Pharmacy Laboratories, Lips, Maść na zajady i problemy skóry

Powiększ Pharmacy Laboratories, Lips, Maść na zajady i problemy skóry

Zgłoszony przez Sylwia1900r

Działanie: tworzy na ustach ochronny, antybakteryjny film. Zawarte w maści składniki aktywne hamują wzrost lub całkowicie zwalczają wiele rodzajów bakterii odpowiedzialnych za zmiany skórne ust, działają ściągająco i przyspieszają zanikanie zmian. Regularna aplikacja eliminuje najczęstsze przyczyny problemów skóry ust.
Maść jest antyseptycznym dermokosmetykiem wspomagającym zwalczanie problemów skóry ust:
- pękających kącików ust (tzw. zajady),
- wykwitów tzw. `zimna”` na ustach,
- otarcia, łuszczenia, pierzchnięcie skóry ust.

• tragedia
  • Na mnie wogóle ta maśc nie zadziałała!
    Dla mnie same minusy:

-kolor!!!
    -cena
    -brak działania
    -krótki termin ważności.

Maśc wysuszała moje zajady co powodowało jeszcze wiecej pękniec...porażka!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: nie całą jedną sztuke

Chcesz pochwalić czarodziejka3101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko się nie przytulać!
  • Z powodu zażywania Izoteku, moja skóra dostaje lekkiego koto - pojawiają się rzeczy, z którymi nigdy wcześniej nie miałam doczynienia np. zajady. Brrr....

W aptece polecono mi Lips i jak na razie - jestem ustatysfakcjonowana. Po dwóch dniach duży, zaogniony problem stał się niemal niewidoczny.
    Ogólnie:
    + opakowanie robi miłe pierwsze wrażenie
    + aplikator jest bardzo poręczny i dokładny
    + maść nie ma zapachu ani smaku, które dałoby się wyczuć przy normalnym aplikowaniu na zajady
    + działa

Jedyne minusy, to kolor, który sprawia, że każdy, kto nas zobaczy, nie ma wątpliwości z czym walczymy i... maść niestety brudzi. Więc przytulanie się do męskiej piersi po aplikacji raczej odpada.

Używam tego produktu od: 4dni
    Ilość zużytych opakowań: na początku pięrwszego

Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK, TAK, TAK!
  • Od jakiegoś czasu przynajmniej 2 razy w roku pojawiają mi się zajady. Najczęściej w obu kącikach ust jednocześnie. W końcu wybrałam się do apteki i pani poleciła tę oto masc.
    Wystarczyły zaledwie 3 dni aby zajady zniknęły!

Ostatnio znowu pojawiły mi się zajady, parę dni później nie zostało po nich ani śladu!
    Ten produkt jest niezastąpiony!
    Wystarczy kilka razy dziennie nałożyc obficie maśc na zmienione miejsca.

Nie polecam jednak stosowac masci zapobiegawczo przed nowymi zajadami lub nakładac jej na usta, ponieważ może wysuszyc.

GORĄCO POLECAM

Chcesz pochwalić Agumek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Nigdy wcześniej nie miałam większych problemów z zajadami. Tej zimy nie mogłam sobie z nimi poradzić,a ta maść wyleczyła je w ciągu dwóch dni!

Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić live89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła, niezła
  • Bardzo dobry produkt.
    Na wstępie zaznaczę, iż używam tej maści tylko w przypadkach problemowych, nie stosuję profilaktycznie na całe usta, ponieważ nie ma takich właściwości nawilżających, jak dobry balsam do ust.
    Za to świetnie działa na różne niespodzianki. Szybko likwiduje zajady, lepiej niż typowa maść na opryszczkę (np Zovirax czy Hascovir), która tylko wysusza i zostawia często bardzo suchy i podrażniony fragment ust. Używam jej również w przypadkach, gdy opryszczka dopiero zaczyna się "wychylać", tj. pojawia się czerwony punkcik i zaczyna swędzieć i szczypać. Miejsce szybko potraktowane tą maścią goi się, a opryszczka nawet się nie rozwija. Skóra natomiast zostaje gładka i miękka (co, jak wspomniałam wyżej nie zdarza się przy silniejszych maściach typowo oprychowych - po nich kończę z łuszczącym się placuszkiem).
    Każdy kij jednak ma dwa końce - to, że maść jest łagodniejsza sprawia, że nie poradzi sobie szybko i bezwzględnie z mocno rozwiniętym oprychem. W takich przypadkach uciekam się już do silniejszej maści lub plasterka.
    Odejmuję Lipsowi za to tylko pół gwiazdki, nie żądam od niego cudów, ma po prostu nieco inne działanie niż maść przeciw opryszczce. Na zajady i początkowe stany awaryjne nadaje się idealnie.
    Dodatkowe atuty to niska cena, dość duże opakowanie jak na tego typu produkty i konsystencja, która nie spływa z ust. Jak już wykończę obecnie posiadaną tubkę z pewnością sięgnę po następną, dobrze mieć takie coś w łazience, przezorny zawsze ubezpieczony

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wow!
  • Rewelacja!\\nMiałam ogromnego zajada, ropiejącego - po prostu koszmar.. nie mogłam jeść i otwierać ust (pierwszy raz mam takiego, zawsze był maleńkie, brałam wit. b i było ok, a tu od paru dni: wit. b, drozdze, tribiotic i nic.)\\nWięc wyslalam siostrę do apteki i pani farmaceutka polecila to cudenko Uzywam od 3 dni i jest o wiele lepiej, zostal malenki slad po tym \\\\\\\'potworze\\\\\\\'

[edit: niedawno wyskoczyła mi po nocy ogromna opryszczka, a raczej parę małych, były okropne i ropiejące, od razu pomyślałam o lipsie, ale że ma datę ważności do 3msc po otwarciu postanowiłam kupić nowego i kupiłam tym razem niebieską wersję (właśnie na opryszczkę), na wizażu nie mogłam jej znależć, dlatego recenzję piszę tutaj
    REWELACJA po raz kolejny nakładałam grubą warstwę co ok. 3h i po 2-óch dniach nie ma śladu )))))))]

Chcesz pochwalić kempoos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysuszająca
  • To była piewsza maść, którą kupiłam na problemy z zajadami. Wyszły bo zastosowaniu silnego antybiotyku (wcześniej miałam zajady może 2 razy w życiu i schodziły ekspresowo, bez stosowania jakichkolwiek środków).

Walczę z zajadami już 4 miesiąc i nadal nic...

Być może maść pomaga na delikatne zajady. Moje pękają co chwilą w kilku miejscach, nie goją się. W mojej opinii maść wysusza i nie nadaje się do stosowania na całe usta.

Ilość zużytych opakowań: 1, 5ml

Chcesz pochwalić ewuszkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Maść kupiłam, ponieważ poprzedniej zimy strasznie męczyły mnie nawracające zajady, koszmar, kiedy wyleczyły się jedne pojawiały się znowu. Maść kupiona z polecenia farmaceutki, cena przystępna. Szybko działa, kiedy widzę już jakieś podejrzane zaczerwienienie w kącikach używałam jej i jest dobrze. Jest wydajna, jakto maść jakoś dziwnie ją się aplikuje, taka gęsta konsystencja jakby i szybko nie wsiąka, ale to tam najważniejsze żeby działała i naprawdę gorąco polecam ją

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aasiaa1109 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał na zajady
  • często cierpię na zajady w kącikach ust.. mimo że biorę regularnie witaminę b, to czasem to całkowicie nic nie daje. maść kupiła mi całkiem przypadkiem mama w aptece, z polecenia farmaceutki. dość sceptycznie podchodziłam do tego, ale, o dziwo, po jednej aplikacji na noc, zajady zniknęły!! jest świetnym likwidatorem zajadów nie obeszłabym się teraz bez niego, zawsze jest w mojej kosmetyczce, na wszelki wypadek

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3-4?

Chcesz pochwalić ewulek902 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nocna kuracja
  • Moje usta są extremalnie problematyczne. Zawsze spierzchnięte, suche, aż do krwi. Nie pomaga mi Nivea, Neutrogena, Ziaja, Carmex ani polecane tutaj Tisane. Maść poleciła mi Pani w aptece. Na początku byłam przerażona jej białym kolorem. Stosuje ją na noc i w weekendy, gdy siedzę w domu. Nadaje się też pod pomadki nude. Jest to istne wybawienie dla moich ust. Są miękkie, gładkie, bez popękanych skórek. Efekt utrzymuje się kilka godzin, co jest dla mnie sukcesem, bo w przypadku innych, wyżej wymienionych preparatów, były to minuty.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwie tubki

Chcesz pochwalić countesselizabeth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie w ciąży
  • Nigdy nie miałam problemów z zajadami i zimnami a tu proszę w I trymestrze ciąży niespodzianka, dwa piękne zajady w obu kącikach ust. Pani w aptece poleciła tę maść i się nie myliła . Po 3 dniach stosowania prawie non-stop po zajadach nie było śladu. W II trymestrze pojawiły się znowu ale nie byłam już załamana, pozbyłam się ich równie szybko.

Fajna mała tubka doskonale mieści się w kieszeni albo w torebce dzięki czemu mogłam ją aplikować kiedy tylko zobaczyłam, że już czas. Super wysuszyła zajadyi rewelacyjnie wyleczyła skóre ust.

Używam tego produktu od: 2 razy po 3 dni non-stop
    Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

Chcesz pochwalić daget za czytelną i pomocną recenzję?
  • obejdę się bez niej
  • na spierzchnięcie i wysuszenie naskórka na ustach sama maść nie pomaga, wysusza wręcz, ale... zawsze nakładam na nią wazelinę lub carmex i taki duet działa cuda. Myślę, że dzięki temu moje usta są w tak dobrej kondycji ;-) Myślę jednak, że obejdę się bez niej.

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ting a ling za czytelną i pomocną recenzję?
  • Regeneracja nocą.
  • Używam jej na noc jako uzupełnienie dziennej pielęgnacji.

Nakładam zwłaszcza w kąciki ust gdyż mam często nawracające zajady.
    Ma kolor biały i bieli usta a konsystencję gęstego kremu, budząc się rano nie ma już śladu po maści, a usta są zdrowe i moje akurat nie wysuszone, a takie po prostu całuśne.

Tubka 5ml. będzie bardzo wydajna bo nie trzeba jej grubo nakładać by działała, a po wyleczeniu zmian możemy ją odstawić i powrócić do niej za kilka dni.

Jest zupełnie bezzapachowa.
    Dostępna w każdej aptece.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zaczęte.

Chcesz pochwalić Sylwia1900r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie.
  • Gdy po użyciu testera błyszczyku na ustach wykwitło mi pięć cudnych, bolących bąbli, próbowałam paru specyfików, w tym żelu dentystycznego - niestety bezskutecznie. Pani w aptece poleciła mi maść Lips + witaminę B complex. Po kilku dniach stosowania kilka razy dziennie po bąbelkach nie było ani śladu, a zaczerwienienie zniknęło. Zdecydowanie polecam tę maść, jest bardzo skuteczna i działa stosunkowo szybko (jeśli wziąć pod uwagę, że bąbelkowate paskudztwa tak łatwo nie dają za wygraną). Jedynym jej minusem jest zawartość cynku, przez co bardzo wysuszyła mi usta - i za to odejmuję pół gwiazdki - jednak z tym już szybko sobie poradziłam po zakończeniu kuracji

Używam tego produktu od: używałam około 3 miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Chcesz pochwalić skejtusiowa za czytelną i pomocną recenzję?