Revlon, ColorStay, Mineral Finishing Powder (Wypiekany puder mineralny)

Powiększ Revlon, ColorStay, Mineral Finishing Powder (Wypiekany puder mineralny)

Zgłoszony przez Jolie88

Revlon Mineral Finishing Powder to seria 3 mineralnych wypiekanych pudrów prasowanych, łączących naturalną pielęgnację, jaką dają minerały z doskonałą jakością i niezwykłą trwałością (16h) z jakiej słynie seria Colorstay Revlona. Formuła pudru oparta jest na minerałach, nie zawiera talku, dzięki temu puder jest lekki i nie obciąża skóry.
Puder jedwabiście się nakłada i wspaniale stapia z cerą. Nie zostawia smug, nie osypuje się z czasem i nie znika z twarzy. Dzięki zawartości sproszkowanych minerałów, puder nie wysusza skóry i nie „zapycha” porów. Może być stosowany niezależnie od wieku, gdyż nie zbiera się w zmarszczkach i załamaniach skóry, nie podkreśla też suchych skórek.
Dostępny w 3 kolorach:
- 010 Brighten - delikatnie rozświetlający,
- 020 Suntan Matte - brązująco - matujący,
- 030 Sunkiss - brązująco - rozświetlający.

Cena: 35zł / 8,79g

• Blisko ideału
  • Mam najjaśniejszy odcień. Z natury moja karnacja jest jasna, nie używam opalaczy, nie korzystam z solariów, nie walczę z tym, raczej postanowiłam uczynić z tego mój atut i podkreślać to. Aby jednak bladość w momentach zmęczenia nie stała się ziemista i wyglądała zdrowo, potrzebuje ładnego rozświetlenia.
    Kosmetyku używam jako pudru na całą twarz, nie jako rozświetlacza. Oczywiście na pędzel nabieram dyskretną ilość - nie chcę świecić jak bozonarodzeniowa choinka, lecz dyskretnie błyszczeć. Szczerze mówiąc, liczyłam na taflę, a jest perła, ale nie rozczarowało mnie to, bo perełka spełnia swoje zadanie - nadaje twarzy zdrowy, promienny wygląd. Ważne, że nie znajdziemy tu zbyt wielu denerwujących, tandetnych drobinek, no może pojedyncze, ale w takiej ilości są nawet ładne. Uzywam go już ponad pół roku, ale nadal nie mogę się napatrzyć jak ładnie twarzy błyszczy opromieniona naturalnym światłem słonecznym.
    Maleńki minusik to taki, że szybko się ściera nawet przy przypadkowym dotknięciu ręką i wcale nie kryje - choć tego nikt nie obiecywał, zwłaszcza że jest to kosmetyk rozświetlający. Używam go zawsze w parze z podkładem z Lumi Magique Loreala, świetnie razem współgrają, ale ostrzegam, że jest to duet dla wielbicielek rozświetlaczy i osób raczej z cerą suchą, bez niespodzianek.
    Puder jest bardzo wydajny, wystarczy mi go chyba jeszcze na co najmniej 3 lata, dlatego nie wiem czy kupię ponownie, bo do tego czasu może jeszcze objawi się jakaś inna ciekawostka.

Ilość zużytych opakowań: ledwie muśnięte jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Trissina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bardzo ok
  • Posiadam odcien 010 - najjaśniejszy. Oceniam go bardzo dobrze. Kupiłam go w zasadzie w ciemno , jako rozswielacz do kości policzkowych, trochę daje na czoło i na podbródek. Lubie efekt rozświetlenia na twarzy i spełnia moje oczekiwania. co ważne, nie jest to produkt brokatowy - nie daje efektu mieniących się drobinek, ale efekt tzw. tafli. Wystarczą dwa muśniecia pędzlem i jest super. Delikatny efekt rozświetlenia. Zapachu nie ma, nie uczula. Opakowanie ma ładne, klasyczne. Cena na allegro równiez bardzo przystępna.

Poza tym jest bardzo wydajny. Używam go od około roku a zużyłam może 1/4 opakowania. Nie mam potrzeby testowania innych tego typu produktów. Jak mi sie skonczy kupie prawdopodobnie ten sam.

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Liczyłam na trochę więcej.
  • Od dawna poszukuję idealnego rozświetlacza, który da mi wymarzony, lekki efekt. Dałam się skusić dobrym opiniom i z niemałym trudem zdobyłam ten produkt właściwie z przekonaniem, że będzie on wspaniały... Chyba się troszeczkę przeliczyłam, bo spodziewałam się odrobinę czegoś innego.

Posiadam kolor 010 - Brighten.

Konsystencja, forma: puder w kamieniu, wypiekany w formie 'mapki' o różnych odcieciach różu; bez zapachu.

Zalety:
    *kiedy już dojdziemy do wprawy z nakładaniem odpowiedniej ilości i roztarciem tego produktu to efekt nie jest najgorszy - rozświetla, dobrze wygląda zwłaszcza w świetle dziennym
    *bardzo wydajny
    *łatwo nakłada się na pędzel
    *fajny design opakowania

Neutralnie:
    *ciężko mi się ustosunkować pozytywnie lub negatywnie do tego efektu rozświetlenia, ale z pewnością nie jest to taki na który liczyłam - jest to efekt dość ciężkiej perły, dobrze odbija światło, ale efekt jest dość płaski i są widoczne srebrne drobinki drobno zmielonego brokatu;

podsumowując: zamiast lekkiej, satynowej tafli otrzymujemy ciężką, obsypaną brokatem perłę

Wady:
    *wcale nie jest taki trwały - po południu nie ma już po nim śladu na buzi
    *okropnie niewygodne opakowanie - nie jeden raz złamałam sobie paznokcie przy otwieraniu pudełeczka
    *ciężko go dostać - ja kupiłam na Allegro
    *tylko 3 dostępne odcienie
    *ma w składzie parabeny
    *jak na niepowalającą jakość to cena dość wysoka

Niejednokrotnie słyszałam porównania tego produktu do rozświetlaczy MAC. Jak dla mnie - nie ma o tym w ogóle mowy! To jest niebo a ziemia.

Nie jest to jakiś ordynarny, tragiczny efekt, który wygląda tandetnie, ale również nie jest to lekka, satynowa tafla, której się spodziewałam. Można spróbować wypróbować Ale ja będę szukać dalej.

Na dole zdjęcia w świetle dziennym, ostatni swatch na dłoni z fleszem.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwały - doskonały
  • świetny produkt, posiadam kolor 030 i używam go jako bronzera do podkreślenia kości policzkowych. Sprawdza się genialnie. Ma kolorystykę mozaiki i można wybrać, czy chcemy mocniej podkreślić makijaż czy bardziej delikatnie.
    Jest to produkt, który łaczy w sobie brozner i rozświetlacz w rewelacyjnej jakości.

Plusy:
    - gama kolorów do wyczarowania
    - bardzo trwały (lubię perełki brązujące z avonu, jednak jeśli makijaż ma być cały dzień, zawsze siegam po revlona)
    - świetnie rozświetla
    - niesamowicie wydajny - po 3 latach uzytkowania nie widać ubytku...

minusy
    - brak lusterka i pędzelka

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić kasza80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny i godny polecenia produkt !
  • Puder rewelacyjntpy, bardzo wydajny, latwy w uzyciu przy pomocy pedzela, cena dostepna.
    Ja posiadam 030, ladnie brazuje twarz, jedtpyny minus zbyt duzo drobinek co powoduje ze w sloncu twarz jest zbyt rozswietlona drobinkami.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Ineskkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Oceniam odcień 010 (Brighten).

Plusy:
    - niesamowicie wydajny, będę go mieć chyba ze 100 lat
    - cena jest niewielka, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wydajność
    - idealnie nadaje się do rozświetlenia wewnętrznych kącików oczu
    - nadaje się dla bledziochów

Minusy:
    - nie do końca podoba mi się efekt, jaki daje nałożony np. na szczyty kości policzkowych. Czy ja wiem... Mam w tej kwestii mieszane odczucia, wydaje mi się, że ten produkt jest zbyt perłowy, przez co wygląda trochę sztucznie, zwłaszcza w dziennym świetle. Natomiast nie daje wrażenia sztuczności, jeśli nałożę go tylko w kącikach oczu.
    - u mnie trochę podkreśla rozszerzone pory (nawet takie, których przed użyciem tego kosmetyku W OGÓLE nie widać)

Podsumowując: produkt "na dwa razy", "pół na pół" Może posłużyć jako fajny cień do powiek, rozświetlacz do kącików, ewentualnie pod łuk brwiowy, jeśli ktoś nie lubi mieć tam pełnego matu. Na kości policzkowe średnio mi pasuje. Mimo wszystko ponownie go raczej nie kupię - kąciki można rozświetlić cieniem do powiek o mniejszej pojemności, nie trzeba do tego kupować tak "wielkiego" kosmetyku. Ale na pewno nie jest bublem
    PS Kiepsko znosi nakładanie pędzlem - wtedy kruszy się i osypuje. Najlepiej wklepywać go palcami.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pani_zima_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • Posiadam odcień 020 i jak dla mnie rewelacyjny. Łatwy w aplikacji, raczej ciężko z nim przedobrzyć. Daje delikatny efekt naturalnej opalenizny z lekkim satynowym połyskiem. Nie wysusza cery, nie osypuje się, utrzymuje się na swoim miejscu. Bardzo wydajny, umieszczony w solidnym opakowaniu. Cena również przystępna.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić K_Leo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Mam odcień 010 (Brighten)
    Idealnie rozświetla partie twarzy, długo się utrzymuje.
    Jest bardzo wydajny, mimo, że troszkę się sypie przy nakładaniu.
    Nie powoduje straszliwego błyszczenia się buzi.

Pomysłowe pudełeczko

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Zaspiewana za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • BARDZO FAJNY PRODUKT. JA MAM ODCIEN 010 SLICZNY ROZOWY ROZSWIETLAJACY. BARDZO LADNY EFEKT MOZNA UZYSKAC, NIE JAKIŚ OBCIACHOWY BROKAT TYLKO SUBTELNĄ TAFLE BEZ MOZLIWOSCI PRZESADY. ZAPACH TROCHE CHEMICZNY ALE NIE WYCZUWALNY PO APLIKACJI. NAPEWNO BARDZO WYDAJY STARCZY I STARCZY NA BARDZO DLUGO. NIE UCZULA I NIE POWODUJE WYSYPU. POLECAM

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Oceniam odcien 010 brighten. Jestem zachwycona, chciałam ocenić na 4 gwiazdki, potem na 4,5, aż zorientowałam się, że właściwie nie widzę wad tego pudru. Używam go jako rozświetlacza na kości policzkowe oraz w kącikach oczu. Sprawdza się rewelacyjnie.
    + piękny, bardzo lekko różowy kolor
    + efekt tafli, żadnego brokatowego błysku
    + na twarzy utrzymuje się cały dzień
    + nie jest zbyt twardy (jak np. róże Bourjois, również wypiekane), bardzo ławo go zaaplikować pędzlem
    + bardzo wydajny; używam go codziennie od dwóch miesięcy i nie widać zużycia; podejrzewam, że szybciej straci ważność niż zdążę go zużyć
    Czy kupię ponownie? Tak, za jakieś 10 lat, kiedy mi się skończy

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij