St. Ives, Kolagen & Elastyna, Balsam do ciała do skóry suchej i normalnej

Powiększ St. Ives, Kolagen & Elastyna, Balsam do ciała do skóry suchej i normalnej

Zgłaszająca osoba: agata

Zaawansowana receptura balsamu do ciała stworzona w laboratoriach St. Ives, łączy w sobie proteiny kolagenu i elastyny o intensywnych właściwościach pielęgnujących skórę. Balsam natychmiast przynosi komfort i ukojenie suchej skórze oraz zapewnia jej głębokie nawilżenie. Naskórek odzyskuje swą naturalną miękkość, gładkość oraz naturalną elastyczność. Regularne stosowanie balsamu zapewnia zdrowy i młody wygląd skórze.
Zawiera czystą wodę ze szwajcarskiego lodowca, receptura z wyciągiem ze szwajcarskich roślin, które odżywiają skórę, z proteinami elastyny i kolagenu, które znajdują się w zdrowej, młodej skórze.
Rezultat: Wzrost nawilżenia o 200%, poprawa gładkości i miękkości skóry.
Dostępny w opakowaniach 200, 300 i 400 ml.

• Ujdzie
  • Kupiłam ten balsam jakoś tak bez namysłu.
    Mam suchą skórę, dosyć problematyczną.
    Balsam ładnie pachnie, jest wydajny, tani, ma ładne opakowanie i spoko skład.
    Niby ma ujędrniać, ale daje tylko taki lepki efekt, nie lubię tego.
    Słabo się wchłania no i jednak wolę całkowicie wolne od chemii balsamy

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Falabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni i brzydko pachnie
  • Jak dla mnie balsam jest bardo przeciętny , dosyć tępy ale łatwom się wchłania bez pozostawienia tłustej warstwy. Wydajny i tani. niezbyt dobrze nawilza, po kilku godzinach skóra może byc juz przesuszona. Bardziej nadaje sie na lato niz na z zimę.
    Minusem jak dla mnoie jest nieprzyjemny zapach który mi nie odpowiada i który w miarę upływu czasu niekorzystnie zmienia się na skórze.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża i się lepi
  • BardZO skuteczny i bardzo przeciętny balsam nawilżający w pieknym i bardzo poręcznym opakowaniu. Natłuszcza, nawilża, pozostawia po sobie pamiątkę; film. Jedni lubią, inni nie. Ja niekoniecznie. Przyjemnie i nienachalnie pachnie, wystarcza na bardzo długo. Bardzo dobry zakup w przypadku niechęci do wydawania pieniędzy.

Chcesz pochwalić Suzanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilża
  • Obecnie zdradzam ten balsam z innym ale chętnie do niego wracam. Doskonale nawilża, skóra po jego użyciu jest mięciutka nie wysusza się przez długi czas. Ma ładny nie drażniący zapach. Bardzo dobry balsam.

Używam tego produktu odwóch lat
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić koczkodanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak narazie najlepszy
  • Dobrze się wchlania a skóra jest miekka w dotyku nie ma uczucia lepkosci a zapach tez mi sie podoba i nie tylko mi ) Sklad kolagen koajrzył mi sie z działaniem przeciwzmarszczkowym ale poczytałam i się dowiedziała ze od 20 lat+ należy stosować kremy z kolagenem bo, działa jak mokry kompres, zapobiegający wysuszeniu skóry.
    Używam od roku
    Żadnego produktu dobrego w tak niskiej cenie nie znajdziecie )

Chcesz pochwalić Młoda mamusia:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Mnie ten balsam bardzo przypadł do gustu, nawilża, zmiękcza i nie mam po nim uczucia tłustości. Zapach bardzo mi się podoba, ale jest dość charakterystyczny (więc lepiej powąchać przed zakupem Nie pamiętam już za ile go kupiłam, ale coś ok..8 zł więc cena niewysoka, a produkt wg mnie naprawdę bardzo dobry. Konsystencja jest "leista", dzięki temu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Najprawdopodobniej kupię go ponownie, ale na razie kupiłam inny-chciałam znaleźć coś z lepszym składem (czego po namyśle żałuję,bo może ten co kupiłam teraz ma lepszy skład, ale St. Ives lepiej mi sie stosowało)
    Używam tego produktu od: ok.roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Jakby ktoś chciał to napiszę skład :
    Składniki (INCI): WATER(AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL(PARAFFINUM LIQUIDUM), PROPYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, GLYCOL STEREATE, STEARAMIDE AMP, PETROLATUM, DIMETHICONE, ACETYLATED LANOLIN ALCOHOL, CETYL ACETATE, GLYCERYL STEREATE SE,TRIETHANOLAMINE, CETYL ALCOHOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) EXTRACT,PRIMULA VERIS EXTRACT, SAMBUCUS NIGRA FLOWER EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT,MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, CARBOMER, TETRASODIUM EDTA, SORBITOL, HYDROLYZED COLLAGEN, HYDROLYZED ELASTIN, TOCOPHERYL ACETATE, TRITICUM VULGARE(WHEAT) GERM OIL, PANTHENOL,PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, FRAGNANCE(PARFUM), HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, RED 33(CI 17200), RED 4 (CI 14700), BLUE 1 (CI 42090), YELLOW 5 (CI 19140).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gosiak2009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • poprawny
  • Balsam nawet dobrze nawilża,jednak nie odpowiada mi jego konsystencja:jak dla mnie jest zbyt wodnista.Po użyciu przez jakiś czas czuję,że mam go na skórze.Nie podoba mi się zapach tego kosmetyku,ale nie jest on aż tak nieznośny i dosyć szybko znika.

Używam tego produktu od:miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić embrace2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały!
  • Używam duetu żel pod prysznic+balsam i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest nawilżona, miękka, gładka na długo. Fajna konsystencja, ładny zapach. Niezły skład jak na produkty z niższej półki cenowej. Polecam!
    Nie wiem czy jeszcze kupie, bo takie produkty zwykle kupuje przypadkowo kierujac sie np. promocja w markecie, albo ładnym zapachem.

Używam tego produktu od:3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NadiaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nuda
  • Do zakupu zachęciła mnie koleżanka, która balsam bardzo zachwalała. Zapach bardzo mi się spodobał, jednak po dłuższym używaniu stał się nieznośny. Przypomina mi gumę Donald. Muszę przyznać, że balsam bardzo dobrze pielęgnuje skórę. Świetnie nawilża, wygładza i zapobiega wysuszaniu. Opakowanie jest praktyczne do czasu. Teraz, kiedy zostało go mniej niż połowa, opakowaniem muszę potrząsać żeby coś uzyskać . Balsam jest wodnisty, szybko się wchłania, jest wydajny, a zapach długo utrzymuje się na skórze. I właśnie gdyby nie ten zapach balsam dostałby 5 gwiazdek. Polecam, ale powąchajcie przed zakupem.

Ilość zużytych opakowań: 75 % z 300 ml

Chcesz pochwalić Literka96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny balsam!
  • Kupiłam go w promocji za 6,99zł. Jest idealny, dobrze się wchłania, pozostawia co prawda ochronną warstwę lecz nie klei się ona i w niczym nie przeszkadza. Jeden z najlepszych balsamów jakie stosowałam, nawilża rewelacyjnie, zmiękcza skórę, na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę. Zaczęłam też wypróbowywać inne kosmetyki z tej firmy i muszę przyznać że są godne polecenia!

Ilość zużytych opakowań: 1 - na razie...

Chcesz pochwalić Lilith22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Wyleczył mnie z bardzo suchej skóry kolan i łokci. Nie natłuszcza, szybko się wchłania. I ten wspaniały zapach, który na pewno wszystkim nie przypadnie do gustu.. Zapach mojego dzieciństwa..
    Ponad to cena też nie jest wygórowana, wydajny.

Używam tego produktu od: miesięcy

Chcesz pochwalić biedronka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moze byc
  • Balsam sam w sobie nie jest najgorszy.
    Pomogl uporac mi sie z naprawde bardzo przesuszona skora.Zapach ogolnie mi sie podoba,choc szkoda,ze jest tak szybko ulotny.Bardzo dobrze i szybko sie wchlania.Jedyny minus to ja dla mnie jest za zadki,cos w rodzaju mleczka,a niestety nie tego oczekuje od balsamu.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić Goshiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto
  • Fajny balsam,dołączony do żelu tej firmy,ma lekką,beztłuszczową konsystencję,po nasmarowaniu w ok.1 min się wchłania,potem tworzy się na skórzę fajna,niekleista wyczuwalna warstwa ochronną,nie czuć w ogóle wysuszenia.Na dłuższą metę jakoś szczególnie nie poprawia stanu nawilżenia skóry,minimalnie,ale jest świetny kiedy trzeba się posmarować a potem ubrać np.,rano.

Używam tego produktu od:2 tyg

Chcesz pochwalić Lulu Mortese za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Mam do tego balsamu "sentyment", gdyż okazał się ratunkiem po ciut przydługim wylegiwaniu się na słońcu. W ogóle boję się opalać, mam obawy, że moja skóra "skapcanieje" jak stare jabłko, pomarszczy się. Dlatego od razu poleciałam po coś z kolagenem i elastyną. Balsam zawiera oprócz tego wyciągi roślinne - rumianek, czarny bez, pierwiosnek, słonecznik, jęczmień, lanolinę, pantenol i witaminę E, której obecność cenię w balsamach. Dobrze nawilża, skóra jest miękka, zrelaksowana.
    Zapach mi odpowiada, nie drażni, nie jest chemiczny; jest raczej "staroapteczny", klasyczny, mydlany (trochę mydło peelingujące Dove?). Ja takie zapachy wolę zdecydowanie bardziej niż narzucającą się morelę czy ogórki. Przynajmniej nie kolidują z perfumami.
    Cena niewygórowana, można sie w nim "kąpać" i za to dodatkowa gwiazdka.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: 2 x tubka 200ml

Chcesz pochwalić ishtar4 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo dobry balsam
  • Zgadzam się, że balsam pachnie paskudnie ;-), zreszta jak wszystkie balsamy St. Ives. Plusem jest to, że zapach jest nietrwały i szybko ucieka, więc to żaden ból.
    Natomiast mnie bardzo podoba się jego działanie - świetnie nawilża, wygładza skórę. Nawilżenie jest długotrwałe. Mnie się bardzo podoba.

Używam tego produktu odk. miesiąca

Chcesz pochwalić kid za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Mój komentarz: Jedno z moich ostatnich odkryć. Milutki. Nawilza, pozostawia na skorze ocronny i ladnie pachnacy film. OK - ten zapach nie kazdemu sie musi podobac, ale mnie akurat tak. I niedrogi. A nawilzenie i wygladzeni skory utrzymuje sie przez wiele godzin. POlecam. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ewika za czytelną i pomocną recenzję?