Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Powiększ Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Zgłoszony przez biala

Naukowcy z Beiersdorf po wielu latach badań opracowali nową linię produktów dla długich włosów Nivea z innowacyjną formułą potrójnej regeneracji, która pielęgnuje włosy na całej ich długości. Łączy ona w sobie trzy aktywne substancje regenerujące włosy: keratynę, oryzanol i naturalne oleje.
Włosy długie są często bardziej zniszczone. Stają się matowe i tracą elastyczność.
Szampon Long Repair zapewnia potrójną regenerację i ochronę, by Twoje włosy mogły zachwycać długością:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.
Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Nivea zawierają ponadto BIOSOFT SYSTEM - specjalny zmiękczający i wygładzający włosy system składników opatrzonych bio - certyfikatem, w którego skład wchodzą olejek jojoba i aloes.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Dimethicone, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Keratin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Oryzanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, C12-15 Pareth-3, Sodium Chloride, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Parfum.

• Przyzwoity
  • Do szamponu Nivea Long Repair powracam co jakiś czas od dobrych paru lat, z uwagi na jego cechy, które spieszę wymienić.
    Przede wszystkim dobrze się pieni i skutecznie myje moje włosy sięgające na ten moment łopatek, nie wysuszając ich, ani nie plącząc, co wiązałoby się z męką podczas rozczesywania. Ma ładny zapach, spłukuje się bez problemu i dobrze współpracuje z odżywką z tej samej serii. Włosy są po nim miękkie, błyszczące i bez problemu dają ujarzmić się za pomocą grzebienia.
    Dodatkowym jego plusem jest ekonomiczny, duży format opakowania (400ml) dostępny w przystępnej cenie (około 10 zł). W sytuacji takiej jak moja, kiedy myję włosy co drugi dzień, nie jest to zabójcze dla kieszeni
    Jednak produkt ma też mankamenty.
    Pomimo tego, że moje włosy potrzebują dociążenia, po kilku tygodniach regularnego stosowania tego szamponu, zaczynają się nieco buntować i szybciej robią się nieświeże u nasady, a bywa i tak, że skóra głowy trochę mnie swędzi:S Wtedy odstawiam go na jakiś czas, by nie przeholować i im nie zaszkodzić.
    Uważam jednak, że jak na drogeryjny produkt jest przyzwoity i więcej ma po swojej stronie zalet, niż wad.
    Wydaje mi się jednak, że lepiej sprawdzi się na grubych i gęstych włosach, niż delikatnych i cienkich kosmykach, które szybko mógłby zmienić w strąki.

Używam tego produktu od: Kilku lat, ostatnie opakowanie od około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kilka zużytych

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zdecydowanie nie kupię tego szamponu. Zdążyłm użyć tylko jedną szaszetkę, a nabawiłam się okropnego łupieżu. Szampon ma przyjemną kremową konsystencję, dobrze się pieni. Jak większość kosmetyków Nivea - pięknie pachnie. Niestety fakt łupieżu dyskwalifikuje go u mnie.

Używam tego produktu od: ubiegłego tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam tylko jedną saszetkę

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły szampon
  • Gdy zobaczyłam reklamę, pomyślałam, że odbuduje moje zniszczone włosy. Nic takiego się nie stało- jest to po prostu zwykły szampon i nic więcej. Umyje ci włosy, ale nic poza tym. Nie wiem dlaczego, ale kilka godzin po umyciu moje włosy zaczęły "śmierdzieć", nie pachniały świerzo.

Używam tego produktu od: pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Buty w panterke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po nim moje włosy ładnie wyglądają
  • Szampon odzywia moje wlosy , ladnie po nim wygladaja i nie jest to zasluga odzywki tylko wlasnie jego. Oczywiscie nie ma szans aby nam odbudowal koncówki ale jesli by tak stosowac go zawsze to kto wie moze by je ochronil przed dalszym rozdwajaniem. Nie obciaza i nie przetluszcza wlosow , dla moich lokow jest naprawde dobry moglby bartdziej nawilzac dla tego teraz siegne po intens repair moze bedzie jeszcze lepszy. Uwazam ze jego cena jest stanowczo za wysoka wiec nabaywam go tylko na promocji(6-7 zl ) chociaz mozna by i tak kupic cos tanszego. Troche malo wydajny (uzywam go naprzemian a Avonowym wiec srednio raz na 7 dni )

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykłe działanie.
  • Producent obiecuje poprawę stanu włosów długich, przy używaniu tego szamponu nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy - stan włosów był dobry i przy tym szamponie taki pozostał.

+ ładnie pachnie
    + dobra konsystencja
    + nie pieni się nadmiernie
    + dobrze oczyszcza

- brak ''naprawiającego'' działania
    - cena w takiej sytuacji mało adekwatna do jakości i obietnic producenta

Podsumowując: krzywdy nie robi ale szału nie ma.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić leeemonka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Wszystkie produkty Nivea do włosów nie są dla mnie. Szampon nie poradził sobie z wyzwaniem jakie mu postawilam. Miałam nadzieję na choć minimalna poprawę ich jakości. Jednak nic sie nie zadzialo. Szampon służył tylko i wyłącznie do tego by myć włosy.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić mmamedowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have!
  • "+"

ładny zapach
    włosy się po nim nie puszą
    są gładsze, lśniące, zdrowsze
    wydajny

Minusów nie zauważyłam.

Długo szukałam szamponu, po którym moje włosy nie będą wyglądać jak siano i wreszcie go znalazłam- Nivea Long Repair ! <3

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (400ml)

Chcesz pochwalić potykamsieosznurowadla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie kupię go ponownie.
  • Któregoś razu szukałam w sklepie szamponu do włosów mi w oko wpadł mi właśnie ten - do długich włosów. Niestety produkt okazał się klapą, ponieważ zaraz na następny dzień ( włosy myłam wieczorem) włosy wydawały mi jakby przetluszczone, oklapnięte ogólnie jakby miały jakieś 2-3 dni a nie kilka godzin. Myślałam że źle spłukałam szampon wiec dałam mu 2 szansę lecz znowu to samo.
    Teraz żałuje że go kupiłam, ale troche mi szkoda wyżucać całe opakowanie szamponu więc może dam mu jescze jedną szansę.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić monster_cookies za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Przyznam, że kupił mi go narzeczony, kiedy oświadczyłam mu uroczyście o godzinie 23, że nie ma szamponu w domu, a umyć włosy jednak muszę (codziennie je stylizuję, przede wszystkim lakierem). Jego Head&Shoulders doprowadza moje włosy do ruiny, więc o pożyczaniu nie mogło być mowy. Pobiegł do pierwszego lepszego całodobowego sklepiku i mi go kupił.

Przyznam, że jest dobry. Mam farbowane włosy, dobrze je nawilża, są miękkie w dotyku. Szampon ładnie pachnie nie mam efektów ujemnych po jego zastosowaniu.

Nie ułatwia rozczesywania. Nie nawilża mega intensywnie. Polecam go jedynie wtedy, kiedy zależy nam po prostu na umyciu włosów bez spektakularnych efektów. Jednakże nie mogę zarzucić mu zbyt wiele złego. Do tego cena jest bardzo niewygórowana.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić llolitka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Witam, mam długie do pasa włosy, niestety trochę zniszczone przez różnego typu zabiegi kosmetyczne i od dłuższego czasu eksperymentuję na szamponach ażeby znaleźć ten jedyny
    Ostatnio krążąc między sklepowymi półkami natknęłam się na Nivea Long Repair i pomyślałam 'dlaczego nie?'
    I powiem szczerze, może nie jest to mistrzostwo świata, ale jest na pewno w czołówce najlepszych dla mnie szamponów! Po umyciu włosy są mięciutkie, nie puszą się, ma przepiękny zapach, który dłuugo po umyciu utrzymuje się na włosach, jest gęsty i bardzo dobrze się pieni no i posiada bardzo przystępną cenę ok. 10 zł (b.często jest na promocji za ok. 7 zł)

Podsumowując:

plusy: zapach ładny i długo utrzymujący się , konsystencja(niewielka ilość szamponu wystarczy by umyć dość długie włosy), cena, poręczne i praktyczne opakowanie (przy końcówce spokojnie można postawić do góry dnem)

minusy: może tylko to, że powinien lepiej spełnić swoje zadanie a mianowicie 'naprawiać', ale jestem w trakcie pierwszego opakowania więc wszystko może się zmienić

Używam tego produktu od: drugi tydzień

Chcesz pochwalić feebe00 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nigdy więcej..
  • To absolutnie nie jest produkt dla mnie.. Mam naprawdę zniszczone włosy (szczególnie końcówki) a jedyne co robi ten szampon to je "oblepia" zamiast odżywiać i regenerować, obciąża zamiast uelastyczniać i przetłuszcza zamiast odświeżać.. Moje włosy są lekko przetłuszczające a po tym szamponie już po połowie dnia były przyklapnięte, bez objętości i sprawiały wrażenie lepkich. Myślałam że może źle spłukałam szampon, ale to jednak nie to. On po prostu taki jest. Gwiazdka za całkiem ładny zapach i przyjemne uczucie miękkości niestety tylko tuż po umyciu..

Używam tego produktu od: Kilka lat temu

Chcesz pochwalić Pulam za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak!
  • Używam tego szamponu sporadycznie od roku. Zawsze sprawdza się idealnie
    *włosy są jedwabiście miękkie
    *mają połysk
    *pięknie pachna cały czas po umyciu!
    *chyba mniej widać rozdwojone końcówki
    *włosy nie są wysuszone.
    *wydajny
    -/+ perłowy (dla niektorych zaleta dla innych wada, dla mnie to obojętne)

Używam tego produktu od: sporadycznie od roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić zapuszczam_wlosy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny latem.
  • Używałam tego produktu podczas wakacji nad morzem. Sprawdzał się u mnie bardzo dobrze.

+ Ładnie nawilżał włosy.
    + Nie obciążał ich i nie przetłuszczał.
    + Ładny zapach (jak większość produktów Nivei).
    + Fajna konsystencja i dobrze się pienił.

- Nie wpłynął na wygląd zniszczonych końcówek (choć nie nastawiałam się, że pod tym względem cokolwiek się zmieni).

Używam tego produktu od: 1 miesiąc (w wakacje).
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Chcesz pochwalić gutka96 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Może być
  • W przeciwieństwie do odżywki z tej samej serii, ten szampon okazał się średni. Mam długie, zdrowe, lekko przetłuszczające się włosy, bez szczególnych wymagań. Szampon wydaje się być w porządku, ale nie jest to moim zdaniem nic szczególnego. Dobrze się pieni, używa się go przyjemnie. Nie zauważyłam, żeby przyspieszał przetłuszczanie się. Nie plącze włosów, co przy długich jest ważne, i nie ma problemów z ich rozczesaniem po umyciu. Zwracam na to uwagę, gdyż nie używam odżywki po każdym myciu, po prostu tego nie potrzebuję. Jednak miałam lepsze szampony, więc do tego już nie wrócę.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe (duże)

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Kupiłam odżywkę z tej samej serii - nie byłam zbytnio zadowolona. Jednak ten szampon to naprawdę fajna rzecz!
    PLUSY:
    +dostępność
    +cena (niska jak na taki produkt)
    +pojemne opakowania
    +odżywia włosy; poprawia ich kondycję
    +zapach
    +pieni się
    +nie przetłuszcza włosów

MINUSY:
    Właściwie żadnych nie widzę, ale odejmuję gwiazdkę, bo to jeszcze nie "to".

Chcesz pochwalić maariaannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla moich włosów okazał się być idealny!
  • Szampon ma ładny,delikatny zapach i dobrze się pieni. Jest dosyć gęsty, dzięki czemu nie spływa z włosów. Po umyciu moje włosy są lśniące, pachnące i miłe w dotyku. Po dłuższym używaniu tego szamponu zauważyłam mniej wypadających włosów. Dodatkowo pozbyłam się problemu z łupieżem. Szampon jest bardzo wydajny i niedrogi.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 2 duże opakowania

Chcesz pochwalić kruszyna_1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupie więcej
  • nie kupie wiecej szkoda kasy , włosy jak sie umyje to góra 1,5 sa jak swieze potem przypominaja przetłuszczenie. cena jest tylko ok za te ilosc ml, miałam do wybory welle . czytałam najpierw na wizazu welle wypróbuje po tym. nivea sie niesprawdziła do moich włosów długich blond. raczej starszym paniom z krótkimi włosami to polece , ale nie młodym

Chcesz pochwalić szafir266 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę ok
  • Nie rozwodzę się jakoś nad szamponami. Ten spełnia swoje zadanie, bo myć myje. Dodatkowo ładnie pachnie i jest dość wydajny, co jest oczywiście na plus. Jakiś szczególnych działań nie zauważyłam.

Jest w miarę ok.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cztery 250 ml

Chcesz pochwalić Nenka240994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje Cudeńko
  • Moje włosy są zdecydowanie zdrowsze, po umysiu sa proste (a ogolnie mam krecone) - co dla mnie jest ogromnym plusem, wlosy sie nie pusza i sa latwe w rozczesywaniu ! dodatkowo piekny zapach ...
    jedynym minusem przy dlugich wlosach jest mała wydajnośc

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże opakowania

Chcesz pochwalić mytokochamy za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • Baardzo fajny szamponik do włosów )

Do moich włosów bardzo trudno dobrac odpowiedni szampon a ten sprawdził się świetnie .
    Zawsze do niego powracam i będę powracała

Plusy:

-dobrze myje
    - zapach
    - włosy są miękkie w dotyku
    - ładnie błyszczą
    - i najważniejsze ( poprawa stanu rozdwojonych końcówek !! )

Minusy:

- może jedynie to że na drugi dzień nie są tak świeże jak po innych szamponach

Chciałam dodac że moim włosom nie przszkadzają SLESY moje włosy wręcz je lubią )

Używam tego produktu od: 2-3 lat ( z przerwami )
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić OoLlGgAa998 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest dla mnie!!!
  • Po pierwszym zastosowaniu moje włosy były nie do poznania!!!

Stały się:
    - mięsiste
    - nawilżone
    - gładkie
    - zdrowe!!!

JEDNAK IM DŁYŻEJ STOSOWAŁAM TYM STAN MIOCH WŁOSÓW BYŁ GORSZY!!!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Julliet9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • zalety:
    + cena
    + wydajność
    + zapach
    + konsystencja

wady:
    - średnio nawilża
    - obciąża
    - źle działa na skórę głowy - swędzi
    - skleja włosy

Źle działa na moje bardzo suche, półdługie włosy.Używam tego produktu od: 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: mniejsze pół opakowania

Chcesz pochwalić dariaaa23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Używałam tego szamponu razem z odżywką i efekt był zadowalający. Włosy wydawały się grubsze, mniej łamliwe i sypkie. Odzyskały też blask i dobrze się rozczesywały (a z tym mam największe problemy), ale niestety są to produkty, które obciążają włosy. Odżywkę nakładałam jedynie na przesuszone końcówki, bo aż strach pomyśleć co by było gdybym nałożyła od nasady włosa. Mimo wszystko godny polecenia.

Chcesz pochwalić evelynaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • daje rade
  • Szampon jak szampon, ale daje radę. W połączeniu z odżywką włosy są gładkie, mocniejsze, sprawiają wrażenie zdrowszych. Myję włosy codziennie więc trudno mi powiedzieć czy produkt przetłuszcza włosy. Ale, bądźmy szczerzy - jeśli używamy produktu w którego skład wchodzą oleje nie dziwmy się, że włosy się przetłuszczają. Albo odbudowa i nawilżanie włosów albo stosowanie szamponów dla włosów przetłuszczających się które wysuszają włosy.
    Produkt ma miły zapach, jest wydajny, tani. Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Malinowa Niki za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Zwykły szampon, bez rewelacji. Moje włosy były po nim splątane i oklapłe. Stosowałam razem z odżwyką z tej samej serii Long Repair, co ułatwiło mi rozczesywanie włosów, ale te połączenie bardzo obciążało moje włosy i sprawiało, że szybciej się przetłuszczały.

Chcesz pochwalić annihilate za czytelną i pomocną recenzję?