Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący (stara wersja)

Nivea, Long Repair, Szampon odbudowujący (stara wersja)

Naukowcy z Beiersdorf po wielu latach badań opracowali nową linię produktów dla długich włosów Nivea z innowacyjną formułą potrójnej regeneracji, która pielęgnuje włosy na całej ich długości. Łączy ona w sobie trzy aktywne substancje regenerujące włosy: keratynę, oryzanol i naturalne oleje.
Włosy długie są często bardziej zniszczone. Stają się matowe i tracą elastyczność.
Szampon Long Repair zapewnia potrójną regenerację i ochronę, by Twoje włosy mogły zachwycać długością:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.
Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Nivea zawierają ponadto BIOSOFT SYSTEM - specjalny zmiękczający i wygładzający włosy system składników opatrzonych bio - certyfikatem, w którego skład wchodzą olejek jojoba i aloes.

Odzywke z tej serii znam od bardzo dawna, a na szampon skusilam sie nie dawno. Polaczenie ze soba szamponu z odzwyka daje superowy efekt. Juz w trakcie mycia wlosy sa miekkie. Po umyciu i wysuszeniu wlosy rozczesuja sie bez problemu, sa miekkie w dotyku. Sama mam dlugie, rozdwajajace sie koncowki wlosow, wiec dla mnie strzal w 10. Wlosy sa odzywione i nawilzone. Polecam

Używam tego produktu od: Od lipca 2015r.

Bardzo dobry, ale wciąż szukam lepszego

PLUSY
- ładnie oczyszcza włosy, ale też ich nie przesusza
- nadaje obojętności, unosi włosy u nasady
- wygładza, aczkolwiek nie tak dobrze, jak ten kreatynowy
- dobrze się pieni
- dobry do codziennego stosowania
- nie plącze włosów
- włosy po nim dobrze się układają i nie elektryzują się (może troszkę)
- cena (często w promocji)
- dostępność
- nadaje się do włosów rozjaśnianych

MINUSY
- włosy nie są błyszczące
- trochę za rzadki
- mógłby pozostawiać włosy o te kilka godzin bardziej świeże

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkadziesiąt

Zawsze szukałam jakiegoś odpowiedniego szamponu dla moich włosów. Było ich bardzoo dużo ;-)
Jakiś czas temu skusiłam się na szampon z Nivea.
Według mnie szampony z Nivea są delikatne :-)
Czy szampon zmienił coś w mojej kondycji włosów?- Powiedziałabym, że tak średnio, ale jako jedyny poskutkował i moje włosy nie plączą się, nie muszę ich czesać co godzine i nie puszą się.

Podsumowując:
+ wydajnosc

Używam tego produktu od: 5miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3duże

Dobry produkt

Szampon Nivea uzywalam przez kilka ostatnich tygodni - butelka 400 ml. Nie achwycil mnie na tyle, aby kupic go ponownie, niemniej jednak nie jest to produkt zly, moim wlosom prypadl do gustu ;) Zaznaczam, ze uzywalam z odzywka i pianka z tej samej serii.

+ nie wusysza wlosow
+ nie powoduje platania
+ puszenie odrobine sie zmniejsza
+ ma gesta, kremowa konsystencje
+ nie podraznia skory glowy
+ duze opakowanie
+ cena
+ wydajnosc

- przy dluzszym stosowaniu powoduje szybsze przetluszczanie sie wlosow
- po jakims czasie efekt odzywienia znika

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Smalczyk i łupież na głowie

Najgorszy szampon od Nivea jaki używałam.

- Obciąża włosy: myjąc rano, wieczorem miała całe przetłuszczone włosy.

-Dodatkowo pojawił mi się łupież na głowie.

Dawałam mu wiele szans z różnymi odżywkami. Próbowałam powrócić do niego po farbowaniu włosów i... wielkie nic. Stoi teraz pół butelki na szafce i nie ma co z tym zrobić. Nikomu nie oddam ,bo to wstyd.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Bardzo sympatyczny :-)

Szampon kupiłam razem z odżywką z tej serii i jako duetu też ich używam.
Szampon doskonale oczyszcza, świetnie się pieni. Ma fajną konsystencję, którą łatwo rozprowadza się na włosach. Nie podrażnia skóry głowy. Jest wydajny.
Moim zdaniem warto go wypróbować, zwłaszcza razem z odżywką :-)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Ani + ani -

Szampon ma kilka plusów i kilka minusów:
+ ładny zapach
+ dobre opakowanie, które można postawić na głowie
+ dostępność
+ stopień nawilżenia moich włosów poprawił się

+/- wydajność - przeciętna

- nie zregenerował moich włosów i końcówek
- końcówki włosów trochę się puszyły

Nie jest moim ulubieńcem, ale nie przekreśliłam go póki co na dobre :)

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Bardzo dobry!

Kupiłam ten szampon, ponieważ był na przecenie. Byłam jednak negatywnie nastawiona do produktów firmy Nivea. Umyłam nim włosy i byłam zachwycona zapachem, pienieniem się owego szamponu przy naprawdę niewielkiej ilości oraz miękkością i mniejszym puszeniem się włosów. Jedną gwiazdkę odjęłam za to, że jednak po pewnym czasie włosy troszkę się do niego przyzwyczajają i efekt \'wow\' mija, lecz dalej szampon radzi sobie dobrze. Postanowiłam więc używać go na zmianę z innym szamponem i jestem zadowolona z efektów :)

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno duże

Typowy kosmetyk nivey

Włosy myje dwa razy w tygodniu, mam je gęst, długie i grube. Ogólnie szampon jest średni. Nie nawilża włosów, nie naprawia ich szczególnie, średnio myje. Ma za to przyjemny zapach, jest wydajny i sprawia, że włosy mają wiekszą objętość, ale wcale ich nie wygładza i nie naprawia. Nie spełnia swojego zadania zbyt dobrze, ale nawet w miarę sprawdza się jako szampon. Warto go wypróbować :)

Dobry

Używam go razem z odżywką z tej samej linii. Po pierwszym użyciu byłam oczarowana, ponieważ moje włosy były niesamowicie miękkie, przecudownie pachniały i bardzo łatwo się rozczesywały. Jednak z upływem czasu zachwyt minął, bo moje włosy obecnie wyglądają ok, ale szału nie ma. Nie jest to zły produkt. Będę szukać czegoś innego, ale może do niego kiedyś wrócę.

Plusy:
- niesamowity zapach
- dosyć wydajny
- fajna konsystencja
- łatwo się pieni

Minusy:
- z upływem czasu czar powoli pryska i szampon okazuje się być dobrym, ale nie rewelacyjnym kosmetykiem

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe dwa

strasznie obciąża...

albo mam wrażenie albo większość szamponów z NIVEA tak na mnie działa... niestety, ale ten koszmarnie obiąża włosy. poza tym umyte rano, wieczorem wyglądają niezbyt świeżo w porównianiu w powówaniew z innymi szamponami.

plusy:
-cena (czasami bardzo korzystne promocje)
-zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

niestety ale to nie to czego oczekiwałam

Niestety ale nie spełna przewidywanych oczekiwań. Owszem ładnie pachnie, dobrze się pieni, jest wydajny. Po kilku myciach okazało się, że wysusza włosy i źle się układają. Bez odżywki ani rusz.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże