Mariza, Aksamitny fluid matująco - kryjący

Powiększ Mariza, Aksamitny fluid matująco - kryjący

Zgłoszony przez Shameer

Aksamitny fluid matująco - kryjący Marizy bardzo dobrze maskuje niedoskonałości cery, nadaje skórze ładny, zdrowszy wygląd, cera staje się gładsza. Fluid nie ma tłustej konsystencji, łatwo się rozprowadza i stapia ze skórą. Zawiera aloes, d - pantenol oraz filtry UV.
Dostępny jest w 6 odcieniach, od bardzo jasnego, idealnego dla cery bardzo jasnej, po ciemny - bardzo dobry do ciemnej lub opalonej karnacji.

Cena: 13,90zł / 30ml

• Pozytywnie mnie zaskoczył
  • Kupiłam zupełnie przypadkowo, gdyz spodobał mi się jasny, porcelanowy (11) kolor fluidu, oraz jego cena ;P Nie nastawiałam się na nic specjalnego, tak szczerze powiedziawszy, a zostałam bardzo mile zaskoczona recenzowanym podkładem. Produkt łatwo się rozprowadza na twarzy, nie tworzac smug, plam ani efektu maski.Zostawia na bużce ładne, satynowe wykonczenie. Wyrównuje koloryt skóry, maskując przy tym jej drobne niedoskonałosci (z wiekszymi sobie raczej nie poradzi). Odcien porcelanowy idealnie stapia sie z moją cerą i jest na niej niewidoczny. Nie zapycha ani nie uczula mojej tłustej cery. Podoba mi się również to tandetne, plastikowe opakowanie, w którym zamknięto produkt Małe, lekkie, poręczne, idealnie sie sprawdzi w podrózy. Na pompkę równiez nie mogę narzekac, gdyz dozuje odpowiednią dla mnie ilosc podkładu. W przypadku recenzowanego fluidu, doskonale sprawdza sie stwierdzenie, ze tanie wcale nie oznacza złe

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy produkt
  • Plusy:
    -bardzo tani
    -ciekawe odcienie
    -fajna konsystencja
    -dobrze się rozprowada oraz nie pozostawia efektu maski
    -jego trwałość jest średnia Ok. 5 godz
    -nie wywołuje reakcji alergicznych
    -wyrównuje koloryt ale nie daje dużego krycia

Minusy:
    -opakowanie
    -dostępność

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Robaczek1011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity podkład za niską cenę
  • Plusy:
    *cena
    * posiada pompkę
    *odcien porcelana jest idealny ( nie za jasny i nie za ciemny)
    *bardzo ładny zapach
    *lekka konsystencja
    * ładnie wyrownuje koloryt
    * bardzo fajnie się nakłada, nie robi plam
    *nie uczula i nie zapycha

Minusy:
    * może słabe krycie, ale nie wymagam tego od podkładu za 14,9

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Basiulka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powala
  • plusy:
    -opakowanie z pompką
    -bardzo przyjemny zapach
    -spora ilość odcieni do wyboru
    -nie daje efektu tzw."tapety"

minusy:
    -konsystencja zbyt wodnista
    -kompletnie nie kryje
    -matuje na ok poł godziny w porywach do godziny
    nałożony na bazę i przypruszony pudrem matuje do ok 3 godzin
    -trwałość
    sam podkład trzyma ok 2 godziny/nałożony na bazę i przypudrowany ok 4h
    -nałożony sam wsiąka w lekko rozszerzone pory przez co wydają się większe i głębsze ale po nałożeniu go na bazę tego efektu nie ma
    -kolory w katalogu bardzo różnią się od tych w rzeczywistości więc polecam wcześniej kupić próbki

Dla zainteresowanych mam cerę mieszaną,u osób z inną cerą może sie zachowywać inaczej

Niewiem czy ponownie kupię ale wydaje mi się,że ze względu na zapach i dość naturalny wydląd dam mu drugą szansę

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek w różnych odcieniach

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CheerRomance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Daje trzy i pol gwiazdki, poniewaz u mnie sie nie sprawdzil do konca. Na mojej twarzy nie trzyma sie zbyt dlugo, moja cera wymaga krycia (mam cere naczynkowa) - podklad tego nie gwarantowal.
    Na minus napewno zasluguje opakowanie, tandetne i plastikowe jak i pompka, ktora nie odmierza rownych porcji i wrecz pluje podkladem.
    Gwiazdki daje, poniewaz w mojej pracy czesto maluje klientki i widze, jak podklad zachowuje sie na skorze. Dla osob z niezbyt duzymi problemami skornymi jest fajny. Nie jest ciezki. Ma fajna game kolorystyczna. Na twarzach klientek zauwazylam, ze trzymal sie dosc sporo, bo 6-7 godzin. U mnie trwalo to moze 3 godziny (moja cera okropnie sie przetluszcza ).
    Nie podraznil, ani nie zapchal. Za tą cenę podkład warty uwagi, jednak napewno nie dla osób, które mają problemy z silnym przetłuszczaniem.

Używam tego produktu od: Jakies pol roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa pelne i trzecie do połowy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Miluuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragiczny
  • Zupełnie mi nie podszedł. Daje jedną gwiazdke za matowienie.

Minusy:

- nie kryje tylko wyrównuje koloryt, efekt podobny do kremu tonującego z under twenty
    - zapycha
    - utrzymuje sie góra 2 godziny
    - na lato za ciężki, cały czas go czułam na twarzy
    - nie wydajny

Plusy:
    - cena
    - matował

Używam tego produktu od: miałam go na wakacjach

Chcesz pochwalić Dora32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Plusy:
    - podkład jest z dozownikiem (ale odmierza różną ilośc podkładu)
    - zaraz po nałożeniu w miare miłe uczcie świeżości i uczucia jakby twarz była wilgotna
    - cena

Minusy:
    - mam najjaśniejszy odcień podkładu a mimo to jest o 3 tony za ciemny. W ciagu dnia ciemnieje i robi się pomarańczowy.
    - podkład ma matować a robi to w bardzo małym stopniu o ile się go przypudruje
    - nie kryje wogóle, krem tonujący bardziej kryje niż ten podkład
    - nakłada sie nierównomiernie, tworzy plamy
    -śmierci
    - brak podanego składu

1 gwiazdka ze odrobine matował i trochę było go widać na twarzy i za cene.
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: prawie 1

Chcesz pochwalić szatynka_# za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie najlepszy za taką cenę, ale...
  • Fluidu używam około 1,5 miesiąca i mam różne przemyślenia na jego temat:

+ jedyny chyab z wszystkich dostępnych podkładów idealny dla mojej bladej cery
    + tani
    + nie zapycha
    + ładnie sie rozsmarowuje
    + nie uczula okolic oczu
    + dobra pompka

- nie kryję w ogóle
    - nie matuje w ogóle
    - nie utrzymuje sie niestety cały dzień
    - widac wszystkie pory niestety, a chociaż to powinien zakryć.
    - przy zmatowieniu chusteczką, zostają plamy na twarzy jakbym była w ciapki

Innymi słowy, jak na taka cenę bardzo dobry, ale jeśli producent by napisał zwykły podkład, natomiast jesli pisze o tym, że jest matujacy i kryjący jest to absolutna nieprawda. wolałabym wiecej zapłacić by taki był, bo kolor i konsystencja są super.
    Używam tego produktu od: 1,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Alpka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Trafiłam na ten podkład przypadkowo w miejscowym sklepie i niestety nie spełniał do końca moich oczekiwań.Używałam przez 2 tygodnie i dałam mamie.
    Plusy:
    -zapach
    -fajnie sie rozsmarowuje
    -cena 12zł
    -średnio kryje
    -utrzymuje sie ok6h
    -dość wydajny
    Minusy:
    -po kilku godzinach robi sie widoczny na twarzy
    -nie matuje,trzeba użyć pudru
    -robi sie różowy po kilku godzinach

Używam tego produktu od: 2tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak :|
  • Kupiłam go z myślą o czymś lekkim, jeszcze w czasie letnim.

Nie oczekiwałam wiele (w końcu kosztował te szalone 11 zł), ale ostatecznie przekonało mnie twierdzenie, że jest on kryjący - dobre żarty...

"Fluid" ma przyjemną konsystencję i okrutnie chemiczny zapach, który kojarzy mi się z czymś starym, a jak myślę, według producenta miał być on kwiatowy. Opakowanie z plastiku, do najgorszych nie należy, pompka jednak czasem dozuje zbyt dużo produktu.

Posiadam odcień 12 jasny beż (2), gdyż najjaśniejszy wydawał mi się być zbyt różowy - odcień jest ok, ma żółty pigment, przez co nie "świnkuje" na twarzy.

Dobrze się nakłada, nie robi smug, nie tworzy plam, jednak po kilku godzinach delikatnie ciemnieje - nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiło.

Krycie tego produktu można włożyć miedzy książki - jedynie ujednolica koloryt, osoby z większymi skórnymi problemami nie mają co po niego sięgać. Plusem jest fakt, że moja skóra rzeczywiście była zmatowiona - po użyciu wydawało mi się, że jest już przyprószona pudrem.

Ale jak to już jest z podkładami... jednym posłuży - innym nie : ).

Używam tego produktu od: Lato, tego roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Mentality za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij