Powiększ Avon Solutions, Complete Balance, Day Cream SPF 15 (Nietłusty krem matujący na dzień `Doskonała równowaga`)

Zgłoszony przez DreamQueen

Nietłusty krem matujący na dzień SPF 15 pomaga matowić skórę w strefie T ( czoło, nos, broda ), a zarazem sprawia, że skóra na policzkach wydaje się na odżywiona i bardziej miękka. Linia Avon Solutions z kamelią przywraca twojej skórze upragnioną równowagę. Wyciąg z pochodzących z Japonii liści herbaty kamelii zawiera mocne przeciwutleniacze i minerały takie jak cynk, które przywracają równowagę zarówno całemu organizmowi, jak i skórze. Przy regularnym stosowaniu ten silnie działający składnik może zmniejszyć produkcję sebum i przywrócić skórze mieszanej upragnioną równowagę. Po dwóch tygodniach stosowania 88% kobiet zauważyło, że ich mieszana skóra odzyskała równowagę i piękny wygląd.

• Dobry
  • Krem ma bardzo fajną konsystencje. Juz niewielka ilosc wystarczy na cala twarz. Krem szybko sie wchlania i nie pozostawia filmu na twarzy. Jest idealny pod makijaz jako baza. Ma ladny, swiezy zapach, ktory nie drazni nosa Krem jest bardzo wydajny, czesto w promocji. Wart go wyprobowac.

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Krem fajnie nawilża buźkę , uwielbiam to uczucie po jego aplikacji- poprostu czuć to nawilżenie,ciężko opisać hmm... jakby woda natychmiastowo wniknęła głęboko w warstwy skóry
    Krem stosuję jako nawilżacz pod podkład- i w tej roli spisuje się celująco!
    Stosowany samodzielnie na twarz nie wyglądałby najlepiej, świeciłby się- ponieważ zostawia lekki film- ale przyjemny, nietłusty.Ja kocham go za nawilżenie i za świetny filtr - SPF 15 !
    Krem ten używam zawsze wiosną, oraz w innych prach roku kiedy tylko mamy temperaturę dodatnią i ostre słonko. Natomiast latem stosuję jego brata-
    Solutions sensitive botanicals ze względu na wyższy filtr - SPF 25 - jednak jego mniej lubię. Podsumowując:

Plusy:
    + świetnie nawilża- wspaniałe uczucie na buzi po jego nałożeniu ^^
    + posiada FILTR SPF 15 !
    +współgra z podkładem, nie waży go itd.
    +nie zapycha
    + jest baaardzo wydajny

Minusy:
    - stosowany samodzielnie - pozostawia lekki (ale przyjemny) film , buzia się świeci - a producent obiecuje matowienie?! O.o

Odejmuję gwiazdkę za ten minus i jednocześnie kłamstwo producenta. Jednak to DOTYCZY NAŁOŻENIA SAMEGO KREMU bez podkładu itd. Ale raczej mało jest dziewczyn które nakładają na buzię sam krem i wychodzą

POLECAM z czystym sumieniem =)

Używam tego produktu od: w określonych porach jak napisałam w recenzji- od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: trzecie zaczęte

Chcesz pochwalić bjutiLejdi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla posiadaczek cery mieszanej ze skłonnością do wyprysków
  • Wahałam się, bo produkty z Avonu nie powalają. Zobaczyłam, że krem miał dobre opinie i kupiłam w promocji. Mam cerę mieszaną, więc u mnie stosowanie nawet minimalnej ilości kremu skutkuje świeceniem się twarzy i wyskakiwaniem różnych niespodzianek. Przez pierwszy tydzień dostałam alergii na ten krem. Twarz zrobiła się czerwona, miałam wrażenie, że "płonie", bo strasznie piekła i była rozpalona przez 2 dni.Przy demakijażu łzy leciały ciurkiem z bólu. Po paru dniach śpieszyłam się i z rozpędu nałożyłam trochę kremu na twarz. Alergia się nie powtórzyła, ale nakładam minimalne ilości. Niestety wyskakują różne niespodzianki i moja "doskonała równowaga" się rozpadła. Nie polecam i więcej nie kupie. Plus ma ten, że świetnie nawilża twarz. Jednak cel kremu miał być inny

Plusy:
    - ładne i wygodne opakowanie
    - wydajny
    - dobrze nawilża twarz

Minusy:
    - powoduje podrażnienia i alergię skóry
    - nie matuje twarzy
    - nie sprawdza się na cerze mieszanej
    - powoduje pojawianiem się różnych niespodzianek
    - konsystencja jest zbyt gęsta jak na "nietłusty krem matujący"

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem faktycznie matuje cerę jednocześnie ją nawilżając. Ma ładny delikatny zapach i przyjemną konsystencję. Wystarczy odrobina kremu aby nasmarować całą twarz przez co jestbardzo wydajny. Jego jedyny minus to to, że nie współpracuje z podkładame. Nawet po około 30 minutowej przerwie po nałożeniu podkładu na twarz sprawia, że na twarzy powstają wiórki, które utrudniają dobrze rozprowadzić podkład. Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale to jeszcze nie to czego oczekuję.

Ilość zużytych opakowań: 10% pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić HejMalyMisiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • AVON
  • Kosmetyk jest naprawdę godny polecenia Fajnie matuje i nawilża do tego pięknie pachnie zieloną herbatą stosowanie tego produktu to czysta przyjemność. do tego fajne eleganckie szklane opakowanie.. Avon poprawia jakość produktów Teraz to mój Must have. Plusem jest również filtr spf 15 to dobry faktor cena i wydajnosć. Z czystym sercem polecam!

Chcesz pochwalić Maaaxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię!
  • +Krem ma świetną konsystencje, jest lekki, w ogóle nie tłuści mojej cery, wręcz przeciwnie
    + pozostawia ją gładką i bardzo nawilżoną. Lubię efekt na mojej skórze po tym kremie
    + świetnie nadaje się pod makijaż, nie użyję bazy tylko tego kremu i jest naprawdę ok!
    + mega przyjemny zapach
    + ładne opakowanie
    Może nie matuje porządnie, ale nie tworzy na skórze tłustej powłoki jak po np kremie z ziaji tylko ładną odżywioną skórę

Chcesz pochwalić kombinacjaliter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem matujący
  • Jestem bardzo zadowolona z kremu Complete Balance. Wraz z nietłustą pianką do mycia twarzy dają bardzo dobry efekt - skóra nie świeci się, jest matowa, jednocześnie nie przesuszona.

Moim zdaniem produkt ma same zalety:

+ przyjemna konsystencja, ładnie się rozprowadza i szybko wchłania
    + ładny zapach
    + bardzo dobrze matuje
    + nie wysusza skóry
    + wydajny
    + niska cena

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić magdakkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Pierwszy krem, w ogóle pierwszy kosmetyk, w moim życiu, który mnie uczulił. Zacznijmy od początku.
    Z opisu kremu wynika, że powinien być dla mnie idealny tj. matuje, przywraca równowagę, redukuje sebum. Niestety już po pierwszym zastosowaniu moja twarz najpierw lekko zaróżowiła się na policzkach (co nawet ładnie wyglądało :P ) ,a następnie z upływem czasu cała pokryła się drobnymi, białymi krostkami... Krem wylądował w koszu a "doskonała równowaga" została przywrócona, ale przy pomocy innych środków.

Używam tego produktu od: jeden raz za dużo
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletny niewypał
  • Po produktach Avonu nie należy spodziewać się nigdy widowiskowych efektów.
    Krem nie zmatowił skóry, cera świeciła się już po niecałej godzinie od zastosowania nawet niewielkiej ilości, a to chyba w moim przypadku absolutny rekord. Konsystencja również nie przypadła mi do gustu. Liczyłam, że jeśli krem nie jest w stanie zmatowić mojej tłustej skóry w dzień, zastosuję go jako krem nawilżający na noc. W moim przypadku nie sprawdził się ani jako produkt matujący, ani tym bardziej nawilżający. Ponadto podczas użytkowania na twarzy pojawiły się niechciane niespodzianki. Tani, wydajny, ale z pewnością nie dla cery tłustej i problemowej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić fulguris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Dość długo przekonywałam się do tego kremu. W sumie nie jest zły. Ma fajną konsystencję i przyjemny zapach. Łatwo się rozprowadza i jest dość wydajny. Problem w tym, że moim zdaniem nie matuje. Mimo wszystko dość przyjemny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ania_w23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • normalny krem
  • Kupiłam go z dwóch powodów:
    - ma SPF 15
    - miał matować.
    Jednak niestety mojej twarzy nie matowi. Nie świecę się jakoś bardzo ale jednak zależało mi na tym matowym efekcie.
    Jest bardzo lekki, ma śliczny zapach, szybko się wchłania generalnie wszystko na +, ale dlaczego nie matowi! :P
    Jako lekki krem pod makijaż bardzo dobrze się sprawdza.

Używam tego produktu od: ok 2- 3 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dominiczka96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • U mnie krem się sprawdza, jest lekki, wręcz idealny na dzień, do tego szybko się wchłania. Zapach ma piękny, ale przy tym delikatny
    Minusem może być cena, ponieważ jest dość wysoka jak na krem, który ma 50 ml oraz to, że prawie w ogóle nie matuje, ale osobiście bardzo go lubię i na pewno do niego powrócę, gdy mi się skończy.Używam tego produktu od: 3/4 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić written za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Mimo, że poniżej jest mnóstwo negatywnych opini, u mnie krem sie sprawdza. Formuła kremu jest lekka (nienawidzę tlustego filmu na skórze), u mnie o dziwo nie zapycha porów, zapach ma przyjemny, cenę bardzo przystępną, ładnie nawilża i delikatnie matuje...

Tak sobie myślę, że jeśli macie jakąś znajomą konsultantke, poproście o próbkę tego kremu, bo może u Was akurat też się sprawdzi.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić zlota1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbyt dobry
  • Mam cerę mieszaną, szukałam kremu który będzie matował ale jednoczesnie nie przesuszy skóry na policzkach. Niestety - o ile policzki dobrze znosiły krem, o tyle na brodzie, nosie i czole skóra ścieciła się już po kilku minutach. Dodatkowo, co jakiś czas pojawiały się małe krostki, które strasznie swędziły - nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu. Miałam wrażenie, że skóra jest 'zatłuszczona', a gdy używałam kremu jako podkład pod makijaż - po godzinie czułam, jak całość chciałaby mi spłynąć z twarzy (nakładam jedynie cienką warstwę podkładu).

Koniec końcem: efektu matującego nie było (a używałam go razem z pianką i tonikiem z zestawu), plus dziwne wysypki, jakby któryś ze składników miał właściwości uczulające. Nie polecam.

Używam tego produktu od: Używałam kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Pół jednego

Chcesz pochwalić kinjaneczka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • taki sobie
  • mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, mam krem na dzień i na noc z tej serii..
    krem na dzień_bardzo ładny zapach, fajny lekki kremik, jednak to nie jest to.. nie matuje za chiny ludowe!
    na noc_tu już polecieli! coś straaaasznego,formuła żelowa, lecz po nałożeniu jest strasznie lepki na skórze, okropne uczucie:/
    używam, bo używam od czasu do czasu, gdyż szkoda mi wyrzucić, ale nie polecam w ogólnym rozrachunku

Chcesz pochwalić aluut za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropność
  • Ten krem jest chyba dla bardzo tłustej skóry.. po kilku dniach używania go skóra zaczęła się po prostu sypać. miałam cały zestaw z tej serii. Poza tym nie cierpię jego zapachu jest taki dziwny. Konsystencja jest w porządku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Marzena871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sympatyczny krem
  • Co jakiś czas do niego wracam.
    +ładnie nawilża
    +mnie nie uczula
    + skóra jest wyrównana
    + jest wydajny
    + stosunkowo tani
    + wersja na noc w żelu - bardzo to lubię
    +wchłania się dość szybko
    + nie czuć go na twarzy, gdy się całkowicie wchłonie

Jakiś większych minusów nie zauważyłam, jednak chyba bardziej preferuję Anew Aqua Youth

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fantasmagoria_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
  • Ten krem jest straszny! nie spełnia absolutnie swojej funkcji, mam cere mieszaną kupiłam go z myslą o zmatowieniu skóry w ciągu dnia a co on zrobił na mojej twarzy?nie dość, że nie matował to jeszcze tak się rolował, że podkład na nim wyglądał okropnie, ważył się, a podkład mam bardzo dobrze rekomendowany na innym kremie wygląda zdecydoanie lepiej, zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: nie używam już
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić Kamila9090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Krem jest wydajny, ma przyjemny zapach, jednak wg mnie wcale nie nadaje się do cery tłustej.
    Miał matować skórę w strefie T i nawilżać. Ani nie matuje, ani nie nawilża w zadowalający sposób. Łatwo go "przedawkować", zapycha pory.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić pamak za czytelną i pomocną recenzję?
  • zły
  • Leży głęboko w szafce i juz go nie uzyje
    Pomimo, że:
    -ma swietne opakowanie
    -wygladza skore
    -nie jest ciezki
    -skora sprawia wrazenie odzywionej

To niestety przez niego wyszlo mi pełno chrostek! i wcale nie matuje skóry

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić acotam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny do tej pory jaki się sprawdził
  • Mam sceptyczne nastawienie do kosmetyków AVON, ale przyznam, że obecnie jest to mój ulubiony krem na dzień. Mam problemy z cerą z przyczyn zdrowotnych, potrzebuje optymalnego nawilżenia, które zbalansuje moją skóre, a ta jest jednocześnie sucha i tłusta (heh). Jeśli chodzi o ten krem, to uważam, że jego używanie ma sens, tylko jeśli stosuje się go z kosmetykami z tej serii (minimum tonik+krem na noc), wtedy widać działanie.

+ wygładzona, dobrze nawilżona ale nie przetłuszczona cera
    +zapach
    +lekka konsystencja
    +przyjemna aplikacja, łatwo rozprowadza się na skórze
    +dobra ochrona
    +sprawdza się jako baza pod podkład
    +bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na kilka miesięcy
    +cena, zważywszy na to, że starcza mi na kilka miesięcy, cena jest w sam raz

- łatwo przesadzić z nakładaną ilością, dlatego trzeba robić to po troszku a nie nabierać dużo, bo zostaje na palcach a co za tym idzie marnuje się.
    - jeśli nałoży się za dużo, cera się błyszczy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Clandestino_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywne zaskoczenie
  • do Avonowskich kremów do twarzy jakoś niespecjalnie mnie ciągnęło (bez konkretnej przyczyny), w końcu jednak skusiłam się na tą serię Solutions dzięki ofertcie zestawu podróżnego 15ml krem na dzień + 15ml krem na noc + 30ml maseczka, w bardzo niskiej cenie. Wg producenta ów zestaw starczać miał na dwa tygodnie, stwierdziłam więc, że nawet jeśli kremy okażą się porażką to już jakoś te dwa tygodnie się przemęczę. Ale nic z tego! Krem od pierwszego użycia przypadł mi do gustu. Najbardziej podoba mi się jego konsystencja. Cerę mam tłustą, ale przesuszoną w miejscach gdzie stosuję maść przeciwtrądzikową. Kremy które nie powodowały wodospadu sebum na mojej twarzy z reguły nie dawały sobie rady z nawilżeniem tych przesuszonych miejsc, musiałam nakładać min. dwie warstwy. Ten jest po prostu idealny, treściwy i lekki zarazem, nie stymuluje wydzialania sebum i doskonale nawilża równocześnie. Cera wygląda świeżo i rześko, wydaje mi się że jest nieco rozjaśniona, bardziej promienna. Kosmetyk pięknie pachnie. Jeśli chodzi o matowienie, to zaraz po nałożeniu i następnych kilka godzin cera wygląda idealnie, w końcu jednak zaczyna się świecić, ale taka już dola skóry tłustej i nie wierzę, że jakikolwiek kosmetyk zapewni mi mat na więcej niż pół dnia. Ten na pół dnia wystarcza i przy mojej cerze jest to wynik satyfakcjonujący. Wydajność powalająca, to opakowanie niby na dwa tygodnie używam już czwarty tydzień i dopiero docieram do połowy. Wad jak na razie nie dostrzegam, ale czy to mój hit ocenię po zużyciu opakowania pełnowymiarowego, które już zamówiłam Używam tego produktu od: czterech tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie opakowania podróżnego

Chcesz pochwalić turbiniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • teraz to mój ulubiony
  • Na początku nie lubiłam go..po pierwszych użyciach miałam po nim suche skórki przy nosie i wydawało mi się, że cera jeszcze bardziej się świeci..
    postanowiłam jednak go używać i jestem teraz baaardzo zadowolona!używam go rano pod makijaż

+rzeczywiście matuje, prawie cały dzień nie muszę poprawiać makijażu
    +jest bardzo wydajny
    +nadaje się na całą twarz (zawsze używałam na policzki innego kremu niż na czoło, brodę i nos)
    +nie zapycha
    +lekki, nie ściąga
    +fajne opakowanie

- minusem jest według mnie cena (chociaż kupuję go w promocji, ale regularna cena jest dość wysoka) i dostępność, ale to już względna cechaUżywam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Edit: Po dłuższym używaniu przesusza cerę, co powoduje wzmożoną produkcję sebum. A już myślałam, że znalazlam ten najlepszy krem na dzień. Wrócę jednak do niego na pewno.
    Odejmuję za to gwiazdkę!

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, ale okropny
  • Kupiłam go w promocyjnej cenie, ale używałam około roku. Niestety więcej już nie kupię. On natłuszcza cerę mieszana, pozostawia tłuszcz na twarzy i nieprzyjemny film. Zapach może być, sam żel świetnie się uzywa, ale krem zwyczajnie nie działa i nie nadaje się do cery mieszanej.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań 30 ml

Chcesz pochwalić ZakkAtak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Kupiłam w promocji i dobrze, bo krem absolutnie nie jest wart ceny katalogowej.
    Co prawda jest lekki, nie obciąża skóry, ale nie działa wcale tak jak zapewnia producent.
    Nie odczułam większego nawilżenia skóry, nie widziałam też aby zmatowił twarz. Podejrzewam że mże nawey przyczyniać się do wyskakiwania kolejnych wyprysków. Kilka razy tak mi się zdarzyło ;/
    Jedyny plus to przyjemny zapach.

Nie polecam, zwłaszcza nie do cery ze skłonnością do wyprysków.

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić titoszka za czytelną i pomocną recenzję?