Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Powiększ Syoss, Professional Performance, Lighteners (Profesjonalny rozjaśniacz)

Zgłoszony przez KissLexi

Syoss Lighteners to profesjonalnej jakości linia produktów do rozjaśniania włosów w domu, zawierająca wzmacniający kompleks protein jedwabiu. Syoss Lighteners pozwala Ci cieszyć się ulubionym odcieniem blond i zdrowym połyskiem włosów - jak z salonu fryzjerskiego.
3 wersje:
- 12 - 0, rozjaśnia włosy aż do 7 tonów,
- 11 - 0, rozjaśnia włosy aż do 6 tonów,
- 10 - 0, rozjaśnia włosy aż do 4 tonów.

Cena: ok. 16zł

• Kolor: pożar w kurniku
  • Od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem rozjaśnienia włosów, aż w końcy po przeczytaniu forum zdecydowałam się na Syoss 12.

Moje włosy były średniobrązowe z końcówkami ciemny blond, a u nasady zupełnie ciemne. Niefarbowane i nierozjaśniane. Raczej zdrowe. Długość za ramiona.

Użyłam dwóch opakowań i postępowałam zgodnie z instrukcją. Nakładanie zajeło mi sporo czasu, po 15 minutach uznałam proces za zakończony. Potem trzymałam pół godziny - być może nieco za krótko, ale bałam się do reszty zniszczyć włosy.

Uzyskany kolor określiłabym jako "pożar w kurniku". Naturalny jak Czarnobyl w kwietniu 1986. Włosy przy skórze wyszły białe, a niżej żółto-pamarańczowe. Rozjaśniły się nierówno. Może to kwestia niezbyt długiego trzymania. Były suche i sztywniejsze, szorstkie, jakby sianowate. Z drugiej strony, nie widać po nich zniszczenia. Po kilku dniach stosowania masek, włosy odzyskiwać nieco gładkość i sprężystość.

Białe u nasady, żółte i pomarańczowe pasma wyglądały zle. Po kilku dniach chodzenia w chustce i nakładania masek i odżywek położyłam jasny popielaty blond L\\\'oeal Peference (8.1) który - ku mojemu zaskoczeniu - wyszedł ładnie i równo. Zatem rozjaśniacz sprawdził się jako podkład pod farbę.

"+"
    - rozjaśniło
    - zero reakcji alergicznych ani innych nieprzyjemności
    - cena i dostępność

"-"
    - nierówny efekt, mimo przestrzegania instrukcji
    - instrukcja każe zacząc u nasady - może to nie jest najlepszy pomysł, skoro tam rozjaśnia się od razu
    - na początku śmierdziało, aż mi oczy łzawiły
    - do rozjaśniacza dodano fioletową odżywkę. Nie wiem, czy cokolwiek pomogła.

Używam tego produktu od: raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mysz_szara za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobry do włosów, które nie były farbowane.
  • Oceniam 13-5 który ma rozjaśnić włosy o 9 tonów. Był to rozjaśniacz, który zastosowałam po tym z Joanny. Jak producent ostrzega - jest to rozjaśniacz do włosów niefarbowanych. Z odrostami w kolorze ciemny brąz poradził sobie świetnie, odrazu uzyskałam jasny, nieco żółty odcień blondu. Gorzej z resztą włosów przez lata katowanymi ciemnymi farbami palette jednak muszę przyznać, że i z nimi sobie dał radę. Z ciemnorudych włosów i ciemnobrązowych kosmyków pod spodem zrobił się ciemny blond i jasny brąz. Zniszczył włosy jednak mniej niż dwa inne które używałam - joanna i delia. Konsystencja na plus w porównaniu do innych rozjaśniaczy.

Używam tego produktu od: Użyłam jak narazie raz
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Coffee1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry rozjaśniacz
  • Ja kupiłam odcień 13-0, czyli najmocniejszy. Na moje włosy za łopatki i dość gęste spokojnie starczyły mi 2 opakowania.
    Użyłam go na farbowane wcześniej włosy na kolor średni brąz. Wiedziałam, że na pewno nie uzyskam koloru z pudełka, ponieważ jest to rozjaśniacz do naturalnych włosów, więc nie oczekiwałam cudów. Trzymałam go na włosach około 20-25 minut.
    W trakcie mycia zuważyłam, że moje włosy były okropnie szorstkie. Jednak po użyciu odżywki nabrały trochę miękkości.
    Co do koloru to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Rozjaśnił mi włosy bardzo, wiadomo w pomarańczowo-żółtym odcieniu, ale widać, że jest to blond. Naprawdę nie sądziłam, że aż tak dobrze poradzi sobie z ciemnymi farbowanymi włosami. Muszę również dodać, że moje naturalne włosy, czyli odrost wyszedł mi faktycznie platynowy, tak jak obiecuje producent na opakowaniu.
    Podsumowując - rozjaśnia bardzo dobrze, ale niestety (jak na rozjaśniacz przystało) bardzo niszczy włosy.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Loomen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Chciałam rozjaśnić sobie końcówki włosów, robiąc lekkie ombre. Miałam wersję 10-0. Mój kolor włosów to brąz. Początkowo wybrałam opcję wykorzystania tego rozświetlacza do kąpieli rozjaśniającej. Zero reakcji. Użyłam go również bez "dodatków" tak jak przykazali w ulotce. Również nic. Jedynie co zrobił to przesuszył mi lekko końcówki i są szorstkie w dotyku. 15 zł wywalone w błoto. Porażka.

Używam tego produktu od: 1 dzień - aplikacja z jednego opakowania
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić JasmineK23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Używałam 12-0, okropnie się bałam, że zniszczę sobie totalnie włosy. Ale byłam mile zaskoczona, bo rozjaśnianie w żaden sposób źle na nie nie wpłynęło. Nie były przesuszone, łamliwe, cokolwiek. Oczywiście uzyskałam efekt kurczaczka, ale trochę fioletowej płukanki (odżywka, która jest dołączona do rozjaśniacza zupełnie nie poradziła sobie z tym) i po problemie.
    Niedawno robiłam odrosty, użyłam do tego 13-0, bo 12-0 nigdzie nie mogłam dostać. Znowu nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków
    Jedyne, co mnie niesamowicie boli w tym rozjaśniaczu to to, że tak mocno czuć amoniak, że aż się popłakałam, co nigdy nie miało miejsca przy użyciu innych rozjaśniaczy. Za to odjęłam pół gwiazdki, drugie pół za efekt kurczaczka i odżywkę, która nie potrafiła sobie z nim poradzić.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Tsurugi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarek
  • Katastrofa jakich mało. Kupiłam rozjaśniacz 13-0. Miał rozjaśnić dośc spore odrosty. Producent zapewnia zimne odcienie blondu. To co uzyskałam na włosach wołało o pomstę do nieba. Moje bądź co bądź naturalne odrsoty ( mysi blond) po aplikacji tego specyfiku stały się żółto rude!!! Gorszego produktu chyba nigdy nie używałam.
    Nie polecam!
    Jedyny plus jaki jest to fakt że nie zniszczyl on włosów. Po rozjaśnianiu włosy są nadal miękkie i lśniące.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić gosik77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak!
  • Nałożyłam na włosy wcześniej wielokrotnie farbowane Syoss- mroźny blond (wiem, wiem , producent zaleca użycie na naturalnych włosach ). Odcień 13-0 który tu nie jest uwzględniony i rozjaśnia ponoć aż do 8 tonów . Myślę sobie zabójstwo dla włosów ale mama wcześniej też go użyła i włosy wcale nie wypadły . Rozjasniacz doskonale pokrył brązowe odrosty i kolor wyszedł równomierny, nie zółty , włosy o wiele się rozjasniły właściwie do platyny w nie których miejscach. Trzymałam 45 minut i jest to czas maksymalny podany przez producenta.
    Jedna uwaga- tutaj Panie piszą , że nałożyły np. rozjasniacz najslabszy lub średni na brązowe włosy i obniżają ocenę produktu bo wyszły im dajmy na to rude lub żółte. To proces naturalny, że nigdy przy użyciu tak słabego rozjasniacza nie uzyskamy blondu tylko właśnie wcześniej wspomniany pomarańcz gdyż są to kolejne etapy w koloryzacji. Do ciemniejszych włosów należało użyć nawet i najmocniejszego rozjasniacza wtedy z pewnością nie było by nie chcianych radości czy żółci albo była by ewentualna nie wielka poświata w tych kolorach. Poza tym najsłabszy rozjaśniacz z Syoss rozjasnia zaledwie o cztery poziomy, czyli tyle co zwykła farba np. ta z Sayoss którą wcześniej farbowałam włosy.

Plusy:
    -cena
    -dostępność
    - efekt końcowy zgodny z zamierzeniem
    -ładne opakowanie, akcesoria (ja jednak rozrabiam w miseczce)
    - niebieska odzywka
    - szybkość rozjasniania

Minusy:
    - śmierdzi i może piec w oczy, trochę piecze skóra
    -proszek rozjasniajacy nie rozpuszcza się i pozostaje wrażenie piasku we włosach.
    - jedna farba zawsze starczała na pokrycie całych moich włosów, w tym wypadku jednak produktu zabrakło na pokrycie kilku pasm pod spodem. Można by było temu zaradzić i rozsmarowac rozjasniacz z włosów już posmarowanych do pasm których nie udało się pokryć jednak farba tak jak by " zasycha" co sprawia , że jest to poprostu nie możliwe.

Mam zaufanie do tej marki , to nie pierwszy ich produkt jaki używam więc mam nadzieję, że stan włosów się nie pogorszy choć rozjasnianie nie zaleznie jakiej marki produktem jest wyniszczajace dla włosów.

Mimo to polecam! Używam tego produktu od: dziśIlość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Schodzilam z farbowanych na ciemny brąz włosów. Wlosy ogolnie mam w dobrej kondycji i o dziwo ten rozjaśniacz ich nie zepsuł. Oczekiwalam koloru rudego na ktory chcialam przejsc i taki wyszedl. Jedynie moge powiedzieć, że strasznie śmierdzi. tak mnie oczy szczypaly, ze sie poplakalam.

Chcesz pochwalić klaudunia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zeszłam w końcu z ciemnych farbowanych włosów
  • WERSJA:

Kupiłam najmocniejszą wersję, 12

OPIS WŁOSÓW PRZED ROZJAŚNIANIEM:

Włosy do pasa (cieńkie), FARBOWANE od lat na CIEMNE brązy i czernie (farbami bez amoniaku), z mysimi odrostami. Tydzień wcześniej była przeprowadzona dwukrotnie dekoloryzacja Renee Blanchee która dała minimalny efekt. Rozjaśniałam włosy drugi raz w życiu, ale pierwszy raz samodzielnie.

CEL:

Rozjaśnienie, zeby można było zafarbować włosy na ciemną czerwień

OPIS STOSOWANIA:

- Wymieszałam całość w miseczce, zamiast w dołączonej buteleczce.
    - Wiadomo, śmierdzi, ale to oczywiste.
    - trzymałam na włosch 16 minut
    - odrosty rozjaśniły się do jasnej żółci już po kilku minutach
    - ciemne końcówki rozjaśniły się do średniej rudości

STAN WŁOSÓW PO ZABIEGU:

- Byłam przygotowana na najgorsze, ale włosy nie są ani gumowate, ani bardzo suche, stały się natomiast strasznie lekkie i mam wrażenie, że są jeszcze cieńsze, ale byłam na to przygotowana.

Generalnie to jestem pozytywnie zaskoczona, bo 8 lat temu, gdy schodziłam z czerni, fryzjerka spaliła mi włosy, wyszłam z salonu z włosami pomarańczowo-żółtymi, spalonymi na siano. Syoss kontrolowałam sama, rozjaśniłam do potrzebnego stopnia, włosy mam w lepszym stanie, niż po fryzjerce.

Używam tego produktu od: użyłam go wczoraj

Chcesz pochwalić iskralight za czytelną i pomocną recenzję?
  • kaplica
  • 11 -0 uzylam 3 opakowan zeby nakitowac sobie na wlosy zeby nie bylo plam, efekty: wlosy rozjasnione do bialosci na czubku glowy, po srodkach rudosci, konce biale, kladlam na farbowane 2 dni wczesniej wlosy. Nie polecam nikomu, chyba ze do naturalnych wczesniej nigdy nie farbowanych wlosow! Dodam ze nie moge wyrownac zadnym blondem koloru, wiec pewnie wroce do brazu! Pozniej polozylam satynowy blond, a pozniej szamponetke. Wlosy staly sie suche i zniszczone po calej dlugosci. Bobel wszech czasow! Plusem jest to ze rzeczywiscie rozjasnia ale efeky jak z salonu sa na naturalne wlosy, lepiej nie eksperymentowac z tym w domu na farbowanych juz wlosachh! Teraz wyglada to tak jak na zdjeciu.....

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić ines009 za czytelną i pomocną recenzję?