Muślinowa szmatka do mycia twarzy Muslin Cloth, Liz Earle

Powiększ Muślinowa szmatka do mycia twarzy Muslin Cloth, Liz Earle

Zgłoszony przez garmarna

Muślinowa szmatka do mycia twarzy Liz Earle służy do dokładnego mechanicznego oczyszczania twarzy. Wykonana jest w 100% z bawełny a jej unikalny splot pozwala na dokładne oczyszczenie twarzy.

Cena: 15zł

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Rewelacja
  • Świetny sposób na dokładne oczyszczenie twarzy (i niedrogi)! Między czasie próbowałam używać szczoteczki z Rossmanna, jednak na dłuższą metę uważam, że jest to sposób niehigieniczny. Szmatkę mogę od razu przeprać i nie martwię się o bakterie.
    Mogę kontrolować dokładnie jak mocno chcę zetrzeć partię twarzy.
    Łatwo dostać się nią do miejsc przy nosie.
    Świetnie radzi sobie ze zmywaniem maseczek z glinką.
    Bardzo dobrze peelinguje.
    Twarz jest napięta, gładka i delikatna.
    Myślę, że już nigdy z niej nie zrezygnuję.

Pół gwiazdki odejmuję z jednego zasadniczego powodu:
    - moim kwc na tę chwilę są płatki do peelingu, których używam zamiennie. Również świetnie dają sobie radę, a do tego nie muszę ich prać.

Używam tego produktu od: Około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szmatka

Chcesz pochwalić ew_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest magiczna
  • Ta szmatka to czysta magia. Niepozorna a robi swoje. Szmatka świetnie oczyszcza twarz z makijażu, czuć na twarzy jak materiał z którego jest wykonana, idealnie przywiera do skóry i tym samym oczyszcza pory. Szmatka służy jako peeling i zarazem masażer, z pewnością usprawnia ukrwienie twarzy. Dla mnie jest to prawdziwe objawienie i z powodzeniem może zastąpić clarisonic mia, sprzęt którego również używam. Dzięki szmtace mam jaśniejszą, bardziej promienną twarz, skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i po prostu w lepszej kondycji. Jestem nią absolutnie oczarowana i zachwycona i uważam, że te 20 parę złotych jest jej warte. Z pewnościa zakupiłabym ponownie, o ile nie kupię sobie niebawem zapasowych. Szmatkę łatwo jest doczyścić, spiera się z niej bez problemu tusz i podkład. Mój obecny niezbędnik w pielęgnacji skóry. Świetna, uwielbiam ją. Nie dość, że widzę po jej zastosowaniu efekty, to jeszcze przyjemnie się jej używa. Zmywam twarz tą szmatką i płynem facelle do higieny intymnej lub mydełkim aleppo z czerwonej glinki. Żałuje że jej nie było parę lat temu, myślę że powinna mieć ją każda osoba która zmaga się z nieodoskonałościami, na pewno pomoże. POLECAM.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Przyjemnie myje się nią twarz. Spokojnie można zastąpić peeling tą szmatką. Używam ja głównie z pianką myjącą z Iwostinu i sprawuję się świetnia. Twarz gładziutka, niepodrażniona.

Chcesz pochwalić Lolcia25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za ostra
  • Zamówił ją dla mnie na allegro mój narzeczony, poniekąd zdziwiony ceną jakiejś szmatki i faktem konieczności ściągania jej z Anglii ("czego to nie wymyślą". No, ale po przeczytaniu entuzjastycznych recenzji i poleceniu przez guru makijażowe Lisę Eldridge - zapragnęłam wypróbować.

Niestety, u mnie się nie sprawdziła. Próbowałam tak i siak, z żelem, z mydłem, lżej, mocniej, rzadziej, częściej. No nic. Po prostu podrażniła.

Nie mam jakiejś szczególnie wrażliwej cery, więc w sumie byłam zaskoczona, że tak mi męczy skórę. Używam jej naprawdę delikatnie, a i tak czuję "zdartą" skórę.

Może, napalona recenzjami, oczekiwałam nie wiadomo czego.

Na przyszłość sobie podaruję. Pozostanę przy peelingach.

Ilość zużytych opakowań: jedna szmatka

Chcesz pochwalić Miranda76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szmatka jest szmatką i nią pozostanie
  • Szmatka jest rzeczywiście milutka, ma dobrze wyważony współczynnik drapania skóry dostatecznie by odświeżać i lekko usuwać martwe komórki, ale dostatecznie delikatnie by nie było zaczerwienień. Ot taki mini peeling co wieczór.
    Jest solidnie obszyta, nic się nie strzępi, a mam ją już dłuo.
    Poza tym jest szmatką, żadnej magii, a pełna poprawność.
    Muślinowa pielucha czy inna tkanina o podobnej fakturze pocięta na poręczne kawałeczki robi wg mnie toczka w toczkę to samo...a o ile taniej..

Chcesz pochwalić Morannon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny produkt!
  • Szmatka cudowna
    Moje wybawienie- miałam duży trądzik i naprawdę szmatka była ogromnym ratunkiem teraz sporadycznie mi coś wyskoczy- ustąpienie trądziku to nie tylko oczywiście jej zasługa ale była bardzo znaczącym elementem pielęgnacji. Oczyszcza skórę znakomicie

Używam tego produktu od: 5 miesęcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 szmatki

Chcesz pochwalić melisja za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak mogłam bez niej żyć?
  • Szmatkę kupiłam pod wpływem mojej ulubionej blogerki nieesi25. Nieesia25 nakręciła kilka chyba nawet filmików o użyciu szmatki muślinowej i skusiłam się na jej zakup.

Nie używam tej szmatki codziennie, tak jak większość osób, ale 2-3 razy w tygodniu.
    Ściereczka jest fantastyczna jeśli chodzi o oczyszczanie skóry, doskonale i głęboko oczyszcza, wystarczy lekko potrzeć i usuwa cały brud oraz sebum z twarzy.
    Trzeba tutaj dodać, że nie należy zbyt mocno trzeć skóry, bo naprawdę można podrażnić skóre twarzy.

Ja mam osobną szmatkę, z grubszej i mniej delikatnej bawełny do stóp i jeszcze jedną osobną do ciała, są super!

I dodam jeszcze, że należy je często prać, bo bakterie się na nich zbierają

Ilość zużytych opakowań: 4 szmatki

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ma się czym podniecać
  • Nie do końca potrafię zrozumieć fenomen tej chusteczki. Mam ogromne wrażenie, że nie zrobiła nic na mojej twarzy. Oczywiście zasugerowałam się opiniami na Wizażu i zamówiłam na allegro 2 sztuki (a co! na bogato). Teraz zastanawiam się co zrobię z ta drugą ścierą... Nie wiem czy ta szmatka działa w jakikolwiek sposób. Nie wiedzę żadnej różnicy na mojej buzi. Używałam ją zarówno samą, jak i z moim ulubionym żelem do twarzy. Raz próbowałam zmyć nią maseczkę z glinki i niestety przypłaciłam to złuszczonym boleśnie naskórkiem. Generalnie nie robi szału i nie wzbudza mojego zachwytu. A może moja skóra jest tak oporna ;-P

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej sztuki

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja.
  • Stosuję raz dziennie,wieczorem, z rożnymi kosmetykami piankami, żelami do mycia twarzy jakich w danej chwili używam.
    Mam wrażliwą naczynkową cerę,nie zrobiłam sobie nią krzywdy .Jestem zadowolona z efektu dobrze oczyszczonej i wygładzonej twarzy gotowej na lepsze wchłanianie kremu

Widziałam na YouTube taką metodę;
    -trzykrotnie nakładam ,zwilżoną w gorącej wodzie szmatkę na twarz,
    -trzecim razem zmywam ten produkt myjący,masując delikatnie,
    -spłukuję ciepłą wodą,na koniec letnią.

Używam tego produktu od: 7 mieięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 szmatki zamiennie

Chcesz pochwalić _Effa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybko i skutecznie
  • Wykonując demakijaż tonikiem aby uzyskać taki sam efekt jak przy użyciu ściereczki i żelu myjącego musiałam zużyć 3 waciki kosmetyczne, a więc już wiadomo że zaoszczędzę na wacikach i na czasie
    Co do delikatności szmatki to wg moja twarz nie wyczuwa jej szorstkości więc póki co nie natknęłam się na żadne minusy

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Lovely_P za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatna rzecz.
  • Szmatkę muślinową kupiłam wieki temu, zanim moją pielęgnację zrewolucjonizowała szczota Clarisonic. I chociaż wieczorem używam tylko szczoteczki, co któryś ranek sięgam po Liz Earle

Pamiętam swój zachwyt nad cerą po pierwszym użyciu szmatki. Twarz była gładka i czysta a przecież tylko powycierałam się szorstką ściereczką
    Szmatka świetnie nadaję się do użycia z olejami, żelami, kremami, piankami... Doskonale zmywa makijaż (bez uprzedniego przygotowania skóry płynem micelarnym), maseczki (savon noir (ale trzeba uważać, by nie trzeć za mocno :torba, glinkę) a po nocy fantastycznie przygotowuje skórę na poranną pielęgnację.

Ściereczka działa jak delikatny ale skuteczny peeling. Po przetarciu twarzy znikają suche skórki, zadziorki. Chwała jej za to, że nie podrażnia.

Szmatkę piorę w delikatnym szamponie po każdym użyciu a raz w tygodniu wrzucam ją do pralki.
    Przy takim nieregularnym używaniu jedna szmatka dobrze wygląda przez około 4 miesiące, potem zaczyna przypominać szmatę do podłogi

Jak napisałam we wstępie - dusze zaprzedałam systemowi Clarisonic, ale lubię używać muślinowej szmatki (czuję się jak panna z czasów Jane Austen - tak jakoś mi się muślin z Dumą i Uprzedzeniem kojarzy ).Wieczory należą do szczoty Mia ale poranki spędzam z Liz

Używam tego produktu od: około dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: z pięć, może sześć

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ostra
  • Szmatke dostalam z miniaturka produktu myjacego. Oba produkty swietne. Myjal juz zuzylam, a szmatke mam nadal. Jestem fanka szmatek z mikrofazy od Tchibo. Delikatne, a dobrze sciagaja zanieczyszczenia ze skory. Bardzo ucieszyla mnie ta szmatka, ostra, peeling mozna sobie darowac. jednak przy codziennym uzyciu zauwazylam, ze moja cery zaczyna rebelowac. Dla mnie nie jest to produkt do codziennego uzytku. Niestety taki codzienny peeling nie jest dla mnie, ale uzyta od czasu do czasu to co innego ;o) Na codzien dalej uzywam Tchibo, a jak czuje potrzebe biore ta.
    Nie wiem czy kupie ponownie, bo produktow tej marki u mnie nie ma, czasami cos mozna dorwac na ebayu. Poza tym uzywam szmatki zadko, wtedy jak czuje potrzebe wypeelingowania cery, wiec pewnie starczy na dlugo.

Używam tego produktu od: Hmm od chyba wiosnyIlość zużytych opakowań: ciagle pierwsza szamatka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbedna do demakijażu
  • Szmatka została zakupiona łącznie z Cleanse & Polish Hot Cloth Cleanser.

Idealny duet. Z powodzeniem można ją stosować do oczyszczania typu OCM z naturalnymi olejkami.

Po dwóch miesiącach używania w jednym miejscu przy seledynowej obwódce zaczynają strzępić się niteczki, nie jest to minus, po takim okresie używania jest to zrozumiałe.

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić Tynka81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zachwycona
  • Używam tej szmatki od około miesiąca i jestem nią zachwycona. Świetnie usówa makijaż pozostawiając skórę delikatną i czystą. Swego czasu miałam dużo przesuszonych skórek. Odkąd używam szmatki nie ma po nich śladu.
    Dzisiaj zamówiłam jeszcze 6 sztuk dla siostry, męża i przyjaciół

Ilość zużytych opakowań: pierwsza, na pewno nie ostatnia

Chcesz pochwalić Noelia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • geniusz w prostocie
  • Potrzebowałam czegoś do oczyszczania twarzy, w sumie na początku była to tylko 'zachcianka' jednak okazała się totalnym zbawieniem dla mojej twarzy.

Kupiłam ją po oglądnięciu filmików kochanej Nieesi na YT

Myję nią twarz stosując różne miłe dla mnie kremy do mycia twarzy, żele, mydła ... z każdym z tych produktów spisuje się świetnie. Najpierw używam ciepłej wody, później by zamknąć pory zimnej.

Moja skóra:
    -jest meeeega gładka
    - oczyszczona
    - NIGDY nie była taka zdrowa, pozbyłam się różnych dziwnych alergicznych plam i 'liszajków'

Zakochałam się w niej

Jeśli chodzi o pielęgnację to zawsze ją dobrze płukam po użyciu i raz na jakiś czas piorę w pralce, mam ją już 3 miesiące i myślę, że tak co pół roku można wymienić szmatkę

Polecam całym sercem, wszystkim, którzy mają problemy z cerą.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić she___wolf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Od pierwszej chwili jestem zachwycona tą szmatką. Niby kawałek materiału, a jak niezywkle ułatwia codzienną pielęgnację. Moja twarz nagle stała się bardziej miękka, pory są bardziej oczyszczone, nie wyskakują mi nowe pryszcze, ilość zaskórników zmniejszyła się diametralnie. Niesamowite jest to, że efekty na które czekałam od roku pojawiły się już po tygodniu jej stosowania. Peelingi bardzo podrażniały moją skórę przez co nie mogłam z żadnego kożystać, teraz mogę cieszyć się świetnymi efektami bez ran i otarć. KOCHAM, KOCHAM, KOCHAM...

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: posiadam dwie szmatki

Chcesz pochwalić qnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój niezbędnik
  • Uważam, że ta szmatka to najlepszy sposób na szybkie i skuteczne oczyszczenie twarzy. Przez długi okres zmagałam się z zapchanymi porami, zaskórnikami, jednak po stosowaniu tej szmatki problem zniknął.
    \n
    \nŚwietnym sposobem na wykorzystanie walorów tej szmatki jest nałożenie na twarzy kremu, po czym płuczemy szmatkę w dość ciepłej wodzie i przykładamy ją delikatnie do twarzy. Ciepło sprawia, że krem szybko wchłania się w skóre.
    \n
    \nSzmatkę zastąpiłam myciem twarzy żelami, mydłem.
    \n
    \nSzmatka świetnie zastępuje peeling - przy jej codziennym używaniu staje się on zbędny.

Chcesz pochwalić motocyklistka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • INNE PEELINGI DO LAMUSA
  • Czyni cuda. Początkowo używałam jej codziennie rano i wieczorem ( nie mogłam się nią dosłownie nacieszyć ) po kilku miesiącach do dnia dzisiejszego używam jej praktycznie każdego wieczora - idealnie zmywa makijaż, a dodatkowo dokładnie oczyszcza skórę twarzy. Chcesz poczuć, że Twoja skóra jest naprawdę czysta ?? Używaj tej szmatki - na pewno się nie zawiedziesz Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: druga sztuka

Chcesz pochwalić modrzej111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Ideał
    +bardzo dokładnie zmywa maikjaż
    +skóra jest po niej mięciutka

Szmatka to mój hit! Nigdy nie czułam, żeby moja buzia była tak czysta. Nie potrafię sobie już wyobrazić bez niej życia!
    Oczywiście stosuje z kremem liz earle, ale też z żelem tołpy, lub innym żelem do mycia twarzy.

Jedynym minusem jest to, że jeśli będziey pocierać za mocno, to można sobie trochę podrażnić/ zedrzeć skórę.

Ilość zużytych opakowań: 1 szmatka

Chcesz pochwalić Hait za czytelną i pomocną recenzję?
  • Alternatywa dla mocnego peelingu
  • Liz Earle to moja pierwsza próba oczyszczania twarzy za pomocą szmatki/gąbki/szczotki itp. Wcześniej uzywałam tylko wlasnych rąk i odpowiednich preparatów.

Początkowo byłam zachwaycona - szmatka bardzo bardzo dobrze oczyszcza skorę, ściera martwy naskórek i sprawia że skóra jest świeża i gładka.

Popieram jednak opienie, że nie można jej używać za często, bo możemy uszkodzić delikatną skórę twarzy.

Moim zdaniem szmatka jest bardziej zamiennikim peelingu niż środkiem do codziennej pielęgnacji. Używana kilka razy w tygodniu na pewno spełni swoje zadanie.

Aktualnie minął mi zapał na jej używanie (pomimo że jedna szmatka wystarcza na długo więc używanie wychodzi bardzo tanio, to jej ciągłe pranie jest uciążliwe) - większą przyjemność sprawia mi używanie peelingu (mocnego), który da podobny do szmatki efekt.

Ilość zużytych opakowań: 1 szmatka

Chcesz pochwalić airiklaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • dałam 4,5 gwiazdek ale mam "ALE"
  • Naczytałam się samych pochwał pod jej adresem,że pomyślałam sobie: "skoro takie cuda czyni wezmę lepiej dwie od razu, po co potem płacić ponownie za przesyłkę?!"

W końcu kupiłam trzy
    Efekt jest bardzo dobry, wręcz cudny biorąc pod uwagę,że ściera martwy naskórek czyli oczyszcza i odblokowuje nam pory jedynie z użyciem zwykłego, codziennego żelu do mycia twarzy czy mydła. Co tam kto woli

Nie ma w tym żadnego cudu, po prostu mokra szmatka jest szorstka i ściera naskórek (nie tak szorstka aby to było nieprzyjemne, ściera delikatnie).

Każdego dnia zmywałam z jej pomocą makijaż ale pomyślałam sobie,że skoro "zdejmując" za jej pomocą, rozpuszczony w mydle makijaż poprawiamy stan cery, to kiedy lekko jeszcze po zmyciu makijażu poprzecieramy nią twarz,efekt będzie jeszcze lepszy
    Jak pomyślałam tak robiłam przez około tygodnia.

Morał był taki,że zdarłam, dosłownie (oczywiście nie do ran czy nawet otarć !) barierę lipidową która przecież chroni moją buzię przed wszystkimi szkodliwymi dla niej czynnikami! Skóra świeciła się koszmarnie każdego dnia. Używałam chusteczek matujących a makijaż schodził po kilku godzinach. Skóra wręcz domagała się ukojenia i wyskakiwały mi co rusz nowe krosty , KOSZMAR!

Pomyślałam dość i całkowicie odstawiłam szmatki !
    Po jakiś 4-5 tygodniach wszystko było już w jak najlepszym porządku,aż to mój ukochany zdziwiony zapytał gdzie mam moje cudowne, wychwalane szmatki? No comment....

Aż w końcu, na spokojnie do nich wróciłam. Spokojnie, po woli je testowałam co kilka dni, raz zmywałam sam makijaż z ich użyciem, raz potarłam nimi jakby robiąc delikatny peeling i teraz wszystko rozumiem

Szmatka jest bardzo dobra, robi wszystko bez niepotrzebnych wydatków na cudowne kosmetyki złuszczające. Jednak koszmarnym jej problemem, a raczej problemem ludzi jest jej nieumiejętne stosowanie! Ot cała prawda.

Moja rada jest taka aby podejść do niej spokojnie, bez niewiadomo jakiego entuzjazmu ale z głową, ja na początku narobiłam sobie biedy, teraz mam nauczkę.
    Nie idźcie w moje ślady, nauczcie się na moich błędach

Obecnie jej nie używam,bo odkryłam czarne mydło z oliwek Savon Noir i jestem w nim zakochana
    Szmatka musi poczekać aż mi się skończy, kiedyś do niej wrócę ale będę używała maksymalnie co 2-3 dzień!
    Pewnie można używać i codziennie, wiem o tym ale nie potrzebuję aż tak często.
    Ogólnie polecam,bo to naturalny i tani sposób na złuszczenie i odświeżenie skóry .

Używam tego produktu od: około 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: mam 3 Liz Earle

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo pożadna
  • Mam mieszane uczucia.. tzn jesli chodzi o oczyszczanie to bije wszystko na głowę i na pewno dla osob z bezproblemową cerą jak najbardziej moge ja polecic, jednak ja jako osoba z cerą mieszana z tzw "niespodziankami" nie mogłam jej zbyt czesto używać, ponieważ za bardzo podrażniała moja wrażliwą skórę oraz wydawało mi się, że roznosiła wypryski.. Zaczełam stosować ja tylko na zdrowe miejsca twarzy tzn policzki i naprawdę po zmyciu makijazu, umyciu twarzy żelem z jej pomocą mogłam dostrzeć jeszcze na niej ślady fluidu co świadczy o tym, że dogłębnie oczyszcza. Tak czy siak jak najbardziej POLECAM!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić amook za czytelną i pomocną recenzję?
  • No dobra, nie wiem, jak to działa, ale działa.
  • Szmatkę nabyłam na Allegro, dwie sztuki kosztowały ok. 25 zł. Od kiedy nabyłam, ani razu nie użyłam peelingu do twarzy.

Cerę mam mieszaną, w strefie T się świeci, ale walczę z przesuszonymi policzkami (słynne 'skórki'). Szmatki używam nie tyle do zmywania makijażu, co po prostu do mycia twarzy (z żelem Normaderm) - po pierwszym użyciu skórek nie było. NIE BYŁO. To może nie jest powód do krzyczenia capsem, ale żaden peeling jak dotąd nie zlikwidował mi tego problemu, a ta pieluchopodobna szmatka tak. Twarz jest gładsza, jakoś lepiej przyswaja krem, wykończenie makijażu jest gładsze, w ogóle wszystko jest gładsze. Zniknął mi ten mało apetyczny szary kolor z twarzy. Po nałożeniu podkładu i pudru nie wyłażą żadne suche niespodzianki, bo ich po prostu nie ma.

Minus zauważyłam jeden: ponieważ ta szmatka rzeczywiście bardzo dokładnie oczyszcza twarz, to po takim szmatkowym peelingu moja cera jakoś szybciej produkuje sebum i szybciej zaczyna się błyszczeć - czyli enter bibułki matujące o wiele częściej. Nie odejmę za to szmatce gwiazdki, bo to kwestia cery, a nie szmatki. Szmatka krzywdy nie robi. Dodam, że nie mam cery naczynkowej, więc takie pocieranie mi nie szkodzi - ale nie wiem, czy nie byłaby trochę zbyt "intensywna" przy cerach wrażliwych. No ale zawsze można mniej zawzięcie trzeć

Jako że białe pranie robi się u mnie niezwykle rzadko (same mroczne jednostki na kwadracie, najwięcej jest ciemnych rzeczy), a szmatkę trzeba jednak prać regularnie (żeby nie roznosić sobie potem różnych rzeczy po twarzy), to po jakichś 2-3 użyciach piorę ją w wodzie z mydłem, a następnie moczę w przegotowanej gorącej wodzie i ona sobie tam tak leży parę minut. Jak dotąd nic się nie jej nie stało.Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: dwie sztuki używane naprzemiennie

Chcesz pochwalić minnehaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Dopiero co zaczęłam używać tej szmatki, a już jestem nią zachwycona. Ostatnimi czasy zaczęłam używać bardziej naturalnych kosmetyków jednocześnie rezygnując całkowicie z tych drogeryjnych, naładowanych chemią. Nie mogłam znaleźć dla siebie idealnego peelingu, który byłby naturalny i jednocześnie skuteczny. I nagle na jakimś blogu przeczytałam o tej szmatce, szybko zamówiłam ją na allegro ( choć cena trochę odstrasza- 15 zł za kawałek bawełny???), zaczęłam używać i wiem, że się z nią już nie rozstanę. Niesamowicie oczyszcza skórę ( moja jest sucha, trądzikowa).
    \nMój HIT, za który teraz dałabym i 30 zł

Chcesz pochwalić _Joasia_007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Kupiłam oczywiście pod wpływem dobrych opini na wizażu Bardzo dziękuje dziewczyny- spełnia bardzo moje oczekiwania -
    *Bardzo dobrze oczyszcza twarz z makijażu - choć ja najpierw zmywam makijaż vichy normaderm zel a następnie pucuję pyszczek i szyje szmatka z Eucerinem .
    * Fajnie złuszca naskórek - proponuje zakończyc mycie zimną wodą - zamknięcie porów
    * krem super się wchłania po takim peelingu
    Zamierzam kupic jeszcze 2 szmatki - 1 dla faceta a 2 dla mnie ale do pozostałych części ciala
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 szmatka

Chcesz pochwalić MDream79 za czytelną i pomocną recenzję?