Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Powiększ Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Zgłoszony przez KissLexi

Syoss Lighteners to profesjonalnej jakości linia produktów do rozjaśniania włosów w domu, zawierająca wzmacniający kompleks protein jedwabiu. Syoss Lighteners pozwala Ci cieszyć się ulubionym odcieniem blond i zdrowym połyskiem włosów - jak z salonu fryzjerskiego.
3 wersje:
- 12 - 0, rozjaśnia włosy aż do 7 tonów,
- 11 - 0, rozjaśnia włosy aż do 6 tonów,
- 10 - 0, rozjaśnia włosy aż do 4 tonów.

Cena: ok. 16zł

• Zeszłam w końcu z ciemnych farbowanych włosów
  • WERSJA:

Kupiłam najmocniejszą wersję, 12

OPIS WŁOSÓW PRZED ROZJAŚNIANIEM:

Włosy do pasa (cieńkie), FARBOWANE od lat na CIEMNE brązy i czernie (farbami bez amoniaku), z mysimi odrostami. Tydzień wcześniej była przeprowadzona dwukrotnie dekoloryzacja Renee Blanchee która dała minimalny efekt. Rozjaśniałam włosy drugi raz w życiu, ale pierwszy raz samodzielnie.

CEL:

Rozjaśnienie, zeby można było zafarbować włosy na ciemną czerwień

OPIS STOSOWANIA:

- Wymieszałam całość w miseczce, zamiast w dołączonej buteleczce.
    - Wiadomo, śmierdzi, ale to oczywiste.
    - trzymałam na włosch 16 minut
    - odrosty rozjaśniły się do jasnej żółci już po kilku minutach
    - ciemne końcówki rozjaśniły się do średniej rudości

STAN WŁOSÓW PO ZABIEGU:

- Byłam przygotowana na najgorsze, ale włosy nie są ani gumowate, ani bardzo suche, stały się natomiast strasznie lekkie i mam wrażenie, że są jeszcze cieńsze, ale byłam na to przygotowana.

Generalnie to jestem pozytywnie zaskoczona, bo 8 lat temu, gdy schodziłam z czerni, fryzjerka spaliła mi włosy, wyszłam z salonu z włosami pomarańczowo-żółtymi, spalonymi na siano. Syoss kontrolowałam sama, rozjaśniłam do potrzebnego stopnia, włosy mam w lepszym stanie, niż po fryzjerce.

Używam tego produktu od: użyłam go wczoraj

Chcesz pochwalić iskralight za czytelną i pomocną recenzję?
  • kaplica
  • 11 -0 uzylam 3 opakowan zeby nakitowac sobie na wlosy zeby nie bylo plam, efekty: wlosy rozjasnione do bialosci na czubku glowy, po srodkach rudosci, konce biale, kladlam na farbowane 2 dni wczesniej wlosy. Nie polecam nikomu, chyba ze do naturalnych wczesniej nigdy nie farbowanych wlosow! Dodam ze nie moge wyrownac zadnym blondem koloru, wiec pewnie wroce do brazu! Pozniej polozylam satynowy blond, a pozniej szamponetke. Wlosy staly sie suche i zniszczone po calej dlugosci. Bobel wszech czasow! Plusem jest to ze rzeczywiscie rozjasnia ale efeky jak z salonu sa na naturalne wlosy, lepiej nie eksperymentowac z tym w domu na farbowanych juz wlosachh! Teraz wyglada to tak jak na zdjeciu.....

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić ines009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny ale szkodliwy
  • 2 gwiazdki jedynie za fakt, że naprawde skutecznie rozjaśnia nawet farbowane ciemne włosy.
    Oceniam kolor 13-0 który nie został wymieniony, ale jest to najmocniejszy z dostępnych i producent obiecuje rozjaśnianie nawet do 8 tonów.
    Mój kolor startowy ponadto, że farbowany, to bardzo ciemny, bo z rzędu 3ki. Rozjaśniacz ten poradził sobie bardzo dobrze, bo włosy wyciągnął do marchewkowego, co przy jednym rozjaśnianiu jest naprawdę dobrym wynikiem. Muszę dodać, że mam długą relację z rozjaśniaczami i ten zdecydowanie rozjaśnia najmocniej.
    Niestety ma to swoją niemałą cenę, ponieważ włosy po zabiegu są zniszczone jak nigdy a sam zabieg jest niezwykle nieprzyjemny ponieważ nie dość, ze chemia jest tak mocna, że nawet oddychanie było bardzo nieprzyjemne (ból dróg oddechowych) to skóra podczas rozjaśniania piecze niemiłosiernie.
    Nie ma się co czarować, nigdy dekoloryzatorem nie uzyska się pięknych blondów, od tego są farby, dekoloryzator to dekoloryzator więc jeśli ktoś narzeka na pomarańczowe tony to najwyraźniej nie wie, jak te produkty działają. Ale niezaprzeczalnie moc tego rozjaśniacza jest duża, pytanie tylko czy warto za taką cenę? Nie jestem przeciwnikiem rozjaśniaczy i takich skrajnych zabiegów, ale temu konkretnemu zdecydowanie mówię NIE. Naprwdę odradzam, szkoda waszych włosów.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić Lainathiel za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Ok
  • Byłam poniekąd zmuszona do użycia rozjaśniacza,kiedy to od przeszło pół roku nie mogłam pozbyć się z włosów szamponu koloryzującego(!) w odcieniu głębokiej czerni.Kiedy znudziła mi się czerń,a szampon zniszczył włosy, postanowiłam nieco je wykurować i działać tym specyfikiem.Pierwszy raz w życiu używałam rozjaśniacza(w tym wypadku 11-0).Po wszystkim włosy nie wychodziły garściami,zachowywały się ''normalnie''(tak jak po farbie),były bardzo miękkie.Kolory już miałam różnorodne:pomarańcz z żółcią(efekt kurczaka),miedż,bardzo jasny blond,jasny brąz itd.
    Na drugi dzień już nakładałam farbę L'Oreal Excellence w odcieniu średniego beżowego blondu.I dokłądnie taki kolor otrzymałam;nigdzie nie przebłyskiwały ''niespodzianki''.
    Oczywiście nie twierdzę,że produkt nie zniszczył włosów bo z pewnością taka ilość chemii nie jest obojętna.Włosy mam z natury bardzo błyszczące i wyglądają one zdrowo,ale po umyciu ich widzę,że stoją ''na baczność''.W sensie,kiedy są jeszcze mokre.
    Gdy drugiego dnia ociągam się z ich myciem włosy stają się niepokorne.Kiedy chcę je rozpuścić nie opadają swobodną falą na ramiona,one po prostu zatrzymują się gdzieś w połowie,zupełnie jakby były potraktowane lakierem.Bez choćby odrobiny nawet przeciętnej odżywki=czegoś co w miarę wygładzi włos,na tzw.jakiś czas,nie daje rady.
    Ale więcej już nie będę rozjaśniać włosów.Pozostaję przy ciemnych odcieniach blondu.

Używam tego produktu od: używałam w marcu

Chcesz pochwalić ronit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Rozjaśniacz 13-0 nałożyłam na włosy farbowane Joanną Srebrny pył. Moje włosy były w opłakanym stanie koloru siwego, więc można było się załamać. Rozjaśniacz ten dał rade, jednak nie ma co wierzyć temu co na opakowaniu. Na pewno po użyciu rozjasniacza trzeba nałożyć farbę, bo jednak włosy miały kurczakową żółć Trzymałam 45 minut. Ogólnie rzecz biorąc spośród rozjasniaczy dostępnych na rynku w tej cenie jest ok. Używam tego produktu od: 1 razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Zmieniam ocenę, ponieważ użyłam teraz średniego rozjaśniacza. Moje włosy przed farbowaniem były wręcz siwe Rozjasniacz trzymałam krócej tym razem - 30 minut. Włoski zrobiły się sliczne! Nie ma odcieni żółci, po prostu piekny, jasny blond. Tym razem nie musze nakładac na nie nic wiecej.
    Jedyny minus za zapach ale nie oszukujmy sie w koncu to dekoloryzator.

Chcesz pochwalić Demeter za czytelną i pomocną recenzję?
  • do naturalnych włosów TYLKO!
  • Oceniam Syoss 13-0 (tak, tak - jest taki, dlatego nie wiem dlaczego nie został on tutaj jeszcze uwzględniony). Jako nieustająca eksperymentatorka :/ postanowiłam rozjaśnić moje pofarbowane dwa m-ce wcześniej na ciemny brąz włosy. Nauczona wcześniejszymi "próbami" postanowiłam, że jeśli wybiorę się do fryzjerki (myślałam, "profesjonalistki" to nałoży ona rozjaśn. w ten sposób, iż wyjdę z salonu z pięknym odcieniem blond. No i zaczęło się - fryzjerka natychmiast wzięła się do "pracy"... Nałożyła Syoss 13-0 na włosy przy skórze - miałam ze sobą dwa opakowania! i w połowie głowy ona mi mówi, że jej te dwa opakowania na całą głowę nie starczą - masakra! (zawsze starczały dwa opakowania - wtf?) no nic... zachowałam spokój - a ona... o zgrozo! na pozostałą pow. moich włosów nałożyła tani rozjaśn. z Joanny... płakać mi się chciało - że mi zniszczy włosy. odczekałam 45 min z tym wszystkim na głowie, na szyi czułam wielkie ciepło od tego jej rozjaśniacza... Syoss na szczęście nic nie szczypał... Cóż z tego - gdy po zmyciu miałam na głowie coś w rodzaju kurczaka wielkanocnego połączonego ze starym kurczakiem w kolorze rudym. Jedynie naturalne włosy (odrost ok. 2cm) się Rozjaśnił do jasnego kurczaczka. Umyto i wysuszono moje włosy, a później nałożono farbę popielaty blond - wyszłam z żółto-biało-pomarańczowymi włosami i nawet w lustro spojrzeć nie mogłam. Jedna wielka masakra! Zatem - tak jak ostrzega producent : Syoss 13-0 tak , ale tylko do naturalnych włosów w kolorze ciemnego brązu! cóż z tego, skoro i tak bez płukanki fioletowej ani rusz. Dodam jeszcze, że włosy są teraz okropnie łamliwe i z każdym myciem/czesaniem jest ich coraz mniej;( Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 2 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię to
  • 11-O stosuje juz chyba rok na same odrosty w kolorze ciemny blond taki złocisty i mi wychodzi normalny bardzo jasny blond i nigdy nie żółknie co ciekawe, ja to miało miejce po Palette E20! Potem ja farby juz nie kładę tylko myję w szamponie niebieskim Joanny i koniec mam jasne włosy ale tez bez przesady nie jakies białe. Po palette to mi się często włosy łamały po bokach! a tu nic

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 0k 6

Chcesz pochwalić Blond Wenus za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZŁOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
  • Straszny!! Może i rozjaśnia, ale włosy strasznie wypadają i robią się sianowate!! Po paru myciach odrosty są żółte!!! Farbowałam nim odrosty i żałuję!! NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM ZDECYDOWANIE!!!!!

Ilość zużytych opakowań: 1, ale to i tak za dużo :/

Chcesz pochwalić kociaak18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żołte,rude plamy.
  • Bardzo słaby rozjaśniacz.Nikomu nie polecam.
    Farbe trzymalam naprawde dlugo,wzielam mocniejszy rozjasniacz i nic..są tylko rude.Miejscami pomaranczowe,miejscami białe bez żadnej logiki (tam gdzie polozylam na poczatku sa slabo rozjasnione a tam gdzie pod koniec sa biale..)
    Nigdy wiecej ,nie polecam. Po raz kolejny zawiodłam się an marce syoss.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić ishy za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko do naturalnych włosów
  • Chciałam sprobowac rozjasnic wlosy na poziomie ciemnego karmelowego blondu, uzylam wersji 11. Trzymalam 50 minut. Wlosy nie pojasnialy praktycznie wcale, za to z mojego karmelowo zlotego koloru zrobila sie wcieklopomaranczowo-miedziana tragedia. Za to centymetrowy odrost rozjasnilo w porzadku. Ale nie mam pretensji bo producent napisal ze jest do naturalnych wlosow...

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić vangie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Rajuśku, nie mogę czytać tych recenzji! "Zniszczył mi włosy a trzymałam tylko 20 minut i dodatkowo wyszły mi rude!" Serio?! Przecież to normalne? Z brązu do blondu dochodzi się przez RUDY właśnie! I jak można nie dodać aktywatora koloru? Jak włosy rozjaśnia ktoś niedoświadczony to tak jest. Przez co naprawde przyzwoity produkt ma negatywne recenzje.
    Dla mnie jest świetny. Wychodzi ciepły blond. /i obiecuje że jeśli będziesz go trzymać odpowiednio długo nie skończysz marchewkowo No chyba że rozjaśniasz czarne, bo to nie jest 7 tonów

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Patninka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Kupiłam rozjaśniacz 11-0 podczas pierwszego zastosowywania kolor wyszedł nawet przyzwoity, nie wiem czy to że zapomniałam do farby wsypać proszku z aktywatorem koloru miało na to jakiś wpływ, czy nie ale kolor był ok, za to po użyciu go drugi raz, po około 6-7 tygodniach powstało mi na włosach, a dokładniej na odrostach coś w kolorze żółtka od jajka a dodam, że farbuje włosy na blond (bardzo jasnym, ale nie siwy) co najmniej od 10 lat i czegoś takiego jeszcze nie widziałamUżywam tego produktu od: 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić patinaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super rozjaśniacz
  • Kupiłam rozjaśniacz 13-0, ponieważ tylko ten był dostępny w drogerii. Bałam się, że za bardzo spali mi włosy, ale nic z tych rzeczy. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Po 40 minutach miałam bialutkie włosy, które po po godzinie pokryłam blond farbą. Włosy są miękkie i nie mam żadnych powodów by na nie narzekać. Rozjaśniacz spełnił moje wymagania, a odżywka która była dołączona do opakowania pozbyła się lekko żółtawych odcieni. Użyłam ją 2 razy.
    polecam ten produkt, jeśli ktoś chce rozjaśnić swoje naturalne włoski.

Używam tego produktu od: od niedawna
    Ilość zużytych opakowań: użyłam jednego opakowania

Chcesz pochwalić alibii7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jakaś masakra... Nigdy więcej !!
  • Postanowiłyśmy z koleżanką, że przetestujemy na sobie nowy rozjasniacz z syoss 12-0... kupiłam 2 opakowania.. Zaczelam farbowac włosy od góry po 5 minutach myslałam że zemdleje ... na czupku głowy z moich brązowych włosów z ombre zrobił się kurczk a końcówki były pomarańczowe ... nie zdązyłam nałożyć całego drugiego opakowania bo efekt był masakryczny ... (wstawię zdjęcie z przed rozjasniania i po) co jak co ale moje włosy odziwo nie były zniszone (ale to pewnie dlatego że po 5 min zmyłam go z włosów) druga rzecz to ten puder rozjaśniający nie rozpuszcza sie całokowice i ma się wrażenie jakby miało się mokry piasek na głowie .. NIE POLECAM NIKOMU !!! na drugi dzien biegłam do rossmana po jakąś farbę do włosów z garniera ;//

Używam tego produktu od: nie dawno
    Ilość zużytych opakowań: 2.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ho0pee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry rozjaśniacz
  • Używałam rozjasniacza 10-0, którym głównie chciałam zakryć odrosty. Jestem bardzo zadowolona z efektów, oczywiście nie obyło się bez lekkiego 'żółtka' na głowie, ale po tygodniu stosowania szaponu Joanny efekt jest świetny! Szczerze polecam

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Kamcia1351 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry rozjaśniacz
  • Kupiłam wersję 13-0
    Drugi raz zchodzę z ciemnego koloru, wcześniej użyłam loreal decolorant, teraz postanowiłam wypróbować rozjaśniacz syoss. Szczerze to większej różnicy między tymi produktami nie widzę, oba są dobre.
    Na moje cieńkie, półdługie włosy użyłam 2 opakowania bo z doświadczenia wiem, że włosy trzeba obficie pokryć, żeby nie było ciemniejszych refleksów.
    U mnie wyszedł dość ładny kolor, poniważ pod brązową farbą miałam resztki wcześniejszego farbowania na blond. Trzymałam na włosach godzinę. Spłukiwać trzeba kilka razy, gdyż na włosach i skórze pozostaje piasek z farby. Nie zniszczył włosów.
    Ogólnie jestem zadowolona z końcowego efektu, teraz odczekam trochę i nałożę farbę żeby wyrównać kolor.

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić LaLunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, jaki miałam, ale nie idealny!
  • OCENIAM WERSJĘ 13-0!!! Rozjaśnia podobno do 8 tonów!

Stosowałam go na bardzo ciemne, prawie czarne, FARBOWANE włosy. Nie oczekiwałam cudu, ani tego, że wyjdzie mi blond, bo to niemożliwe. A do tego jeszcze na rozjaśniaczu pisało, że jest on do włosów naturalnych! Trzymałam go na włosach ok.20 minut. Powiem szczerze, że pozytywnie mnie zaskoczył. Z moich czarnych włosków wyszły takie rudawe, ale ten rudy nie jest bardzo rażący, tylko taki stonowany. Włoski nie zniszczyły się bardzo, no może minimalnie. Odżywka jest świetna, ma fioletowy kolor! Jedyny minus rozjaśniacza to to, że proszek (aktywator rozjaśniania) nie rozpuszcza się całkowicie i we włosach czuć taki "piasek". Zapach oczywiście jest okropny, ale to norma!

Polecam wam ten rozjaśniacz, jeśli macie dość swoich czarnych włosków!

Używam tego produktu od: 2 użycia
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić EternalxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • wg mnie okej
  • Nie jestem specjalistką od farbowania włosów,rzadko to robię ,jednak miałam w wakacje pofarbowanie końcówki na ciemny czekoladowy brąz (od połowy długości włosów-które są doś długie bo prawie do łokcia) moje włosy naturalnie są ciemnym blondem troche wpadające juz w brąz ,takie pomiędzy . Od dawna zastanawiałam się czy nie rozjaśnić włosów i kupiłam sobie wlasnie syoss p.p lighteners 10-0 . Spróbowałam na pasemku przy czym wymieszałam tubkę z mleczkiem w miseczce bo odradzono mi korzystać z tego aplikatora i faktycznie to jest zdecydowanie lepszy pomysł. Pasemko sprawdziłam po 25 minutach i kolor był zdecydowanie jaśniejszy ,jużwpadał w blond a to było to pasemko wzięte z ciemnego brązu końcówek . Zadowolona że farba działa nałożyłam sobie na całe końcówki i powiem tak: Farba jest w porządku kolor wyszedł nawet ładniejszy niż oczekiwałam . Wcale nie jest żółty ani pomarańczowy jak tu się wypowiadały przede mną Panie. U mnie wyszedł popielaty ,bardzo ładny ,może nie jest jakosbardzo jasny ale nie oczekiwalam cudów . Jedynym minusem było to ,że niestety odznacza się w wielu miejscach od mojego naturalnego koloru jak od linijki . Jednak to kwestia zlego nalozenia :p Minusem jest to ,że farba niszczy wlosy ,może nie jakoś drastycznie ale jednak niszczy i długo swędziała mnie po farbowaniu skóra . Jednak na pewno jeszcze nie raz jej użyję ,bo kolor wyszedł rewelacyjny

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić hkarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubie ;/
  • Kupiłam ten rozjaśniacz za 19zł rozjaśniający do 4tonów i zawiodłam sie.
    Minusy:
    -nałożyłam na jedno pasmo aby sprawdzić jak wyjdzie,dobrze że nie na całe włosy bo bym miała pomarańczową perułke -.-'
    Włosy miałam w odcieniu średni miedziany brąz i chciałam wrócić do blondu,pasemko które zafarbowałam wyszło mi pomarańczowe ;/
    Dodatkowo zniszczyło mi strasznie to pasemko włosów choć trzymałam tylko 20min

Używam tego produktu od: lipiec 2012

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie najlepszy
  • Witam
    Zacznę od tego,że przez ok.5 lat farbowałam włosy na mocną czerń (z natury jestem ruda). Jak chyba u każdej nadszedł dzień kiedy naszła chęć na pozbycie się tego koloru. I tu zaczęły się męki Próbowałam przetrzymać odrosty ale mam włosy do połowy pośladków i nie mogłam patrzeć na te 2 kolory. Zdecydowałam się na dekoloryzację. Wydałam pieniądzę i w efekcie zyskałam bardzo ciemny brąz,w zasadzie wyglądający jak czarny :/
    POstanowiłam sama sobie pomóc i kupiłam to oto cudo. W sumie to trochę długotrwały proces bo rozjaśniałam już nim włosy 4 razy. Mimo tego,że wydałam już sporo na rozjaśniacze mam piękny rudy na włosach. Dodam jeszcze,że są tylko lekko zniszczone. Myślę,że użyję go jeszcze raz by zyskać wymarzony miodowy kolorek

Ilość zużytych opakowań: 8 (po 2 na każde rozjaśnianie)

Chcesz pochwalić Roxyiyxor za czytelną i pomocną recenzję?
  • apokalipsa na głowie
  • 3 ci raz usiłuję wrzucić recenzję na ten produkt i jakoś się nie zamieściła :P może dlatego że wylewam na tą koloryzację żal i gorycz zrujnowanego pomarańczowym włosem samopoczucia?
    właśnie dzięki 12-0 stałam się posiadaczką niebanalnych włosów. kolor wściekłej żółci z pomarańczowymi refleksami.wyglądam niczym wivienne westwood w odsłonie jeszcze bardziej ekstrawaganckiej
    włosy wyszły tak straszne że właściwie śmieszne... dobrze że zima , będę non stop nosić czapkę ...
    amoniak amoniak amoniak .. trzeba było czytać skład przed użyciem !!! o ja głupia
    ciężko mi znaleźć jakieś plusy , ale trzeba, a więc:
    - nie wypadły mi wszystkie włosy po koloryzacji

Używam tego produktu od: jednorazowa koloryzacja
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 100mll

Chcesz pochwalić wiecznie_niezadowolona za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • eksperymentowalam z wieloma kolorami i przy niemal kazdych odrostach go uzywalam - zawsze rozjasnial do jasnego blondu, dzieki czemu bez problemu moglam nalozyc farbe i nie martwic sie, ze bede miala brzydka niespodzianke

pol gwiazdki usuniete za cene

Chcesz pochwalić napiwek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś strasznego
  • Oceniam rozjaśniacz nr. 11-0
    Niestety, ale ten produkt zrobił ze mnie kanarka
    Na włosach mam modny w sezonie letnim żarówiasty żółty kolor.
    Daję pół gwiazdki za odżywkę, która znajduje się w środku opakowania. Włosy po niej sa miękkie, lśniące i lekkie.

Używam tego produktu od: raz

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Violett78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poradził sobie świetnie
  • Ja schodziłam z koloru palona kawa/ czarny, chciałam osiągnąć na włosach kolor rudy i.. osiągnęłam go bez problemu. Szybka aplikacja, regulaminowe 40 min czekania i rudy kolor wyszedł super. Zero brązowych i zółtkopodobnych ''plam'' . Nie niszczy tak bardzo włosów (przynajmniej nie widać tego gołym okiem ), włosy są miękkie i błyszczące.

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić CityOfAngels za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Schodziłam do blondu ze średniego brązu samodzielnie. Nie chciałam iść do fryzjera, bo mam złe wspomnienia z profesjonalnego rozjaśniania czy dekoloryzacji. Mój naturalny kolor to właśnie blond i chciałam do niego powrócić. Kupiłam dwa opakowania najmocniejszego rozjaśniacza, gdyż mam długie włosy i rozjaśnił do typowego żółtego jajka. Dla mnie to bardzo dobry produkt. Po położeniu jasnej farby i użycia fioletowej płukanki kolor robi się coraz ładniejszy. Nie bójcie się, polecam Wam!

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Vioolett za czytelną i pomocną recenzję?