Lirene Dermoprogram, Intensive Cover (Fluid intensywnie kryjący)

Powiększ Lirene Dermoprogram, Intensive Cover (Fluid intensywnie kryjący)

Zgłoszony przez wera9892

Intensive Cover to zaawansowana generacja fluidów, oparta na zaawansowanej technologii: DoubleCoverTechnology.
Intensive Cover to nowoczesne, innowacyjne, silikonowe receptury zapewniające doskonałe krycie, bez efektu maski i przyjemność w stosowaniu.
Pigmenty:
- zawiera sumarycznie większą ilość pigmentów,
- ich rozłożenie w bazie jest idealne,
- zawierają specjalny polimer proszkowy.
Zalety produktu:
- doskonale kryje,
- daje efekt naturalnego kolorytu cery,
- długo utrzymuje się na skórze – 16h,
- zawiera filtr SPF 10.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butylene Glycol, Cyclohexasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Vinyl Dimethicone/ Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Titanium Dioxide, Polysilicone-11, Polyglyceryl-4 Isostearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propylene Glycol, Candelilla Cera, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Butylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499. (05.08.2011)

Cena: ok. 25zł / 30ml

• najlepszy
  • Próbowałam już wielu podkładów kryjących i chyba ten jest najlepszy - jak na razie ;p Ani Rimmel, ani Maxfactor, tylko właśnie ten. Jest dobrze kryjący, ale nie ma po nim efektu maski. Ma idealną konsystencję, nie za rzadki, nie za gęsty. Świetnie się wchłania, ale nie polecam do skóry tłustej - nie matuje. Bardzo praktyczne opakowanie.

Ja używam koloru Toffee - jest naturalny i sprawdza się zaówno w zimie jak i w lecie.

Cena też w miarę. Jak jest promocja można kupić w Rossmannie za 18 -20 zł

Na pewno jest o niebo lepszy niż Rimmel Lasting Finish i Maxfactor Lasting Performance.

Jeżeli ktoś nie próbował podkładu Lirene, polecam! Ale tylko ten kryjący - inne nie są tak rewelacyjne

Chcesz pochwalić maye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet, nawet
  • Potrzebowałam czegoś super kryjącego, matującego ect.

Trafiłam na ten podkład, po wcześniejszych fajnych doświadczeniach z Lirene uznałam, że się skusze.

Kosmetyku używałam w lato i niestety jak dla mnie zbyt ciężki, po godzinie skóra się świeci.

+ cena nie jesr wysoka
    + nawet fajnie kryje

- nie wygląda zbyt naturalnie
    - cera się świeci
    - ciężki
    -konsystencja takiej 'papki'

Używam tego produktu od: używałam w lato

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TylkoEcho za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Jak dla mnie podkład jest całkiem, całkiem. Może troche daleko mu do Dermablend Vichy, ale spełnia swoje zadanie.
    -kryje niedoskonałości przyzwoicie
    -nie zapycha
    -przyjemna konsystencja
    -zapach znośny
    -dość długo utrzymuje się na twarzy
    -cena
    Co do minusów, widze dwa- skóra lekko się świeci, ale jak dla mnie problem rozwiązuje odrobina pudru
    -choć dostępne kolory nie są sztuczne, brakuje mi jasnego odcienia dla bladziorów

Ilość zużytych opakowań: zużyte 2 opakowania, trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić vversus za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • Posiadam kolor 704 naturalny i niby wydaje się odpowiedni dla mojego koloru cery, ale chyba ciemnieje na twarzy... Dostałam go od koleżanki, która nie lubi gęstych fluidów i mocnego krycia, ja lubię więc chętnie go przejęłam, niestety zawiódł mnie na całej lini - ciężko się rozprowadza, jest za gęsty i robi taką niefajną maskę na twarzy... Dodatkowo jak wspomniałam ciemnieje na twarzy. Kryje intensywnie, wiec to zapewnienie jest w stu procentach spełnione... jak dla mnie to jednak nawet za intensywnie i czuję się z nim na twarzy nie fajnie.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia

Chcesz pochwalić mmika25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z bólem serca na NIE
  • Długo szukałam podkładu, który maskuje skórę, ale nie tworzy na twarzy nieestetycznej maski... Około 5 miesięcy temu, wpadł w moje ręce podkład Lirene Intensive Cover w odcieniu naturalnym 704. Początkowo bylam bardzo zadowolona i mysłam, że podklad na zawsze zagości w mojej kosmetyczce. Ładne stapianie się z cerą, przyjemny, delikatny zapach oraz długie utrzymywanie się na skórze, to były główne zalety kosmetyku, które skłoniły mnie do kupna jeszcze dwóch opakowań. Niestety, po tym czasie, stan mojej cery znacznie się pogorszył... Zaskórniki, zatkane pory, grudki... Niedoskonałości przybywało, walczę z nimi do dziś. A szkoda... Zapowiadało się bardzo dobrze, właściwie jedyną wadą jest doprowadzenie mojej skóry do czasów "nastoletnich wybryków" Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 3 po 30 ml

Chcesz pochwalić Maroszka_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny uwagi
  • U mnie się sprawdził Nie jest idealny jesli chodzi o krycie jednak za tę cenę nie oczekujmy cudów
    Jestem własnie na terapie dermatologicznej - w wyniku zażywanai leków mam strasznie suchą skóre i moze dlatego nie występuje u mnie ten problem co u reszty używającej Lirene - nie świecę się po godzinie, wszystko ładnie się wtapia w skórę
    Używam odcieniu Toffe - na zimę ok, latem kupowałam ciemniejszy Tiramisu
    Zapach całkiem ładny - zdecydowanie lepszy niż zapachy innych podkładów lirene.
    Polecam osobą, które nie maja tłustej cery

Chcesz pochwalić loneliness18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Po pierwszym zetknięciu sie z moją twarzą od razu zauwazylam ze podklad dobrze sie rozprowadza i super maskuje.
    Jednakze polecam go osobom o cerze suchej. Ja przy cerze mieszanej/tłustej od razu sie po nim swicilam jak choinka. Zaraz po nalozeniu moglabym robić za latarkę.
    Średnio wydajny, dobrze rozprowadzony nie tworzy efektu maski,

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Silme89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Jest on średni . Tej firmy są lepsze fluidy.

Plusy:
    cena
    dobrze się rozprowadza
    nie podkreśla suchych skórek
    dobrze radzi sobie z zaczerwieniami

wady :
    mały wybór kolorów

Mimo tego, że nie ma konkretnych wad, ale jednak nie do końca mi on pasuje

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brzoskwinka_95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragiczny
  • Fluid nie jest az tak bardzo kryjacy jak obiecuje producent,mimo to tworzy maske na twarzy.
    Zapycha pory maskarycznie , dostalam po nim takiego tradziku , ze lecze go juz 4 miesiac .
    Po nalozeniu na twarz strasznie sie swieci i jest dziwnie lepka.
    Jest to zdecydowanie najgorszy podklad jaki kupilam.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszgo

Chcesz pochwalić Pola Monola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry fluid, ale za ciemny.
  • Kupiłam ten podkład w rossmannie, bo potrzebowałam mocno kryjącego podkładu.Wybrałam odcień najjaśniejszy który jest dosyć ciemny! Nie mam bardzo jasnej skóry, ale pomimo to podkład jest za ciemny, więc oddałam go mamie która jest z niego zadowolona.

Plusy:
    + bardzo dobrze kryje zaczerwienienia itd. nie wiem jakby sobie poradził z trądzikiem, bo nie mam skóry trądzikowej
    + nie tworzy efektu maski
    + opakowanie ma pompkę

Minusy:
    - zbyt ciemne kolory

Gdyby były jaśniejsze kolory na pewno używałabym ten produkt, ale jest dla mnie zbyt ciemny więc nie mogę go używać.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nikolakxd za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij