Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Powiększ Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący

Zgłoszony przez biala

Naukowcy z Beiersdorf po wielu latach badań opracowali nową linię produktów dla długich włosów Nivea z innowacyjną formułą potrójnej regeneracji, która pielęgnuje włosy na całej ich długości. Łączy ona w sobie trzy aktywne substancje regenerujące włosy: keratynę, oryzanol i naturalne oleje.
Włosy długie są często bardziej zniszczone. Stają się matowe i tracą elastyczność.
Szampon Long Repair zapewnia potrójną regenerację i ochronę, by Twoje włosy mogły zachwycać długością:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.
Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Nivea zawierają ponadto BIOSOFT SYSTEM - specjalny zmiękczający i wygładzający włosy system składników opatrzonych bio - certyfikatem, w którego skład wchodzą olejek jojoba i aloes.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Dimethicone, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrolyzed Keratin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Oryzanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, C12-15 Pareth-3, Sodium Chloride, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Parfum.

• lubię go
  • W zasadzie nie wiem czy odbudowuje włosy jak obiecuje producent ale jako tako radzi sobie z moją nieujażmioną czupryną.

Zalety:
    - ładny zapach
    - wydajność / wystarczy nałożyć niewielką ilość szamponu
    - lubię opakowania Nivea, można zużyć kosmetyk do końca
    - dobrze się pieni
    - oczyszcza włosy
    - czupryna jakby mniej się puszyła
    - cena bardzo przystępna, produkt często objęty promocjami
    - duże opakowania

Wady:
    - mógłby naprawdę odbudowywać

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pirwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić iza_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten szampon +moje włosy = Przetłuszczenie i łupież
  • Plusy
    * zapach
    *konsystencja
    *fajna piana

Minusy
    *szampon jest perłowy
    * włosy są przez niego przetłuszone u nasady
    * pojawił się ogromny łupież

Moim zdaniem , ten produkt jest okropny, z dobrych włosów zrobił totalną szopę , na drugi dzień po umyciu nasada głowy jest tłusta jakby ktos wysmarował ją smalcem , nie da się nic stym zrobic , to jest aż tak mocne , że nawet suchy szampon nie pomaga ,m aczkolwiek po umyciu 1 dnia włosy są fajne, lejące się , delikatne i błyszczące.

UPRZEDZAM TO TYLKO MOJE ZDANIE !!!!!!!!!!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Wercia001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie urywa
  • Niestety szampon nie sprostał moim oczekiwaniom. Liczyłam na na prawdę odżywione włosy ale niestety po myciu otrzymałam tylko efekt miękkości. Na minus jest to, że obciąża moje włosy, ale ni emusi tak być w przypadku każdej kobiety. Ani nie polecam ani nie odradzam. Po prostu ŚREDNIAK.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Meow98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart uwagi
  • Szampon bardzo przyjemny i po przystępnej cenie. Moje włosy wyglądaja po nim dobrze. Są dożywione i spreżyste. Jak po każdym szamponie jedynie z tej serii są lekko obciążone i trochę szybciej sie przetłuszczają. Mimo to z drogeryjnych szamponów ten pozostanie moim numerem jeden

Ilość zużytych opakowań: dwa pełne opakowania

Chcesz pochwalić _Ta_Inna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy są miękkie ale nie odżywione
  • Plusy:
    -delikatny zapach,
    -czyste włosy,
    - dobrze się pieni,
    -włosy są miękkie i gładkie w dotyku,
    -odpowiednio nawilżone,
    -zapakowany w wygodnej butelce.

Minusy:
    - zapach nie utrzymuje się długo na włosach,
    -brak dużego efektu odżywienia.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić asia10933 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowolona
  • Szampon bardzo przypadł mi do gustu ze względu na swój skład - brak glikolu, zawartość keratyny i olejku. Mam włosy z natury puszące, porowate.

Plusy:
    + wygładzenie włosów, nie puszą się
    +miękkość
    + blask
    +mniejsza łamliwość
    +wzmocnienie włosów na całej długości

Minus:
    - lekko nakarbowate i dysplastyczne włosy. To zapewne po keratynie, bez względu na to, czy suszę włosy suszarką czy schną same. Podobnie było po innych szamponach z Nivei.

Myślę, że z konieczności nieraz jeszcze kupię ten szampon, ale szukam czegoś, co nie karbuje włosów, a działa podobnie.

Chcesz pochwalić Iskra82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Do szamponu Nivea Long Repair powracam co jakiś czas od dobrych paru lat, z uwagi na jego cechy, które spieszę wymienić.
    Przede wszystkim dobrze się pieni i skutecznie myje moje włosy sięgające na ten moment łopatek, nie wysuszając ich, ani nie plącząc, co wiązałoby się z męką podczas rozczesywania. Ma ładny zapach, spłukuje się bez problemu i dobrze współpracuje z odżywką z tej samej serii. Włosy są po nim miękkie, błyszczące i bez problemu dają ujarzmić się za pomocą grzebienia.
    Dodatkowym jego plusem jest ekonomiczny, duży format opakowania (400ml) dostępny w przystępnej cenie (około 10 zł). W sytuacji takiej jak moja, kiedy myję włosy co drugi dzień, nie jest to zabójcze dla kieszeni
    Jednak produkt ma też mankamenty.
    Pomimo tego, że moje włosy potrzebują dociążenia, po kilku tygodniach regularnego stosowania tego szamponu, zaczynają się nieco buntować i szybciej robią się nieświeże u nasady, a bywa i tak, że skóra głowy trochę mnie swędzi:S Wtedy odstawiam go na jakiś czas, by nie przeholować i im nie zaszkodzić.
    Uważam jednak, że jak na drogeryjny produkt jest przyzwoity i więcej ma po swojej stronie zalet, niż wad.
    Wydaje mi się jednak, że lepiej sprawdzi się na grubych i gęstych włosach, niż delikatnych i cienkich kosmykach, które szybko mógłby zmienić w strąki.

Używam tego produktu od: Kilku lat, ostatnie opakowanie od około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kilka zużytych

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły szampon
  • Gdy zobaczyłam reklamę, pomyślałam, że odbuduje moje zniszczone włosy. Nic takiego się nie stało- jest to po prostu zwykły szampon i nic więcej. Umyje ci włosy, ale nic poza tym. Nie wiem dlaczego, ale kilka godzin po umyciu moje włosy zaczęły "śmierdzieć", nie pachniały świerzo.

Używam tego produktu od: pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Buty w panterke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po nim moje włosy ładnie wyglądają
  • Szampon odzywia moje wlosy , ladnie po nim wygladaja i nie jest to zasluga odzywki tylko wlasnie jego. Oczywiscie nie ma szans aby nam odbudowal koncówki ale jesli by tak stosowac go zawsze to kto wie moze by je ochronil przed dalszym rozdwajaniem. Nie obciaza i nie przetluszcza wlosow , dla moich lokow jest naprawde dobry moglby bartdziej nawilzac dla tego teraz siegne po intens repair moze bedzie jeszcze lepszy. Uwazam ze jego cena jest stanowczo za wysoka wiec nabaywam go tylko na promocji(6-7 zl ) chociaz mozna by i tak kupic cos tanszego. Troche malo wydajny (uzywam go naprzemian a Avonowym wiec srednio raz na 7 dni )

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykłe działanie.
  • Producent obiecuje poprawę stanu włosów długich, przy używaniu tego szamponu nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy - stan włosów był dobry i przy tym szamponie taki pozostał.

+ ładnie pachnie
    + dobra konsystencja
    + nie pieni się nadmiernie
    + dobrze oczyszcza

- brak ''naprawiającego'' działania
    - cena w takiej sytuacji mało adekwatna do jakości i obietnic producenta

Podsumowując: krzywdy nie robi ale szału nie ma.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić leeemonka2 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij