St.Tropez, Self Tan Bronzing Mousse (Mus brązujący)

Powiększ St.Tropez, Self Tan Bronzing Mousse (Mus brązujący)

Zgłoszony przez czerwony_mak

Self Tan Bronzing Mousse jest super - lekki, łatwy do zastosowania, aksamitny mus, który zapewnia opaleniznę o jakiej marzyłaś. Nie pozostawia smug, wysycha w 60 sekund po aplikacji więc możesz używać go zawsze i wszędzie. Samoopalacz zawiera w składzie aloes, oraz zaskakująco ładnie pachnie.
Stosowanie:
- dokładny peeling całego ciała,
- nawilżenie łokci, kolan, stóp, nadgarstków balsamem,
- wstrząsnąć pojemnik przed użyciem,
- nanieść preparat w rękawiczkach na całe ciało,
- odczekać 60 sekund przed ubraniem się,
- przez 4 godziny unikać pocenia się i wilgoci / możesz nanieść samoopalacz przed snem,
- po odczekaniu 4 godzin / lub rano po przebudzeniu spłucz preparat pod prysznicem by uzyskać efekt złotej, perfekcyjnej i naturalnej opalenizny,
- stosuj do dwóch razy w tygodniu.

• Zachwycający piękny brązowy kolor
  • Nigdy nie interesowałam się produktami samoopalającymi dopóki nie poleciła mi go znajoma, mówiąc, że jest naprawdę dobry i bezpieczny. Muszę przyznać, że produkt jest naprawdę dobry.
    - nie pozostawia smug (oczywiście, jeśli prawidłowo i ostrożnie jest aplikowany) plamy się zdarzają ale wszystko zależy od umiejętności nałożenia jednak mimo to efekt naprawdę jest dobry,
    - plus za to, iż jest naprawdę kolor głęboki brąz, nawet powiedziałabym ze czekolada, co dla bardzo bladych naturalnych blondynek do których należę jest doskonały, bo większość barwi na pomarańcz co wygląda bardzo źle a ten kosmetyk w końcu daje naturalny efekt,
    - jest łatwy i wygodny w aplikacji, rękawica, choć byłam negatywnie zdziwiona ze nie była dołączona do produktu tylko trzeba ja było dodatkowo zakupić, ułatwia prawidłowe rozprowadzenie produktu,
    - duże opakowanie, wygodne, wydajne, napewno starczy na długo,
    - zapach nie jest aż tak nieprzyjemny jak u innych produktów samoopalających choć mimo wszystko muszę przyznać, że gdzieś ten zapach przez pierwszy dzień po aplikacji się kręci po skórze i jest wyczuwalny ale mimo wszystko i tak nie jest odpychajacy za to również plus ogromny.
    - efekt na skórze jest bardzo długi byłam nawet zdziwiona tym po pierwszym zastosowaniu. Spodziewałam się ze utrzyma się to przy codziennym myciu może 3 dni a jednak starcza na prawie tydzień mimo tego ze stopniowo delikatnie niknie, jednak schodzi równo i nie pozostawia smug ani plam.
    Idealny do rąk, dekoltu oraz nóg. Stosuje produkt jedynie na te partie ciała, jedynie wtedy kiedy wiem ze będą widoczne następnego dnia. Stosowałam również na szyje, ale raz wychodzi raz nie z rękawiczką czy bez rękawiczki. Polecam stosować w świetle dziennym- ma się pełną kontrolę nad uzyskanym efektem i głębią koloru oraz rozprowadzaniem. Całościowo kosmetyk oceniam na dobry, gdyż nie zawsze wszystko ma taki efekt końcowy po zastosowaniu jaki bym chciała, może dlatego, iż nie mam takiej wprawnej reki w używaniu i stosowaniu samoopalaczy.. Polecam, wart napewno swojej ceny.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić night747 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 73 raz(y)
  • Mocna czwórka
  • Miałam przyjemność używać zarówno musu jak i balsamu.

Ten samoopalacz jest bardzo dobry.

+nie śmierdzi prawie wcale

+nawilża

+nie przesusza skóry w tak znacznym stopniu jak większość samoopalaczy drogeryjnych

+wygodne opakowanie zarówno balsam jak i mus

+dość wydajne - mus jest bardziej wydajny

+efekt dość subtelny jak ktoś oczekuje efektu a\'la mulat / murzyn to będzie zaiwedziony, większość kosmetyku spłukuje się podczas porannego prysznica

+ ja zwykle nakładam 2-3 noce pod rząd - dzięki temu mogłam uzyskać efekt opalenizny z okresu wakacji

+nikt mi nie wierzy, że używam opalenizny z tubki ale też nikt mi nigdy niepowiedział, że to opalenizna solaryjna *** generalnie ludzie myślą że mam taki naturalny odcień skóry

+moja skóra jest naprawde jasna a dzięki samoopalaczom mogę cieszyć się delikatnie złoto brązową skórą

+nakładam rękawiczkami lateksowymi albo rękawicą st. tropez - której niestety nie polecam.

+skandalicznie wysoka cena - nie wiem czy skuszę się ponownie - od kilku tygodni testuje st. moriz i efekt jest ten sam :P

+zmywając się nie robi żadnych smug! nie schodzi plackami - pod tym względem ideał

duży oddech po beznadziejnych samoopalaczach z drogerii

lotion i mus kupiłam i tak -20% taniej

nie wiem czy kupię ponownie ponieważ równie świetny efekt dają mi produkty st. moriz. a st. moriz jest połowę tańsze.

Używam tego produktu od: mus potem balsam przez cały 2014rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 mus 1 balsam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 356 raz(y)
  • Jeden z lepszych
  • Bardzo dużo samoopalaczy już znam, ale St.Tropez zasługuje na szczególną uwagę. Dla mnie bardzo dużym plusem jest kolor kosmetyku, dokładnie widzę gdzie został już nałożony i dzięki temu nie zdarza mi się zbyt często, aby na skórze pojawiły się po nim zacieki.

Ciemnobrązowy kolor- bardzo praktyczny przy nakładaniu.

Zapach przez długi czas dosyć ładny, co prawda później zaczyna się zamieniać w typowy samoopalacz, ale trwa to krótko, u mnie w fazie snu.

Nakładać St Tropez najlepiej rękawicą. Ja zaopatrzyłam się w rękawicę do samoopalaczy Gosh (jest z frotki, a co za tym idzie, przecieka przez nią samoopalacz niestety, ale mimo to jej nie wyrzucę), dzięki niej kolor jest naprawdę bardziej równy.

Samoopalacz bardzo szybko się wchłania. Podobnie jak Gosh, sądzę, że to właśnie jego tańszy zamiennik, mimo wszystko, bo działa i zachowuje się tak samo.

Kolor nazajutrz jest ładny, ale niestety po prysznicu uzyskuję kolor jaśniejszy. Producent zaleca stosowanie tego produktu do dwóch razy na tydzień, a ja musiałam czasem nakładać go dzień w dzień, aby kolor był bardziej wyraźny.

Trwałość koloru- około 3 dni. Liczyłam na więcej.

Zmywanie się koloru ze skóry po kilku dniach jest niekłopotliwe, stopniowe, w związku z czym nie ma plam, nawet nie trzeba używać peelingu, gdyby nie to, że lubię peelingi same w sobie.

Ogólnie warto, ale jego cena jest jak na mój gust skandaliczna.

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: trudno ocenić, około 30% z 240 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZASTĄPIŁ XEN-TAN
  • Od dłuższego czasu zakochana byłam w xen-tan - ale się odkochałam.
    Co do jakosci porównywalne, ale łatwość nakladania bez porównania. Zdecydowanie szybciej się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić magalea za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • Mus poleciła mi koleżanka.Wcześniej używałam Garniera(tego co nie śmierdzi)i też był ok ale schodził nierównomiernie i opalenizna była słabo widoczna.Próbowałam też opalania natryskowego i to była kompletna porażka.
    Pierwsza aplikacja nie wyszła mi najlepiej.Problematyczne strefy to dłonie,kostki,pięty,łokcie.Mus musi być w tych miejscach dobrze roztarty i zmieszany z balsamem nawilżającym.Da się uzyskać naprawdę naturalny efekt.Ja jestem bardzo blada a nie chce korzystać z solarium.Mam kolor Medium i jest w sam raz.I podana cena jest z kosmosu.Mozna go dostać w sezonie za 5-6euro na wyspach np.w Primarku
    Podsumowująć:
    +naturalny odcień opalenizny
    +można uzyskać efekt bez smug
    +nie brudzi
    +nie śmierdzi jak inne samoopalacze

+/- cena(trzeba sobie zrobić zapas bo poza sezonem cięzko dostac i już kosztuje dużo więcej)

-używam na twarz ale troche włazi w pory,mimo wszystko nie powoduje żadnych zmian
    -aplikacja jest męcząca,trzeba się troszkę postarać żeby uzyskać ten idealny look
    -schodzi równomiernie tylko jeśli skóra jest idealnie nawilżona,czasem trzeba zrobić delikatny peeling
    Daje mu 5gwiazdek bo mimo tylu wad to i tak warto się namęczyć dla opalenizny która wyglada jak naturalna a nie ta z solarium.

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić agarich za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt
  • Bardzo fajny produkt, dobrze się rozprowadza i nie pozostawia smug, oczywiście nieodłącznym elementem jest tu rękawiczka, bez niej nie polecałabym używać samoopalacza bo plamy zostaną na całych dłoniach.
    Podoba mi się w tym produkcie to, że można samemu kontrolować odcień w jakim chcemy być opalone. Przy jednej aplikacji będzie to lekka naturalna opalenizna, natomiast przy kolejnych odcień będzie coraz ciemniejszy. Polecam, jest to jeden z lepszych samoopalaczy na rynku.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić Miss L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, ale jest kilka "ale"
  • Kupilam, po przeczytaniu peanow roznych youtuberek na temat tego samoopalacza. postanowilam wiec sproowac, pomimo dosc wysokiej ceny...
    \nZalety:
    \n- piekny kolor naturalnej opalenizny
    \n- przyjemna konsystencja musu
    \n- piekny zapach
    \n- trwalosc
    \n- rownomierne schodzenie (zaznaczam ze nie nawilzalam mojej skory za bardzo w trakcie stosowania tego samoopalacza...)
    \nWady:
    \n- cena...to jest chyba glowny minus tego samoopalacza. W tej cenie mozna kupic kilka butelek tanszego i wcale nie gorszego samoopalacza (np. mojego ulubionego Kolastyna samoopalacz w spray\\\'u ktory niestety zostal zastapiony innym, ale nowsza wersja tez jest bardzo dobra)
    \n- opalenizna jest baaardzo jasna. raczej nie nadaje sie na szybkie opalanie dzien przed. ja aplikowalam go trzy dni pod rzad (specjalna rekawica) i dopiero wtedy utrzymalam zadowalajacy mnie kolor. aczkolwiek nawet wtedy nie byl jakis bardzo mocny...
    \n
    \nO wydajnosci sie nie wypowiem, bo uzywam samoopalacza dosc rzadko, ot - raz na jakis czas, ale patrzac na to ile kosmetyku potrzebuje dla calego ciala, to mysle ze nie jest on jakis bardzo wydajny...

Nastepnie zamierzam wyprobowac sporo tanszy, bedacy poniekad "podrobka" St. Moritz dla porownania, czy warto wydac wiecej na pierwowzor

Chcesz pochwalić alemarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • O co kaman????
  • Samoopalacz dostałam od siostry wraz z rękawicą...i sama nie wiem co o nim sądzić. Chodzi mi dokładniej o kolor, który daje. Niby brązuje, ale tak strasznie lekko, bardzo delikatnie- chyba, że to ja robię coś źle???Nakładam na balsam nawilżający Nivea - po samej aplikacji widzę brązowy kolor na mojej twarzy i ciele, natomiast po nocy i porannym prysznicu ten kolor jest już znacznie bledszy- skóra jest bardzo leciutko opalona. Ma to swoje plusy bo nie ma mowy o plamach na łokciach, brwiach, kolanach itp...tutaj absolutny luz , ideał pod tym względem na lato kiedy nosimy bluzki na ramiączka. Zapach prawie niewyczuwalny, jak na samoopalacz wręcz ładny, świeży- zero smrodu spalonego kurczaka! Schodzi bardzo równomiernie, bez plam i zacieków- być może dlatego, że jest tak delikatny. Nawet po 2 aplikacjach pod rząd opalenizna jest mega naturalna i leciutka. Czytałam opinię koleżanki na dole z dodanymi zdjęciami i powiem wam, że ja nie wiem jak ona tego dokonała- może po prostu trzeba nałożyć grubszą warstwę ???? Ja jestem jednak zadowolona bo delikatny efekt przy mojej mlecznej cerze i jasnych włosach jest wskazany. Nie polecam dziewczynom , które lubią mocno brązowy, orzechowy odcień. Cena dosyć wysoka, ale przyjemność z użytkowania, fajna konsystencja musu i śliczne opakowanie rekompensują wydatek.

Dodaję kilka słów bo wpadłam na to jak się zrobić na mleczną czekoladę- po prostu trzeba zaaplikować samoopalacz na czystą skórę- bez balsamu. Niestety ten produkt nie wsiąka od razu w skórę, jakby wnikał w nią stopniowo pozostawiając i tak wierzchnią warstwę, co skutkuje upier... ( bo powiedzieć brudnym to w tym wypadku za mało) prześcieradłem, poduszką, kołdrą i piżamą . Wszystko do prania, ale sam efekt na skórze, po prysznicu jak najbardziej spoko . Równomierna , elegancka opalenizna...tylko to pranie:-(:-(

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Modna_Lala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moze byc
  • ST.Tropez Bronzing mousse dostalam w spadku po kolezance,ok 1/2 opakowania nie moglam doczekac sie aby go uzyc na wlasne cialo.
    Aplikowalam go specjalna rekawica do tego przeznaczona.Bardzo fajna konsystencja musu, bez drobinkowa,chociaz lubi sie rozdzielac.Rozciera sie rownomienrnie,szybko wysycha I wchlania sie w skore,juz przy pierwszej aplikacji dostajemy efekt pieknie przybrazowionej skory.Czysty braz bez odcienia zolci czy pomaranczy.Rowniez schodzi rownomiernie nie powodujac lat,przy nakladaniu nie mam obawy o zacieki bo ich nie robi. Chyba lekko zapycha skore,bo kilka godzin po aplikacji gdzieniegdzie dostalam czerwone kropki.Nie smierdzi ,po kilku h czuc lekki zapach samopalacza ,ale nie jest to uciazliwe.
    Otoz nie jest to moj HG wsrod samoopalaczy gdzyz nie daje mi takie looku jaki bym chciala,a chcialabym ciemny ,piekny braz,taki jaki moge uzyskac przy Bake Fake Beyond Bronze(chyba moj ideal)
    Co do wydajnosci,to uwazam ze ten samopalacz jest niewydajny ,startowalam z 1/2 opakowania (tego mniejszczego) a po dwoch uzyciach zostalo ok 1/4.zuzywa sie go naprawde duzo ale piankowa konsystencja jest chyba zawsze malo wydajna.Opakowanie fajne,pompka dozuje wystarczajaca ilosc
    Nie wiem czy sama kupie,cena wysoka w IRL koszt malego opakowania to ok 27 euro...a zdaje sie ze poznalal lepsze.Aha I jeszcze co do trwalosci-na ciele utrzymuje sie ok 3 dni,to troche zamalo

Używam tego produktu od: od trzech tyg
    Ilość zużytych opakowań: w tyrakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Rewelacyjny Plusy: nie robi zacieków, piękny kolor-nie wpada w żółty, utrzymuje się od 3-4 dni, widać gdzie już nakładaliśmy. Minusy: wysoka cena, trudno dostępny, szkoda, że nie utrzymuje się dłużej. Po paru godzinach pojawia się nieprzyjemny zapach, ale znika po kąpieli. Mimo wysokiej ceny nie żałuję, że go kupiłam.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić aronia34 za czytelną i pomocną recenzję?