Pędzelek do eyelinera w żelu Gel Eyeliner Brush, Essence

Powiększ Pędzelek do eyelinera w żelu Gel Eyeliner Brush, Essence

Zgłoszony przez peachnestea

Idealny pędzelek do eyelinera w żelu. Super łatwa i precyzyjna aplikacja dla stworzenia wspaniałych oczu. Użyj szerszej strony pędzelka do narysowania grubszych kresek lub stworzenia makijażu w stylu lat 60 - tych.

• mój KWC
  • Bardzo fajny produkt miałam kilka kolorów i wszystkie utrzymywały się na powiece od rana do wieczora. Szkoda że został wycofany z produkcji.

+trwałość
    +intensywność koloru

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ree za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale nie do eyelinera
  • Kolejny pędzel essence tani i dobrej jakości.
    Kolejny pędzel essence który nadaje się do czegoś innego niż napisali na opakowaniu

Na początku używałam go do eyelinera w żelu i szlag mnie trafiał bo był nieprecyzyjny. Estetyczne wykonczenie kreski było bardzo trudne. Całe szczęście że przerzuciłam się na Hakuro.
    Pędzelek został powołany do malowania brwi i do tego super nadaje się
    Na prawdę nie ma co przepłacać i kupować markowych pędzli do makijażu brwi.
    Nie gubi włosia, nie farbuje, poręczny.

Jedyny minus to oczywiście dostępność.

Używam tego produktu od: 2lat

Chcesz pochwalić alonka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚREDNIACZEK
  • + ceniutki, pozwala na narysowanie bardzo subtelnej kreseczki
    + śmiesznie niska cena (jak to Essence)
    estetyczny wygląd (różowe włosie i czarna rączka)
    + przy delikatnym użytkowaniu nie traci swego kształtu

+ / - bardzo elastyczne włosie

- pędzelek szybko się zużywa i rozczapierza swoje włosie (czasami potrafi cała skuwka odpaść)
    - ciężki w utrzymaniu, włosie ma bardzo delikatne zatem trzeba się nagimnastykować podczas mycia

Ogólnie powiem tak, dobry pędzel do nauki malowania jednak na dłuższą metę lepiej zainwestować w coś solidniejszego. Pędzelek nada się do nabierania "pierwszych szlifów" w malowaniu oka tudzież brwi. Niestety tutaj cena jest adekwatna do jakości także nie spodziewajmy się, że ten pędzelek posłuży nam na lata.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny do eyelinera Bobbi Brown
  • Kupiłam go za kilka złotych na Allegro.

Jestem zdziwiona Waszymi komentarzami odnośnie odstawania włosków.

Swojego pędzelka używam codziennie i włosie nadal jest zbite i idealne.

Dla mnie to najlepszy pędzelek do eyelinera Bobbi Brown. Mam również oryginalny pędzelek do tego produktu, jednak tworzy on grube kreski, a z pędzelkiem Essence łatwo jest mi namalować cieniutką kreskę z idealną jaskółką

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeszcze mnie nie zawiódł
  • Kupiłam go z przeznaczeniem do brwi. I muszę przyznać, że w tym celu sprawdza się bezbłędnie. Idealny do precyzyjnego wyrysowania wyrazistych brwi.
    Sprawdza się też przy cieniu na dolnej powiece. Od biedy można nim i usta pomalować.
    O wiele bardziej miękki i... flexible. Milusi w dotyku. I na pewno nie wyrwie nam włosków przy mocniejszym przyciśnięciu jak kredka.
    Do tego tani i na prawdę ładnie wygląda.

Używam tego produktu od: półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden, ale zastanawiam się nad następnym

Chcesz pochwalić MalolataMily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Pędzelek kupiłam z myślą o tym, żeby go używać go do brwi lub nakładania cieni w niektórych miejscach i przez pewien czas tak go używałam dopóki nie zakupiłam eyelinera w żelu, w którym, choć pędzelek był dołączony, to niezbyt mi podpasował i zaczęłam używać tego. Pędzelek sprawdza się dobrze do obydwu celów, jest precyzyjny i ma przystępną cenę. Minusem jest to,że lubi się czasem rozcapierzyć i trzeba go ułożyć nieco palcami, poza tym odgięły mi się 2 włoski, które obcięłam i dalej działa dobrze. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo być może będę chciała zobaczyć inne. Zresztą ten narazie mi służy

Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do precyzyjnych kresek
  • Kupiłam ten pędzelek z myślą o szybkim i precyzyjnym rysowaniu kresek eye linerem żelowym. Zachęciła mnie cena ok. 6zł.

Sprawdza się idealnie do wypełniania i korekty brwi cieniem. Fajnie nanosi cień na kreskę narysowaną kredką. Do eye linera żelowego jakoś mi nie przypasował. Mam wrażenie, że jest do niego za miękki i ma za długie włosie. Wolę jednak sztywniejsze i bardziej precyzyjne pędzelki. Jest wygodny w użyciu, fajnie leży w dłoni.

Moje włosie przy zakupie miało kolor fioletowy, ale tak jak w przypadku pędzelka z tej firmy do smoky eye po kilkakrotnym praniu zmieniło kolor na niebieski. Nie odkształciło się i nie rozczapierzyło.

Uważam, że jest to dosyć przydatny pędzelek, ale nie do tego do czego stworzył go producent. Ogólnie polecam, choć nie jest to jakiś must have. Za ok. 6 zł wart chociaż wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • STRASZNY!
  • Jest tragiczny! Użyłam go może z 5 razy, a teraz nadaje się tylko do wyrzucenia. Włoski porozchodziły się na wszystkie strony świata, końcówka stała się gruba, także nie jestem w stanie narysować nim precyzyjnych kresek i to bynajmniej nie wina trzęsącej się ręki czy czegoś w tym stylu
    Nikomu nie polecam i żałuję tych kilku złotych, które równie dobrze mogłabym wyrzucić w błoto.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić mala_miiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami, postanowiłam go zakupić. Czaiłam się na niego miesiącami, ale nigdzie nie był dostępny. W końcu na jednym internetowym sklepie udało się mi go kupić. Poużywałam go może z tydzień, a co się potem z nim stało? Otóż włoski niemiłosiernie się porozchodziły, a po nie długim czasie zaczęły wypadać. Nie dało się zrobić nim dobrej kreski...porażka. Całe szczęście że kosztował on 6 zł + przesyła 9 zł.
    Nie polecam.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Chcesz pochwalić aska2506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na krótko... Jednorazówka
  • Kupiłam pędzelek, bo potrzebowałam na szybko do eyelinera a że nie był on zbyt drogi więc się zdecydowałam.

Na początku byłam bardzo zadowolona, dzięki niemu można narysować fajne kreski ale po jakimś czasie się po prostu zniszczył..

Otóż włoski się rozjechały na wszystkie strony, jak stara zużyta szczoteczka do zębów.. W takim stanie niestety nie dadawał się już do użytku..

Na krótki czas to jest on dobrym rozwiązaniem, na dłuższą metę niestety odradzam...Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij