Revlon, ColorStay, Mineral Finishing Powder (Wypiekany puder mineralny)

Powiększ Revlon, ColorStay, Mineral Finishing Powder (Wypiekany puder mineralny)

Zgłoszony przez Jolie88

Revlon Mineral Finishing Powder to seria 3 mineralnych wypiekanych pudrów prasowanych, łączących naturalną pielęgnację, jaką dają minerały z doskonałą jakością i niezwykłą trwałością (16h) z jakiej słynie seria Colorstay Revlona. Formuła pudru oparta jest na minerałach, nie zawiera talku, dzięki temu puder jest lekki i nie obciąża skóry.
Puder jedwabiście się nakłada i wspaniale stapia z cerą. Nie zostawia smug, nie osypuje się z czasem i nie znika z twarzy. Dzięki zawartości sproszkowanych minerałów, puder nie wysusza skóry i nie „zapycha” porów. Może być stosowany niezależnie od wieku, gdyż nie zbiera się w zmarszczkach i załamaniach skóry, nie podkreśla też suchych skórek.
Dostępny w 3 kolorach:
- 010 Brighten - delikatnie rozświetlający,
- 020 Suntan Matte - brązująco - matujący,
- 030 Sunkiss - brązująco - rozświetlający.

Cena: 35zł / 8,79g

• Rewelacyjny i godny polecenia produkt !
  • Puder rewelacyjntpy, bardzo wydajny, latwy w uzyciu przy pomocy pedzela, cena dostepna.
    Ja posiadam 030, ladnie brazuje twarz, jedtpyny minus zbyt duzo drobinek co powoduje ze w sloncu twarz jest zbyt rozswietlona drobinkami.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Ineskkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Oceniam odcień 010 (Brighten).

Plusy:
    - niesamowicie wydajny, będę go mieć chyba ze 100 lat
    - cena jest niewielka, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wydajność
    - idealnie nadaje się do rozświetlenia wewnętrznych kącików oczu
    - nadaje się dla bledziochów

Minusy:
    - nie do końca podoba mi się efekt, jaki daje nałożony np. na szczyty kości policzkowych. Czy ja wiem... Mam w tej kwestii mieszane odczucia, wydaje mi się, że ten produkt jest zbyt perłowy, przez co wygląda trochę sztucznie, zwłaszcza w dziennym świetle. Natomiast nie daje wrażenia sztuczności, jeśli nałożę go tylko w kącikach oczu.
    - u mnie trochę podkreśla rozszerzone pory (nawet takie, których przed użyciem tego kosmetyku W OGÓLE nie widać)

Podsumowując: produkt "na dwa razy", "pół na pół" Może posłużyć jako fajny cień do powiek, rozświetlacz do kącików, ewentualnie pod łuk brwiowy, jeśli ktoś nie lubi mieć tam pełnego matu. Na kości policzkowe średnio mi pasuje. Mimo wszystko ponownie go raczej nie kupię - kąciki można rozświetlić cieniem do powiek o mniejszej pojemności, nie trzeba do tego kupować tak "wielkiego" kosmetyku. Ale na pewno nie jest bublem
    PS Kiepsko znosi nakładanie pędzlem - wtedy kruszy się i osypuje. Najlepiej wklepywać go palcami.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pani_zima_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • Posiadam odcień 020 i jak dla mnie rewelacyjny. Łatwy w aplikacji, raczej ciężko z nim przedobrzyć. Daje delikatny efekt naturalnej opalenizny z lekkim satynowym połyskiem. Nie wysusza cery, nie osypuje się, utrzymuje się na swoim miejscu. Bardzo wydajny, umieszczony w solidnym opakowaniu. Cena również przystępna.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić K_Leo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Mam odcień 010 (Brighten)
    Idealnie rozświetla partie twarzy, długo się utrzymuje.
    Jest bardzo wydajny, mimo, że troszkę się sypie przy nakładaniu.
    Nie powoduje straszliwego błyszczenia się buzi.

Pomysłowe pudełeczko

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Zaspiewana za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • BARDZO FAJNY PRODUKT. JA MAM ODCIEN 010 SLICZNY ROZOWY ROZSWIETLAJACY. BARDZO LADNY EFEKT MOZNA UZYSKAC, NIE JAKIŚ OBCIACHOWY BROKAT TYLKO SUBTELNĄ TAFLE BEZ MOZLIWOSCI PRZESADY. ZAPACH TROCHE CHEMICZNY ALE NIE WYCZUWALNY PO APLIKACJI. NAPEWNO BARDZO WYDAJY STARCZY I STARCZY NA BARDZO DLUGO. NIE UCZULA I NIE POWODUJE WYSYPU. POLECAM

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Oceniam odcien 010 brighten. Jestem zachwycona, chciałam ocenić na 4 gwiazdki, potem na 4,5, aż zorientowałam się, że właściwie nie widzę wad tego pudru. Używam go jako rozświetlacza na kości policzkowe oraz w kącikach oczu. Sprawdza się rewelacyjnie.
    + piękny, bardzo lekko różowy kolor
    + efekt tafli, żadnego brokatowego błysku
    + na twarzy utrzymuje się cały dzień
    + nie jest zbyt twardy (jak np. róże Bourjois, również wypiekane), bardzo ławo go zaaplikować pędzlem
    + bardzo wydajny; używam go codziennie od dwóch miesięcy i nie widać zużycia; podejrzewam, że szybciej straci ważność niż zdążę go zużyć
    Czy kupię ponownie? Tak, za jakieś 10 lat, kiedy mi się skończy

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • błyszczy
  • zaciekawiona opiniami pochlebnymi w sferze blogowej postanowilam sie na niego skusić, tym bardziej ze cena jest ok. błyszczy sie pieknie, nie ma mocnego brokatu tylko tafla, odcien fantastyczny (010). polecam

za:
    kolor
    konsystencja
    wydajność
    cena

przeciw:
    brak

Chcesz pochwalić lukierowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie go
  • Rozswietlacz kupilam w jakiejs malej drogerii za grosze.Mam w kolorze 010.Ktos gdzies kiedys powiedzial ze to taki high beam w pudrze i moim zdaniem to okreslenie jest trafne! Tylko ze ten produkt spisuje sie znacznie lepiej od wyzej wymienionego kosmetyku Produkt mimo iz w formie wypiekanej nie jest bardzo twardy.Latwo nabiera sie na pedzel i rozprowadza na twarzy.Nie osypuje sie jak zdazalo mi sie to z innymi rozswietlaczami .To jedyny rozswietlacz jaki mam ktorego okreslilabym mianem chlodnego.Ma srebrne drobinki i jest w zimnym rozowym tonie Swietnie wyglada zima! Ale i kiedy zrobie sobie caly makijaz w zimnej tonacji a chcialabym jednak zeby moja twarz nabrala delikatnego blasku.Rozswietlacz nie ma nic wspolnego z chamskim brokatem Trzyma sie na buzi calkiem niezle Opakowania chyba nigdy nie dam rady zuzyc jest naprawde ogromne a nic z niego nie znika.Samo opakowanie srednio mi sie podoba-zajmuje strasznie duzo miejsca.Nie jest to moze moj ulubiony rozswietlacz-nie daje iluzji tafli wody ktora bardzo lubie.Niemniej jednak z rozswietleniem policzkow radzi sobie calkiem dobrze i lubie go uzywac

Używam tego produktu od: ok 1.5 roku

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Posiadam kolor 010, i jest rewelacyjny.
    Daje piękny efekt tafli na kościach policzkowych i w innych miejscach gdzie go użyjemy, nie widać w nim drobin brokatu,nie zapycha, jest cudowny a dodatkowo jest bedzie niezwykle wydajny!
    polecam zdecydowanie tym bardziej że cena w relacji do wydajności i jakości produktu jest niewielka.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 (nawet nie widać że go ruszyłam)

Chcesz pochwalić Midnight1892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypieczony brzuszek
  • to jak wisienka na torcie.. kropka nad i
    czyli doskonałe wykończenie makijażu
    posiadam suntan matte 020
    jest niesamowicie wydajny, starczy na bardzo długo
    piękny kolor dający promień słońca na policzkach, świetnie stapia się ze skórą, nie osypuje się, nie załamuje się na niej i co najważniejsze nie wysusza buzi
    na moich policzkach gości przez cały dzień, nie zmieniając koloru i nie zamieniając się w jakieś brzydkie smugi
    jest jednak coś co zauważyłam i jest to bardzo WAŻNE by cieszyć się z zakupionego produktu i efektu jaki on daje, a w końcu od revlona oczekujemy co najmniej zadowalających rezultatów
    bardzo ważny jest pędzel jakiego używamy
    i absolutnie nie sprawdzają się przy nim wszystkie miękkie włosia, z racji tego iż mamy do czynienia z istnym 'twardzielem' należy potraktować go odpowiednio i zaopatrzyć się w duży niezbyt miękki pędzel
    podsumowując
    jestem jego wielbicielką

Chcesz pochwalić ediria za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • I wszystko byłoby super gdyby nie jedna wada. Żaden kolor mi nie podchodzi. Z trzech odcieni niestety żaden ni zespoił się z moim kolorem cery Dwa za ciemne i jeden za jasny. I myślę, że to jedyna wada.

Plusiki:
    - nie wygórowana cena
    - ładnie sie wtapia w skórę
    - nie tworzy efektu maski
    - ma subtelne złote drobinki
    - baaaaardzo wydajny Jest i jest i jest

Fajnie by było, gdyby był do niego dołączony jeszcze pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lenusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godne uwagi
  • Posiadam dwa tego typu pudry - suntan matte i brighten.

Brighten jest świetnym rozświetlaczem, nadaje kościom policzkowym pięknego blasku, bez przesadnego brokatu, dobrze zmielony.
    Brązujący jest też fajny, używam go do lekkiego przybrązowienia twarzy. Nie ma w nim pomarańczowych tonów, nadaje ładnej opalenizny.

Są bardzo wydajne, ale to opakowanie strasznie wielkie! Mogliby bez problemu go trochę uszczuplić.

Używam tego produktu od: ok. dwa tygodznie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 (brighten i suntan matte)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rokusan za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubię
  • Zakupiony w zimę do kompletu z podkładem revlon. Podkład się nie spisał o czym wspomniałam w jego recenzji, natomiast ten puder/rozświetlacz okazał się doskonały. Ja mam w posiadaniu odcień 010 i jak dla mnie jest ok. Szczególnie teraz gdy twarz już trochę liznęła słońca, wystarczy sam rozświetlacz i twarz wygląda promiennie. Któraś z dziewczyn wspominała że nie da się zrobić sobie nim krzywdy. Owszem da się mimo, że jest wypiekany i w związku z tym twardy, trzeba uważać z aplikacją bo można przesadzić i w świetle mocniejszym mieć efekt daleki od glow

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić Kalinka82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak niewierny chłopak
  • Wizaż jest moją niewatpliwą encyklopedią wiedzy o kosmetykach.Poczytałam i zachęcona opiniami i zadowoleniem z uzytkowania tej marki kupiłam na allegro zadowolona ,że tak tanio wyszło.
    Była jescze zima ,kiedy pierwszy raz go użyłam i nie zabłysnął,ale poczekałam i znów bez zadnego wow. Na podkład nie, na sam filtr nie, jako brązer na policzki nie. Daje mu kolejną i kolejną szanse jak niewiernemu chłopakowi a on nie czuły na moje dobre serce zawodzi, zawodzi i zawodzi... A mi smutno, bo zapowiadał sie obiecująco.Na pewno jest wydajny,ale ja już go nie chcę. Ja zatem wracam do swojego ukochanego "LAVERTU'' bezkonkurencyjnego lovly boy.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić MAMA DZIECI za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale bez szału
  • Posiadam odcienie 010 i 020. Jeżeli chodzi o rozświetlacz, powiedziałabym, że jest przeciętny - nie mogę nic mu zarzucić, ale też nie zachywił mnie. Do odcienia brązującego mam podobne odczucia, chociaż moim zdaniem zdecydowanie nie nadaje się on do konturowania twarzy ze względu na świecące drobinki. Ja używam go do 'opalania' i tutaj całkiem fajnie się sprawdza, ale na pewno nie polecam go osobom, które szukają matowego bronzera.
    Cena wydaje mi się sprawiedliwa, szczególnie biorąc pod uwagę wydajność - są to produkty wypiekane i ich ubytek jest ledwo widoczny. Nie sądze żebym zużyła całe opakowania, bo pewnie zdążą mi się znudzić zanim sięgnę denka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić werkii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie.
  • 020 Suntan Matte

Kupiłam pod wpływem dobrych recenzji.
    Miałam nadzieję że to będzie kolejna perełka w mojej kosmetyczce. Niestety zawiodłam się. Ciężko się go nakłada i dziwnie wygląda na twarzy.

Może się do niego jeszcze przekonam ale wątpię.

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić roksannaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Jestem zaskoczona tak wysokimi ocenami! Dla mnie to zwykły bubel.

- twardy do granic możliwości, ciężko go nałożyć
    - okropny efekt na twarzy: mimo niewielkiej ilości kosmetyku tworzy jakieś pomarańczowe plamy
    - zbyt mocno nadrobinkowany
    - nie jest zbyt trwały
    - kolor ciemniej na twarzy

Na plus solidne, ładne pudełko.

Używam tego produktu od: parę tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście prób

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się !!!
  • Plusy:
    - jedyny plus to opakowanie, które jest mocne... i na tym koniec

Minusy:
    - puder jest bardzo ciężki do nałożenia
    - jest tak twardy, że tarcie pędzlem nie dało praktycznie żadnego efektu !!! Jedynie potarcie palcem coś wydobędzie z opakowania...
    - zbyt dużo drobinek, czego nienawidzę...
    - na mojej twarzy wygląda jak błyszcząca maska
    - po nieudanych próbach postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę, ale nic z tego.

Używam tego produktu od: Leży w koszyku produktów "odstawionych" od 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęty

Chcesz pochwalić dolores3city za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem miłe zaskoczenie
  • Mam odcień 020 Suntan Matte - brązująco - matujący i mimo tak wielu pozytywnych opinii z z jakimi się spotkałam, muszę przyznać, że nie zostanie on moim ulubieńcem..

Plusy:

+cena
    +wydajność
    +wystarczająca trwałość

Minusy:

-lekko pomarańczowy odcień
    -ciężko go nabrać na pędzel
    -opakowanie
    -trochę się błyszczy

Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić kapris91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Recenzuję kolor 010.

Pięknie rozświetla, ale moim zdaniem powinien być bardziej zmielony. Niby drobiny się nie osypują, ale oczekuję innego efektu po rozświetlaczu. Znacznie lepszy efekt jest po płynnym rozświetlaczu Revlona - niestety nie lubię płynnych kosmetyków tego typu, dlatego poszukiwałam jakiejś alternatywy.
    Niestety ten rozświetlacz nie spełnił do końca moich oczekiwań, ale na pewno u wielu się sprawdzi
    Teraz poluję na The Balm )

plusy:
    - niewygórowana cena (35zł razem z przesyłką na allegro)
    - ładny efekt, ale nie jest to efekt subtelny
    - ładnie wygląda, ale jedynie nałożony palcem (pędzel rozprasza drobiny)
    - bardzo wydajny

minusy:
    - dostępność (dla tych, którzy nie lubią zamawiać online)
    - nie daje subtelnej poświaty

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magdagorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry rozświetlacz
  • Oceniam kolor 010. Bardzo dobry rozświetlacz, delikatny, tworzący efekt subtelnej tafli, bez żadnych nachalnych drobinek. Długo utrzymuje się na twarzy.

Z racji, że jest wypiekany jest megawydajny - używam od roku, a w pudrze jest tylko delikatne wgłębienie.

Ten puder plus pędzel hakuro wyczarowują na mojej twarzy świeży look w stylu "właśnie wróciłam z urlopu".

Kupiłam na allegro, przystępna cena.

Używam tego produktu od: od 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić atlantis75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Mam odcień 020
    Zalety:
    -dobrze się utrzymuje
    -solidne opakowanie
    Wady:
    - strasznie trudno się nakłada
    - jest twardy
    - pomarańczowy

Spodziewałam się czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić alulalu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonałe wykończenie makijażu!
  • Posiadam odcieni 010 i 020 i jestem bardzo zadowolona. Z racji tego, że są to kosmetyki wypiekane, faktycznie w żaden sposób nie można sobie nimi zrobić krzywdy. Bronzer pozwala fantastycznie i bez trudności wykonturować owal twarzy, a rozświetlacz nadaje blasku bez efektu bombki. Ja osobiście jestem mile zaskoczona i tym razem opinie ze strony wizaz.pl w pełni potwierdzam. Są to kolejne kosmetyki, które na stałe zawitały w moim makijażowym królestwie - nie zamienię ich długo na żadne inne.

Ilość zużytych opakowań: połowa każdego

Chcesz pochwalić ANNA CHICHOTEK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miła niespodzianka.
  • Mam odcienie 010 i 020.

Może na początek powiem, że zaznaczyłam "tak, kupiłabym ten produkt ponownie", ale nie sądzę, żeby w najbliższej przyszłości zaszła taka potrzeba, ponieważ tak patrzę na śladowe ubytki i mam wrażenie, że to pierwsze opakowanie nie skończy się nigdy.

Jestem blada jak śmierć na chorągwi (to nie jest kokieteria, wyglądam jak chory podtopiony albinos) i obawiałam się, że eksperymenty z bronzerem zakończą się efektem Ktoś Mi Przyrżnął Cegłą lub też Mam Pięć Lat i Grzebałam w Kosmetyczce Mamy. Ten produkt wybrałam zaintrygowana opiniami "nie można sobie nim zrobić krzywdy" - challenge accepted. No i poległam, faktycznie nie można.

* Ponieważ produkt jest wypiekany, to właściwie nie sposób nabrać go za dużo na pędzel, trzeba w razie potrzeby ponawiać aplikację. U mnie takiej potrzeby nie ma, bo efekt widać właściwie już po pierwszym maźnięciu (zarówno przy bronzerze, jak i przy rozświetlaczu). Dla początkujących idealny, bo nie ciapniemy sobie wielkiego gluta z pudru, nie ma siły. Trzeba się pobawić pędzlem i zobaczyć, ile wystarczy.
    * Bronzer nie świeci niczym sto słońc, rozświetlacz też nie jest eksplozją brokatu. Oba dają taki hmm, trójwymiarowy efekt, twarz przestaje być płaska i przy tym nie wygląda, jakbym sobie walnęła na policzkach stemple z marchewki.
    * Nic mnie nie uczuliło, nic mi się nie zatkało.
    * Nie pyli przy aplikacji!
    * Kupowałam na allegro za 24 zł od sztuki, czyli cenowo całkiem przyjemnie jak na produkt tej jakości.
    * Rozświetlacz faktycznie daje efekt glow - moja cera ma skłonności do błyszczenia, a to, co robi 010 nie wygląda jak taki "tłusty" błysk cery tłustej czy mieszanej.
    * W ciągu dnia dość często dotykam twarzy (przeważnie opieram głowę na ręce, taki leń ze mnie, siedzę i opieram), nie zauważyłam, żeby bronzer się rozmazywał i nic nie zostaje mi na dłoni. Może trochę znika z twarzy przy potraktowaniu bibułką matującą.

Chciałabym powiedzieć coś niedobrego dla równowagi, ale nie mam co, więc się oddalę.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte dwa różne (010 i 020)

Recenzja otrzymała 13 pochwał. Chcesz pochwalić minnehaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Mam odcień 010 Brighten. Z nazwy jest to puder wykańczający i rzeczywiście może nim być jeżeli ktoś lubi wykończenie glow :P używam w strategiczne miejsca na twarzy - daje efekt świetlistego wypoczęcia

Na skórze wychodzi nam piękny efekt tafli - w żadnym wypadku nie są to drobiny brokatu, oczywiście można z tym blaskiem łatwo przesadzić.. nie zapycha, jest wydajny, lekko pyli co mnie wkurza bo wszystko dookoła jest potem świecące, jest trwały.

W opisie napisałam i tak i nie gdyż nienawidzę w tym pudrze jednej rzeczy - mianowicie często dotykam swojej twarzy (nieświadomie) i wtedy drobinki pudru migrują WSZĘDZIE, są na rękach, reszcie twarzy, ciała... to działa bardzo na układ nerwowy.

Chciałam dokupić jeszcze odcień brązujący 020 który niestety nie jest całkiem matowy, więc sama nie wiem..

Cena całkiem przystępna. Stosunek do jakości w sam raz.

W "ogólności" polecam ludziom o mocnych nerwach :P Efekt końcowy jest na prawdę ok (zależy też kto czego oczekuje )Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?