warstwę co ok. 3h i po 2-óch dniach nie ma śladu )))))))]

Chcesz pochwalić kempoos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysuszająca
  • To była piewsza maść, którą kupiłam na problemy z zajadami. Wyszły bo zastosowaniu silnego antybiotyku (wcześniej miałam zajady może 2 razy w życiu i schodziły ekspresowo, bez stosowania jakichkolwiek środków).

Walczę z zajadami już 4 miesiąc i nadal nic...

Być może maść pomaga na delikatne zajady. Moje pękają co chwilą w kilku miejscach, nie goją się. W mojej opinii maść wysusza i nie nadaje się do stosowania na całe usta.

Ilość zużytych opakowań: 1, 5ml

Chcesz pochwalić ewuszkaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij