Powiększ Rossmann, Alterra, Feuchte Reinigungstucher Aloe Vera (Nawilżane chusteczki oczyszczające z aloesem)

Zgłoszony przez madalenus

Alterra nawilżane chusteczki oczyszczające do skóry suchej i wrażliwej, 25 szt. Rozświetlające i odświeżające nawilżanie.
Każda skóra zasługuje na indywidualna pielęgnację. Nawilżone chusteczki oczyszczające Alterra z wyciągiem z aloesu oczyszczają skórę wyjątkowo delikatnie. Łagodna formuła rozświetla i ożywia; nadmiar tłuszczu, pozostałości makijażu i cząsteczki brudu zostają delikatnie usunięte,a preparat przygotowuje skórę do kolejnego etapu pielęgnacji. Subtelny zapach rozpieści Twoje zmysły.
Można stosować również do bardzo wrażliwej skóry.
Gwarantowane cechy produktu:
- nie zawiera syntetycznych barwników,
- głównie z surowców pochodzenia roślinnego,
- bez silikonów i innych związków olejów mineralnych,
- dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie,
- testowany okulistycznie.

Skład: Aqua, Coco-Glucoside, Glycerin, Aloe Barbardensis Leaf Extract*, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum**, Linalool**, Geraniol** (22.07.2011)

* z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: 3,39zł / 25szt.

• Świetne.
  • Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami. Według mnie to najlepsze chusteczki do demakijażu jakich kiedykolwiek używałam.
    Plusy?
    +cena
    +zawartość opakowania (25 chusteczek, natomiast inne droższe i nie zawsze lepsze marki zawierają ich zazwyczaj 10)
    +bardzo dobrze zmywa cały makijaż, nawet ten mocniejszy
    +nie wysuszaja a nawet bym powiedziała, że lekko nawilżają
    +nie podrażniają skóry (a w moim przypadku o to nie trudno)
    +nie zostawiają lepkiej warstwy na twarzy
    +są dobrze nasączone
    +ładnie pachną (ale to kwetsia gustu, ja uwielbiam ten aloesowy aromat)
    Minusów nie zauważyłam.
    Jednym słowem jest to produkt, który mam zawsze w torebce i póki co jest moim absolutnym numerem jeden w swojej dziedzinie.

Używam tego produktu od: 3 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: całe dwa.

Chcesz pochwalić damapikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzący bubel
  • Alterra zawiodła. Ten produkt powinien być wycofany bo psuje reputację marce. Nie dość, że chusteczki absolutnie nie ścierają z twarzy nawet pudru i podkładu (o tuszu zapomnij!), to są nasączone jakimś śmierdzącym, drażniącym specyfikiem, po którym skóra robi się czerwona i piecze. Poza tym, drą się na strzępy już po kilku przetarciach twarzy. Używałam do czyszczenia kosmetyków, nie skóry.
    Absolutny KIT.

Używam tego produktu od: ******
    Ilość zużytych opakowań: jedno zmęczyłam i nigdy więcej

Chcesz pochwalić m00ha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, lecz śmierdzący produkt.
  • Te chustki dobrze zmywają makijaż lub pozostałości po nim. Nie robią nic złego ze skórą, ale mają potworny zapach.

Wygląd: mają kształt kwadratowy, odpowiednio duże by móc użyć jedną sztukę na całą twarz.

Działanie: są dobrze nawilżone co sprawia, że wystarczająco oczyszczają i przygotowują twarz do głównego mycia. Nie wysuszają, skóra nie piecze czy szczypie. Cera nie jest lepka, może nawet odświeżona.

Zapach: dla mnie straszny. Dusi mnie, jest mocny, chemiczny, jest to jego jedyny minus, więc za to odejmuję mu gwiazdkę.

Opakowanie: zawiera 25 sztuk, jedna wystarcza na oczyszczanie całej twarzy. Nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce, jest wygodne, otwarcie pozwala na swobodne wyciąganie, bez konieczności upychania kolejnych sztuk wewnątrz.

Dostępność: chusteczki dostaniemy tylko w Rossmannie.

Plusy:
    - cena
    - dobre oczyszczanie bez skutków ubocznych
    - 25 sztuk
    - poręczne opakowanie
    - są dobrze nawilżone

Minusy:
    - zapach!

Używam tego produktu od: Ponad 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania 25 sztuk

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropne!
  • -nie zmywają dobrze makijażu
    -brzydki duszący zapach
    -podrażniają skórę /odczuwam pieczenie/

cena niska, skład naturalny ale co z tego... produkt bezużyteczny jak dla mnie :/
    przecieram nimi wierzch pralki ponieważ czasami coś mi się na nim rozsypie... tak aby je do czegoś zużyć
    i jeszcze uwaga - są mocno nasączone płynem, który się pieni... Używam tego produktu od: męczę już kilka miesiący Ilość zużytych opakowań: pierwsze lub drugie, wydaje mi się, że kiedyś miałam, obecnie kupiłam przez pomyłkę... /pomyliłam z rival de loop/

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Chusteczki tanie jak barszcz a lepsze niż te najdroższe (: Kupiłam z ciekawości i sympatii do marki. Nie zawiodłam się ale ideałem też nie są.

Zdecydowane zalety:
    -stan nasączenia chusteczek! mooookre, bardzo bogate,
    -ślicznie i w ekspresowym tempie zmywają makijaż (rachu ciachu i po makijażu),
    -tanie i dostępne w Rossmannie, który jest wszędzie,
    -mnie nie uczuliły czy nie podrażniły.

Minusy:
    -tylko 25 sztuk,
    -zostawiają film, który jednym przeszkadza a innym nie.

Moim zdaniem są godne uwagi i polecam je do szybkiego zmycia makijażu (:

Chcesz pochwalić bellfiore za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przecietne
  • Mnie nie uczulaja, ale sa malo skuteczne jesli chodzi o zmywanie makijazu, jakies takie zbyt delikatne - raczej do odswiezenia nieumalowanej buzi, np. latem. Zapach przyjemny, ale szalu nie ma. U mnie - brak efektu rozswietlenia. Plus za przyjemny sklad. Produkt dla niezbyt wymagajacych.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cosmooptimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • UCZULAJĄ!!!
  • Koszmarnie uczuliły zarówno mnie, jak i moją mamę. Spowodowały wolno znikające czerwone placki na całej twarzy i nieprzyjemne uczucie pieczenia/swędzenia, które znika bardzo wolno.

Zapach typowy dla firmy, w tym przypadku przyprawiający mnie o mdłości.

Aktualnie próbuję je wykończyć stosując do wycierania kurzu, ale do tego też nie za bardzo się nadają, bo ,,sok", którym nasiąknięta jest chusteczka strasznie się pieni.

Używam tego produktu od: dwóch tyodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić IJGITW za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze chusteczki do demakijażu
  • Genialne chusteczki za baaardzo niską cenę. Bardzo dobrze radzą sobie z makijażem i nie powodują żadnych podrażnień czy nowych wyprysków. Dla mnie super

+ bardzo dobrze usuwają makijaż
    + cena!
    + ładny zapach
    + nie zostawia na skórze żadnej lepkiej czy tłustej warstwy
    + nie podrażniają
    + nie wysychają

Nie znajduję żadnych minusów. Są najlepsze, jakie kiedykolwiek miałam. Na pewno ich nie zamienię na żadne inne.

Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Chcesz pochwalić academyofplush za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze chusteczki jakie miałam
  • Są to najepsze chusteczki jakie miałam. I na pewno nie zmienie ich na inne.

- są bardzo tanie i dostępne w każdym rossmannie,

- zapach bardzo przyjemny i delikatny

- nie uczulają ani nie podrażniają,

- radzą sobie z zmyciem makijażu nawet tuszu, jedną chusteczką można zmyć cały makijaż

- są dobrze nasączone, nie wysuszają gdy leżą one dłużej na półce,

- wydajność kosmetyku jest dobra

- chusteczki nie pienią się,

- opakowanie fajne ale naklejak pod koniec użytkowania już nie była takas sama jak na początku,

Ostanio chusteczki są w promocji kupiłam je ponownie.

Używam tego produktu od: od 2013

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowane 'NIE'
  • Twarz po przemyciu chusteczkami : czerwona jak cegła, rozgrzana jak piec - dosłownie :/

z zalet to chyba tylko :
    - cena (ostatnio były w promocji w Rossmannie, swoją droga teraz już chyba wiem czemu je przecenili :/ )
    - znośny zapach

Używam tego produktu od: w użyciu były 2 razy - oba podejścia zakończone porażką

Chcesz pochwalić Zozula09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na nie.
  • Chusteczki bardzo podrażniły moją skórę, pojawiło się uczulenie w formie zaczerwienienia i wysypki (małych, czerwonych krostek). Niewybaczalne !
    Właściwie jedynym plusem, który dostrzegam jest cena, niska- tak samo jak jakość.
    Producent obiecuje delikatne działanie chusteczek, oczyszczenie skóry, które faktycznie ma miejsce ale jakim kosztem. Kilka razy dawałam im szanse ale zawsze kończyło się tak samo, ogromnym podrażnieniem. Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: około 15 chusteczek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię
  • Pierwsze co rzuciło mi się w oczy (a raczej w nos) to zapach... Wg mnie te chusteczki niemiłosiernie śmierdzą i przez to nie korzysta mi się z nich komfortowo.
    A teraz najważniejsze... Strasznie mnie podrażniły! Miałam po nich czerwoną twarz i oczy... Zaznaczam, że nie tarłam twarzy jak opętana, wydaje mi się, że wiem jak powinnam ich używać. Poza tym nie radziły sobie ze zmyciem makijażu. Kiedy w końcu udało mi się z tym uporać i tak miałam wrażenie brudnej buzi, przez pozostałości płynu którym nasączone są chusteczki. Zero świeżości.
    Postanowiłam zużyć je do końca do oczyszczania rąk w podróży itp., ale przez brzydki zapach nie będzie to należało do najprzyjemniejszych czynności.

Szkoda, bo wydawało mi się, że będzie to fajny kosmetyk

Używam tego produktu od: 2 miesiące od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lubiekakao za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • Chusteczek używam do demakijażu przede wszystkim w trakcie podróży kiedy nie chce mi się wozić zbyt dużo kosmetyków w walizce i jak jesteśmy u mojego M. - leżą sobie u niegow szufladzie i czekają na moją wizytę

Plusy:
    + są bardzo dobrze nawilżone, więc bez problemu można zmyć makijaż z oczu,
    + są wydajne,
    + tanie, i w dodatku często w promocji,
    + nie podrażniają,
    + dodatkowo tonizują - mimo iż nie używam toniku, efekt mi pasuje,
    + skóra się po nich nie lepi,

Nie wiem jak sobie poradzą z makijażem wodoodpornym bo takiego nie robię.

Są warte uwagi i naprawdę bardzo fajne.

Jedyne co mi w nich średnio pasuje to zapach - taki nijaki, mógłby być ładniejszy.

Używam tego produktu od: ponad dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: około pięciu

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Szukałam chusteczek nawilżających do torebki. Skusiła mnie cena i marka. Więcej ich na pewno nie kupię. Czekają w szufladzie aż ktos je sobie weźmie

Minusy:
    -Pienią sie niemiłosiernie, musiałam ściągac piane z rąk po użyciu
    -Za "mokre" przez to ciężkie

Używam je tylko do czyszczenia butów,ale i tak po nich muszę ściągac piane,która uniemożliwia używanie ich

Chcesz pochwalić thenjustify za czytelną i pomocną recenzję?
  • chwalę sobie
  • Nie lubię mleczek czy płynów do oczyszczania twarzy z makijażu. A chusteczki bardzo sobie chwalę . One sprawdzają się świetnie do oczyszczania w moim przypadku. Ładnie oczyszczają twarz, zostawiają ją miękką, delikatnie nawilżoną, nie podrażniają i nie uczulają (co w moim przypadku dotyczy większości kosmetyków). Osobiście polecam

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

Chcesz pochwalić justys_ia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę można spróbować
  • Nie ukrywam, że chusteczki te kupiłam ze względu na cenę. Za poprzednie chusteczki o takiej samej pojemności (Neutrogena-również 25 szt.) zapłaciłam prawie 4,5 raza więcej (ok. 16 zł), a więc rozbój w biały dzień Ostatecznie więc w koszyku wylądowała Alterra- wzięłam od razu 2 opakowania

... i był to wybór nie najgorszy. Chusteczki są nieźle nasączone, przyjemnie świeżo pachną. Nie wysychają po otwarciu. Jeśli chodzi o podstawową ich cechę, czyli oczyszczanie, to jest średnio: radzą sobie gorzej niż Neutrogena, słabiej zmywają makijaż (co widzę choćby po tym ile podkładu znajduje się na chusteczce po czyszczeniu twarzy), do oczu w ogóle się nie nadają. Po pierwszym demakijażu twarzy chusteczką zmywam jeszcze twarz żelem przy użyciu Mia 2 Clarisonica- niestety okazuje się, że szczoteczka jest mocno brudna od podkładu, co jeszcze raz potwierdza, że chusteczki nie czyszczą dokładnie.

Ale... żeby nie było, ze jedynie narzekam, to powiem, ze choć oczyszczenie Alterrą nie jest dokładne, to nie jest też jakieś beznadziejne. Jest po prostu przeciętne. Neutrogena czyści lepiej, ale na pewno nie 4,5 raza lepiej (na co by mogła wskazywać cena) Myśle, ze przy chusteczkach Alterry stosunek jakosc/ cena wypada bardzo przyzwoicie. Nie polecam jako jedynego produktu do zmywania makijażu (będzie niewystarczający), natomiast jeśli ktoś po wstępnym demakijażu chusteczką zmywa jeszcze twarz innymi produktami, to można je wypróbować.

Chusteczki nie podrażniły mnie w żaden sposób, ani nie uczuliły. Specjalnego nawilżenia nie zauważyłam, ale też nie wysuszają, co jest plusem. Nie zostawiają tłustego filmu na twarzy.

Nie wiem czy jeszcze do nich wrócę, gdyż chcę spróbować jeszcze innych tego typu chusteczek.

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agnishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubione na wyjazdy
  • Zakupiłam te chusteczki uwagi że dużo podróżuje i czasami w weekendowy wieczór po zagranym koncercie ,mając ponad 500km przed sobą nie szczędzimy czasu na myślenie o demakijażu.

Chusteczki są:
    -wygodne (naklejka nie dochodzi od opakowania jak to bywa w większości mokrych chusteczkę)

-przy bardzo dużej ilości makijażu już 2 chusteczki całkowicie wystarczą

-nawilżają, skóra nie szczypie

-ZAPACH (odkąd kupiłam te chusteczki mam już 4 miesiące fazę na wszystko co z aloesem!)

-cena naprawdę przystępna jak na ten produkt. Za 5 zł też bym kupiła

Używam tego produktu od: 4miesięcy

Chcesz pochwalić paulinkagitarzystka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1151 raz(y)
  • Nawilzają, tonizują, oczyszczają
  • Chusteczki zakupiłam z pwodu symaptii do marki i zainteresowania oferta. Stosowalam głownie w celu tonizowania porannego i tu spisywały się swietnie. Z poczatku miewalam obawy o rumiem z powodu extraktu z aloesu, który moze uczulac/wywolywac rumien (podobnie jak maseczka nawilzajaca z tej serii). Jak sie okazało w moim przypadku obawy byly niesłuszne.
    Zalety produktu:

+ cena
    + dostepnosc
    + sklad
    + oczyszcza cere
    + tonizuje i nawilza
    + dobzre nasaczone duze chusteczki
    + bardzo dobra struktura chusteczek umozliwiajaca zmycie makijazu
    + piekny zapach
    + wydajnosć

+/- z uwagi na aloes wysoko w skladzie moze uczulic/wywolac rumien, ktory z czasem mija

Produkt zamkniety jest w klasycznym dla tego typu produktów opakowaniu, które jest poreczne, przyjemne dla oka i dobzre sie zamyka. Chusteczki sa bardzo dobrze nasaczone, wspaniale naturalnie pachną. Rewelacyjnie tonizują nawilzaja i pobudzają skorę rano. Posiadaja bardzo dobry sklad, choc aloes moze niektorych uczulac, uczulenie to ma postac rumienia - wyglada to jakby twarz doznała poparzenia słonecznego. Rumien mija po okolo 15 minutach. Obawiałam sie tego szczegolnie ze taki rumien wystepowala po maseczce nawilzajace z aloesem z tej serii. Na szczescie w moim pzypadku nie wystapilo.

Cena jest bardzo korzystna, chusteczki zas wydajne ( z uwagi na nasaczenie i wielkosc).
    Polecam, choc osoby wrazliwe na naturalne skladniki powinny miec swiadomosc ze aloes uczula/wywoluje rumien.

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale nie dla wszystkich - może uczulać
  • Zakupiłam te chusteczki skuszona ich naturalnym składem. Po przyjściu do pracy postanowiłam je od razu przetestować. Z początku zapowiadało się świetnie - duże chusteczki, mocno nasączone, o przyjemnym, delikatnym zapachu, znakomicie zmyły makijaż. Lecz po chwili, ku mojemu zdziwieniu, moja twarz zaczęła pokrywać się czerwonymi, powiększającymi się plamami, aż w efekcie była cała czerwona, zaogniona, gorąca i piekąca, jakby płonęła. Po kilku godzinach uczulenie zeszło. Eksperyment powtórzyłam po dwóch dniach w domu - efekt niestety ten sam. Nie mam pojęcia dlaczego, nie wiem który ich składnik mnie uczula. Byłyby świetne, gdyby nie to, że mogą uczulić. Dlatego odejmuję gwiazdkę.

Plusy:

+ niska cena
    + chusteczki są duże
    + są bardzo nasączone, dzięki czemu świetnie zmywają makijaż
    + mają przyjemny, delikatny zapach

Minusy:

- mogą uczulać

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić catling za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze
  • Najlepsze chusteczki do demakijażu jakie miałam okazję wypróbować. Nie kupuję już żadnych innych od dłuższego czasu, bo znalazłam wszystko czego potrzeba właśnie w produkcie Alterry.
    Są mocno nasączone, a ich powierzchnia jest nieco chropowata, dzięki czemu radzą sobie z moim makijażem (podkład, tusz do rzęs, cień do powiek, róż do policzków). Mają przyjemny zapach, nie ściągają skóry i są bardzo wydajne.
    Osobom z naprawdę wrażliwą cerą radzę nie trzeć mocno twarzy, gdyż w ten sposób można podrażnić skórę. Zdarzyło mi się jeden raz potrzeć za mocno i pojawiło się zaczerwienienie na policzku, jednak nie było bolesne i zniknęło po 5 minutach. Wiem jednak, że jest to związane ze strukturą chusteczki, a nie jej składem.
    Opakowanie jest klasyczne i poręczne, a sam produkt jest dostępny w każdym rossmannie w śmiesznie niskiej cenie. Wad jak na razie nie znalazłam.

Używam tego produktu od: październik 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić cochebomba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże pozytywne zaskoczenie
  • Bardzo dobre chusteczki oczyszczające. Dobrze radzą sobie z makijażem, mnie podrażniają mojej wrażliwej skóry, trochę ją nawilżają.

Są bardzo dobrze nasączone, co jest ich ogromnym plusem. Jedna chusteczka wystarczy, by poradzić sobie ze zwykłym makijażem.

Do tego pięknie pachną, tak alterrowo

Spełnia wszystkie moje wymagania i myślę, że na stałe zagoszczą w mojej łazience.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić atlantis75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt!
  • Chusteczki świetnie oczyszczają skórę, nie podrażniają i nie wysuszają jej. Trzymam je jako awaryjny demakijaż w szafce nocnej i wyciągam wtedy, gdy wracam w nocy do domu i żadna siła nie jest w stanie mnie zmusić do wykonania innego demakijażu. Mam pewność, że makijaż będzie dobrze usunięty - łącznie z tuszem do rzęs. Chusteczka jest duża i mocno nasączona - jedna w zupełności wystarcza do pozbycia się makijażu.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 25 sztuk

Chcesz pochwalić haniaanianiunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!!!
  • kupiłam te chusteczki na jakiejś promocji a teraz nie wyobrażam sobie demekijarzu bez nich!!!

przyjemny zapach
    naturalny skład
    nie podrażniają oczu (spokojnie zmywam maskarę i cienie)
    bez konserwantów
    nie wysuszają skóry
    baaaardzo tanie!!
    przyjemna chusteczka jakby z materiału a nie taki papier
    1 chusteczka wystarcza spokojnie na cała twarz i jeszcze troche miejsca na niej zostaje
    starczają na długo

świetny produkt za niską cenę
    UWIELBIAM JE!!!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: już nie licze ale napewno mnóstwo

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla (nad)wrażliwych
  • Po aloesowe chusteczki Alterry sięgnęłam szukając wygodniejszego zamiennika płatków i płynu micelarnego na czas podróży. Szukając preparatu dla cer wrazliwych z radością odnalazłam na drogeryjnej półce produkt tej firmy ze względu na jego przyjazny skład, niską cenę i "zieloną" politykę.

Nic mnie nie przygotowało na horror, jaki zafundowały mi owe chusteczki... Nigdy wcześniej żaden kosmetyk nie wywołał na mojej skórze tak natychmiastowej silnej reakcji alergicznej - miałam wrażenie, iż moją twarz spowijają języki ognia, których przez dłuższy czas nie byłam w stanie niczym ugasić.

Nie wiem, który ze składników powinnam obarczyć winą za tę przykrą niespodziankę, mam wrażliwą skórę z dużą skłonnością do alergii, dlatego też doradzam, by posiadaczki cery nadwrażliwej i niechętnej na przyjmowanie nowości ostrożnie podchodziły do tego produktu.

Opakowanie oddałam mamie, posiadaczce skóry normalnej, która nie stwierdziła u siebie żadnych odczynów alergicznych.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marie Elene za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoity produkt
  • Bardo przyjemne chusteczki :
    plusy:
    - są delikatne
    - całkiem dobrze radzą sobie z demakijażem
    - ładnie pachną
    - nie zawierają alkoholu

minusy :
    - dla cery bardzo wrażliwej, mogą odrobinkę podrażnić

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić misiadymon za czytelną i pomocną recenzję?