Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Powiększ Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Zgłoszony przez biala

Naukowcy z Beiersdorf po wielu latach badań opracowali nową linię produktów dla długich włosów Nivea z innowacyjną formułą potrójnej regeneracji, która pielęgnuje włosy na całej ich długości. Łączy ona w sobie trzy aktywne substancje regenerujące włosy: keratynę, oryzanol i naturalne oleje.
Włosy długie są często bardziej zniszczone. Stają się matowe i tracą elastyczność.
Szampon Long Repair zapewnia potrójną regenerację i ochronę, by Twoje włosy mogły zachwycać długością:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.
Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Nivea zawierają ponadto BIOSOFT SYSTEM - specjalny zmiękczający i wygładzający włosy system składników opatrzonych bio - certyfikatem, w którego skład wchodzą olejek jojoba i aloes.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Dimethicone, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Keratin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Oryzanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, C12-15 Pareth-3, Sodium Chloride, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Parfum.

• strasznie obciąża...
  • albo mam wrażenie albo większość szamponów z NIVEA tak na mnie działa... niestety, ale ten koszmarnie obiąża włosy. poza tym umyte rano, wieczorem wyglądają niezbyt świeżo w porównianiu w powówaniew z innymi szamponami.

plusy:
    -cena (czasami bardzo korzystne promocje)
    -zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić angelook717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety ale to nie to czego oczekiwałam
  • Niestety ale nie spełna przewidywanych oczekiwań. Owszem ładnie pachnie, dobrze się pieni, jest wydajny. Po kilku myciach okazało się, że wysusza włosy i źle się układają. Bez odżywki ani rusz.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić edka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie..
  • Używałam tego szamponu przez spory okres.. Miałam strasznie zjechane włosy i chciałam je troszkę odbudować. Do tego dokupiłam odżywke z Nivea. Myję włosy co dwa dni i niestety ten szampon bardzo obciążał mi włosy, więc musiałam zrezygnować. Ale plusem było to, że włosy po umyciu dobrze się rozczesywały i na początku ładnie się świeciły

Ilość zużytych opakowań: 5,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alcia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie specjalnie
  • PLUSY:
    + dobrze się pieni
    + cena
    + dostępność
    +wydajność

MINUSY:
    -bardzo obciąża włosy ( moje zdecydowanie szybciej się przy nim przetłuszczały)
    -brak dużego efektu odżywienia moic włosów

Totylko moje zdanie Moim włosomjakoś nie spasował Zam lepsze

Używam tego produktu od: dwóch miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maaajeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • plusy:
    - ladny zapach i dlugo utrzymuje sie na wlosach
    - ladnie sie pieni
    - wlosy sa po nim mega miekkie
    - dostepnosc
    - cena

minusy:
    - MEGA OBCIAZA WLOSY I SPRAWIA WRAZENIE JAKBY BYLY ZARAZ PO UMYCIU TLUSTE
    - wypadaja mi po nim wlosy bardziej niz zazwyczaj

niby wiecej plusow ale to sa takie minusy ktorych nie moge zlekcewazyc i jakos przecierpiec, szampon nie dla mnie kompletnie
    za to polecam odzywke z tej serii

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić dominiczkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • TŁUSTE WŁOSY
  • Stosowałam ten szampon przez wiele miesięcy . Faktem jest,że włosy są po nim zdrowe, - bynajmniej takie odnosze wrażenie ale są również cały czas tłuste !
    \nJa myje włosy wieczorem a na drugi dzień wracałam z pracy z koszmarnie tłustym łbem . Myślałam przez długi czas ,że mam problem z przetłuszczającymi się włosami ale jak zminiłam szampon problem się sam rozwiązał . Ja mówię NIE temu szamponowi .

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon + odżywka z tej serii = najlepszy duet na świecie!
  • Piękne, gładkie, lśniące, miękkie, przyjemne w dotyku włoski, ahhh cóż to za szampon! Jak dla mnie nie ma lepszych, oczywiście mam dużo innych ulubionych szamponów, ale NLR ponad wszystko!

Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go
  • W zasadzie nie wiem czy odbudowuje włosy jak obiecuje producent ale jako tako radzi sobie z moją nieujażmioną czupryną.

Zalety:
    - ładny zapach
    - wydajność / wystarczy nałożyć niewielką ilość szamponu
    - lubię opakowania Nivea, można zużyć kosmetyk do końca
    - dobrze się pieni
    - oczyszcza włosy
    - czupryna jakby mniej się puszyła
    - cena bardzo przystępna, produkt często objęty promocjami
    - duże opakowania

Wady:
    - mógłby naprawdę odbudowywać

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pirwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić iza_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten szampon +moje włosy = Przetłuszczenie i łupież
  • Plusy
    * zapach
    *konsystencja
    *fajna piana

Minusy
    *szampon jest perłowy
    * włosy są przez niego przetłuszone u nasady
    * pojawił się ogromny łupież

Moim zdaniem , ten produkt jest okropny, z dobrych włosów zrobił totalną szopę , na drugi dzień po umyciu nasada głowy jest tłusta jakby ktos wysmarował ją smalcem , nie da się nic stym zrobic , to jest aż tak mocne , że nawet suchy szampon nie pomaga ,m aczkolwiek po umyciu 1 dnia włosy są fajne, lejące się , delikatne i błyszczące.

UPRZEDZAM TO TYLKO MOJE ZDANIE !!!!!!!!!!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Wercia001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie urywa
  • Niestety szampon nie sprostał moim oczekiwaniom. Liczyłam na na prawdę odżywione włosy ale niestety po myciu otrzymałam tylko efekt miękkości. Na minus jest to, że obciąża moje włosy, ale ni emusi tak być w przypadku każdej kobiety. Ani nie polecam ani nie odradzam. Po prostu ŚREDNIAK.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Meow98 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij