Rossmann, Accent, Red, Szampon do włosów rudych i farbowanych na rudo

Rossmann, Accent, Red, Szampon do włosów rudych i farbowanych na rudo

Szampon ACCENT Red z wyciągiem z henny i granatu został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów rudych i farbowanych na rudo. Specjalne składniki pielęgnujące takie jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem, dodając im atrakcyjnego połysku. Połączenie witamy E, filtra UV i pigmentów koloryzujących pomaga włosom rudym zachować długotrwały, błyszczący kolor.

Cena: 7zł / 250ml
/m/

Fajny ale nie trzyma koloru

Nie wiem czy bym go kupiła jeszcze raz, spodziewałam się lepszych efektów jeśli chodzi o kolor:( Miałam lekko miedziane włosy, które po nim spłukały się błyskawicznie jak po normalnym szamponie:( Szampon nie zatrzymał koloru ani tym bardziej nie nadał głębszego odcienia:( Mimo to polecam, może komus lepiej posłuży.
Oprocz tej wady szampon ma same zalety! Włosy sa po nim nawilżone, błyszczące, łatwiej sie rozczesują, świetnie się układają, są takie sypkie. REWELACJA! Szampon ma fajny kolor i dobrze się pieni (piane ma w kolorze jasno pomarńczowym:))
Cena jest też extra!

W porządku

Farbuje się na czerwono. Kolor rzeczywiście się lepiej trzyma. Do tej pory miałam włosy przetłuszczające się, a po tym szamponie włosy mogę myc co dwa dni, a nie codziennie. Niestety-końce trochę ucierpiały. Są trochę przesuszone i muszę się ratować maskami, odżywkami, olejkami. Ale ogólnie baaaardzo polecam.

Polecam gorąco!

Natknęłam się na ten szampon buszując po Rossmannie. Skusiła mnie cena i stwierdziłam że mogę wypróbować. Od roku farbuję włosy na kasztanowy rudy, i zawsze po bardzo niedługim czasie mi płowiały. Odkąd używam tego szamponu kolor się nie zmienia (już 2 miesiące)

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Wizaż nie aktualizował tego na Isanę

ale i tak skomentuję, bo choć kosmetyk ma inne opakowanie i sygnowany jest przez inną firmę, to w gruncie rzeczy jest taki sam.

Bardzo fajny szampon, któremu wiele rudowłosych kobiet nie szczędzi chwalebnych słów :)
Delikatnie myje włosy, doskonale się pieni, no i dzięki pigmentom koloru - dodaje miedzianym/pomarańczowym/czerwonym włoskom odpowiedniego blasku, skutecznie pomaga zachować takie nasycenie barwnika, by przez kilka tygodni kłaczki nie płowiały, ani nie "puszczały" koloru zbyt szybko.

W dodatku ta cena *___* Miodzio! Jak znaleźć promocję, to nawet w czterech złotych da się zmieścić :)

Producent nie kłamie

Moja mama od dawna farbuje włosy na kolor burgundu, wcześnie podbierała mi mój Accent do włosów brązowych, więc kiedy zobaczyłam w moim Rossmannie wersję czerwoną, od razu jej kupiłam. Dodatkowym atutem była cena- zapłaciłam jedyne 2,99, ponieważ produkt znajdował się w ofercie CND. Dziwne, ponieważ nigdy wcześniej nie widziałam go w normalnej ofercie. Ale do rzeczy- szampon naprawdę myje włosy, nadaje im rude refleksy i pozwala na dłuższe zatrzymanie przy sobie koloru. Moja mama jest z niego naprawdę zadowolona i żałuje, że nie ma go już w stałym asortymencie.

Coś fantastycznego!

Kupiłam ten szampon tylko dlatego, że jest przeznaczony, jak mało który, do rudych włosów. Trudno znaleźć dobry szampon do włosów farbowanych na rudo, a ja chciałam odciążyć portfel - przy codziennym myciu głowy szampon za 40zł to niemały wydatek.
Zakupiłam Accent z nadzieją. I okazało się, że jest doskonały. Nie plącze włosów, ładnie nabłyszcza a muszę dodać, że odżywki nie stosowałam już od trzech tygodni, bo... nie jest to konieczne:)
I to co najważniejsze - ten szampon NAPRAWDĘ podtrzymuje kolor:) Z reguły razy w miesiącu zmuszona jestem zastosować semi-kolor, żeby włosy nie wyglądały na wypłowiałe. W tej chwili jest to zbędne. Po miesiącu włosy wyglądają jak po farbowaniu:)

Ten szampon ma jednak poważny minus - jest wycofywany. Wiem jednak, że w niemieckich Rossmannach jest nadal dostępny, ale jako Isana.

Edit:
Wrócił!!! Mój ulubiony szampon triumfalnie powraca. Opakowanie to samo, skład ten sam, jedynie naklejka jest Isan-owska a nie Accent. Cena ta sama - w promocji zakupiłam za 4,5zł.
Nie zmienię:)

Nie spodziewalam sie cuda, ale jest rewelacja!

Z polecenia kolezanki go kupilam, wlasciwie to jedyny drogeryjny produkt przeznaczony do pielegnacji wlosow rudych.
Skoro nie mialam wyjscia, kupilam go. Trafilam na promocje w Rossmanie i dostalam go za 2,99.
Nie spodziewalam sie szalu w tej cenie i to po prosdukcie rossmanowym.
Milo sie zaskoczylam!

+ zapach
+ wlosy sa mile w dotyku, faktycznie sie lsnia!
+pieknie sie pieni
+ po umyciu wlosy sie super orzczesuja,nie sa poplatane
+ co najwazniejsze:FAKTYCZNIE kolor sie bardzo wolno wyplukuje, uzywam go ok 3 tygodni i naprawde obserwuje kolor- jest super!

- jedyny minus to dziwna bardzo gesta glutowa
konsystencja...- ale to sie da przezyc.

Genialnie by bylo, gdyby Rossman wprowadzil jeszcze odzywke i maske z tej serii!