Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Powiększ Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)
Produkt dostępny w 6 sklepach. Cena już od 14,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez KissLexi

Syoss Lighteners to profesjonalnej jakości linia produktów do rozjaśniania włosów w domu, zawierająca wzmacniający kompleks protein jedwabiu. Syoss Lighteners pozwala Ci cieszyć się ulubionym odcieniem blond i zdrowym połyskiem włosów - jak z salonu fryzjerskiego.
3 wersje:
- 12 - 0, rozjaśnia włosy aż do 7 tonów,
- 11 - 0, rozjaśnia włosy aż do 6 tonów,
- 10 - 0, rozjaśnia włosy aż do 4 tonów.

Cena: ok. 16zł

• Nie dla mnie.
  • Plusy:

- jako tako poradził sobie z odrostem (chciałam rozjaśnić włosy na całej długości i wyszło okropne żółtko)

Minusy:

- beznadziejna butelka do aplikacji, (korek wpada do środka (nie wiem może ma?)
    - ciężko wymieszać powstałą substancję
    - mega żółć na włosach (używałąm lepszych rozjaśniaczy w podobnej cenie)
    - bardzo nieprzyjemny "zapach farby" aż łzy lecą...
    - mała ilość odżywki, która w dodatku nie robi kompletnie nic

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić HubaBuba0 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Super mocny rozjaśniacz!
  • Świetnie się sprawdził w moim przypadku. Po roku farbowania na ciemną czerwień stwierdziłam, że pora wrócić do mojego naturalnego złotego blondu. Syoss rozjaśnił mi włosy do jasnego blondu (żółtego co prawda ale tak to już jest przy rozjaśniaczach)
    Kilka dni temu użyłam go po raz drugi aby ściągnąć moje rudości.

Pozytywy:
    +silnie rozjaśnia nawet ciemne włosy
    +cena nie jest wygórowana
    +niszczy włosy tylko w małym stopniu
    +nie robi plam
    +nie spływa z włosów

Negatywy:
    -okropny drażniący zapach
    -mała odżywka

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić tinyfoxytail za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorzej niż źle
  • A więc tak, użyłam wersji 13-5 w nadziei, ze w końcu uda mi się uzyskać efekt platyny tym bardziej, że schodziłam z bardzo jasnego blondu. Nic bardziej mylnego... Moje włosy po raz pierwszy od bardzo dawna są RUDE. Rozjaśniacz miał problem z złapaniem odrostów, które z natury i tak są blond. Producentowi należą się szczególne brawa bo do tej pory jest to pierwszy produkt, którego szczerze odradzam, do tego potwornie śmierdzi przy aplikacji, szczypie skórę głowy i podrażnia oczy, a farbuję od kilku ładnych lat. Chciałabym powiedzieć o tym cokolwiek dobrego, ale nie mogę. Zastanawiam się tylko co zrobić z drugim opakowaniem bo przezornie kupiłam dwa...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nagrwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • To już mój drugi raz gdy postanowiłam rozjaśniać wlosy Syossem. Wcześniej na włosach był blond, potem rudy i zrobił z moich wypłowiałych wlosów blondynkę.
    Co prawda efekt żółci po rozjaśniaczu jest normą i kolor jest nie równy (fioletowa płukanka i farba koniecznie) ale OGROMNY plus za, że moje słabe cienkie włosy nie sa zniszczone!
    Używałam odcienia 12 do 7 tonów i jestem całkiem zadowolona. Wlosy mi nie wypadły, nie łamią się są błyszczące. Jednak jesli chodzi o najmocniejszy rozjaśniacz to przyznam, że bałabym się go użyć. Polecam wszystkim blondynkom, lub tym co chcą się nią stać, bez wydawania grubej kasy u fryzjera i zniszczonych włosów.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Rangiku_Matsumoto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Baardzo zadowolona.
  • Przygoda z Sayoss 9 levels 13-5 jest całkiem przypadkowa, polując na promocje mojej farby do włosów -ciemnej czekolady natknęłam się na promocję sayoss.
    Niestety, albo stety jak w tym przypadku, będąc w gorącej wodzie kąpana ;-) w przebłysku chwili zapragnełam ombre, więc chwyciłam opakowanie i kupiłam.
    Raz kozie śmierć pomyślałam, jednak zanim zdecydowałam się zamalować całą głowę, przejrzałam kilka filmów na yt, zrobiłam próbę pasemka - spr na kliku pasemkach jak mocno i szybko chwyta rozjaśniacz i oczywiście (Uwaga! bardzo ważne) upewnilam się czy mam w domu ciemną farbę w razie niepowodzenia ;-)
    Ale do rzeczy, jestem bardzo zadowlolona z efektów, mam włosy farbowane ciemną czekoladą, ale od częstego farbowania są prawie czarne. Po nałożeniu na włosy zawinęłam w folię, dla efektu jaki ja chciałam wystarczyło ok 15-20 min. Stan włosów? Nie będę kłamać, będę musiała im teraz wynagrodzić ten zabieg naprawdę dobrą odżywką ale.... jakiś czas temu poddałam się dekoloryzacji w naprawdę dobrym salonie, gdzie zostawiłam dużo pieniędzy, stan włosów po zabiegu był porównywalny, a kolor dużo gorszy.... Na pewno skorzystam z produktu ponownie

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Marlena_Majka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak!
  • Chcąc totalnie zmienić look, wybrałam Syoss po konsultacji z przyjaciółką. Używałam rozjaśniacza 11-0 - rozjaśniającego do 6 tonów. Okazał się strzałem w dziesiątkę.
    Wcześniej nie farbowałam włosów, jedynie miałam rozjaśniane pasemka (u fryzjera).
    Naturalnie włosy mam brązowe, ale z biegiem lat mocno ściemniały, prawie do czerni. Produkt Syossa rozjaśnił je do rudawego blondu, w angielskim nazywa się go zazwyczaj 'strawberry blond', który zawsze mi się marzył. Nie zniszczył też zbytnio włosów.
    Bardzo żałuję że niedawno został wycofany ze sprzedaży

Ilość zużytych opakowań: koło 15?

Chcesz pochwalić Patusza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor: pożar w kurniku
  • Od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem rozjaśnienia włosów, aż w końcy po przeczytaniu forum zdecydowałam się na Syoss 12.

Moje włosy były średniobrązowe z końcówkami ciemny blond, a u nasady zupełnie ciemne. Niefarbowane i nierozjaśniane. Raczej zdrowe. Długość za ramiona.

Użyłam dwóch opakowań i postępowałam zgodnie z instrukcją. Nakładanie zajeło mi sporo czasu, po 15 minutach uznałam proces za zakończony. Potem trzymałam pół godziny - być może nieco za krótko, ale bałam się do reszty zniszczyć włosy.

Uzyskany kolor określiłabym jako "pożar w kurniku". Naturalny jak Czarnobyl w kwietniu 1986. Włosy przy skórze wyszły białe, a niżej żółto-pamarańczowe. Rozjaśniły się nierówno. Może to kwestia niezbyt długiego trzymania. Były suche i sztywniejsze, szorstkie, jakby sianowate. Z drugiej strony, nie widać po nich zniszczenia. Po kilku dniach stosowania masek, włosy odzyskiwać nieco gładkość i sprężystość.

Białe u nasady, żółte i pomarańczowe pasma wyglądały zle. Po kilku dniach chodzenia w chustce i nakładania masek i odżywek położyłam jasny popielaty blond L\\\'oeal Peference (8.1) który - ku mojemu zaskoczeniu - wyszedł ładnie i równo. Zatem rozjaśniacz sprawdził się jako podkład pod farbę.

"+"
    - rozjaśniło
    - zero reakcji alergicznych ani innych nieprzyjemności
    - cena i dostępność

"-"
    - nierówny efekt, mimo przestrzegania instrukcji
    - instrukcja każe zacząc u nasady - może to nie jest najlepszy pomysł, skoro tam rozjaśnia się od razu
    - na początku śmierdziało, aż mi oczy łzawiły
    - do rozjaśniacza dodano fioletową odżywkę. Nie wiem, czy cokolwiek pomogła.

Używam tego produktu od: raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mysz_szara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry do włosów, które nie były farbowane.
  • Oceniam 13-5 który ma rozjaśnić włosy o 9 tonów. Był to rozjaśniacz, który zastosowałam po tym z Joanny. Jak producent ostrzega - jest to rozjaśniacz do włosów niefarbowanych. Z odrostami w kolorze ciemny brąz poradził sobie świetnie, odrazu uzyskałam jasny, nieco żółty odcień blondu. Gorzej z resztą włosów przez lata katowanymi ciemnymi farbami palette jednak muszę przyznać, że i z nimi sobie dał radę. Z ciemnorudych włosów i ciemnobrązowych kosmyków pod spodem zrobił się ciemny blond i jasny brąz. Zniszczył włosy jednak mniej niż dwa inne które używałam - joanna i delia. Konsystencja na plus w porównaniu do innych rozjaśniaczy.

Używam tego produktu od: Użyłam jak narazie raz
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Coffee1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry rozjaśniacz
  • Ja kupiłam odcień 13-0, czyli najmocniejszy. Na moje włosy za łopatki i dość gęste spokojnie starczyły mi 2 opakowania.
    Użyłam go na farbowane wcześniej włosy na kolor średni brąz. Wiedziałam, że na pewno nie uzyskam koloru z pudełka, ponieważ jest to rozjaśniacz do naturalnych włosów, więc nie oczekiwałam cudów. Trzymałam go na włosach około 20-25 minut.
    W trakcie mycia zuważyłam, że moje włosy były okropnie szorstkie. Jednak po użyciu odżywki nabrały trochę miękkości.
    Co do koloru to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Rozjaśnił mi włosy bardzo, wiadomo w pomarańczowo-żółtym odcieniu, ale widać, że jest to blond. Naprawdę nie sądziłam, że aż tak dobrze poradzi sobie z ciemnymi farbowanymi włosami. Muszę również dodać, że moje naturalne włosy, czyli odrost wyszedł mi faktycznie platynowy, tak jak obiecuje producent na opakowaniu.
    Podsumowując - rozjaśnia bardzo dobrze, ale niestety (jak na rozjaśniacz przystało) bardzo niszczy włosy.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Loomen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Chciałam rozjaśnić sobie końcówki włosów, robiąc lekkie ombre. Miałam wersję 10-0. Mój kolor włosów to brąz. Początkowo wybrałam opcję wykorzystania tego rozświetlacza do kąpieli rozjaśniającej. Zero reakcji. Użyłam go również bez "dodatków" tak jak przykazali w ulotce. Również nic. Jedynie co zrobił to przesuszył mi lekko końcówki i są szorstkie w dotyku. 15 zł wywalone w błoto. Porażka.

Używam tego produktu od: 1 dzień - aplikacja z jednego opakowania
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić JasmineK23 za czytelną i pomocną recenzję?