Pędzelek do eyelinera w żelu Gel Eyeliner Brush, Essence

Powiększ Pędzelek do eyelinera w żelu Gel Eyeliner Brush, Essence

Zgłoszony przez peachnestea

Idealny pędzelek do eyelinera w żelu. Super łatwa i precyzyjna aplikacja dla stworzenia wspaniałych oczu. Użyj szerszej strony pędzelka do narysowania grubszych kresek lub stworzenia makijażu w stylu lat 60 - tych.

• ŚREDNIACZEK
  • + ceniutki, pozwala na narysowanie bardzo subtelnej kreseczki
    + śmiesznie niska cena (jak to Essence)
    estetyczny wygląd (różowe włosie i czarna rączka)
    + przy delikatnym użytkowaniu nie traci swego kształtu

+ / - bardzo elastyczne włosie

- pędzelek szybko się zużywa i rozczapierza swoje włosie (czasami potrafi cała skuwka odpaść)
    - ciężki w utrzymaniu, włosie ma bardzo delikatne zatem trzeba się nagimnastykować podczas mycia

Ogólnie powiem tak, dobry pędzel do nauki malowania jednak na dłuższą metę lepiej zainwestować w coś solidniejszego. Pędzelek nada się do nabierania "pierwszych szlifów" w malowaniu oka tudzież brwi. Niestety tutaj cena jest adekwatna do jakości także nie spodziewajmy się, że ten pędzelek posłuży nam na lata.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny do eyelinera Bobbi Brown
  • Kupiłam go za kilka złotych na Allegro.

Jestem zdziwiona Waszymi komentarzami odnośnie odstawania włosków.

Swojego pędzelka używam codziennie i włosie nadal jest zbite i idealne.

Dla mnie to najlepszy pędzelek do eyelinera Bobbi Brown. Mam również oryginalny pędzelek do tego produktu, jednak tworzy on grube kreski, a z pędzelkiem Essence łatwo jest mi namalować cieniutką kreskę z idealną jaskółką

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeszcze mnie nie zawiódł
  • Kupiłam go z przeznaczeniem do brwi. I muszę przyznać, że w tym celu sprawdza się bezbłędnie. Idealny do precyzyjnego wyrysowania wyrazistych brwi.
    Sprawdza się też przy cieniu na dolnej powiece. Od biedy można nim i usta pomalować.
    O wiele bardziej miękki i... flexible. Milusi w dotyku. I na pewno nie wyrwie nam włosków przy mocniejszym przyciśnięciu jak kredka.
    Do tego tani i na prawdę ładnie wygląda.

Używam tego produktu od: półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden, ale zastanawiam się nad następnym

Chcesz pochwalić MalolataMily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Pędzelek kupiłam z myślą o tym, żeby go używać go do brwi lub nakładania cieni w niektórych miejscach i przez pewien czas tak go używałam dopóki nie zakupiłam eyelinera w żelu, w którym, choć pędzelek był dołączony, to niezbyt mi podpasował i zaczęłam używać tego. Pędzelek sprawdza się dobrze do obydwu celów, jest precyzyjny i ma przystępną cenę. Minusem jest to,że lubi się czasem rozcapierzyć i trzeba go ułożyć nieco palcami, poza tym odgięły mi się 2 włoski, które obcięłam i dalej działa dobrze. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo być może będę chciała zobaczyć inne. Zresztą ten narazie mi służy

Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do precyzyjnych kresek
  • Kupiłam ten pędzelek z myślą o szybkim i precyzyjnym rysowaniu kresek eye linerem żelowym. Zachęciła mnie cena ok. 6zł.

Sprawdza się idealnie do wypełniania i korekty brwi cieniem. Fajnie nanosi cień na kreskę narysowaną kredką. Do eye linera żelowego jakoś mi nie przypasował. Mam wrażenie, że jest do niego za miękki i ma za długie włosie. Wolę jednak sztywniejsze i bardziej precyzyjne pędzelki. Jest wygodny w użyciu, fajnie leży w dłoni.

Moje włosie przy zakupie miało kolor fioletowy, ale tak jak w przypadku pędzelka z tej firmy do smoky eye po kilkakrotnym praniu zmieniło kolor na niebieski. Nie odkształciło się i nie rozczapierzyło.

Uważam, że jest to dosyć przydatny pędzelek, ale nie do tego do czego stworzył go producent. Ogólnie polecam, choć nie jest to jakiś must have. Za ok. 6 zł wart chociaż wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • STRASZNY!
  • Jest tragiczny! Użyłam go może z 5 razy, a teraz nadaje się tylko do wyrzucenia. Włoski porozchodziły się na wszystkie strony świata, końcówka stała się gruba, także nie jestem w stanie narysować nim precyzyjnych kresek i to bynajmniej nie wina trzęsącej się ręki czy czegoś w tym stylu
    Nikomu nie polecam i żałuję tych kilku złotych, które równie dobrze mogłabym wyrzucić w błoto.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić mala_miiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami, postanowiłam go zakupić. Czaiłam się na niego miesiącami, ale nigdzie nie był dostępny. W końcu na jednym internetowym sklepie udało się mi go kupić. Poużywałam go może z tydzień, a co się potem z nim stało? Otóż włoski niemiłosiernie się porozchodziły, a po nie długim czasie zaczęły wypadać. Nie dało się zrobić nim dobrej kreski...porażka. Całe szczęście że kosztował on 6 zł + przesyła 9 zł.
    Nie polecam.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Chcesz pochwalić aska2506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na krótko... Jednorazówka
  • Kupiłam pędzelek, bo potrzebowałam na szybko do eyelinera a że nie był on zbyt drogi więc się zdecydowałam.

Na początku byłam bardzo zadowolona, dzięki niemu można narysować fajne kreski ale po jakimś czasie się po prostu zniszczył..

Otóż włoski się rozjechały na wszystkie strony, jak stara zużyta szczoteczka do zębów.. W takim stanie niestety nie dadawał się już do użytku..

Na krótki czas to jest on dobrym rozwiązaniem, na dłuższą metę niestety odradzam...Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabizna
  • Kupiłam ten pędzelek specjalnie do wyżej prezentowanego eyelinera w żelu bo nie miałam go czym aplikować.Niestety pędzelek okazuje się kompletną klapą i teraz rezyduje u mnie w kosmetyczce bezczynnie.Wizualnie wygląda całkiem przyjemnie,ale samo włosie wydaje mi się nieco zbyt miękkie i mało zbite żeby dobrze i łatwo nakładać eyeliner.Do tego jest moim zdaniem troszkę zbyt długie.Nie da się zrobić nim precyzyjnej kreski.Wychodzą zdecydowanie za grube choćby nie wiem ile czasu poświecić na próby malowania się nim.Myślę że pędzelek spiszę się lepiej do malowania brwi niż aplikacji eyelinera.Nie polecam..

Używam tego produktu od: ok 3 lat

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • +nie wypada włosie
    +idealny do malowania naturanych delikatnych kresek(np. brązowym cieniem)
    +używam go też do brwi i sprawdza się idealnie
    +tani

Nic dodać nic ująć

Chcesz pochwalić Majson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca.
  • Mam kilka eyelinerów w żelu, postanowiłam więc znaleźć do nich odpowiedni pędzelek w przyzwoitej cenie. Oczywiście wybrałam Essence, markę znaną i lubianą. I niestety tym razem trochę się pomyliłam, pędzelek wcale nie jest taki udany.

Zalety:
    *niska cena
    *pędzelek jest mały, lekki, dobrze trzyma się go w dłoni
    *łatwa dostępność
    *włosie szybko wysycha po umyciu
    *rzeczywiście nadaje się do malowania bardzo grubych kresek w stylu lat 60tych

Wady:
    *absolutnie nie nadaje się do malowania precyzyjnych, cienkich kresek, jest zbyt gruby i szeroki
    *mimo, że uważam na niego przy myciu szybko się brzydko rozwarstwił, odstają pojedyncze włoski co dodatkowo utrudnia malowanie
    *jak na pędzel do kresek jest zbyt miękki, wygina się w każdą stronę

Próbowałam używać pędzelka do malowania brwi skoro nie nadaje się do kresek (chyba, że do takich na całą powiekę), ale również jakoś mi nie podchodzi - mam inny, lepszy. Malować maluje, ale nie jest to ani precyzyjne ani wygodne.
    Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do zadań specjalnych !
  • Pędzelek nadaje się do rysowania precyzyjnych kresek eyelinerem jak i cieniem, do wypełniania brwi i do podkreślania dolnej powieki. Jest mięciutki, ale jednocześnie dość sztywny aby stworzyć nim idealną kreskę. Do tego kosztuje grosze. Jak tu go nie kochać?

Używam tego produktu od: 2 mcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić aga2609 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 24 raz(y)
  • idealny, super, super, super
  • Chcąc mieć pędzelek z lepszej firmy i z firmy wyłącznie pędzelkowej zakupiłam hakuro. Zawiodłam się strasznie i z podkulonym ogonem wróciłam do essence i już cudować nie będę. Martwi mnie tylko jedno-natura w moim mieście posiada takie braki w szafie essence, że martwie się gdzie kupię sobie drugi. No ale do sedna.
    Pędzelkiem tym można tworzyć kreski jakie tylko dusza zapragnie-grube, chude,podwinięte-nie ma problemu. Nie zagina się, nie ugina podczas stosowania. Nie deformuje się. Mam go juz trzy miesiące, stosuję go codziennie i wygląda jak nowy.
    Jest tani, łatwo się go czyści i idealnie współgra z źelem essence-duet znakomity. Dla mnie idealny. Już nie zamienię go na żaden inny.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • pierwszy tego typu a uwielbiam od ponad roku

wytrzymały
    łatwo się go myje
    prezycyjna aplikacja
    tani
    wygodny
    dla początkujących jak najbardziej

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić sueeggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do brwi
  • Do eyelinera się średnio nadaje, ale do brwi jest super - precyzyjny i niezbyt szeroki. Włosie ma miękkie.
    Minusem jest to, że się zniekształcił po jakimś czasie, włosie zaczęło się lekko wysuwać z jednej strony. Jednak za taką cenę to mały problem, można kupić nowy.

Do eyelinera polecam natomiast dwustronny pędzelek z catrice, jest dużo bardziej precyzyjny.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Connlasair za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły jak za tą cenę
  • Zakupiłam go w komplecie z eyelinerem.

Za tą cenę naprawdę przyzwoity; w miarę cieńki i dokładny jednak jak dla mnie za twardy i toporny do oczu.
    Znalazłam jednak dla niego inne zastosowanie mianowicie do malowania cieniami brwi i sprawuje się IDEALNIE !
    Nie zmienia swojego kształtu, włosie nie wypada a używam codziennie i co 3-4 dni myję.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1szt

Chcesz pochwalić agula79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niedoceniana miłość
  • Kupiłam pędzelek zachęcona pozytywnymi recenzjami. Szczerze? Na początku było tragicznie Później okazało się, że nie doceniałam go. Bardzo szybko zastąpił mój pędzelek z hakuro. Po prostu trzeba nauczyć się z niego korzystać, ponieważ jest troszkę większy niż pozostałe pędzelki do eyelinerów. Myślę, że mógłby być nieco mniejszy, za to odejmuję gwiazdkę.
    Dla mnie bardzo na tak, myślę, że należy dać mu szansę

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jest to mój pierwszy pędzelek do eyelinera i jestem z niego bardzo zadowolona.
    -włoski nie wypadaja
    -nie deformuje się po myciu
    -robi ładne kreski
    -włoski nie rozjeżdżają się
    -tani
    -nie za mały, ani nie za duży

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry i do kresek i do brwi
  • Czytałam niektóre opinie i jestem bardzo zdziwiona komenatrzami typu: "kreski nie wychodzą takie, jak chcę", wydaje mi się, że to po prostu wprawa w malowaniu kreski, a nie wina pędzla ;> Ale jak to mówią złej baletnicy to i rąbek u spódnicy. Przeszkadza.

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pędzel, mam już go jakieś pół roku, żaden włosek nie wypadł, wszystko się trzyma i jest na swoim miejscu. Zaznaczam, że posiadam inne pędzelki do eyelinera nawet z MACa, ale po co przepłacać skoro za 7-8 zł można mieć dobry pędzelek do eyelinera? Jest cienki (ale mógłby być jeszcze troszkę cieńszy), nie za duży, ładnie się nim maluje kreski. Najlepiej sprawdza się przy malowaniu kresek czarnymi cieniami, gdy jest leciutko zmoczony Jeśli ktoś ma mniejsze oczka i faktycznie jest dla niego zbyt duży do namalowania porządnej kreski zawsze może posłużyć jako pędzelek do wypełniania brwi. Moim zdaniem jest bardzo, bardzo dobry i tani.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Chcesz pochwalić bellatriks94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wytrzymał kilka myć
  • Pędzelek nieprzyjemny, tępo współgra z eyelinerem. Nie zdążyłam dłużej przetestować, bo kilku czyszczeniach włosy najpierw zaczęły wychodzić, przez co równa kreska nie mogła wyjść.
    Wyrzuciłam, nie ma co się męczyć.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 cały

Chcesz pochwalić Sylwia_Em za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny bubel
  • Nie, nie i jeszcze raz nie!!!
    Chcialam miec skosny pedzel do eyelinera. Poniewaz pozostale pedzle w mojej kosmetyczce nie naleza do najtanszych, wiec postanowilam kupic cos z dolnej polki. Tym bardziej, ze jeden pedzelek do eyelinera i smoky eyes posiadam z BobbiBrown.
    Tym z Essence wlasciwie nie umiem nic stworzyc na mojej powiece. Najgorsze w nim jest to, ze jest potwornie twardy i sztywny, przez to operowanie nim to istna katusza.
    Nie polecilabym go nikomu, nawet jakby mial kosztowac 1 zl czy byl rozdawany za darmo.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy i ostatni

Chcesz pochwalić kurczak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Chciałam spróbować nakładać eyeliner płaskim pędzelkiem więc kupiłam ten z essence.
    Po kilku razach stwierdziłam, że to raczej nie jest to.

- nie najlepiej się nim operuje
    - może zmienić kształt
    - ciężko się czyści
    - kreski nie wychodzą takie jakie chcę

+ cena

Używam tego produktu od: Rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izuchax33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Temu pędzlu mówię NIE!
  • Kupiłam ten pędzel ze względu na dobre recenzje, niestety zawiodłam się i to po całości.
    W ogóle nie trzyma się w pierwotnej formie, włosie odstaje albo odpada, a traktuje ten pędzel jak wszystkie moje inne pędzle.
    Na tą chwilę pędzel używam jedynie do podkreślania brwi i aplikacji cienia, ponieważ do robienia kresek żelowym eyelinerem totalnie się nie nadaje.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Messireh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny.
  • Maluję nim zarówno kreski jak i brwi. W obu przypadkach się sprawdza
    Nie gubi łosia nawet jak nie mam czasu go umyć od razu po zrobieniu makijażu tylko dopiero jak liner na nim podeschnie.
    Cena rewelacyjna. Czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić tuluza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajnie!
  • Nie używałam go jeszcze do pierwotnego celu (wolę małe pędzelki). Aplikuję nim cienie na brwi i do tego sprawdza się znakomicie. Nie "gubi" cienia po drodze na brew, jest bardzo precyzyjny, myślę, że kreski rownież dobrze by się nim rysowało. Miękki, przyjemny, tani. Nie wiem co się z nim stanie po praniu, mogą rozejść się włoski, ale jeśli nawet to w aplikacji cienia na brwi raczej mi to nie przeszkodzi.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Chcesz pochwalić Maartys za czytelną i pomocną recenzję?