Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Powiększ Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Zgłoszony przez biala

Naukowcy z Beiersdorf po wielu latach badań opracowali nową linię produktów dla długich włosów Nivea z innowacyjną formułą potrójnej regeneracji, która pielęgnuje włosy na całej ich długości. Łączy ona w sobie trzy aktywne substancje regenerujące włosy: keratynę, oryzanol i naturalne oleje.
Włosy długie są często bardziej zniszczone. Stają się matowe i tracą elastyczność.
Szampon Long Repair zapewnia potrójną regenerację i ochronę, by Twoje włosy mogły zachwycać długością:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.
Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Nivea zawierają ponadto BIOSOFT SYSTEM - specjalny zmiękczający i wygładzający włosy system składników opatrzonych bio - certyfikatem, w którego skład wchodzą olejek jojoba i aloes.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Dimethicone, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Keratin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Oryzanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, C12-15 Pareth-3, Sodium Chloride, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Parfum.

• Bardzo dobry!
  • Kupiłam ten szampon, ponieważ był na przecenie. Byłam jednak negatywnie nastawiona do produktów firmy Nivea. Umyłam nim włosy i byłam zachwycona zapachem, pienieniem się owego szamponu przy naprawdę niewielkiej ilości oraz miękkością i mniejszym puszeniem się włosów. Jedną gwiazdkę odjęłam za to, że jednak po pewnym czasie włosy troszkę się do niego przyzwyczajają i efekt 'wow' mija, lecz dalej szampon radzi sobie dobrze. Postanowiłam więc używać go na zmianę z innym szamponem i jestem zadowolona z efektów

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno duże

Chcesz pochwalić akesek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Typowy kosmetyk nivey
  • Włosy myje dwa razy w tygodniu, mam je gęst, długie i grube. Ogólnie szampon jest średni. Nie nawilża włosów, nie naprawia ich szczególnie, średnio myje. Ma za to przyjemny zapach, jest wydajny i sprawia, że włosy mają wiekszą objętość, ale wcale ich nie wygładza i nie naprawia. Nie spełnia swojego zadania zbyt dobrze, ale nawet w miarę sprawdza się jako szampon. Warto go wypróbować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vikimikijo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używam go razem z odżywką z tej samej linii. Po pierwszym użyciu byłam oczarowana, ponieważ moje włosy były niesamowicie miękkie, przecudownie pachniały i bardzo łatwo się rozczesywały. Jednak z upływem czasu zachwyt minął, bo moje włosy obecnie wyglądają ok, ale szału nie ma. Nie jest to zły produkt. Będę szukać czegoś innego, ale może do niego kiedyś wrócę.

Plusy:
    - niesamowity zapach
    - dosyć wydajny
    - fajna konsystencja
    - łatwo się pieni

Minusy:
    - z upływem czasu czar powoli pryska i szampon okazuje się być dobrym, ale nie rewelacyjnym kosmetykiem

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stopkatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • strasznie obciąża...
  • albo mam wrażenie albo większość szamponów z NIVEA tak na mnie działa... niestety, ale ten koszmarnie obiąża włosy. poza tym umyte rano, wieczorem wyglądają niezbyt świeżo w porównianiu w powówaniew z innymi szamponami.

plusy:
    -cena (czasami bardzo korzystne promocje)
    -zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić angelook717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety ale to nie to czego oczekiwałam
  • Niestety ale nie spełna przewidywanych oczekiwań. Owszem ładnie pachnie, dobrze się pieni, jest wydajny. Po kilku myciach okazało się, że wysusza włosy i źle się układają. Bez odżywki ani rusz.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić edka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie..
  • Używałam tego szamponu przez spory okres.. Miałam strasznie zjechane włosy i chciałam je troszkę odbudować. Do tego dokupiłam odżywke z Nivea. Myję włosy co dwa dni i niestety ten szampon bardzo obciążał mi włosy, więc musiałam zrezygnować. Ale plusem było to, że włosy po umyciu dobrze się rozczesywały i na początku ładnie się świeciły

Ilość zużytych opakowań: 5,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alcia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie specjalnie
  • PLUSY:
    + dobrze się pieni
    + cena
    + dostępność
    +wydajność

MINUSY:
    -bardzo obciąża włosy ( moje zdecydowanie szybciej się przy nim przetłuszczały)
    -brak dużego efektu odżywienia moic włosów

Totylko moje zdanie Moim włosomjakoś nie spasował Zam lepsze

Używam tego produktu od: dwóch miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maaajeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • plusy:
    - ladny zapach i dlugo utrzymuje sie na wlosach
    - ladnie sie pieni
    - wlosy sa po nim mega miekkie
    - dostepnosc
    - cena

minusy:
    - MEGA OBCIAZA WLOSY I SPRAWIA WRAZENIE JAKBY BYLY ZARAZ PO UMYCIU TLUSTE
    - wypadaja mi po nim wlosy bardziej niz zazwyczaj

niby wiecej plusow ale to sa takie minusy ktorych nie moge zlekcewazyc i jakos przecierpiec, szampon nie dla mnie kompletnie
    za to polecam odzywke z tej serii

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić dominiczkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • TŁUSTE WŁOSY
  • Stosowałam ten szampon przez wiele miesięcy . Faktem jest,że włosy są po nim zdrowe, - bynajmniej takie odnosze wrażenie ale są również cały czas tłuste !
    \nJa myje włosy wieczorem a na drugi dzień wracałam z pracy z koszmarnie tłustym łbem . Myślałam przez długi czas ,że mam problem z przetłuszczającymi się włosami ale jak zminiłam szampon problem się sam rozwiązał . Ja mówię NIE temu szamponowi .

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon + odżywka z tej serii = najlepszy duet na świecie!
  • Piękne, gładkie, lśniące, miękkie, przyjemne w dotyku włoski, ahhh cóż to za szampon! Jak dla mnie nie ma lepszych, oczywiście mam dużo innych ulubionych szamponów, ale NLR ponad wszystko!

Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?