Powiększ Avon Solutions, Complete Balance, Day Cream SPF 15 (Nietłusty krem matujący na dzień `Doskonała równowaga`)

Zgłoszony przez DreamQueen

Nietłusty krem matujący na dzień SPF 15 pomaga matowić skórę w strefie T ( czoło, nos, broda ), a zarazem sprawia, że skóra na policzkach wydaje się na odżywiona i bardziej miękka. Linia Avon Solutions z kamelią przywraca twojej skórze upragnioną równowagę. Wyciąg z pochodzących z Japonii liści herbaty kamelii zawiera mocne przeciwutleniacze i minerały takie jak cynk, które przywracają równowagę zarówno całemu organizmowi, jak i skórze. Przy regularnym stosowaniu ten silnie działający składnik może zmniejszyć produkcję sebum i przywrócić skórze mieszanej upragnioną równowagę. Po dwóch tygodniach stosowania 88% kobiet zauważyło, że ich mieszana skóra odzyskała równowagę i piękny wygląd.

• Dobry
  • Krem ma bardzo fajną konsystencje. Juz niewielka ilosc wystarczy na cala twarz. Krem szybko sie wchlania i nie pozostawia filmu na twarzy. Jest idealny pod makijaz jako baza. Ma ladny, swiezy zapach, ktory nie drazni nosa Krem jest bardzo wydajny, czesto w promocji. Wart go wyprobowac.

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Krem fajnie nawilża buźkę , uwielbiam to uczucie po jego aplikacji- poprostu czuć to nawilżenie,ciężko opisać hmm... jakby woda natychmiastowo wniknęła głęboko w warstwy skóry
    Krem stosuję jako nawilżacz pod podkład- i w tej roli spisuje się celująco!
    Stosowany samodzielnie na twarz nie wyglądałby najlepiej, świeciłby się- ponieważ zostawia lekki film- ale przyjemny, nietłusty.Ja kocham go za nawilżenie i za świetny filtr - SPF 15 !
    Krem ten używam zawsze wiosną, oraz w innych prach roku kiedy tylko mamy temperaturę dodatnią i ostre słonko. Natomiast latem stosuję jego brata-
    Solutions sensitive botanicals ze względu na wyższy filtr - SPF 25 - jednak jego mniej lubię. Podsumowując:

Plusy:
    + świetnie nawilża- wspaniałe uczucie na buzi po jego nałożeniu ^^
    + posiada FILTR SPF 15 !
    +współgra z podkładem, nie waży go itd.
    +nie zapycha
    + jest baaardzo wydajny

Minusy:
    - stosowany samodzielnie - pozostawia lekki (ale przyjemny) film , buzia się świeci - a producent obiecuje matowienie?! O.o

Odejmuję gwiazdkę za ten minus i jednocześnie kłamstwo producenta. Jednak to DOTYCZY NAŁOŻENIA SAMEGO KREMU bez podkładu itd. Ale raczej mało jest dziewczyn które nakładają na buzię sam krem i wychodzą

POLECAM z czystym sumieniem =)

Używam tego produktu od: w określonych porach jak napisałam w recenzji- od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: trzecie zaczęte

Chcesz pochwalić bjutiLejdi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla posiadaczek cery mieszanej ze skłonnością do wyprysków
  • Wahałam się, bo produkty z Avonu nie powalają. Zobaczyłam, że krem miał dobre opinie i kupiłam w promocji. Mam cerę mieszaną, więc u mnie stosowanie nawet minimalnej ilości kremu skutkuje świeceniem się twarzy i wyskakiwaniem różnych niespodzianek. Przez pierwszy tydzień dostałam alergii na ten krem. Twarz zrobiła się czerwona, miałam wrażenie, że "płonie", bo strasznie piekła i była rozpalona przez 2 dni.Przy demakijażu łzy leciały ciurkiem z bólu. Po paru dniach śpieszyłam się i z rozpędu nałożyłam trochę kremu na twarz. Alergia się nie powtórzyła, ale nakładam minimalne ilości. Niestety wyskakują różne niespodzianki i moja "doskonała równowaga" się rozpadła. Nie polecam i więcej nie kupie. Plus ma ten, że świetnie nawilża twarz. Jednak cel kremu miał być inny

Plusy:
    - ładne i wygodne opakowanie
    - wydajny
    - dobrze nawilża twarz

Minusy:
    - powoduje podrażnienia i alergię skóry
    - nie matuje twarzy
    - nie sprawdza się na cerze mieszanej
    - powoduje pojawianiem się różnych niespodzianek
    - konsystencja jest zbyt gęsta jak na "nietłusty krem matujący"

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem faktycznie matuje cerę jednocześnie ją nawilżając. Ma ładny delikatny zapach i przyjemną konsystencję. Wystarczy odrobina kremu aby nasmarować całą twarz przez co jestbardzo wydajny. Jego jedyny minus to to, że nie współpracuje z podkładame. Nawet po około 30 minutowej przerwie po nałożeniu podkładu na twarz sprawia, że na twarzy powstają wiórki, które utrudniają dobrze rozprowadzić podkład. Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale to jeszcze nie to czego oczekuję.

Ilość zużytych opakowań: 10% pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić HejMalyMisiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • AVON
  • Kosmetyk jest naprawdę godny polecenia Fajnie matuje i nawilża do tego pięknie pachnie zieloną herbatą stosowanie tego produktu to czysta przyjemność. do tego fajne eleganckie szklane opakowanie.. Avon poprawia jakość produktów Teraz to mój Must have. Plusem jest również filtr spf 15 to dobry faktor cena i wydajnosć. Z czystym sercem polecam!

Chcesz pochwalić Maaaxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię!
  • +Krem ma świetną konsystencje, jest lekki, w ogóle nie tłuści mojej cery, wręcz przeciwnie
    + pozostawia ją gładką i bardzo nawilżoną. Lubię efekt na mojej skórze po tym kremie
    + świetnie nadaje się pod makijaż, nie użyję bazy tylko tego kremu i jest naprawdę ok!
    + mega przyjemny zapach
    + ładne opakowanie
    Może nie matuje porządnie, ale nie tworzy na skórze tłustej powłoki jak po np kremie z ziaji tylko ładną odżywioną skórę

Chcesz pochwalić kombinacjaliter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem matujący
  • Jestem bardzo zadowolona z kremu Complete Balance. Wraz z nietłustą pianką do mycia twarzy dają bardzo dobry efekt - skóra nie świeci się, jest matowa, jednocześnie nie przesuszona.

Moim zdaniem produkt ma same zalety:

+ przyjemna konsystencja, ładnie się rozprowadza i szybko wchłania
    + ładny zapach
    + bardzo dobrze matuje
    + nie wysusza skóry
    + wydajny
    + niska cena

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić magdakkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Pierwszy krem, w ogóle pierwszy kosmetyk, w moim życiu, który mnie uczulił. Zacznijmy od początku.
    Z opisu kremu wynika, że powinien być dla mnie idealny tj. matuje, przywraca równowagę, redukuje sebum. Niestety już po pierwszym zastosowaniu moja twarz najpierw lekko zaróżowiła się na policzkach (co nawet ładnie wyglądało :P ) ,a następnie z upływem czasu cała pokryła się drobnymi, białymi krostkami... Krem wylądował w koszu a "doskonała równowaga" została przywrócona, ale przy pomocy innych środków.

Używam tego produktu od: jeden raz za dużo
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletny niewypał
  • Po produktach Avonu nie należy spodziewać się nigdy widowiskowych efektów.
    Krem nie zmatowił skóry, cera świeciła się już po niecałej godzinie od zastosowania nawet niewielkiej ilości, a to chyba w moim przypadku absolutny rekord. Konsystencja również nie przypadła mi do gustu. Liczyłam, że jeśli krem nie jest w stanie zmatowić mojej tłustej skóry w dzień, zastosuję go jako krem nawilżający na noc. W moim przypadku nie sprawdził się ani jako produkt matujący, ani tym bardziej nawilżający. Ponadto podczas użytkowania na twarzy pojawiły się niechciane niespodzianki. Tani, wydajny, ale z pewnością nie dla cery tłustej i problemowej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić fulguris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Dość długo przekonywałam się do tego kremu. W sumie nie jest zły. Ma fajną konsystencję i przyjemny zapach. Łatwo się rozprowadza i jest dość wydajny. Problem w tym, że moim zdaniem nie matuje. Mimo wszystko dość przyjemny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ania_w23 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij