Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Powiększ Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Zgłoszony przez biala

Naukowcy z Beiersdorf po wielu latach badań opracowali nową linię produktów dla długich włosów Nivea z innowacyjną formułą potrójnej regeneracji, która pielęgnuje włosy na całej ich długości. Łączy ona w sobie trzy aktywne substancje regenerujące włosy: keratynę, oryzanol i naturalne oleje.
Włosy długie są często bardziej zniszczone. Stają się matowe i tracą elastyczność.
Szampon Long Repair zapewnia potrójną regenerację i ochronę, by Twoje włosy mogły zachwycać długością:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.
Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Nivea zawierają ponadto BIOSOFT SYSTEM - specjalny zmiękczający i wygładzający włosy system składników opatrzonych bio - certyfikatem, w którego skład wchodzą olejek jojoba i aloes.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Dimethicone, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Keratin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Oryzanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, C12-15 Pareth-3, Sodium Chloride, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Parfum.

• Nie dla mnie
  • Kupiłam szampon w zestawie z odżywką z tej samej serii. Jestem bardzo rozczarowana, ponieważ myślałam, że wzmocni działanie odżywki. Bardzo się myliłam. Szampon nie robi absolutnie NIC. Szkoda tracić pieniędzy na coś takiego.

PLUSY:
    * ładny zapach
    * wydajny

MINUSY:
    * miałam wrażenie, że wysuszał mi włosy
    * nie regeneruje
    * nie nawilża
    * nie regeneruje
    * wygórowana cena
    * przy pierwszym użyciu miałam wrażenia, że nawilżył mi włosy, ale wraz z kolejnymi pojawiło się uczucie mocnego wysuszenia.

Dodam tylko, że mam włosy bardzo suche i podatne na zniszczenia. Myślałam, że znalazłam szampon idealny. No niestety nie.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Vivianes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy są miękkie ale nie odżywione
  • Plusy:
    -delikatny zapach,
    -czyste włosy,
    - dobrze się pieni,
    -włosy są miękkie i gładkie w dotyku,
    -odpowiednio nawilżone,
    -zapakowany w wygodnej butelce.

Minusy:
    - zapach nie utrzymuje się długo na włosach,
    -brak dużego efektu odżywienia.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić asia10933 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowolona
  • Szampon bardzo przypadł mi do gustu ze względu na swój skład - brak glikolu, zawartość keratyny i olejku. Mam włosy z natury puszące, porowate.

Plusy:
    + wygładzenie włosów, nie puszą się
    +miękkość
    + blask
    +mniejsza łamliwość
    +wzmocnienie włosów na całej długości

Minus:
    - lekko nakarbowate i dysplastyczne włosy. To zapewne po keratynie, bez względu na to, czy suszę włosy suszarką czy schną same. Podobnie było po innych szamponach z Nivei.

Myślę, że z konieczności nieraz jeszcze kupię ten szampon, ale szukam czegoś, co nie karbuje włosów, a działa podobnie.

Chcesz pochwalić Iskra82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Do szamponu Nivea Long Repair powracam co jakiś czas od dobrych paru lat, z uwagi na jego cechy, które spieszę wymienić.
    Przede wszystkim dobrze się pieni i skutecznie myje moje włosy sięgające na ten moment łopatek, nie wysuszając ich, ani nie plącząc, co wiązałoby się z męką podczas rozczesywania. Ma ładny zapach, spłukuje się bez problemu i dobrze współpracuje z odżywką z tej samej serii. Włosy są po nim miękkie, błyszczące i bez problemu dają ujarzmić się za pomocą grzebienia.
    Dodatkowym jego plusem jest ekonomiczny, duży format opakowania (400ml) dostępny w przystępnej cenie (około 10 zł). W sytuacji takiej jak moja, kiedy myję włosy co drugi dzień, nie jest to zabójcze dla kieszeni
    Jednak produkt ma też mankamenty.
    Pomimo tego, że moje włosy potrzebują dociążenia, po kilku tygodniach regularnego stosowania tego szamponu, zaczynają się nieco buntować i szybciej robią się nieświeże u nasady, a bywa i tak, że skóra głowy trochę mnie swędzi:S Wtedy odstawiam go na jakiś czas, by nie przeholować i im nie zaszkodzić.
    Uważam jednak, że jak na drogeryjny produkt jest przyzwoity i więcej ma po swojej stronie zalet, niż wad.
    Wydaje mi się jednak, że lepiej sprawdzi się na grubych i gęstych włosach, niż delikatnych i cienkich kosmykach, które szybko mógłby zmienić w strąki.

Używam tego produktu od: Kilku lat, ostatnie opakowanie od około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kilka zużytych

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zdecydowanie nie kupię tego szamponu. Zdążyłm użyć tylko jedną szaszetkę, a nabawiłam się okropnego łupieżu. Szampon ma przyjemną kremową konsystencję, dobrze się pieni. Jak większość kosmetyków Nivea - pięknie pachnie. Niestety fakt łupieżu dyskwalifikuje go u mnie.

Używam tego produktu od: ubiegłego tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam tylko jedną saszetkę

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły szampon
  • Gdy zobaczyłam reklamę, pomyślałam, że odbuduje moje zniszczone włosy. Nic takiego się nie stało- jest to po prostu zwykły szampon i nic więcej. Umyje ci włosy, ale nic poza tym. Nie wiem dlaczego, ale kilka godzin po umyciu moje włosy zaczęły "śmierdzieć", nie pachniały świerzo.

Używam tego produktu od: pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Buty w panterke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po nim moje włosy ładnie wyglądają
  • Szampon odzywia moje wlosy , ladnie po nim wygladaja i nie jest to zasluga odzywki tylko wlasnie jego. Oczywiscie nie ma szans aby nam odbudowal koncówki ale jesli by tak stosowac go zawsze to kto wie moze by je ochronil przed dalszym rozdwajaniem. Nie obciaza i nie przetluszcza wlosow , dla moich lokow jest naprawde dobry moglby bartdziej nawilzac dla tego teraz siegne po intens repair moze bedzie jeszcze lepszy. Uwazam ze jego cena jest stanowczo za wysoka wiec nabaywam go tylko na promocji(6-7 zl ) chociaz mozna by i tak kupic cos tanszego. Troche malo wydajny (uzywam go naprzemian a Avonowym wiec srednio raz na 7 dni )

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykłe działanie.
  • Producent obiecuje poprawę stanu włosów długich, przy używaniu tego szamponu nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy - stan włosów był dobry i przy tym szamponie taki pozostał.

+ ładnie pachnie
    + dobra konsystencja
    + nie pieni się nadmiernie
    + dobrze oczyszcza

- brak ''naprawiającego'' działania
    - cena w takiej sytuacji mało adekwatna do jakości i obietnic producenta

Podsumowując: krzywdy nie robi ale szału nie ma.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić leeemonka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Wszystkie produkty Nivea do włosów nie są dla mnie. Szampon nie poradził sobie z wyzwaniem jakie mu postawilam. Miałam nadzieję na choć minimalna poprawę ich jakości. Jednak nic sie nie zadzialo. Szampon służył tylko i wyłącznie do tego by myć włosy.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić mmamedowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have!
  • "+"

ładny zapach
    włosy się po nim nie puszą
    są gładsze, lśniące, zdrowsze
    wydajny

Minusów nie zauważyłam.

Długo szukałam szamponu, po którym moje włosy nie będą wyglądać jak siano i wreszcie go znalazłam- Nivea Long Repair ! <3

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (400ml)

Chcesz pochwalić potykamsieosznurowadla za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij