Lirene Dermoprogram, Intensive Cover (Fluid intensywnie kryjący)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Intensive Cover (Fluid intensywnie kryjący)

Zgłoszony przez wera9892

Intensive Cover to zaawansowana generacja fluidów, oparta na zaawansowanej technologii: DoubleCoverTechnology.
Intensive Cover to nowoczesne, innowacyjne, silikonowe receptury zapewniające doskonałe krycie, bez efektu maski i przyjemność w stosowaniu.
Pigmenty:
- zawiera sumarycznie większą ilość pigmentów,
- ich rozłożenie w bazie jest idealne,
- zawierają specjalny polimer proszkowy.
Zalety produktu:
- doskonale kryje,
- daje efekt naturalnego kolorytu cery,
- długo utrzymuje się na skórze – 16h,
- zawiera filtr SPF 10.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butylene Glycol, Cyclohexasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Titanium Dioxide, Polysilicone-11, Polyglyceryl-4 Isostearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propylene Glycol, Candelilla Cera, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Butylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499. (05.08.2011)

Cena: ok. 25zł / 30ml

• Całkiem dobry
  • Jak dla mnie podkład jest całkiem, całkiem. Może troche daleko mu do Dermablend Vichy, ale spełnia swoje zadanie.
    -kryje niedoskonałości przyzwoicie
    -nie zapycha
    -przyjemna konsystencja
    -zapach znośny
    -dość długo utrzymuje się na twarzy
    -cena
    Co do minusów, widze dwa- skóra lekko się świeci, ale jak dla mnie problem rozwiązuje odrobina pudru
    -choć dostępne kolory nie są sztuczne, brakuje mi jasnego odcienia dla bladziorów

Ilość zużytych opakowań: zużyte 2 opakowania, trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić vversus za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • Posiadam kolor 704 naturalny i niby wydaje się odpowiedni dla mojego koloru cery, ale chyba ciemnieje na twarzy... Dostałam go od koleżanki, która nie lubi gęstych fluidów i mocnego krycia, ja lubię więc chętnie go przejęłam, niestety zawiódł mnie na całej lini - ciężko się rozprowadza, jest za gęsty i robi taką niefajną maskę na twarzy... Dodatkowo jak wspomniałam ciemnieje na twarzy. Kryje intensywnie, wiec to zapewnienie jest w stu procentach spełnione... jak dla mnie to jednak nawet za intensywnie i czuję się z nim na twarzy nie fajnie.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia

Chcesz pochwalić mmika25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z bólem serca na NIE
  • Długo szukałam podkładu, który maskuje skórę, ale nie tworzy na twarzy nieestetycznej maski... Około 5 miesięcy temu, wpadł w moje ręce podkład Lirene Intensive Cover w odcieniu naturalnym 704. Początkowo bylam bardzo zadowolona i mysłam, że podklad na zawsze zagości w mojej kosmetyczce. Ładne stapianie się z cerą, przyjemny, delikatny zapach oraz długie utrzymywanie się na skórze, to były główne zalety kosmetyku, które skłoniły mnie do kupna jeszcze dwóch opakowań. Niestety, po tym czasie, stan mojej cery znacznie się pogorszył... Zaskórniki, zatkane pory, grudki... Niedoskonałości przybywało, walczę z nimi do dziś. A szkoda... Zapowiadało się bardzo dobrze, właściwie jedyną wadą jest doprowadzenie mojej skóry do czasów "nastoletnich wybryków" Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 3 po 30 ml

Chcesz pochwalić Maroszka_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny uwagi
  • U mnie się sprawdził Nie jest idealny jesli chodzi o krycie jednak za tę cenę nie oczekujmy cudów
    Jestem własnie na terapie dermatologicznej - w wyniku zażywanai leków mam strasznie suchą skóre i moze dlatego nie występuje u mnie ten problem co u reszty używającej Lirene - nie świecę się po godzinie, wszystko ładnie się wtapia w skórę
    Używam odcieniu Toffe - na zimę ok, latem kupowałam ciemniejszy Tiramisu
    Zapach całkiem ładny - zdecydowanie lepszy niż zapachy innych podkładów lirene.
    Polecam osobą, które nie maja tłustej cery

Chcesz pochwalić loneliness18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Po pierwszym zetknięciu sie z moją twarzą od razu zauwazylam ze podklad dobrze sie rozprowadza i super maskuje.
    Jednakze polecam go osobom o cerze suchej. Ja przy cerze mieszanej/tłustej od razu sie po nim swicilam jak choinka. Zaraz po nalozeniu moglabym robić za latarkę.
    Średnio wydajny, dobrze rozprowadzony nie tworzy efektu maski,

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Silme89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Jest on średni . Tej firmy są lepsze fluidy.

Plusy:
    cena
    dobrze się rozprowadza
    nie podkreśla suchych skórek
    dobrze radzi sobie z zaczerwieniami

wady :
    mały wybór kolorów

Mimo tego, że nie ma konkretnych wad, ale jednak nie do końca mi on pasuje

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brzoskwinka_95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragiczny
  • Fluid nie jest az tak bardzo kryjacy jak obiecuje producent,mimo to tworzy maske na twarzy.
    Zapycha pory maskarycznie , dostalam po nim takiego tradziku , ze lecze go juz 4 miesiac .
    Po nalozeniu na twarz strasznie sie swieci i jest dziwnie lepka.
    Jest to zdecydowanie najgorszy podklad jaki kupilam.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszgo

Chcesz pochwalić Pola Monola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry fluid, ale za ciemny.
  • Kupiłam ten podkład w rossmannie, bo potrzebowałam mocno kryjącego podkładu.Wybrałam odcień najjaśniejszy który jest dosyć ciemny! Nie mam bardzo jasnej skóry, ale pomimo to podkład jest za ciemny, więc oddałam go mamie która jest z niego zadowolona.

Plusy:
    + bardzo dobrze kryje zaczerwienienia itd. nie wiem jakby sobie poradził z trądzikiem, bo nie mam skóry trądzikowej
    + nie tworzy efektu maski
    + opakowanie ma pompkę

Minusy:
    - zbyt ciemne kolory

Gdyby były jaśniejsze kolory na pewno używałabym ten produkt, ale jest dla mnie zbyt ciemny więc nie mogę go używać.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nikolakxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kryje niczego
  • Kupiłam na wypróbowanie, bo podkład roświetlający Lirene przypadł mi do gustu. Niestety, jestem bardzo niezadowolona - w Rossmanie zapłaciłam za niego ok. 35 zł i uważam, że za tą cenę można mieć 3 tysiąc razy lepsze podkłady tańszych firm. Kolor: 704 naturalny.

- źle się rozprowadza (próbowałam mieszać go z kremem - jest trochę lepiej)
    - kompletnie niczego nie kryje, a raczej podkreśla to wszystko, co ma zakrywać
    - podkreśla zmarszczki
    - ściąga i zapycha skórę
    - przybiera ciemniejszy kolor po rozsmarowaniu (i słyszałam to już od wielu osób)
    - cera po jego nałożeniu przybiera szary, zmęczony odcień

Chciałabym znaleźć jakieś +, kilka razy jeszcze go próbowałam, przed wystawieniem recencji, żeby nie opiniować zbyt pochopnie, ale niestety. Podkład to strata pieniędzy, czasu i problemy z cerą. Naprawdę, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić nayurito za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał
  • Nie wiem, co on kryje, ale z pewnoscią nie moją twarz. Mam cerę, na której od czasu do czasu pojawiają się wypryski. Chce więc, aby nie było ich widać skoro wybieram podkład kryjący. Niestety podkład ani nie kryje, ani nie matuje, ani właściwie nie utrzymuje się na twarzy przez dłuższy czas.

Używam tego produktu od: 2011

Chcesz pochwalić bydgoszczanka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie
  • Potrzebowałam podkładu kryjącego, za w miarę przystępną cenę.Ogólnie nie mam przekonania do podkładów Lirene, ale przypomniałam sobie,że na mojej koleżance, która ma dość dużo do ukrycia, prezentował się dobrze (zakrył u niej dość widoczne krostki).Postanowiłam więc zaryzykować. No i nie był to dobry pomysł....
    Do zapachu i konsystencji nie mam uwag- mnie osobiście zapach nie przeszkadza, konsystencja jest w sam raz. Zastrzeżenia mam do koloru- dla mnie jest za ciemny zdecydowanie, co już go skreśla, druga rzecz- krycie- u mnie w zasadzie nic nie ukrył a przecież miał być kryjący?? :/, trzecia-trwałość- w okolicach ust i brody znikał już po 15 minutach po nałożeniu mimo użycia pudru!Nie mam po prostu pojęcia jakim cudem, czwarta- niesamowicie się świeci twarz,co ogólnie rzadko mi się zdarza przy podkładach i po piąte zapycha okropnie... Dla mnie porażka.Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Aisha_1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Zdecydowanie mój faworyt, mimo wielu nieprzychylnych opinii postanowiłam go kupić i nie zawiodłam się

+ dobrze kryje,
    + nie tworzy efektu maski
    + kolor idealnie współgra z karnacja,
    + długo utrzymuje się na skórze,
    + nie spływa
    + nie waży sie
    +jest nie drogi
    + ma higieniczne opakowanie z pompką
    + nie podkreśla suchych skórek

Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, wiele osób zarzuca mu brak matowienia - to nie jego rola, ma on przedewszystkim kryć, nie jest podkładem matujacym. DNa mojej skórze spisuje się świetnie!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 75% jednego

Chcesz pochwalić Rouge19912 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia!
  • Dostałam go w Rossmannie gratis do dużych zakupów.Wypróbowałam, bardzo mi się spodobał i pod względem koloru i krycia, skóra wyglądała super.Wtedy jedynym minusem dla mnie było tylko to, że wręcz czułam go na twrzy, byl taki "ciężki",ale dla efektu krycia mogłam to wytrzymać. Jednak po około miesiącu moja twarz wygląda tragicznie!!! Trądzik z którym walczyłam od lat powrócił!Strasznie zapycha!
    Czytając pozostałe opinie, stwierdzam ,ze nie tylko mi tradzik powrócił przez niego.

jesli ktoś ma bądź miał problemy z cerą , lepiej niech się trzyma od niego z daleka!

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Chcesz pochwalić blackcat1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład- wymagający kontroli !
  • Przechodząc już do samej oceny tego produktu, muszę przyznać, że jestem z niego zadowolona. Jak już pisałam wcześniej, dość sporym problemem do zakamuflowania są okolice moich oczu.
    Ten fluid jest z pewnością kryjący, jednak efekt należałoby " wzbogacić " o korektor. Testując go w drogerii kolor wydał mi się bardzo zółty, jednak ten podkład potrzebuje chwili by się dobrze wchłonąć jak i dopasować. Jego spory minus ? Twarz się po nim " świeci " , jednak nie skreślałabym tego fluidu tylko z tego powodu . W moim przypadku wystarczył puder.
    Zapach produktu ? Jednym się on podoba, innym nie. Ja osobiście nie mam z zapachem większego problemu, bardziej istotnym elementem wydać powinien się fakt, iż ten fluid nie wysusza naszej skóry. Wielokrotnie nakładałam ten podkład z kremem, i bez. Gdy użyłam go bez kremu, nie podkreślał on suchych skórek np w okolicy nosa, mam wrażenie, że po mimo tego iż ten podkład jest gęsty - to jest dość przyjemnym produktem dla skóry. Wystarczy jego niewielka ilość by pokryć całą twarz - zatem ten produkt jest bardzo wydajny.Ile ten fluid utrzymuje się na twarzy ? Myślę, że dość długo. Oczywiście ja używam go wraz z pudrem, więc nie wiem jak by było w przypadku gdy na buzi mamy sam fluid ? - ja użyłam go bez " wspomagaczy " tylko raz, lecz efekt świecenia zmusił mnie do sięgnięcia po puder. Tak więc mam wrażenie, że na twarzy zauważalny jest przez cały dzień, i nie mówię tutaj o efekcie " maski " , praktycznie przy odpowiedniej aplikacji, nałożeniu tego fluidu nie musimy się martwić takową " maską " ponieważ ten fluid dobrze się wchłania , dopasowuje. By otrzymać taki efekt, należy oczywiście dobrać odpowiedni kolor tego produktu. Dla zadowalającego efektu, można wciągu dnia dokonać poprawek, jednak nie są one aż tak konieczne.

Co warto jeszcze wspomnieć ? Myślę, że ten fluid świetnie się sprawdzi w okresie jesienno-zimowym. Twarz po nim jest gładka, mam wrażenie , że nieco " nawilżona " - z pewnością nie jest sucha, nawet po mimo nałożenia pudru. Kryje ? - owszem, jednak ja muszę dodatkowo użyć korektora, bo jak wiadomo - po pewnym czasie fluid się wchłania, i konieczne jest użycie korektora, dla lepszego efektu. Czy warto go kupić ? Ja osobiście polecam, chociażby po to by sprawdzić jak ten produkt zachowuje się na naszej skórze. Kto wie ? może akurat się sprawdzi . Jeśli o mnie chodzi, to się sprawdził - po mimo drobnych mankamentów.

Ogóle zastrzeżenia są takie, iż ten fluid wymaga kontroli. Czyli wychodząc na cały dzień nie mogę być spokojna o to, co dzieje się na mojej twarzy - muszę na nią zerkać. Po mimo przypudrowania, występuje lekki błysk i to jest pewien dyskonfort. Jeszcze jedną rzeczę jest to, że ściera się w okolicy ust, a jest to u mnie zauważalne ponieważ posiadany odcień podkładu jest po prostu za ciemny. I jeśli chodzi o odcienie, to zdecydowanie są za ciemne.

Ilość zużytych opakowań: 2,3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Magdocholiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • W okresie jesiennym używałam go przez długi czas. Wydawał się w porządku, jednak gdy ostatnio nałożyłam go na twarz wyglądałam już gorzej Jego wady niewątpliwie są większe niż zalety.
    Plusy:
    - bardzo dobre krycie,
    - wydajność
    Minusy:
    - ciężki,
    - strasznie tłusty,
    - uboga gama kolorystyczna,
    - czuć go na twarzy
    - może zapychaćUżywam tego produktu od: października 2011Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić aasixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Plusy:
    - dobrze kryje (mam liczne przebarwienia i skłonność do trądziku)
    - przyjemny zapach
    - bardzo wydajny
    - długo się trzyma
    - wygląda w miarę naturalnie
    - dobra cena

Minusy:
    - w sumie to nie matuje tak długo, jak bym tego chciała, ale ostatecznie daje radę
    - trochę ciemne odcienie, mnie akurat nie przeszkadza przyciemnienie, ale odcień 704 Naturalny jest dosyć ciemny
    - lepiej nakładać na prawie wchłonięty krem (tak nie do końca), bo potem trochę trudno się rozprowadza

Ilość zużytych opakowań: 1 i jeszcze nie zużyłam całego

Chcesz pochwalić emily911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • w moim przypadku kompletnie się nie sprawdził

plusy:
    - całkiem nieźle kryje
    - wygodne opakowanie
    - wydajny

minusy:
    - po nałożeniu twarz się bardzo świeci
    - robi plamy na twarzy
    - daje efekt maski
    - jest dość ciężki
    - podkreśla skórki

Dla mnie najgorszy ze wszystkich, ale mojej mamie odpowiada i całkiem ładnie wygląda

Chcesz pochwalić jagoda_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Postanowiłam go nabyć, bo potrzebny był mi podkład mocno kryjący. Okazał się on totalną porażką! Tak szybko jak nałożyłam go na twarz tak szybko zmyłam. Mam cerę trądzikową, a on pozostawiał na niej ślady, zatykał pory i sprawiał wrażenie ogólnego poczucia nieświeżości. Duszący, okropny zapach.
    Jedyny plus: opakowanie z fajnym aplikatorem i cena.

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno i nieskończone

Chcesz pochwalić pfffashion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Będe do niego wracać
  • Podkładów zaczęłam używać dopiero jakoś na drugim roku studiów. To mój trzeci w życiu podkład i pierwszy o takiej gęstej i treściwej konsystencji. Być może nie mam zbyt wielkiego porównania z innymi podkładami, ale ten jest naprawdę niezły. W moim przypadku na co dzień świetnie sprawdza się zamiast korektora. Nakładam przede wszystkim na strefę "T". Bardzo dobrze kryje przebarwienia i lekkie blizny potrądzikowe, a przy tym nie zapycha, nie spływa z twarzy. Może i nie matuje, ale tez nie powoduje nadmiernego świecenia się. Cera wgląda bardzo naturalnie.
    Bardzo mała gama kolorystyczna, alabastrowe, bladolice słowianki raczej będą miały problem z dobraniem jasnego odcienia. Ja mam cerę nie za jasną nie za ciemną i odcień beżowy jest idealny. Na mojej twarzy w ogóle go nie widać, nie waży się i nie uwidacznia suchych skórek. Wygodne i higieniczne opakowanie z pompką ułatwia aplikację.

Będę do niego wracać, ale raczej w okresie jesienno/zimowym. Na ciepłe miesiące, może być zbyt ciężki. Używam tego produktu od: od listopada 2011r Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić omgwtf za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Dobry
  • Używałam go i mogę polecić. Dobrze krył, nie spływał, nie ważył się. Jednak skóra nie była po nim matowa a po dłuższym czasie zaczynała się bardzo świecić. Wyrównywał koloryt, twarz wyglądała po nim świeżo, ale ten błysk...
    Mam go jeszcze, ale już go nie używam, bo znalazłam już inny swój ideał

Chcesz pochwalić aaash za czytelną i pomocną recenzję?
  • FATALNY ZAPYCHACZ!
  • Po dwóch pierwszych użyciach byłam zadowolona. Krył to co chciałam ukryć ale.. później było coraz gorzej. Po nałożeniu podkładu nie zdarzyłam przypudrować buzi bo już świeciła się jak żarówka. Brudzi, klei się. Gama kolorystyczna okropna, żadnego wyboru. Zapach nie do wytrzymania, strasznie chemiczny. Jednak postanowiłam zużyć go do końca ponieważ dobrze krył i tu popełnilam najwiekszy BŁĄD! po 3 miesiacach stosowania moja cera była tragiczna. Nigdy nie mialam problemów w wypryskami ale po tym podkladzie krostki nie przestawały mi wyskakiwać. Odstawiłam wszystkie kosmetyki. Zero podkładow, korektorow, pudrów. i powoli.. powoli cera mi sie oczyszczała. Oczywiście zanim to nastąpiło minęly ponad 2 miesiące. NIE POLECAM! Nie warto poświecac cery dla tego krycia. Nawet za tak niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: pół pełnowymiarowego opakowania

Chcesz pochwalić VanillaCocco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla Pań które chcą krycia ale te krycie nie będzie na dlugo
  • No ja nie wiem..
    Niby kryje ale na krótko
    Widać go na buzi
    Buzia po krótkim czasie się błyszczy
    Jest ciężki
    Daleko mu do ideału do jakiegokolwiek zamatowienia cery

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Psisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Zacznę może od tego, że mam bardzo tłustą i skłonną do trądziku cerę więc w podkładach szukam silnego zmatowienia i dobrego krycia. Jak więc zobaczyłam na półce w drogerii nowy podkład firmy lirene nie wachałam się długo by go zakupić.

Jestem jednak nieco rozczarowana ponieważ, fakt, podkład całkiem niezle kryje ale ma strasznie tłustą, oleistą formułę i niemiłosiernie zapycha mi pory.

+ ładny zapach
    + dobre krycie

- zapycha pory
    - tłusta konsystencja, podkład w mojej opinii nadaje sie dla posiadaczek cer suchych i normalnychUżywam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/2 jednego

Chcesz pochwalić annaleksandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry
  • Podkład kupiłam ze względu na moją cerę skłonną do zaczerwień. Zależało mi na tym, aby podkład był kryjący i bardziej w odciniu żółtym, a nie różowym. Krycie jest średnie/dobre, a nie intensywne, tak jak wskazuje na to nazwa. Mimo to go lubię, bo trudniej o efekt maski. Do rzeczy:

+ żółty pigment
    + dobrze kryje zaczerwienienia
    + daje naturalny efekt
    + wydajny (używałam go dzień w dzień latem przez miesiąc i końca nie widać, teraz niestety musiałam go odstawić)
    + nie zapycha
    +/- pompka
    +/- cena (ja dałam za niego 30zł, nie wiem czy to dużo czy mało)
    - dostępność (trudno było mi dostać akurat ten fluid Lirene)
    - troszkę zbyt gęsta konsystencja
    - kolory za ciemne (latem się sprawdził, teraz jest za ciemny)
    - podkreśla suche skórki

Ogólnie podkład godny uwagi, ale bedę dalej szukała mojego ideału. Chociaż o jasny i dobrze kryjący podkład niestety ciężko.

Używam tego produktu od: dobrego miesiąca (latem)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić remember04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Na początku było ok. Fluid spełniał obietnicę producenta - krycie było naprawdę dobre. Szkoda tylko, że na tak krótko. Po pól godziny z matowego wykończenia nie zostaje nic - twarz nieelegancko się błyszczy. Jest to chyba sprawka tego, że fluid po nałożeniu nie zasycha na buzi, nie ma efektu "stopienia się" z cerą. Można go dowolnie modulować, rozcierać - po prostu pływa po twarzy zostawiając nieestetyczne plamy na ubrania, kartkach...Nie trzeba nawet egzotycznych temperatur, żeby podkład spłynął i wyłoniły się wszystkie niedoskonałości. Matujący puder nic tu nie da. Przy mojej cerze trądzikowej, pory zapychane są nim na bieżąco, co powoduje nowe porcje wyprysków...Oczywiście nie ma on samych wad. Do plusów zaliczę konsystencję, gęsta, taka jak lubię, mimo wszystko nie ma efektu maski (choć dla fanek mega naturalnego make up'u nie nadaje się zupełnie). Zdecydowanie lepszy na zimę, bo daje uczucie nawilżenia skóry, gęsta, tłustawa warstwa chroni przed mrozem i wiatrem, tylko czy tego oczekujemy od podkładu? Owszem ochrona przed zanieczyszczeniami i czynnikami atmosferycznymi jest ważna, ale ma stanowić tylko dodatek. Podsumowując:

- dobre krycie, ale na krótko,
    - brak zmatowienia skóry,
    - brudzi ubrania i wszystko z czym zetknie się nasza buzia,
    - ma ciemne opakowanie, przez co nie wiemy, ile fluidu jeszcze nam zostało,
    - tylko 4 odcienie do wyboru,
    - nie robi cudów ze skórą, czytaj: nie wygładza, skóra nie jest aksamitna, a klejąca i tłusta.
    - żaden facet w białej koszuli nie chce mieć z nami styczności.

+ wygodna pompka
    + dość wydajny
    + dobry na zimę, dzięki konsystencji.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cosmicgirl_ za czytelną i pomocną recenzję?