Powiększ Dax Cosmetics, Perfecta Body, Zmiękczający krem do stóp na pękające pięty i zrogowacenia skóry

Zgłoszony przez magdalenka85

Produkt polecany dla osób, które mają problem ze stwardniałym, zrogowaciałym i przesuszonym naskórkiem stóp oraz pękaniem pięt.
15 % mocznika perfekcyjnie nawilża, zmiękcza i przyspiesza złuszczanie zrogowaciałego naskórka, pozostawiając skórę gładką i miłą w dotyku.
D - pantenol łagodzi podrażnienia i przyspiesza naprawę mikrouszkodzeń.
5 % gliceryny tworzy płaszcz ochronny zatrzymujący wilgoć w naskórku i znakomicie nawilża skórę.
Oliwa z oliwek koi i regeneruje skórę.

Skład: Aqua, Urea, Isopropyl, Myristate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, Taurine, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Theobroma Cacao, Seed Butter, Olea Europea Fruit Oil, Panthenol, Ceteareth-25, Ceteareth-20, Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, DMDM Hydantoin Iodopropynyl Butylcarbamate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Citronellol, Parfum.

• Bardzo się zawiodłam
  • Kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu.

Plusy:
    + cena
    + nawilża

Minusy:
    - niezbyt wydajny
    - wolno się wchłania (co skutkuje tym, że moje stopy po wysmarowaniu ich kremem zawsze ślizgają się na klapkach)
    - nie wygładza, a już na pewno nie radzi sobie ze zrogowaceniami skóry co sugeruje jego nazwa
    - okropny zapach

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić brzydkaprawda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!
  • Najlepszy krem do stóp jakiego używałam, zmiękcza wygładza, usuwa odciski, ba, wyleczył mi nawet wrastający paznokieć, dzięki niemu obyło się bez interwencji chirurga, bo ładnie po nim schodził zrogowaciały naskórek. Nie stosuję go niestety tak jak każe producent, czyli 2 razy dziennie, a jedynie na noc, bo strasznie się klei i pozostawai uczucie lepkich stóp, i to w sumie jego jedyna wada, za co odejmuję pół gwiazdki. Zapach jak na produkt z mocznikiem baaaardzo ładny. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ayame86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!!
  • Genialny, zmiękcza moje zbolałe stopy. wszystkie nagniotki i inne twarde zgrubiałe kanty szybko stają miękkie i delikatne.
    bardzo polecam na suchą skórę latem, po kontakcie stóp z piachem i wodą.
    kupuje go już któryś raz i reklamuję bezczelnie dookoła, wśród rodziny i znajomych.
    mógłby szybciej sie wchłaniać bo później np plastry się nie trzymają, ewentualnie noga slizga się w klapku, ale to można ostatecznie przeżyć.
    najlepiej aplikować na noc np po po kapieli z solą, przy okazji wykonać relaksujący masaż.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić anitexxxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski!
  • Najlepszy krem do stóp jaki miałam do tej pory. Stopy są nawilżone i z każdym użyciem robią się coraz gładsze i mniej zrogowaciałe. Przy dłuższym stosowaniu radzi sobie nawet z twardymi odciskami. Czasami używam także do rąk i krem zmiękcza też suche skórki przy paznokciach.

Używam go przede wszystkim w okresie letnim. Nakładam dosyć grubą warstwę na noc i zakładam bawełniane skarpetki. Jedyny minus jaki zauważyłam to to że długo się wchłania i zapach nie do końca mi odpowiada.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Karciaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Krem ma nieciekawy skład, dużo w nim konserwantów i substancji zapachowych będących na liście potencjalnych alergenów. Plus jedynie za: mocznik, masło kakaowe oraz oliwę z oliwek i pantenol.

Konsystencja nie jest najlepsza, krem dlugo się wchłania i pozostawia uczucie oblepionych stóp. Efektów raczej nie zauważyłam, aczkolwiek nie stosuję regularnie, więc nie będę się upierać, że nie dziala.

Od roku próbuję 'zmęczyć' opakowanie 100ml i nie za bardzo mi to wychodzi. Kolejnego na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, 100ml

Chcesz pochwalić helvie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki mialam
  • Nie mam popekanych pięt, ale suchy i twardy naskórek. Tzn mialam do czasu, aż nie odkrylam tego kremu. Dzięki niemu skóra stała sie miękka i przyjemna w dotyku. Nie mam juz problemu suchych pięt. Krem jest do tego tani i pięknie pachnie. Zdecydowanie najlepszy krem do stóp jaki kiedykolwiek użwałam a kilka ich było. Przyznaję - nie używałam nigdy aptecznych.
    Jedyny minus - mógłby się szybciej wchłaniać.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2*100ml

Chcesz pochwalić gosiaczek 13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Moje stopy przeżywały poważny kryzys i szukałam czegoś, co je "naprawi". Były bardzo przesuszone, z zadziorkami, do tego stopnia, że rajstopy 60 den nie chciały się odkleić od moich pięt, bo siedziały na nich niczym na rzepie. Testowałam różne preparaty, m.in. Scholl, ale niewiele pomogły.
    Do produktu zachęciły mnie opinie Wizażanek i postanowiłam spróbować, w końcu za taką cenę niewiele ryzykuję.
    Stosowałam krem rano i wieczorem przez jakiś miesiąc, a efekt?
    Gładkie pięty (oczywiście wspomagałam się też tarką, która wreszczie znalazła sprzymierzeńca w boju o moje pięty) i brak zadziorków. Teraz noszę też cieńsze rajstopy i nic nie "przywiera", są po prostu takie jak kiedyś.
    Dodatkowym atutem kremu jest jego piękny, delikatny zapach.
    Dodam, że teraz krem stosuję już sporadycznie, bo stopy się "naprawiły"
    Naprawdę warto!

Chcesz pochwalić eleftheria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Meeeeeega śmierdziel!
  • Zacznę od tego, że kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym produktem! On po prostu nie działa! Czytałam, że trzeba stosować go codziennie, wtedy mocznik w nim zawarty zmiękcza zrogowaciały naskórek i po pewnym czasie schodzi on sam. W moim przypadku było zupełnie inaczej. Zachęcona pozytywnymi recenzjami postanowilam kupić ten krem. Nie mam problemów z pękającymi piętami, mam za to bardzo suchy i gruby naskórek na stopach. Używałam tego kremu codziennie. Na początku myślałam, że on faktycznie dziala, ponieważ zauważyłam łuszczenie się naskórka. Jednak było to spowodowane tym, że krem wysuszył mi stopy na wiór a zrogowaciały naskórek nadal nie chcial zejść! Bubel!

Plusy:
    +cena
    +dostępność

Minusy:
    -nieskuteczność
    -przesuszenie stóp
    -tłusta konsystencja
    -okropny zapach tanich, babcinych perfum

Chcesz pochwalić aga1993r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must have do stóp
  • Kolejny rewelacyjny krem do stóp z mocznikiem i moje następne stopowe kwc

-świetnie zmiękcza, nawilża, wygładza stopy, zimą często mam problem ze stopami, zrogowaciała skóra, szorstkie bardziej niż zwykle pięty, nie ma tragedii, ale zbyt estetycznie to nie wygląda, ale ten krem załatwia sprawę w kilka dni, a używam grubszą warstwę tylko na wieczór

-świetny skład z mocznikiem i panthenolem, masłem kakaowym i oliwą z oliwek, przez mocznik lepi się, jest gęsty i ślizga po bucie, ale kremy z moczikiem już tak mają, wieczorem po kąpieli smaruję, wkładam skarpety i do łóżka

-zapach podoba mi się, taki jakby ziołowo-dentystyczny, ale ja lubię takie zapachy

-wydajny, niedrogi, wygodna tubka, gorzej z dostępnością, ja akurat kupowałam przez internet, bo nigdzie indziej nie widziałam go

Polecam, tak samo jak krem odżywczy na pękające pięty z joanny, również z mocznikiem.

Używam tego produktu od: około miesiąca

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wow
  • Zanim kupilam ten krem miałam zniszczoną skórę stóp, szorstka, nieprzyjemna, pełna nieestetycznych zgrubień skóry, niczyn tarka.

Smaruję stopy tak jak zaleca producent 2xdziennie, rano i wieczorem. I muszę powiedzieć, że jestem w niebowzięta, nigdy, ale to przenigdy nie miałam tak zadbanych stópek. A próbowałam za pomocą kąpieli i pumeksu osiągną podobny efekt, ale było to bardzo czaschłonne i nie prznosiło to takich efektów jak chciałam.

*nawilża
    *mam ładną skórkę na podeszwie stóp, taka jak powinna być
    *znikneły drobniejsze stwardnienia bez śladu w ciągu 5 dni codziennego stosowania, cała reszta znacznie się zmniejszyła i jast znacznie przyjemniejsze w dotyku

jakie są minusy??? troszkę się wchłania więc chodzenie rano po posmarowaniu bez skarpetek nie wchodzi w grę

Używam tego produktu od: jak narazie 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: początek 1 opak.

Chcesz pochwalić jolencja za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij