Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Powiększ Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Zgłoszony przez biala

Naukowcy z Beiersdorf po wielu latach badań opracowali nową linię produktów dla długich włosów Nivea z innowacyjną formułą potrójnej regeneracji, która pielęgnuje włosy na całej ich długości. Łączy ona w sobie trzy aktywne substancje regenerujące włosy: keratynę, oryzanol i naturalne oleje.
Włosy długie są często bardziej zniszczone. Stają się matowe i tracą elastyczność.
Szampon Long Repair zapewnia potrójną regenerację i ochronę, by Twoje włosy mogły zachwycać długością:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.
Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Nivea zawierają ponadto BIOSOFT SYSTEM - specjalny zmiękczający i wygładzający włosy system składników opatrzonych bio - certyfikatem, w którego skład wchodzą olejek jojoba i aloes.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Dimethicone, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Keratin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Oryzanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, C12-15 Pareth-3, Sodium Chloride, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Parfum.

• Smalczyk i łupież na głowie
  • Najgorszy szampon od Nivea jaki używałam.

- Obciąża włosy: myjąc rano, wieczorem miała całe przetłuszczone włosy.

-Dodatkowo pojawił mi się łupież na głowie.

Dawałam mu wiele szans z różnymi odżywkami. Próbowałam powrócić do niego po farbowaniu włosów i... wielkie nic. Stoi teraz pół butelki na szafce i nie ma co z tym zrobić. Nikomu nie oddam ,bo to wstyd.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić Safai za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo sympatyczny
  • Szampon kupiłam razem z odżywką z tej serii i jako duetu też ich używam.
    Szampon doskonale oczyszcza, świetnie się pieni. Ma fajną konsystencję, którą łatwo rozprowadza się na włosach. Nie podrażnia skóry głowy. Jest wydajny.
    Moim zdaniem warto go wypróbować, zwłaszcza razem z odżywką

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Dziunia610 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani + ani -
  • Szampon ma kilka plusów i kilka minusów:
    + ładny zapach
    + dobre opakowanie, które można postawić na głowie
    + dostępność
    + stopień nawilżenia moich włosów poprawił się

+/- wydajność - przeciętna

- nie zregenerował moich włosów i końcówek
    - końcówki włosów trochę się puszyły

Nie jest moim ulubieńcem, ale nie przekreśliłam go póki co na dobre

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Kupiłam ten szampon, ponieważ był na przecenie. Byłam jednak negatywnie nastawiona do produktów firmy Nivea. Umyłam nim włosy i byłam zachwycona zapachem, pienieniem się owego szamponu przy naprawdę niewielkiej ilości oraz miękkością i mniejszym puszeniem się włosów. Jedną gwiazdkę odjęłam za to, że jednak po pewnym czasie włosy troszkę się do niego przyzwyczajają i efekt 'wow' mija, lecz dalej szampon radzi sobie dobrze. Postanowiłam więc używać go na zmianę z innym szamponem i jestem zadowolona z efektów

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno duże

Chcesz pochwalić akesek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Typowy kosmetyk nivey
  • Włosy myje dwa razy w tygodniu, mam je gęst, długie i grube. Ogólnie szampon jest średni. Nie nawilża włosów, nie naprawia ich szczególnie, średnio myje. Ma za to przyjemny zapach, jest wydajny i sprawia, że włosy mają wiekszą objętość, ale wcale ich nie wygładza i nie naprawia. Nie spełnia swojego zadania zbyt dobrze, ale nawet w miarę sprawdza się jako szampon. Warto go wypróbować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vikimikijo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używam go razem z odżywką z tej samej linii. Po pierwszym użyciu byłam oczarowana, ponieważ moje włosy były niesamowicie miękkie, przecudownie pachniały i bardzo łatwo się rozczesywały. Jednak z upływem czasu zachwyt minął, bo moje włosy obecnie wyglądają ok, ale szału nie ma. Nie jest to zły produkt. Będę szukać czegoś innego, ale może do niego kiedyś wrócę.

Plusy:
    - niesamowity zapach
    - dosyć wydajny
    - fajna konsystencja
    - łatwo się pieni

Minusy:
    - z upływem czasu czar powoli pryska i szampon okazuje się być dobrym, ale nie rewelacyjnym kosmetykiem

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stopkatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • strasznie obciąża...
  • albo mam wrażenie albo większość szamponów z NIVEA tak na mnie działa... niestety, ale ten koszmarnie obiąża włosy. poza tym umyte rano, wieczorem wyglądają niezbyt świeżo w porównianiu w powówaniew z innymi szamponami.

plusy:
    -cena (czasami bardzo korzystne promocje)
    -zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić angelook717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety ale to nie to czego oczekiwałam
  • Niestety ale nie spełna przewidywanych oczekiwań. Owszem ładnie pachnie, dobrze się pieni, jest wydajny. Po kilku myciach okazało się, że wysusza włosy i źle się układają. Bez odżywki ani rusz.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić edka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie..
  • Używałam tego szamponu przez spory okres.. Miałam strasznie zjechane włosy i chciałam je troszkę odbudować. Do tego dokupiłam odżywke z Nivea. Myję włosy co dwa dni i niestety ten szampon bardzo obciążał mi włosy, więc musiałam zrezygnować. Ale plusem było to, że włosy po umyciu dobrze się rozczesywały i na początku ładnie się świeciły

Ilość zużytych opakowań: 5,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Alcia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie specjalnie
  • PLUSY:
    + dobrze się pieni
    + cena
    + dostępność
    +wydajność

MINUSY:
    -bardzo obciąża włosy ( moje zdecydowanie szybciej się przy nim przetłuszczały)
    -brak dużego efektu odżywienia moic włosów

Totylko moje zdanie Moim włosomjakoś nie spasował Zam lepsze

Używam tego produktu od: dwóch miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maaajeczka za czytelną i pomocną recenzję?