Arko, Mydło w kostce

Powiększ Arko, Mydło w kostce

Zgłaszająca osoba: elve

Mydło toaletowe w kostce o pięknym zapachu i porządnych właściwościach myjących. Występuje w kilku wersjach zapachowych i kolorystycznych.

Skład: Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, Paraffinum Liquidum, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA, Silk Amino-Acids, Lanolin, Beeswax, Etidronic Acid, Disodium Distrylbiphenyl Disulfonate

Cena: ok. 1 zł

• opakowanie zielone - najlepsze!!!
  • Odkąd zaczęlam je używać - - kupuje tylko te!!!!

Najlepsze:
    -ładnie pachnie
    -niedrogie
    -łatwo dostępne
    -nie wysusza skóry jak inne

polecam!!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilośc

Chcesz pochwalić 82lena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysuszający śmierdzioszek
  • Szczerze mówiąc nie wiem, jaki zapach miało mieć mydło które kupiłam, może granat? Opakowanie było bordowego koloru. O ile przez papierek w sklepie musiało dość ładnie pachnieć (inaczej bym go nie wzięła ), o tyle teraz, w trakcie używania to mydło po prostu śmierdzi. Zapach jest bardzo sztuczny i nieprzyjemny. Chyba pierwszy raz zdarza mi się coś takiego, że po umyciu rąk nie mam ochoty ich powąchać :/
    Oprócz tego mydło strasznie wysusza skórę (myje nim tylko ręce). Jeśli natychmiast po umyciu nie posmaruję dłoni kremem, skóra staje się tak ściągnięta, że aż ciężko wytrzymać. Jednym słowem: porażka!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do rąk w porządku.
  • Kiedyś kupiła je kilka razy moja Mama (m.in. truskawkowe oraz z miodem). Miało służyć do mycia rąk, jednak ja z ciekawości użyłam je kilka razy do twarzy i reszty ciała.

Do rąk od czasu do czasu nie było tak tragiczne, ale do ciała i twarzy się nie nadał - wysuszył dość konkretnie.

Plusem mogą być fajne zapachy.

Ja raczej po nie już nie sięgnę, a to ze względu na obecność składników pochodzenia zwierzęcego oraz wspomniane przesuszanie skóry.

Używam tego produktu od: kiedyś przez krótki czas
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niech już będzie
  • Używałam różnych zapachów m.in. truskawkowego (jakieś takie sztuczne), z miodem i kremem (chyba najlepsze - również wg. mojej mamy) czy kremowego.

Nie jest złe, ale bez szału.

Średnio wydajne.
    Pienienie się w normie.
    Porządnie czyści.
    Jeśli używa się go dużo w ciągu dnia to może bardzo wysuszać - nie tylko skórę dłoni ale i skórki wokół paznokci (pozostawiając na nich okropny biały osad).
    Tanie.

Ot, zwykłe mydło.

edit: właśnie odkrywłam, że mydełko zawiera w składzie Paraffinum Liquidium - w związku z czym nie będę go już więcej używać

Używam tego produktu od: hohoho, będzie chyba już parę lat
    Ilość zużytych opakowań: wieeeeeele

Chcesz pochwalić Miss Puppet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykłe, najzwyklejsze
  • Moja mama dostaje w pracy corocznie sporo mydełek, więc jestem na Arko i inne firmy wprost skazana. Dzięki temu mogę testować i porównywać. Ogólnie rzecz biorąc, nie przepadam za Arko, wszystkie produkty tej firmy, jakie udało mi się przetestować, nie spełniały moich oczekiwań. Z mydłem jest to samo, zapach (migdałowy, ale miałam też inne wersje) niczym nie zachęca, samo mydło jest dobrze zbite i się nie rozpada. Porządnie czyści ręce, jednak przy tym znacznie je wysusza. Trzeba potem użyć kremu. Cena mydła na plus, jednak jakościowo jest dużo gorsze od Dove i Nivea.

Używam tego produktu od: kilku lat od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić countrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stały bywalec w mojej łazience
  • Lubię to mydło, gdyż:
    - nie wysusza mojej skóry
    - ma przyjemne zapachy (nie wszystkie, ale jest tyle rodzajów, że każdy może znaleźć coś dla siebie)
    - dobrze się pieni
    - jest wydajne
    - jest tanie

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ananke76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najzwyklejsze mydełko
  • Jest to mydełko które dosyć często pojawia się w mojej łazience, ot tak poprostu. Mydło dobrze się pieni, jest duży wybór różnych wersji zapachowych. Ogromny minus wysusza skórę i pozostawia na niej dziwną lepko - gumowato - suchą powłoczkę

Używam tego produktu odzieciństwa
    Ilość zużytych opakowań:miliony

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarakta za czytelną i pomocną recenzję?
  • tanie i podstawowe
  • od lat w mojej łazience!
    zwykłe tanie mydełko, w sam raz do rąk
    nie podrażnia jakieś szczególnie skóry,
    wersje zapachowe z rodziny mleczno-mdłej, niezbyt zachwycające
    ot, taki standard

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Codzienny
  • Używam go codziennie. Kompozycji zapachowych najlepszych nie ma, ale namawiam rodziców, aby ciągle zmieniali kupowane zapachy i tak też robią. Mydełko bardzo tanie i wydajne. Łatwo się pieni, gdy poszorujesz. ;] Polecam do codziennej higieny.

Używam tego produktu od: roku?
    Ilość zużytych opakowań: łoo naprawdę dużo przez rok i do tego cała rodzinka używa go codziennie

Chcesz pochwalić Paziolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetne
  • Za te pieniądze jest naprawdę super. Do Dove się nie umywa, ale ma wyśmienity stosunek jakości do ceny.
    Ja mam skórę normalną a po każdym myciu nacieram się balsamem (dłonie każdorazowo kremem). Nie odczuwam więc zbytnio tego, że wysusza.
    Uwodzi mnie za to zapachem. Szczególnie truskawkowe. Mniam

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Nikoru za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie mimo zapachu
  • W wyborze mydła kieruję się zapachem oraz właściwościami nawilżającymi (albo chociaż brakiem właściwości wysuszających)... Te mydełko niestety bardzo wysusza. Mimo pięknego zapachu nie mogę go używać. Wysusza nawet dłonie. Stosuje je teraz mój mąż.

Używam tego produktu od: parę tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dragon_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • normalne
  • Najnormalniejsze mydełko pod słońcem.Myje,pieni się,ładnie pachnie,bez jakiś szczególnych właciwości ochronnych czy pielęgnacyjnych.Dość wydajny - u mnie ok.1,5 tyg - 1 kostka,ale cena niziutka więc co to jest...

Używam tego produktu odawna
    Ilość zużytych opakowań:trochę tego było

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweet_strawberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Bardzo dobre mydełka.

Używam głównie wszelkich "białych", jasnych kolorów z tej serii.
    Kolorowe wersje odpadają - np. truskawkowe bardzo wysuszało skórę.
    Pozostałe dość dobrze nawilżają skórę jak na mydła.
    Niewątpliwym plusem jest to iż nie rozmiękają zbyt szybko oraz są w miarę tanie.

Używam tego produktu od: paru dobrych lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo - ciężko już policzyć

Chcesz pochwalić Soffi82 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • fajne mydełka
  • Bardzo dobre mydła. Fajnie się pienią (za to je uwielbiam) i pozostawiają skórę pachnącą i delikatną. Nie uczula, dobrze zmywa wszelki brud Uważam, że jest wydajne i nie "rozmaka" gdy znajdzie się przez przypadek w zbyt mokrym miejscu Kosztuje niewiele.
    Nie znalazłam żadnych wad poza trochę chemicznym zapachem. Polecam bo warto.
    Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić azzis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropne
  • Najgorsze mydło jakie miałam!!!!!!!! Strasznie wysusza skórę, która w moim przypadku aż po nim pękała...W dodatku uczula, strasznie sie po nim drapałam... Moja mama również go używała i niestety również jej ono nie służyło... Nie polecam...

Używam tego produktu od: kiedys

Chcesz pochwalić natalie1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię-takie kremowe
  • Bardzo lubiłam używać do mycia rąk- nie wysusza skóry, ładny zapach (ulubione to w kremowym opakowaniu, ew. w białym). Zaznaczyłam, że nie wiem , czy jeszcze kupię, bo przestawiłam się na mydła w płynie. Mój mąż, który używa kostek pod prysznic, to traktuje bez zachwytów- chyba zbyt miękkie dla niego i błyskawicznie go zmydla. W sumie- dobry produkt.

Używam tego produktu od:kilku lat
    Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aldi1174 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo je lubię
  • Miałam już kilka wersji tego mydła, ostatnio imbirowe oraz miód i krem. Zwłaszcza zapach imbirowego mnie urzekł , jest świetny na chłodniejsze dni. Oprócz przyjemnych zapachów mydło ma też inne zalety: dobrze myje, nie wysusza skóry, ma dobrą twardość, taką "w sam raz" i jest niedrogie. Na pewno będę je kupować.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić pysiam za czytelną i pomocną recenzję?
  • smakowa kąpiel
  • Posiadam te mydełka.
    Plusy:
    +różne warianty smakowe i nawilzajace
    +dobrze się pieni
    +super , smakowa kąpiel
    +dobrze się zmywa, pozostawia ładny kwiatowy a niekiedy smakowy zapach
    +skóra jest odprężona i dostatecznie nawilżona
    Wszystkie mydełka tej firmy sa godne uwagi, wad nie znalazłam...Polecam!!!!

Używam tego produktu od:lata, miesiące
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić jagudka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię.
  • Mydła Arko są u mnie już od wielu, wielu lat. Właściwie nawet nie pamiętam od ilu. Lubię je za zapachy - zwłaszcza winogronowe i truskawkowe i za to, że nie wysuszają skóry aż tak mocno - nie używam mydła do mycia twarzy, bo mam problematyczną cerę.

Arko to dobre mydełka

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: oj, nawet nie próbuję liczyć

Chcesz pochwalić fuksjaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godne polecenia
  • To chyba jedne z najbardziej popularnych mydeł w Polsce. Jest wiele rodzajów mydła Arko - te bardziej i mniej ciekawe. Ja bardzo cenię sobie wersję Coconut & Cream, oraz tę z imbirem. Nie wysuszają, ładnie pachną i są niedrogie. Nie są zbyt twarde, mają odpowiednią konsystencję. Warto je polecić.

Używam tego produktu od:kilka lat
    Ilość zużytych opakowań:bardzo wiele

Chcesz pochwalić Ducky Duck za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • Dobre mydełko, ładnie pachnie, estetyczne opakowanie, wysusza tak jak to jest w naturze mydła no ale od czego są kremy Generalnie evergreen. Uzasadnienie jest zbyt lakoniczne. A cóż tu można pisać. Mydło, i tyle

Używam tego produktu od:zawsze
    Ilość zużytych opakowań:mnogo

Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak ale tylko wybrane rodzaje.
  • Mydła arko uzywam od niepamiętnych czasów, nie myje nim tylko twarzy bo wymaga ona czegoś super delikatnego- żelu.Moim ulubieńcem jest relaksujące mydło kosmetyczne z kremem nawilzającym-lawenda.
    Mydełko jest fioletowe, bardzo ładnie pachnie, doskonale sie pieni i nie podraznia skóry.Uwielbiam tą woń która pozostaje na moich dłoniach po umyciu lawendą.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: ho ho

Chcesz pochwalić m.a.r.t.a za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjne
  • Mydelko idealnie sprawdza sie we wakacje, przy najwiekszych upalach. Chodzi mi dokladnie o to cytrynowe. Mam wersje Beauty soap moisturizing cream. Znakomicie odswieza i orzezwia. Uczucie swiezosci dlugo sie utrzymuje. Nie wysusza skory. Ja myje nim nawet twarz i ono mi jej nie podraznia, a wiekszosc zelow antybakteryjnych tak. Mam tez o zapachu zielonej herbatki, ale tu juz jest gorzej. Tez odswieza i jest delikatne, ale ma taki chemiczny zapach, ze czasem az mnie w nosie swedzi ;P Zostane przy cytrynowym

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić silver_moon za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Lubię to mydło i używam go stale. Ma ono ładny zapach (najbardziej odpowiada mi klasyczne kremowe i migdałowe). Mydło nie wysusza nadmiernie skóry, dobrze się pieni.
    Niestety jest mało wydajne i zdaje się, że trochę za tłuste (ale tylko trochę).
    Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ... zwyczajne ...
  • Po pierwsze, nie lubię jego zapachu, taki zwyczajny zapach mydła w kostce, w Biedronce takie można nabyć za 40gr :P

Ponadto wysusza skórę i to solidnie.

Jestem przeciwko temu produktowi i w żaden sposób nie spełnionym obietnicom producenta.

Nie używam mydeł raczej, ale jak już, to moim faworytem jest jednak Dove.

Używam tego produktu od: kiedyś
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić luccyre za czytelną i pomocną recenzję?