Powiększ Eveline, Sun Care Expert, Ochronny krem do twarzy SPF 50 dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Zgłoszony przez behemotkot

Krem ochronny do twarzy z wysokim filtrem SPF 50 przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym o wielokierunkowym działaniu, zapewnia wysoką ochronę i pielęgnuje skórę. Niezwykle skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA/UVB. Przeciwdziała fotostarzeniu się skóry i gwarantuje ochronę komórek naskórka. Zapobiega powstawaniu przebarwień. Intensywnie nawilża.
Antyleuskine Complex – chroni komórkowe DNA naskórka przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, skutecznie zapobiega fotostarzeniu.
Najnowszej generacji filtry UVA/UVB – zapewniają maksymalny poziom ochrony przeciwsłonecznej. Chronią przed powstawaniem przebarwień.
Kwas hialuronowy – naturalna, silnie nawilżająca substancja używana przez dermatologów do wypełniania zmarszczek. Intensywnie wygładza skórę, wspomaga proces wzrostu nowych komórek, sprawia, że skóra staje się miękka, elastyczna i jedwabiście gładka. Kompleks witamin A, E, F – neutralizuje wolne rodniki, które powodują uszkodzenia w komórkowym DNA. Zapobiega powstawaniu podrażnień. Głęboko odżywia i regeneruje skórę, sprawiając, że staje się ona jędrna i elastyczna.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

Skład: Aqua, Octocrylene, Silica, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Mineral Oil, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Buter, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Hyaluronic Acid, Krameria Triandra Extract, Amber Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Juglans Regia(Walnut) Shell Extract, Polyacrylamid/ C13-14 Isoparaffin, Polysorbate20, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Fragnance, Disodium EDTA, Butylphenyl, DMDM Hydantoin, Propylparaben.

• dobry,ale migruje!
  • Potrzebowałam dobrego kremu z mocnym filtrem, bo mam dość jasną karnację, a mieszkałam w pd. Europie i latem byłam często narażona na poparzenia na twarzy. Ponieważ był to tam jedyny dostępny tego typu polski produkt-zdecydowałam się go kupić.
    +chroni przed słońcem, co oznacza, że spełnia swą funkcję
    +ma wygodne opakowanie
    +dobra cena
    ale
    -migruje do oczu, nawet po paru godzinach i wtedy ciężko wytrzymać
    -jest bardzo gęsty i pozostawia biały ślad po nałożeniu

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eleftheria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni produkt
  • + tani
    +50SPF
    + nie zapycha

- ciężko się nakłada-jest bardzo gęsty,długo wsiąka w skóre
    -bieli
    -bardzo się po nim świece w jakieś 15-20min po aplikacji
    - migruje na twarzy, w połowie dnia zdarza mi sie zatrzeć oko i przez filtr strasznie łzawię,a nie mam wrażliwych oczu

Ogólnie produkt średni.Dla mało-wymagających, nie świecących się buziek będzie dobry.Dla cery tłustej średni.Dokończe go,ale nie kupię ponownie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić madelaine_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Zakupiłam z Tesco - w innych miejscach go (jeszcze) nie widziałam.
    I tak:
    + tani
    +duży faktor
    +nie bieli(przynajmniej u mnie)
    +nie klei się
    +nie błyszczę się (ale tylko tuż po aplikacji)
    +jest dla alergików
    +wydajny (dla 1 to + dla 2 -)

- tępa konsystencja( ja mieszam go z emulsją -łatwiej się to rozprowadza)
    - świece się niemiłosiernie po kilku godzinach, dlatego muszę się koniecznie pudrować
    -jak za dużo nałożę, to korektor mineralny mi sie waży
    -zapycha, wyskakuja zaskórniki

PISAŁAM JUZ RAZ RECENZJE DO TEGO PRODUKTU, NIE WIEM CZEMU RECENZJE ZNIKAJĄ....Używam tego produktu od: 2 -3 tygodnieIlość zużytych opakowań: pocza tek 1,

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić behemotkot za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij