Oceanic, AA Ultra Odżywianie, Płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Powiększ Oceanic, AA Ultra Odżywianie, Płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Zgłoszony przez k-n

Płyn micelarny AA Ultra Odżywianie jest idealny do bardzo suchej skóry. Odpowiednio skomponowane składniki aktywne delikatnie oczyszczają skórę, nie ściągając jej i nie wysuszając. Płyn niezwykle skutecznie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, doskonale zastępując mleczko i tonik. Kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i sprawia, że jest gładka. Naturalna betaina i ekstrakt z alg Durvillea antartica wspomagają działanie nawilżające i chronią przed przesuszeniem. D - pantenol i alantoina łagodzą podrażnienia. W efekcie skóra jest doskonale oczyszczona i nawilżona, pozbawiona uczucia ściągnięcia.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Sodium CocoamphoacetateGlycerin, Polyabsorbate 20, Betaine, Sodium Hyaluronate, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Allantoin, Parfum, Durvillea Antartica Extract, Polyaminopropyl Biguanide, Citric Acid.

Cena: ok. 15zł / 250ml

• jest Ok
  • Dobrze radzi sobie z demakijażem Używam tylko do demakijażu oczu, bo moja twarz bardziej lubi mleczka.

+ładnie pachnie
    +nie podrażnia oczu
    +tani

-po zmyciu makijażu z twarzy staje się ona szorstka w dotyku (przynajmniej tak jest w moim przypadku)

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić natus_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadanie
  • Jest to bardzo dobry płyn micelarny. Przede wszystkim bardzo dobrze zmywa makijaż oczu - nie podrażnia, nie szczypie. Czuć że skóra jest nawilżona i dobrze oczyszczona. Ma dużą pojemność, jest wydajny, ma wygodne opakowanie. Spróbuje jeszcze płyn z innej serii bo pewnie będzie tak samo dobry.

Używam tego produktu od: przez 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić Kukunia23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • bardzo dobrze oczyszcza skórę
    naprawdę odżywia - skóra jest miekka
    przyjemnie wchłania się w skórę przy aplikacji
    nie podraznia skóry
    ma lekki zapach, mnie nie przeszkadza
    duża pojemność 250 ml
    wydajny

Chcesz pochwalić urbanistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu doskonały!
  • Świetny produkt łączący w sobie delikatne mycie, odświeżenie i nawilżenie (mam skórę skłonną do przesuszania, ale z tym płynem mi to nie grozi).

+dobrze oczyszcza
    +odświeża
    +nawilża
    +koi
    +przyjemny zapach
    +nie podrażnia twarzy (do demakijażu oczu używam czego innego, ale zdarzyło się "przejechać" i oczy i nic się nie działo)
    +nie pozostawia uczucia ściągniecia skóry
    +nie pozostawia nieprzyjemnego filmu
    +nie ściera się, gdy nakładam krem (miałam ostatnio taki przypadek z innym micelem, coś okropnego)

- niestety już go nie widzę na półkach w sklepie (

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić manila_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Plusy:

+ zmywa nawet ciężki makijaż
    + cena jest bardzo przystępna
    + nie podrażnia oczu
    + ma przyjemny zapach (kojarzy mi się z oranżadą z dzieciństwa)
    + nie zapycha
    + dość wydajny

Minusy:

- nie nawilża tak jak obiecuje producent
    - ma kiepski dozownik - na wacik wylewa się zbyt dużo płynu
    - zostawia na mojej twarzy nieprzyjemną, tłustą, klejącą się powłokę

Kupiłabym go ponownie ponieważ jest "w porządku" - zmywa makijaż skutecznie i nie zapycha porów, jednak szukam czegoś lepszego - takiego produktu, który oprócz zmywania makijażu zrobi coś dobrego dla mojej twarzy )

Chcesz pochwalić Meggy_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona!
  • W tym produkcie zauważyłam jedną wadę - opakowanie. Poprzez otwór wydobywa się zbyt dużo płynu, przez co jest on niewydajny. Za to minus. Jeśli chodzi o zalety:
    - usuwa resztki makijażu
    - nie przesusza
    - nie podrażnia
    - nie powoduje uczucia ściagnięcia
    - zapach jest dosyć przyjemny

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić aniaa92g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jest bardzo wydajny. Ma przyjemny zapach. Nie podrażnia skóry, odżywia ją i nawilża. Pozostawia efekt świeżości i orzeźwienia. Doskonale zmywa makijaż.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić niqbyq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny produkt
  • Zalety:
    - przystępna cena (12,49 zł./250 ml)
    - dostępność
    - przyjemny zapach
    - dobrze oczyszcza skórę
    - nie pozostawia efektu ściągniętej skóry
    - lekko nawilża skórę
    - nie zawiera parabenów
    - nie podrażnia
    - doskonale sprawdza się u osób noszących soczewki
    - wydajny

Wady:
    - Otwórz butelki jest zbyt duży przez co utrudnione jest wydobycie odpowiedniej ilości płynu - z reguły wypływa zbyt dużo

Podsumowanie:
    Z góry zaznaczam, że płynu nie używam do zmywania makijażu. Także nie mam pojęcia jak radzi sobie z tuszem i innymi opornymi kosmetykami.
    Produkt ten służy mi przede wszystkim do porannego odświeżania twarzy. Poza tym świetnie koi moją twarz po peelingu sodowym.Najlepiej działa schłodzony, bo dodatkowo zamyka pory.
    Produkt doskonale odświeża i wygładza skórę, a przy okazji wstępnie nawilża przygotowując ją do nałożenia kremu/olejku.
    Po zakończeniu tego opakowania chciałabym przejść w 100% na pielęgnację naturalną. Jednak nie wykluczam tego, że produkt jeszcze kiedyś zakupię.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Iska00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jestem bardzo zadowolona z tego płynu. Jak dla mnie ma przyjemny zapach. Radzi sobie z makijażem, nie podrażnia. Skóra jest przyjemna w dotyku i nawilżona.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić 84marti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • +zmywa nawet dość ciężki makijaż
    +nie zapycha
    +cena
    +dostępność

+/- zapach (mnie mdli)
    -zostawia na skórze nieprzyjemny film
    W sumie ok, robi wszystko, co powinien robić taki ot przeciętniaczek, ale ten zapach..nie mogłam przeżyć, wróciłam do zielonego braciszka

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić dundersztyc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny i skuteczny
  • Płyn micelarny AA ultra odżywianie nie podrażnia mi oczu, skutecznie zmywa makijaż.
    Radzi sobie z makijażem wieczorowym. Nie próbowałam jedynie z tuszem wodoodpornym, ale ze względu na jego delikatność pewnie nie zdałby egzaminu.
    Lubie kwas hialuronowy, który jest w nim zawarty choć wiem, że działa tylko powierzchniowo tak jak gliceryna.
    Jego skład jest całkiem przyjemny, nie ma w nim przesytu.

Po demakijażu zostawia cerę nawilżoną, po użyciu nie odczuwam napięcia i pieczenia przy mojej suchej cerze.

Plusy:
    -wydajny
    -skutecznie zmywa makijaż
    -nawilża
    -ładnie, delikatnie pachnie
    -nie podrażnia

Nie ma minusów

Ilość zużytych opakowań: 3 po 250ml

Chcesz pochwalić aaania90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak z ładnym zapachem
  • Zawsze używałam jego innej wersji, "źródło młodości", ten płyn kupiłam kiedyś zamiennie.
    Jesli chodzi o demakijaż - uważam, że jest przeciętny. Dużo płynu i wacików trzeba zużyć by całkowicie zmyć makijaż.

+ ma bardzo ładny, delikatny zapach
    + nie podrażnia skóry
    + fajnie rano odświeża skórę

- nie zauważyłam by nawilżał
    - otwór w butelce jest niewygodny, ciężko dawkować ilość używanego płynu, z reguły wylewa się go za dużo
    - czasem potrafi podrażnić mi oczy, do tego stopnia że są czerwone, pieką i łzawią
    - usuwa makijaż przeciętnie

Kupuję głównie gdy jest w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić aleksaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • dla mnie produkt najlepszy jesli chodzi o zmywanie makijazu

-nie podraznia oczu
    -idealnie zmywa
    -ladnie pachnie
    -fajnie nawilza i eliminuje efekt sciagnietej skory
    -tani (kupuje zawsze w promocji za mniej niz 8zl)
    -wydajny

jak dla mnie minus nie ma zadnych.

kiedy moja skora jest bardzo sucha co jakis czas przemywam nim twarz zamiast kremu (oczywiscie jak siedze w domku - nie nosze go w torebce
    Używam tego produktu od: prawie rokIlość zużytych opakowań: ok 5 (uzywam z siostra na pol)

Chcesz pochwalić SmiejmySieRazem za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy
  • Płyn charakteryzował się bardzo delikatnym, nienachalnym zapachem. Dokładanie oczyszczał twarz z podkładu i pudru, trochę gorzej radził sobie z tuszem niewodoodpornym, musiałam się wykazać cierpliwością zanim usunęłam wszystko z rzęs. Jeśli chodzi o podrażnienia, to na czole, policzkach i na brodzie nic się nie działo, natomiast w czasie kontaktu z powiekami czasami coś zapiekło (choć nie było to za każdym razem). Jednak największym minusem dla mnie było to, że płyn wysuszał skórę wokół oczu! Po przemyciu była ona nieprzyjemnie napięta, a nawet zaczynała się łuszczyć. Musiałam szybko nakładać krem, bo dyskomfort był naprawdę spory. Minusem jest też otwór w butelce, jak dla mnie zdecydowanie za duży, przez co na płatek wylewa się za dużo płynu. Jeśli chodzi o wydajność, to jest ona przeciętna, bez rewelacji, ale też nie jakaś tragiczna.
    Posiadaczkom niewrażliwych oczu powinien się spodobać.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić k-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Kiedy odkryłam, że dostaje uczulenia na większość kosmetyków do demakijażu, myślałam, że tak już chyba musi być. Aż trafiłam na to cudo.
    +nie uczula
    +ma fajną, rzadką konsystencje, przez co przyjemniej mi się go używa, bo nie lubię za gęstych produktów
    +nie podrażnia
    +zmywa zarówno woodoodporne, jak i zwykłe kosmetyki
    +wydajny
    +niska cena
    Idealny dla mnie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić redspicygirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale ma pewne minusy
  • Opakowanie
    Tutaj odnośnie praktyczności nie mogę się do niczego przyczepić gdyż każda z nas wie, że płyn micelarny to taka magiczna woda i jeśli jest dobrej jakości to zmyje bez problemu makijaż, więc tutaj nie zwracam zbyt dużej uwagi na korek. Przyczepię się natomiast do otworku, który jest po prostu za duży i czasami wacik jest aż za bardzo nasączony.

Zapach
    Bardzo lubię zapach tego płynu jest taki słodko-kwaśny i dla mnie bardzo przyjemny. Jeśli ktoś woli bardziej świeże zapachy to Ultra Nawilżanie ma prawie identyczny skład a pachnie bardziej odświeżająco.

Dzialanie

Jako płyn do demakijażu
    Najważniejsze dla mnie jest aby płyn micelarny nie podrażniał oczu. Noszę soczewki, więc są one jeszcze bardziej uwrażliwione na różne kosmetyki i czasami czynniki środowiskowe. Chociaż jeśli chodzi o to drugie to na szczęście nie zdarza się często. Natomiast jeśli chodzi o kosmetyki to bardzo często kremy pod oczy lub produkty do demakijażu wywoływały u mnie łzawienie, podrażnienie itp. Ten na moje szczęście tego nie robi i jeśli chodzi o oczy to jakoś mam zaufanie do firmy AA (mam również krem pod oczy z tej firmy). Cienie zmywa bez problemu podczas pierwszego pociągnięcia (mówię tutaj o makijażu dziennym, który jest raczej bardziej stonowany), z makijażem wieczorowym potrzebujemy dłuższego przytrzymania wacika. Z Tuszem radzi sobie podobnie dwa przeciągnięcia, dłuższe przytrzymanie i nasze rzęsy są w wersji no make-up. Gorzej radzi sobie z eyelinerem, ale to może dlatego, że ten mój niby nie jest wodoodporny, ale zachowuje się tak jakby był. Wniosek z tego, że raczej z wodoodpornym makijażem ten produkt sobie nie poradzi. Czasami gdy zbyt dużo nabrało mi się go na wacik mógł tworzyć efekt lepkości na szczęście udało mi się opanować sposób nakładania i na ogół tego problemu nie było.

Jako tonik lub przemycie twarzy w porannej toalecie
    Przechodzę obecnie kurację dermatologiczną, więc moja skóra również jest wrażliwa na wszystko i często na kościach policzkowych, tuż pod oczami występują u mnie podrażnienia. Ten płyn wszystko bardzo dobrze łagodzi, sprawia, że kremy, sok z aloesu, maść lepiej wchłania się w skórę i przy okazji tworzy warstewkę ochronną zapobiegającą podrażnieniom. Rzeczywiście można powiedzieć, że przy mojej tłustej skórze da się odczuć przyjemne nawilżenie, ale raczej dla skóry bardzo suchej to będzie nawilżenie tyle co kot napłakał.

Skład
    Nie zawiera myjących substancji drażniących a przy okazji nawilżającą glicerynę oraz kwas hialuronowy oraz łagodzący panthenol i alantoinę. Ekstrakt z alg jest raczej neutralny w działaniu gdyż znajduje się po substancji perfumującej, więc jest go bardzo malutko. Przy okazji nie zawiera parabenów, alergenów i barwników.

Wydajność
    Taka standardowa jak na płyn micelarny o tej pojemności czyli od 1,5 miesiąca do 2 miesięcy przy umiejętnym użytkowaniu bo otworek jest za duży.

Podsumowując zakupiłam ostatnio drugie opakowanie gdyż ten produkt po prostu się u mnie sprawdził. Zmywał makijaż, łagodził, dzięki niemu kremy lepiej się wchłaniały. Jedyne do czego mogę się przyczepić to gdy wyleje się go za dużo to możemy czuć lekką lepkość, ale wprawione dozowanie i problem ten znika.

Chcesz pochwalić Marilyn1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie dobry
  • Dobry micelarny w przystępnej cenie.

+ Całkiem idzie mu zmywanie makijażu, może eyelinera za pierwszym razem nie zmyje, ale z warstwą tynku na twarzy i cieniami sobie radzi
    + Ładny zapach
    + Delikatny, ale nie polecam osobom, które źle reagują na kwas cytrynowy w składzie, może podrażnić
    + W miarę wydajny
    + Cena
    + Delikatnie nawilża buzię

- Twarz po jego zastosowaniu delikatnie się klei
    - Za dużo się wylewa z opakowania

Używam tego produktu od: używałam go rok temuIlość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Tunisbis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry także dla mieszanej
  • Bardzo ładnie dzięki niemu wyleczyły mi się zaskórniki - wiem, że to na pewno jego zasługa, bo (o zgrozo!) tylko tym micelkiem przecierałam twarz wieczorem i rano przez bity miesiąc :P

+fajna buteleczka (służy mi teraz do przelewania do niej litrowych szamponów)
    +zapach bardzo miły dla nosa
    +leczy zaskórniki, nie było także żadnych niespodzianek po nim ropnych, grudkowych, podskórnych
    +lekkie zdziwienie, ale to właśnie dzięki niemu moja wiecznie przetłuszczona strefa T nie błyszczała się do 5 godzin nawet

Polecam nie tylko sucho skórnym )

Chcesz pochwalić gosia499 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Nie byłam nigdy fanką firmy AA, ale okazuje się, że potrafią zrobić niezły produkt. Właściwie mam swoje ulubione micele (LRP i Vichy), ale skuszona promocją w SuperPharm kupiłam płyn AA za 7 zł. A co mi tam!
    Okazało się, że ten kosmetyk daje radę, nie jest ideałem, jak LRP, ale za tę cenę pewnie czasem będę zdradzać ulubieńca ;P
    Zatem do rzeczy, plusy:
    + nieźle zmywa makijaż (zużywam może z jeden wacik więcej niż u faworyta);
    + z rana świetnie się nadaje do odświeżenia buzi;
    + nie wysusza i nie podrażnia skóry, co zdarzyło mi się przy aptecznym płynie Biodermy (o zgrozo, czerwonej, dla wrażliwców);
    + przyjemnie, choć nienachalnie pachnie;
    + jest tani jak barszcz.

Niestety ma też kilka niedociągnięć:
    - słabe opakowanie z dużą dziurą do dozowania, często płyn rozchlapuje się na boki i wylewa obficie, choć przystawiam wacik tuż przy otworze;
    - przy nałożeniu zbyt dużej ilości płynu (o co, jak wspomniałam, bardzo łatwo) na twarzy powstaje piana;
    - niezbyt wydajny.

Biorąc pod uwagę wszystkie plusy (w najważniejszych kategoriach dla mnie, czyli oczyszczanie, brak podrażnień i poziom nawilżenia skóry) oraz minusy (w mniej istotnych kwestiach) z pewnością kupię jeszcze ten produkt, zwłaszcza, że jest dość łatwo dostępny i w bardzo konkurencyjnej cenie. I najwyżej przeleję do innego opakowania.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny
  • Plusy:
    Dobrze zmyty makijaż
    Bez podrażnień
    Dobra cena
    Wydajny

Minusy:
    Brak

Mam bardzo suchą cerę i ten płyn jak i inne z AA super się sprawdzają

Używam tego produktu od: ok.2lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić IzabelkaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • baaardzo go lubię!!!
  • Kupiłam ten płyn skłoniona dobrymi ocenami na YT i... JEST ŚWIETNY!!!! Bardzo dobrze zmywa makijaż i nie podrażnia moich bardzo wrażliwych oczu co występuje zawsze przy tego typu drogeryjnych produktach (zdecydowałam, że to będzie mój ostatni produkt, jesli się nie sprawdzi, będę kupowała produkty apteczne). Nie wiem jak sprawdza się przy wodoodpornych eyelinerach czy maskarach, gdyż staram się takich nie używać (własnie ze względu na podraznianie skóry przy demakijażu). Do tego bardzo podoba mi sie jego zapach, dość intensywny, ale bardzo przyjemny. Niestety pozostawia nieprzyjemna lepką warstwe na buzi, którą musze szybciutko zmyć po wykonaniu demakijażu - za to właśnie odjęłam jedna gwiazdkę. Ta wada jednak nie zmienia faktu, że jest to mój najlepszy płyn micelarny!!!

Używam tego produktu od: połowy maja

Chcesz pochwalić maya348 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, drogeryjny płyn
  • To może zacznę od minusów gdyż tych jest znacznie mniej :0

- nie do końca radzi sobie ze zmywaniem wszystkich mascar (niewodoodpornych) więc w niektórych przypadkach musiałam poprawiać płynem dwufazowym

-/+ intensywny,aczkolwiek bardzo przyjemny zapach"nestea brzoskwiniowe". Minus dlatego że nie wszystkim tak intensywny zapach może przypaść do gustu, jednak przy mojej wrażliwej cerze NIE UCZULIŁ

+ poza wyżej wymienionym mascarami, płyn bardzo dobrze usuwa makijaż, podkład, cienie itp
    + bardzo fajnie odświeża cere, zwłaszcza rano

CIEKAWOSTKA: przelany płyn do buteleczki z atomizerem bardzo fajnie się sprawdza jako mgiełka odświeżająca zwłaszcza w upalne dni Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: dwa pełne

Chcesz pochwalić Mazzotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie średniak
  • Jak dla mnie płyn był raczej średni. Radził sobie z usuwaniem makijażu ale tylko tego lekkiego, aby usunąć ten mocniejszy musiałam poświęcić więcej czasu.

Nie podrażnia, nie wysusza, niestety zbyt wielka ilość wylana na wacik powoduje, że płyn pieni się na skórze i pozostawia lepką warstwę...

Zapach jest ładny, ale za mocny. Wolę płyny, które aż tak mocno nie pachną.

Chcesz pochwalić aSHa85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj KWC
  • plusy:
    - bardzo dobrze zmywa makijaż z twarzy
    - pięknie pachnie
    -nie uczula, nie podrażnia
    - niska cena
    -dość wydajny
    - super dla suchej, wrażliwej skóry
    minusy:
    - nie wiem jak sprawdzał by się przy dekakijażu oczu, ale dla mnie to nie istotne bo i tak zawsze używam płynu dwufazowego

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić portafortuna83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • dobrze zmywa, bardzo ładny zapach i nie wysusza , przyjemny dla skóry atopowej którą posiadam, gładka twarz, łagodzi podrażnienia, pozostawia skóre oczyszczoną.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić jelonek94 za czytelną i pomocną recenzję?