Powiększ Avon Solutions, Complete Balance, Day Cream SPF 15 (Nietłusty krem matujący na dzień `Doskonała równowaga`)

Zgłoszony przez DreamQueen

Nietłusty krem matujący na dzień SPF 15 pomaga matowić skórę w strefie T ( czoło, nos, broda ), a zarazem sprawia, że skóra na policzkach wydaje się na odżywiona i bardziej miękka. Linia Avon Solutions z kamelią przywraca twojej skórze upragnioną równowagę. Wyciąg z pochodzących z Japonii liści herbaty kamelii zawiera mocne przeciwutleniacze i minerały takie jak cynk, które przywracają równowagę zarówno całemu organizmowi, jak i skórze. Przy regularnym stosowaniu ten silnie działający składnik może zmniejszyć produkcję sebum i przywrócić skórze mieszanej upragnioną równowagę. Po dwóch tygodniach stosowania 88% kobiet zauważyło, że ich mieszana skóra odzyskała równowagę i piękny wygląd.

• Dla mnie rewelacja
  • Jak dla mie krem jestrewelacyjny ma fajną konsytęcję deliktny zapach bardzo dobrze się wchłania i super nawiża nadaje się też jako baza pod makijaż !!
    Jedyny minus tego produktu to, to że jest mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić dominika275 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane NIE
  • Powód tak niskiej oceny głównie jest jeden! Strasznie wysuszył mi skórę. Równowagi na pewno nie zachował...ba! Wręcz zachwiał, bo moja twarz po tym kremie niemal oszalała. Z jednej strony sucha, do tego stopnia że czułam jak w niektórych miejscach mi ciągnie skórę, a z drugiej, po kilku godzinach od posmarowania w pozostałych częściach twarz błyszczała się strasznie! Jestem zdecydowanie na NIE!

Ilość zużytych opakowań: nie zmęczyłam nawet jednego

Chcesz pochwalić my_myself za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale nie za dobry
  • Plusy:
    -miły, świeży zapach
    -fajne uczucie świeżości i nawilżenia po nałożeniu

Minusy:
    - cera świeci się jedynie troszkę mniej
    -nie nawilża za dobrze ;/

Podsumowując nie polecam osobom mającym cerę tłustą ale suchą i z trądzikami .

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 7-12

Chcesz pochwalić Thrill3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MAKABRA
  • Nie wiem, co takiego producent dodaje do kremów do twarzy, ale to trzeci z kolei produkt AVON tej kategorii, który spowodował u mnie świąd, pieczenie i zaczerwienienie skóry twarzy oraz łzawienie oczu, co dotąd zdarzyło mi się JEDYNIE po zastosowaniu kremu Nivea Aqua Sensations pod oczy. Na domiar złego, moja cera nagle "zgłupiała" i zaczęły mi na potęgę wyskakiwać po nim zaskórniki.

ZALETY:
    + dość dobrze nawilża,
    + niezły filtr.

WADY:
    - uczula,
    - podrażnia,
    - zapycha,
    - nie matuje,
    - konsystencja,
    - cena.

Nie dałam rady wytrwać z nim dłużej. Każda aplikacja wywoływała wyżej opisane efekty, nawet jeśli robiłam sobie kilkudniową przerwę.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM, bo stosowanie tego specyfiku to prawdziwe tortury!
    Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem ma bardzo fajną konsystencje. Juz niewielka ilosc wystarczy na cala twarz. Krem szybko sie wchlania i nie pozostawia filmu na twarzy. Jest idealny pod makijaz jako baza. Ma ladny, swiezy zapach, ktory nie drazni nosa Krem jest bardzo wydajny, czesto w promocji. Wart go wyprobowac.

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Krem fajnie nawilża buźkę , uwielbiam to uczucie po jego aplikacji- poprostu czuć to nawilżenie,ciężko opisać hmm... jakby woda natychmiastowo wniknęła głęboko w warstwy skóry
    Krem stosuję jako nawilżacz pod podkład- i w tej roli spisuje się celująco!
    Stosowany samodzielnie na twarz nie wyglądałby najlepiej, świeciłby się- ponieważ zostawia lekki film- ale przyjemny, nietłusty.Ja kocham go za nawilżenie i za świetny filtr - SPF 15 !
    Krem ten używam zawsze wiosną, oraz w innych prach roku kiedy tylko mamy temperaturę dodatnią i ostre słonko. Natomiast latem stosuję jego brata-
    Solutions sensitive botanicals ze względu na wyższy filtr - SPF 25 - jednak jego mniej lubię. Podsumowując:

Plusy:
    + świetnie nawilża- wspaniałe uczucie na buzi po jego nałożeniu ^^
    + posiada FILTR SPF 15 !
    +współgra z podkładem, nie waży go itd.
    +nie zapycha
    + jest baaardzo wydajny

Minusy:
    - stosowany samodzielnie - pozostawia lekki (ale przyjemny) film , buzia się świeci - a producent obiecuje matowienie?! O.o

Odejmuję gwiazdkę za ten minus i jednocześnie kłamstwo producenta. Jednak to DOTYCZY NAŁOŻENIA SAMEGO KREMU bez podkładu itd. Ale raczej mało jest dziewczyn które nakładają na buzię sam krem i wychodzą

POLECAM z czystym sumieniem =)

Używam tego produktu od: w określonych porach jak napisałam w recenzji- od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: trzecie zaczęte

Chcesz pochwalić bjutiLejdi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla posiadaczek cery mieszanej ze skłonnością do wyprysków
  • Wahałam się, bo produkty z Avonu nie powalają. Zobaczyłam, że krem miał dobre opinie i kupiłam w promocji. Mam cerę mieszaną, więc u mnie stosowanie nawet minimalnej ilości kremu skutkuje świeceniem się twarzy i wyskakiwaniem różnych niespodzianek. Przez pierwszy tydzień dostałam alergii na ten krem. Twarz zrobiła się czerwona, miałam wrażenie, że "płonie", bo strasznie piekła i była rozpalona przez 2 dni.Przy demakijażu łzy leciały ciurkiem z bólu. Po paru dniach śpieszyłam się i z rozpędu nałożyłam trochę kremu na twarz. Alergia się nie powtórzyła, ale nakładam minimalne ilości. Niestety wyskakują różne niespodzianki i moja "doskonała równowaga" się rozpadła. Nie polecam i więcej nie kupie. Plus ma ten, że świetnie nawilża twarz. Jednak cel kremu miał być inny

Plusy:
    - ładne i wygodne opakowanie
    - wydajny
    - dobrze nawilża twarz

Minusy:
    - powoduje podrażnienia i alergię skóry
    - nie matuje twarzy
    - nie sprawdza się na cerze mieszanej
    - powoduje pojawianiem się różnych niespodzianek
    - konsystencja jest zbyt gęsta jak na "nietłusty krem matujący"

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem faktycznie matuje cerę jednocześnie ją nawilżając. Ma ładny delikatny zapach i przyjemną konsystencję. Wystarczy odrobina kremu aby nasmarować całą twarz przez co jestbardzo wydajny. Jego jedyny minus to to, że nie współpracuje z podkładame. Nawet po około 30 minutowej przerwie po nałożeniu podkładu na twarz sprawia, że na twarzy powstają wiórki, które utrudniają dobrze rozprowadzić podkład. Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale to jeszcze nie to czego oczekuję.

Ilość zużytych opakowań: 10% pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić HejMalyMisiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • AVON
  • Kosmetyk jest naprawdę godny polecenia Fajnie matuje i nawilża do tego pięknie pachnie zieloną herbatą stosowanie tego produktu to czysta przyjemność. do tego fajne eleganckie szklane opakowanie.. Avon poprawia jakość produktów Teraz to mój Must have. Plusem jest również filtr spf 15 to dobry faktor cena i wydajnosć. Z czystym sercem polecam!

Chcesz pochwalić Maaaxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię!
  • +Krem ma świetną konsystencje, jest lekki, w ogóle nie tłuści mojej cery, wręcz przeciwnie
    + pozostawia ją gładką i bardzo nawilżoną. Lubię efekt na mojej skórze po tym kremie
    + świetnie nadaje się pod makijaż, nie użyję bazy tylko tego kremu i jest naprawdę ok!
    + mega przyjemny zapach
    + ładne opakowanie
    Może nie matuje porządnie, ale nie tworzy na skórze tłustej powłoki jak po np kremie z ziaji tylko ładną odżywioną skórę

Chcesz pochwalić kombinacjaliter za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij