Delia, Dermo System, Hypoalergiczny żel do mycia twarzy i demakijażu

Powiększ Delia, Dermo System, Hypoalergiczny żel do mycia twarzy i demakijażu

Zgłoszony przez kaledonia

Innowacyjny produkt doskonale oczyszcza skórę twarzy i zmywa makijaż, zapewniając optymalny i długotrwały poziom nawilżenia oraz zwiększając jej elastyczność. Dodatkowo działa antyseptyczne i przeciwzapalnie oraz łagodzi podrażnienia naskórka. Idealny dla osób o wrażliwej skórze, które nie wyobrażają sobie codziennej pielęgnacji twarzy bez użycia wody. Produkt hypoalergiczny, nie zawiera alergenów i sztucznych barwników.

• Bardzo dobry
  • Bardzo dobry żel, który myje twarz i zmywa makijaż.
    Kosmetyk radzi sobie z każdym typem makijażu, nawet tym mocniejszym i nie trzeba nie wiadomo ile i jak mocno masować twarzy, aby była czysta.
    Żel nie podrażnia, można spokojnie myć nim oczy. Po jego zastosowaniu czuć na twarzy delikatne ściągnięcie, jednak nie jest ono nieprzyjemne.
    Produkt jest MEGA wydajny - starcza mi spokojnie na 3 miesiące, przy czym cena: niecałe 8 złotych to żart za taką ilość i jakość kosmetyku
    Posiadam wersję w nowym opakowaniu, tym bez pompki a mimo to udaje mi się zużyć ten żel do samego końca - wystarczy, że postawię butelkę do góry nogami przy końcowce produktu.

Ilość zużytych opakowań: 2, używam trzecie

Chcesz pochwalić Fioletowa_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE !
  • Żel stosuje do demakijażu wieczornego. Słabo się pieni - dla jednych minus, dla innych obojętna kwestia. Zmywa makijaż dość dobrze, lecz po dwóch podejściach. Używam tuszu wodoodpornego stąd można na przypadłość. Po rekomendacji osób na tej stronce postanowiłam go kupić i może miałam za duże oczekiwania... Jednak w moim przypadku żel kompletnie się nie sprawdził, po jakimś tygodniu regularnego stosowania dostałam duży wysyp niedoskonałości na całej buźce ! Przestałam używać i wszystko przeszło ... Zrobiłam po miesiącu drugie podejście (myślałam, że może to skutek nowego kremu do twarzy) i jednak sytuacja się ponowiła ! Duży wysyp niedoskonałości. Bardzo niska cena, dla mnie mało wydajny!Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny, unikalny, jakościowy
  • Dla mnie ten żel jest niekwestionowanym KWC, ze względu na to, że to czego oczekuję od żelu oczyszczającego, spełnia właśnie ten produkt. Ważnym aspektem, jak nie najważniejszym jest to, aby zawierał w sobie naturalne składniki i żeby nie zapychał buźki. Mam cerę mieszaną, trądzikową naczyniową i wrażliwą, stąd moje wymagania są bardzo wysokie. Nie spodziewałam się, że znajdę tak dobry produkt w niskiej cenie. Żel się lekko pieni, oczyszcza i potrafi zmyć makijaż (!) do perfekcji, czego później dowodzi czysty wacik po użyciu toniku oczyszczającego. Nie widzę żadnych wad, ściąganie skóry jest jak najbardziej naturalne, tym bardziej, że po użyciu właśnie ww. toniku, to uczucie całkowicie znika. Dla mnie ważne jest dogłębne oczyszczenie produktem z przyjaznymi dla skóry składnikami, co gwarantuje ten żel. Obecnie zmieniło się opakowanie, jego minusem może być brak pompki, która była obecna w starej wersji. Jednak radzę sobie przelewając żel do starej butelki z pompką.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić loverock za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Plusy:
    + Doskonale zmywa makijaż, nie podrażnia przy tym oczu. Zawsze miałam problem ze zmywaniem makijażu żelami, ale ten sprawdził się w 100%.
    + Pomimo tego, że się nie pieni i konsystencja jest inna niż przy żelach to zmywa doskonale. Lepiej od wszystkiego co do tej pory używałam.
    + Dodatkowo świetnie oczyszcza skórę, odświeża.
    + Ma przyjemny zapach.
    + Jest wydajny.
    + Mam inne opakowanie niż na zdjęciu, jest poręczne, nie zajmuje dużo miejsca.
    + CENA. Dałam za żel niecałe 7 zł. Za taką jakość dałabym dużo więcej.

Minusy:
    - Jednyny minus to fakt, że nie nawilża tak jak obiecuje producent. Od razu trzeb użyć kremu, skróra jest troszkę ściągnięta. Ale to chyba moje uroki, zawsze muszę pożądnie nawilżyć twarz.

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie opakowania, bardzo wydajny

Chcesz pochwalić buffy.btvs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znalazłam idealny produkt do demakijażu, który również nadaje się do codziennego oczyszczania twarzy
  • Jest boski!
    Doskonale zmywa makijaż, nie podrażnia, nawet jak przez przypadek wleci do oka.
    Cera po umyciu jest czyta, powiedziałabym nawet, że żel ładnie ją pielęgnuje. Przynajmniej u mnie jest po nim bardzo fajny efekt, lepszy niż po moim obecnym kremie. Oszczędzam go, i używam tylko do zmywania makijażu, bo niestety do Natury mam dość daleko. Ale przy następnej wizycie chyba zrobię większe zapasy.
    Używam tego produktu od: 3 mięsięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić karollova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt
  • Wart polecnia produkt, fajnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, nie wysusza, ładnie pachnie. Po prostu cudo. Nie zamiemie na nic innego. Może nie jest zbyt wydajny ale mu to wybaczam bo lubie robic zakupy a to cacko koszyuje koło 7 zł w Naturze

Używam tego produktu od: 4 tyg

Chcesz pochwalić Buzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!
  • jestem zafascynowana tym produktem, pierwszy żel który tak pięknie zmywa makijaż, szczególnie oczu- już dawno pożegnałam dzięki niemu tarcie oczu płatkami kosmetycznymi. Nie uczula ani nie szczypie w oczy!!! Jest mega wydajny.Tani. Ponadto nie pozostawia spiętej skóry, nie powoduje jej przesuszenia dzięki czemu równowaga jest zachowana a produkcja sebum nie tak bardzo intensywna jak po użyciu produktów do pielęgnacji skóry tłustej( musiałam sama do tego dojść, chyba po 5 latach :p )

Jedynym - jest dostepność, ja kupuje w naturze ale tez widzialam w paru aptekach i kioskach ruch.
    I szkoda że w najnowszych opakowaniach już niema pompki

Nie zamienie go na zaden inny!
    Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: 6?

Chcesz pochwalić mn mn za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACYJNY PRODUKT ZA GROSZE !!! jestem bardzo zadowolona.
  • Działanie kosmetyku jest rewelacyjne

Ten przezroczysty delikatny żel, rekomendowany jest przez producenta jako niezwykle łagodny, kojący podrażnienia i faktycznie tak jest

Żel jest w miarę gęsty, wygodnie rozprowadza się na skórze, lekko się pieni,myje, tonizuje i nawilża skórę

Poza tym:

- nie powoduje podrażnień typu zaczerwienienia czy wypryski

- pachnie leciutko ziołami

-UWAGA UWAGA : NIE ZAWIERA SLS !
    DLA MNIE TO SUPER SPRAWA BO NIEWIELE JEST "MYJACZY" BEZ TEGO SKŁADNIKA

-w efekcie moja skóra twarzy jest dokładnie oczyszczona, odświeżona, gładka i miękka,

- opakowanie to przezroczysta plastikowa butelka, z wygodną pompką, o pojemności 210 ml

-jest tani i wydajny, co również jest jego niewątpliwą zaletą

Szczerze polecam

Używam tego produktu od: MIESIĄC Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić kliwias za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawde wart polecenia ;D
  • Kupiłam go z konieczności, kiedy to przez dłuższy czas nie było w naturze dostawy płynu micelarnego z delii i za 5 czy 6 wizyta zmuszona sytuacja pomimo oporów i niechęci do zeli do demakijażu musiałam go nabyć i na szczęście okazał się strzałem w 10 ;D

+ działa- usuwa bez problemu cały niewodoodporny makijaż, bez żadnego szorowania, pocierania itp
    + cena- ok 7 zł- porównywalna z płynem micelarnym, a nie muszę dokupować płatków kosmetycznych ;p
    + pieni się dość delikatnie, ale dla mnie ważne ze ma poślizg ;D
    + konsystencja- taki przyjemny kisiel ;D
    + nie podrażnia mi oczu ani buzi- co prawda dosyć szybko muszę ja tonizować i nawilżać, ale z doświadczenia wiem, ze moja skora reaguje tak po prostu na wodę ;D
    + blokowana pompka- świetny praktyczny 'myk' nie muszę kombinować mokrymi rękoma z jakimiś koreczkami i innymi pierdołami ;p
    + wydajny- używam go od początku roku codziennie wieczorem do demakijażu i zużyłam 'mniejsze pół' ;D
    /nie wiem jak niektóre dziewczyny tu mogą pisać, ze jest niewydajny, co one, cale ciało nim myją ;P/
    + dostępny- natura i nieduże drogerie u mnie w mieście
    + zapach- delikatny, mnie pasuje, pachnie mi taka 'czystością'
    + daje poczucie naprawdę oczyszczonej twarzy

na pewno na stale zagości w mojej szafce w łazience, teraz płyn micelarny delii stosuje od święta, bo tym odmejkapiam twarz po prostu szybciej ;D

Używam tego produktu od: poczatku roku

Chcesz pochwalić rudamartusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy !
  • Jak dla mnie to rewelacja, nie mam cery alergicznej, ale niestety dość często inne kosmetyki (najczęściej garnier) podrażniają moją skórę, rzadko kiedy mogę dobrać odpowiedni żel, ale w końcu znalazłam
    świetny, nawet już niczym innym nie zmyję makijażu, chyba, że zajdzie konieczność, że nie będę miała tego żelu akurat pod ręką

same zalety jak dla mnie :
    -cena (ok 8zł)
    -wydajność
    -dobrze się pieni
    -zapach może nie jest zadowalający do końca, ale to w końcu żel hypoalergiczny
    -świetnie zmywa makijaż
    -dobrze nawilża
    -oczyszcza
    -skóra po nim jest miękka

Po prostu idealny

Używam tego produktu od: miesiąca, ale kiedyś też go używałam
    Ilość zużytych opakowań: ok. 2-3

Chcesz pochwalić Rydwanek16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry.!
  • Produkt godny polecenia. Jestem alergiczką i no niestety ale musze powiedzieć że mam spory kłopot z kupieniem produktu, który mnei nie uczuli ani nie zapcha mojej twarzy. Ten żel jest idealny dla cery wrażliwej. Polecam.!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt. 200ml

Chcesz pochwalić monikape18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szalu nie ma, na szczescie wysuszenia tez nie
  • Mam nowa wersje opakowania z wygodna pompka.
    Taki sobie zel - tzn. krzywdy nie zrobil, ale nie powalil mnie na tyle, zebym ponownie go kupila.
    Nie wysusza i nie podraznia, dosc niezle nawilza, ale moja sucha, histeryczna i wrazliwa skora woli jednak cudo Herbal Garden.
    Ma zadziwiajaca konsystencje - takich glutkow. Jesli ktos ma tak wrazliwa cere jak ja, na pewno w akcie desperacji nie raz myl twarz siemieniem lnianym - podobne doznania mamy i przy tym zelu.
    Pieni sie niezle, zmywa tez.
    Zapach - moze to i szalwia, nie wiem, szalwia plucze regularnie gardlo i dla mnie pachnie inaczej, zel kojarzy mi sie z aromatem perfum Aqua di Gio Armaniego, tak ze doznania olfaktoryczne dosc ciekawe
    Jezeli chodzi o dzialanie szalwi, to chyba bardziej odpowiada mi zel Nuno od Ziai - mam wrazenie, ze lepiej wplywa na podraznienia.
    Podsumowujac - niezly, ale moglby byc lepszy.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić Pintalabios za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelka
  • Szukałam i znalazłam. Nie zamieniłabym go na żadne inne 'garniery" etc :P
    Wspaniały produkt , same plusiki :
    - cena
    - opakowanie - pompeczka
    - wydajny
    - świetnie oczyszcza skórę

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Ewelindz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Zdecydowałam się na niego ze względu na prześwietne opakowanie z pompką.
    Żel bardzo dobrze oczyszcza. Zazwyczaj nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry, ale myślę, że osoby z suchą cerą mogą to odczuwać. Nie zapycha ani nie powoduje u mnie jakichś niespodzianek. Plus za to, że nadaje się do okolic oczu. Czasami, gdy mam delikatny makijaż oczu, to przy pomocy żelu usuwam cały make-up. Nie podrażnia i nie przesusza i tak cienkiej i delikatnej skóry w okolicach oczu. Z tego względu jest świetnym rozwiązaniem na jakichś wyjazd, nie trzeba zabierać ze sobą dodatkowego preparatu do demakijażu.
    Jak dla mnie ten żel mógłby się lepiej pienić. Wiem, że to nie pienienie się wpływa na zdolności oczyszczające, niemniej gdy coś się dobrze pieni (czy to żel do mycia, czy szampon), mam wrażenie, że produkt lepiej działa.
    Polecam spróbować, moim zdaniem jest wart uwagi.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić nalatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • zdecydowanoie poelcam ten żel do mycia twarzy. oczyszcza twarz oraz oczy nawet z mocnego makiajżu. pod oczami nie zostają żadne ciemne smugi. nie wysusza skóry, nie ściaga jej. jak za tę cenę jest świetny i wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 3 (200 ml)

Chcesz pochwalić indygo79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły.
  • Zazwyczaj zmywając tusz jakimkolwiek żelem, czy też mydłem miałam oczy jak panda. Gdy używam tego żelu, po tuszu na rzęsach nie ma nawet śladu.
    Do demakijażu sprawdza się świetnie.
    Jednak jako samodzielny produkt oczyszczający nie spełnia moich oczekiwań. Czuję, jakby skóra po jego użyciu była niedomyta (mam mieszaną cerę w kierunku tłustej).
    Opracowałam sobie taki oto patent:
    najpierw zmywam makijaż tym oto żelem (używam go jak każdego innego żelu do mycia twarzy), a potem "poprawiam" całą twarz kostką Dove, wtedy oczyszczenie jest kompletne.
    Muszę również dodać, że kosmetyk jest mało wydajny, na szczęście cena jest przystępna - zapłaciłam za niego 4,99.
    Prawdopodobnie nie kupię więcej tego żelu, gdyż w jednej sieci dyskontowej za tę samą cenę mogę dostać kosmetyk równie skuteczny, a bardziej wydajny.

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podrażnia oczy...
  • Kosmetyk zakupiłam w celu demakijażu, który robię od razu po powrocie z pracy - do mycia twarzy wieczorem używam innych kosmetyków.

co do plusów:

+ bardzo wydajny,
    + tani (7,50 zł w drogerii Natura z 210 ml)
    + bardzo fajnie, że ma pompkę, jednak żeby wykorzystać kosmetyk do końca musiałam się trochę napracować,
    + dobrze radzi sobie z demakijażem, zwłaszcza tuszem do rzęs,
    + fajna, lekka, żelowa konsystencja,
    + ładny, świeży zapach,

Co do minusów:

- podrażnia moje oczy, zaraz po usunięciu tuszu z rzęs muszę spłukać twarz wodą, bo oczy łzawią i pieką, co dla mnie stanowi bardzo duży problem,
    - wysusza skórę...

Może gdyby mnie oczy nie piekły, wróciłabym do niego, a tak - raczej nie ma szans, a szkoda, bo sam w sobie kosmetyk przyjemny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stokrotkal86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Naprawdę nie spodziewałam się po tym żelu takich efektów, a jednak ...

-Żel ma cudowny zapach jakby takiej oczyszczającej i kojącej białej herbaty
    -Gęsta konsystencja
    -Świetnie oczyscza odświeża, coś nie do opisania
    -Myślę, że pomaga zwalczać pryszcze i zaskórniki oraz zapobiega nowym niespodziankom
    -Opakowanie z pompką, wygodne i higieniczne
    -Tani jak barszcz

Polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: kilka mscy

Chcesz pochwalić martynab_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Demakijaż i oczyszczanie - rewelacja!
  • Mam cerę mieszaną, twarz bardzo mi się świeci. Po pierwszym użyciu - miłe zaskoczenie. Żel za 7zł zmywa cały makijaż, jak i świetnie oczyszcza + potem daje efekt bardziej zmatowionej cery. Niestety moja skóra się już uodporniła i nie ma aż takiego fajnego efektu jak na początku, ale mimo wszystko, polecam !

Jak na razie najlepszy jaki miałam, nie dorównal Garnier Czysta skróra 3w1 .

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić corby15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry za niska cene
  • + dobrze zmywa makijaż
    + nie piecze, nie podrażnia oczu
    + tani
    + wydajny
    + nowe opakowanie ma pompkę
    + delikatny, prawie niewyczuwalny zapach, który znika po aplikacji na skórę

- nie radzi sobie z kosmetykami wodoodpornymi

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 210ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić CatGirl92r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Pamiętam, że kupiłam go, ponieważ był tani. Przy pierwszym użyciu mile zaskoczył mnie jego zapach - kojarzy mi się z aloesem. Używając codziennie rano i wieczorem mogę stwierdzić, że nie podrażniał mi skóry, a przede wszystkim oczu, z makijażem twarzy sobie radził, z oczami już niekoniecznie.
    Nie wysuszał mi skóry, ale potrafił pozostawić uczucie ściągnięcia
    Produkt wydajny, wystarczył mi na około 5 miesięcy, ale na dnie pozostała odrobina produktu, z którą pompka sobie nie radzi...
    Za tę cenę jak najbardziej do codziennego użytku

Używam tego produktu od: październik 2011
    Ilość zużytych opakowań: 210 ml (jedno całe)

Chcesz pochwalić angelois za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto!
  • Kupiłam żel sugerując się niezłymi recenzjami na wizażu Po ilości wypróbowanych przeze mnie kosmetyków do mycia twarzy, muszę szczerze przyznać, że ten naprawdę jest niezły.
    + dobrze zmywa makijaż twarzy (ale z tuszem do rzęs już sobie nie radzi-cała jestem rozmazana )
    + nie wysusza mojej twarzy (tłustej, trądzikowej, naczynkowej, miejscami wysuszonej po przeróżnych specyfikach)
    + jest dość wydajny (używam od miesiąca 2x dziennie i na kilka użyć jeszcze wystarczy)
    + wspaniale pachnie, ja osobiście uwielbiam ziołowe zapaszki
    + cena (naprawdę śmieszna, bo nie kosztował mnie nawet 7 zł).

Szczerze i uczciwie polecam :P

Chcesz pochwalić 84Mati84 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 41 raz(y)
  • Szkoda.
  • Kupiłam ten żel, bo miał delikatnie zmywać również makijaż oczu - pomyślałam, że to świetne rozwiązanie na wyjazdy, gdy nie chce mi się taszczyć żelu do twarzy i środków do demakijażu. Ogólnie rzecz biorąc nie jest zły, ja jednak poszukam czegoś innego w zastępstwie.

+ Bardzo dobrze oczyszcza twarz, skóra po jego użyciu jest gładka, miękka, rozjaśniona, pory oczyszczone, twarz promienieje, wygląda naprawdę ładnie.
    + Zmywa makijaż: podkład, puder, korektor, róż, tusz do rzęs, cienie. Z eyelinerem radzi sobie słabiej, ogólnie jednak jestem bardzo zadowolona z jego działania w tym zakresie.
    + Nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia i pieczenia, no chyba że wpakujecie jego dużą ilość prosto w oko. Przy normalnym używaniu nie ma szans na podrażnienia, a mam wrażliwe oczy.
    + Przyjemnie pachnie - ziołowo, nienachalnie.
    + Wygodna pompka, która dozuje odpowiednią ilość do użycia na jeden raz, można ją zablokować i jest wtedy szczelna.
    + Stosunek cena-wydajność: nie potrzebowałam go dużo do umycia całej twarzy (narzekanie na wydajność wiąże się pewnie ze znikomą pianą, ale uwierzcie: nawet, gdy nie ma piany, a żel wydaje się zbyt wodnisty, oczyszcza znakomicie), a cena to groszowa sprawa.

+/- Znikoma pianka: dla mnie to nie minus, bo jestem przyzwyczajona, ale wiem, że wiele z Was lubi mocno pieniące się żele.

- Niestety wysusza skórę. Mam cerę mieszaną i jeśli nie aplikowałam natychmiast toniku czy kremu, była ona po użyciu tego kosmetyku ściągnięta i napięta. Na dłużą metę spowodował szorstkość i podrażnienia, więc używałam go odtąd jedynie raz dziennie, rano - wtedy się sprawdzał, ale nie o to mi chodziło, gdy go kupowałam.
    - Bardzo rzadka, lejąca konsystencja - ucieka przez palce, daje wrażenie, że trzeba nałożyć dużo żelu, by dobrze umyć buźkę.
    - Pod koniec opakowania na dnie zostaje dużo żelu, do którego pompka nie sięga, nie sposób go stamtąd wydobyć, nie chce wypłynąć, więc trochę się go marnuje, no chyba że macie ochotę piłować ten twardy plastik.
    - Dostępność, nigdzie nie widuję kosmetyków Delii, poza jedną Naturą w moim mieście.

Podsumowując - szkoda, że się nie sprawdził, bo był naprawdę obiecujący. Może tłuste cery bardziej go polubią.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy, nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno, 210 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Meell za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie ten zapach...
  • ...żel byłby całkiem fajny kosmetykiem, chociaż konsystencja trochę za wodnista, ale w porządku. Dobrze zmywa makijaż, dobrze dozuje (opakowanie z pompką bardzo mi odpowiada). Natomiast zapach jest kwaśno-gorzki (nie przypomina mi zapachu szałwi) i jak żaden do tej pory sprawia, że używanie tego kosmetyku nie należy do przyjemności. Żel to nie perfumy, tutaj jestem bardzo tolerancyjna i w sumie większość zapachów kosmetyków mi odpowiada. Ten jest "wyjątkowy".
    Dodatkowym plusem jest tutaj także niska cena.
    Gdyby nie ten zapach, pewnie z chęcią kupiłabym ten żel ponownie, a tak, to muszę się naprawdę głęboko zastanowić..

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzoi dobry
  • Kupiłam troche z ciekawości...kończył mi się poprzedni żel do mycia twarzy...lubię z żelami eksperymentowac trochę, bo nie znalazłam jeszcze tego ukochanego. Skusiła mnie cena i skład. Postanowiłam spróbowac. Jest świetny! Może troszke konsysnetcja za wodnista. Ale to tylko jedyny, mały minus przy wielu plusach ZMywa makijaż w mgnieniu oka, oczyszcza skórę, nie wysusza (ale czytając inne recenzje - to chyba zleży po prostu od skóry), nie podraznia.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić xiuxiuejar za czytelną i pomocną recenzję?