Avon, Solutions, Complete Balance, Day Cream SPF 15 (Nietłusty krem matujący na dzień `Doskonała równowaga`)

Nietłusty krem matujący na dzień SPF 15 pomaga matowić skórę w strefie T ( czoło, nos, broda ), a zarazem sprawia, że skóra na policzkach wydaje się na odżywiona i bardziej miękka. Linia Avon Solutions z kamelią przywraca twojej skórze upragnioną równowagę. Wyciąg z pochodzących z Japonii liści herbaty kamelii zawiera mocne przeciwutleniacze i minerały takie jak cynk, które przywracają równowagę zarówno całemu organizmowi, jak i skórze. Przy regularnym stosowaniu ten silnie działający składnik może zmniejszyć produkcję sebum i przywrócić skórze mieszanej upragnioną równowagę. Po dwóch tygodniach stosowania 88% kobiet zauważyło, że ich mieszana skóra odzyskała równowagę i piękny wygląd.

Kupiony w: U konsultantki

Doskonały krem

Zalety:
- doskonale matuje na długi czas
- jest świetny pod makijaż
- nie roluje się na twarzy, dobrze się wchłania
- nawilża na długi czas
- powoduje uczucie orzeźwienia
- ładne opakowanie i niska cena (15 zł)

taki sobie

Pierwsze użycie opakowania było dla mnie zaskoczeniem bo świetnie nawilżał i matował!Przy codziennym stosowaniu sprawdzał się lecz pod makijażem nie dawał rady!Wraz z kolejnym opakowaniem pojawiły się wypryski i zaczerwienienia na nosie i brodzie!Jego nawilżanie i matowanie nie było już widoczne!Szkoda bo zapowiadał się rewelacyjnie :(

Używam tego produktu od: ponad 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

U mnie się sprawdza

Kremu używam od niedawna, ale póki co pozytywnie mnie zaskakuje.

Krem jest naprawdę tani i wydajny. Ma bardzo fajną lekką konsystencję. Szybko się wchłania. Skóra jest nawilżona, ale również zmatowiona. Jednocześnie nie matowi zbyt mocno, więc nie doprowadza do przesuszenia skóry. Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach. Opakowanie poręczne, dopasowane do kremu, krem się z niego nie ulewa.

Naprawdę dobra jakość za niską cenę. U mnie się sprawdza mimo ogromnych problemów z tłustą cerą, która po lekach antytrądzikowych była miejscami przesuszona i ściągnięta.

Na pewno jeszcze kupię ten krem.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

za mało matuje

Mam cerę mieszaną w stronę suchej więc potrzebuję kremu który nawilży policzki ale zmatuje strefę T, a że akurat te 4 lata temu (bo wtedy moja przygoda z tym kremem się zaczęła) wstąpiłam do Avon traf padł na ten krem.

Wg mnie krem ma dwa minusy:
- za słabo matuje :(
- jak większość kremów jest w słoiczku (czego nie lubię bo trzeba grzebać paluszkiem)

Na plus za to jest:
-zapach
-cena (w promocji nawet za 7-8 złotych)
-nawilżenie (trwa cały dzień)
-nadaje się pod makijaż
-lekka konsystencja
-dostępność
-nie zapycha
-wg mnie wydajny - nie trzeba go dużo by pokryć całą twarz

Krem polecam jeśli szukacie dobrego nawilżenia niestety jeśli chodzi o mat to nie do końca spełni wasze oczekiwania.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Całkiem całkiem

Gdy skończyłam pielęgnacje kosmetykami dla młodych cer, lekko przeciwtrądzikową przerzuciłam się na kosmetyki do cery mieszanej ale już bez działania przeciwtrądzikowego i pierwsze co wypróbowałam to Avon.
Lekki, szybko się wchłaniał, utrzymywał mat dość długo, dawał lekkie nawilżenie mim zdanie bardzo dobry za ciepłe miesiące na zimne za mało nawilżający.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dla mnie rewelacja

Jak dla mie krem jestrewelacyjny ma fajną konsytęcję deliktny zapach bardzo dobrze się wchłania i super nawiża nadaje się też jako baza pod makijaż !!
Jedyny minus tego produktu to, to że jest mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zdecydowane NIE

Powód tak niskiej oceny głównie jest jeden! Strasznie wysuszył mi skórę. Równowagi na pewno nie zachował...ba! Wręcz zachwiał, bo moja twarz po tym kremie niemal oszalała. Z jednej strony sucha, do tego stopnia że czułam jak w niektórych miejscach mi ciągnie skórę, a z drugiej, po kilku godzinach od posmarowania w pozostałych częściach twarz błyszczała się strasznie! Jestem zdecydowanie na NIE!

Ilość zużytych opakowań: nie zmęczyłam nawet jednego

fajny ale nie za dobry

Plusy:
-miły, świeży zapach
-fajne uczucie świeżości i nawilżenia po nałożeniu :)

Minusy:
- cera świeci się jedynie troszkę mniej
-nie nawilża za dobrze ;/

Podsumowując nie polecam osobom mającym cerę tłustą ale suchą i z trądzikami .

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 7-12

Dobry

Krem ma bardzo fajną konsystencje. Juz niewielka ilosc wystarczy na cala twarz. Krem szybko sie wchlania i nie pozostawia filmu na twarzy. Jest idealny pod makijaz jako baza. Ma ladny, swiezy zapach, ktory nie drazni nosa :) Krem jest bardzo wydajny, czesto w promocji. Wart go wyprobowac.

Świetny !

Krem fajnie nawilża buźkę , uwielbiam to uczucie po jego aplikacji- poprostu czuć to nawilżenie,ciężko opisać hmm... jakby woda natychmiastowo wniknęła głęboko w warstwy skóry ;)
Krem stosuję jako nawilżacz pod podkład- i w tej roli spisuje się celująco!
Stosowany samodzielnie na twarz nie wyglądałby najlepiej, świeciłby się- ponieważ zostawia lekki film- ale przyjemny, nietłusty.Ja kocham go za nawilżenie i za świetny filtr - SPF 15 !
Krem ten używam zawsze wiosną, oraz w innych prach roku kiedy tylko mamy temperaturę dodatnią i ostre słonko. Natomiast latem stosuję jego brata-
Solutions sensitive botanicals ze względu na wyższy filtr - SPF 25 - jednak jego mniej lubię. Podsumowując:

Plusy:
+ świetnie nawilża- wspaniałe uczucie na buzi po jego nałożeniu ^^
+ posiada FILTR SPF 15 !
+współgra z podkładem, nie waży go itd.
+nie zapycha
+ jest baaardzo wydajny

Minusy:
- stosowany samodzielnie - pozostawia lekki (ale przyjemny) film , buzia się świeci - a producent obiecuje matowienie?! O.o

Odejmuję gwiazdkę za ten minus i jednocześnie kłamstwo producenta. Jednak to DOTYCZY NAŁOŻENIA SAMEGO KREMU bez podkładu itd. Ale raczej mało jest dziewczyn które nakładają na buzię sam krem i wychodzą ;)

POLECAM z czystym sumieniem =)

Używam tego produktu od: w określonych porach jak napisałam w recenzji- od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: trzecie zaczęte

Nie dla posiadaczek cery mieszanej ze skłonnością do wyprysków

Wahałam się, bo produkty z Avonu nie powalają. Zobaczyłam, że krem miał dobre opinie i kupiłam w promocji. Mam cerę mieszaną, więc u mnie stosowanie nawet minimalnej ilości kremu skutkuje świeceniem się twarzy i wyskakiwaniem różnych niespodzianek. Przez pierwszy tydzień dostałam alergii na ten krem. Twarz zrobiła się czerwona, miałam wrażenie, że "płonie", bo strasznie piekła i była rozpalona przez 2 dni.Przy demakijażu łzy leciały ciurkiem z bólu. Po paru dniach śpieszyłam się i z rozpędu nałożyłam trochę kremu na twarz. Alergia się nie powtórzyła, ale nakładam minimalne ilości. Niestety wyskakują różne niespodzianki i moja "doskonała równowaga" się rozpadła. Nie polecam i więcej nie kupie. Plus ma ten, że świetnie nawilża twarz. Jednak cel kremu miał być inny

Plusy:
- ładne i wygodne opakowanie
- wydajny
- dobrze nawilża twarz

Minusy:
- powoduje podrażnienia i alergię skóry
- nie matuje twarzy
- nie sprawdza się na cerze mieszanej
- powoduje pojawianiem się różnych niespodzianek
- konsystencja jest zbyt gęsta jak na "nietłusty krem matujący"

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Dobry

Krem faktycznie matuje cerę jednocześnie ją nawilżając. Ma ładny delikatny zapach i przyjemną konsystencję. Wystarczy odrobina kremu aby nasmarować całą twarz przez co jestbardzo wydajny. Jego jedyny minus to to, że nie współpracuje z podkładame. Nawet po około 30 minutowej przerwie po nałożeniu podkładu na twarz sprawia, że na twarzy powstają wiórki, które utrudniają dobrze rozprowadzić podkład. Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale to jeszcze nie to czego oczekuję.

Ilość zużytych opakowań: 10% pierwszego opakowania