Powiększ Rossmann, Alterra, Feuchte Reinigungstucher Aloe Vera (Nawilżane chusteczki oczyszczające z aloesem)

Zgłoszony przez madalenus

Alterra nawilżane chusteczki oczyszczające do skóry suchej i wrażliwej, 25 szt. Rozświetlające i odświeżające nawilżanie.
Każda skóra zasługuje na indywidualna pielęgnację. Nawilżone chusteczki oczyszczające Alterra z wyciągiem z aloesu oczyszczają skórę wyjątkowo delikatnie. Łagodna formuła rozświetla i ożywia; nadmiar tłuszczu, pozostałości makijażu i cząsteczki brudu zostają delikatnie usunięte,a preparat przygotowuje skórę do kolejnego etapu pielęgnacji. Subtelny zapach rozpieści Twoje zmysły.
Można stosować również do bardzo wrażliwej skóry.
Gwarantowane cechy produktu:
- nie zawiera syntetycznych barwników,
- głównie z surowców pochodzenia roślinnego,
- bez silikonów i innych związków olejów mineralnych,
- dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie,
- testowany okulistycznie.

Skład: Aqua, Coco-Glucoside, Glycerin, Aloe Barbardensis Leaf Extract*, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum**, Linalool**, Geraniol** (22.07.2011)

* z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: 3,39zł / 25szt.

• Srednio na jeża
  • Kupiłam w promocji -40% i w sumie jestem zadowolona.

Plusy:
    + dobrze oczyszcza
    + zmywa makijaż (oczywiście nie ten wodoodporny)
    + niska cena
    + dostępność
    + ładny zapach
    + nie ściąga

Minusy:
    - chusteczki są za duże, marnuje mi się, bo nie jestem w stanie zużyć całej czyszcząc tylko twarz i szyję

Używam tego produktu od: Miesiąca tylko na wyjazdach
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić misislipy za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobre
  • Dziwie sie czytajac te wszystkie negatywne recencje. Mam skore tlusta, sklonna do zapychania i przez wiekszosc czasu sa na niej niespodzianki, jest wrazliwa na wszelkie podrazenia i wysuszenia. Chusteczki kupilam jako produkt awaryjny, na pewno nie do codziennego zmywania makijazu, ale np. na piknik czy wyjazd. Chusteczki w tej roli spisuja sie swietnie.

+ dobrze oczyszczaja skore z makijazu
    + skora jest widocznie oczyszczona i gladka
    + nie wysuszaja
    + nie podrazniaja
    + nie powoduja wysypu niespodzianek
    + nie zaostawiaja resztek tuszu czy podkladu
    + sa dobrze nasaczone preparatem do demakijazu, ktory jednak nie scieka z twarzy, a pozostaje na chusteczce
    + wytrzymaly material odporny na tarcie czy rwanie (ciezko jest rozedrzec ta chusteczke )
    + chusteczki mozna wyjmowac pojedynczo, nie wypadaja kilka na raz
    + wygodne opakowanie z ladnym designem
    + cena
    + ilosc w opakowaniu - az 25
    + dostepnosc
    + ekologiczne

- zapach, ktory mnie osobiscie bardzo przeszkadza

Polecam, ale jako produkt uzywany okazjonalnie, nie na codzien

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie dobre
  • Dobrze zmywały makijaż, oczyszczały, nawilżały, nie podrażniały. Używałam ich okazjonalnie i u mnie się sprawdziły. Niekiedy krem był już nie potrzebny.
    Zapach jak dla mnie w porządku oraz cena jak najbardziej przystępna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić basiulkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre złego początki...
  • Skuszona promocją zakupiłam owy produkt z pokładając wielkie nadzieje, że po imprezie będę mogła szybko zmyć make up.

Zaczęło się fajnie:
    -miły zapach
    -chusteczka w formie 'szmatki', miła w dotyku, nie rwąca się, duża
    -uczucie odświeżenia i oczyszczenia

Skończyło się na:
    -zaczerwienionej całej twarzy, piękącej i ściągniętej.

Totalna porażka Alterry 'delikatne, z aloesem, bez alkoholu" ... nie wiem co w niej podrażnia, ale robi to 'koncertowo' !

Nigdy w życiu dla wrażliwej lub naczyniowej cery, chyba tylko dla wyjątkowych twardzielek

Używam tego produktu od: jednorazowe użycie
    Ilość zużytych opakowań: jednorazowe użycie

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropieństwo.
  • Była promocja w Rossmanie i się skusiłam. Kocham chusteczki nawliżające bo pomagają mi domyć twarz po mocnym makijażu a także w ciągu dnia w lato dają super ulgę, te jednak są najgorsze jakie dotychczas miałam...

Plusów niestety nie ma żadnych, może troszkę działa im na plus, że nie ma alkoholu.

- wysusza i bardzo mocno ściąga skórę (a przecież miały być dla cery suchej i wrażliwej! ja poleciłabym raczej do tłustej i bardzo tłustej!)
    - ależ podrażnia. twarz swędzi, zaczerwieniona i bardzo piecze
    - te chusteczki nie są nawliżone, one są mokre i jak je wyciągam z opakowania to widać na nich bąbelki, piane (?), dość chemiczne.

Nigdy nie wyrzucam niczego, co można by było jeszcze wykorzystać. Musiałam więc, wymyśleć zastosowanie dla tych koszmarmych chusteczek...
    Wpadłam na genialne rozwiązanie, a nakłonił mnie do tego ten brak alkoholu w składzie! Odświeżam sobie w biegu tymi chusteczkami inne miejsca niż twarz i działa super, hiper - odświeżająco, hehe !

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne działanie, ale okropny zapach...
  • Świetny kosmetyk dla takich zaganianych jak ja, więc jeśli podobnie jak ja biegnąc na aerobik, nie masz wcześniej chwili na zmycie makijażu (a mam nadzieję, że w makijażu nie ćwiczysz!), to te chusteczki sprawdzą się idealnie Działają odświeżająco, nawilżająco, są dobrze nasączone, bez żadnych problemów usuwają makijaż i inne zanieczyszczenia. Nie podrażniają, nie powodują wysuszania i ściągania się skóry, nie pozostawiają też tłustego filmu. Jedynym minusem jest dość dziwny zapach, który średnio znoszę, ale też którego nie potrafię nawet jakoś konkretnie określić.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pattii84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepskie

• Chusteczki nie zachwyciły mnie. Makijaż usuwają bardzo opornie. Moim zdaniem są za mało nawilżone i niestety zamiast zmywać to skutecznie rozmazują. Są w zamian za to bardzo wydajne i kosztują niewiele. Raczej używałabym ich do rąk, ale do buzi nie bardzo się nadają. Podoba mi się zapach i delikatność materiału chusteczki.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić donatanxyz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie OK, ale...
  • Chusteczek używam już długo, nie podrażniają mnie i stanowią dla mnie element codziennej pielęgnacji. Używam ich do demakijażu w połączeniu z płynem micelarnym.

PLUSY:
    + przede wszystkim stosunek ilości i jakości do ceny!
    + dobrze nasączone
    + brak efektu "zamglonego spojrzenia" po demakijażu
    + nie wysuszają, nie pozostawiają tłustego filmu
    + rozmiar = możliwość zmycia "codziennego, lekkiego" makijażu jedną chusteczką

MINUSY:
    - bez płynu micelarnego zmycie masakry jest raczej niemożliwe, aczkolwiek sugerując się opisem producent gwarantuje oczyszczenie twarzy z pozostałości po makijażu, a nie pełny demakijaż

Reasumując, dla mnie OK, ale wyłącznie w połączeniu z płynem micelarnym Nie podrażniają mnie, nie zauważyłam także żadnych innych skutków ubocznych, więc chętnie jeszcze nieraz je kupię.
    Generalnie (zważając na cenę) produkt warty przetestowania.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić eszanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Chusteczki mają bardzo fajny skład, dobrze zmywają makijaż, aczkolwiek nie wiem jak sprawdzają się przy makijażu wodoodpornym. Chusteczki są mocno nawilżone i ślicznie pachną.

Niestety w tym miejscu kończą się pochwały. Już więcej ich nie kupię ze względu na to, że przy stosowaniu 3 opakowania strasznie podrażniły mi cerę. Dodam, że nie używałam ich codziennie, tylko sporadycznie na wyjazdach. Po zmyciu makijażu pojawiły się czerwone, piekące plamy na twarzy, które gościły na niej prawie cały dzień :/

Używam tego produktu od: pół roku sporadycznie

Chcesz pochwalić Agatka_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski, a szkoda
  • Kupiłam chusteczki na lato, żeby po pracy zmyć makijaż, wskoczyć na rower i wrócić do domu. Nietety okazało się, że chusteczki baaaardzo słabo usuwają makijaż i do tego wysuszają skórę. Szkoda, bo mają fajny skład. Używam ich do zmycia tuszu oraz "w fazie wstępnej" demakijażu, po niej przecieram twarz płynem miclearnym.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić marta_v1 za czytelną i pomocną recenzję?