Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Powiększ Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Zgłoszony przez KissLexi

Syoss Lighteners to profesjonalnej jakości linia produktów do rozjaśniania włosów w domu, zawierająca wzmacniający kompleks protein jedwabiu. Syoss Lighteners pozwala Ci cieszyć się ulubionym odcieniem blond i zdrowym połyskiem włosów - jak z salonu fryzjerskiego.
3 wersje:
- 12 - 0, rozjaśnia włosy aż do 7 tonów,
- 11 - 0, rozjaśnia włosy aż do 6 tonów,
- 10 - 0, rozjaśnia włosy aż do 4 tonów.

Cena: ok. 16zł

• dobry
  • Schodzilam z farbowanych na ciemny brąz włosów. Wlosy ogolnie mam w dobrej kondycji i o dziwo ten rozjaśniacz ich nie zepsuł. Oczekiwalam koloru rudego na ktory chcialam przejsc i taki wyszedl. Jedynie moge powiedzieć, że strasznie śmierdzi. tak mnie oczy szczypaly, ze sie poplakalam.

Chcesz pochwalić klaudunia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zeszłam w końcu z ciemnych farbowanych włosów
  • WERSJA:

Kupiłam najmocniejszą wersję, 12

OPIS WŁOSÓW PRZED ROZJAŚNIANIEM:

Włosy do pasa (cieńkie), FARBOWANE od lat na CIEMNE brązy i czernie (farbami bez amoniaku), z mysimi odrostami. Tydzień wcześniej była przeprowadzona dwukrotnie dekoloryzacja Renee Blanchee która dała minimalny efekt. Rozjaśniałam włosy drugi raz w życiu, ale pierwszy raz samodzielnie.

CEL:

Rozjaśnienie, zeby można było zafarbować włosy na ciemną czerwień

OPIS STOSOWANIA:

- Wymieszałam całość w miseczce, zamiast w dołączonej buteleczce.
    - Wiadomo, śmierdzi, ale to oczywiste.
    - trzymałam na włosch 16 minut
    - odrosty rozjaśniły się do jasnej żółci już po kilku minutach
    - ciemne końcówki rozjaśniły się do średniej rudości

STAN WŁOSÓW PO ZABIEGU:

- Byłam przygotowana na najgorsze, ale włosy nie są ani gumowate, ani bardzo suche, stały się natomiast strasznie lekkie i mam wrażenie, że są jeszcze cieńsze, ale byłam na to przygotowana.

Generalnie to jestem pozytywnie zaskoczona, bo 8 lat temu, gdy schodziłam z czerni, fryzjerka spaliła mi włosy, wyszłam z salonu z włosami pomarańczowo-żółtymi, spalonymi na siano. Syoss kontrolowałam sama, rozjaśniłam do potrzebnego stopnia, włosy mam w lepszym stanie, niż po fryzjerce.

Używam tego produktu od: użyłam go wczoraj

Chcesz pochwalić iskralight za czytelną i pomocną recenzję?
  • kaplica
  • 11 -0 uzylam 3 opakowan zeby nakitowac sobie na wlosy zeby nie bylo plam, efekty: wlosy rozjasnione do bialosci na czubku glowy, po srodkach rudosci, konce biale, kladlam na farbowane 2 dni wczesniej wlosy. Nie polecam nikomu, chyba ze do naturalnych wczesniej nigdy nie farbowanych wlosow! Dodam ze nie moge wyrownac zadnym blondem koloru, wiec pewnie wroce do brazu! Pozniej polozylam satynowy blond, a pozniej szamponetke. Wlosy staly sie suche i zniszczone po calej dlugosci. Bobel wszech czasow! Plusem jest to ze rzeczywiscie rozjasnia ale efeky jak z salonu sa na naturalne wlosy, lepiej nie eksperymentowac z tym w domu na farbowanych juz wlosachh! Teraz wyglada to tak jak na zdjeciu.....

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić ines009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny ale szkodliwy
  • 2 gwiazdki jedynie za fakt, że naprawde skutecznie rozjaśnia nawet farbowane ciemne włosy.
    Oceniam kolor 13-0 który nie został wymieniony, ale jest to najmocniejszy z dostępnych i producent obiecuje rozjaśnianie nawet do 8 tonów.
    Mój kolor startowy ponadto, że farbowany, to bardzo ciemny, bo z rzędu 3ki. Rozjaśniacz ten poradził sobie bardzo dobrze, bo włosy wyciągnął do marchewkowego, co przy jednym rozjaśnianiu jest naprawdę dobrym wynikiem. Muszę dodać, że mam długą relację z rozjaśniaczami i ten zdecydowanie rozjaśnia najmocniej.
    Niestety ma to swoją niemałą cenę, ponieważ włosy po zabiegu są zniszczone jak nigdy a sam zabieg jest niezwykle nieprzyjemny ponieważ nie dość, ze chemia jest tak mocna, że nawet oddychanie było bardzo nieprzyjemne (ból dróg oddechowych) to skóra podczas rozjaśniania piecze niemiłosiernie.
    Nie ma się co czarować, nigdy dekoloryzatorem nie uzyska się pięknych blondów, od tego są farby, dekoloryzator to dekoloryzator więc jeśli ktoś narzeka na pomarańczowe tony to najwyraźniej nie wie, jak te produkty działają. Ale niezaprzeczalnie moc tego rozjaśniacza jest duża, pytanie tylko czy warto za taką cenę? Nie jestem przeciwnikiem rozjaśniaczy i takich skrajnych zabiegów, ale temu konkretnemu zdecydowanie mówię NIE. Naprwdę odradzam, szkoda waszych włosów.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić Lainathiel za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 19 raz(y)
  • Ok
  • Byłam poniekąd zmuszona do użycia rozjaśniacza,kiedy to od przeszło pół roku nie mogłam pozbyć się z włosów szamponu koloryzującego(!) w odcieniu głębokiej czerni.Kiedy znudziła mi się czerń,a szampon zniszczył włosy, postanowiłam nieco je wykurować i działać tym specyfikiem.Pierwszy raz w życiu używałam rozjaśniacza(w tym wypadku 11-0).Po wszystkim włosy nie wychodziły garściami,zachowywały się ''normalnie''(tak jak po farbie),były bardzo miękkie.Kolory już miałam różnorodne:pomarańcz z żółcią(efekt kurczaka),miedż,bardzo jasny blond,jasny brąz itd.
    Na drugi dzień już nakładałam farbę L'Oreal Excellence w odcieniu średniego beżowego blondu.I dokłądnie taki kolor otrzymałam;nigdzie nie przebłyskiwały ''niespodzianki''.
    Oczywiście nie twierdzę,że produkt nie zniszczył włosów bo z pewnością taka ilość chemii nie jest obojętna.Włosy mam z natury bardzo błyszczące i wyglądają one zdrowo,ale po umyciu ich widzę,że stoją ''na baczność''.W sensie,kiedy są jeszcze mokre.
    Gdy drugiego dnia ociągam się z ich myciem włosy stają się niepokorne.Kiedy chcę je rozpuścić nie opadają swobodną falą na ramiona,one po prostu zatrzymują się gdzieś w połowie,zupełnie jakby były potraktowane lakierem.Bez choćby odrobiny nawet przeciętnej odżywki=czegoś co w miarę wygładzi włos,na tzw.jakiś czas,nie daje rady.
    Ale więcej już nie będę rozjaśniać włosów.Pozostaję przy ciemnych odcieniach blondu.

Używam tego produktu od: używałam w marcu

Chcesz pochwalić ronit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Rozjaśniacz 13-0 nałożyłam na włosy farbowane Joanną Srebrny pył. Moje włosy były w opłakanym stanie koloru siwego, więc można było się załamać. Rozjaśniacz ten dał rade, jednak nie ma co wierzyć temu co na opakowaniu. Na pewno po użyciu rozjasniacza trzeba nałożyć farbę, bo jednak włosy miały kurczakową żółć Trzymałam 45 minut. Ogólnie rzecz biorąc spośród rozjasniaczy dostępnych na rynku w tej cenie jest ok. Używam tego produktu od: 1 razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Zmieniam ocenę, ponieważ użyłam teraz średniego rozjaśniacza. Moje włosy przed farbowaniem były wręcz siwe Rozjasniacz trzymałam krócej tym razem - 30 minut. Włoski zrobiły się sliczne! Nie ma odcieni żółci, po prostu piekny, jasny blond. Tym razem nie musze nakładac na nie nic wiecej.
    Jedyny minus za zapach ale nie oszukujmy sie w koncu to dekoloryzator.

Chcesz pochwalić Demeter za czytelną i pomocną recenzję?
  • do naturalnych włosów TYLKO!
  • Oceniam Syoss 13-0 (tak, tak - jest taki, dlatego nie wiem dlaczego nie został on tutaj jeszcze uwzględniony). Jako nieustająca eksperymentatorka :/ postanowiłam rozjaśnić moje pofarbowane dwa m-ce wcześniej na ciemny brąz włosy. Nauczona wcześniejszymi "próbami" postanowiłam, że jeśli wybiorę się do fryzjerki (myślałam, "profesjonalistki" to nałoży ona rozjaśn. w ten sposób, iż wyjdę z salonu z pięknym odcieniem blond. No i zaczęło się - fryzjerka natychmiast wzięła się do "pracy"... Nałożyła Syoss 13-0 na włosy przy skórze - miałam ze sobą dwa opakowania! i w połowie głowy ona mi mówi, że jej te dwa opakowania na całą głowę nie starczą - masakra! (zawsze starczały dwa opakowania - wtf?) no nic... zachowałam spokój - a ona... o zgrozo! na pozostałą pow. moich włosów nałożyła tani rozjaśn. z Joanny... płakać mi się chciało - że mi zniszczy włosy. odczekałam 45 min z tym wszystkim na głowie, na szyi czułam wielkie ciepło od tego jej rozjaśniacza... Syoss na szczęście nic nie szczypał... Cóż z tego - gdy po zmyciu miałam na głowie coś w rodzaju kurczaka wielkanocnego połączonego ze starym kurczakiem w kolorze rudym. Jedynie naturalne włosy (odrost ok. 2cm) się Rozjaśnił do jasnego kurczaczka. Umyto i wysuszono moje włosy, a później nałożono farbę popielaty blond - wyszłam z żółto-biało-pomarańczowymi włosami i nawet w lustro spojrzeć nie mogłam. Jedna wielka masakra! Zatem - tak jak ostrzega producent : Syoss 13-0 tak , ale tylko do naturalnych włosów w kolorze ciemnego brązu! cóż z tego, skoro i tak bez płukanki fioletowej ani rusz. Dodam jeszcze, że włosy są teraz okropnie łamliwe i z każdym myciem/czesaniem jest ich coraz mniej;( Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 2 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię to
  • 11-O stosuje juz chyba rok na same odrosty w kolorze ciemny blond taki złocisty i mi wychodzi normalny bardzo jasny blond i nigdy nie żółknie co ciekawe, ja to miało miejce po Palette E20! Potem ja farby juz nie kładę tylko myję w szamponie niebieskim Joanny i koniec mam jasne włosy ale tez bez przesady nie jakies białe. Po palette to mi się często włosy łamały po bokach! a tu nic

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 0k 6

Chcesz pochwalić Blond Wenus za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZŁOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
  • Straszny!! Może i rozjaśnia, ale włosy strasznie wypadają i robią się sianowate!! Po paru myciach odrosty są żółte!!! Farbowałam nim odrosty i żałuję!! NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM ZDECYDOWANIE!!!!!

Ilość zużytych opakowań: 1, ale to i tak za dużo :/

Chcesz pochwalić kociaak18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żołte,rude plamy.
  • Bardzo słaby rozjaśniacz.Nikomu nie polecam.
    Farbe trzymalam naprawde dlugo,wzielam mocniejszy rozjasniacz i nic..są tylko rude.Miejscami pomaranczowe,miejscami białe bez żadnej logiki (tam gdzie polozylam na poczatku sa slabo rozjasnione a tam gdzie pod koniec sa biale..)
    Nigdy wiecej ,nie polecam. Po raz kolejny zawiodłam się an marce syoss.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić ishy za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij