Pędzelek do eyelinera w żelu Gel Eyeliner Brush, Essence

Powiększ Pędzelek do eyelinera w żelu Gel Eyeliner Brush, Essence

Zgłoszony przez peachnestea

Idealny pędzelek do eyelinera w żelu. Super łatwa i precyzyjna aplikacja dla stworzenia wspaniałych oczu. Użyj szerszej strony pędzelka do narysowania grubszych kresek lub stworzenia makijażu w stylu lat 60 - tych.

• okropny!
  • Pędzelek został kupiony podczas promocji i na całe szczęście. Mimo, że włosie jest w miarę sztywne, to wykonanie nim cienkiej, precyzyjnej kreski graniczy niemal z cudem.
    Pół gwiazdki dam za cenę, ponieważ ta promocyjna była niezwykle niska.

Mimo wszystko szczerze odradzam.

Chcesz pochwalić tale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Super pędzelek, do tego za tak niewielką cenę! Polecam go, szczególnie osobom, które dopiero zaczynają się malować, lub dla tych, którzy nie mają zbyt wysokiego budżetu.

Plusy:
    - bardzo podoba mi się kolor włosia, mam różowy
    - mięciutki, ale nadal precyzyjny
    - bardzo dobrze rozprowadza eyeliner, ale ja używam go do cieni do brwi i sprawdza się doskonale(2 w 1 za taką cenę!)
    - po umyciu nie traci włosia, ani koloru, ani nie zmienia kształtu
    - wygodny w obsłudze :P
    - włoski nie wypadają praktycznie w ogóle

Minusów nie dostrzegam, serdecznie polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Vanliya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • mój KWC
  • Bardzo fajny produkt miałam kilka kolorów i wszystkie utrzymywały się na powiece od rana do wieczora. Szkoda że został wycofany z produkcji.

+trwałość
    +intensywność koloru

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ree za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale nie do eyelinera
  • Kolejny pędzel essence tani i dobrej jakości.
    Kolejny pędzel essence który nadaje się do czegoś innego niż napisali na opakowaniu

Na początku używałam go do eyelinera w żelu i szlag mnie trafiał bo był nieprecyzyjny. Estetyczne wykonczenie kreski było bardzo trudne. Całe szczęście że przerzuciłam się na Hakuro.
    Pędzelek został powołany do malowania brwi i do tego super nadaje się
    Na prawdę nie ma co przepłacać i kupować markowych pędzli do makijażu brwi.
    Nie gubi włosia, nie farbuje, poręczny.

Jedyny minus to oczywiście dostępność.

Używam tego produktu od: 2lat

Chcesz pochwalić alonka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚREDNIACZEK
  • + ceniutki, pozwala na narysowanie bardzo subtelnej kreseczki
    + śmiesznie niska cena (jak to Essence)
    estetyczny wygląd (różowe włosie i czarna rączka)
    + przy delikatnym użytkowaniu nie traci swego kształtu

+ / - bardzo elastyczne włosie

- pędzelek szybko się zużywa i rozczapierza swoje włosie (czasami potrafi cała skuwka odpaść)
    - ciężki w utrzymaniu, włosie ma bardzo delikatne zatem trzeba się nagimnastykować podczas mycia

Ogólnie powiem tak, dobry pędzel do nauki malowania jednak na dłuższą metę lepiej zainwestować w coś solidniejszego. Pędzelek nada się do nabierania "pierwszych szlifów" w malowaniu oka tudzież brwi. Niestety tutaj cena jest adekwatna do jakości także nie spodziewajmy się, że ten pędzelek posłuży nam na lata.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny do eyelinera Bobbi Brown
  • Kupiłam go za kilka złotych na Allegro.

Jestem zdziwiona Waszymi komentarzami odnośnie odstawania włosków.

Swojego pędzelka używam codziennie i włosie nadal jest zbite i idealne.

Dla mnie to najlepszy pędzelek do eyelinera Bobbi Brown. Mam również oryginalny pędzelek do tego produktu, jednak tworzy on grube kreski, a z pędzelkiem Essence łatwo jest mi namalować cieniutką kreskę z idealną jaskółką

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeszcze mnie nie zawiódł
  • Kupiłam go z przeznaczeniem do brwi. I muszę przyznać, że w tym celu sprawdza się bezbłędnie. Idealny do precyzyjnego wyrysowania wyrazistych brwi.
    Sprawdza się też przy cieniu na dolnej powiece. Od biedy można nim i usta pomalować.
    O wiele bardziej miękki i... flexible. Milusi w dotyku. I na pewno nie wyrwie nam włosków przy mocniejszym przyciśnięciu jak kredka.
    Do tego tani i na prawdę ładnie wygląda.

Używam tego produktu od: półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden, ale zastanawiam się nad następnym

Chcesz pochwalić MalolataMily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Pędzelek kupiłam z myślą o tym, żeby go używać go do brwi lub nakładania cieni w niektórych miejscach i przez pewien czas tak go używałam dopóki nie zakupiłam eyelinera w żelu, w którym, choć pędzelek był dołączony, to niezbyt mi podpasował i zaczęłam używać tego. Pędzelek sprawdza się dobrze do obydwu celów, jest precyzyjny i ma przystępną cenę. Minusem jest to,że lubi się czasem rozcapierzyć i trzeba go ułożyć nieco palcami, poza tym odgięły mi się 2 włoski, które obcięłam i dalej działa dobrze. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo być może będę chciała zobaczyć inne. Zresztą ten narazie mi służy

Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do precyzyjnych kresek
  • Kupiłam ten pędzelek z myślą o szybkim i precyzyjnym rysowaniu kresek eye linerem żelowym. Zachęciła mnie cena ok. 6zł.

Sprawdza się idealnie do wypełniania i korekty brwi cieniem. Fajnie nanosi cień na kreskę narysowaną kredką. Do eye linera żelowego jakoś mi nie przypasował. Mam wrażenie, że jest do niego za miękki i ma za długie włosie. Wolę jednak sztywniejsze i bardziej precyzyjne pędzelki. Jest wygodny w użyciu, fajnie leży w dłoni.

Moje włosie przy zakupie miało kolor fioletowy, ale tak jak w przypadku pędzelka z tej firmy do smoky eye po kilkakrotnym praniu zmieniło kolor na niebieski. Nie odkształciło się i nie rozczapierzyło.

Uważam, że jest to dosyć przydatny pędzelek, ale nie do tego do czego stworzył go producent. Ogólnie polecam, choć nie jest to jakiś must have. Za ok. 6 zł wart chociaż wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • STRASZNY!
  • Jest tragiczny! Użyłam go może z 5 razy, a teraz nadaje się tylko do wyrzucenia. Włoski porozchodziły się na wszystkie strony świata, końcówka stała się gruba, także nie jestem w stanie narysować nim precyzyjnych kresek i to bynajmniej nie wina trzęsącej się ręki czy czegoś w tym stylu
    Nikomu nie polecam i żałuję tych kilku złotych, które równie dobrze mogłabym wyrzucić w błoto.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić mala_miiii za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij