Szczoteczka do oczyszczania twarzy Classic Sonic Skin Cleansing, Clarisonic

Powiększ Szczoteczka do oczyszczania twarzy Classic Sonic Skin Cleansing, Clarisonic

Zgłoszony przez zealot83

Jest to szczoteczka do codziennego oczyszczania twarzy i dogłębnego usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, podobno 6 krotnie lepiej niż samo manualne oczyszczanie..Dzięki falom sonicznym pulsującym w tempie 300 drgań na minutę, umożliwia dokładny demakijaż, pozostawia skórę gładszą, napiętą, usuwa problem przetłuszczania się cery i suchych skórek i przyczynia się do lepszego wchłaniania wszelkich produktów do pielęgnacji cery. Występuje także w kilku innych wersjach.

Cena: ok. 195USD

• Chwalona: 23 raz(y)
  • Bardzo dobre urządzenie, ale trzeba uważać, żeby nie podrażnić skóry
  • Dostałam wersję Plus trzy lata temu i do tej pory sprawuje się bez zarzutu. Używam przede wszystkim do twarzy, rzadko do ciała.

Tak jak wiele Wizażanek przede mną, uważam iż szczoteczka oczyszcza rewelacyjnie. Cera jest promienna, czysta, nie trzeba używać peelingów. Jednym słowem, ideał.

Sama szczoreczka jest bardzo solidna, mam już 3 lata i nic się z nią nie dzieje.

Trzeba być ostrożnym przy cerze wrażliwej. Mi udało się kilka razy "przedobrzyć" i podrażniłam sobie skórę. Ponadtko przy dużych problemach z trądzikiem (miałam czasami z powodu zmian hormonalnych), można sobie "roznieść" bakterie, więc trzeba być ostrożnym i w tym przypadku.Używam tego produktu od: 3 lataIlość zużytych opakowań: 1 niecałe?

Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mia 2, fajna, ale nie powalająca
  • Używam 2 miesiące i liczyłam na wiecej.

+ faktycznie lepiej oczyszczona,
    +skóra jest złuszczona, nawet peelingi nie dawały takiego efektu,
    +makijaż na twarzy wygląda lepiej, usłyszałam że podkład jest mniej widoczny na twarzy,
    +oczyszczanie jest przyjemne i relaksujące,
    +twarz jest miła w dotyku

-liczyłam na lepszy efekt, delikatne rozjaśnienie cery, poprawę kolorytu
    -cena - 600 zł i wymiana końcówek 100 zł to bardzo dużo dlatego liczyłam na efekt wow !
    -zaskórniki ani grudki nie uległy zmianie
    - stan mojej cery w wiekszym stopniu raczej nie uległ zmianie

Ilość zużytych opakowań: 1 stanadardowa maszynka mia 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asiaq9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MUST HAVE!
  • Mam cerę mieszaną z mocno przetłuszczającą się strefą T i TYSIĄCEM zaskórników. Nie pomagało nic! Aż kupiłam szczoteczkę Clarisonic i CUDA zaczęły się dziać.

Szczoteczka idealnie czyści twarz - ja uzywam szczoteczki do oczyszczania porów i smyram nia buzię rano oraz wieczorem. Skóra jest:

- promienna
    - czysta
    - spija każdy kosmetyk, który idealnie łaczy się ze skórą
    - usuwa skórki oraz martwy naskórek
    - pryszcze szybciej się goją

Szczoteczki nie są takie drogie i wydatek 30 zł raz na 3 miesiące jest wart efektu.

Chcesz pochwalić MEaDEA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny gadzet, ale
  • Kupilam szczoteczke Clarisonic Mia 2 miesiac temu. Wczesniej naczytalam sie o niej samych pozytywnych opinii i mimo wysokiej ceny zdecydowalam sie ja kupic u oficjalnego dystrybutora. Nastawiona na ochy i achy nie moglam sie doczekac az sie naladuje. To bylo najdluzsze 24h oczekiwania.
    Pierwsze wrazenia- rewelacja, skora fajnie napieta, czysta!
    Szybko dokupilam druga szczoteczke dla meza, bo dal sie namowic na testowanie. Wytrzymal jakis tydzien, pozniej stwierdzil, ze jego skora byla w lepszej kondycji przed. Uwaza, ze szczoteczka wysuszyla mu skore twarzy. I moim zdaniem faktycznie cos w tym jest. Na poczatku bylam zachwycona usuwaniem martwego naskorka, z ktorym wczesniej mialam duzy problem (mieszkamy w bardzo wietrznym kraju) i mimo czestego robienia peelingow nie dawalam sobie z tym rady. Po kilku dniach zauwazylam, ze szczoteczka faktycznie wysuszyla mi lekko skore mimo stosowania kremow nawilzajacych- wiec to na minus.
    Plusem jest wspomniane wczesniej napiecie twarzy, relaksacyjny masaz, ktory wprost uwielbiam! Po ok 2 tygodniach zniknely mi zaskorniki z okolic nosa, na samym nosie znacznie sie zmniejszyly i licze na to, ze znikna calkowicie.
    Nie wierze w to, ze szczoteczka zmniejsza pory. W tym temacie trzeba isc w kosmetyki kierunkowe.
    Oczyszczanie twarzy jest dobre, niesamowicie szybkie. Zrobilam test i zmylam twarz tak jak wczesniej, pozniej uzylam Clarisonica i szczoteczka byla czysta, wiec albo ja tak dokladnie oczyszczam twarz z make upu (a raczej nie wydaje mi sie zebym byla tak dokladna) albo nie ma naocznej roznicy w oczyszczaniu.
    Nigdy nie kupilabym Mia2 z nieznanego zrodla, bo jestem zdania, ze sa to podroby, ale mysle, ze gdyby szczoteczka przestala dzialac- nie zakupilabym jej ponownie- pomyslalabym nad jakims zamiennikiem, ktorych teraz jest sporo.

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić achajq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wyobrażam sobie już bez niej życia
  • Posiadam wersję Plus czyli model z dodatkową szczoteczką do ciała. Szczoteczkę dostałam od męża na Gwiazdkę, od tamtej pory używam jej codziennie wieczorem więc czas na recenzję. Długo zastanawiałam się czy taki bajer jest mi potrzebny i czy po prostu nie będzie leżeć w kącie. Mam skórę tłustą, skłonną do zanieczyszczeń, ale i wrażliwą, 33 lata... normalnie wszystkie plagi egipskie Teraz mogę powiedzieć: nie wyobrażam sobie bez niej codziennej pielęgnacji. Tak jak wiele recenzentek już napisało: nie jest to panaceum na wszelkie dolegliwości, nie zlikwiduje zaskórników, pryszczy, zmarszczek... Natomiast:
    - wspaniale oczyszcza z resztek podkładu, pudrów, ja najpierw przecieram twarz micelem a potem czyszczę szczoteczką z żelem, na koniec woda termalna no i dalej
    serum, krem takie tam.
    - skóra świetnie wchłania następne kosmetyki, mam wrażenie że widać to gołym okiem. Zwłaszcza teraz gdy używam mocniej działającego serum widzę ten efekt.
    - masaż który sobie zapewniamy tą szczoteczką sprawia, że skóra jest ukrwiona, promienna taka rozświetlona..
    Szczoteczki do ciała używam tak ok raz w tygodniu zwłaszcza na okolice ramion, dekolt ale także łokcie, kolana, a nawet dłonie, fajnie masuje tu przy skórkach. Aczkolwiek można sobie ją odpuścić, róznica jest spora w cenie, a w sumie najważniejsza jest szczoteczka do twarzy.
    Właśnie wymieniłam główkę, w zestawie dołączona była sensitive ja zakupiłam teraz delicate - jest świetna, delikatniejsza ale równie skutecznie czyści. Nie odważyłabym się na tą wersję mocno oczyszczającą mimo że mam tłustą skórę, boję się podrażnienia.
    Także wszystkim zastanawiającym się ale rozsądnym osobom bardzo polecam - ułatwia i uprzyjemna codzienną pielęgnację. Jeśli ktoś oczekuje od niej cudów i zamierza wziąć kredyt na jej zakup, hmm lepiej odpuścić.

Używam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczoteczka

Chcesz pochwalić Balluca za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Posiadam szczoteczkę mia2, przed zakupem rozczytywałam się na forach, blogach, amazon, ebay, allegro, youtube - polskich i anglojęzycznych, a więc uważam, że do zakupu ORYGINALNEJ szczoteczki się przygotowałam! i powiem tak: WSZYSTKO co sprzedają na necie to podróbki!!! wyłącznym dystrybutorem jest Sephora i potwierdza to producent, można napisać do niego - tj. korzystając z polskiego przedstawiciela! Podróbki mają inne szczoteczki tj. inny włos szczoteczki, ja taką podróbką "nie wiadomo co" bałabym się myć twarz!!! może tak na prawdę dokonuje mikro uszkodzeń skóry??? Nie wiemy tego, z pewnością taki fałszerz nie prowadził badań, nie testował, nie zwróci wam pieniędzy też... A co do mojego urządzenia, skorzystałam z 10% zniżki jakie miałam na karcie Sephora i wyszło 570zł. Mój demakijaż jest MEGA dokładny!!! poczucie czystości i komfortu jest ogromne, o niebo lepsze niż dawał płyn micelarny i następnie puder do mycia twarzy, rzeczywiście wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne lepiej się wchłaniają, skóra jest delikatna, ale nie podrażniona, rano wygląda na wypoczętą i zadbaną, rzeczywiście to przekłada się na mniejsze zanieczyszczenie twarzy, u mnie w szczególności chodzi o strefę T. Co dzień powtarzam mężowi, że był to świetny zakup i NIGDY nie żałuję wydanych pieniędzy! Ale fakt dla większości cena jest zaporowa, sama miałam wątpliwości. Jest jednak nowa szczoteczka (nie testowałam) z Mary Kay... Proszę nie kupujcie podróbek, bo możecie sobie zrobić krzywdę i nikt Wam nie pomoże i nie weźmie odpowiedzialności za to!!! O ile dobrze pamiętam, Clarisonic deklaruje możliwość zwrotu pieniędzy w razie braku zadowolenia, jest to napisane w instrukcji i chyba na ich stronie firmowej...

Co do wykonania szczoteczki: na najwyższym poziomie, nie trzeba się rozpisywać więcej.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić ula_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Oceniam szczotkę Clarisonic Mia2. Już minęło 4 miesięce od kiedy używam tego produktu i myślę, że już najwyższa pora aby go ocenić. Jestem zachwycona tym co robi ta szczotka do twarzy. Cena może wydawać się zabójcza, ale uważam że jest tego warta. Polecam zwłaszcza osobom, które mają problematyczną cerę i problemy z zapychaniem. Dla osób o ładnej cerze będzie to jedynie gadżet i w ich przypadku lepiej już sobie kupić zwykłą szczotkę za 5-10 zł w najbliższej drogerii lub po prostu zainwestować korund do mikrodermabrazji domowej, który jest lepszy niż jakiekolwiek peelingi i również świetnie oczyszcza skórę.

plusy:
    -oczyszcza całą twarz bardzo dokładnie z makijażu
    -masuje twarz
    -pomaga w walce z niedoskonałościami, choć efektu nie widać po pierwszym użyciu
    -świetne oczyszcza twarz z martwego naskórka
    -jest solidnie wykonana
    -jest wodoodporna, można ją brać ze sobą pod prysznic
    -bezprzewodowa, a bateria trzyma tyle, że ho ho, jak naładowałam ją w grudniu zgodnie z zaleceniami producenta, to następne ładowanie było w na początku marca...byłam w szoku, że trzyma tak długo!!! przez pierwszy tydzień stosowałam ją dwa razy dziennie, a później raz dziennie, więc na pewno nie oszczędzałam tego cacuszka
    -niewielka i poręczna, zajmuje mało miejsca, świetna w podróże, choć ja bym się bała ją brać, nie chciałabym jej stracić
    -ma dwie prędkości
    -wyznacza nam czas na mycie poszczególnych partii twarzy, czego początkowo przestrzegałam bardzo rygorystycznie, teraz myje jak popadnie
    -łatwa w obsłudze
    -do mia2 dołączone jest porządne etui, płyn do mycia oraz dwie szczoteczki
    -sprawia, że po jej użyciu lepiej wchłaniają się produkty, skóra wydaje się gładka i bardzo przyjemna w dotyku

minusy:
    -cena na pewno może odstraszyć, aczkolwiek warto sobie odłożyć na taką szczotkę lub poprosić by inni zrzucili się na nią lub kupili w prezencie, zamiast przypadkowych prezentów, z których nie zawsze jest się zadowolonym
    -słaba dostępność, ja zamawiałam swoją przez allegro, więc nie było tak źle, ale trudno o nią w sklepie stacjonarnym, jako że jest to amerykański producent, no może w Warszawie
    -szczoteczka stosowana dwa razy dziennie może podrażniać, więc ja ograniczyłam jej użycie do zmycia resztek makijażu w trakcie wieczornej pielęgnacji
    -szczoteczka przeznaczona do oczyszczania cery trądzikowej jest bardzo nieprzyjemna w użytkowaniu, po dwóch razach szybko wróciłam do sensitive, żeby nie drażnić skóry, a ta wersja acne coś tam, leży odłogiem
    -nie jestem pewna, czy ta szczoteczka będzie nadawała się dla osób o wrażliwej, naczynkowej skórze, wydaje mi się, że będzie zbytnio podrażniała skórę
    -po jakimiś czasie trzeba wymienić szczoteczkę, bodajże po trzech miesiącach...i choć mnie to nie dziwi, cena mogłaby być trochę lepsza na same szczoteczki

Podsumowując szczotka jest rewelacyjna, aczkolwiek trzeba się z nią umieć obchodzić i dostosować jej używanie do swoich potrzeb, bo przecież każdy ma inną skórę.Warto też dobrać do niej naturalny, bardzo łagodny żel lub płyn do mycia twarzy, ażeby dodatkowo nie podrażniać skóry jakimś chemicznym preparatem. Clarisonic mia mimo swojej ceny, to świetna inwestycja. Jak pomyślę ile wydałam na lekarstwa, zabiegi i różne specyfiki do twarzy, które mi nie pomogły, nie wspominając już o lekarzach, którzy albo się nie znali, albo mieli w nosie to że masz problem, który rujnuje ci życie, albo zwyczajnie chcieli na tobie zarobić, zostawiając cie dalej z tym samym problemem, to taki wydatek nie wygląda już na taki kosztowny.

POLECAM. WARTO! TO mały/ DUŻY geniusz!!!
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonała szczoteczka !!
  • Oceniam szczoteczkę MIA 2. To moja własna rewolucja w oczyszczaniu twarzy. Do tej pory wierzyłam w moc płynów micelarnych, a szczególnie jednego Sensibio Biodermy. Odkąd jednak stałam się właścicielką MIA2 nie znam nic, co lepiej oczyści moją twarz. Mam wersję różową, taką landryneczkę. Stosuję nakładkę Delicate do skóry wrażliwej, suchej. Do mycia twarzy uzywam własnego żelu, ten dołączony do szczoteczki moim zdaniem jest nieciekawy. Mój rytuał rozpoczynam od zmycia płynem micelarnym makijażu, następnie na zmoczonej skórze rozprowadzam żel firmy DCL i używam sczoteczki, tak jak zaleca producent, okreslone sekundy na dane partie twarzy. I jakie jest moje zdziwienie, kiedy szczoteczka jest zabrudzona, pomimo użycia miceli. Po zastosowaniu MIA2 skóra jest jak pupcia niemowlaka, aż chce się ją ciągle dotykać. O 100 razy lepiej chłonie produkty pielęgnacyjne. Czuję to po swojej skórze. Szczoteczka zajmuje niewiele miejsca, mozna ją śmiało zabierać w podróże. Dzisiaj nie wyobrażam sobie czyszczenia twarzy bez tej szczoteczki. Nie wierzę, że zlikwiduje zmarszczki, na to jest za delikatna, ale wierzę i czuję, że dogłebnie oczyszcza moją skórę. Bardzo droga, obecna cena w Sephorze to 639 zł, ale mamy 2 lata gwarancji. Mozna też kupić na allegro, ale bałabym się o podróby. Zdecydowanie POLECAM !!

Używam tego produktu od: od 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: druga nakładka

Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, ale ...
  • Szczoteczkę Mia 2 przyniósł mi Mikołaj. Naczytałam się na wizażu i na różnych zagranicznych portalach, że czyni cuda. Napisałam list do Mikołaja i się udało

Plusy:
    - idealnie, dogłębnie oczyszcza pory, ma się wrażenie takiego energetycznego masażu,
    - powoduje, że maseczki, kremy itd. po jej użyciu dobrze się wchłaniają
    - mniej mi się przetłuszcza skóra

Minusy:
    - przy porannym i wieczornym użytkowaniu niestety mnie podrażniała, czułam dyskomfort i miałam zaczerwienioną skórę (nawet ją na tydzień odstawiłam),
    -zaczęłam ją stosować jedynie wieczorem i jest o niebo lepiej,
    - na pewno nie można jej używać, jeżeli ma się jakieś wypryski, gdyż wtedy jeszcze bardziej je zaognia,
    - jest łatwa w użyciu

Reasumując - czy poprawiła mi stan na skóry - na dzień dzisiejszy nie.
    Używanie szczoteczki traktuję jako jeden z kolejnych etapów pielęgnacji cery. Na pewno nie żałuję, że ją dostałam, ale sama szczoteczka cudów nie zdziała...

Używam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić Tutabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne oczyszczenie
  • Używam tej szczotki od ponad 2 miesięcy. Mam suchą i wrażliwą skórę, na szczęście szczotka jej nie podrażnia. Clarisonic idealnie oczyszcza skórę, masując dodatkowo pielęgnuje. Pory są zwężone a cera jest idealnie gładka. Koniec z suchymi skórkami. Wg mnie dzięki szczotce można całkowicie zrezygnować z peelingów, zapewnia ona dużo lepszy efekt.

Chcesz pochwalić asiulkam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cichy rewolucjonista
  • Moją Mia2 zażyczyłam sobie na święta, akurat w Sephorze było -20%. Dostałam piękny, delikatny róż, jest jeszcze wersja biała i fioletowa na polskim rynku.

W małym pudełku znajduje się: szczoteczka z 1 końcówką (należy wymieniać je co 3 miesiące przy stosowaniu 2*dziennie), ładowarka, etui podróżne i 30ml żelu Clarisonic (wysuszające dziadostwo, modliłam sie, żeby szybko się skończył). Przed pierwszym użyciem należy ładować szczoteczkę 24h i wcale nie jest to najbardziej stresujący moment! Większy stres jest przy pierwszym myciu (tak, spodziewałam się cudów po pierwszym użyciu )

Końcówkę nalezy dostosować do własnej cery. Ja mam cerę normalną a dołączona do zestawu "sensitive" jest dla mnie wystarczająca. Na początku miałam problem, bo moje czoło było jakieś uwrażliwione, ale po tygodniu sprawa wróciła do normy.

Clarisonic stosujemy z ulubionym żelem do twarzy- najlepiej takim, który się nie pieni. Ja testowałam już z żelem z Clarisonic, żelem z Rossmanna oraz z mydłem Aleppo i taki duet sprawdza się najlepiej. Ostatnio coś strzeliło mi go głowy, żeby wypróbować z Savon Noir, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu Myję na wyższym stopniu prędkości, bo ten niższy jest taki... jak jakiś emeryt.

To, co należy podkreślić: to nie jest cudotwórca. Jeśli ktoś spodziewa się, że po jednym zastosowaniu pozbędzie się pryszczy, krost, zmarszczek, trądziku czy innego dziadostwa, to się myli. Clarisonic pomaga trzymać naszą cerę w ryzach. Przede wszystkim- doskonale oczyszcza. Zrobiłam kiedyś test: zmyłam płynem micelarnym twarz tak, jak zwykle, potem clarisoniciem z Aleppo- jakież było moje zdziwienie, kiedy końcówka była brudna od podkładu. Teraz zmywam micelem tylko oczy, resztę załatwia za mnie powyższy duet. Po takim zabiegu wszelkie kremy, maseczki, serum wchłania się duuuuużo lepiej i szybciej, widać efekty takiej pielęgnacji. Mniej widzę wągrów na nosie, pory są bardziej oczyszczone, ściągam je glinką z Organique, nie mam już żadnych suchych skórek, skóra ma lepszy koloryt, jest jakby bardziej gęsta (elastyczna), mniej widać moje zasinienie pod oczami.

Cieszę się, że uzupełniłam swoją pielęgnację o Clarisonic. Od dłuższego czasu nie widzę potrzeby katowania mojej skóry milionem drogeryjnych specyfików, żeli, peelingów. To, do czego doszłam w ciągu ostatniego roku, to NATURALNA pielęgnacja. Nie ma sensu używać chemicznej bomby ani na swoje ciało, ani zatruwać tym środowisko. Moja skóra mi się tym odwdzięcza, portfel czuje się lepiej a ja często słyszę (nie mając na sobie makijażu), że świetnie wyglądam.

Moja mama też używa mojego Clarisonica i jest równie zadowolona, więc inwestycja się opłaciła.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam wrażliwcom.
  • Oceniam wersję Mia2.

A więc:
    Mam skórę naczynkową i kapryśną, skłonną do zanieczyszczeń i podrażnień, suchą i przetłuszczającą się w ciągu dnia.

Oczyszczanie jest zatem dla mnie problemem, bo musi być delikatne (żadnych parówek i mechanicznych peelingów), żeby nie rozognić naczynek i nie podrażnić, a to z kolei oznacza że jest zazwyczaj mało efektowne. Przed zakupem Clarisonica oczyszczałam twarz płynami micelarnymi i systematycznie robiłam peelingi enzymatyczne, jednak to za mało żeby utrzymać skórę w ryzach.

Przeczytałam recenzję, namówiłam swojego faceta żeby kupić na spółkę , obadałam internet w poszukiwaniu dobrych źródeł kupna i to potwierdziło moje obawy- ebay i allegro są najeżone podróbkami. Sorry girls, ale musicie dorosnąć, ogarnąć się i zrozumieć że nowy Clarisonic nigdy nie będzie Was kosztował mniej niż na stronie amerykańskiego producenta. Tak- to bardzo smutne i nie fair, ale nikt nie będzie Wam dokładał do urody.

Tyle słowem wstępu

Zatem ruszyłam do Sephory ze zniżką 20%. Po powrocie naładowałam, odpaliłam to cudo i do dziś pamiętam mój zachwyt- skóra była straszliwie gładka i ładnie pojaśniała, przy tym nic a nic mnie nie podrażniając. Mój facet też się zachwycił. Podejrzewam że to działa na kształt masażu i po prostu poprawia krążenie skóry.

Muszę przyznać, że samo użytkowanie Clarisonica jest bardzo przyjemne i po prostu lubię to robić. Używam do mycia mydła z mleczkiem pszczelim Burt\\\\\\\'s Bees albo afrykańskiego czarnego, i prawdopodobnie zostanę przy tym drugim.

A teraz do rzeczy, EFEKTY:

+ zmywa tapetę lepiej niż cokolwiek innego. Zazwyczaj noszę podkłady mineralne, ale na wielkie wyjścia szpachluję się Revlonem Colorstay. Ostatnio zrobiłam eksperyment i zmyłam go tak, jak zmywałam makijaż wcześniej, czyli micelem, do momentu gdy wacik był czysty, potem przejechałam mią. Szczoteczka była brudna.

+ super przygotowuje do tejże tapety. Mniej skórek, podkład się nie roluje, no miodzio.

+ po użyciu maseczki, kremy i serum wchłaniają się zdecydowanie lepiej.

+ po pół roku użytkowania muszę przyznać, że cera jest bardziej porcelanowa, tzn jaśniejsza, ma bardziej wyrównany koloryt, jest czystsza. Nie jest nieskazitelnie czysta, nadal mam wągry, ale mniejsze i mniej.

+ nie podrażnia, nie pogarsza stanu naczynek.

+ daje komfort użytkowania, nie męczę się z tym i chce mi się tego używać

CZEGO CLARISONIC DLA WAS NIE ZROBI:

- nie da Wam dobrych genów, bo nic nie ma takiej mocy

- co za tym idzie, nie wymaże Wam na 100% wągrów, pryszczy, zmarszczek i rozszerzonych porów.

Dla mnie to po prostu świetna maszyna do oczyszczania twarzy i tyle. Nie wierzcie rezenzjom pt. "miałam ropne pryszcze i pory o powierzchni centymetra kwadratowego a już po miesiącu mam cerę jak niemowlak". Tak nie ma i nie będzie.

Na minus zaliczam cenę i politykę pt. "Kup zaje*iście drogi sprzęt a co 3 miesiące dokupuj do niego drogą szczoteczkę".

DOBRE RADY:

- polecam (zwłaszcza wrażliwco- naczynkowcom o zanieczyszczonej twarzy) combo: peeling enzymatyczny + clarisonic, czyli nakładamy na facjatę porządny peeling enzymatyczny a po wskazanym czasie zmywamy naszym żelem do twarzy i clarisoniciem. Olśniewająca czystość gwarantowana.

- polecam czyścić szczoteczkę mydłem antybakteryjnym, nie zwykłym. U mnie działa to najlepiej. Próbowałam ją wyparzyć, ale włosie się rozczapierzyło więc odradzam.

- jeśli planujecie zakup, to na pewno polecam Mię2 a nie klasyczną wersję. Nie dość że jest tańsza, to ma etui w sam raz na podróże, zabranie jej gdzieś nie jest problemem bo ma małą ładowarkę. A robi robotę.

Nie wiem czy kupiłabym ponownie jeśli np. zepsułaby się po gwarancji, bo kosztuje kupę szmalu a od czasu kiedy ją kupiłam pojawiło się dużo zamienników. Jeśli któryś z nich okazałby się podobny w działaniu, to naturalnie kupiłabym tańszy. Na tę chwilę uważam że jej działanie jest super, ale cena zaporowa.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hellkitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna,widac efekty
  • Moja cera nie jest łatwa,sucha a jednocześnie przetłuszczająca się,z powiekszonymi porami i bardzo wrażliwa.Posiadam wersje Mia 2-szczoteczka swietnie sprawdza sie w moim przypadku,genialnie oczyszcza,pory sa zdecydowanie mniejsze,nie podraznia,cera jest gładka i lepiej przyjmuje kosmetyki.Uzywam ja codziennie wieczorem i jak na razie ładowana byla tylko po zakupieniu,swietny patent z sygnalizacja ile potzreba na kazda partie twarzy,czolo-20 sekund,strefa t-20 sekund oraz po 10 na kazdy z policzków.Polecam-jest to gadzet,ale taki który działa a nie tylko wygląda.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Malika23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam !!!
  • Specjalnie założyłam konto aby wszystkim wahającym się pomóc przy wyborze.

Oceniam Mia 2.

Kupiłam robiąc sobie wielkie nadzieje na moją problemową skórę, z wieloma krostkami na czole i zaskórnikami i przebarwieniami po ciężkim trądziku. Mam 25 lat. Zadne mikodermabrazje, peelingi kawitacyjne, oczyszczanie mechaniczne nie pomagało na długo. A tu cud !! Mam skórę jak bobas ! Uwielbiam się dotykać po twarzy. Aż czuję się skóra przyswaja więcej z kremów które potem stosuję! Aż chcę o nią dbać i kupować wszystko co najlepsze skoro tak chłonie.

Tak, też myślałam że to szaleństwo, wydać aż tyle. Ale u kosmetyczki wydajemy więcej chodząc kilka/naście razy w roku. WARTO !!!

Ilość zużytych opakowań: 1 szczoteczka

Chcesz pochwalić azjc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się więcej...
  • Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji spodziewałam się jakiegoś "WOW", spektakularnego efektu, magicznych rezultatów Tymczasem po półtora miesiąca używania zachwyt wciąż nie nadszedł :/

Oceniam szczoteczkę Mia 2, kupioną w Sephorze.

Jeśli mam być szczera to nie dostrzegam żadnych zauważalnych rezultatów używania tej szczoteczki. Nie powiedziałabym, że moje cera jest zdecydowanie lepiej oczyszczona,rozjaśniona czy z większym blaskiem. Krost i zaskórników mam tyle samo co wcześniej. Nie zauważyłam także, aby cera mi sie mniej przetłuszczała, czy aby była bardziej napięta. Pory się nie zmniejszyły.

Z plusów: rzeczywiście skóra jest może nieco gładsza-wiążę to z mechanicznym działaniem szczoteczki. No i kremy się szybciej wchłaniają. To tyle.

Uważam też, ze dioda kiepsko sygnalizuje rozładowanie baterii. Żeby dopełnić zrzędzenia: przewidziany 1-minutowy cykl jest dla mnie za krótki. A gdzie producent przewidział chociażby mycie szyi ? 10 sekund na każdy z polików to też dla mnie za krótko. Może jestem jakaś nieporadna :P

Spodziewałam się bardzo wiele po tej szczoteczce. Jednak szału nie ma. Miałam ją oddać w ramach 30-dniowej gwarancji zwrotu, ale przegapiłam termin.W podsumowaniu: według mnie ta szczoteczka to gadżet. Bardzo drogi gadżet. Spokojnie można go sobie podarować.

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsza szczoteczka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agnishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mia!
  • Oceniam wersję Mia ze szczoteczką do cery normalnej

Do szczoteczek myjących podchodziłam dość sceptycznie. Nie byłam przekonana, że pulsująca szczoteczka zrewolucjonizuje moje podejście do pielęgnacji kapryśnej cery. Srogo się myliłam

Moją szczoteczkę dostałam jakiś rok temu od męża, na urodziny. Skąd wziął pomysł, żeby ją kupić - nie wiem, ale dziękuję Opatrzności, że go tak sprytnie naprowadziła Od kiedy używam Mii mam wrażenie, że moja pielęgnacja sprzed ery Clarisonic była uboga, byle jaka i niepełna.

Przewagą Clarisonic nad innymi, pojawiającymi się na rynku, szczoteczkami jest ten "soniczny" system - głowica nie kręci się wokół własnej osi a jedynie pulsuje, dzięki czemu lepiej oczyszcza skórę. Jak mówią - tak jest

Pierwsze użycie szczoteczki to trochę jak zaprzedanie duszy diabłu - nie można się z nią potem rozstać. Już po pierwszym użyciu widziałam różnicę - skóra była dogłębnie czysta. Tak czysta, że czułam jak oddycha. A wydawało mi się, że moja codzienna pielęgnacja twarzy była naprawdę w porządku. Wydawało mi się...
    Buzia po myciu szczoteczką jest czysta, jasna i fantastycznie przygotowana na przyjęcie mazideł Krem, olej, serum - wchłania się w skórę jak woda w gąbkę.
    Po dłuższym czasie używania zauważyłam przede wszystkim mniej zanieczyszczonych porów, zwłaszcza na nosie. Ogólna kondycja skóry poprawiła się na tyle, że śmigam na co dzień bez podkładu, czasami nałożę sobie na twarz lekki krem tonujący by wyglądać jeszcze lepiej.

Clarisonic nie jest rzeczą tanią. Powiedziałabym nawet, że jej cena jest zbójecka - ale warto. Naprawdę warto, bo to wydatek jednorazowy (plus szczoteczki co trzy miesiące, ale te można dorwać w znośnych cenach) ale praktycznie na całe życie.

Ilość zużytych opakowań: cztery wymienne szczoteczki

Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudoooo!
  • Jestem tak zachwycona efektem, że specjalnie założyłam konto aby podzielić się swoją opinią
    Na wstępie przestrzegę przed podróbkami, które wręcz opanowały najbardziej znany portal aukcyjny. Sama skuszona podejżanie niską ceną (430 zł? Po tyle to nawet w USA nie chodzą) i pozytywnymi komentarzami (sama taki systawiłam, szczotka przyszła wyglądała jak oryginał to czemu nie? Szkoda, że nie można go później edytować) zakupiłam szczotkę, której działanie oraz żywotność daleko odbiegają od prawdziwej Mii2. Efektu po dwóch miesiącach nie było, a i szczotka przestała działać. Brak możliwości zwrotu mimo zapewnień w aukcji... Szło się załamać.
    Po obronie magisterki otrzymałam oryginalną Clarisonic zakupioną w Sephorze w prezencie od rodziców. I od tego czasu moje życie zmieniło się na lepsze
    - zaskórniki po miesiącu wręcz zniknęły
    - pory czyste jak nigdy, nawet po wizycie u kosmetyczki
    - zmniejszone do minimum
    - cera gładka świetlista, zero przebarwień

Jestem nią zachwycona i mam nadzieję, że będą ją produkować już zawsze. Nigdy moja cera nie wyglądała tak świetnie! Nawet podkładu nie muszę nakładać.

Polecam wszystkim, ale podkreślam, lepiej zainwestować nawet te 200 zł i kupić oryginał żeby faktycznie osiągnąć efekt i nie szarpać sobie nerwów.

Chcesz pochwalić Ilo3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie warto kupić
  • Z recenzją zdecydowałam się poczekać 2 miesiące, mimo że producent obiecuje efekty już po miesiącu stosowania. A jak jest naprawdę? Moim zdaniem już od pierwszego mycia czuć różnicę, może nie jakąś spektakularną, ale to co głownie zauważycie to jak przyjemnie gładka stanie się wasza cera. Po tygodniu zobaczycie również, że jej koloryt stanie się bardzo ujednolicony.
    Ja stosuję Mia 2 ze szczoteczką do oczyszczania porów, bo na tym mi najbardziej zależało. Muszę przyznać, że oczekiwałam trochę lepszego rezultatu, ale i tak całkiem nieźle sobie radzi (zwłaszcza, że to był dość duży problem w moim przypadku). Zauważyłam znacznie zwężenie porów jeśli chodzi o strefę przy policzkach.
    Co więcej? Clarisonic bardzo dokładnie oczyszcza skórę. Może nie każda z Was poczuje to od razu, ale niedowiarkom polecam test jaki ja zrobiłam (trochę z konieczności, bo po prostu szczoteczka mi się rozładowała) - po kilku dniach używania Clarisonic spróbujcie zmyć makijaż w sposób jaki robiłyście to dotychczas. Ja w soim "teście" użyłam Bioderma Sensibo i czułam jakby moja skóra była nadal brudna, mimo że pocierałam ją wacikiem aż był kompletnie czysty. Było to dość śmieszne doświadczenie dzięki któremu przekonałam się jak świetna jest Mia 2 pod tym względem.
    Podsumowując - czy warto zakupić? Zdecydowanie tak, ale tylko jeśli na co dzień stosujecie makijaż składający się z kremu, podkładu i pudru (ja tak robię). Jeśli zaś macie młodą cerę i używacie jedynie kremów BB będzie to zbędny wydatek - zwłaszcza, że jest on niemały (za to odejmuję pół gwiazdki).

Ilość zużytych opakowań: 1 i 1 szczoteczka

Chcesz pochwalić Sylw1987 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • ...dostałam nową skórę
  • Z kupnem szczoteczki Clarisonic nosilam sie juz dobrych pare lat. Mam spore problemy ze skora, nie tylko na twarzy ale i na calym ciele. Bardzo wrazliwa, a zarazem szorstka, przetluszczajaca, ale czesto przesuszona, strupki, krostki, grudki, alergie i wysypki. Od zawsze zmaganie i walka z wiatrakami. Duzo zycia mi takie cos napsulo i narobilo nieraz wstydu. Szczoteczke kupilam bo w koncu pojawila mi sie pod nosem w Sephorze.
    Juz po tygodniu to byl przewrót o 180 stopni. Uzywam do twarzy, dekoltu i na ramionach a efekt
    +gładkosc
    +swietlistosc
    +ujednolicenie kolorytu
    +poprawa jedrnosci
    +oczyszczenie
    +zmniejszone przetluszczanie i widocznosc porów
    +widoczne zboostowanie dzialania kremów

W moim przypadku efekt jest oszałamiajacy. Czuje sie z tym pewniej i piekniej. Nie mam uwag, bateria starcza na tydzien codziennego uzwyania 2x dziennie, końcówka szczotki wygodnie sie wymienia, jestem zachwycona i nie sadze zebym juz kiedykolwiek rozstala sie z nią. To tak jakbym dostala nową skorę

Używam tego produktu od: 2 miesiace.
    Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka w użytku

Chcesz pochwalić Ewool za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Mia zagoscila w mojej kosmetyczce jakies 4msc temu i nie powalila mnie. Mam bardzo zanieczyszczona skore twarzy, zdecydowalam sie na szczoteczke po przeczytaniu licznych pozytywnych opinii. Nie ma negatywow! Wiec albo ja jestem jakims fenomenem, albo ludzie mydla sobie oczy, przez wzglad na sume, ktora zostawili za nia w sklepie. Lubie ja, to fakt. Dokladnie zmywa resztki makijazu, masuje twarz, jest prosta w uzyciu. Kolor <3 Moja Mia to Fuksja, slicznie sie prezentuje... Jednak zaskorniki i syfki jak byly tak sa. Dokupilam szczoteczke "do rozszerzonych porow", ta z niebieskimi wloskami, myje tak jak jak powinnam, czasem moze z rozpedu za bardzo przycisne, ale nie sadze abym robila to notorycznie i aby to mialo jakikolwiek wplyw na oczyszczanie. Raczej myje zgodnie ze wskazowkami.
    Uzywam jej z zelem oczyszcajacym marki Avène...
    Polecam, jesli chodzi o sama czynnosc mycia twarzy. Wygoda. Jednak oczyszczanie marne.

Używam tego produktu od: 4 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 Mia, 2 szczoteczka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Mila666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra ale nie ideał
  • Oceniam wersję mia 2

Kupiłam po wielu namysłach, czy jednak warto czy nie warto wydać sporo pieniędzy na być może niewiele warty gadżet.
    I teraz odpowiedam - warto.
    Przed mia 2 bawiłam się w olejowanie i codzienne parówki skóry twarzy. pomimo jej bardzo dobrej kondycji maiłam ogromny problem z zanieczyszczonymi porami. Mia 2 poradziła sobie z problemem w 80%.
    Niestety nie obejdzie się bez parówek i olejowania, ponieważ mia nie do końca jest produktem idealym:
    * przy stosowaniu z żelem do mycia tworzy (clarisonic, purritin, fitomed, aa) niemiłosiernie wysusza skórę (nie dociskam szczoteczki prawie wcale i mam wersje dla wrażliwych), a przy stosowaniu 2x dziennie - prawdziwy koszmar - skóra twarzy napięta jak maska i swędząca przy każdym ruchu
    * przy modyfikacji procedury spisuje sie całkiem nieźle - rano mycie sama wodą, wieczorem mycie z niewielka ilością żelu plus krótka parówka twarzy.

Byc może moje problemy wynikają z faktu, że na noc nie stosuję żadnych kremów, serum, itp. a jedynie beztłuszczowy tonik.
    Generalnie szczoteczka:
    + zmniejszyła pory
    + ujedrniła skórę
    + ujednosliciła koloryt

WARTO!

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: nd

Chcesz pochwalić CyberCytryna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna)
  • Jestem szczęśliwą posiadaczką w/w szczotki od miesiąca
    Mam skórę mieszaną, wrażliwą, ze skłonnością do alergii. Od czasu do czasu pojawiają mi się wypryski, moją zmorą są rozszerzone pory.
    Zanim zakupiłam Clarisonic Mia 2, używałam szmatki muślinowej, której miałam już serdecznie dość! Denerwowało mnie ciągłe pranie, bardzo często je zmieniałam, ponieważ po kilku tygodniach robiły się szorstkie i bardzo podrażniały moją skórę.
    Szczotki Clarisonic używam codziennie wieczorem. Najpierw robię demakijaż oczu, następnie zmywam całą twarz. Po osuszeniu spryskuję twarz oraz szczoteczkę wodą termalną, nakładam mój żel do mycia twarzy ( załączonego nie używałam) i przystępuję do mycia. Używam pierwszego programu. Podczas mycia wykonuję koliste ruchy i nie przyciskam szczotki do buzi! Następnie całość zmywam wodą i wycierem w ręcznik papierowy!(uważam, że jest to najbardziej higieniczna forma osuszania twarzy). Następnie nakładam krem nawilżający, serum, bądź preparat punktowy na wypryski, w zależności od tego czego w danym momencie potrzebuje moja skóra.
    Po tym okresie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie żałuje decyzji o zakupie. Jestem nim zachwycona! Bardzo poprawił stan mojej skór: pory zostały widocznie zmniejszone, skóra jest niesamowicie gładka, jędrna, miła w dotyku i co najważniejsze niesamowicie oczyszczona! Nakładając krem, bądź serum na noc zauważyłam, że produkty znacznie szybciej się wchłaniają.
    Nie zauważyłam żadnego podrażnienia, ataku wyprysków, przesuszenia skóry.
    Myślę ,że jest to produkt dla osób, które nie mają dużego problemu z niedoskonałościami, a raczej szukają czegoś co naprawdę dobrze oczyści twarz. Na pewno nie nadaje się dla osób z aktywnym trądzikiem.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pa5linka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magiczna szczoteczka
  • Miałam cerę szarą i zaniczyszczoną. Właśnie miałam, bo to oto drogie cudo pomaga mi w pielęgnacji.
    - nie miałam początkowego wysypu nieprzyjaciół (tak
    jak opisywał producent),
    - pozbyłam się zaskórników oraz pryszczy (czasem
    wyskoczą w "trudnym dniu", ale nie są to pryszcze,
    które musiałabym ukrywać (wystarczy krem BB),
    - rozjaśniły mi się moje przebarwienia,
    - skóra jest tak niesamowicie gładka, że przez kilka
    pierwszych dni nie mogłam się nadziwić,
    - kremy, serum oraz inne specyfiki widzę, że działają.
    Moja skóra jest "zasysa".

Jest to droga zabawka, ale dla każdej maniaczki pielęgnacyjnej będzie must have. Ja już sobie nie mogę wyobrazić pielęgnacji bez użycia szczoteczki.

Posiadam wersję MIA2 i stosuję z delikatną końcówką (a mam delikatnie rozszerzone naczynka).

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Chcesz pochwalić jennymr1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • <3
  • Kiedy ją kupowałam, byłam bardzo zestrachana i pełna wątpliwości. Cena jest duża. Jednak już po 4 dniach odetchnęłam z ulgą, widząc pierwsze efekty.

W moim przypadku szczoteczka dokonała magicznego zniknięcia wągrów z nosa (z którymi nie radziła sobie żadna odwiedzona kosmetyczka). Widzę, że znacznie polepszył się koloryt mojej cery. Skóra jest wygładzona i przyjemnie napięta - pełna życia.

Stopień oczyszczania musi być znacznie lepszy, bo w chwili obecnej dużo szybciej widzę efekty (bądź ich brak) stosowanych produktów pielęgnacyjnych. Również pożegnałam się niemal zupełnie z niedoskonałościami, które były moją totalną zmorą, a ostatnie ślady po nich nikną.

Choć muszę przyznać, że pierwszy tydzień musiałam się przyzwyczaić do szczoteczki, bo kiedy ją włączałam ten dźwięk sprawiał mi bardzo przykre wrażenie w głowie, trochę podobne do borowania, a w trakcie mycia nosa ciągle kichałam

Tylko ten żel do mycia co dają w gratisie, niby dedykowany do niej, to straszny bubel.

Ilość zużytych opakowań: Nie dotyczy

Chcesz pochwalić silver_lining za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja na zawsze
  • Po kilkutygodniowym czytaniu recenzji, oglądaniu filmików na YT postanowiłam zaryzykować i wydać ponad 600 zł. I co? I to najlepszy zakup pielęgnacyjno-kosmetyczny ostatniego roku!!!
    Po kilku użyciach moja zanieczyszczona cera wygląda jak "dupcia niemowlaka", pory zmniejszone, zaskórnoków brak, zmarszczki jakby wygładzone, koloryt wyrównany, brak suchych skórek na policzkach i błyszczenia w strefie T.
    Zakochałam się w niej. "Moja ci ona" parafrazując Danusię z "Krzyżaków"
    Naprawdę polecam!!!

Ps.uwaga na podróbki ze sklepów internetowych w Polsce...

Ilość zużytych opakowań: Nie dotyczy

Chcesz pochwalić Deedee78 za czytelną i pomocną recenzję?