Powiększ Dax Cosmetics, Perfecta Body, Zmiękczający krem do stóp na pękające pięty i zrogowacenia skóry

Zgłoszony przez magdalenka85

Produkt polecany dla osób, które mają problem ze stwardniałym, zrogowaciałym i przesuszonym naskórkiem stóp oraz pękaniem pięt.
15 % mocznika perfekcyjnie nawilża, zmiękcza i przyspiesza złuszczanie zrogowaciałego naskórka, pozostawiając skórę gładką i miłą w dotyku.
D - pantenol łagodzi podrażnienia i przyspiesza naprawę mikrouszkodzeń.
5 % gliceryny tworzy płaszcz ochronny zatrzymujący wilgoć w naskórku i znakomicie nawilża skórę.
Oliwa z oliwek koi i regeneruje skórę.

Skład: Aqua, Urea, Isopropyl, Myristate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, Taurine, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Theobroma Cacao, Seed Butter, Olea Europea Fruit Oil, Panthenol, Ceteareth-25, Ceteareth-20, Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, DMDM Hydantoin Iodopropynyl Butylcarbamate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Citronellol, Parfum.

• Dobry
  • Nie jestem posiadaczką pękających pięt, ale dostałam ten krem w prezencie, więc postanowiłam go wypróbować. spisał się całkiem dobrze.
    Zamknięty w miękkiej tubce z nakrętką typu klik. Miękka tubka umożliwia nam wygodne wydobycie produktu, ale nie ma się co łudzić, że wydobędziemy go do ostaniach resztek. Pod koniec trzeba tubkę rozciąć, bo sporo kremu pozostaje na jej brzegach.
    Krem jest biały, ma gęstą, przypominającą trochę wazelinę kosmetyczna konsystencję. Jest wydajny, bo nie ma potrzeby nakładać go w dużej ilości. Zapach dość specyficzny- jednym będzie odpowiadał, drugich odrzuci. Przypomina trochę perfumy dla starszych pań, ale zapach ten nie jest intensywny, mdły, duszący. Jest delikatny i mi on jak najbardziej odpowiada. Dość długo utrzymuje się na skórze.
    Krem bardzo dobrze rozprowadza się , nie ma problemu z jego wmasowaniem. Aczkolwiek trzeba dać mu trochę czasu na wchłoniecie. Pozostawia ochronny filtr na skórze, który mi nie przeszkadza, bo zaraz po aplikacji nakładam skarpetki.
    Krem rewelacyjnie zmiękcza i przy regularnym stosowaniu znacznie ułatwia usuwanie zgrubień.
    Bardzo dobrze nawilża, skóra po nim jest gładziusieńka i odświeżona. Jednak , gdy zapomniałam go zastosować następnego dnia, skóra znów była przesuszona.
    ogólnie kremik bardzo fajny, ale efekt nawilżenia mógłby być trwalszy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na ratunek chropowatym stópkom! Polecam
  • Minusów nie zauważyłam ) Chyba tylko mogę się przyczepić do tego, że nie w każdej drogerii krem jest dostępny :P

+tani
    +ładne opakowanie (tubka)
    +wydajny
    +skuteczny nawet przy moim nieregularnym stosowaniu
    +efekt zmiękczający i wygładzający, skóra jest przyjemna w dotyku, dobrze nawilżona
    +ładnie pachnie
    +długotrwały efekt
    +dobry skład chemiczny produktu
    +nadaje się również na dłonie

GORĄCO POLECAM

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Chcesz pochwalić aLKa9891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny kremik
  • Mam problem z suchością pięt. Wypróbowałam juz sporo specyfików i jak na razie tylko przy tym się sie zatrzymałam.

Stosuję szczególnie na noc + skarpetka. Najpierw ścieram a potem nakładam warstwę no i dowalam skarpetką. Rano pięty są miękkie

Zalety:
    -fajnie smiękcza,
    -miękka tuba - łatwo wydobyć krem,
    -wydajny,
    -całkiem przyjemny zapach,

Wady:
    -dostępność (znalazłam go dopiero w HEBE w Poznaniu - niestety u mnie nigdzie go nie spotkałam),

Podsumowując - polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

Chcesz pochwalić Wiola_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no proszę
  • W sumie to nie ma o czym gadać, rewelka i już. Przećwiczyłam na swoich stopach różne cuda, a on po prostu rozwiązał moje problemy z suchością skóry, nagniotkami od szpilek i zadziorkami przy paznokciach. Użyty na noc cudownie odmienia stopy. Na dzień nadaje się do skarpetek, ale albo się działa, albo wchłania bez śladu. Nie pachnie przy tym miętą-dlaczego komuś się wydaje, że chcę, żeby moje stopy zażywały mięty??? Pachnie ładnie, może trochę po męsku, ale naprawdę oryginalnie. Wystarcza na długo. Wad moim zdaniem brak.

Używam tego produktu od: co najmniej roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Chcesz pochwalić cordette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo się zawiodłam
  • Kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu.

Plusy:
    + cena
    + nawilża

Minusy:
    - niezbyt wydajny
    - wolno się wchłania (co skutkuje tym, że moje stopy po wysmarowaniu ich kremem zawsze ślizgają się na klapkach)
    - nie wygładza, a już na pewno nie radzi sobie ze zrogowaceniami skóry co sugeruje jego nazwa
    - okropny zapach

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić brzydkaprawda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!
  • Najlepszy krem do stóp jakiego używałam, zmiękcza wygładza, usuwa odciski, ba, wyleczył mi nawet wrastający paznokieć, dzięki niemu obyło się bez interwencji chirurga, bo ładnie po nim schodził zrogowaciały naskórek. Nie stosuję go niestety tak jak każe producent, czyli 2 razy dziennie, a jedynie na noc, bo strasznie się klei i pozostawai uczucie lepkich stóp, i to w sumie jego jedyna wada, za co odejmuję pół gwiazdki. Zapach jak na produkt z mocznikiem baaaardzo ładny. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ayame86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!!
  • Genialny, zmiękcza moje zbolałe stopy. wszystkie nagniotki i inne twarde zgrubiałe kanty szybko stają miękkie i delikatne.
    bardzo polecam na suchą skórę latem, po kontakcie stóp z piachem i wodą.
    kupuje go już któryś raz i reklamuję bezczelnie dookoła, wśród rodziny i znajomych.
    mógłby szybciej sie wchłaniać bo później np plastry się nie trzymają, ewentualnie noga slizga się w klapku, ale to można ostatecznie przeżyć.
    najlepiej aplikować na noc np po po kapieli z solą, przy okazji wykonać relaksujący masaż.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić anitexxxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski!
  • Najlepszy krem do stóp jaki miałam do tej pory. Stopy są nawilżone i z każdym użyciem robią się coraz gładsze i mniej zrogowaciałe. Przy dłuższym stosowaniu radzi sobie nawet z twardymi odciskami. Czasami używam także do rąk i krem zmiękcza też suche skórki przy paznokciach.

Używam go przede wszystkim w okresie letnim. Nakładam dosyć grubą warstwę na noc i zakładam bawełniane skarpetki. Jedyny minus jaki zauważyłam to to że długo się wchłania i zapach nie do końca mi odpowiada.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Karciaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Krem ma nieciekawy skład, dużo w nim konserwantów i substancji zapachowych będących na liście potencjalnych alergenów. Plus jedynie za: mocznik, masło kakaowe oraz oliwę z oliwek i pantenol.

Konsystencja nie jest najlepsza, krem dlugo się wchłania i pozostawia uczucie oblepionych stóp. Efektów raczej nie zauważyłam, aczkolwiek nie stosuję regularnie, więc nie będę się upierać, że nie dziala.

Od roku próbuję 'zmęczyć' opakowanie 100ml i nie za bardzo mi to wychodzi. Kolejnego na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, 100ml

Chcesz pochwalić helvie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki mialam
  • Nie mam popekanych pięt, ale suchy i twardy naskórek. Tzn mialam do czasu, aż nie odkrylam tego kremu. Dzięki niemu skóra stała sie miękka i przyjemna w dotyku. Nie mam juz problemu suchych pięt. Krem jest do tego tani i pięknie pachnie. Zdecydowanie najlepszy krem do stóp jaki kiedykolwiek użwałam a kilka ich było. Przyznaję - nie używałam nigdy aptecznych.
    Jedyny minus - mógłby się szybciej wchłaniać.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2*100ml

Chcesz pochwalić gosiaczek 13 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij