L`Oreal, Glam Bronze, Trio Eclat Soleil (Potrójny puder brązujący)

Powiększ L`Oreal, Glam Bronze, Trio Eclat Soleil (Potrójny puder brązujący)

Zgłoszony przez monikanet

Puder brązujący do twarzy, nadający skórze złocisty, promienny, a przy tym naturalny koloryt. Twarz uzyskuje delikatną, świeżą opaleniznę w ciągu jednej chwili.
Puderniczka zawiera dwa odcienie pudru - jasny i ciemny - oraz dodatkowo róż. Mogą być łączone wszystkie razem bądź używany każdy z osobna.
Opakowanie z jednej strony zawiera puder, z drugiej lusterko i mały pędzelek do pudru.
Dostępny w dwóch zestawach kolorystycznych:
201 `Blondes`
202 `Brunettes`.

Cena: 59zł / 11g
/n/

• Mój ulubieniec
  • Kupiłam ten puder impulsywnie i nie żałuję nic a nic!

Bardzo ładnie podkreśla i rozświetla kości policzkowe, jest bardzo wydajny.

Jedyny zarzut jaki mogę do niego mieć to to,że nie utrzymuje się na twarzy cały dzień, ale mało któremu kosmetykowi się to udaje przy mojej cerze

Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić aiso87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Staję w jego obronie
  • Muszę obronić ten produkt,bo będę mu lojalna za to,jak często ratuje moją zmęczoną twarz.

Po pierwsze - bronzer to tak naprawdę nie jest,nie nadaje się do konturowania twarzy tak jak każdy inny produkt brązujący,który nie jest matowy!

I zupełnie tego od niego nie wymagam!
    Sprawdza się doskonale w roli odświeżacza i ożywiacza w dni,kiedy nasza cera wygląda kiepsko,jesteśmy niewyspane,zmęczone,lub po prostu nie mamy czasu lub ochoty na zabawe z brązerem,różem i rozświetlaczem z osobna,.Wtedy aplikuje glam w miejsce bronzera,a ten w cudowny sposób dodaje mi subtelnego blasku,dając przy tym efekt nienachalnej opalenizny.
    Dzięki temu że na szczęście nie ma drobinek,efekt jest naprawdę naturalny!Nie świeci się bardzo,po prostu dodaje blasku i koloru.

Przydatny w podróży,bo każdy z 3 kolorów można zastosować pojedynczo,jako cienie,róż,rozświetlacz lub zmieszać kolory razem.

Dołączony pędzelek rzeczywiście nie powala jakością,ale to chyba norma wśród wszelkich firm,że nie starają się zanadto w kwestii dołączanych aplikatorów.
    Trzeba dodać,że glam jest bardzo wydajny,starcza na długi czas.
    Co do trwałości też nie mam zastrzeżeń.

Reasumując - jeśli nie szukasz bronzera,a opalizującego rozswietlacza (ożywiacza) to kupując Trio Eclat Soleil się nie zawiedziesz!

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego..
  • Mam wersję dla Brunetek. Rzeczywiście zgadzam się z niektórymi opiniami poniżej, ze owy produkt bardziej spelnia rolę cieni lub pudru rozświetlającego niż Bronzera... Jak za taką cene spodziewałam sie czegos lepszego, jedyny plus to taki, że jest mega wydajny ja posiadam go juz rok a konca nie widać

Używam tego produktu od: Rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marlenkamyszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jako cień do powiek, inaczej słaby.
  • Dostałam go w prezencie. Boots oferował pudełko z kosmetykami przy zakupie za daną kwotę. I chyba dobrze, bo samego Glama bym nie kupiła.

Plusy:
    -Nadaje się na cienie do powiek (można nałożyć pędzelkiem na powieki i wtedy wygląda bardzo delikatnie i po prostu ładnie)
    -Nie zapycha porów, nie powoduje krotek
    -Ma ładne opakowanie z lusterkiem i "grzebyczkiem", bo pędzlem tego nie nazwę
    -Rozświetla
    -Jest superwydajny

Minusy:
    -Cena
    -Powoduje efekt lakierowanych policzków
    -Nie brązuje, tylko rozświetla

Jak na L'Oreala, to słabizna...

Używam tego produktu od: Roku, jako cienia do powiek, bo na bronzer się to-to nie nadaje;
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok.
  • + ładne, delikatne kolory
    + dobrze się nakłada
    + porządne opakowanie z lusterkiem, nawet pędzelek "ujdzie"

niestety:
    - nietrwały - znika po kilku godzinach
    - niby można używać tylko jednego z 3 kolorów, ale lepiej je równoważyć, bo jasny brąz zamiast koloru nadaje tylko złoty połysk

+/- bardzo intensywny zapach, to aż dziwne dla tego typu kosmetyku

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić pureinsanity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Produkt na prawdę wydawał się dla mnie stworzony - piękna kolorystyka, porządne, wielofunkcyjne opakowanie, dobra konsystencja pudru, efekt rozświetlenia o które mi właśnie chodziło. Wszystko super gdyby nie okazało się, że puder powoduje u mnie wysyp małych krostek, szczególnie w okolicy skroni. Oczywiście nie dzieje się tak po jednokrotnym użyciu pudru, ale kiedy stosowałam go kilka dni pod rząd ta swego rodzaju wysypka niestety znów się pojawiała. Po paru eksperymentach potwierdziłam swoje obawy czym jestem bardzo rozczarowana.
    Pomimo tego polecam go przetestować, na prawdę daje ładne efekty Używam tego produktu od: 4 mcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić mademoiselle_isu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, delikatny bronzer
  • + dobrze się nakłada
    + ładnie stapia się ze skórą
    + daje widoczny ale zarazem delikatny efekt (nie tworzy plam)
    + można ładnie wymodelować twarz
    + ładnie nabłyszcza
    + opakowanie z pędzelkiem i lusterkiem
    + można używać każdego koloru osobno
    + nie wysusza oraz nie uczula

Dobry kosmetyk, na pewno spodoba się kobietom, które nie lubią bardzo mocnego makijażu.

Chcesz pochwalić Bellaza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prędzej nabłyszczacz niż bronzer
  • Kupiłam go bo lubię ogólnie kosmetyki l'oreala, poza tym szukałam dobrego bronzera który nie zrobi mi krzywdy. Dodatkowo spodobał mi się pomysł (wcale nie nowy) wersji kolorystycznych dopasowanych do koloru włosów.

Wybrałam wersję dla brunetek, różnica tak naprawdę jest tylko w kolorze różu.

W sumie nie mam mu nic do zarzucenia: łatwo się nakłada, ładnie wtapia się w skórę, nie wysusza.

Jednak nie daje upragnionego efektu skóry muśniętej słońcem - jedynie ładnie nabłyszcza.

Tak więc zamiast bronzera mam całkiem przyzwoity nabłyszczacz

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Amorek_1985 za czytelną i pomocną recenzję?