Muślinowa szmatka do mycia twarzy Muslin Cloth, Liz Earle

Powiększ Muślinowa szmatka do mycia twarzy Muslin Cloth, Liz Earle

Zgłoszony przez garmarna

Muślinowa szmatka do mycia twarzy Liz Earle służy do dokładnego mechanicznego oczyszczania twarzy. Wykonana jest w 100% z bawełny a jej unikalny splot pozwala na dokładne oczyszczenie twarzy.

Cena: 15zł

• genialna!
  • Moja skóra jest sucha i bardzo delikatna, wiele stosowałam produktów do oczyszczania min peelingow albo oczywiscie zabiegi kosztowne w SPA. Muślin uratował mi portfel i skórę

Produkt jest ekonomiczny, świetnie się sprawdza i przede wszystkim OCZYSZCZA skórę.

Fajnie bo jest dostępny w PL.

POLECAM DZIEWCZYN

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić eluniaamacia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Rewelacja
  • Świetny sposób na dokładne oczyszczenie twarzy (i niedrogi)! Między czasie próbowałam używać szczoteczki z Rossmanna, jednak na dłuższą metę uważam, że jest to sposób niehigieniczny. Szmatkę mogę od razu przeprać i nie martwię się o bakterie.
    Mogę kontrolować dokładnie jak mocno chcę zetrzeć partię twarzy.
    Łatwo dostać się nią do miejsc przy nosie.
    Świetnie radzi sobie ze zmywaniem maseczek z glinką.
    Bardzo dobrze peelinguje.
    Twarz jest napięta, gładka i delikatna.
    Myślę, że już nigdy z niej nie zrezygnuję.

Pół gwiazdki odejmuję z jednego zasadniczego powodu:
    - moim kwc na tę chwilę są płatki do peelingu, których używam zamiennie. Również świetnie dają sobie radę, a do tego nie muszę ich prać.

Używam tego produktu od: Około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szmatka

Chcesz pochwalić ew_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest magiczna
  • Ta szmatka to czysta magia. Niepozorna a robi swoje. Szmatka świetnie oczyszcza twarz z makijażu, czuć na twarzy jak materiał z którego jest wykonana, idealnie przywiera do skóry i tym samym oczyszcza pory. Szmatka służy jako peeling i zarazem masażer, z pewnością usprawnia ukrwienie twarzy. Dla mnie jest to prawdziwe objawienie i z powodzeniem może zastąpić clarisonic mia, sprzęt którego również używam. Dzięki szmtace mam jaśniejszą, bardziej promienną twarz, skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i po prostu w lepszej kondycji. Jestem nią absolutnie oczarowana i zachwycona i uważam, że te 20 parę złotych jest jej warte. Z pewnościa zakupiłabym ponownie, o ile nie kupię sobie niebawem zapasowych. Szmatkę łatwo jest doczyścić, spiera się z niej bez problemu tusz i podkład. Mój obecny niezbędnik w pielęgnacji skóry. Świetna, uwielbiam ją. Nie dość, że widzę po jej zastosowaniu efekty, to jeszcze przyjemnie się jej używa. Zmywam twarz tą szmatką i płynem facelle do higieny intymnej lub mydełkim aleppo z czerwonej glinki. Żałuje że jej nie było parę lat temu, myślę że powinna mieć ją każda osoba która zmaga się z nieodoskonałościami, na pewno pomoże. POLECAM.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Przyjemnie myje się nią twarz. Spokojnie można zastąpić peeling tą szmatką. Używam ja głównie z pianką myjącą z Iwostinu i sprawuję się świetnia. Twarz gładziutka, niepodrażniona.

Chcesz pochwalić Lolcia25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za ostra
  • Zamówił ją dla mnie na allegro mój narzeczony, poniekąd zdziwiony ceną jakiejś szmatki i faktem konieczności ściągania jej z Anglii ("czego to nie wymyślą". No, ale po przeczytaniu entuzjastycznych recenzji i poleceniu przez guru makijażowe Lisę Eldridge - zapragnęłam wypróbować.

Niestety, u mnie się nie sprawdziła. Próbowałam tak i siak, z żelem, z mydłem, lżej, mocniej, rzadziej, częściej. No nic. Po prostu podrażniła.

Nie mam jakiejś szczególnie wrażliwej cery, więc w sumie byłam zaskoczona, że tak mi męczy skórę. Używam jej naprawdę delikatnie, a i tak czuję "zdartą" skórę.

Może, napalona recenzjami, oczekiwałam nie wiadomo czego.

Na przyszłość sobie podaruję. Pozostanę przy peelingach.

Ilość zużytych opakowań: jedna szmatka

Chcesz pochwalić Miranda76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szmatka jest szmatką i nią pozostanie
  • Szmatka jest rzeczywiście milutka, ma dobrze wyważony współczynnik drapania skóry dostatecznie by odświeżać i lekko usuwać martwe komórki, ale dostatecznie delikatnie by nie było zaczerwienień. Ot taki mini peeling co wieczór.
    Jest solidnie obszyta, nic się nie strzępi, a mam ją już dłuo.
    Poza tym jest szmatką, żadnej magii, a pełna poprawność.
    Muślinowa pielucha czy inna tkanina o podobnej fakturze pocięta na poręczne kawałeczki robi wg mnie toczka w toczkę to samo...a o ile taniej..

Chcesz pochwalić Morannon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny produkt!
  • Szmatka cudowna
    Moje wybawienie- miałam duży trądzik i naprawdę szmatka była ogromnym ratunkiem teraz sporadycznie mi coś wyskoczy- ustąpienie trądziku to nie tylko oczywiście jej zasługa ale była bardzo znaczącym elementem pielęgnacji. Oczyszcza skórę znakomicie

Używam tego produktu od: 5 miesęcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 szmatki

Chcesz pochwalić melisja za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak mogłam bez niej żyć?
  • Szmatkę kupiłam pod wpływem mojej ulubionej blogerki nieesi25. Nieesia25 nakręciła kilka chyba nawet filmików o użyciu szmatki muślinowej i skusiłam się na jej zakup.

Nie używam tej szmatki codziennie, tak jak większość osób, ale 2-3 razy w tygodniu.
    Ściereczka jest fantastyczna jeśli chodzi o oczyszczanie skóry, doskonale i głęboko oczyszcza, wystarczy lekko potrzeć i usuwa cały brud oraz sebum z twarzy.
    Trzeba tutaj dodać, że nie należy zbyt mocno trzeć skóry, bo naprawdę można podrażnić skóre twarzy.

Ja mam osobną szmatkę, z grubszej i mniej delikatnej bawełny do stóp i jeszcze jedną osobną do ciała, są super!

I dodam jeszcze, że należy je często prać, bo bakterie się na nich zbierają

Ilość zużytych opakowań: 4 szmatki

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ma się czym podniecać
  • Nie do końca potrafię zrozumieć fenomen tej chusteczki. Mam ogromne wrażenie, że nie zrobiła nic na mojej twarzy. Oczywiście zasugerowałam się opiniami na Wizażu i zamówiłam na allegro 2 sztuki (a co! na bogato). Teraz zastanawiam się co zrobię z ta drugą ścierą... Nie wiem czy ta szmatka działa w jakikolwiek sposób. Nie wiedzę żadnej różnicy na mojej buzi. Używałam ją zarówno samą, jak i z moim ulubionym żelem do twarzy. Raz próbowałam zmyć nią maseczkę z glinki i niestety przypłaciłam to złuszczonym boleśnie naskórkiem. Generalnie nie robi szału i nie wzbudza mojego zachwytu. A może moja skóra jest tak oporna ;-P

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej sztuki

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja.
  • Stosuję raz dziennie,wieczorem, z rożnymi kosmetykami piankami, żelami do mycia twarzy jakich w danej chwili używam.
    Mam wrażliwą naczynkową cerę,nie zrobiłam sobie nią krzywdy .Jestem zadowolona z efektu dobrze oczyszczonej i wygładzonej twarzy gotowej na lepsze wchłanianie kremu

Widziałam na YouTube taką metodę;
    -trzykrotnie nakładam ,zwilżoną w gorącej wodzie szmatkę na twarz,
    -trzecim razem zmywam ten produkt myjący,masując delikatnie,
    -spłukuję ciepłą wodą,na koniec letnią.

Używam tego produktu od: 7 mieięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 szmatki zamiennie

Chcesz pochwalić _Effa_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij