Arko, Mydło w kostce

Powiększ Arko, Mydło w kostce

Zgłaszająca osoba: elve

Mydło toaletowe w kostce o pięknym zapachu i porządnych właściwościach myjących. Występuje w kilku wersjach zapachowych i kolorystycznych.

Skład: Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Paraffinum Liquidum, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA, Silk Amino-Acids, Lanolin, Beeswax, Etidronic Acid, Disodium Distrylbiphenyl Disulfonate

Cena: ok. 1 zł

• opakowanie zielone - najlepsze!!!
  • Odkąd zaczęlam je używać - - kupuje tylko te!!!!

Najlepsze:
    -ładnie pachnie
    -niedrogie
    -łatwo dostępne
    -nie wysusza skóry jak inne

polecam!!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilośc

Chcesz pochwalić 82lena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysuszający śmierdzioszek
  • Szczerze mówiąc nie wiem, jaki zapach miało mieć mydło które kupiłam, może granat? Opakowanie było bordowego koloru. O ile przez papierek w sklepie musiało dość ładnie pachnieć (inaczej bym go nie wzięła ), o tyle teraz, w trakcie używania to mydło po prostu śmierdzi. Zapach jest bardzo sztuczny i nieprzyjemny. Chyba pierwszy raz zdarza mi się coś takiego, że po umyciu rąk nie mam ochoty ich powąchać :/
    Oprócz tego mydło strasznie wysusza skórę (myje nim tylko ręce). Jeśli natychmiast po umyciu nie posmaruję dłoni kremem, skóra staje się tak ściągnięta, że aż ciężko wytrzymać. Jednym słowem: porażka!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do rąk w porządku.
  • Kiedyś kupiła je kilka razy moja Mama (m.in. truskawkowe oraz z miodem). Miało służyć do mycia rąk, jednak ja z ciekawości użyłam je kilka razy do twarzy i reszty ciała.

Do rąk od czasu do czasu nie było tak tragiczne, ale do ciała i twarzy się nie nadał - wysuszył dość konkretnie.

Plusem mogą być fajne zapachy.

Ja raczej po nie już nie sięgnę, a to ze względu na obecność składników pochodzenia zwierzęcego oraz wspomniane przesuszanie skóry.

Używam tego produktu od: kiedyś przez krótki czas
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niech już będzie
  • Używałam różnych zapachów m.in. truskawkowego (jakieś takie sztuczne), z miodem i kremem (chyba najlepsze - również wg. mojej mamy) czy kremowego.

Nie jest złe, ale bez szału.

Średnio wydajne.
    Pienienie się w normie.
    Porządnie czyści.
    Jeśli używa się go dużo w ciągu dnia to może bardzo wysuszać - nie tylko skórę dłoni ale i skórki wokół paznokci (pozostawiając na nich okropny biały osad).
    Tanie.

Ot, zwykłe mydło.

edit: właśnie odkrywłam, że mydełko zawiera w składzie Paraffinum Liquidium - w związku z czym nie będę go już więcej używać

Używam tego produktu od: hohoho, będzie chyba już parę lat
    Ilość zużytych opakowań: wieeeeeele

Chcesz pochwalić Miss Puppet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykłe, najzwyklejsze
  • Moja mama dostaje w pracy corocznie sporo mydełek, więc jestem na Arko i inne firmy wprost skazana. Dzięki temu mogę testować i porównywać. Ogólnie rzecz biorąc, nie przepadam za Arko, wszystkie produkty tej firmy, jakie udało mi się przetestować, nie spełniały moich oczekiwań. Z mydłem jest to samo, zapach (migdałowy, ale miałam też inne wersje) niczym nie zachęca, samo mydło jest dobrze zbite i się nie rozpada. Porządnie czyści ręce, jednak przy tym znacznie je wysusza. Trzeba potem użyć kremu. Cena mydła na plus, jednak jakościowo jest dużo gorsze od Dove i Nivea.

Używam tego produktu od: kilku lat od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić countrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stały bywalec w mojej łazience
  • Lubię to mydło, gdyż:
    - nie wysusza mojej skóry
    - ma przyjemne zapachy (nie wszystkie, ale jest tyle rodzajów, że każdy może znaleźć coś dla siebie)
    - dobrze się pieni
    - jest wydajne
    - jest tanie

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ananke76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najzwyklejsze mydełko
  • Jest to mydełko które dosyć często pojawia się w mojej łazience, ot tak poprostu. Mydło dobrze się pieni, jest duży wybór różnych wersji zapachowych. Ogromny minus wysusza skórę i pozostawia na niej dziwną lepko - gumowato - suchą powłoczkę

Używam tego produktu odzieciństwa
    Ilość zużytych opakowań:miliony

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarakta za czytelną i pomocną recenzję?
  • tanie i podstawowe
  • od lat w mojej łazience!
    zwykłe tanie mydełko, w sam raz do rąk
    nie podrażnia jakieś szczególnie skóry,
    wersje zapachowe z rodziny mleczno-mdłej, niezbyt zachwycające
    ot, taki standard

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Codzienny
  • Używam go codziennie. Kompozycji zapachowych najlepszych nie ma, ale namawiam rodziców, aby ciągle zmieniali kupowane zapachy i tak też robią. Mydełko bardzo tanie i wydajne. Łatwo się pieni, gdy poszorujesz. ;] Polecam do codziennej higieny.

Używam tego produktu od: roku?
    Ilość zużytych opakowań: łoo naprawdę dużo przez rok i do tego cała rodzinka używa go codziennie

Chcesz pochwalić Paziolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetne
  • Za te pieniądze jest naprawdę super. Do Dove się nie umywa, ale ma wyśmienity stosunek jakości do ceny.
    Ja mam skórę normalną a po każdym myciu nacieram się balsamem (dłonie każdorazowo kremem). Nie odczuwam więc zbytnio tego, że wysusza.
    Uwodzi mnie za to zapachem. Szczególnie truskawkowe. Mniam

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Nikoru za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij